Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟΝ ΣΚΟΤΩΣΑΝ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ


Recommended Posts

http://www.tlife.gr/Article/FN/0-9-16698.html

ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ!!!!!!!! Φαντάζεστε αυτή την γυναίκα? και την μάνα του φυσικά....αλλά δεν ξέρω...η γυναίκα του μου φαίνεται η πιο τραγική φιγούρα της υπόθεσης..... Τα γενέθλια του παιδιού της, θα της θυμίζουν για πάντα τον θάνατο του άντρα της...Στα 1α γενέθλια του παιδιού, θα κάνει τον χρόνο του άντρα της... Θα κρατάει το νεογέννητο μωράκι της και θα κλαίει..... Μιας ημέρας λεχώνα, θα πάει στην κηδεία του άντρα της και μετά πίσω στο μαιευτήριο? Απ'όπου κι αν το πιάσω...δεν αντέχω αυτό που την βρήκε....

Στον τηλεοπτικό σταθμό ΣΚΑΙ, είπαν δε, ότι πρώτα τον μαχαίρωσαν πισώπλατα και αφού πήραν την κάμερα τον κατακρεούργησαν.....

Ειλικρινά δεν έχω λόγια για να εκφράσω την οργή και την αγανάκτηση μου!! :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ και εγω το ειδα..

το ποσο στεναχωρηθηκα..

μα πως θα νιωθει αυτη η γυναικα?

τι ειρωνια την μερα που γεννηθηκε το μωρακι τους

να πεθανε ο αντρας της..

και το μικρουλη που ποτε δεν θα μπορεσει να τον γνωρισει.? :(

ΤΙ ΤΡΑΓΙΚΟΟΟ! :cry:

ΠΟΥ ΠΑΜΕΕΕΕ ΕΤΣΙΙΙ? πως θα προχωρησει ετσι η Ελλάδα????????

ντροπηηη! :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια δε μπορω να ακουω οτι τον σκοτωσαν για την καμεραααααα!!!Ηταν 3 .Αν θελανε θα τον κραταγαν οι 2 και ο τριτος θα του την επαιρνε την καμερα.

Η καμερα ηταν η αφορμη.Αυτοι ηταν δολοφονοι και τον σκοτωσαν για την πλάκα τους.

Κριμα για τον ανθρωπο πρωτα απο ολα και μετα για την οικογενεια του.

Τη γυναικα του που πρεπει να μεγαλωσει μονη της 2 παιδια και τα παιδακια του που δε θα εχεουν πατερα.

ΕΛΕΟΣ!!!Σε τη χωρα ζουμε επιτελους;;;

Και τι κανουμε εμεις για ολα αυτα;;;Τπτ.... :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σκότωσαν έναν άνθρωπο για μια κάμερα!!!Απίστευτο και τραγικό. Τι να σχολιάσει κάποιος, δεν υπάρχουν λόγια. Αρκετά έχουμε σωπάσει και έχουμε ανεχτεί όλη αυτήν την κατάσταση που φέραν τη χώρα μας. Δε μπορούμε πια ούτε για βόλτα να κατέβουμε στο κέντρο της Αθήνας. Πρεπει να κινητοποιηθούμε όλοι μας και να αντιδράσουμε. Ως εδώ. Νιώθω αγανακτισμένη. Να καθαρίσουν το κέντρο, να τους διώξουν όλους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω στην Αθηνα δεν μενω αλλα ειμαι εξοργισμενη με την κατασταση εκει :evil: .Τι ειναι αυτα που γινονται καθε μερα???Αυτοι που ζουν εκει και εχουν τις περιουσιες σπιτια αμαξια εκει πως αντεχουν???Σκοτωνου και κλεβουν για το τιποτα??Νομιζω κατι πρεπει να γινει αμεσα!!!Να κατεβει ολος ο κοσμος του κεντρου εκει και να απιτησουν καθαρισμο του κεντρου εδω και τωρα :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια εχω καταντησει να φοβαμαι να ερθω στην χωρα μου!!!

σκαιυτομε να κατσω 3 μηνες ελλαδα και με ολα αυτα που ακουω φοβαμαι για το μωρο μου!!!

ελεος τι γινετε???γιατι δεν κανουν κατι τι περιμενουν???

μα για μια καμερα??για το τιποτα!!!

ειμαι εξοργισμενη μπερδεμενη,λυπαμαι πολυ για την γυναικα του τα παιδια του,για τον ιδιο τον ατυχο αντρα που εχασε την ζωη του ετσι επειδη αποφασησαν να κλεψουν μια παλιοκαμερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

από τι ακριβώς ζητάτε να καθαριστεί το κέντρο?

Από τα κακοποιά στοιχεία που έχουν μαζευτεί εκεί και εγκληματούν. Ένα πρωί με το μεγάλο μου γιο κατέβαινα την Πειραιώς, δε μπορώ να σου περιγράψω πώς ένιωθα. Περπάταγα και έβλεπα συνέχεια να με κοιτάζουν καλά καλά, το παιδί δίπλα μου να το κρατάω σφιχτά και να λέω στον εαυτό μου να μείνω ψύχραιμη. Φοβόμουν ότι κάποιος θα μας χτύπαγε ή θα μας σκότωνε. Πήγαινε να περπατήσεις και εσύ στο κέντρο και θα καταλάβεις. Και να φανταστείς ότι πριν κάποια χρόνια επειδή κατέβαινα αρκετά συχνά, ήταν τελείως διαφορετικα τα πράγματα. Για να πάμε και σε κάποιες πρωτεύουσες του εξωτερικού να δουμε πώς είναι εκεί. Είχα πάει στην Βιέννη το 2001, ήταν ανθρώπινα, το κέντρο τους πεντακάθαρο, οι δρόμοι το ίδιο και δεν έβλεπες ούτε καν ένα ζητιάνο ή ένα αδέσποτο σκυλί. Και όσο για αστυνομία δεν υπήρχε εκεί για να πεις ότι αυτός ήταν ο λόγος που δε φοβόσουν να περπατήσεις. Απλώς εδώ έχουν μαζευτεί οι περισσότεροι από αυτούς που δεν θα διστάσουν να σκοτώσουν για ένα ευρώ, όπως και έγινε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζω και κινούμαι στο κέντρο της Αθήνας και μέχρι πρόσφατα εργαζόμουν κοντά στο σταθμό Λαρίσης.

Η φτώχεια και η κοινωνική αποσύνθεση δημιουργούν εγκληματικότητα.

Το κέντρο αφέθηκε σκόπιμα να γκετοποιηθεί, να υποβαθμιστεί και κάποια στιγμή θα "αξιοποιηθεί" προς όφελος της τσέπης κάποιων...

Κανένα "καθάρισμα" δε διορθώνει τη κατάσταση, μόνο μια βαθιά κοινωνική αλλαγή, που θα γεννηθεί μέσα από αιματηρές συγκρούσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tragiko einai koritsia ayto poy egine ...........kai poy eimaste akoma kathe mera kai kati tha ginete ........paw sto kentro kai fovame den to antexw na thelw na paw mia volta sthn XWRA MOY kai na mhn mporw eleos pia kati prepei na ginei .............krima gia ayto to palikari kai koyragio poly sthn oikogeneia toy..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...