Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΟ2


Recommended Posts

Τσαν τσιν τσόν!!!!!

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!!!! Βλέπω με στολίσατε πάλι!

Καλά μαρή Σωσω για έναν καφέ κερασμα κάνεις ετσι;;;; Λοιπόν, ακούστε όλες....

Τετάρτη πρωι στης Ευας κερναω καφέ! (Ορίστε κυρία Σωσω εντάξει τώρα;;;; ) :lol::lol:

Εγώ για Τετάρτη είμαι μέσα! Την κλασική ώρα 10-10:30;

Α! Πριν λίγο πήρα και το dvd του γάμου.... ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ! Πως είμαι έτσι;;;;

Σαν τρελή δαιμονισμένη κάνω! Τί εξταση και μαλακίες .... σε χειροτερη φάση ημουν.... ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΜΑΝΑ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 936
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kai gv πηρα προχτες του ντι βιντι του γαμου..που γελιο λεμε..και εγω δε μπορω να δω τον εαυτο μου..

12 τοστ ειανι απο τη δυσλεξια..αλλα μαλλον 2 θα εννοουσα..

τετ πρωι στης ευας..μη λεμε τα ιδια..

ρε συ μαμα ευα να σε παρω τηλ να μου πεις πως θα ρεθουμε με αντωνια εκει;;

θα σε παρω..

παω να την πεσω..κομματια λεμε..

εκανα ταρτα..με κομποστα ροδακινο λεμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευτυχως που το ξεκαθαρισες καλο μου ..αλλα 2 αλλο 12..εμ την παθαμε την πλακα :lol::lol:

παρτε με να σας δωσω οδηγιες προς ναυτιλομενους για το πως θα ερθετε εδω ..Η μηπως θελετε να σας παρω εγω ? Δεν με πειραζει πεστε μου ωρα για να μην ενοχλησω μονο ..

Για τεταρτη πρωι 10με δεκαμιση ειναι μια χαρα ..

Αχ ντιβιντι του γαμου ε ?..εγω ειχα να το δω οσα χρονια ειμαι παντρεμενη ..απο το 2004 δηλαδη μεχρι που το ξεθαψαν οι μικρες κ πριν λιγο καιρο το βλεπαμε σε καθημερινη βαση ..Ευτυχως το βαρεθηκαν γρηγορα οποτε το ξαναθαψα ..Καταθλιψη μ'επιασε ..πως ημουν πως εγινα κτλ κτλ κτλ ..Ο ΝΙκος παντως μια χαρα κ τοτε κ τωρα ..τι γονιδιο θεε μου ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτά είναι.....οι ελεύθερες κι ωραίες ΚΑΙ ΟΙ ΝΟΣΟΚΟΜΕΣ πάνε για καφέ τα πρωϊνά...

Οι υπόλοιποι κοινοί θνητοί λε πουλέ... :cry::evil::evil:

Καλά να περάσετε ρε.......όλα καλά

Μωρή Εύα, ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ.......Σε λίγο τα βυζιά σου θα φτάσουν μέχρι τη Ζάκρο :lol::lol:

Επειδή κι εμένα μου την έχει δόσει το σωμα μ, επειδή ποτέ δεν ήμουν έτσι ξεχυλωμένη, έκοψα ντιπι το βραδυνό &προσπαθώ να τρώω 4 γεύματα. Σε 2 βδομάδες έχασα 3 κιλά :D

Το dvd το είδα μία φορά κι αυτό όχι ολόκληρο.

Ήθελα και ναξερα τι του βρίσκετε....από τις πιο άσχημες φάσεις της ζωής μ.Τόση τρεξούρα για 2 ώρες μαλακία....47 κιλά είχα φτάσει.Εγώ και η κοκ'αλο.....

Τόνια, αν αύριο δεν έχουμε μίξα, να βρεθούμε :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια ..

Τι μου κανετε ? εμεις πηγαμε τελικα χτες παρκο ξανα ..το κανουμε σχεδον καθημερινα εκτος τα σκ..ε απ'το να τα κανουν λιμπα στο σπιτι καλυτερα να εκτωνονται εκει ..το ξεβρωμισμα ειναι βεβαια μετα το θεμα αλλα χαλαλι τους ..

Τεοποπιτσα δεν θα το ξαναναφερω το ριμαδοκοτοπουλο το υποσχομαι :oops::lol::lol::lol:

Εσυ δουλευεις πρωινα ε ?

λοιπον τσουπρες , σωσω, αντωνια , μαιρη κ μαρια εγκυμονουσσα εχετε πμ...αν εχετε αποριες πειτε μου ..σημερα θα κατεβω να παρω τα γυαλια του παιδιου ..εχω ενα αγχος αλλο πραγμα ..πως θα τα δεχτει ..πως θα τα κρατησει κτλ ..ο θεος να βαλει το χερι του..Θελω να παω κ λιντλ αλλα δεν ξερω αν θα προλαβω ..ειδομεν ..

αυτα προς το παρον γιατι το μικρο γκρινιαζει ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ παναγια μου το τι γελιο ριχνω με τη παρτη σας ολοκουζουλες!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μαρη Μαριλου κερνας καφε στης Ευας;;;;;;;;;οχι ρε πουλακι μου μη ξοδευτεις ετσι,αμαρτια!!!!!! :)):)):)):)):)):))

Τα 12 τοστ παο τη δυσλεξια με εστειλαν!!!!! :)):)):)):)):)):))

Μπα σε καλο μου πρωινιατικο!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Μεσα για Τεταρτη πρωι! ;) Ποπη να σε κανουμε απευθειας συνδεση με σκαιπ;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Παλι μυξες ο Ντοντος ρε πουστη μου;;;;; :( ρε εγω νομιζω δεν ειναι η θαλασσα...απο την ανιψια κολλαει συνεχεια... :?

Ευακι απο προχθες ηθελα να σου πω γι αυτο το θεμα με την εξωσωματικη που ελεγες αλλα το αλτζχαιμερ δε με αφηνει!!! :? τραβηγμενο μου φιανεται να αντεδρασαν ετσι παιδια 14 χρονων επειδη εμαθαν οτι προηλθαν απο εξωσωματικη! κατι αλλο θα πεχτηκε!

Θεωρω παντως οτι αν δεν ερθει στο προσκηνιο αναλογη κουβεντα δεν υπαρχει λογος να το πεις στα κοριτσια..δηλαδη να δωσεις εμφαση σε ενα γεγονος που στην ουσια δεν εχει και τοση σημασια! :roll:

Ενταξει καποια στιγμη στο μελλον εννοειται οτι θα το μαθουν,αλλα οσο απενοχοποιημενοι ειστε εσεις απο αυτο,τοσο δε θα δωσουν σημασια...

Να ηταν υιοθεσια ναι επρεπε απο τωρα να το λες,τωρα δε βρισκω κανενα λογο! ;)

Γιουλακι μ'αρεσει παντως που αλληλοσκευτομαστε κι ας μη μιλαμε στο τηλ!!!!! :lol::lol::lol:

Στα πεταξε στη μουρη ο μπομπος;;;;;εεετσιιιιι!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Γκαστρωμενη που εισαι;;;;μπα να γεννησες και δε πηραμε χαμπαρι;;;;;;; :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πραγματικα λετε να γεννησε;;εχεις κανεις το τηλ της;;ωρΑΙΕς ΚΑΙ μεις..ουτε να την αναζητησουμε..ουτε τηλ να παρουμε..

ευα θα σε παρω τηλ αυριο να ερθουμε να μας πεις..

εγω απογ δουλεια...φακ λεμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλημέρα!

Εκανα την επέμβαση.

Ευτυχως λαπαροσκοπικα .... στο τσακ!

Τώρα είμαι σπίτι και προσπαθώ να αναρρώσω.

Τον μικρό τον βρήκα ψηλοάρρωστο.

Τον έστειλα στον γιατρό αλλά ευτυχώς καλά!

Παρασκευή κόβω ράμματα και Σαββάτο πετάμε για Αθήνα και μετά Μολάους.

Στο τσακ θα προλάβω και μη φανταστείτε μια μαμα που θα μαι ... μέσα στην ενέργεια...

Ακόμα σέρνομαι ... ελπίζω να είμαι οχι καλύτερα αλλά πολύ καλύτερα ως τότε.

Αυτά τα νέα μας

Φιλάκια πολλά σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μην ανησυχειτε!!! Αν γεννησω θα το βγάλω ανακοινωθέν στο mammy!!! Απλά ζοριζομαι τραγικά με τη ζέστη και τις συσκέψεις που λέγαμε και είμαι ψιλοξαπλα όλη μέρα!!! Αύριο θα καμώματα μια εξαίρεση όμως και θα πάρω την κοιλιά μου και θα έρθω να πιούμε καφεδάκι!!!

Ειρήνη περαστικά όλα να είναι και σιδερένια!!! Άντε να σε δούμε κι εσένα σύντομα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνακι μου σιδερένια!!!!!Τελικα τον σταματήσατε το θηλασμό λόγω επέμβασης;;;;Ταξιδάκι βλέπω ε;;;;; Αντε κοριτσάκι μου καλά να περάσετε!!!!!!!!!

Είδες Τόνια μου;;;; Είμαι πολύ κουβαρτού βρε παιδί μου, τί να κάνουμε; χαχα!!!

Γιουλάκι μου πές μου οτι ηταν η πρώτη φορά που σε κατούρησε ο μικρός....;;;;;; Εμείς το είχαμε έθιμο! Με το που άνοιγα την πάνα την αμωλούσε την τζούρνα του! :lol::lol::lol::lol:

Βρε Μαράκι μου υπομονή καλό μου.... λίγες μερούλες ακομα και η μπουμπου σου θα έρθει!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κοριτσακια μου!

Μαρακι με το καλο!!!

Μαριλου μας ναι τελος οριστικο με τον θηλασμο.

Στεναχωριεμαι αλλα τι να κανουμε...

Παίρνω τα ειδικά χαπάκια για να μην εχουμε κανενα θεμα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

peraστικα ειρηνη...αντε και καλο ταξιδι...να μη σε υπολογιζουμε,ε;;

ανμ αντε να σε δουμ και σενα..τελευται φορα ελπιζω και μετα στη κλινικη..

ο αχαιρευτος τι κανει;;

κουβαρτου;;οπως λεμε κουβελι;;χουβαρντου καλε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποια "χουβαρντου" μαρη χουρχουτιασμενη παλι;;;;; Κουβαρντου το λεμε εμεις στο χωριο μας!!!! :lol::lol:

Ρηνακι την εκανες;;;;;μπραβο ρε συ ξεμπερδεψες!!!!! :D αντε καλη αναρωση τωρα και να σε δουμε συντομα!

Για το θηλασμο οκ μη στεναχωριεσαι, εκανες το καλυτερο δυνατο που μπορουσες! ;)

Τι ειναι ειπαμε εκει που θα πας;;;;

Γκαστρομαρακι αντε να πιουμε αυριο το τελευταιο καφεδακι και μετα να πα να γεννησεις γιατι στο τελος θα μας γκαστρωσεις ολες!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Αυριο θα ρθει η γυναικα που μου καθαριζει να ξεβρωμισει το χαμοσπιτο και οταν γυρισω θα ειναι ολα στη πενα!!!! :P

Πηρα τον beaba baby cook!!! Πανακριβος ο κερατας αλλα αν μαγειρευει οντως σε 20 λεπτα στον ατμο και τα αλεθει κιολας και γλιτωνω χρονο και κοπο,χαλαλι του!!!!

Γιαυτο δε δουλευει αλλωστε ο καλος μου ολη μερα καθε μερα και τρωω το αγγουρι μονη μου;;;;; ε οτι μου καυλωσει θα παιρνω!!!!! :ymdevil::ymdevil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ έχετε πάλι καφεδάκι εεεε;;;;

Κρίμα ... δε θα μπορεσω...

Τόνια μου σε ευχαριστώ και εσένα για τα περαστικά σου!

Θά πάω στα μέρη μου!

Ειμαι από μια κωμοπολη στην Λακωνία τους Μολάους.

Η βάφτιση θα γίνει στο γειτονικό χωρίο της μαμάς μου και αγαπημένο, τα Παπαδιάνικα και στην ομόνυμη εκκλησία της αγία Παρασκευής που βρήσκεται στην κορυφή του χωριού λίγα μέτρα από το σπίτι της γιαγιάς μου.

Φυσικά θα επιστρέψω και με φωτογραφικό υλικό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιτελους καταφερα να μπω ..κ γενικα να ηρεμισω ..μου ανεβασαν την πιεση οι μπουμπουδες σημερα ..

τα πηραμε τα γυαλια αλλα η προσαρμογη ειναι κατι παραπανω απο δυσκολη ..οχι οτι δεν το περιμενα ..

ολα της μυριζουνε κ ολα της βρωμανε ..την σφιγγουνε , την πιεζουνε , την ζαλιζουνε ..δεν ξερω κ γω τι αλλο ελεγε ..το λυπαμαι το παιδακι μου που ταλαιπωρειται..κ απο διπλα η μεγαλη να ουρλιαζει κ να στριγγλιζει μια ολοκληρη μερα οτι θελει κ αυτη γυαλια κ γιατι δεν της πηραμε κ οοοολα τα σχετικα ..

Απο διπλα επισης κ το μικρο να τρεχει περα δωθε κ σταματημο να μην εχει κ κοντευω να παθω εγκεφαλικο οσο σκεφτομαι την μερα που περασα..χαλι μαυρο..τις εβαλα για υπνο κ ελπιζω αυριο να ειναι μια αλλη μερα ..

Ειρηνη μου περαστικα σου ευχομαι , κ καλα να περασετε βεβαια εκει που θα πατε ..

οι υποδελοιπες που ειστε καλε ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι σε πηγε πισω ?? :roll: σορυ δεν το επιασα ..ισως φταιω εγω που νυσταζω ..

τεσπα..θα τα πουμε αυριο κορες !

καλη κ ηρεμη νυχτα σε ολες !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλάκι μου πές μου οτι ηταν η πρώτη φορά που σε κατούρησε ο μικρός....;;;;;; Εμείς το είχαμε έθιμο! Με το που άνοιγα την πάνα την αμωλούσε την τζούρνα του! :lol::lol::lol::lol:

πας καλά? αυτό είναι ένα συνηθισμένο φαινόμενο αλλά να πρωί πρωί μου ήρθε κάπως. Και να σκεφτείς πως δεν είχα πιεί και καφέ!!! Η δε Ραφαέλα τις πρώτες μέρες πετούσε και "χοντρά" αλλά ας μην επεκταθώ γιατί θα φρικάρει και η ετοιμόγεννη!!! :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρηνακι την εκανες;;;;;μπραβο ρε συ ξεμπερδεψες!!!!! :D αντε καλη αναρωση τωρα και να σε δουμε συντομα!

Για το θηλασμο οκ μη στεναχωριεσαι, εκανες το καλυτερο δυνατο που μπορουσες! ;)

Τι ειναι ειπαμε εκει που θα πας;;;;:

άνοιξε και κανέναν χάρτη ρε φιλενάδα αντί να δίνεις τα λεφτά σου σε ατμομάγειρες!!! :o):(|):(|):o):lol::lol: θα σου έλεγα τι είναι οι Μολλάοι αλλά δεν μου το επιτρέπει η διαγωγή μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sakoyl μη κοροιδευεις την φιλεναδα μου..και το ονομα του χωριου της να της πεις..θα το εχει ξεχασει...ταλαιπωρη μανα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηγαμε μαμα ευα...της καναμε το σπιτι κωλος..μαε μοιρασε κουπονια και ρουχα και γυρισαμε....

η μαριλου..στο κοσμοτης..η αντωνια τζανκι με τα τσιγαρα της και η γκαστρωμενη χορευει μονη της σπιτιτμπας και γεννησει..

η ευα ψυχω...ποσοσ καλα να εισια με 3;;;; :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραια ηταν και σήμερα!!!

Ευα μου σορυ για το σπίτι.... :oops:

Και στην επόμενη με το καλό!

Ρε συ Σωσω.... για όλες κάτι εχεις να πεις.... για σενα όμως τίποτα;;;; Αντε μη μιλήσω.... που σου βγήκε η σοκολάτα από την μύτη! :lol::lol::lol: Σε φιλώ γλυκά στη μούρη! :-*

Ο Χριστόφορος με το που μπήκαμε σπίτι επεσε ξερος αλλά το σκατό κοιμήθηκε μόνο μια ωρα πάλι.... ισα που πρόλαβα να βάλω τους γίγαντες στο φούρνο.... τωρα θελει να δει ζουζούνια! Αλλά δεν του βάζω, θα κάτσουμε στο μπαλκόνι που εχει δροσιά! Ισως τον βαλω στην πισινούλα....

Καλέ η Νικη πάλι εξαφανίστηκε;;;;;; Που είσαι ομορφη;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραια ηταν και σήμερα!!!

Ρε συ Σωσω.... για όλες κάτι εχεις να πεις.... για σενα όμως τίποτα;;;; Αντε μη μιλήσω.... που σου βγήκε η σοκολάτα από την μύτη! :lol::lol::lol: Σε φιλώ γλυκά στη μούρη! :-*

:lol::lol::lol::lol: εγκωσες φιλεναδα κ σου βγηκε απ'την μυτη .. =))=))=))=)) ριξε κ ενα τωρα να ..ξεγκωσεις .. :lol::lol:

παιδια μην λετε τιποτα για το σπιτι ..που να βλεπατε πως γινεται καθημερινα οταν ειναι κ οι τρεις μαζι ..μυλος ..αλλα σκασιλα μου ..ας ειναι καθαρο κ το οτι ειναι ασυμμαζευτο με παιχνιδια σ'οοοοολο το σπιτι δεν με απασχολει διολου.. :D

Εγω τις εβαλα πριν λιγο για υπνο ..κ ναι η Αριαδνη εβγαλε κ τον κατω κυνοδοντα τον ενα !!!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: Επιτελους μ'αφησε να δω κ ειδα την μυτη που εχει σκασει μια χαρα ..αχ αλλος ενας να ξεμπερδευουμε απ'αυτα τα δυσκολα δοντακια ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ δεν μπορωωωωωωωωωωω.. η μικρη ακομα γουζεται στο κρεβατι της κ ειναι τρισημισυ ηδη ..τι σοι υπνος ειναι αυτος που κανει .. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ δεν μπορωωωωωωωωωωω.. η μικρη ακομα γουζεται στο κρεβατι της κ ειναι τρισημισυ ηδη ..τι σοι υπνος ειναι αυτος που κανει .. :roll:

θα ρωτήσω εγώ πριν προλάβει η Σωσώ: τι ακριβώς κάνει (???) η μικρή σου??? :?::roll::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...