Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΤΥΛΑΤΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ 2008-Νο 15 AND THE OSCAR GOES TO.....


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 948
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσάκια μου τι κάνετε;;;;; :D:D:D

Φιλενάδα ότι ξυπνούσε από τα χαράματα είναι γεγονός :?:?:?:? ..Απλά θυμάμαι ότι σε γενικές γραμμές δεν απομακρυνόταν από κοντά σας ιδιαίτερα..Θυμάμαι λάθος :oops::oops: ;;;;Αν και τώρα μου ήρθε στο μυαλό η τελευταία μας βόλτα στην Ιεράπετρα :?:? Τρελό τρέξιμο φιλενάδα :lol::lol::lol: Τι να πω ρε γαμώτο..Πάντως κι εσύ να ζητάς βοήθεια..Ξέρω ότι δεν το πολυγουστάρεις αυτό αλλά πρέπει κάποιες φορές...Ουφ, δεν ξέρω..Θέλει συζήτηση το θέμα :roll::roll: ..

Έρη μου ενθουσιάστηκα από τις συνταγές σου αν και έναν πληροφοριακό κορεμό τον έπαθα :lol::lol::lol: ..Να υποθέσω ότι εσύ όλα αυτά τα έχεις μαγειρέψει :shock::shock::shock: ;;;;;;;Πήρα πολλές ιδέες!!! Εννοείται βέβαια ότι δεν θα τις επιχειρούσα όλες γιατί κάποιες μου φαίνονται για πολύ μαεστρόνια στη μαγειρική :oops::oops: (βλέπε καθάρισμα αγκινάρας :lol::lol::lol: )...Πάντως μπράβο! Πολύ μου αρέσει η σελίδα σου ;) !Όσο για το ροχαλητό Έρη μου κι εγώ τον σκουντάω..Σταματάει για ένα λεπτό και μετά αρχίζει ξανά..Το σκούντημα γίνεται σπρωξιά, η σπρωξιά κλωτσιά και κάπου εκεί αρχίζει ο τσακωμός :lol::lol::lol:Χτες πάντως που τον έστειλα στο σαλόνι κοιμήθηκα σαν πουλάκι!! Σε ένα λεπτό με πήρε ο ύπνος ;););)

Βάσω μου ο γιος σου κοιμάται τρίωρο το μεσημέρι :shock::shock: ;;;;Χλιδή ;) ! Ο δικός μου γύρω στη μιάμιση ώρα..Μέχρι να κάνω κάποιες δουλίτσες μου έχει φύγει η μία ώρα και μετά πάνω που πάω να κλέισω το μάτι μου ξυπνάει :?:? Καλορίζικη η μηχανή σας :D:D !!!

Θυμάστε που σας είπα χτες ότι σήμερα είχα τρέξιμο για τον ΟΑΕΔ;;; Όλο το βράδυ σκεφτόμουν τι πρέπει να έχω μαζί μου. Το ίδιο έκανα και το πρωί που ξύπνησα..Αφού λοιπόν ήμουν σίγουρη ότι τα είχα όλα μαζί μου άφησα τον Πάνο στην πεθερά μου και ξεκίνησα για ΟΑΕΔ. Λίγο πριν μπω μέσα συνειδητοποίησα πως είχα ξεχάσει το εκκαθαριστικό :evil: Ο χρόνος δεν με έπαιρνε δυστυχώς για να γυρίσω πίσω και τώρα έχει μείνει εκκρεμότητα και πρέπει να ξαναπάω :evil::evil: Θα μου πείτε βεβαίως ότι όποιος δεν έχει μυαλό έχει πόδια [smilie=walk.gif][smilie=walk.gif][smilie=walk.gif] Τέλος πάντων..Εγώ και να μην ξεχάσω κάτι δεν παίζει...

Αυτά τα νέα μας και για σήμερα!!!

Πολλά φιλάκια μανούλες :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μου............

Εχθες στην δουλεια ειχαμε βαψιματα φρικη την Τεταρτη θα ερθουν τα μεγαλα κεφαλια της

επιχ/σης και ολοι βαφουμε το κτιριο εγω μαζι με αυτον που δουλευω εδω βαψαμε το δικο μας γραφειο

ειχε 30χρονια να βαφτει εγινε σουπερ τωρα εμειναν τα καγκελα που θα τα κανω εγω σημερα

και αυριο που παλι δουλευω μενει το καθαρισμα...........εγινα απο πανω μεχρι κατω ασπρη με

τις βαφες αλλα η εμπειρια ηταν τελεια :lol::lol::lol::lol:

Το μεσημερι μολις γυρισα σπιτι κοιμωμουν μεχρι τις 7 πτωμα..........

Για το φαγητο που λετε δεν αγχωνομαι παρα πολυ αλλα αυτο το παιδι αν δεν το

ταισεις ποτε δεν θα σου πει πειναω γιατι το εχω δοκιμασει το καλο ειναι οτι πινει πολυ γαλα

τουλαχιστον κατι μπαινει στο στομαχι του..........

Ανθη κανονισε παλι να ξεχασεις................ :D και μετα να τρεχεις

Ερι κατσε εκει που εισαι εισαι μια χαρα.............

Αντε για ξυπνηστε και ελατε να πιουμε το καφεδακι μας ~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)

Και φουντουκι για την Τονια μας :D

Ρια παει σε χασαμε σε εφαγε η δουλεια :D:-p:-p:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, καλημέρα!!!!

Παρασκευούλα ζάχαρη, Παρασκευούλα μέλι.....τι όμορφη μέρα!!!!

Ξυπνήστε και ελάτε για κους κους.....

Έρη μου εχθές με πέταξε κι εμένα έξω.....sorry!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεστρωσα!!!! Αντε να δουμε τι θα καταφερουμε. Να σου πω την αλήθεια εχω λιγάκι άγχος!!!!

Το αίτημα φιλίας από που το βλεπω;; Ειμαι λίγο ασχετη με αυτα!!! :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όπως είμαστε τώρα στο ποστ και μιλάμε, δεξιά κάτω από την εικόνα του προφίλ σου, έχει "αιτήματα φιλιάς".

Εκεί πατάς και γινόμαστε φιλενάδες, :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημεραααααα!!! Τι κανετε κοριτσακια μου?

Εμεις τα ιδια! Προχθες πηγαμε Ανοβερο και δηλωσαμε την γεννηση του μικρου. Ειναι πλεον Ελληνας εκτος απο Γερμανος! :D Μετα μας εκανε μια φιλη το τραπεζι σπιτι της και γυρισαμε σπιτι το απογευμα. Ωραια ηταν!

Λενακι τι καλα που εχεις παρεα τη ξαδερφη σου! :D οταν εισαι μονη πως τους βγαζεις και τους 2;;; εγω δεν εχω επιχειρησει να του βγαλω μονη και τους 2...ο Αλεξ ειναι φωτια και δε το κανω καλα οταν ειναι μονος! :?

Φιλεναδα παλιοτερα που ηταν ο μικρος πιο ελαφρυς τον εβαζα στο μει ται και την Ε. στο καροτσι και ετσι τα εβγαζα. Τωρα που βαρυνε ο μικρος με ποναει τελευταια η μεση μου πολυ και ετσι βαζω αυτον στον καροτσι και την Ε. με τα ποδια. Ευτυχως ειναι παιδι του περπατηματος και δεν την κυνηγαω. Τωρα με την ξαδερφη μια εχει το καροτσι και η αλλη την Ε. απο το χερακι.

Βασω με για το μηχανακι σας! Θα μας πατε μια βολτα? :P:P Τρελενομαι να βαφω! Να ερθω να σου κανω εγω τα καγκελα? :lol:

Ριακι τι κανετε? Κινα μενει ο μπαμπας σου?

Ασπακι ολοι καλα?

Φλωριανα καλη επιτυχια με την πανα. Του την εχεις βγαλει ποτε η αυριο θα ειναι η πρωτη φορα? Τον εχεις προετοιμασει?

Ερακι μου τι τελειες φωτο. Τις βλεπω και στο φεις και ταξιδευω μαζι τους! Σταφιδες τρωει πολλες και η Ε. μαζι με καρυδια.

Αδερφουλα χαθηκες παλι! :cry:

Τονια πως πατε με τον μικρο? Με τον θηλασμο τι εγινε?

Σας αφηνω γιατι ξυπνησε το νινι! Φιλια σε ολες!!!! :YMHUG::x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια σημερα ευτηχως ειμαστε καλητερα :) και απο πυρετο γιοκ.ιδωμεν ;) σας ευχαριστω για την συμπαρασταση..... :) φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι μου, είναι η πρωτη φορα που θα τη βγάλουμε και η αλήθεια είναι ότι δεν του εχω πει τίποτα!! Αλλα σίγουρα στο σχολείο εχουν κανει καποια προετοιμασία γιατι βλέπω στο σπίτι οτι μου λεει οταν θελει κακα του!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες μου!!! :D

Μαρη φιλεναδα ηταν ησυχος ο Αλεξ στις διακοπες;;;;;που ξυπνουσε απο τα χαραματα και ολη μερα ηταν τρεχατε ποδαρακια μου;;;;;;;μηπως τον μπερδευεις με το Θοδωρη της Ποπης που οντως ηταν ησυχος;;;;; :lol::lol:

Οσο για τις λυσεις που μου προτεινες...αστο πονεμενη ιστορια..τι να σου λεω 10 ωρες θα πρεπι να γραφω! :? θα στα πω τηλεφωνικως! ;)

Ερακι ρε συ τι τελεια μερη εχει εκει;;;;;;Βρε μηπως εχει και για μας καμια καλη δουλεια να μεταναστευσουμε μαζι σας;;;λουκουμι θα τη περναμε!!!!! :P

Βασουλα αληθεια δε σε πειραζει να ξυπνας τοσο πρωι;;; :shock: εγω νυσταζω μονο που το ακουω!!! εχω θεματακι με τον υπνο! :roll:

Μαρακι καλυτερα ο μπαμπας σου;;;ποτε βγαινει;;

Φλωριανα κι εγω που το παιζα χαλαρη και ελεγα οτι λεει η Ασπα στις μαμαδες που αγχωνοταν με το φαγητο,τωρα αγχωνομαι εγω γιατι ο Αλεξ ειναι 10,5-11 κιλα απο 1 ετους σχεδον και μας βγαζει τη παναγια να φαει!!!! :shock::evil:

Φανουλα περαστικα στο μικρο σου!!! :) Ευχομαι να μη τη πατησει και η μπεμπα και τρεχεις!!! :roll: κι εμενα εχει αρρωστησει ο μικρος 2 φορες απο τοτε που γεννησα αλλα ευτυχως τη γλιτωσε η μικρη!

τονια μου την δευτερα βγαινουμαι.του εχουν βγαλει τα παντα και θα κανει και καποιες χημειοθεραπειες για προλιπτικους λογους.ο γιατρος του ειναι πολλυ ευχαριστιμενος.εσεις τι κανετε;εμεις αρχισαμε ευτιχως παιδικο σταθμο.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια!!!σημερα σαραντησαμε και πηραμε και την ευχουλα μας!!!τελιλα αποφασισαμε να κανουμε εδω την βαπτιση πιο οικονομικα και χωρις πολυ κοσμο!!27 αυγουστου θα βαπτισουμε τον μπεμπακο μας!!!

αντριανα μου και εμενα το χωριο μου εινια διπλα στην ζαχαρω και εκει δουλευει κ ο αντρας μου..,σημερα ειναι καλοκαιρι εδω τρελη ζεστη!!!αυριο εχω να ετοιμασω βαλιτσες γιατι κυριακη ξημερωματα φευγουμε για αθηνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, καλό σκ! \:D/ \:D/ \:D/

Εμείς εδώ έχουμε 3ημερο. Την Δευτέρα ειναι Victorias Day (η συγχωρεμένη μαμα της Ελισάβετ) οπότε θα βγουμε και βολτίτσα παραέξω να δουμε ακομη περισσότερη φυση..! :ympeace:

Ανθη μου σ'ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλά σου λόγια, ναι όλες εγώ τις εχω μαγειρέψει εκτός απο αυτες στην κατηγορία "Μάθε με να.."

Αυτο το πράγμα ειναι η τρέλα μου.. :-!

Καλημερα κοριτσαρες μου............

Εχθες στην δουλεια ειχαμε βαψιματα φρικη την Τεταρτη θα ερθουν τα μεγαλα κεφαλια της

επιχ/σης και ολοι βαφουμε το κτιριο εγω μαζι με αυτον που δουλευω εδω βαψαμε το δικο μας γραφειο

ειχε 30χρονια να βαφτει εγινε σουπερ τωρα εμειναν τα καγκελα που θα τα κανω εγω σημερα

και αυριο που παλι δουλευω μενει το καθαρισμα...........εγινα απο πανω μεχρι κατω ασπρη με

τις βαφες αλλα η εμπειρια ηταν τελεια :lol: :lol: :lol: :lol:

Το μεσημερι μολις γυρισα σπιτι κοιμωμουν μεχρι τις 7 πτωμα..........

Α ρε αθάνατες Ελληνικές επιχειρήσεις! Ετσι θα πάμε μπροστά.. με την όπισθεν! :evil::evil: Βασούλα κουράγιο!

Αρε Ασπάκι κάθε Παρασκευή περιμένω να δω αυτο το Παρασκευούλα ζάχαρη.. χιχι.. :D

Φλωριάνα καλή επιτυχία με το potty training.. Και εγώ θα ξεκινήσω τον Ιούνιο που θα γίνει 2μισι.. ;)

Φανούλα μπράβο για τον μικρό, περαστικά και αγυριστα! :D

Λενάκι μου αρχισες τις βόλτες με την ξαδέλφη? Τέλεια! Ελπίζω να είσαι καλύτερα ψυχολογικά ε? [smilie=love7.gif]

Σημερα εδώ έχει φανταστική μέρα.. Μάλλον θα πάμε την βόλτα μας..

Φιλάκιααα :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι, Τονιαχαν, τώρα σας είδα!!

Αντε τώρα καλά γεννέθλια Τονάκι που σαραντίσατε, και καλές βόλτες! :D

Μαράκι μου με το καλό να βγεί ο πατερούλης! Και πάλι σιδερένιος! :)

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια :D:D:D ;;;;

Εγώ για να πω την αλήθεια νυστάζω λιγάκι γιατί από το πρωί τρέχω για δουλειές..Δουλειές εντός και εκτός σπιτιού..Τώρα κάθισα λιγάκι αλλά θα πάω να την πέσω γιατί αύριο δε θα μπορώ πάλι να σταθώ στα πόδια μου και έχω καλέσει και κόσμο όχι τίποτα άλλο :?:?:? ...

Έρη μου πολύ θα ήθελα να φάω κάτι από τα χεράκια σου =p~=p~=p~=p~ .Εγώ για να είμαι ειλικρινής δεν μπορώ να πω ότι χαίρομαι όταν μαγειρεύω :oops: και πολύ ευχαριστιέμαι τους ανθρώπους που το έχουν μεράκι..Να φανταστείς όποτε κάνω γιορτή στο σπίτι, αγγαρεύω την αδερφή μου να μου μαγειρψει που το έχει τρελό μεράκι και αυτή ;););) .Πάντως ειδικά αυτοί οι λουκουμάδες σου μου έχουν ανοίξει την όρεξη...

Βάσω μου ευτυχώς δε θα έχω άλλο τρέξιμο..Έβαλα τη μαμά μου να τους πάρει τηλ. και συνεννοήθηκε με την υπεύθυνη και έστειλε το εκκαθαριστικό με φαξ. Εγώ όταν ρώτησα τον υπάλληλο μου είπε ότι δε γίνεται..Για τη μάνα μου όμως τίποτα δεν είναι ακατόρθωτο και έτσι έβαλα τα μεγάλα μέσα :lol::lol::lol: Παρεμπιπτόντως το σπίτι μου χρειάζεται φρεσκάρισμα. Μπορείς να περάσεις και από εδώ :lol::lol::lol::lol: ;;;;;;;

Φιλενάδα πού είσαι;;;Μήπως βρήκες ευκαιρία που πήγες σούπερ μάρκετ και την έκανες :lol::lol: ;;;; Πολύ χάρηκα που σε άκουσα σήμερα!

Τόνια καλύτερα που θα κάνετε τη βάφτιση εκεί. Οι εποχές δεν είναι για πολλά έξοδα πια..

Μαράκι θηρίο ο μπαμπάκας σου! Με το καλό να επιστρέψει στο απιτάκι του!

Πάω να φάω ένα κρακεράκι γιατί λυσσάω πάλι από την πείνα και θα την πέσω!

Πολλά φιλάκια σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!!!!!!!!!!

Επιτέλους βρήκα λίγο χρόνο για να γράψω.

Σήμερα ο άνδρας μου θα φτιάξει κάτι με γυψοσανίδα στην κουζίνα και αύριο έχω τραπέζι σε 12 άτομα. Ευτυχώς που θα ψήσουμε στην αυλή.

Βαριέμαι απίστευτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Βάσω μου εμείς το σπίτι μας μόνοι μας το βάψαμε και τώρα το καλοκαίρι λέμε να το ξαναβάψουμε.

Υπομονή και εγώ σήμερα φασίνα έχω και στο γραφείο και στο σπίτι.

Ανθή όλα γίνονται να το ξέρεις απλά σχεδόν όλοι βαριούνται να κουνηθούν. Εγώ που ασχολούμαι με χαρτουρα και με συμβόλαια όταν έχουμε αγοροπωλήσια σττο γραφείο κάνουμε συμβόλαια σε 5 ημέρες και αν πας μόνη σου σε συμβολαιογράφο σου βγάζει το λάδι.

Όσο για το φαγητό που λέτε και εμείς έχουμε θέμα. Κάνουμε καμία ώρα να φάμε.

Φιλάκια σε όλες σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορες!!! :D

Φιλεναδα να σου πω το σκεφτηκα μια στιγμη να τη κανω...ξερεις πηγε για τσιγαρα και δε γυρισε ποτε!!!! :lol::lol::lol: Και η δικια σου μανα μεσα σ'ολα;;;και η δικια μου!!! αφου της λεω οτι επρεπε να τη παρουν στο FBI!!! :lol::lol::lol:

Ανδριανα μολις τελειωσετε με τη γυψοσανιδα φωναξε τη Βασω να το βαψει τωρα που πηρε το κολαι!!!!! :lol::lol::lol::lol: Ε ρε Ελλαδισταν!!!! :evil:

Μαρακι τελεια τα νεα του μπαμπα σου!!!χημειοθεραπειες κανουν σχεδον παντα προληπτικα...παει μωρε περασε και να ναι το τελευταιο! ;)

Τονια εσεις στις 27 κι εμεις στις 28 Αυγουστου!!! :P ποτε σαραντισατε κι εσεις σα χθες μου φαινεται...εδω θα μου πεις γεννησε και το Τζοαννακι που ηταν η τελευταια μας!!! :D

Αντε για να παιρνετε σειρα μερικες μερικες γιατι θελουμε φρεσκο αιμα!!!! :lol::lol::lol:

Λενακι εμενα ρε συ η μπεμπα δε γουσταρει καθολου ουτε σλινγκ ουτε μει-ται(κριμα τα λεφτα που εσκασα!) και με το καροτσι που της αρεσει εχω προβλημα με τον Αλεξ γιατι μου φευγει και τον κυνηγαω στους δρομους!!!! :o

Α ρε φιλεναδα τωρα που το θυμηθηκα....μνημη χρυσοψαρου εχεις!!! :lol: Ο Α λεξ δεν εφευγε απο διπλα μας;;;;;;;;πλακα κανειςςς!!!!!δε θυμασαι που μια μερα τον χασαμε κιολας και τον βρηκα ενα βημα πριν βουτηξει στη πισινα;;;!!!!! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερακι κι εγω θα ηθελα πολυ να δοκιμασω κατι απο αυτα που μαγειρευεις!!!!! =p~=p~=p~

Κι εμενα μου αρεσε πολυ να μαγειρευω..και λεω μου αρεσε γιατι τωρα με τα παιδια το βλεπω σαν αγγαρεια με τον ανυπαρκτο χρονο που εχω! :?

Επισης να ερχεστε καθε χρονο Κρητη και να σε ξερω τοτε ρε γαμωτο;;;!!!!παρε το αεροπλανο που ζωγραφισε ο αντρας σου και ελατε!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑ τι γαιδουρα που ειμαι ξεχασα να ευχηθω!!!!!!

ΛΕΝΑΚΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ!!!! :x:x:x:x

ΕΡΑΚΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΚΩΣΤΗ ΣΟΥ ΤΟΝ ΟΜΟΡΦΟ!!!ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΙΣ!!!!! :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορες!!! :D

Φιλεναδα να σου πω το σκεφτηκα μια στιγμη να τη κανω...ξερεις πηγε για τσιγαρα και δε γυρισε ποτε!!!! :lol::lol::lol: Και η δικια σου μανα μεσα σ'ολα;;;και η δικια μου!!! αφου της λεω οτι επρεπε να τη παρουν στο FBI!!! :lol::lol::lol:

Ανδριανα μολις τελειωσετε με τη γυψοσανιδα φωναξε τη Βασω να το βαψει τωρα που πηρε το κολαι!!!!! :lol::lol::lol::lol: Ε ρε Ελλαδισταν!!!! :evil:

Μαρακι τελεια τα νεα του μπαμπα σου!!!χημειοθεραπειες κανουν σχεδον παντα προληπτικα...παει μωρε περασε και να ναι το τελευταιο! ;)

Τονια εσεις στις 27 κι εμεις στις 28 Αυγουστου!!! :P ποτε σαραντισατε κι εσεις σα χθες μου φαινεται...εδω θα μου πεις γεννησε και το Τζοαννακι που ηταν η τελευταια μας!!! :D

Αντε για να παιρνετε σειρα μερικες μερικες γιατι θελουμε φρεσκο αιμα!!!! :lol::lol::lol:

Λενακι εμενα ρε συ η μπεμπα δε γουσταρει καθολου ουτε σλινγκ ουτε μει-ται(κριμα τα λεφτα που εσκασα!) και με το καροτσι που της αρεσει εχω προβλημα με τον Αλεξ γιατι μου φευγει και τον κυνηγαω στους δρομους!!!! :o

Α ρε φιλεναδα τωρα που το θυμηθηκα....μνημη χρυσοψαρου εχεις!!! :lol: Ο Α λεξ δεν εφευγε απο διπλα μας;;;;;;;;πλακα κανειςςς!!!!!δε θυμασαι που μια μερα τον χασαμε κιολας και τον βρηκα ενα βημα πριν βουτηξει στη πισινα;;;!!!!! :shock:

ναι τονια μου το ξερω.ο χειρουργος ειναι ευχαριστιμενος και επειδη η θεια μου δουλευει εκει της ειπε οτι θα μπορουσε να μην κανει χημειοθεραπειες αλλα επειδη ειναι δικος σου ανθρωπος της ειπε οτι προτινει να κανει και απο οτι λεει η θεια μου δεν θα κανει πανω απο 3.εμενα ηταν υπακουο παιδακι ο αντωνης.πηγεναμε ερχομασταν στον παιδικο βολτες παντου και το χερακι δεν το αφηνε απο το καροτσι.ο γιωργος τωρα με ζοριζει οταν περιμενουμε να σταματησουν τα αμαξια με τραβαει για να περασουμε το δρομο και φοβαμαι μην μου φυγει.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...