Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 10! Στην τελική ευθεία!


Recommended Posts

Καλησπέρα κούκλες!! Τι κάνετε?

Νίκη με γειά τα ψώνια! Οι κουβέρτες οι Ισπανικές έχω την εντύπωση ότι είναι οι βελουτέ... δες και εδώ http://www.koubertes.gr/koibertes-cnisies-ispanikes-belpla-baby-c-4.html?osCsid=9c6a90c9bcce0972210b4308ccb5c7bf

Οι υπόλοιπες που χαθήκατε?

Εγώ έκανα λίγες δουλίτσες πρίν και μετά κοιμήθηκα κανα 2ωρο... και τώρα κάθομαι και βαριέμαι... λείπει και ο άντρας μου σήμερα και αύριο... :(:(:( Αυτάαα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα!!!Κυριακη κ κοιμαστε ακομη??Καλα κανετε αγαπημενες μου!!

Αερινη 12 με 22 μονο ευρω?Πολυ καλα!Εγω αυτες που πηρα ειχαν γυρω στα 5 ευρω η καθε μια αλλα μιας κ το ειπες θα παω στα mothercare να ριξω μια ματια κ σε αυτες ;);)

Γιεληζ μου κι εμενα ο καλος μου εχθες ελειπε οοοολη τη μερα,ηρθε αργα το βραδυ κ σημερα παλι φευγει κ θα ερθει αυριο :(:(:(:( Πριν μεινω εγκυος πηγαιανα μαζι του,τωρα ομως μενω σπιτι κ βαριεμαι κι εγω... Υπομονη συμπεθερα!!!

Αυριο εχουμε παλι ντοκτορ,υπερηχο και nostress.Για να δουμε..θα μας πει ημερομηνια ή ακομη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια...τι κάνετε?? Είπα να δω τι κάνετε και να συνεχίσω τη δουλειά μου :D Από χθες το απόγευμα ο αντρας μου πήρε φόρα και συγύρισε τα ντουλάπια μας, έβγαλε τα καλοκαιρινά και συγυρίζει τις κούτες!! Ειδικά χθες δεν έκανα τίποτα απλά ξάπλωνα και του έδινα οδηγίες :D δεν ενιωθα καθόλου καλα χθες από τη μια ενιωθα λες και θα αρρωστούσα κι από την αλλη με έπιαναν κάτι πονάκια και με πονούσε πολύ άπό κάτω...αφού όταν σηκωνομουν κρατούσα το πιπί μου λες και θα μου έπεφτε :lol::lol:

Σήμερα ξύπνησα καλά αλλα όταν κάτσω λίγο με πιάνει πάλι...

Τεσπα...μου άφησε κάτι κούτες μπροστά στον καναπέ να δω ποια πραγματα θέλω και να του πω πού να τα βάλει να τελειώνουμε...Το πήρε ζεστά το θέμα..Αστε που ήθελε να αφήσουμε την τεράστια ντουλάπα που υπάρχει στο δωμάτιο του μπέμπη αδεια για να βάλουμε τα ρούχα του :o:shock: Λες και είναι ενηλικας!! :lol::lol: Και θα πάρουμε και σιφονιέρα! Τελικα όσο περισσότερο αποθηκευτικό ΄χώρο έχεις τόσο το καλύτερο...

Αυτά από μένα...

Γιελιζ και Σοφάκι μείνατε μοναχούλες?? Υπομονή!!

Αερινη μου καλημέρα...εμένα μου ζητάνε μια κουβερτούλα και πήρα όμως 2 από το mothercare. Λάρνακα είσαι εσύ σωστά??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera maraki m...oxi lemeso meno :):)

vrika kati proikes apo to lito stin ellada, alla den erxontai kipro nomizo...mallon tha ta steilo stin dieuthinsi tou adelfou mou pou spoudazei ekei gia na ma ta ferei

http://www.letoshop.gr/default.asp?pid= ... d=1786960# me

http://www.letoshop.gr/default.asp?pid= ... id=1786959

kai i alli epilogi einai auta, mipos kai to deutero einai agoraki...

http://www.letoshop.gr/default.asp?pid= ... d=2978023#

gia peite m ti gnomi sas...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αέρινη μου είναι και τα δύο πολύ ωραία...Εγώπήρα ουδέτερα χρωματα σε αυτά...οποιο νομίζεις εσύ όμως...Κοιτα και στο Mari Kali στη Λεμεσό...Εγώ από εκεί πήρα τα πράγματα μας αλλά από Λευκωσία..Εχει καλές τιμές...

Λοιπόν σας αφήνω...

Θα τα πούμε αργότερα ή αύριο...καλά να περάσετε όλες...

Πολλά φιλάκια φουσκοκοιλίτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!Τι κανετε;Εμεις απο το πρωι πιασαμε τις δουλειες.Ειχα πλυνει χθες τα καλυματα του καναπε.Τα εβαλε ο αντρας μου.Σιδερωσαμε και τα ριχταρια και τα βαλαμε.Εβαλα και στο πλυντηριο το παπλωμα να το πλυνω και ειμαστε κομπλε!

Ο αντρας μου δουλευει 3-11 και ετσι θα παω να φαω Κινεζικο με μια φολη μου και μετα θα ερθει σπιτι μια αλλη φιλη μου για καφε.Να μην ειμαι μοναχουλα κυριακατικα.

Γιουροβιζιον ειδατε;Πολυ καλη θεση πηρε ο Λουκας,δεν το περιμενα!Βγηκε 7ος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας φιλενάδες!!!

Αερινή πολύ καλή η τιμή για τις πάνες αγκαλιάς! Στα Λητώ η μία είχε 6-7 €

Και οι προίκες πολύ ωραίες!!! Καλές αγορές!!!

Συμπεθέρα αμα δεν ταιριάζαμε δεν θα συμπεθεριάζαμε!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Και εσύ μοναχούλα ε? Αν δεν ήμουν έγκυος και εγώ θα είχα πάει μαζί του δεν το συζητώ!! Τώρα πρώτα ο θεός θα πάμε κατά τον Αύγουστο μαζί με τον μπέμπη να κάνουμε τη βόλτα μας! Αν και εγώ το σκέφτομαι πολύ σοβαρά να φύγω νωρίτερα για να αποφύγω τις πολλές επισκέψεις... :roll::roll::roll::roll::roll: θα δούμε!

Μαράκι μπράβο τον άντρα σου που το πήρε ζεστά!! Άντε και τελειώνεις και εσύ!!! Πρόσεχε μην κουράζεσαι πολύ!!

Νίκη καλά να περάσεις σήμερα... όσο για την Γιουροβίζιον δεν είδα πολύ γιατί όταν είμαι μόνη μου δεν μου κάνει αίσθηση... θέλω να έχω παρέα να σχολιάζω.... Μια χαρά θέση πήρε ο Λούκας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol: Να την αφήσεις!! Αφού σου άρεσε.... και αν το δεύτερο είναι αγοράκι παίρνεις άλλη... :D:D:D:D

eimai gia gelia :lol::lol::lol: tora prepei na kano transfer tou adelfou m na ta plirosei...alla den tha xreiasto kai kounoupiera?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου πώ αερινή μου η κουνουπιέρα δεν ξέρω κατά πόσο χρειάζεται...και εγώ το σκέφτομαι... εμείς δεν έχουμε ποτέ κουνούπια μέσα στο σπίτι γιατί έχουμε σίτες στα παράθυρα και στη πόρτα... μετά είναι και καλοκαίρι και δεν θέλει να είναι πολύ χοντρή η κουνουπιέρα... γιατί έχω δεί και κάποιες που δεν είναι απο τούλι αλλά απο λεπτό ύφασμα... βέβαια ότι σαν σύνολο κάθεται ωραίο κάθεται... τι να σου πώ... σκέψου το πώς θα σε βολέψει και αναλόγως παραγγέλνεις η όχι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρετεεεε..τι κανετε...μπηκα για λιγο μιας και εχει ο μικρος να παιξει σημερα με τον υπολογιστη και λεω ας γραψω οσο προλαβαινω...παω να διαβασω τα νεακια σας απο το ΣΚ..ελπιζω να προλαβω και να μην φωναζει να παρει τον υπολογιστη...

Με γεια τα πραγματακια κοριτσια και το καροτσι μου Νικη...εγω εχτες εβγαλα την καλαθουνα του γιου μου και επλυνα τα γυρω γυρω και το στρωματακι και κατι ζιπουνακια που εχω ουδετερα χρωματα να γεμισει το πλυντηριο και μυρισε μωρο...σημερα που στεγνωσαν εφτιαξα την καλαθουνα και λεει ο αντρας μου ..πολυ αγοριστικη ειναι(ειναι χρωμα ασπρο με κιτρινο και τυρκουαζ...)αλλα δεν με νοιαζει σιγα καλαθουνα λεει..του λεω λες να πει το μωρο γιατι με βαζετε εδω??θα βαλουμε σεντονακια ρος και ολα μια χαρα..αφου τοσα λευτα την ειχα παρει μαζι με την βαση δεν θελω να παρω αλλη..προτιμω να αγορασω προικα μωρου...εχω μια γαλαζια και μια λαχανι..και οκ την λαχανη μπορω να την χρησιμοποιησω γιατι ειναι ουδετερη με ζωακια..αλλα ειναι κριμα...θελω να παρω μια ροζοφουξια...

Νικη αυτο με το αποτυπωμα το εχει και στο cosycorner και νομιζω εχει φερει και το Λητω..σκεφτομαι και εγω να παρω..στο γιο μου δεν ειχα παρει αλλα δεν ειναι αργα νομιζω...να μην ζηλευει και λεει οτι μονο στο μωρο κανουμε..

Κοριτσια ευχαριστω για τα περαστικα..ημουνα τυχερη γιατι με δεχτηκε πρωτα χωρις ραντεβου,ηταν πολυ καλος και ηρεμος και δεν εβαλε φαρμακα που του ειπα και καλο ειναι που το δοντι ειναι καλα απονευρομενο και δεν το ειχα και καιρο ανοιχτο και ετσι δεν πονεσα...ησυχασα..με ειχε πιασει ανγχος.

Καλα Μαρακι απο ταχυκαρδιες και εγω αλλο πραγμα..και τωρα δεν παιρνω και το χαπι..αλλα ειναι λεει φυσιολογικο..αλλα αισθανομαι μια κοπωση και εχω ενα λαχανιασμα αλλο πραγμα..αμα με πιασει μεσημερι δεν μπορω να κοιμηθω γιατι αισθανομαι κουραση...μετραω την πιεση και ειναι μια χαρα χαμηλη χαμηλη αλλα παλμοι 112...και λεει η γιατρος ολα μια χαρα φυσιολογικα..οποτε το αγνοω οσο μπορω γιατι πραγματικα κουραζομαι λες και σκαβω..επισης εχουν αρχισει και τα νευρα μου κοριτσια,,,τα ειχα και στην αλλη εγκυμοσυνη αυτα..αχχχ τουλαχιστον τωρα το ξερω και λεω μην μου μιλατε γιατι με εχουν πιασει τα νευρα μου..τι πραγμα και αυτο χωρις λογω...

Αχ βρε Γιωργο...μου θυμησες τα δικα μου με το γιο μου...πρεπει να βαζετε και πανω το πουλακι..ετσι μας ειχε πει εμας η γιατρος...και κατουραει πανω..και αντε παλι...αλλα το βραδυ ειναι ενα μαρτυριο..θυμαμαι να θηλαζω και να κοιμαμαι ορθια..χιχιχ..εεεερε τι μας περιμενειιιι..

aerini με γεια τα πραγματακι..αμα ξανακανεις κατι λαθως και δεν το θελεις μην ανησυχεις γιατι απο το Λητω σε περνουν τηλ για επιβεβαιωση οποτε μπορεις εκει να πεις εκανα λαθος χρωμα κλπ..αλλα γιατι να την αλλαξεις..εγω στο γιο μου τα επερνα ουδετερα και τελικα...τωρα θελω να τα παρω ολα ροζ..και το ενα καροτσι το παλιο θα το δωσω στη μανα μου μαζι με το παρκοκρεβατο να μην κουβαλαω οταν πηγαινω εκει...αυτα....αν μπορεσω να ξαναμπω αργοτερα θα μιλησουμε αλλιως απο αυριο παλι...φιλακιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!Το πρωι με πηρε η νυφη μου κ πηγαμε βολτα με τα ανιψακια μου γι αυτο κ εξαφανιστηκα!Γυρισα αργα,μαγειρεψα κ μεχρι τωρα ειμαι ξαπλα.Νιωθωμεγαλη πιεση χαμηλα απο εχθες το βραδυ,σαν να σπρωχνει η μικρη να βγει :o:o:o Ευτυχως που αυριο εχω γιατρο κ θα του τα πω!!

Συμπεθερα καλα τα λες..αν δε ταιριαζαμε.... ;);)

Αερινη μου ειναι πολυ ωραια η ροζ η προικα κ καλα εκανες κ την παρηγγειλες.Οσο για κουνουπιερα εγω τη μια τη πειρα ροζ μονοχρωμη απο τα τζαμπο μονο 10 ευρω γιατι αυτη που ειχε η προικα ηταν πολυ χοντρη σαν υφασμα κ δε βολευε καθολου.Οποτε αν δεις οτι χρειαζεσαι τελικα παρε μια απο τα τζαμπο,ειναι πραγματικα πολυ ωραια!!

Μαρακι μπραβο στον αντρα σου που το πηρε τοσο ζεστα!!!Εμενα ο καλος σπανια εως καθολου με βοηθαει,αν εξαιρεσεις τα χαλια που επλυνε.βεβαια η αληθεια ειναι οτι δουλευει πααααρα πολυ κ σε κουραστικη δουλεια,τη περισσοτερη μερα λειπει,αλλα κ σπιτι οταν ειναι δυσκολα θα κανει κατι :?:?

Νικη ελπιζω να περασες καλα σημερα :D:D:D

Κισκα μου πως εισαι?Για τη καλαθουνα συμφωνω,μια χαρα θα ειναι με ροζ σεντονακια.Αλλωστε ελαχιστα θα τη χρησιμοποιησεις..

Λοιπον,σας αφηνω γλυκες μου.Σε λιγο θα ερθουν οι γονεις μου κ θα παω εκει να κοιμηθω αποψε,να μη μεινω μονη μου.Οποτε αυριο μεσημερακι θα τα ξαναπουμε.Καλο απογευμα κ καλο βραδυ να εχουμε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια...τι κάνετε?? Ειναι ώρα ποδοσφαίρου στο σπίτι κι εγώ βαριεμαι πολύ...Απολαμβάνω τις βόλτες του μικρού μου όμως που από το πρωι πηγαινοέρχεται...το πιστεύετε ότι καμιά φορά με πονάει?? :o

Το μεσημεράκι ήρθε μια φίλη μου και μου έφερε ένα σωρο ρούχα του γιου της που δεν τα εβαλε ποτε γιατι είναι μεγαλούτσικο μωράκι!

Σχεδον τελειωσε το ξεκαθαρισμα...ελαχιστα πράγματα έμειναν...Βαλαμε πολλά ρουχα για πλύσιμο όμως και εχει πολύ σιδέρωμα...θα ερθει η μαμα μου όμως να αναλάβει!Η αληθεια ειναι νοικοκυρης και πολύ τελειομανης ο αντρας μου...κι αμα ξεκινησει κατι δεν σταματαει!! χαχαχα

Σοφάκι μου με το καλό ο γιατρός...θα περιμένουμε νέα σας...ξεκουράσου λίγο!

Νίκη μου είδα μόνο την εμφάνιση της Ελλαδας αλλά μετα κοιμήθηκα! Πολύ καλή η θέση όμως που πήρε!

Κίσκα μου δεν εχω πιεσομετρο να ελεγξω την πίεση αλλα μεχρι τωρα ήταν σταθερη 11 με 7.Θα πω κι εγώ στο γιατρο να δω τι θα μου πει!

Γιελιζ μου φιλακια!

Λοιπόν..καλο βραδυ κοριτσακια μου...θα τα πούμε αύριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια.

Τι κάνετε;; Σήμερα έκλεισα τον 8ο μήνα και μπήκα στον 9ο. Το πιστεύετε;;;;;; Εγώ όχι. Νομίζω ότι κάποια άλλη κοντεύει να γεννήσει και όχι εγώ. :lol::lol::lol:

Σήμερα με έπιασε κρίση και συγυρίσαμε το δωμάτιο του μικρού, καθαρίσαμε ντουλάπια και βάλαμε τα αυτοκόλλητα στο τοίχο. Ωραία είναι αλλά χρειάζομαι και άλλα. Το εκνευριστικό είναι ότι ο άνδρας μου θέλει να του δίνω αναφορά για το που πάω με το αυτοκίνητο. Θεωρεί ότι δεν κάθομαι ήσυχη. Η αλήθεια είναι ότι είμαι υπερκινητική εκ φύσεως. Έχει δίκαιο απ την άλλη ο γιατρός χτες είπε πολύ ξάπλα και ξεκούραση για να φτάσουμε τις 39 εβδομάδες που έχουμε προγραμματισμένη τη καισαρική.

Πάντως μέσα σε μια εβδομάδα έβαλα 1κιλό. Πως τα κατάφερα δεν ξέρω;;; Φτάσαμε τα 12. Δίνω στον εαυτό μου περιθώριο ακόμα 2. :lol::lol::lol::lol: Πραγματικά δεν με νοιάζει. Ο Ανδρέας μου να ναι καλά. Αύριο πάω για γενικές αναλύσεις.

Καλή εβδομαδα να χουμε

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου και καλή μας εβδομάδα...Τι κάνετε? Ακόμα κοιμάστε ε?

Αυτή την εβδομάδα έχουμε γιατρό!!!!Κανονικά έχω ραντεβού την Τετάρτη αλλά θα πάρω σε λίγο να αλλάξω το ραντεβού γιατι είναι ο τελικός κυπέλου του κυπριακού ποδοσφαίρου και ο καλός μου θέλει να το δει :D

Χθες πάλι κοιμήθηκα μια χαρά, ευτυχώς!!

Χρυσταλλένη μου κάτι θα ξέρει ο αντρας σου για να σου λέει να μην μετακινείσαι!!!!Μείνε εδώ κι εσύ ξάπλα στην παρέα μας!!! :lol: Αντε καλά αποτελέσματα να έχεις από τις εξετάσεις! ΑΑΑ δεν σε ξέχασα για το τσαντάκι..θα πάρω τηλ την κοπέλα σήμερα να την πω και θα σε ενημερώσω!!

Αντε ξυπνήστε και οι υπόλοιπες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!!

Χρυσταλλενη μου αντε μπηκες στο μηνα σου!! Με το καλο να υποδεχτεις το μωρακι σου. και με το αυτοκινητο συμφωνω....οχι πολλες βολτες..

Οι υπολοιπες απο οτι διαβασα ειστε καλα, ψωνια πολλα! Με γεια!!!

Εμεις Σαββατο πηγαμε σε μια καφετερια για να δουμε την eurovision με την ιδια παρεα που παμε καθε χρονο. Ωραια ητανε αλλά πιαστηκα τοσες ωρες στην καρεκλα :oops:

Χτες στα πεθερικα ολη μερα και μετα σπιτι μεγειρεψα για σημερα, μπανακι και τηλεοραση. Σημερα νυσταζα πολυ, δεν ηθελα να ερθω στη δουλεια αλλά κανω υπομονη 2 βδομαδες εμειναν ακομα....

Αυριο εχουμε κι εμεις γιατρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μαχη μου!! Τι κάνεις?? Δυο βδομάδες σου έμειναν για δουλειά ε? Αντε υπομονή και θα περάσουν...

Με το καλό ο γιατρός....

Ελπίζω να έχει ραντεβού για αυριο τωρα που θα πάρω γιατί θα σκάσω αν μου πει για Παρασκευη!! Πέμπτη ειναι η μέρα που δεν δουλεύει ο γιατρος μου...Θα παρω τώρα δεν αντέχω να περιμένω :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρε τηλεφωνο και θα σε βρεις...

Εγω ειμαι λιγο στεναχωρημενη με ενα θεμα και λεω να το μοιραστω μαζι σας..... Για το δωματιο ειπαμε να φτιαξουμε σχεδια στους τοιχους απο παραμυθι(νομιζω σας το ειχα ξαναπει) Μια φιλη μου ειχε προσφερθει να το κανει χωρις να της το ζητησω εγω, απο μονη της. Ολα καλα ειχα κι εγω αφεθει οτι θα κανουμε αυτο στους τοιχους. Στην αρχη της ειχα πει μια δυο φορες και εδω και 3 βδομαδες της ξαναειπα να ξεκινησουμε αμα ειναι γιατι πρωτα πρεπει να μπουν τα χρωματα και μετα τα επιπλα και αυτη ενω δεν αρνειτε κιολας ή να πει οτι δεν θα το φτιαξω, μου λεει οτι εχει δουλεια και διαφορα και αργοτερα. Ο αντρας μου εντωμεταξυ την βλεπει πρωι-απογευμα εξω για καφε και τσαντιζετε που ειναι αδιαφορη γιατι εμεις δεν την πιεσαμε για κατι αλλα απο μονη της προσφερθηκε. Πριν μερικες μερες που την ρωτησα παλι μου απαντησε με λιγη ενταση και εγω της ειπα οτι οκ δεν σε πιεζω και να μην μπορεσεις τελικα να το φτιαξεις δεν τρεχει και τιποτα. Το δικο μου το θεμα δεν ειναι τοσο το δωματιο, στην τελικα κατι αλλο θα κανουμε αλλά ο τροπος και η απογοητευση μου γιατι εγω οταν λεω κατι θα το κανω και με τους φιλους μου γενικα ειμαι αρκετα ελαστικη και δινω ευκαιριες και δεν ειμαι ουτε αποτομη ουτε τιποτα :(:(

Στεναχωρεθηκα πολυ και εκλαιγα χτες και εντωμεταξυ ο αντρας μου λεει να παραγγειλουμε αυτοκολλητα να βαλουμε και οτι θελει να της την πει για τη συμπεριφορα της γιατι δεν επραξε σωστα. Απο την αλλη εγω δεν θελω να δημιουργηθει ενταση...πως να της πω με καλο τροπο οτι τελικα θα κανουμε κατι αλλο....φοβαμε παλι οτι μπορει να την πειραξει παλι :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά βρήκα για αύριο στις 7:30 το απόγευμα... :D:D

Μάχη μου καταρχήν η κοπέλα δεν σκέφτεται οτι όπου να'΄ναι μπαίνεις στο μήνα σου καιλογικό είναι ότι θα πρέπει να έχεις έτοιμο το δωμάτιο του μωρού? και στο κάτω κάτω η ίδια προσφέρθηκε...Εχει δίκιο ο αντρας σου που τσαντίζεται...αφου δεν μπορεί να αναλάβει αυτό που σου είπε το πιο έντιμο είναι να στο πει κατευθείαν και να μην σε γράφει. Να πάρετε αυτοκόλλητα και να φτιάξετε το δωμάτιο του μωρου σας και τέλος! Και εσύ γιατί να νιώθεις άσχημα? Εσύ στο κάτω κάτω δεν την πίεσες τοσο καιρό, αυτή δεν σεβάστηκε την κατάσταση σου..Να την πάρεις τηλ και να την πεις όμορφα και ωραία ότι τελικά θα φτιάξετε κάτι άλλο κι αν σε ρωτήσει γιατί να την πεις πάλι ήρεμα και ευγενικά ότι μπαίνεις στο μήνα σου και πρεπει να ειναι όλα έτοιμα, δεν μπορείς να περιμένεις...Εσύ είσαι πολύ ενταξέι απέναντι της....

Μην μου στεναχωριέσαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδιααααααααααα....επιτελους καλοκαιρι!!!το σαβ/κο το καταευχαρηστηθηκα...ολη μερα ειμασταν εξω στην αυλη...επιτελους συμαζευτηκε κ το μπαλκονι μας κ ολη μερα ειμασταν εξω...εγω το φραπεδακι μου κ η μικρη στην αυλη με το ποδηλατο.περασαμε τελεια...βεβαια το βραδυ αρπαχτηκα κ λιγο με τον αντρα μου...του ειπα οτι τελικα τελος του μηνα θα σταματησω απο την δουλεια κ μου λεει οκ! θα σταματησεις κ την μικρη απο τον παιδικο.εγω δεν θελω με τιποτα να το κανω αυτο.καταλαβαινω οτι δεν θελει να ειμαι στους δρομους ολη την ωρα αλλα κ παλι δεν θελω το παιδι να ξεκοψει τοσο αποτομα.αλλωστε σκεφτομουν να την πηγαινω κανονικα τον ιουνιο κ τον ιουλιο σιγα σιγα (που θα πιασουν κ οι καψες)να την σταματησω.εκεινος επιμενει κ φωναζει οτι θα σταματησουμε κ οι δυο.του λεω βρε χρυσε μου αν δουλευα θα σταματουσα ουτως ή αλλως στα μεσα ιουλιου....οχι εκει επιμενει,αφου τωρα δεν δουλευεις εχει αλλιως το θέμα.μαλωσαμε κ χθες κ σημερα πρωι πρωι για το ιδιο θεμα.τι να κανω για τον πεισω...να βαλω τα μεγαλα μεσα...ζουζουνιες,μαλαγανιες κ ετσι? ;););)

βλεπω καποια κοριτσακια μπηκαν κ στον μηνα τους....με το καλο...τωρα αρχιζει η αντιστροφη μετρηση.

μαχη μου θα συμφωνησω με το μαρακι..,πολυ ομορφα κ ωραια θα της πεις οτι επειδη μπαινεις στο μηνα σου κ ειναι η τελευται εκρεμμοτητα που σας εμεινε(να το τονισεις αυτο) θελεις να ειναι ολα ετοιμα.γιατι μπορει να συμβει κατι ανα πασα στιγμη....τι δηλαδη εσυ θα εισαι ανω κατω κ θα γεννας?κ το μωρο μετα?το δωματιο δεν θα θελει λιγο καιρο να ξεμυρησει απο μυρωδιες κ μπογιες(εμας ακομα μυριζει).ομορφα κ ωραια.αν κ νομιζω πως κ τιποτα να μην της πεις,φαινεται απο την σταση της οτι δεν θα προσφερθει να ερθει τωρα.αστο ετσι κ οταν με το καλο γεννησεις κ ερθει κ σε δει κ δει κ το δωματιο τοτε να δουμε πως θα νοιωσει κ τι θα πει.κ αναλογως τις λες κ εσυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσιααααααααααααααααααα!τι κανετε;πρωινες πρωινες σημερα.

μαρακι μου με το καλο αυριο ο γιατρος.αντε κοντευεις κ εσυ

μαχη δικιο εχεις.αλλα θα συμφωνησω με το μαρακι.κανε οτι ειναι να κανεις μονη σου κ οταν κ αν φιλιτιμηθει να σου πει να ερθει να τα κανει να της πεις ευχαριστω πολυ.μας υποχρεωσες.εγω επαψα να ειμαι ελαστικη με φιλους κ γνωστους.ειδικα μετα το στραπατσο που επαθα φετος.πριν λιγο καιρο καναμε παρεα με κατι παιδια που οτι κ να εκαναν τους βοηθουσαμε.οτι ομως.ειδικα ο αντρας μου γινοταν θυσια.για ολα.απο το μπαρμπεκιου εως τη καθαριοτητα.μεναμε στο ιδιο κτιριο.κ οταν ηρθε φετος η ωρα να μετακομισουμε ρε κοριτσια οχι μονο δε βοηθησαν.δε μας εφτιαξαν ουτε ενα καφε.εγω ημουν εγκυος κ ενω ο καιρος ηταν χαλια με κρυο κ ανοιχτα παραθυρα κ πορτες ουτε που μου ειπαν ελα σπιτι μας να καθισεις κ να ξεκουραστεις μη παθεις τιποτα γκαστρωμενη γυναικα

να μη βασιζεσαι σε κανενα.κατσε κ καντα με τον αντρουλη σου.ο κοσμος ειναι οτι να ναι πλεον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στις όμορφες εγκυούλες! Πώς είστε σήμερα?

Χρυσταλλενη μπήκες στον μήνα σου!!!! :shock::shock::shock: πώ πώ πώς περνάει ο καιρός!!! Θα συμφωνήσω και εγώ με τον άντρα σου... όχι πολλές βόλτες με το αυτοκίνητο!!! :D:D:D:D

Μαράκι με το καλό να δείτε το μωράκι σας αύριο!!!

Μάχη μου έχει δίκιο ο άντρας σου και η Μαρία... εσύ θέλεις να τελειώσεις με το δωμάτιο γιατί όπου νάναι έρχεται το μωρό!! Τι δηλαδή να μην ετοιμαστείς για να μην παρεξηγηθεί η φίλη σου? Στο κάτω κάτω εσύ είσαι αυτή που θα έπρεπε να παρεξηγηθεί... Εγώ θα έλεγα να κάνετε εσείς τι είναι να κάνετε και ούτε να της πείς και τίποτα!!! Αν ποτέ φιλοτιμηθεί να έρθει να το φτιάξει τότε της λές... "Α εμείς τελικά το φτιάξαμε μόνοι μας γιατί έπρεπε να τελειώσουμε με το δωμάτιο!" (Έτσι θα δείς και πότε θα της καπνίσει να έρθει!!) Όπως έλεγε και ο παππούς μου "Απ΄το να παρακαλάς τον κρεοπώλη για κρέας, κόψε τον κ@λ@ σου και φάε!!! " :lol::lol::lol: Μόνο μην στεναχωριέσαι γιατί θα σε μαλώσω!! ;););););) Με το καλό να δείτε και εσείς το μπεμπάκι σας αύριο!!!

Καλημέρα Μιχαέλα... Και εγώ στο μπαλκόνι ήμουν συνέχεια το Σ/Κ !!! Τέλεια είναι !!! Και σήμερα έχει τέλειο καιρό!!!! Όσο για τον άντρα σου βάλε τη μικρή να τον πείσει!! Δεν θέλει η μικρή να πηγαίνει στον παιδικό?? αν θέλει τότε είναι εύκολο... αν δεν θέλει τότε αλλάζει.... θα χρειαστεί να βάλεις τα δικά σου μέσα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλημέρα Άννα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μιχαέλα μου...θα συμφωνήσω με την Γιελιζ...αστην μικρή να αναλάβει, ειδικά αν της αρέσει και θέλει να πηγαίνει στο παιδικό...Και να σου πω και κάτι...καλό της κάνει!! Βαλε ολα τα μέσα που διαθέτεις :lol:;)

Γιελιζ μου καλημέρα...πολύ σοφός ο παππούς!! Μου άρεσε πολύ η ατάκα του!!

Καλημέρα Άννα μου!

Επιτέλους σήμερα έφτιαξε κι εμάς ο καιρός...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...