Μετάβαση σε περιεχόμενο

βοηθεια


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ .... ΑΝ Κ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΣΥΧΝΑ ΣΤΟ ΣΑΙΤ.... ( ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΧΟΘΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ Μ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ)ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ.

ΕΧΩ 4 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΣΗ, ΤΡΩΩ ΟΤΙ ΒΡΩ ΜΠΡΟΣΤΑ Μ, ΕΧΩ ΕΝΤΟΝΟ ΠΡΗΞΙΜΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ... ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ υπνηλια ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΜΕΡΑΣ.... ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ....?????? ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ???? ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΣ Μ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ... ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΓΩΝΙΑ ...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 64
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΕΧΕΙΣ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ?ΑΝ ΝΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΤΕΣΤ ΚΑΝΤΟ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΜΙΝ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕΙΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΒΙΤΑ ΑΠΟ ΤΙΝ 1ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΤΑ ΤΕΣΤ.....Κ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΟΥΝ Κ ΠΡΙΝ ΤΙΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ.ΠΑΡΕ ΚΛΙΑΡ ΜΠΛΟΥ ΤΕΣΤ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό να γίνει αυτό που επιθυμείς :D

Πάντως εγώ θα προτιμούσα να έκανα μια έξεταση β-χοριακής :idea:

Κοστίζει όσο ένα τεστ εγκυμοσύνης και είναι πιο ασφαλές.

Δεν πας καλύτερα λοιπόν μέχρι ένα μικροβιολογικό εργαστήρι να το κάνεις και να ηρεμήσεις και εσύ.

Μέχρι το μεσημέρι θα σου έχουν απαντήσει.

Άντε και πάλι με το καλό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλίτσα και εμένα μου μυρίζεται σποράκι!!!!!

Ευχομαι να είσαι εγκυούλα!

Αν εχεις αμφιβολίες με τα τεστ φαρμακείου, πήγαινε σε ενα μικροβιολογικό να κάνεις μια εξεταση β' χοριακής! Σε λίγες ωρες θα έχεις εγκυρο αποτελεσμα! Και το κόστος είναι λιγότερο από τα τεστ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSAKI MOU AKOUGONTE POLY THETIKA TA SYMPTWMATA SOU!!!!!!!MAKARI NA MEGALWNEI MESA SOU ENA SPORAKI :D:D:D

PARE ENA TESTAKI NA KANEIS....THA DEIKSEI...ALIWS XORIAKH...OTI THES DIALEGEIS....PANTWS H XORIAKH EINA PANTOTE 100% EYXOMAI NA EXEI GINEI AYTO POU EPITHIMEIS TOSO!!!!THA PERIMENOUME NEA SOU MHN MAS KSEXASEIS ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Muriam καλε που κοστιζει η β χωριακη 15 με 20 ευρο?? Εγω γιατι εδωσα 40 -45ευρω στην βιοιατρικη??/ Περιεργο!!!!

Anyway κι εμενα μου μοιριζεται μπεμπακι...κι εγω ειχα 2 μερες κα8υστερηση και εκανα τεστ και μου βγηκε 8ετικο! Μην κα8εσε πηγενε κανε τεστ η την εξεταση να σου φυγει η αγωνια και φυσικα να χαρεις!

Αντε με το καλο να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη~~φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαλλον εισαι εγκυος! :D Παρε ενα τεστακι απο το φαρμακειο και κανε.Εμενα εδειξε με μια μερα καθυστερησης θετικο και φυσικα ηταν. ;) Αλλιως μπορεις να πας για χοριακη.Με το καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΠΟΥ ΜΙΛΙΣΑ ΜΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ Μ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Μ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΦΑΝΕΙ... ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ Κ ΕΚΕΙΝΗ ΣΤΙΣ 5 ΜΕΡΕΣ Κ ΕΔΕΙΞΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ. ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ .... ? ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΜΕΡΑ ΑΚΟΜΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΛΕΣ .... ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ... ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΜΕ ΕΧΩ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ :lol::lol::lol: ΜΟΛΙΣ ΕΧΩ ΝΕΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάρες...

Ήρθα και εγώ με τις απορίες μου μπας και βγάλω καμιά άκρη.

Στις 27 Απριλίου απέβαλα στην 7η βδομάδα. Δεν έκανα απόξεση (ευτυχώς). εδώ και 5-6 μέρες έχω πάλι όλα τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης (εκτός του πονου στο στήθος. αλλά έχει πρηστεί)...

να το κάνω το τεστ ή όχι?

Για πείτε ιδέες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ Κ ΠΗΓΑ Κ ΕΚΑΝΑ έξεταση β-χοριακής. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΕ 2 ΩΡΕΣ . ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ .... ΜΟΝΟ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ... ΘΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΠΟΛΥ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AXXXX MPRAVO EVITAKI MOU KALA EKANES KAI EKANES XORIAKH!!!!KAI EW TO PRWTO TEST POU EIXA KANEI ARNITIKO HTAN OPOTE TWRA THA EISAI SIGOURH ME THN XORIAKH!!!!!ANTE PERIMENOUME TA APOTELESMATA!!!!!!!!!EYXOMAI NA EINAI THETIKOTATH!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΒΙΤΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΙΝ ΧΩΡΙΑΚΗ?ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ.....ΟΥΡΑΝΙΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΕΙΣ Κ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΗ!!!!!!!!ΠΕΝΗ ΜΟΥ ΜΕΝΩ ΘΕΣΝΙΚΗ ΕΙΧΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΣΤΙΝ ΕΥΡΩΔΙΑΓΝΩΣΗ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ 45 ΕΥΡΩ Κ ΡΩΤΗΣΑ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΠΗΓΑ ΣΤΙΝ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΟΥ Κ ΕΔΩΣΑ 20 ΕΥΡΩ ΒΑΡΑΝΕ ΠΟΛΥ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...