Μετάβαση σε περιεχόμενο

περιοδος και υψηλη θερμοκρασια


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ!!! ΛΟΙΠΟΝ ΑΣ ΜΗΝ ΜΑΚΡΗΓΟΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΣ ΜΠΩ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΘΕΜΑ.ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ 2Η ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΥΨΗΛΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ 37,3 ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ 37,5,ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΚΑΙ Η ΡΟΗ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΗ.ΜΗΠΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ??? ΘΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΓΝΩΜΩΝ!!! ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΣΟΥ Κ ΚΑΝΕ 1 ΧΩΡΙΑΚΗ.ΙΣΩΣ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ Κ Η ΚΟΛΗΤΗ ΜΟΥ!!!!!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!!!!!ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΜΥΡΙΑΜ! ΜΟΛΙΣ ΚΑΘΑΡΗΣΟ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΟΝΑΩ ΑΡΚΕΤΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΑΝΗΣΥΧΕΙ ΛΙΓΑΚΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΙΩΑΝΝΑ ΜΠΟΡΕΙ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΨΗΛΑ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ.....ΠΑΝΤΩΣ Η ΚΟΛΗΤΗ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΕΙΧΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΘΕ 28 ΜΕΡΕΣ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μυριαμ δεν προλαβα να παω τουαλετα πριν και εχει αρχισει να βγαινει καφε αιμα αλλα οχι πολυ,ειναι οπως τα τελειωματα.το σαββατο εαν ειμαι καθαρη θα παω να κανω β-χοριακη και ευχομαι να βγει θετικη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

prospathoume 2 xronia tora.eixa meinei egkyos prin 2 xronia se didima alla dustixos sto 3 mina palindromise.e apo tote prospathoume alla xoris apotelesma kai exo kai fovero agxos giati to skeftome sunexeia.esy muriam exeis paidakia i prospathite kai eseis?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ....ΜΙΝ ΕΧΕΙΣ ΑΝΧΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ 16 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpravoooooo!!!! sou euxomai na exeis mia teleia egkymosyni kai me ena pono!!!! telika ego apo extes imouna kathari alla den mporesa na pao na kano to xoriaki giati meno se xorio kai gia na pao sti poli einai ligo makria kai etsi den mporesa.loipon apo extes to vradu me epoiase enas oksis ponos sti deksia meria kai mou perase mono me pausipono.simera kapou kapou me poianoun ponoi periodou alla xoris na exo ksana aima.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΠΑΡΕ Κ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΕΝΑ ΤΗΛ.ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ........ΦΙΛΙΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάρες τι κανετε? ιωαννα35 ευχομαι να εχεις το αποτελεσμα που επιθυμεις!

αυτο με τη θερμομετρηση πολυ με μπερδευει! απο πολλες εχω ακουσει οτι δεν σημαινει τιποτα η θερμοκρασια και μπορει να εισαι εγκυος με 36,5 ή να μην εισαι ακόμα και με 38! μεχρι και ο γιατρός μου είπε να μην λαμβανω την καθημερινη θερμοκρασια σαν δεδομενο!

απο την άλλη έχω τη μαμα μου που είναι τρελη φαν της θερμομετρησης και μου έχει πει πως τις νορμαλ μερες ειναι 36,5 περιπου, 1 μερα πριν την ωορηξια κατεβαινει και μετα επανερχεται την επόμενη και ξαναπέφτει όταν σου έρθει περιοδος. μόνιμα θερμοκρασία πάνω απο 37 σημαινει εγκυμοσυνη (ιωαννα35 και η μαμα μου σε μενα είχε 2 μηνες περιοδο και δεν ήξερε οτι ειναι εγκυος)!!!!

εγω πάλι που είμαι στην 31η μερα και σε 4 μέρες περιμένω περίοδο ( με κύκλο 35 ημερών ) χθές είχα 36,2 και σήμερα 35,2!!! αυτό δεν ξέρω πώς να το μεταφράσω!!!

πάντως λένε πως με άστατο κύκλο δεν είναι σωστά τα αποτελέσματα της θερμομέτρησης!!!

ευχομαι σε όλες μας είτε με 36.6 είτε με 35 είτε με 37+ να μείνουμε σύντομα εγκυούλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...