Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΟ2


Recommended Posts

καλημερα κορες

πολλα νευρα λεμε ..προχτες ειχαμε στο σχολειο απεναντι απο το σπιτι μας γιορτη μεχρι τις δωδεκαμιση το βραδυ ..χτες παλι τα ιδια ..ελεος δηλαδη τι σοι γιορτη για πιτσιρικια ειναι αυτη με τερμα μουσικη λες κ κανουμε ρειβ παρτυ αλλα με κρητικα ομως .. :roll: Απο το πολυ ντιρλι ντιρλι νερουλιασε ο εγκεφαλος μου ..ευτυχως οι μικρες κοιμοταν του καλου καιρου αφου πρωτα ειχαν λυσσαξει στο μπαλκονι κ μας ακουσε παλι οοοολη η γειτονια ..

χτες σωσω μια κ ρωτησες εκανα στιφαδακι με μοσχαρι κ πιπεριες ..το αγαπημενο του Νικου γιατι δεν το κανω βαρυ κ ασηκωτο οπως οι μαναδες μας ..καναμε κ πατατουλα τηγανιτη κ ηταν σουπερ ..ευτυχως εχει μεινει οποτε θα το καταβροχθισουμε το υπολοιπο σημερις ..

Για να δουμε αν θα τα καταφερουμε το απογευμα για μπανακι ..εξαρταται τι ωρα θα ερθει παλι ..Μονη μου δεν ξερω αν θα το τολμησω να τις παω κ τις τρεις ..

τελικα ο παιδικος που πηγαινουμε κλεινει απο τις 5 Αυγουστου μεχρι τις 29...να δω πως θα τα καταφερω εκεινο το διαστημα κ με τις τρεις μαζι ..

Μαιρη ελπιζω να μην ειναι τιποτα σοβαρο με τον πεθερο ..Βρε λες να παμε στον ιδιο γαμο ?? Κ μεις προς τα εκει θα παμε ..αλλα το τραπεζι του γαμου ειναι στο κτημα αγραμπελη ..το μυστηριο ομως στο εκκλησακι εκει στον Νερομυλο ..

Α ..οσον αφορα το ποτε θα ξαναπαρει ο Νικος αδεια ,Σωσω , αγνωστες αι βουλαι του Λατση ..

προς το παρον πηγαινουμε στο saint Pelagie ( οπως λεμε saint Tropez ..) για βολτα για μπανιο για φαι για οτιδηποτε ..

Καλε που ειναι η Αντωνια ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 936
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

η αντωνια πιζει...περαστικα σοτ πεθερο καλε μαριλου..κανενα νεο;;η περιμενουμες ολες το σαββ;;εννοω δε περιμενουμε..μη μου πεις μπηκες στο θεμα του μαμυ..οσες δεν περιμενουν..αχαχ...

καλε που ειναι οι λιμνες του αγιου νικολαου που τις ακουω;;

ποιες λετες

πηγατε αγιο νικολαο..σκασαμε σε 1 ταβερνα..φαγητο..απαπαπα..

φευγει σημερα η φιλη..εγω με το μαγιω απ οτο ηρακλειο αλλα που μπανιο..κωλοκαιρος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε να μαι κι εγω!!εδεησα να ρθω κι απο δω!!! :P

Τελικα τη πατησε και η μπεμπα δυστυχως!βηχει αρκετα με φλεμα αλλα δεν εχει κατι αλλο..η παιδιατρος ειπε να της δινω χαμομιλι που ειναι αποχρεμπτικο..ελπιζω να παει μεχρι εκει και να τη περασει ετσι ελαφρια!να πω και χαλαλι στο γαμησι που τρωω 4 μηνες τωρα δηλαδη!!! :roll:

Μαριλου το Σαββατο δηλαδη αναμενουμε γεγονοτα;;;αντε γιατι μας γκαστρωσες!!!! :lol::lol: βαλε ρε κανενα θερμομετρο πρωινη ωρα να δουμε τι θερμοκρασια εχεις! :P

Ο πεθερος τελικα τι απογινε;;;

Ευα ναυτικος ειναι ο Νικος;;;; ποσο καιρο λειπει καθε φορα;;;μανικι ρε πουστη μου!!!! :?

Μαρη Σωσωωωωω!!!!δε τη παλευω αλλο λεμεεεε!!!! αφου ελεγα να αφηνα τον Αλεξ με το πατερα του σημερα να ερχομουν μονη μου,αλλα τωρα που εκδηλωσε και η μπεμπα χεστα κι αστα!!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ χαρα σας κ απο την αφεντια μου

βρε Αντωνια δεν ειναι ναυτικος το Νικολιω μου .. :lol: ..Στην τραπεζα του Λατση δουλευει ..αλλα πες το ψεματα καλυτερα να δουλευε στα καραβια με το χωσιμο-πηξιμο που τρωει ..

τι μου κανετε ?

εγω ξαναμανα παλευω την γκρινια της μικρης..σημερα εχουμε τον γαμο του ξαδερφου κ ηδη μου βγαζει το λαδι με καθε τροπο ..

σας φιλω παω να δω αν θα την κανω στο φουρνο με πατατες την μπουλουκα .. :lol::lol:

Κ στων παιδιων μας τις χαρες !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

..κ επειδη το μυαλο μου ειναι θολο ..περαστικα αντωνια στην μπεμπα σου ..θα την περασει ελαφρια βρε ..μην αγχωνεσαι ..κ της κουμπαρας μου το μικρο - τρεις μηνες εχει διαφορα απ'την Αριαδνη - παρολες τις ιωσεις που κολλαγε η μεγαλη της απο τον παιδικο υπηρχαν φορες που δεν κολλησε αλλα κ αλλες που τις περασε παρα πολυ ελαφρια ..Θηλαζουσα μανα κ η κουμπαρα μου ..

αυτα τα ολιγα απο εμας ..

σας ξαναφιλω ..

μαριλου αντε να μην σου ερθει το σαββατο ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα να περασετε στο γαμο ευα..

καλε του λατση ειναι η γιουρο;;δε το ηξερα..αλλα θα μου πεις και ποιανου θα ητανε;;

του θειου μου;;;

τι αλλο εχει ο κυριος λατσης ξερουμε;;εννοω τι δουλευει..

καλο καιρο εχει σημερα αλλα μαλλον θα παμε κεντρο και οχι για μπανιο..αι να δουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αιντεεεεε καλα λεω γω οτι το χω χασει!!!!!Μ'αρεσει που το συζητουσαμε οταν ειχαμε παει στη Σωσω για τη τραπεζα που δουλευει ο Νικος!!!!! :crazy:

Τι αλλο εχει ο Λατσης;;;;;ουτε κι αυτος δε ξερει!!!

Τι θα κανετε κεντρο;;;

Καλα να περασετε στο γαμο Ευακι! το μικρο τη γλιτωσε ή ψηνεται;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να 'μαι και εγώ!!!!!!

Ουφ.... από τα σκατά στα πηλά πάμε..... :(

Εγώ υποτείθεται οτι έπρεπε να αδιαθετήσω χθες αλλά ακόμα τίποτα....αλλά είμαι σίγουρη οτι θα μου έρθει.... θα περιμένω μέχρι Δευτέρα - Τρίτη και βλέπουμε.

Με ξενέρωσε και ο Γιώργος και αν δεν έχουμε σποράκι αυτό το μήνα θα το αναβάλουμε για λίγο καιρό γιατί θα μείνουμε χωρίς ασφάλεια ~x(~x( Ειναι να μπούμε στον ΟΓΑ και έχουμε κάνει αίτηση εδώ και 11 μήνες και τώρα μας ζητάνε κι άλλα δικαιολογητικά και μέχρι να εγκριθούν και να πάρου,ε βιβλιάριο θα περάσει τουλάχιστον 6μηνο! [smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif] Α ρε γ@μημένο ελληνικό κράτος!

Ο πεθερός ανέβασε ίκτερο και μπηκε Βενιζέλειο χθες (Σωσω να τον προσέξουμε έ; ) Εχει πυρετό και πόνους... έκανε υπέρηχο και ηταν καλός και κάτι άλλες εξετάσεις που έγιναν σήμερα ήταν καλές αλλά έχει ακόμα ένα σωρό εξετάσεις που πρεπει να γίνουν... μάλλον το συκώτι την έχει παίξει και επλίζω να είναι κάτι που να φτιάχνει...

Αυτά τα ωραία νέα μας! Σήμερα εχουμε και γάμο και θα είναι η πρώτη μας έξοδος χωρίς τον Χριστόφορο!!!!! Ο γάμος είναι 8:30 οπότε θα τον κάνω μπάνιο και θα κάτσει η μαμά μου στο σπίτι να τον βάλει για ύπνο στις 9:30 και εμείς θα έχουμε γυρίσει σίγουρα μέχρι τις 12.... κάτι είναι και αυτό! Ο Γιώργος βεβαια τωρα είναι στο Βενιζελειο και αν προκύψει κάτι (φτου φτου) δεν πάμε πουθενα...

Τόνια μου περαστικά σας βρε κοριτσάκι....! Αντε να δούμε πόοοοτε θα ξαναβρεθούμε! Α! Δεν μου παραγγέλνετε και εκείνα τα τεστ ωορρηξίας;;;; Να μην ξεπαραδιαστώ ομως ε; Οικονομικά οικονομικά! :mrgreen:

Ευακι μου θα είστε οικογενειακώς στο γάμο ε; Πωπω!!!! Καλά να περάσετε! Περαστικούλια στο μικρούλι μας!

Σωσώκα μου καλά κάνετε και πάτε τις βολτίτσες σας γιατί εμείς εχουμε πήξει μέσα τις τελευταίες μέρες.... μόνο κάτω στην αυλή το πρωί και στην γειτονιά το απόγευμα... και αυτό για κανένα μισάωρο γιατί τρεχει στο δρόμο και φοβάμαι...

Πάω να ετοιμαστώ σιγα σιγά ...

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia soy μκαριλου...

τι κανεις;;αρα αναβολη για 1 6μηνο;;;ε δε πειραζει..κανε κρατη μωρη..εμμανουελα..

παρηγγειλε της και συ τα τεστ να τελειωνουμε..

αντε να γινει καλα η οικογςνεια της αντωνιας να παμε για καφε..κατεβηκα κεντρο για καφε..

πηγα και στα χοντος..μμμμ..μετρια πραγματα..

ακριβα θα ελεγα..τα ειδη σπιτιου..

σε ποια κλινικη ο παππους;;παθολογικη;;

μονο αν φτασει εντατικη θα τον περιποιηθω!!χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απαπα μαρη Σωσω αχρειαστη να σαι!!!!! :-ss:P

Μαριλου κατσε παιδι μου να αδιαθετησεις πρωτα μη παει τσαμπα η παραγγελια! :P

Θερμομετρο βαλε μολις ξυπνησεις το πρωι να μας πεις θερμοκρασια!

Περαστικα στο πεθερο κι ευχομαι τιποτα σοβαρο μην ειναι!

Στο γαμο πηγατε τελικα;;

Ναι αντε να αναρρωσει ο στρατος εδω να βρεθουμε! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σιγα να μη σηκωθει να πιπιθερμομετρηται...εμεις το λεμε πιπι του κουτακι μας..αυτο που λετε εσεις πουλι...

που εισαι ρε γιουλη να με καταλαβεις;;χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε απο τη μασχαλη θα θερομετρηθει ποιο πιπι;;;;!!! :lol::lol:

Κι εμεις το λεμε πιπι! κουτακι ποιος το λεει;;; ακους εκει κουτακι;;;; το κουτακι με τις μαλακιες που λεει και το ανεκδοτο!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το λεμε και κουτι...εγω νομιζα το θερμομετρο στο πραμα σου το βαζεις..με το μπαρδον οποις μα διαβαζει..

σπιρτουλι που εισαι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα και ευχαριστώ πολύ που υπάρχετε για να αισθανόμαστε όλες καλύτερα!!!είμαι καινούρια στο forum και σε περίπου ένα μήνα μελλοντική μανούλα στο αγαπημένο ηράκλειο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως την κι απο δω!!! :D

Μαρια οταν εχεις παρεα ολα ειναι πιο ευκολα θα δεις! ;)

Πες μας καλε για σενα,που μενεις,ποσο χρονων εισαι,τι κανεις στη ζωη σου(ή τι εκανες γιατι σε λιγο θα εισαι αγκαλια με τα παμπερ!!! :lol::lol: ) κτλ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι 28 και δουλεύω εδώ και 9 χρόνια περίπου σαν αεροσυνοδος,ευτυχώς δηλαδή που έχω και τη δουλειά μου αλλιώς θα ήμουνα για ψυχιατρειο!!! Μενω στο κεντρο με τους γονεις μου και τον αδερφο μου που ειναι έτοιμος για χαζοθειος πρώτης τάξεως!!! είναι το πρώτο μου μωρακι και είμαι λίγο χαμένη γιατί νομίζω ότι δεν έχω ιδέα τι με περιμένει!!!με καλή παρέα και θέληση όλα ξεπερνιουνται το ξέρω!αλλά μέχρι να φτάσω σ'αυτο το σημείο μου φαίνονται όλα βουνό!είμαι σε άδεια εγκυμοσύνης εντωμεταξυ απο τον Νοέμβριο που το έμαθα ότι είμαι έγκυος γιατί δεν επιτρέπεται να πετάμε και μου την έχει βιδωσει απίστευτα!εσείς κορίτσια την παλευετε με τη ζέστη γιατί εγώ ΌΧΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν εχεις ιδεα τι σε περιμενει σιγουρα!!! σιγουρα ειναι λιγο δυσκολα στην αρχη,αλλα αφου εχεις τη στηριξη των γονιων σου και του αδερφου σου μη φοβασαι τιποτα!!!

Κι εγω που ειμαι παντρεμενη και μενουν οι δικοι μου απο πανω τι εχω καταλαβει;;;; ολη μερα μονη ειμαι με 2 παιδια κι ενα θηλαστρο αγκαλια!εκανα και ριμα!!! :lol::lol::lol:

Δεν εχει πολυ ζεστη ακομη βρε,αλλα εσυ τωρα εχεις και συνεπιβατη γιαυτο καψωνεσαι τοσο πολυ! :lol:

Λοιπον κανονισε την επομενη φορα που θα κανονισουμε συναντηση να ερθεις να σε γνωρισουμε! ;)

Ειμαστε καλα κοριτσια θα μας συμπαθησεις καλε!!!! :P

Αεροσυνοδος ε;;; μου αρεσε παντα αυτο το επαγγελμα!!! κανεις και εκτος ταξιδια ή μονο Ελλαδα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ χαρα σας !

καλα εχω πεθανει διαβαζοντας σας κ προσπαθω να σκεφτω τι μπορει να κανει καποιος οταν μπαινει να μας διαβασει .. :lol::lol::lol:

για κουτια -πιπια-πουλια διαβαζω ..για εντατικες ,κτλ ..

κοριτσια ειμαι ενα ορθιο πτωμα απο τον χτεσινο γαμο ..σε ξινο μου βγηκε ..εβαλα τακουνι μετα απο πολυ καιρο κ ξεπατωθηκα ..η μικρη δεν εκατσε κωλο κατω κ με ξεμονταρε τελειως ομως ..το καρμπιρατερ μου θελει σερβις λεμε ..α κ ζυγοσταθμιση γιατι η μεση μου διαλυθηκε ..

anm, γεια χαρα νταν κ απο εμενα , με το καλο το μπεμπιδιο ! Δεν μας ειπες , αγορι η κοριτσι ?

Κ συ βρε Αντωνια μονο νουμερο παπουτσιου δεν ρωτησατε την κοπελα .. :lol::lol: Αν θελει να μας το πει οκ κανενα προβλημα ..

καλε η Σωσω δεν ηταν επι της υποδοχης η μου φανηκε ?

σας φιλω προσπαθω να μαζεψω τα κομματια μου ..δεν εφαγα χτες τιποτα ουτε καν στο τραπεζι του γαμου γιατι δεν προλαβα φυγαμε αρον αρον γυρω στις εντεκα για να φερω τις μικρες πισω ..κυριως την Αριαδνη που μας τα ειχε κανει μπροκολοκουνουπιδια ..Οι μεγαλες ηταν οκ δεν μπορω να πω ..

Εν τω μεταξυ εμαθα κ ενα δυσαρεστο στο γαμο κ εχω στεναχωρηθει παρα πολυ ..ενας ξαδερφος μας χωριζει με την γυναικα του απ'οτι φαινεται ..τους συμπαθω πολυ κ τους δυο ..ειχαμε καλες σχεσεις ηταν ομορφη οικογενεια ..ελπιζω κατι ν'αλλαξει κ να μην συμβει τελικα γιατι εχουν κ δυο παιδακια .. :cry:

Τελοσπαντων ..τωρα βλεπω τα ξεροτηγανα του γαμου στην πιατελα μπροστα μου κ κρατιεμαι με χιλια ζορια να μην ορμησω ..

Και στα παιδακια μας κορες !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας γεια σας!!!!! εδω ειμαι βρε Σωσω αλλα δεν προλαβαινω να γραψω...εχω δουλειεεεεεεεεεεεεςςςςςςςςςςς.... αχχχ

τωρα κοιμαται ο μπεμπακος και μπηκα να σας διαβασω...

Τονια περαστικα σας!!!

μαριλου ενα εξαμηνο ειναι θα περασει γρηγορα μην αγχονεσαι.φιλακια κοπελια!!

μαμα ευα... ειπες τακουνια και με επιασε κατι...εχω να βαλωωωω.... χρονια και ζαμανια και αν τυχει να με δειτε καμμια φορα ( που δεν πιστευω) θα ξεραθειτε στα γελια :lol::lol::lol:

anm καλως μας ηρθες και με το καλο να δεχτεις το μωρακι σου!!! ειναι λιγο δυσκολα ναι αλλα το ποσο ευτυχισμενη θα νιωθεις, ουτε που το εχεις φανταστει!!!

φιλια σας αφηνω τωρα να μαγειρεψω. φιλουρεςςςςςςςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα..το θεμα αρχισε να κουναει...αντε μπραβο..

καλε εγω ριμαι της υποδοχης...αντωνια στρη θεση σου..αν σε ρωτησουν για βυζια και γαλατα να ααπαντησεις.χαχαχ...

γεια σου μαρια..κεντρο,ε;;

μονη σου μενεις η με τουσ δικουσ σου;;

να φανταστω σαν αεροσυνοδος ανορεκτικια εχεις χασει κιλα στην εγκυμοσυνη..σιφγα να μην εβαλες..

χαχαχ..δε πειστευωω να παρεξηγεις..ρωτα το σπιρτουλι..

χαχα..σπιρτουλι εισαι μεσα για την επεομενη εξοδο η οχι καομα;;

ακομα αντιβιωσεις περνεις;;

κανω παγωτο..ασχετο..

εμεις σημερα θα παμε μπανιο..οποιος θελει ας ερθει..

κατα τισ 5 λεμε..

στη δημοτικη παραλια καρτετρρυο παμε..εκτος και αν εχετε να προτεινετε..

εγω αν ειναι 31 και δουλευω στο βενιζελειο..οχι κει που εχουν τον παποπου της μαριλου..

στα πιο ιδιαιτερα..

ειμαι απο θεσ νιηκ..ανεβαινω συχνα..

αεροπωρικως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω Ε9 δε δηλωσες!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ευα αστο πουλακι μου μη ξεπορτιζεις γιατι δε σε παιρνει!!! :P ε μα κι εσυ με 3 μωρα στο γαμο ηθελες να φας κιολας;;;;; :lol:

Ελσα σε λιγο γινεται 3μ ο σπιρτουλης σου οποτε θα ερθεις! :P

Μαριλου που εισαι;;;;;Σαββατο σημερα!ανακοινωθεν περιμενουμε!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε εγω ριμαι της υποδοχης...αντωνια στρη θεση σου..αν σε ρωτησουν για βυζια και γαλατα να ααπαντησεις.χαχαχ....

[smilie=icon_salut.gif] [smilie=icon_salut.gif] [smilie=icon_salut.gif] [smilie=icon_salut.gif] [smilie=icon_salut.gif]

:lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=icon_salut.gif] [smilie=icon_salut.gif] [smilie=icon_salut.gif] [smilie=icon_salut.gif] [smilie=icon_salut.gif]

:lol::lol::lol::lol::lol:

εχω πεθανει λεμε .. =))=))=))

Αντωνια εσυ θα εισαι κατι σαν Θ.Β ..Θυλαζουσσα βυζοκρατουσσα ..επι της υποδοχης επισης ..

Σπιρτουλιον , αντε να σε δουμε κ σενα να μας δεις κ συ εμας ..θα σου κανουμε καλη εντυπωση ...θα ειμαστε φρονιμες :D

Οσο για τα τακουνια τι τα ηθελα τρομαρα μου ?!..βλεπεις ειμασταν μαζι με τις ξαδερφες επι του κερασματος κ λεω μην παω ετσι ατιμελητη σαν την καβουρομανολαινα στο γαμο ..τα ποδαρακια μου το ξερουνε τι τραβηξα ..

Αντωνια ειπα η δολια μανα να παω κ γω καπου ..μου βγηκε ξινο κ δεν το περιμενα ..οχι τιποτα αλλο στον προηγουμενο γαμο με την Αριαδνη επισης τα ειχαμε περασει ζαχαρη ..τωρα γιατι σεληνιαστηκε χτες ο θεος κ η μοιρα μας ..Λετε να ειναι αναδρομος ο Ερμης ?!

anm, να σε δουμε καλε κ σενα ..τωρα σ'αυτο που ελεγες πριν ..κοιτα ..ο ερχομος ενος παιδιου αλλαζει για παντα την ζωη σου ..εγω αυτο νομιζω ..τιποτα δεν ειναι οπως πριν ..τωρα γινεσαι μανα ..απο την στιγμη που εχεις κ την υποστηριζει γονεων κ αδερφων μην αγχωνεσαι ..θα βρεις τους ρυθμους σου σιγα σιγα κ ολα θα παρουν τον δρομο τους ..καλη θεληση να υπαρχει !

Καλε που ειναι η Μαριλου ? Σημερα θα περιμενε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μ'αρεσει που εκανα ανακριση στη Μαρια και δεν ειπα τιποτα για μενα! :P

Εγω λοιπον ειμαι η Αντωνια(ή Τονια οπως σαρεσει) 31χρ. μενω Ηρακλειο σε ενα προαστιο κοντα στο κεντρο,ειμαι βρεφοκομος και εχω 2 παιδακια 2,5χρ. και 4 μηνων! ;)

Επισης για να αναφερθω για τα βυζια και το γαλα που ειπε η Σωσω...επειδη δε καταφερα να θηλασω,νοικιασα νοσοκομειακο θηλαστρο και καθε 2 ωρες αρμεγομαι για να πινει το μωρο μονο μητρικο γαλα!

Εσενα λοιπον πρεπει να σε ενημερωσουμε πληρως μια και γεννας σε λιγο για να θηλασεις τη μπεμπα σου οσο το δυνατο περισσοτερο!θα σου φερω ενα βιβλιο να διαβασεις οταν συναντηθουμε! ;)

Ευα απο το στομα μου το πηρες για τον αναδρομο ερμη!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όπως είπε και η @anna_30 μπορεί εκεί που τα τεστακια δειχνουν άχνα μια μέρα ξαφνικός να δειξει θετικο🙏
    • Γι αυτο ειμαστε εδω κοριτσι μου!! η μια στηριγμα της αλλης!!! 🤗❤️ κι εγω μονο εδω στο φορουμ νιωθω οτι καποιος μπορει να νιωσει οπως νιωθω.. οσο και να με αγαπανε οι φιλες μου και οι ανθρωποι μου, αν δε το βιωσεις, δεν ξερεις πως ειναι...
    • Τελειααααα❤️❤️❤️ αρχικά ας μην προτρέχουμε γτ το θαυματακι μπορεί να ήρθε ❤️ αν δεν… τοτε πατε στα επόμενα πλάνα💪 από ότι κατάλαβα στον μεθεπόμενο κύκλο αν χρειαστεί που το απεύχομαι θα πατε με ενεσουλες γοναδοτροπινων και χάπια όπως έκανα και εγώ στη δεύτερη σπερματεγχυνση🙏❤️🙏 εύχομαι σε λίγες μέρες να μας πεις τα ευχαριστα κοριτσάκι μου❤️ 
    • Κορίτσια καλησπέρα! Πήγα κ μίλησα σήμερα μ το γιατρό γιατί αν μ έρθει περίοδος τελικά τη περιμένω Κυριακή τ Πάσχα άρα θ έπρεπε ν προμηθευτώ χάπια και ν μάθω διαδικασία από πριν!  μ είπε πως κανονικά κάνουμε εξετάσεις 1 2η μέρα τ κύκλου ορμονικές και μετά ξεκινάμε τα χάπια 2η με 7η μέρα και μετά κάνουμε παρακολούθηση , κατι ενεσακια λέει γ ν πολλαπλασιαστούνε και μετά τη τελική ένεση γ ν σκάσουν!  αλλα επειδή πέφτει μέσα στο Πάσχα η περίοδος αν έρθει εμένα , γ αυτόν τον κύκλο θ πάρω μόνο τα χάπια τα serpafar πρωί βράδυ , και μετά θ ξεκινήσουμε παρακολούθηση !  αν είναι ένα μ λέει δν θ κάνουμε την ένεση την τελική! Αν είναι περισσότερα τότε θ κάνουμε και την ένεση , θα το δούμε εκείνες τις μέρες! Κ στον κύκλο τ ιουνιου μ είπε ν προχωρήσουμε σε σπερματέγχυση!  Αυτα!!!! Σήμερα είμαι 7η ΜΤΩ δν έχω κανένα συμπτωμα , αλλά νιώθω πως έχω νεύρα και σαν μια σύγχυση εσωτερική , σν ν μην έχω υπομονή ένα πράγμα !    @Girly μουυυυυυ αγαπημένη μουυυυ φωτεινό μ πλασμα περιμένουμε νέα από το γιατρό! Αιντε σχολνα έχουμε πανηγυρια μπροστά μας , πρέπει ν είμαστε με κοιλιά είπαμε 😂😂🤰🤰🤰
    • Τι κάνετε κορίτσια μου?? @Demy93 τι έκανες τελικά με το δόντι? Όλα καλά ?  Εμείς πήγαμε γιατρο.. όλα πολύ καλά .. έφτασε το ένα κιλό η μπέμπα μας 🩷🩷
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...