Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 11! Τα πρώτα γεννητούρια!!!


Recommended Posts

MPRAVO STO SOFAKI MOU!!AX MWRE KATHE FORA POU AKOUW GIA GNES KATI PATHAINW....ANYPOMONW KAI GIA THN DIKIA MOU!!!!!!!!NA SOU ZHSOUNE SOFFAKI MOUUUUUUUUUUU PANTA GERES KAI KALOTYXES NA EINAI!!!!!!!!!

ANTE KAI STA DIKA MAS KORITSIA!!!!!!!!!!!!!!

EMEIS SHMERA MPHKAME STON 7o!!!!!!!!!!!! :shock::shock::shock::shock::shock: AX PERNAEI O KAIROS!!!!!!KAI O MPEMPHS SPRWXNEIIIIIIIIIIIII KAI SPRWXNEIIIIIIIIIII :P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εδω ειμαι κ εγω.......μολις ξυπνησα!!!κ τωρα κοιμηθηκε η μικρη μου.....

ειχαμε νεα?αντε βρε σοφια μου να σου ζησουν κ επισημα πια κ να εχεις καλη λοχεια :x:x:x:x φιλακια στα μπουτουδια τους.

το πρωι ηπιαμε το καφεδακι μας μετα εφαγα κ τα γεμιστα μου κ επιασε ενα μπομπουνητο κ μια μπορα....οτι πρεπει για υπνο.κοιμηθηκα κ μιαμιση ωριτσα αλλο πραγμα.

για τα πραγματα που ρωτουσες μαρουλιτα οπως σου ειπαν κ τα αλλα κοριτσια πολλα ειναι περιττα ή που δεν θα τα χρειαστεις κ καθολου.στη πορεια βλεπεις κ παιρνεις.

κοριτσια κ εγω μεθαυριο μπαινω στον 7ο :?:?:? αντε βρε αρχιζουμε κ εμεις πια προετοιμασιες :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφακι μου να σας ζησουν οι κουκλες σας!!!!Να ναι παντα γερες και ευτυχισμενες και εσεις γεματοι υγεια κ αγαπη να τις δειτε οπως επιθυμειτε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλη λοχεια γλυκεια μανουλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κοριτσακια λειπαμε ολη μερα κ τωρα μπηκα και ειδα τα καλυτερα νεα!!!!!!

Πηγαμε γιατρο ολα μια χαρα και το αντρακι μας ειναι 1900 γρ περιπου!!!!!!!!!Τελικα Μαρακι παμε πακετο εμεις...

Σε 2 βδομαδες θα κανουμε την κορτιζονη μας και καλλιεργεια κολπικου υγρου..

Ο μικρουλης ειναι με το κεφαλακι ακομη πανω κ τον πωπο κατω...απο οτι φαινεται δεν εχει διαθεση να γυρισει και περα του ιστορικου παλι για καισαρικη θα πηγαιναμε βαση της θεσης του..

Σημερα ειμαι ξυπνια απο τις 3.30..δεν μπορουσα να βολευτω με τιποτα..το διαφραγμα με ποναγε αριστερα δεξια δεν βολευοταν ο μπεμπακος κ κλωτσαγε ανασκελα μου κοβοταν η αναπνοη...στις 5 σηκωθηκα κ εφαγα πεπονι...μπας κ τον καλοπιασω αλλα τιποτα...

Ρωτησαμε κ για το κοστοςτου τοκετου και ολα μαζι περιπου 3500..

Ο πονος ψηλα οσο παει κ χειροτερευει διοτι η μητρα ειναι πολυ πανω κ πιεζει τα παντα λογω κ οτι ειμαι κ χsmall size...οποτε μονο υπομονη και επισης ειπε ο ντοκ οχι δουλειες..πολυ χαλαρα πραγματα!!!!!Πλακουντας κ αμνιακο υγρο μια χαρα!!

Αυταααααααααα τα νεα απο το γιατρο!!!!!!!!!!!

Εφαγα κ γω γεμιστα που πηρα απο τη μαμα μου χωρις αλατακι..τι ωραια που τα κανει ρε παιδι μου ακομη κ αναλατα ηταν σουπερ!!!Κ γω καλα τα κανω αλλα σαν τα δικα της οχι...

Κ γω θα ηθελα να κοιμηθω αλλαπου τετοια τυχη ..ειναι εξω πιτσιρικια κ τα χε πιασει λογοδιαροια...

Φιλακιααααααααα γκαστρουλες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NAI BEBOULINO MAZI PAME!!!!!KAI MAZI KAI ME THN SISSY LOIPON........2 MHNES DEN EMEINAN?????GIATI METRAS 3?????OUPS KAPOU MPERDEYTIIKA!!!!!!!!! :shock::shock::shock::shock::shock:

KALE EGW EIMAI KSAPLWMENH STO PLAI KAI SPRWXNEI SPRWXNEI...MA PWS THELEI NA KATSW DEN MPORW NA KATALAVW :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι,να σου ζησουν,να εχουν καλο τυχερο στη ζωη τους,

κοριτσια τι κανετε;πριν καμια ωρα ξυπνησα.μπορει να φαγα κ 2 κιλα καρπουζι.πουυυυυυυυυυυφφφφφφφφφφφφφ!εσκασα.μετρησα μολις το ζαχαρο γιατι λεω παει θα χτυπησα 200αρι.αλλα ενταξει.μεσα στα φυσιολογικα ορια ηταν.

ρε συ νικη,για ρωτα την αδερφη σου(αν θυμαμαι καλα ειναι ενδοκρινολογος;)πως ειναι δυνατον η καμπυλη ζαχαρου να ειναι τσιμπημενη αλλα στις μετρησεις που με εβαλε η δικια μου ενδοκρινολ να κανω δεν υπερβαινει ποτε το οριο; :roll:

το χω μεγαλη απορια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aννουλα,διαιτολογος ειναι η αδελφη μου. ;) Τι εννοεις στις μετρησεις που σου εβαλε ο ενδοκρινολογος;Εξετασεις αιματολογικες ή με το μηχανακι ζαχαρου;

Μην ξεχνας πως η γλυκοζη που πινουμε στην καμπυλη ειναι σαν να τρωμε 3 παστες. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η καμπυλη της 1 ωρας ειχε βγει 194.πηγα σε 2 ενδοκρινολ κ μου ειπαν το ιδιο.να μετραω το ζαχαρο μου 2 μερες τη βδομαδα(τις ιδιες),πρωι-μεσημ-βραδυ πριν κ 1 ωρα μετα το φαγητο.ε!οτι κ αν εχω φαει δεν εχω βγαλει πανω απο 110 μια ωρα μετα το φαι.βεβαια η ενδοκρινολ μου ειπε πως αυτο σημαινει πως δεν εχω ζαχαρο.αλλ΄α εγω απορω..ακομα κ τωρα που εφαγα ΠΟΛΥ καρπουζι που λενε οτι ειναι ολο ζαχαρη παλι δεν ανεβηκε.στο 110 σταματησε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να΄μαι κι εμένα...

Σοφάκι μου να σας ζήσουν! Να είναι πάντα γερές και καλότυχες! Ολου του κόσμου οι καλύτερες ευχές για τα κοριτσάκια σας. ΚΑλή λοχεία και σε σένα κοριτσάκι μου!! [smilie=wav.gif]

Εγώ πήγα τελικά βόλτα με την μαμά μου στο εμπορικό και στον δρόμο είχα κάτι πονάκια στην κοιλιά και μέση ταυτόχρονα που κρατούσαν δευτερόλεπτα...νομίζω ήταν συσπάσεις..Ετσι πήρα το γιουτοπαρ ενω είχα πει ότι δεν θα το πάρω σήμερα..Μετά με έπιασαν ταχυκαρδιες.Τεσπα, τελικά πήγαμε φάγαμε, κάθισα για λίγο και περιμενα την μαμά μου που ήθελε να ψωνίσει κάτι, γυρίσαμε έφαγα και παγωτάκι και είμαι κομπλέ!!!! :lol: Πήρα και στο αγοράκι μου ένα φορμάκι που μου άρεσε πολύ!!! :D

Με μάλωσε και ο καλός μου που πήγα βόλτα, αλλά η αληθεια ξέσκασα λίγο!! ;)

Κατερινάκι μου όντως πάμε πακέτο οι δυό μας!! :lol: Πολύ καλά τα νέα σας από το γιατρό!!!

Οι άλλες τι κάνετε?

Μάλλον καμιά δεν είναι εδώ...Σας αφήνω...θα τα πούμε αύριο..Φιλάκια κοριτσάκια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμαζεψα λιγακι το σπιτι,εριξα και ενα σφουγγαρισμα στο σαλονι και επανηλθα!

Κατερινα,τελεια τα νεα σας!Μεγαλωσε ο μπεμπης!

Μαρακι,με το μαλακο οι βολτες...Σε καταλαβαινω απολυτα με το γιουτοπαρ-καταραμενο χαπι! :evil:

Αννα,το ιδιο συμβαινει και σ'εμενα,δεν ανεβαινει ευκολα το ζαχαρο με ενα παγωτο πχ. αλλα δεν σημαινει πως επαναπαυομαστε! ;) Η γλυκοζη που μας δινουν στην καμπυλη υπερκαλυπτει το καρπουζι και τα παγωτα.Το οτι ηταν ανεβασμενη σημαινει πως οντως υπαρχει προδιαθεση για διαβητη κυησης και πρεπει να προσεξουμε,οχι οτι εχουμε διαβητη... ;) Δοκιμασε να μετρηθεις μετα απο ενα μεγαλο πιατο μακαρονια.Εμενα αν φαω πολλα μακαρονια μου ανεβαινει πανω απο 140.Ειναι και το μονο που μου το ανεβαζει τοσο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΦΙΑΑΑΑΑΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝΝΝ αχ τι τελειααα επιτελους τις εχεις στην αγκαλια σου αχ τι ωραιααα..αντε βρε και στα δικα μας...δεν διαβασα τα ενα...μονο για τη Σοφια ειδα οτι γεννησε..τι κανετε πολυλογουδες...με εχει πιασει το κεφαλι ειναι βαρυ και ετσι...νομιζω πρεπει να φταιει η κουφοβραση πωπωωωω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas kopeles m, pos pame? apo oti diavazo mia xara eimaste...kontevoume :o:o:o:o:o

SOFIA MOU NA SOU ZISOUN TA AGGELOUDIA SOU

den mpaino kai poli sto mammy giati douleuo apo tis 8 - 6 kai apo to grafeio den mporo na mpo :oops::oops:

perimeno na erthei to maternity leave m na 3ekourasto kai ego ligo prin genniso, oigame ti tetarti sto giatro...giname 1690 gr....ola kala mas eipe...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσαρες?ειπα να μπω για μια καληνυχτα.....το απογευμα πηγαμε με την κολλητη μου σε μια αλλη φιλη για καφε (μαζι με τις τσουπρες μας)....ξεσηκωσαμε την γειτονια με τις φωνες :?:?:? γυρισαμε καναμε κ το μπανακι μας κ σε λιγο θα ετοιμαστουμε για υπνο....αχ να σας πω τι γουστοζικο καναμε?εκανα μπανιο την μικρη κ επλεξα δυο πλεξουδες τα μαλλακια της...μετα που εκανα κ εγω μπανιο...εφτιαξα κ εγω δυο πλεξουδες :D:D:D ηρθε κ ο μπαμπας μας κ μας εβγαζε φωτο με τις κοτσιδες μας...ανυπομονει λεει να βγει κ η τριτη του γυναικα να μας βγαζει ολες φωτο....σαν τους νταλτονς :lol::lol::lol:ηταν οντως πολυ γουστοζικο!!!

παιδακια σημερα εχω φαει του σκασμου κ ακομα εχω λιγουρες :shock::shock::shock: αν σας πω τι εφαγα θα παθετε σοκ...αρχιζω...το πρωι ενα τοστ κ ενα καφε (μεχρι εδω καλα)...το μεσημερι:δυο γεμιστα με γιαουρτακι(χωρις ψωμι ευτυχως).απο πανω τρωω κ ενα γλυκο που εφτιαξα με μπισκοτα κ ζελε.κοιμαμαι...ξυπναω κ θελω παλι γλυκο.τρωω ενα κρουσαν κ στο καπακι τα δρακουλινια που ειχαν περισσεψει απο χθες.ερχεται ο αντρας μου μετα απο λιγο.τον βαζω να φαει κ τρωω ξανα μαζι του δυο γεμιστα με γιαουρτι παλι αλλα χωρις ψωμι.μετα τσιμπολογαω κ λιγα μπισκοτακια με σοκολατα(μετα το φαγητο το θες το γλυκακι).ολα αυτα για μεσημερι.παμε για καφε το απογευμα στην φιλη...τρωω δυο κομματια τυροπιτα(το ενα ηταν της μικρης κ δεν το εφαγε...ε να μην παει χαμενο) κ ενα κομματι κεικ.ερχομαι στο σπιτι κ πριν λιγο ταραξα κ λιγα κερασια...λιγα ομως....αυτα για την ωρα!!!ειναι πολλα :lol::lol::lol::lol: .κ ολο κ λιγουρευομαι...τι εχω παθει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Μπήκα απλώς για μία καλησπερο-καληνύχτα!!!!!!!!!!!!!

Τι μου κάνετε καλέ φουσκούλες????? Μου είσαστε όλες καλά?????

Καταρχήν…… τα θερμότερά μου συγχαρητήρια στο Σοφάκι μας!!!!!!! Άλλη μία γκαστρουλίτσα της παρεούλας μας έγινε ΜΑΝΟΥΛΑ!!!!!!! Να της ζήσουνε οι τσουπρίτσες της!!!!!!!! Σοφάκι μου…….. καλή σου λοχεία γλυκειά μου!!!!!!!

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Κι επιπλέον……. γέννησε κι η Chrystalleni μας??? Καλέέέ……. πόσα επεισόδια έχω χάσει η μουλάρα???? Να της ζήσει ο μπεμπούλης της!!!!!!!! Καλότυχος κι υγιής να είναι!!!!!!!!

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Περιμένουμε τις εμπειρίες κι από τις 2 μωρομανουλίτσες μας!!!!!!!!!!!!!!!

Καλή ευτυχία κούκλες μου!!!!!!!!!

Εγώ σήμερα…… σάπισα στον ύπνο!!!!!!! Σηκωθήκαμε με τον καλό μου το πρωί πολύ νωρίς, στις 6, ήθελε να πάει νωρίς στη δουλειά & όταν έφυγε ξανάπεσα……. και ξύπνησα…… ή μάλλον με ξυπνήσανε…… τα επίμονα τηλέφωνα μετά τις 12!!!!!!!!! Και πάλι νύσταζα…… άπαπαπα…… πολύύύ ύπνος λέμε…… και τώρα…… δε νυστάζω καθόλου!!!!!! Κι ο μικρούλης πάντως…… το κατευχαριστήθηκε λέμε……. πολύύύ κλωτσιά σήμερις….. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Το απογευματάκι πήγαμε την κλασσική μας βολτίτσα στο Super Market κι έπειτα χαλαράάάά…. το φαγάκι μας & TV!!!! Αύριο πρέπει να το πάρω επιτέλους απόφαση να ασχοληθώ με τις ντουλάπες….. μάζεμα τα χειμωνιάτικα (τα πολύ βαριά τα έχω ήδη βάλει στην άκρη) κι ένα καλό φρεσκαρισματάκι στα κοντομάνικά μας…. θα με βοηθήσει κι ο καλός μου όσο μπορεί βέβαια, 1ον για να μην κουραστώ πολύ & 2ον γιατί κάποια πράγματα δε μπορώ να τα κάνω μόνη μου……. αχ….. θέλω θάλασσα….. αλλά πού ρε γμτ??? Είναι πουθενά πραγματικά καθαρά ή θα είναι ρίσκο για μένα και τον μπεμπάκο μου???? Φοβάμαι μην κολλήσω και κανένα μικρόβιο να πάρει….. αλλά…… δε γίνεται όμως να μην κάνω καθόλου…….. σαν τρελή θέλωωω!!!!!

Επίσης….. θέλω να ψάξω να βρω τα κεντήματά μου…….. είναι πολύ όμορφη απασχόληση κι έχω….. “εκκρεμότητες” στη μέση!!!!! Και να σκεφθώ με ποιο από τα πολλάάάάάάά αδιάβαστα μυθιστορήματά μου……. θα “σκοτώνω” πλέον τα απογεύματά μου….. βιβλιοφάγος γαρ!!!!!!

Μπήκα νωρίτερα κι έψαχνα στο Διαδίκτυο για τις λίστες που πρέπει να έχουμε μαμά και νινί, από επιπλάκια μέχρι ρούχα, τα πάντα-όλα……. και μόλις άρχισα να διαμορφώνω τη δική μου σιγά-σιγά….. με πήρανε τα ζουμιά……. συλλογίστηκα πως σε λιγότερο από 2,5 μήνες πια…. θα έχω τον μπεμπούκο μου αγκαλίτσα!!!!!! Αχ…….. πόσο πολύ το καρτερώώώ…..

8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}

Άσχετο…. χιχιχιχι….. ο αντρούλης μου μου πρότεινε χθες να επισπεύσουμε τη γέννα, για να μην αλλάζουμε γιατρό τελευταία στιγμή, αφού κι οι 2 θέλουμε αυτήν που έχω τώρα….. με….. μπόλικο φίκι-φίκι….. με το που μπω στο μήνα μου βέβαια!!!!!!!!!!!!! Χεχεχε…….. να βγάλουμε τα απωθημένα μας κιόλας!!!!!!! Χεχεχε…… είναι δοκιμασμένο κόλπο…… ίδωμεν….

[smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif]

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αυτάάάά……. σας αφήνω μικρές μου!!!!!!!!

Δεν ξέρω εάν έχει κανονίσει κάτι ο καλός μου, καμμιά βολτίτσα για το ΣΚ, αν όχι….. ίσως βγω Κυριακή πρωί να περπατήσω λιγάκι……. ακόμη μου είναι λιγάκι δύσκολο το καθημερινό περπάτημα….. προτιμώ μέρα παρά μέρα….. κουράζομαι πολύύύ…….

Εάν δε μπορέσω να ξαναμπώ εντός του ΣΚ, σας εύχομαι να περνάτε όόόόλες καλάάά!!!!!!!

Φιλιά σε όλες τις γιομιστές κοιλίτσες!!!!!!!!! ΒΥΕ!!!!!!!!!!!

Ελπίζω να κοιμηθώ καλά απόψε……

Από τη μία ζεσταίνομαι…. Από την άλλη δε θέλω ακόμη αρκουδίσιον!!!!!

Από τη μία…… είμαι ακόμη φουσκωμένη από φαί….. από την άλλη έχω ξινίλες!!!!!!!

ΟΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια τωρα καταφερα να μπω..ειχα κοσμο ολο το απογευμα..

Μιλησα με το Σοφακι και σας στελνει πολλα φιλια κ χαιρετισμους!!!!Σας ευχαριστει ολες για τις ευχες σας!!!Οι μικρουλες εινα μια χαρα γεννηθηκαν 2220 η μια κ 2160 η αλλη!!!!Μια χαρα δηλαδη ολοκληρες κοπελες!!!!

Περισσοτερα ανυπομονει η ιδια να μας τα διηγηθει!!!!

Φιλακιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααα

τι μου κανετε ολες;κοιμαστε υπναρουδες;εγω μολις ξυπνησα.χτες πηγαμε σε κατι φιλους κ το ξενυχτησαμε.κ σημερα δεν ειχα σηκωμο.χτες εφαγα μια ωραιοτατη πουτιγκα κ την ευχαριστηθηκα.σημερα το μεσημερι καρπουζακι σκετο γιατι το βραδυ εχουμε να παμε σε ενα γαμο

ΠΙΠΙΤΣΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι ειναι αυτο το φικι -φικι;τρωγεται;πινεται;ανοιγεις πληγες ε;αφου το χουμε πει [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] το εχουμε ξεχασει το θεμααααα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι κανετε ομορφες γκαστρουλες???

Εμεις πριν λιγο σηκωθηκαμε!!ηταν καλο το μωρο μου σημερα κ αφησε τη μαμα να κοιμηθει!!!!!

Χτες πηραμε κ το πρωτο μας δωρακι απο τη θεια μας!!!!!!Τα ρουχαλακια μας για την μεγαλη εξοδο απο το μαιευτηρια!!!!!!!!!!!!Ειναι τρελλα θα σας βαλω φωτο να τα δειτε!!!!

Αννα χτες κ γω ειχα ορεξη να σαβουριασω κατι τις αλλα το αλατακι δεν με αφηνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορτισάκια μου.ΤΙ μου κάνετε σήμερα? Εγώ κοιμήθα κατα τις 10:30 και το πρωί ξύπνησα στις 6!! Ευτυχώς κατά τις 7 με ξαναπήρε ο ύπνος έστω και για 1,5 ώρα ακόμη!

Αέρινη μου μεγάλωσε το μωράκι σας...Αντε να πάρεις την άδεια να ξεκουραστείς κι εσύ λίγο.

Μιχαέλα μου από ότι κατάλαβα έφαγες και το ευχαριστήθηκες!! :lol:

Κατερίνα μου τέλεια τα νέα που μας φέρνεις από το Σοφάκι μας!Περιμένουμε φώτο να δούμε τα δωράκια σας!

Πιπίτσα μου, φίκι φίκι????Τι είναι αυτό???? :lol::lol::lol::lol: Με το μαλακό οι δουλειές ε!!!

Άννα μου καλημέρα!

Το Σ/Κ το βλέπω να την βγάζω μόνη μου γιατί ο καλός μου θα δουλεύει εκτάκτως! Οποτε μια από τα ίδια... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι του πηρε;σκεφτομαι κ εγω να τους παρω για την εξοδο καμια φουφουλιτσα.εχω ως τωρα παρει πολυ ωραια κορμακια ασορτι με κουβερτουλα κτλ.αλλα μηπως παιρνουν κατι αλλο;

εκανες κορτιζονη κατερινα κ εκοψες το αλατι;κ εγω σε 1 -2 βδομαδες μου πε θα μου κανει.οποτε κομμενο κ εγω το αλατι

καλημερα μαρακι.μηπως αφου θα χεις ελευθερο χρονο να κανεις μια μασκα μαλλιων,προσωπου,σωματος,αποτριχωση;ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Μαρακι!!!!Προσπαθησα τωρα να ανεβασω τις φωτο αλλα δεν..δεν ξερω γαιτι θα προσπαθησω αργοτερα παλι..

Πιπιτσα αυτο που λες εμεις το χουμε ξεχασει...εδω κ καιρο...εχουμε γινει πλεον δυο πολυ αγαπημενα αδελφακια!!!!

Επισης αν ο μπεμπης δεν θελει να βγει οσο φικι φικι κ να κανεις αυτος αποφασιζει!!!

Αυτο που δεν καταλαβαινω με την γιατρο σας ειναι οτι εφοσον εχει μια εγκυο που την παρακολουθει τοσους μηνες γιατι δεν κανονιζει την αδεια της σε περιοδο που δεν εχει τοκετο???

Χαζη απορια??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...