Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 11! Τα πρώτα γεννητούρια!!!


Recommended Posts

γεια σας κουκλεςςςςςςς!!!!!!!!!! :D:D:D:D

πρησμενα στηθη ακουω και χαιρομαι!!!!!εγω ειμαι η εξαιρεση δεν ειχα ποτε στηθος και γι αυτο δεν πρηστικε και καθολου....παιζει να ειμαι η μοναδικη εγκυος που δεν εκανε στηθος!!!!ενταξει απο θυλες τα παω καλα και εχουν μαυρισει κιολας και τρεχουν και γαλα!!!!αφου βαζω και επυθιλια γιατι λερωνομαι!!!!!

οσο για ραγαδες εχω κανει μονο στον ποπο παρα πολλες!!!μας πως θα κανω μπανιο το καλοκαιρι???χαλια ειμαι!!!! :evil::evil::evil::evil:

κοριτσια τι ζεστη ειναι αυτη σημερα εχω σκασει!!!!!!!ολη μερα με ενα ice tea στο χερι ειμαι!!!

και το πρωι ειχα και ψιλοποναλακια κατω χαμηλα!!!!εχω και τωρα μερικα!!!λετε να γεννησω σημερα???αχχχχχ δεν ειμαι προετοιμασμενη ψυχολογικα!!!!αν συναιχισουν θα παρω το γιατρο!!!!

σας στελνω και εγω της φωτο του δωματιου της μπουμπους μου!!!! :D:D:D

post-11717-13873937097937_thumb.jpg

post-11717-13873937098024_thumb.jpg

post-11717-13873937099487_thumb.jpg

post-11717-13873937099562_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νίκη μου εγώ έφτιαξα στραπατσάδα αλλά με το ζόρι έφαγα το μισό πιατο...Και τώρα πείνασα πάλι :o

Από καφέδες ποτέ δεν έπινα συχνά οποτε δεν με απασχολεί...Πεθύμησα μόνο φραπουτσινο...που είναι καφες σαν γρανίτα...αυτο θα το έπινα!!! :lol:

Γιελιζ εγώ πρόσεξα πως τωρα που έιμαι έγκυος πολλές γυναικες με κοιτάνε στην κοιλιά και οι περισσότερες με ενα ύφος κατανόησης!!! Μεχρι και ο καλός μου το πρόσεξε!! Αλλα η αληθεια τωρα που ειμαστε εμεις έγκυες οταν πάμε κάπου βλέπουμε τελικά ότι δεν είμαστε οι μόνες!!!

Καλή όρεξη!!

Κατερινάκι τέλειο το δωμάτιο σας...πολύ όμορφα τα χρωματα!!!Λες να έρχεται το μωράκι σας?? Αν ειναι έντονα και εχουν σταθερη συχνοτητα ενημέρωσε τον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα τι ΤΕΛΕΙΟ δωματιο!!!Και εγω θελω να το κανω hello kitty.Μηπως μπορεις να μου πεις απο που πηρες τα αυτοκολλητα;Ειναι φανταστικα!Με το καλο να ερθει η μπεμπα σας! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eγκυουλες γειαααα σας!!!!!!!!!!Τι κανετε??Καλα γεννητουρια να χουμε αν κ ετσι οπως γραφουμε βλεπω η επομενη γεννα να ειναι στο 12 μην πω 13!!!!!

Χρυσα μου να χαιρεσε το αγορακι σου να ναι παντα γερος και ευτυχισμενος!!!!!!!!

Αννα μου υπομομη θα περασειο καιρος και θα βγαινεις μετα...

Νικολ μου ολα θα τα προλαβετεμια χαρα μην αγχωνεσαι..εδω εγω εχω εναμιση μηνα κ περα απο τα επιπλα δεν εχω παρει ακομη τιποτα..ολα τωρα τον Ιουνιο...

Συνονοματη πολυ ομορφο το δωματιακι της μπεμπας σας!!!Με το καλο να το χαρειτε ολοι μαζι!!!!

Και μενα τα μεμε περα απο τις θηλες εχουν μαυρισει γενικα..σαν να χω κανει τοπλες ενα πραγμα... :D:D:D

Σημερα εφαγα γεμιστα της τεμπελας αναλατα...χτυπησα κ μια μπαρα τωρα...βασικα απο τοτε που εκοψα το αλατι θελω κατι γλυκο καθε μερα....οταν θ ακανω την κορτιζονη που δεν θα τρωω αλατι κ πρεπει να κοψουμε κ το γλυκο να δω τι θα κανω....

Κατα τ αλλα ο μικρος εχει κατσει στο στομαχι εντελως..σημερα δεν μπορουσα να κοιμηθω καθολου μου κοβεται η αναπνοη...το καψιμο μουδιασμα που εχω ψηλα ειναι πολυ πιο εντονο κ ο πονος της πλατης ακομη περισσοτερο!!!

Αλλα ο καιρος θα περασει κ θα τα ξεχασω οοοοολα οταν θα τον εχω στην αγκαλια μου!!!!!!

Επισης αυτος ο καιρος μου χει σπασει τα νευρα...κ βρεχει κ κανει κ πολυ ζεστη!!!Τι ανωμαλια ειναι αυτη?????

ΑΑΑΑ χθες βραδυ δοκιμασα το μαγιω μου..κ χαρηκα γιατι μου κανει μια χαρα!!!!Και πριν μερες εκανα δοκιμη σε ολα τα καλοκαιρινα μου φορεματα...περα απο την κοιλια που πεταει κατα τ αλλα κ αυτα μου κανουν...

Στραπατσαδα ε???πολυ μου αρεσει..αλλα αναλατη πως θα την φαω???

Αυτααααα.......Φιλακιααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω πολυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!

δεν ειναι αυτοκολητα!!!!! :D:D:D:D εγω τα σχεδιασα, και μαζι με τον αντρα μου τα γεμισαμε με χρωμα!!!!απο to google ειδα τα σχεδιαααα!!!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως και το άλλο το Κατερινάκι!!! Σου κάνει το μαγιώ βρε θηριο? Εμενα δεν νομίζω να μου κάνει στο στηθος!!! :lol:

Η αληθεια κι εγώ χωρίς αλάτι μπορώ...αλλά χωρίς γλυκό???? ;)

Κατερινα εσείς τα φτιάξετε???? Μπράβο σας!!!! Πολύ ταλαντούχα είσαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω δεν νομιζω να χωραω στο σουτιεν του μαγιω μου... :roll: Θα παρω καινουργιο μαλλον και σκεφτομαι ολοσωμο για να μην εκθετω την κοιλια μου στον ηλιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τυχαια το ανακαλυψα οτι μπορω και ζωγραφιζω!!!!!ειχα πει ας δοκιμασω αλλιως το βαφω σκετο ροζ και τελειωσε!!!!οταν ειδα το αποτελεσμα τρελαθηκα και εγω η ιδια!!!βεβαια εχει και καποιες ατελειες αλλα τουλαχιστον γλειτωσα τα 700 ευρω που μου ζητησε επαγγελματιας να ερθει να το κανει!!!!!

προχτες τελειωσα και το σαλονι μου πισω απο το καναπε!!!!! η φωτογραφια με το πρασινο λουλουδι την βρηκα απο το ιντερνετ και το καφε λουλουδι με τους καθρπτες το σχεδιασα εγω!!!!!το εβλεπα στην οθονη του υπολογιστη και σχεδιαζα!!!!! :D:D:D

post-11717-13873937099637_thumb.jpg

post-11717-13873937099732_thumb.jpg

post-11717-13873937099851_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνονοματη πραγματικα εχεις ταλεντο!!!Παρα πολυ ομορφα ολα τα εχετε φτιαξει!!!Μπραβο σας!!!!

Καλε χτες εσπασα το 50αρι και σημερα μπηκα κ στον 8ο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μαρακι μου επειδη ειχα αδυνατησει πολυ..ειχε μικρυνει πολυ κ το στηθος μου οποτε τωρα ειναι οπως ηταν προπερσυ το καλοκαιρι που χα παρει κ το μαγιω..και με το αλατι που εκοψα δεν νομιζω να παρω κ πολυ βαρος ακομη..αν παρω 2-3 κιλα θα μαι στα 12-13 + οποτε μια χαρα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα εχεις πολυ ταλεντο!Μπραβο!!!

....Κατερινα...(για να ξεχωριζετε :lol: ) κοντευεις και εσυ!Με το καλο!Αληθεια στην φωτο ποσων μηνων εισαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι παλι. εφυγα βιαστικα γιατι ηρθε ο πατερας μου και με πηγε σπιτι τους για καφε και πριν λιγο γυρισα. καλα ειστε βλεπω. ολα πανε καλα και ειμαι πολυ χαρουμενη για ολες μας. θα ξαπλωσω λιγο και τα λεμε μετα. πολλα φιλακια γλυκες μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πραγματικά μπράβο σου Κατερίνα μου!! Πολύ ωραία πράγματα έφτιαξες!

Κατερινάκι μπήκες κι εσύ στον 8ο? αντε με το καλο να μπούμε και στον 9ο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

25 εβδομαδων????μια χαρα σε βρισκω!!!!!

αληθεια ποσα κιλα εχετε βαλει?????εγω εχω βαλει 17 κιλα στο συνολο....ευχομαι να μην βαλω και αλλα!!!!!η κοιλια μου εχει γινει σαν καρπουζι!!!!!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ μου φιλια!

Το Σοφακι θα πηγαινε στον γιατρο και ειπε οτι θα εμπαινε μετα το μεσημερι!

Εγω απο κιλα ειμαι στα +10,5....αυξανονται :shock:

Συμπεθερα κρατα γερα!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hρθα...Σαν να αρχισε λιγο να μου περναει το τρεμουλο.

Μεχρι στιγμης εχω βαλει 5 κιλα και ευχομαι να φτασω μεχρι τα 12 και οχι παραπανω.Για να δουμε... :roll:

Βαριεμαι αφορητα....Δεν ξερω τι να κανω.

Μηπως ξερετε κανενα σαιτ με ωραια σανδαλια;Θελω ενα ζευγαρι λευκα,με πετρουλες,για λιγο πιο βραδυνα.Και εδω δεν βρισκω τιποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μη μιλατε για κιλαααααααααααααααα!σας ζηλευω που πηρατε τοσα λιγα

εγω πηρα ως τωρα 15 κιλα. :oops: αλλα το τελευταιο μηνα εχω κολλησει σε αυτα κ δεν εχω παρει αλλα.ελπιζω μιας κ θα γεννησω με το που θα μπω στο μηνα μου να μη παρω πανω απο 5-6 ακομα.βεβαια τα εχω παρει ολα στη κοιλια.στο σωμα ζητημα αν εχω βαλει τα 2-3 απο αυτα.μετα θα πεσει πεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιναααααααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aννα εσυ εχεις και διδυμα! ;) Αλλα εχεις ακομα δρομο μπροστα σου,οποτε προσεξε λιγακι για να μην παρεις πολλα ακομα.Θα ειναι δυσκολο μεσα στο καλοκαιρι με πολλα κιλα. :roll: Και εγω αρχισα να τρωω παγωτα και τωρα λεω να το ραψω λιγο,γιατι δεν θελω να ξεπερασω τα 12. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη μου δεν ξέρω να σου πω για παπούτσια...

Για τα κιλά τώρα...ελπίζω να πάρω άλλα 3 το πολύ...Κι εγώ στην κοιλιά τα έχω πάρει όλα...ευτυχώς!! Αφου αν με δεις από πίσω μονο για έγκυος δεν φαίνομαι...Αλλά λέω να προσέξω λίγο...αν τα καταφέρω...

Άννα μου εσύ έχεις διδυμάκια...παίζει κι αυτό ρόλο! Μην αγχώνεσαι...μετά έτσι κι αλλιώς όλες μαζί θα το ρίξουμε στην πείνα!!! :lol:

Λοιπόν σας αφήνω κοριτσούδια μου...Ερχεται και ο καλός μου οπου να΄ναι..

Πολλά φιλιά σε όλες!! Θα τα πούμε αύριο!!! :YMHUG::-*:YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο απογευμα Μαρακι!

Και εγω ολα στην κοιλια τα εβαλα και στο στηθος.Ποδια,χερια ειναι ιδια.Αλλα η λεκανη μου εχει ανοιξει αρκετα απο την αρχη της εγκυμοσυνης και δεν ξερω αν θα επανελθει ποτε... :roll:

Μετα την γεννα θα ανοιξουμε αλλο θεμα,σχετικο με διαιτες. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα επειδη φορουσα μια ολοσωμη φορμα χρειαστηκε να τη βγαλω για να μετρησει τραχηλο ο γιατρος,μου ειπε τελικα δεν εχεις παρει κιλα στο σωμα.μονο κοιλια μου λεει εχεις κανει,ουτε λεκανη ουτε μπρατσα.τιποτα.εμ!ειδες του λεω,που με κραζεις τοσο καιρο?

η αληθεια ειναι οτι μου το λεει κ ο αντρας μου κ ολοι οι γνωστοι οτι δε μου φαινεται καθολου οτι πηρα τοσα κιλα

αλλα νικη το πιστευεις η οχι (το χω πει κ το ξαναλεω)τα κιλα μου δε τα πηρα με φαι.ο ενδοκρινολογος μου χε πει οτι ειναι αντιδραση του οργανισμου απο τις ορμονες(οτι δε τις ανεχεται ο οργανισμος μου).

δε τρωω σαβουρες κτλ.μονο σπιτικο φαι και εχω φαει ως τωρα 3 παγωτα,1 κρεπα κ 2 κομματια πιτσα στη κυριολεξια.κ ουτε ψωμι τρωω η γλυκα.

δεν αγχωνομαι ομως πλεον.

οσα παρω.μετα με το τρεξιμο θα τα χασω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...