Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΟ2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 936
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας!!!!!

χρονια σου πολλα Μαριλου, οτι επιθυμειςκαι συντομα το μωρακι!!!

καλα περασατε διαβαζω εεεε?

μαμα ευα καθε παιδι ειναι διαφορετικο, επειδη στραβωσαν αυτα τα παιδακια δεν θα κανουν και τα δικα σου το ιδιο...και γιατι να το κανουν δηλαδη?? ασχετα με την μεθοδο ειναι παιδια του μπαμπα τους και τις μαμας τους οπως και η αδερφουλα τους!!!

εγω ρε κοριτσια εχω προβλημα με το μικρο....απο το πρωι εχει πιει με το ζορι 10 μλ γαλα...τον βαζω στο στηθος δεν θελει,το βγαζω με θηλαστρο τα ιδια...ακομα και frezolac του εκανα λιγο, ουτε να το φτησει.... τωρα κοιμαται σε λιγο θα ξαναπροσπαθησω να δω τι θα κανω... θα σκασω :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σπιτρυολι μηπωςε το νενοχλει η ζεστη;;;

τυι να πω..

θα ελεγα οτι και μεις καλοκαιρι δε τρωμε τοσο..αλλα ατυχες παραγειγμα..

εμεις πηγαμε πισινα το απογ σε 1 φιλη φουσκωτη και μπηκε εκει ρε παιδια..με κρυο νερο..δε βουτηξε εντελως αλλα ηταν ερθια πανω απο μιση ωρα και επαιζε με το νερο..τι να πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια χαρα κ απο εμενα

Πηγαμε παρκο ..αυτο της γειτονιας μας που σας ελεγα ..Ειδαμε κ την ΤΕΟ-ποπιτσα ..Επιστρεψαμε μεσα στην βρωμα κ τωρα επιτελους καθαρες κοιμουνται ..Επεσαν ξερες μαλλον επρεπε να πω ..Απο τις 2130που πηγαν στα κρεβατια τους δεν κουνησαν ..

Βρε Σπιρτουλι οντως τα επιρεαζει η ζεστη απλα δεν μπορουν να το πουν ..Κ ναι Σωσω ο περισσοτερος κοσμος δεν πολυτρωει το καλοκαιρι ..μην κοιτας εμας τις καλοζωισμενες :lol::lol::lol:

Καλε αν της αρεσει η πισινα της μαρθας παρε μια μικρη απο το τζαμπο κ παρτην στην παραλια ..Μπορει να της κανει κουκου μετα κ να θελει να πηγαινει θαλασσα κ να πλατσουριζει ..Ποτε δεν ξερεις ..

Μαριλου της εκοψες την τουρτα ?

Εγω επεστρεψα στην κοτοπουλιαση μου κ ευτυχως δεν με ενοχλησε το στομαχι μου ξανα μεχρι τωρα ..

Τι θα κανετε σκ ? Εμεις περιμενουμε ισως αυριο ειναι ετοιμα τα γυαλακια της Κοκος να παμε να τα παρουμε αλλα δεν το πολυκοβω να συμβαινει τοσο γρηγορα ..Για να δουμε ..

Ισως παμε θαλασσα αναλογως με τον καιρο βεβαια ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Για αλλη μια συνεχόμενη μέρα ξυπνήσαμε από τις 6:00.... και 2-3 φορες τη νύχτα... νιώθω εξαντλημενη... θα φτιάξω εναν καφέ γιατί αλλιώς δεν θα την παλεψω... το βράδυ θα έρθουν τα πεθερικά στο σπίτι....

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές (και για το δηλητήριο :lol: ) :-*:-*:x

Καλέ ποιά τούρτα; Τι πάρτυ; Είμαι εγώ για τέτοια;;;; Τώρα πια στα παιδιά μας κάνουμε τέτοιο τζερτζελο.

Ουτε η μανα μου δεν το θυμήθηκε ουτε ο αδερφός μου.... και απο τις φιλενάδες μου μόνο ΜΙΑ. Και για τις τελευταίες δεν ξέρω αν πρεπει να παρεξηγησω ή να το περάσω στο ντούκου μια που έγινα πλεον μια 30αρα! Εγώ πάντως δεν ξεχνάω καμία...αλλά μαλλον θα αναθεωρήσω...

Εμείς πήγαμε χθες για μπάνιο! Ωραία ήταν!!!! Δεν είχαμε χρόνο για να παίξει ο Χριστόφορος στην άμμο αλλά το νερό το ευχαριστήθηκε! Αλλά μόνο στο σωσίβιό του! Οταν τον έχουμε αγκαλιά σφίγγεται και τρεμει...μόλις μπει στο σωσίβιο χαλαρώνει και του αρέσει, νιώθει μεγαλύτερη ασφάλεια. Σωσω δεν το δοκιμάζετε και εσεις;;;; Η τελος πάντων να την βάζεις λίγο πιο συχνα στην πισινούλα αφού της αρεσε, μπας και συνηθίσει λίγο και μετα κρατας την πισινα στην παραλία και σιγα σιγά θα μπει και στην θαλασσα ...

Σπιρτούλι μπορεί να ετυχε να μην πεινούσε ή να ηταν από την ζεστη. Συμβαινει καμιά φορα...εσυ συνεχισε τον θηλασμό! Οσο θελει θα φαει...

Πάω να καθαρίσω λίγο το σπίτι γιατί ξέρετε... μπορεί να γίνει λεπτομερής ελεγχος το βραδυ.... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε είστε τρελές???από τις 6 με την τσίμπλα μάμμυ μπαίνετε....ΑΠΕΞΑΡΤΗΣΗ ΑΜΕΣΑ..... :D

Καλημέρα...

Ωραίο το κινέζικο, αλλά είστε τρελές.Δεν ξανάχει με τα τεκνά.Σωσώ, καλή όρεξη στο Μεχικανικο....

Παρεμπιπτόντως , αφού ο Θόδωρας δεν έβγαλε ούτε φλούμπα με τόσο που έφαγε, μια χαρά ήταν το μαγαζί (αφού δεν έβγαλε ο Κινέζος από δίπλα το σπαθί του Σαμουράι και η γκαρσόνα το μαστίγιο...φτηνά την γλιτώσανε τα κωλόπαιδα... :D

Να πάμε στον ΕΥΚΑΛΥΠΤΟ ένα απόγευμα.Εκεί που με είδε η Ε'ύα.Πολύ ωραία είναι .Απλά δεν είναι κοντά η παιδι΄κη χαρά.Αλλά από χαλίκι , σκίζει! :P

Μαίρη , χιλιόχρονη!!!!Εγώ δεν θα σου ευχηθώ παιδάκια και σκατ'ακια.Να σαι γερή , να χαίρεσαι το Χριστοφοράκο σου.....ΚΑΙ ΜΗΝ ΨΑΡΩΝΕΙΣ....Όσο για το υγειονομικό , να τους στείλεις σε μένα :evil:

άφησε καταλάθος ένα σέξι στριγκάκι (για να μην σου πω και σκατομένο)..πιάνει απίστευτα... ;)

Ευά, το θέμα με την εξωσωματική δεν είναι αν το πεις ή όχι στα κορίτσια σου, αλλά πως θα το περάσεις.Αν εσύ το κάνεις μέγα υπόθεση, θα γίνει και για αυτές μέγα θέμα ;)

Εδώ εμε'ις μεταξύ μας (οι γονείς μ και οι αδερφλες μ) , όταν κάποια έκανε κάτι κουλό , λέγαμε πως είναι υοθετημένη...για πλάκα....

Η γκαστρούλα τι κάνει????

Αντωνίτσα, καλύτερα σήμερα?

Εμείς θα την κοπάνίσουμε μ'άλλον σήμερα στο εξοχικό.Αύριο έχουμε ΠΑΛΙ βάφτιση.....

ΥΓ.Κόρες χάρηκα για την γνωριμία-Σωσώ αι στο διάολο.Μάθε να γράφεις.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια ..

εγερτηριο σημερις τα τεκνα οχτω παρα δεκα ..μνησθητι ..Καλα τις καθημερινες τις ξυπναω με το ζορι - τις μεγαλες - στις 8 με οχτω κ δεκα καμια φορα κ στις 830 κ τα σκ αντι να κοιμηθουν μπας κ κοιμηθουμε λιγακι κ μεις παραπανω κανουν τις ..κινεζες ..

Λοιπον αξιζει η κοτοποουλοδιατροφη - διαστροφη οπως θελετε πειτε το ..Ζυγιστηκα κ ειμαι δεκα κιλακια κατω ..Μεσα σε δυο μηνες .. :-bd:-bd:-bd[smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

οπως καταλαβαινετε πανυγυριζω λιγο ..

Κατα τ'αλλα αρχιζει βεβαια κ μου την δινει λιγο το κοτοπουλορυζο αλλα υπομονηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

Γιατι ρε Μαιρουλα να μην κανουμε τουρτα / Σαν πως μας πηραν τα χρονια - εσας εννοω .. ;)

Το τζερτζελο εχει τον χαβαλε ..

κ οντως παιδια στο παρκο αυτο που σας ελεγα τον Ευκαλυπτο , ειναι τελεια γιατι τωρα με την καφετερια που φτιαχτηκε ειναι γεματο ..Εμεις χτες φυγαμε γυρω στις οχτω το βραδυ κ ειμασταν εκει απο τις πεντεμιση ..

Καλημερες ξανα παω σουπερ μαρκετ με τα πιτσιρικια ο θεος να το κανει παλι .. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερες σε όλες!!!

Μαριλου μου πολύχρονη και ότι επιθυμείς γρήγορα να το πατρίς σου εύχομαι!!!!

Ευακι συγχαρητήρια για τα κιλά!!! Keep up the good job!!! Όσο για την εξωσωματικη θα έλεγα ότι συμφωνώ απολύτως με τη Μαριλου και μάλλον δε θα το ανέφερα καθόλου αφού είναι κάτι το απολύτως φυσιολογικο! Τώρα κι απ'την άλλη δε ξέρεις πως τους το είπε κιόλας αυτή η μαμά!!!μπορεί να τους το έθεσε με λάθος λέξεις και να τους ήρθε βαρύ!!! Συν το ότι είναι και αγοράκια και στην εφηβεία νομίζω ότι το κάνει πιο δύσκολο!!!

Εγω χτες πήγα σε βάφτιση και χορευα μαλεβιζιωτη με πλατφόρμες μπας και γεννουσα λέει να γλιτωσω τη ζέστη αλλα τίποτα η σκασμενη!!!! Δε θέλει να βγει!!! Αλοιμονο,χαζη είναι???καλα είναι εκει μέσα σου λέει!!! Εγω πάντως δε τη παλεύω άλλο με τη ζέστη!! Λίγο ήθελα χτες το βράδυ να πλατσουριζω στη πισίνα του Πετουση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια όπως μαθαίνω περάσατε τέλεια οπότε δεν σας ξανά ρωτώ.

Μαριλού Χρόνια πολλά και καλά και ότι επιθυμείς να το πάθεις!!! οι 30αρες =με 2 15αρες που λέει τροποποιημένα και το άσμα!!!

Να ρωτήσω τι απέγινε η Τόνια? υπάρχει πρόβλημα με την μικρή της?

Εαυκι στείλε μου επιγόντως τη δίαιτα γιατί σε λίγο δεν θα χωράω ούτε στα ρούχα εγκυμοσύνης.......

Σωσώκα τι απέκαμες με το θέμα που λέγαμε? πάρε με όποτε μπορέσεις να μου πεις.

Αμν αν είναι να μην βγει ΔΕΝ θα βγει ούτε με σφαίρες...άκου και την παλιά που έκανε πρόκληση γιατί η Ραφαέλα είχε κατασκηνώσει μέσα μου!!!

Φιλάκια πολλά και καλό βράδυ...πάω να φάω μύδια στη θάλασσα και απο Δευτέρα η δίαιτα της Ευας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ απο εμας

αλλη μια μερα τελειωσε κ γω παλι σερνομαι γμτ ..

Πηρα πολυβιταμινες δεν την παλευα αλλο ..

Σακουλινα η διαιτα - διαστροφη που λεει κ μια φιλη μου εχει να κανει με το μονοτονο γευμα κοτοπουλο- ρυζι συνεχεια ..Μα συνεχεια ομως ..Υπαρχουν καποιοι που το κανουν για τριμηνο αλλα δεν με βλεπω να αντεχω τοσο κοτοπουλο για τοσο πολυ καιρο ..Εδω εχω λαλησει κ που ειμαι ακομα .. :lol:

Μαρια ξεσαλωσες στην βαφτιση ε ? Πλακα πλακα ο καιρος κ οι μερες περνανε γρηγορα ουτε που θα το καταλαβεις οτι γεννας ..

Καλε που ειστε οι υπολοιπες ??

Εμεις το απογευμα κλασικα στο παρκο ..αλευρωθηκαμε με τα χωματα τα πετραδακια κ ολα τα σχετικα , γυρισαμε , ξεβρωμισαμε κ τωρα κοιμουνται ..Για να δω τι εγερτηριο θα μου κανουν αυριο .. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σακουλινα ξεχασα να σου πω οτι η συγκεκριμενη διαιτα - διαστροφη απαιτει να κανεις 4-5 γευματα απο το κοτοπουλορυζο το οποιο κοτοπουλο το τρως στο γκριλ χωρις λαδι ( ουτε σταλια λεμε ..) κ το ρυζι νεροβραστο ..Στο κοτοπουλο εγω βαζω οτι μπαχαρικο μπορεις να φανταστεις ετσι για να κατεβαινει πιο ευκολο ..Θα φτασω να το σιχαθω στο τελος μου φαινεται ..Επισης απαιτει η διαστροφη - διαιτα να παιρνεις πολυβιταμινες ετσι ωστε να καλυπτεσαι ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διαφωνω με το τροπο που τα χανεις..αλλα θα με κοριδευει παλι η μαριλου..ποια εισαι εσυ μωρη που ξεριες και απο διαιτες..τουλαχιστον η κοπελια(μαμα ευα)κανει κατι..εσυ;; :lol::lol::lol: ετσι θα λεει..

τεσπα

εμεις καλα..ρεπο σημερα..

πηγαμε το πρωι σε 1 φιλη για καφε..

το μεσημερι εκανα πεντικιουρ και αποτριψωση ποδι..2 ωρες για αυτα τα 2..με μουσικη αναλογη..μασαζ..

20 και 20 ευρω..καλα ειναι;;

επεισης η γυναικα αυτη κανει και ρεφλεξολογια και ρεικι..

και φδαογφρα τετοια κουλα..

λετε να κανω ρεικι;;ψηθηκα..μηπωςε και στρωσει η ψυχολογια μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επεισης η γυναικα αυτη κανει και ρεφλεξολογια και ρεικι..

και φδαογφρα τετοια κουλα..

.

συγνωμη για την περιεργια μου αλλα το ..φδαογφρα που εγραψες πριν , αναθεμα κ αν καταλαβα τι ηθελες να πεις ..

40 σου παιρνει κ για αποτριχωση κ για πεντικιουρ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ..δουλεια αρκετη θα ελεγα...φακ..

εμενα ΧΘΕς Ο ΑΝΤΡΑς ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΣΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΑΜΟ...απο τισ 5 το απογ γυρισε στις 6.30 το πρωι της επομενης και 8 ξυπνησε η μικρη..εγω εφυγα δουλεια και θα την παλεψει ο νατρας μου..το κακομοιρη....

ελπιζω να εχει κουραγιο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε ειχα μερες να ερθω απο δεω κι εχασα κοσμοιστορικα γεγονοτα;;;;;

Μαριλου καλωσορισες στα πρωτα αντα!!!!!! :lol::lol::lol: Χρονια πολλα βρε κοριτσι!!!!!! [smilie=occasion13.gif] κερασματακι ποτε εχει ειπαμε;;;; :P

Ρε Γιουλακι τι κριμα που δε σε ειδαμε!!! :( καλα συνεχεια λεω οτι θα σε παρω τηλ κι ολο αναβαλεται!!! :oops:

Η μικρη δυστυχως παλι αρρωστη...γι αυτο χαθηκα κιολας...μαλλον ξανακυλησε η ιωση ή ξανακολλησε απο την ανιψια μου που ειναι παλι αρρωστη!!! δεν ηρθαν σε επαφη,αλλα ηρθε με τη μανα μου που ειναι ολη μερα με την αρρωστη!!! :twisted:

Ευακι ελα ρε σε πειραξε το κινεζικο;;; :? εδω δε πειραξε το θοδωρα που τον πειραζει κι ο αερας τον ερμο!!!! :roll:

Μαρια ουτε με το μαλεβιζωτη δε βγηκε;;;;; :lol::lol::lol: ασε σε βλεπω να πιανεις τις 40!!! Ε και μη σου πει ο ντοκτορ να σου κανει τιποτα προκληση-καισαρικη κτλ πριν τις 40!!! :-w

Ελσα τι επαθε ο σπιρτουλης;;;μηπως τον περιτριγυριζει καμια ιωση κι εκεινο;;; :?

Καλα Σωσω αυτο το "φδαογφρα" με πεθανε!!!!! :lol::lol::lol: εγω βεβαια που μονο σκατα δε τρωω μαζι σου το καταλαβα!!..ε ειναι και η εμπειρια μου με τα καθυστρερημενα... :lol::lol::lol::lol:

Βρε το καημενο το Λευτερη...θα κουτουλαει ο δολιος!!! :?

Θες να του πεις να τη φερει απο δω 2-3 ωρες να κοιμηθει λιγακι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι,..να το παρει απο το τρελοκομειο σπιτι μας και να το παει στο ψυχιατρειο..το σπιτι σας..

οχι καλο μου..να ΣΑΙ ΚΑΛΑ.

εμεις γιυβετσι σημερα...για ολους..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσώ, είχατε και στο χωριό σας αποτριχωση???ΜΗ ΧΕΣΩ....Επίσης, έχεις ΑΓΙΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΔΙΠΛΑ Σ....

Ακόμα σου προτείνω να ξεχάσεις τα ρέικι και τις παπαριές και να πιάσεις τα βουντου΄....τό χεις λίγο, οπότε δεν θα ζοριστείς πολύ :D:D:lol:

Ρε συ , Εύα, πως να μην είσαι dead με τόση δίαιτα?Ασε δε ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΣΕ ΑΚΟΥΩ ΜΕ ΤΟ ΠΤΗΝΟ ΑΛΛΟ.....ΤΟ ΜΙΣΩ.Το μόνο κρέας που δεν τρώω......

Εγκυάκι, ήσουν στου Πετούση?Πήρες κερασάκι??? ;);):D

Μην ακούς την Τόνια.Ν α πας καισαρική , να δεις την υγεία σου.... :D

Τονίτσα, το site είναι vaptisi-shop.gr

Εμείς ήμασταν στο εξοχικό, γυρίσαμε πριν λίγο γιατί έχουμε βάφτιση και στόλισμα.

Κλασσικά ο Θόδωρας δεν μπήκε, τον βάλαμε λίγο με το ζόρι.Τον άκουσε όλη η παραλία και μετά ήταν κουκουλωμένος με το μπουρνούζι 1. 5 ώρα :evil::cry:

Αλλά ντούς με παγωμένο έκανε ...το ανάποδο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας αγαπες!!!!

Ρε συ Τόνια...τι γίνεται με την μπουμπου;;; Πως είναι σήμερα; Αχ μωρέ το πουλάκι μου και είναι τόσο γλυκιά και φρόνημη!!!!!!!!! (Σωσω σκάσε :lol: )

Ρε συ Ευα μπράβο και πάλι!!!! Αστερι είσαι! Εγώ δεν θα την πάλευα το ίδιο φαγητό τόσο καιρό και να το τρως και 4-5 φορες την μέρα.... αφου εχεις το κουράγιο....

και όχι κυρία Σωσω που δίνεις τα υπέροχα ευρουλάκια σου στις τρίχες :lol: Δεν θα σου έλεγα αυτό! Δεν με παίρνει να πω οτιδήποτε έχει σχέση με δίαιτες! :lol::lol::lol:

Και τί είναι πάλι αυτα τα αλαμπουρνέζικα που κάνει αυτή η πολύ φτηνη αισθητικός (ειρωνικά το λέω, ε) ;

Μαράκι μου δεν μπα να χορευεις και καρσιλαμα;;;;; Αν δεν έρθει η κατάλληλη ώρα δεν βγαίνει με τίποτα! Υπομονή καλή μου μα λίγες μερες εμειναν!

Αχ Σακουλίνα μου ωραία τα θαλασσινά!!!!!!!!!!!! Μιαμ.... (τι δεν μου αρέσει πια;;; και σκατά τρώω;;;; )

Εμείς πήγαμε Γούβες για μπανάκι και ήταν πολύ ωραία! Λίγο με χαλασε το κυματάκι και η ανακατεμένη θάλασσα αλλά οκ.... ο μικρός το ευχαριστήθηκε αλλη μια φορά! Κυλιέται & παίζει στην άμμο και γίνεται σαν αλευρωμένο μπαρμπουνάκι έτοιμο για τηγάνισμα! Ασε που έχει ξεθαρεψει και παίρνει φόρα και μπαίνει μόνος του μέσα αλλά μόλις βραχεί το ποδαράκι κάνει εποτόπια στροφή και τρεχει πίσω! :lol::lol: εχει πολύ πλάκα αλλα πρεπει να είμαστε από πολύυυυ κοντά του να μην γίνει κανένα ατυχημα.

Φάγαμε τα χθεσινά αποφάγια :lol: και κοιμηθήκαμε λίγο.... ο Γιώργος ακόμα κοιμάται... θα κοιμώμουν και εγω αλλά ξυπνησε ο φουτερος και αναγκαστικά σηκώθηκα. Χθες οκ!Ελεγχος δεν εγινε γιατί τελικά κάτσαμε κάτω στην αυλή και ψήσαμε μπριτζολάκια οπότε δεν ανέβηκε πάνω στο σπίτι κανείς! :-bd Καθαρά ήταν βέβαια... μόνο τα τζάμια δεν είχα κάνει αλλά ας είναι καλά οι κουρτίνες! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για γενεθλια πουθενα λογος...ε ρε φιλε..ζχαλαρωσε..1 καφε εριπαμκε να κερασεις...\

καλυτερα να μην εμπαινεις μαριλου καμια βδομαδα να ξεχαστει το θεμα..

μα ειναι θρασος να μπανεις απροκαληπτα..

εγω σε λιγο δουλει;α..θα παραγγειλουμε εννοειται..και τσακισα και 12 τοστ..για να με πιασει..

τεο που εισαι ρε;;

σα μπαρμπουνακι φιλεναδα,ε;;χαχαχ

πρωινα σας βολευει στης ευας;;\ευα εσενα σε βολευει;;κατι σε τετ πρωι τι θα λεγατε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ καλη εβδομαδα κορες !

εγω ειμαι ενταξει για τεταρτη πρωι ..καντε συμβουλιο οι υπολοιπες κ πειτε μου να ξερω ..

Πηγαμε θαλασσα χτες απο νωρις το πρωι κ γυρισαμε μεσημερι εξοντωμενες ..Ωραια ηταν ..Κλασικα στο saint Pelagie.. :lol::lol:

Σημερα το απογευμα θα παμε παλι παρκο , ελατε καλε !

Αυριο θα ειναι επιτελους ετοιμα τα γυαλια της μικρης κ ο θεος βοηθος απο δω κ περα ..

Σας αφηνω παω να κανω καμια δουλιτσα κ τα λεμε αργοτερα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σακουλινα ξεχασα να σου πω οτι η συγκεκριμενη διαιτα - διαστροφη απαιτει να κανεις 4-5 γευματα απο το κοτοπουλορυζο το οποιο κοτοπουλο το τρως στο γκριλ χωρις λαδι ( ουτε σταλια λεμε ..) κ το ρυζι νεροβραστο ..Στο κοτοπουλο εγω βαζω οτι μπαχαρικο μπορεις να φανταστεις ετσι για να κατεβαινει πιο ευκολο ..Θα φτασω να το σιχαθω στο τελος μου φαινεται ..Επισης απαιτει η διαστροφη - διαιτα να παιρνεις πολυβιταμινες ετσι ωστε να καλυπτεσαι ..

καλημέρα κοριτσάρες, μόλις με κατούρησε ο μικρός στη μούρη στην προσπάθεια να τον αλλάξω και κάνω φασίνα σε σεντόνια και κρεβάτι :roll::roll::roll::shock: και αυτός γελάει σαν τον χαχανούλι!!!

Ευάκι πες μου παραπάνω για την διατροφή: τι ποσότητες τρως ανα γεύμα και πόση ποσότητα σου βγαίνει ημερησίως?

τρως κάτι άλλο μέσα στη μέρα ή μόνο αυτό? και επίσης ότι άλλο πιστεύεις πως θα φανεί χρήσιμο σε μια φουσκωτή :lol: φίλη σου απο τα μακριά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για γενεθλια πουθενα λογος...ε ρε φιλε..ζχαλαρωσε..1 καφε εριπαμκε να κερασεις...\

καλυτερα να μην εμπαινεις μαριλου καμια βδομαδα να ξεχαστει το θεμα..

μα ειναι θρασος να μπανεις απροκαληπτα..

εγω σε λιγο δουλει;α..θα παραγγειλουμε εννοειται..και τσακισα και 12 τοστ..για να με πιασει..

τεο που εισαι ρε;;

σα μπαρμπουνακι φιλεναδα,ε;;χαχαχ

πρωινα σας βολευει στης ευας;;\ευα εσενα σε βολευει;;κατι σε τετ πρωι τι θα λεγατε;;

δεν μιλάς σοβαρά οτι τσάκισες 12 τοστ? πλάκα κάνεις???? :shock::shock::shock::shock:

Μαριλού καλά σου λέει η Σωσώ, αντί να μιλήσεις για κέρασμα να κάνεις και σε μένα την δόλια τα εισητήρια να έρθω να σου ευχηθώ....κάνεις την κινέζα!!! :D#-o:D

Τόνια περαστικά, θα σε πάρω τηλ το απόγευμα να μιλήσουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε τωρα που το εγραψε η Γιουλη το παρατηρησα ..Καλε Σωσω οντως εφαγες 12 τοστ ????? :shock:

Μνησθητι ..

Γιουλη μου κοιταξε να δεις τι γινεται μ'αυτη την φαση της διαστροφοδιαιτας ..Ναι διαστροφη την λεω κ γω οπως η φιλεναδα μου γιατι μονο μαζοχιστης πρεπει να ειναι καποιος για να το κανει αυτο ..Κ την αφεντομουτσουναρα μου βαζω μεσα :lol::lol:

Λοιπον χρειαζεσαι φιλετακι κοτοπουλου γυρω στα 700-800 γραμμαρια . Το χωριζεις σε 4 η 5 γευματα οσα νομιζεις εσυ τελοσπαντων οτι μπορεις να κανεις ..Εγω κανω 4 γιατι τα 5 δεν τα αντεχα με τιποτα ..Για το ρυζι η ποσοτητα του μπαρμπαμπεν νομιζω ειναι, ενα απ'αυτα τα σακουλακια που βραζεις ..Επισης πινεις πολυ μα παρα πολυ νερο ..Κ πολυβιταμινες ειπαμε ..

Τωρα αν δεν θελεις να κανεις κατι τετοιο , εγω απλα θα σου προτεινα οχι παλι διαιτα αλλα κατι σαν διατροφη ..Κομμενα τηγανιτα -γλυκα-αναψυκτικα -ψωμια ..Κ φαγητο οχι μετα τις 8 το βραδυ ..Κ αυτο εχει αποτελεσμα πιστεψε με ..Εγω θα το γυρισω σ'αυτη την φαση οταν με το καλο φτασω τον στοχο μου ..αμαν κ ποτε δηλαδη γιατι στο τελος θα κακαριζω ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...