Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γνώρισα τον άντρα της ζωής μου!


Recommended Posts

Πόπη μου μου άρεσε πολύ το τίτλος που έβαλες!!! :P :P :P

Με το καλό να τον υποδεχθείς και να είναι γερός και καλότυχος!!!

Και η δικιά μου, έτσι ξεκίνησε τις κλωτσιές της... τα βράδυα.... και είχα την ίδια απορία?? Μήπως πήρε από τον μπαμπά της και ειναι νυχτοπούλι (καθότι έχουμε και γονίδια... :laugh: :laugh: :laugh: ), όμως όσο μεγαλώνει την καταλαβαίνω και μέσα στην ημέρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόπη μου μου άρεσε πολύ το τίτλος που έβαλες!!! :P :P :P

Με το καλό να τον υποδεχθείς και να είναι γερός και καλότυχος!!!

Και η δικιά μου, έτσι ξεκίνησε τις κλωτσιές της... τα βράδυα.... και είχα την ίδια απορία?? Μήπως πήρε από τον μπαμπά της και ειναι νυχτοπούλι (καθότι έχουμε και γονίδια... :laugh: :laugh: :laugh: ), όμως όσο μεγαλώνει την καταλαβαίνω και μέσα στην ημέρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο ποπάκη μου, με το καλό να φέρεις τον γιόκα σου στον κόσμο, άντε βρε με έναν πόνο!!!!! Ή μάλλον με κανέναν.

Φιλάκια πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο ποπάκη μου, με το καλό να φέρεις τον γιόκα σου στον κόσμο, άντε βρε με έναν πόνο!!!!! Ή μάλλον με κανέναν.

Φιλάκια πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποπακι μου να σου πανε ολα καλα.Με το καλο να τον κρατησεις αγκαλιτσα και να τον χαιρεσαι μαζι με τον αλλο αντρα της ζωη σου. :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποπακι μου να σου πανε ολα καλα.Με το καλο να τον κρατησεις αγκαλιτσα και να τον χαιρεσαι μαζι με τον αλλο αντρα της ζωη σου. :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποπη μου, συγχαρητήρια για το παλικαράκι σας, να εχεις μια υπολοιπη σουπερ εγκυμοσύνη. Να σας πανε ολα καλά και να χαίρεσαι τους άντρες της ζωής σου !! Παντως, αυτό με τις κλωτσιες ανυπομονω να το ζήσω και γω...πρεπει να ναι συγκλονιστικο συναίσθημα...να υποθέσω οτι αρχισες να το νιωθεις καπου στην 18η βδομαδα ε? ετσι μου χε πει και ο γιατρος μου, νωριτερα αν και μπορεί να κάνουν τουμπες αυτα, εμεις δεν τα καταλαβαίνουμε...αντε δυο τρεις βδομαδουλες και για μενα !

φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποπη μου, συγχαρητήρια για το παλικαράκι σας, να εχεις μια υπολοιπη σουπερ εγκυμοσύνη. Να σας πανε ολα καλά και να χαίρεσαι τους άντρες της ζωής σου !! Παντως, αυτό με τις κλωτσιες ανυπομονω να το ζήσω και γω...πρεπει να ναι συγκλονιστικο συναίσθημα...να υποθέσω οτι αρχισες να το νιωθεις καπου στην 18η βδομαδα ε? ετσι μου χε πει και ο γιατρος μου, νωριτερα αν και μπορεί να κάνουν τουμπες αυτα, εμεις δεν τα καταλαβαίνουμε...αντε δυο τρεις βδομαδουλες και για μενα !

φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...