Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν3


Recommended Posts

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ Κ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Ε?ΩΡΑΙΟ ΟΝΟΜΑ!!!!!!ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!!ΤΙ ΘΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΟΥΦ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΑ ΙΔΙΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

KALHMERAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!11 EMEINA STO SPITI SHMERA META APO TO DIHMERO POU PHGAME STA VOUNA THS KUPROU GIA THN EPETEIO MAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 6 XRONIA MAZI DYO PANTREMENOI!!!!!!!:) KAI XTES KLWTSHSE TON MPAMPA GIA PRWTH FORA!!!!!!!!!!!!! TELEIO DWRO E?? :lol:

APOLAFSTE THN EGGYMOSYNH SAS KORITSARES MOU E??????????? DWRO APO TON THEO EINAI ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραια μυριαμακι μου χαιρομαι πολυ που εισαι καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!σε ευχαριστω κουκλιτσα μου!!!!!!!

εγω λεω να φτιαξω μια μακαροναδα σημερα,γιατι δεν ξερω τα εχω βαρεθει ολα!!!!!!!!!

καρδουλα μου τι κανεις??????να ειστε παντα ευτυχισμενοι κ με το καλο να ερθει κ το μωρακι σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι!

Καρδούλα τι κάνεις; Να τα εκατοστήσετε με τον αντρούλη σου και με το καλό το μωράκι σας!

Ηλιαννάκι χαίρομαι πολύ που είσαι καλύτερα!Να προσέχεις, ο μικρός Χρηστάκης είναι δυνατός!

Μη φοβάσαι τίποτα!

Νάσια και Muriam καλές μου είμαστε μαζί, είμαι μπροστά σας μόνο μια εβδομάδα!

Τιτινάκι ρώτησα για τον υπέρηχο στο ΡΕΑ και μου είπε η μαία 50% έκπτωση αλλά πρέπει

να είσαι δημότης όχι κάτοικος.Μου είπε επίσης πριν πας να πάρεις στο δήμο ένα τηλέφωνο

μήπως και χρειστεί να πάρεις κάποιο αποδεικτικό ότι είσαι δημότης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΝΤΥ ΜΟΥ ΝΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΝΤΑ ΣΤΙΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ!!!!!ΤΟ ΡΕΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ?ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΜΟΝΟ ΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΙΑΣΩ Κ ΕΙΜΑΙ Κ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΦΑΝΤΑΣΟΥ...ΑΣΧΕΤΑ ΠΟΥ ΜΕΝΩ ΘΕΣΝΙΚΗ.ΦΙΛΙΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA HLIANAKI KAI MYRIAM KALA EIMAI PINW TO KAFEDAKI MOU STO MPALKONI!!!!EXEI HLIO ALLA EXEI KAI DROSOULA!!!!!!!!!!EGW EXW KARBONARA APO XTHES...EXW KAI SNITSEL KOTOPOULO GIA NA THGANISW ALLA DEN XERW TI NA FAW.... :lol::lol::lol::lol:

TEDDY DION MOU SE EYXARISTW PARA POLY POU ME THYMITHIKES!!!!!!!!!!! :):):):)

POLY XARIKA ME AYTO POU MOU EIPES...EIMAI DHMOTHS DEB MENW APLWS!!!!SUPER!!!!!!!!!THA PARW KAI NA RWTHSW KAPOIA STIGMH!!!KRIMA NA MHN TO XERW APO PIO NWRIS THA PHGAINA EKEI!!!!TI XAZH :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μυριάκι εσύ είπες θα γεννήσεις στο Ιπποκράτειο???? Εγώ πρώτα ο Θεός στην Γενική κάτω στο Ποσειδώνιο.......φαντάσου να γεννούσαμε παρέα!!!!!! Ε ρε γλέντια!!!!!

Τιτινάκι μου μην αγχώνεσαι!!!!!!! Δεν τα ξέρω αυτά τα νοσοκομεία που λέτε (εκτός από το παλιό ΜΗΤΕΡΑ γιατί εκεί γεννήθηκα) αλλά όπου και να πάς το μόνο που θα σε νοιάζει θα είναι να δείς αυτό το μουτράκι που τώρα κρύβεται στην κοιλίτσα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΝΑΙ ΣΤΟ ΙΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΛΛΕΣ ΓΕΝΝΕΣ Κ ΥΓΙΕΣΤΑΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΤΙΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ Κ Η 2 ΜΑΣ?ΑΝ ΓΕΝΝΟΥΣΑΜΕ ΜΑΖΙ ΠΧ.ΙΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΘΑ ΕΙΧΕ ΠΛΑΚΑ ΘΑ ΔΙΝΑΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΝ ΠΥΛΗ ΧΑΧΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και από μενα....

Ηλιάννα μου, μην στενοχωριέσαι...η Παναγίτσα είναι δίπλα σου και προστατεύει το αγγελούδι σου...όλα θα πάνε κατ΄ευχήν....

Αναστασία πολύ χαίρομαι για την αυχενική σου.....:)...μπράβο κοριτσάκι μου...:)

Βερόνικα μου καλή επιτυχία σήμερα με την αυχενική σου και να έχεις τα πιο όμορφα αποτελέσματα από τα διδυμάκια σου καλή μου....

Εμείς θα πάμε για αυχενική την Πέμπτη το απόγευμα..:)......άντε μια μια να τελειώνουμε με αυτές τις πολύ σημαντικές εξετάσεις...:)

Ελίνα μου...προσωπικά βάζω πολύ ενυδατικές κρέμες για την πρόληψη των ραγάδων ώστε να είναι το δέρμα ελαστικό.......άκουσα ότι η prevestia είναι πολύ καλή με αποτελεσματα.....από το φαρμακείο την παίρνεις.....αλλά δεν την έχω δοκιμάσει ακόμη......όπως σου είπα βολεύομαι με αυτές που ήδη έχω, οι οποίες είναι πολύ ενυδατικές.....

σας φιλώ όλες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μίκι μου.....με το καλό η αυχενική σου την Πέμπτη κοριτσάκι μου!!!!!

Ελίνα εγώ ακόμα δεν έχω αρχίσει να χρησιμοποιώ τέτοιες κρέμες και η αλήθεια είναι ότι είμαι τυχερή ακόμα ραγάδες δεν είδα παρόλο που η κοιλίτσα φούσκωσε....θα σου πώ όμως τί χρησιμοποιούσα στην κόρη μου.....για το στήθος την Body lift 10 Buste της LIERAC και για την κοιλιά την Phytolastil της LIERAC. Είναι λιγάκι ακριβές (αν θυμάμαι καλά γύρω στα 60 ευρώ είχα δώσει) αλλά νομίζω έκαναν καλή δουλειά γιατί και οι λίγες ραγαδίτσες που εμφανίστηκαν στο τέλος της εγκυμοσύνης μου αμέσως μετά την γέννα εξαφανίστηκαν!!!!!!! Στο στήθος είχα ραγάδες έτσι κι αλλιώς επειδή είναι λίγο μεγαλούτσικο και σχετικά βαρύ, πάντως δεν επιδεινώθηκε η κατάσταση με την εγκυμοσύνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!!Πηγα εδωσα και το αιματακι μου σημερα,σε 1 εβδομαδα τα αποτελεσματα.Μου εκανε εντπωση στο μικροβιολογικο συμπληρωναν τα στοιχεια μου και ζητησαν και τα κιλα μου!Τα κιλα καλε τι τα θελουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μικι μου σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!!!!!μακαρι!!!!!!!!ειναι το μονο που θελω!!!!!!!!!!!!

νασια κ μυριαμ κ εγω εκει κοντα μαζι σας ειμαι , δυο μερες διαφορα εχουμε!!!!αχαχαχα!!

μονο που εγω θα γεννησω στις 14 λογω καισαρικης!!!!!βλεπω να γενναω εγω πρωτα, να δουμε ποια θα ακουλουθησει!!!!1 :D:D

νασιουλα μου να εισαι καλα γλυκια μου!!!!!!

ελινα εγω εβαζα της φισσαν κ εκαναν δουλεια!!!!!!

αντε αναστασακι μου καλα αποτελεσματα σε μια βδομαδουλα λοιπον!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια να σας ρωτησω κατι , εντελως ασχετο. ολες αυτες τις μερες που δεν χρισημοποιουσα καθολου τον υπολογιστη εμπαινε μονο ο αντρας μου.ε κ κατι εχει κανει κ απο κατω δεν μου βγαζει γλωσσα επιλογης, το εχει εξαφανισει αυτο.

μηπως ξερετε τι να κανω για να το βρω παλι????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAI EMENA ME EIXAN RWTHSEI GIA TA KILA KAI THN HLIKEIA OTAN EKANA TO PAPP A KAI DIAFORA ALLA...KAPOU THA PAIZOUN ROLO!!!!!

EGW KORITSIA APO RAGADES STHN KOILIA DEN EXW TIPOTA......STO STITHOS OMWS EMFANISTIKAN POLLES!!!!!!!!!!KAI EGW KAI DYO SE KATHE MPOUTI POLY MIKRES!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

KALA KORITSIA ANAKALYPSA MIA SYNTAGH GIA KOTOPOULO STON FOURNO POLY IDIETERH!!!MOU TREXOUN TA SALIA..........DEITE EDW

http://www.star.gr/mageiriki/93282/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια μουυυυυυυυυ......πολλά γλυκά φιλάκια στην κοιλίτσα σου....:)

Ηλιάννα μου και σε σένα πολλά φιλάκια και χαδάκια στην κοιλίτσα...:)

Ελίνα μου η prevestia στοιχίζει γύρω στα 28 Ευρώ...:)

Ζητάνε τόσα πολλά στο μικροβιλογικό.....ωχχχχχχ.......ιδίως με αυτά τα κιλά......ωχχχχχχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίκι μου άστα να πάνε από ψιλό κόσκινο μας περνάνε :shock: εμείς πάντως ρίξαμε τρελό γέλιο με τα κιλά, τους ζήταγα έκπτωση...κόψτε κάτι κτλ :lol::lol: .....πέθαναν στο γέλιο οι άνθρωποι!!!!!

Ηλιαννάκι μου δυστυχώς δεν ξέρω να σε βοηθήσω...είμαι σκράπα σ'αυτά, αν τύχει κάτι, ο άντρας μου τα διορθώνει.....όσο για την γέννα, αν πάνε όλα καλά μπορεί κι εγώ να γεννήσω νωρίτερα λόγω υψηλής πίεσης! Στην κόρη μου ήταν να γεννήσω κοντά στα Χριστούγεννα και τελικά έκανα πρόκληση στις 9 Δεκεμβρίου της Αγίας Άννης....οπότε κι εγώ μάλλον Ζυγό θα το βγάλω το παιδάκι μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με βλέπω να ακολουθώ το παράδειγμα σου Νάσια μου στο θέμα των κιλών.....χαχαχα...:))......πωπω.....έχω που έχω μια μικρή αγωνία για την αυχενική...τώρα ήρθαν και τα κιλά....ωχχχχχχχχχχχχ.. :roll::roll::roll:

Ελίνα μου όσον αφορά το θέμα σουτιέν......εγώ είχα πολύ μικρό στήθος εώς ανύπαρκτο...από την στιγμή που έμεινα έγκυος η διαφορά είναι πολύ μεγάλη και αναγκάστηκα να πάρω και εγώ σουτιέν εγκυμοσύνης...χωρίς μπανέλες που μοιάζουν περισσότερο με μπουστάκι...χαχα....όντως δεν κολακεύουν το στήθος αλλά είναι απαραίτητα νομίζω για να μην πιέζονται απο τις μπανέλες...βέβαια όταν πρέπει να εμφανιστώ κάπου πιο επίσημα, τότε φοράω κανονικά σουτιέν για πιο όμορφο αποτέλεσμα...αλλα δεν νομίζω ότι θα μου κάνουν για πολύ ακόμη... :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...