Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΟ2


Recommended Posts

geia σας..τελικα πηγαμε για μπανιο..1 λεπτο κατσαμε και πολυ ητανε..φωναζε..ετσω..ετσω...

την βουτηξα μια ολοκληρη ετσι για να φυγουν τα κακα πνερυματα και βγηκαμε..

τρωω τοστ..

αντε να ανοιξει να γουσταρουμε τρελα..

ναι καλε θα παμε..η κοντελσα μαριλου δε ξερω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 936
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αυριο το απογευμα λεμε να παμε τον Αλεξ με το Μακη..τι λετε;;;;

Η μπεμπα ανεβασε πυρετο...μεχρι 38,4 πηγε και τωρα επεσε στο 37,4 χωρις ντεπον...λετε να μη μπορει να βγαλει τα φλεματα και να της εχει δημιουργησει τιποτα;;; η παιδ.μου ειπε απλως να τη παρακολουθω να μη κανει υψηλο πυρετο...αι στα κομματια τοσες μερες η κωλοιωση!!! :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε παιδια γιατι σερνομαι συνεχεια ..παω για υπνο μεσα στην μαυρη κουραση κ ξυπναω σε χειροτερη ..

κ αυτη η μεση μου μ'εχει τρελανει ..

τονια περαστικα με το μικρο σας ..

Σωσω με το μαλακο βρε στην θαλασσα ..ακομα φοβαται ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι καλε..και θα περτασει μηνας θα δειτε μεχρι να το συνιθησει..

και που να πουμε τι πηγαιναμε και κολυμβητηριο 2 μηνες..ντροπη..

γιατι αραγε ρε μαμα αευα εισαι κουρασμενη;ς;

τοσουσ καφεδες και τσιαγαρα και ολη μερα στη καρεκλα....τι λες;;δε σε πειραζουν;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξερω γω μωρε τι με πειραζει .. :roll: ..μακαρι να ξερα ..ισως κατι με την περιοδο παιζει ..ισως τα γεραματα μου χτυπουν την πορτα ..

ισως παλι με βαρεσε η σαγκρια που ηπιαμε πριν με τον Νικο στο μπαλκονι ..μουρλια ηταν κ ειχα καιρο να πιω ..μην φανταστειτε δυο ποτηρακια κ ηδη μ'επιασε νυστα ..

θα παω κ γω να την πεσω ..αυριο το πρωι παλι θαλασσα λεμε αν δεν μας τα μανταριασει ο καιρος ..κλασικα στο saint Pelagie..

αντε καλη κ ηρεμη νυχτα ευχομαι σ'ολες !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

δεν μας βλεπω τελικα για θαλασσα σημερις ..κλαψ ..

βρε σωσω εγω ειχα εξ αρχης τικερ κ για το μικρο αλλα δεν ξερω για ποιο λογο τις τελευταιες μερες δεν το βγαζει :roll: ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaλημερα και παο μενα..δουλεια..αντωνια ακυρη η θαλλασσα ,ε;;κωλοκαιρος..οντως σκατα φαινεται να ειναι!!!

τωρα το εμφανιζει..ευα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από εμάς!!!!

Σκατόκαιρος σήμερα... δεν πάμε θάλασσα και ο μικρός συνέχεια μου την ζητάει γαμώτο.... :(

Λέω να κάνω ψάρι στη σχάρα .... μπαγιάτικο.... το πήρε ο Γιώργος από ψαρα και ο κερατάς ο πατημένος του έκατσε το πιο μπαγιάτικο που είχε.... πιστευω να μην ψακωθούμε! :ymsick:

Την συνταγή του παγωτού ακόοοοοομα την περιμένω Σωσω!!!!

Ρε συ Τόνια τί γίνεται με τα μικρά σου;;;; Μηπως να κάνεις κανένα αγιασμό ή τελος πάντων να τους πετάξεις και εσύ πραγματάκια από πάνω τους;;;; Περαστικά σας!

Μαράκι βρήκες το ευαίσθητο σημείο μου, και αυτό είναι μείον μου και αυτό ειναι μείον μου!!! :lol: Καλές δουλειες σας ευχομαι και ενημέρωσέ μας για το οπενινγκ!

Καλέ για την Δευτέρα δεν ξέρω.... ισως έρθω μόνη μου για καμια ωρα ... με ενημέρωσαν σήμερα πως εχω δρομολόγιο...τον ανηψιο στον φυσικοθεραπευτή... εχει 7 με 8. Στο ενδιάμεσο θα περάσω να σας δω. Που λέτε και τί ώρα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στο κλαισκο παιδοπτοπο;;;βολευει;;σεκανενα παρκο;;

δε ξερω πειτε..απο κντα θα σε πω την συνταγη,.,,και μεις δε θα παμε θαλασσα..αλλα θαπαμε για καφε και ας δουλευω νυχτ=α

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ω ναι δεν λεει καθολου για μπανιο σημερα .. :( παρολα αυτα τις πηγαμε μια βολτα μεχρι την Λυγαρια κ επαιξαν στην αμμο ..ακομα κ εκει φυσαγε οποτε απλα επαιξαν αλευρωθηκαν με την αμμο με τα κουβαδοφτυαρια κτλ..

τωρα τις εβαλα για υπνο θεος ξερει παλι τι ωρα θα κοιμηθουν με το μπλα μπλα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello girls!!! Τι μπάνιο μ' αυτόν τον κωλοκαιρο!!! Κι εγω ήθελα να πάω αλλα είπα αστο καλύτερα γιατί είχα απ' το πρωί και αυτή την κωλοενοχληση που με πιάνει τώρα τελευταία,εσείς το παθαινατε τους τελευταίους μήνες αυτο που αισθάνεσαι σαν να πετρωνει η κοιλιά και ένα σφιξιμο στο στομάχι?με έχει τρελανει αυτό το πράγμα!!! Και πως γίνεται να με πιάνει πάντα το πρωί μέχρι τέτοια ώρα περίπου!!! Κτίρια τα νεύρα μου πάλι!!!τελικά το καφεδάκι που λέγαμε για αύριο ισχύει και τι ώρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παμε στον ιδιο παιδοτοπο παλι , την ιδια ωρα υποθετω ?

Μαρια τα πετρωματα αυτα ειναι φυσιολογικα μην ανησυχεις νομιζω εχουν να κανουν με συσπασεις κατι τετοιο ..επειδη λοιπον κοντοζυγωνει ο καιρος σου μην αγχωνεσαι μεσα στο προγραμμα ειναι κ αυτο ..

οι υπολοιπες κορες που βρισκονται ?

εγω εδωσα ρεπο στον Νικολα για το απογευμα , παει το χρυσο μου να παιξει ταβλι με τον νονο της Νικης ..οποτε ειμαστε το καρε της νταμας στο σπιτι ..σκεφτομαι να τις παω μεχρι το παρκο ..δεν εχω πολυ ορεξη αλλα δεν ειναι κ λογος αυτος για να κατσουν μεσα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κτηρια;;;; χαχα ουτε εγω το εχω ξανακουσει!!! :lol:

Πετρωματα ειναι Μαρακι..ειχα κι εγω τετοια παρα πολλα ειδικα στη μπεμπα και ελεγα οτι θα γεννησω νωρις...ε τελικα εφτασα 41 εβδομαδες και μπηκα με προκληση!! :shock::P

Ναι μια χαρα στο παιδοτοπο αυριο! αν δε μας βρει τιποτα αλλο δηλαδη γιατι η μπεμπα ανεβασε παλι 38,6 και ο Μακης διαρροια!!! :? αποκλειστικη εχω καταντησει!!!! :evil:

Ρε παιδια πως δινουμε ντεπον στα μωρα;;;της εδωσα τωρα και το εφτυσε !!! το εβγαζε με τη γλωσσα της!!!! ζητημα να καταπιε το 1/3... :? Δε της ξαναδινω τωρα..αν δε πεσει απο μονος του ειδομεν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντωνια δοκιμασες να δωσεις στην μπεμπα το ντεπον μεσα στο γαλα ? αν δεν το πινει με συριγγα το ντεπον ισως κατι καταφερεις ετσι ..

σωσω που ειναι αυτος ο κουβιδης με τον καφε κ τον τζαμπα παιδοτοπο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας τσουπρες!!!

Μαρακι συσπασεις ειναι... και γω τις ειχα 2 μηνες αλλα παντα βραδι και γεννησα και γω 40+1 βδομαδες με προκληση :lol::lol::lol: καλα οχι οτι και συ θα φτασεις τοσο, μην σε φοβιζουμε...

τελικα βρε παιδια που θα βρεθουμε αυριο ακομα δεν καταλαβα...και τι ωρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σπιρτουλι μαλλον στο καφε διπλα στο φανυλαντ στην ικαρου θα παμε απ'οτι καταλαβα ..εκει πηγαμε κ την Τεταρτη που μας περασε ..με φρι παιδοτοπο μια χαρα ηταν ..τωρα για την ωρα θα σε γελασω ..κατσε να μαζευτουν κ οι αλλες να μας πουν προτασεις ..

παρτε κ ενα τραγουδακι που ακουγα πριν ..

http://youtu.be/DEGGUySOVOM

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ktiria;;;;δε το εχω ξανα ακουσει....

..

Κροσια ήθελα να πω και το βλαμμενο Τ9 του i-phone δώρο του καλοχαρου μου βγάζει τα δικα του!!!για ώρα τελικά απεφάσισε καμία κυρία η η ίδια που είπαμε και την προηγούμενη βολεύει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι δεν καταλαβαινεται;;;

6.30 στο κλασικο παιδοτοπο...

και οσον αφοτρα τον κουβιδη;;

εσεις ειστε απο κρητη εγω θα σας μαθαινω τουσ παιδοτοπους;;;

και ειδικα τουσ τζαμπα;;;χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααα!!!

βρε Σωσω εχω εγω με σας κλασικο παιδοτοπο και δεν το ξερω????ξεχασες οτι ειμαι ακομα αγνωστη εγω :D:D:D:D

στο μποουλινγκ δηλαδη στις 6,30. σωστα????

τα λεμε το απογευμα τοτε φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααα και κατι αλλο, εσεις που ειστε παλιες μαμαδες, θα ημαστε εξω??? θα ειναι καλα για το μωρακι μου ή θα φυσαει πολυ? γιατι δεν εχω που να τον αφησω και θα τον παρω μαζι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια και καλή Παρασκευούλα.Ξεκιναω σήμερα το φαρμακευτικό μου πρωτόκολλο.Πρωτος υπέρηχος 8 Μαϊου.Ευχομαι η δεύτερη ετ να είναι η τυχερή ♥️🙏♥️
    • Πωπω βρε κορίτσι μου τι περασες;! Δόξα το Θεό είσαι καλύτερα τώρα, εύχομαι περαστικά να είναι όλα στο τέλος και θα ηρεμήσετε μετά! Μην ακούς κανέναν, να κάνεις όπως νιώθεις εσύ καλά, οι γύρω πάντα λένε!
    • Καλημέρα Ιωάννα μου, πως είσαι; το μικρό σου; καλά εμείς δόξα το Θεό, τώρα περιμένω από μέρα σε μέρα το δεύτερο😊
    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...