Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΟ2


Recommended Posts

καλημερα κυριες μου!!! τι κανετε??? χαθηκα λιγο παλι λογο 2ημερου πονοκεφαλου...τι πραμα ειναι βρε παιδι μου και αυτο......

αντε θα το φατε το κινεζικο αυριο τελικα??αν δεν το φατε και πατε για καφε τελικα θα ερθουμε και μεις!!

μαρακι απο τωρα απελπιστηκες?? ειναι βεβαια λιγο βουνο η προετοιμασια του ερχομου...αλλα αν τα τακτοποιησεις τωρα αυτα μετα θα εχεις ολο το χρονο να ασχοληθεις με την μπουμπου!!!

καλη σας μερα και αν μπορειτε πατε θαλασσα μιας και δεν μπορω εγω.... :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 936
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ξαναγεια σας ..

ουφ τελειωσα κ με το μπριαμ ..ετοιμο ..

Γιατι ρε σπιρτουλι δεν πας θαλασσα ?

Σωσω τωρα που διαβασα αυτα που εγραψες χτες για την Μαρθουλα εγω λεω να το γυρισετε το καρεκλακι της ..κριμα ειναι ..Ετσι ουτε εσενα μπορει να δει κ ισως νιωθει κ ασχημα ..αν το δοκιμασετε ισως να της αρεσει περισσοτερο να μπορει να βλεπει τις εναλλαγες του τοπιου αλλα κ σας ..

Λοιπον ανευ απροοπτου αυριο θα φερω τις μεγαλες μαζι μου κ οχι την Αριαδνη για ακομα μια φορα δυστηχως το μικρο θα μεινει πισω .. :( Ομως στην φαση που ειναι , ειναι απο δυσκολο εως ακατορθωτο να μην τα κανει ολα λιμπα ..Δεν πειραζει ομως θα παει βολτα με τον μπαμπα κ θα γουσταρει εξισου ..

Αντωνια αντε με το καλο στα βαφτισια της μικρης ..Αληθεια πως θα την βγαλετε ? Μια χαρα η μεσημεριανη βαφτιση , δεν βγαινεις κ απ'το προγραμμα σου βρε παιδι μου ..Οι βραδυνες ειναι αλλιως ουτε να το χαρεις δεν μπορεις οταν εχεις μικρα παιδια ..

Μαρια τρεχεις απο τωρα για την μπουμπου ε? Οπως λεει κ η Ελσα ειναι λιγο τρεξιμο αλλα αν τα ετοιμασεις τα περισσοτερα τωρα θα ειναι ησυχη για να ασχοληθεις μετα με το μωρο ..Μην αγχωνεσαι βρε , ολα καλα θα πανε ..Ο ακατανομαστος τελικα θα ερθει ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia καιαπο μενα..δουλεια..φακ..και εχει δουλεια γασμωτο..

και ολοι ζουνε..

ηττα..χαχαχ..

αντε θα βαλει γυαλι ακαι η μικρη ,ε;;αμα ειναι για καλ ρε ευα..μπραβο..

θα παμε κινεζικο..μην επαναλαμβανεστε..χαχαχ...

εμεις σπανακορυζο..

σημερα θαερθει η αδερφη της κοπελας τη νυχτα..

πρεπει να βολευτουμε..ηρθνα και οι φωτο και τα ντιβι ντι του γαμου..καλα ειναι..απλα δε μπορω να ταα βλεπω..

δε μαρεσει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και χαρα σας κοπελιες!!! Πήγα σήμερα πάλι στον mister Χναρακη και ήθελα πολυ να ξεσπασω σ'αυτον απ'τα νεύρα μου αλλα είπα να συγκρατηθω για να βγάλω τη μπουμπουκα μου με ηρεμία!!! όλο για λεφτά μου το φέρνει απ'εξω απ'εξω και δήθεν ταχαμου οι άλλες ετοιμογεννες τον παρακαλανε να τον πληρώσουν κιόλας και ευτυχώς που έχουν και τα τυχερά τους λέει οι γιατροί γιατί το έργο τους είναι πολυ δύσκολο και άλλες τέτοιες παπαριες αλλα εγω το χαβα μου!!! χαμόγελο γλυκο και ύφος σας καταννοω απ' τη μια αλλα απ'την άλλη σας ψιλογραφω κιόλας!!! Για να δούμε,θα το γλιτωσω το χιλιαρικακι που άκουσα για ταρίφα???!!!!ο ακατανομαστος θα έρθει και ανυπομονει κιόλας και μιλάμε στο τηλ σα να μη συμβαίνει τποτα και κάνουμε και πλακιτσα!!!! Είναι τώρα μερικές μέρες που μιλάμε για να συννενοηθουμε για κάτι λεφτά που ισχυρίζεται ότι η γλυκιά του μανούλα(πάλι αυτή παντού και πάντα!!!!)μου έχει κάνει κατάθεση αλλα στην τράπεζα μου κανεις δε βλέπει κάτι!!!! Όπως καταλαβαίνετε ψυχολογία σκατα κι αποσκατα!!! Γιατί εμείς οι γυναίκες πρέπει να είμαστε τοοοοοοοσο γαμωσυναισθηματικες????!!!! πραγματικά ώρες ώρες απορώ με την ευαισθησία μας και τη βλακεία μας!!!! Να με φτυνουν κι εγω να λέω βρέχει!!! Νευρακια τσαταλακια πάλι σήμερα!!! άντε να το φάμε επιτέλους αυτο το κινεζικο γιατί το λιγουρευομαι πολυυυυυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άντε να το φάμε επιτέλους αυτο το κινεζικο γιατί το λιγουρευομαι πολυυυυυ!!!!

εγω να δεις μαρια ..το ποσο το λιγουρευομαι ο θεος το ξερει.. :lol::lol::lol: κ καλα εσυ εισαι εγκυμονουσα εγω δικαιολογια δεν εχω :oops:

Μωρε που χαθηκατε ολες ?

Μπηκα να σας πω ενα καληνυχτα γιατι με ξεμονταραν τα παιδακια μου στο παρκο το απογευμα ..τρεχουν αυτα , τρεχω κ γω ..καμια φορα κανω κ γω τσουληθρα ..με κοιταει ο κοσμος αλλα σκασιλα μου μεγαλη .. :lol::lol:

Το μπριαμ μου σημερις ειχε μεγαλη περαση ..πεσαν σαν τα κορακια τα πιτσιρικια κ ο Νικολης κ ισα μια κουταλια εμεινε ετσι της ντροπης ..αχ τι ψηνουν αυριο ..

Τεσπα ..σας καληνυχτω ..

φιλια σε ολες !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαιρεται και παο μας..

δουλεια ειμαι..φακ..

λοιπον 6.30 -7 στο κινεζικο..πηρα τηλ..μας πειρμενουν..ζαχαχαχα...

εμεις παλι παραγγειλαμε..οποτε τι να μουκλασει το κινεζικο.χχαχα...

ελα ρε ανμ...πωπωπω...τη δαγκωσες τη λαμαρινα,ε;;καλε φεςρε καμαι φωτο αυριο να δουμε για ποιον...σπαρταρας ετσι..

ωστε ετισ ο ντοκ,ε;;

αυριο απο κοντα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://en.akinator.com/#

ενδιαφερον..βρισκει αυτον που εχειςστο μυαλοσου

Απίστευτο το τζινι Σωσω!!!! Καλα έπαθα πλάκα!!! Που είναι οι υποδελοιπες τσουπρες???!!! Καλημερααααα!!! Είμαι πολυ happy γιατί σήμερα είναι μέρα κινεζικου mammyland!!! Και κουτσομπολιό και φαΐ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γραφω κρατωντας την Αριαδνη..

Μαρια τι ωρα να περασω να σε παρω? 1815 με 1820 καλα ειναι ?

Σωσω εχεις κλεισει τραπεζι η καθομαστε οπου βρουμε ?

Πηγαμε λιντλ με τα ποδια στην Χανιοπορτα κ μου βγηκε ο απαυτος με το καροτσι φορτωμενο ..Αλλα ειχα μαζι μου τον πατερα μου που επεμενε να παμε με τα ποδια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ομορφες! ;)

Ετοιμες για το κινέζικο σημερα;;;; Εγώ θα πάω τον ανηψιο 5:30 - 6:30 φυσικοθεραπεία οπότε θα ερθω 7, 7 παρά. Αϊ να δούμε!!! Α, υπόψιν οτι όποια δεν χρησιμοποιήσει τσοπ στικς δεν θα φάει! :lol::lol::lol: Εγώ δεν ξέρω αν φέρω τον Χριστόφορο.... θα πρεπει να τον κυνηγάω γύρω γύρω... θα σκαρφάλώνει στα τραπέζια και ουφ.... μαλλον θα τον πάρει ο πατερας του να πάνε βόλτα και μετά θα έρθουν να με πάρουν....

Εγώ μόλις εβαλα γεμιστά στο φούρνο...μου βγήκε ο κώλος.... τα ατιμα πως μυρίζουν όμως! γιαμ γιαμ! Αλλά δεν θα φάω...

Δεν σας είπα.... κοψαμε τα μαλλάκια μας! Εγώ και ο μικρός! Αντε να δουμε αν δυναμώσουν λίγο και καλυφτούν τα κενα! :lol::lol:

Πήγαμε και γιατρό..... τον βρήκε μια χαρά ξεπεταγμένο! Από κιλά 11 και ύψος 83εκ. Εγω τον βγαζω 86εκ αλλά οκ...τι να πω; Ισως κάνω λάθος...καναμε και 2 εμβολια! Δεν έκανε κίχ το πουλάκι μου! Ευτυχώς ξεμπερδέψαμε και από αυτά! Στα 2 και στα 2,5 πάλι και μετά 4 χρονών νομίζω...

Εσκασαν και οι 2 κάτω κυνόδοντες! Δεν φαίνοντε ακόμα καλά αλλα εχουν ξεκινήσει την άνοδο! Οπότε μετράμε 16! Αντε 4 ακόμα και τελειώσαμε και από αυτό!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευάκι οκ για την αναπάντητη!!!Θα σε περιμένω εκεί που με αφήνεις!

Μαριλού μου να χαίρεσαι το αντράκι σου!!!Υπομονή με τα δοντάκια!!!Μέτρα κι εσύ σαν στους φαντάρους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia και απο μενα..κοιμηθηθκα 2 ωρες..πηγαμε λιντλ αλλα με το αυτοκινητο..αχαχαχ...

αναμεσα στο λατω και στο μεγαρο το μαγαζι..εχει το παρκινηκ του λιμανιου αν θελετε..2 ευρω νομιζω για οσο θελετε.

τραπεζια θα βρουμε..μαλλον για πριβε το κοβω το μαγζι.γιατι οταν δουλευε ο λευτ κατα 8.30 ερχοταν ολοι..ασε που το καλοκαιρι,επειδη ειναι κλειστο δε παει πολυς κοσμος..τ λεμε εκει λοιπον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσάρες μια χαρά σας βρίσκω με το κινέζικο, το μαγαζί είναι φανταστικό και θα περάσετε υπέροχα!!!! φάτε και για μένα 8-9 πιατάκια, έτσι για το καλό!!!!

Τα νέα σας τα διαβάζω αλλά δεν σας προλαβαίνω, ούτε να απαντήσω με τόση φανφάρα που έχει πέσει στις Κρητικοπούλες και τις ξενομπάτισες!!!

Γύρισα από την Κρήτη και πέρασα φανταστικά και στην Ιεράπετρα και στο Ηράκλειο. Κατάφερα να πάω στο "λίγο κρασί, λίγο θάλασσα.." για 1η φορά και έπαθα πλάκα από τους μεζέδες που είχε!!! και να φανταστείτε πως όταν ήμουν στο Ηράκλειο το σνόμπαρα....

Φιλάκια πολλά στα νινάκια σας και στα μελλοντικά νινάκια {αντε ανμ πλησιάζει η ώρα} και να βάλετε φωτο από το κινέζικο!!!

ΤΣΑΙΝ-ΦΟΥ!!!! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σακξουλ////φαγαμε και για σενα..και για τον διπλα..εγω πειραζει που γυρισα και τρωω καρπουζι;;ε πεινασα ρε παιδια..

καλα ...περασαεμ καλα..την αλλη φορα σε μεξικανικο... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειπα κ γω να εμφανιστω για μια καληνυχτα ..

καλα περασαμε , μου πεσε βαρυ ρε γμτ μετα απο τοσο καιρο στην κοτοπουλιαση .. :roll::roll:

Ρε Σωσω αντεξες να ξαναφας ???!!

Σακουλινα το τιμησαμε δεοντος το κινεζικο κ πιστεψε με δεν αρκεστηκαμε στα 8-9 πιατα ..του δωσαμε κ καταλαβε :lol::lol:

αντε κ στα επομενα ..βρε λετε να προτιμησουμε κ το μεξικανικο ? :lol:

Παω να την πεσω ..

καλη κ ηρεμη νυχτα κορες :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

..καλημερα ..

ρε παιδια ειχατε τιποτις παρενεργιες απο το χτεσινο γευμα ??? :(

εγω μιλαμε εχω βγαλει την συκωταρια μου .. :ymsick::ymsick::ymsick:

κ η μικρη εκανε δυο εμετους μεσα στην μαυρη νυχτα επισης .. :(

Καλα γι'αυτην ενταξει γιατι δεν εχει συνηθισει να τρωει απ'εξω , το στομαχι τους ουτως η αλλως δεν σηκωνει πολλα πολλα αλλα δεν εφαγε κ τιποτα εδω που τα λεμε ..μονο τα κρακερς ..

τα λεμε αργοτερα ξανα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!

Απο τις 06:15 παρακαλώ το σημερινό εγερτήριο! :shock: Ξυπνησε ο μικρός με μια ενέργεια αλλο πράγμα! Εγώ νυστάζω....

Ωραία ηταν χθες αλλα τελικά σε κάποια μέρη τα μικρά δεν περνάνε και πολύ καλά.... γαμωτο δεν πηρα φυλλάδιο σε περίπτωση που θέλουμε να παραγγειλουμε....

Σωσω μεσα για το ... μεξικάνικο! ;););) Και μετά ξανά κινέζικο!!!!! :lol::lol:

Γιουλη μου είναι πάρα πολύ ωραία στο λίγο κρασί αλλά γίνεται χαμός και δεν βρίσκεις ευκολα τραπέζι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πλακα κναειθςμαμα ευα....μαλλον δε τα σηκωσε το στομαζι σου καλο μου..εγω σουλ εω εφαγα και καρπουζι.,..

μετοσο κοτοπουλο ρε συ...που να αντεξεις τον καρχαρια;;;χαχαχ,,εγω δουλεια..

εχει δουλεια..

φακ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ρε παιδια μαλλον το οτι ξεσηνηθισα φταιει ..τωρα ηρεμισε λιγο το στομαχι μου αλλα νιωθω ακομα καπως .. :( κλαψ κ το περιμενα πως κ πως ..απ'τη μυτη μου βγηκε ..

Ερωτηση - αναλαμπη ..Πηγα στον παιδιατρο να μου γραψει το σιγκουλερ της μικρης γιατι μας ειχε τελειωσει ..περιμενοντας ηταν μια μαμα που ειχε δυο αγορια απο εξωσωματικη επισης ..Τα αγορια της ηταν πλεον 14 ετων ..Κ τωρα εκανε κ μια μπεμπα ..Μια χαρα μεχρι εδω ..Μου δημιουργησε ομως το εξης θεμα στο μυαλο ..Μου ειπε οτι μιλησε στα αγορια της για το γεγονος της εξωσωματικης κ ψιλοφρικαρισαν ..κυριως ο μεγαλυτερος ..Κ μου μπαινει τωρα εμενα η απορια στο μυαλο ..Το λες η δεν το λες ?? Κ αν το πεις εντελει , πως το λες κ σε τι ηλικια ..Δεν μπορω να πω οτι δεν το σκεφτομαι ..

Για πειτε μου γνωμες ..

Επι τη ευκαιρια η Νικη ειναι μια χαρα μετα τους δυο χτεσινοβραδυνους εμετους μια χαρα ..Γμτ την πειραξε το αιρ κοντισιον ..γμτ κατασταση ..οπου παμε με αιρ κοντισιον την πιανει βηχας

αυτα τα ολιγα προς το παρον ..θα τα πουμε αργοτερις ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι καλε..και γιατι φρικαρανε;;αλλο παλικαι τουτο...φανταζομαι οτι αργοτερα θα τους το πεις αλλα ...τοσο ψυχοφθορο ειναι;;δε ξερω ρε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακι μου εγώ πάντως μια χαρά είμαι! Μαλλον από τη διαιτα είναι....εμ τόσο κοτόπουλο πια;;;; Μια χαρά είσαι πάντως! φτου φτού!

Όσο για το αν πεις για την εξωσωματική εγώ το θέωρω φυσιολογικό και ισως να μην το ανέφερα καν....δεν ξέρω κιολας.... αλλά και να το αναφέρεις δεν είναι κάτι τρομερό, σιγά. Τόσος κόσμος κάνει, πιο είναι το πρόβλημα; Δεν περίμενα πάντως οτι θα ενοχληθούν τα παιδιά.... ισως αν τα ενημερώσετε σε σχετικά μικρή ηλικία θα το πάρουν πιο καλά και οχι στην εφηβία που όσο να είναι, είναι μια δύσκολη περίοδος.

Σας είπα τα νέα;;;;; Πάτησα επίσημα τα 30! :shock:

ΧΡΟΝΙΑ ΜΟΥ ΠΟΛΛΑ!!!!!! [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Να με χαιρεστε βρε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα φιλεναδα..γι αυτο ελεγες να βρεθουμε πεμποτη..για να μη κερασεςι,ε;;αλεπουυυυυυυυυ...

χρονια πολλα ..να σε χαιρονται..

καλα μωρη 30 χρ με 1 παιδι μονο και ανυμπορη να κανεις δευτερο;;απαραδεκτο θα ελεγα... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

Πολυχρονη βρε Μαιρη κ οτι επιθυμεις !! Αντε με ενα αδερφακι για τον Χριστοφορο γρηγορα , μην σου πω κ δυο μαζι χεεεχεε.. ;)

Πατησες τα τριαντα ε ? Αχχχ τι να πω κ γω η πουρογρια .. :lol: Καλα λεει η Σωσω βρε γι'αυτο βγηκαμε πεμπτη ?? Για να γλιτωσεις το κερασμα ???? :lol::lol::lol::lol:

Οσο για αυτο που σας εγραψα νωριτερα δεν ξερω ειλικρινα ..τι θα μπορουσε να πει καποιος σε ενα παιδι για το πως ηρθε στον κοσμο ..Ισως το παιδι αυτο στην ηλικια που ηταν γιατι κ η εφηβεια τα τρελαινει λιγακι - θυμηθητε πως ειμασταν εμεις ..- το τρελανε λιγο ..τι να πω ..Δεν ξερω αν θα πρεπει να αναφερω κατι τετοιο στις κορες μου ..Ισως νιωσουν καπως ..Ισως παλι να τους το πω οταν θα ειναι αρκετα μεγαλες να καταλαβουν το πως κ το γιατι ..Ισως κ ελπιζω ειλικρινα να μην νιωσουν σε δευτερη μοιρα σε σχεση με την μικρη που εγινε το ολο θεμα φυσιολογικα ..Τεσπα ..

Μαιρη θα κοψεις τουρτα ? Αν ναι να μας καλεσεις βρε ! Εμεις παμε παντου .. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...