Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεν ξερω τι τιτλο να βαλω ???


Recommended Posts

Μπρρρρ!!

Ευακη μου ανατριχιασα!!!!

τετοια κουβεντα απο γυναικα που εχει φερει στον κοσμο παιδια;;;

ο Χριστος και η Παναγια!!!

Το αθωο αγγελουδι τι της φταιει ηθελα να ηξερα..και ολα αυτα για ενα ονομα..ελεος πια με το κομπλεξ με τα ονοματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ενα εχω να πω..η πεθερα μου για πολλα χρονια καταριοταν τη μια μου συνυφαδα(να παθει καρκινο στο κεφαλι να παντρευτει αλλη ο γιος μου και τετοια).εγω δεν τα ειχα ακουσει γιατι θα γινοταν της...περσι οι καταρες γυρισαν πανω της.πεθανε ο ενας της γιος..2-3 μηνες μετα την κηδεια την ακουω να λεει μπροστα μου για ενα γειτονα που εριξε νερο στην αυλη της:να παθει και το δικο σου παιδι οτι επαθε το δικο μου!το μονο που της ειπα ειναι πως φοβαμαι πλεον για ολους μας γιατι θα ξαναγυρισουν πανω μας αυτα που λεει και θα επρεπε να ντρεπεται.μερικοι ανθρωποι απλα δεν βαζουν μυαλο ποτε..δυστυχως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη μου εσυ μην στεναχωριεσαι αυτα τα λογια δεν τα λεμε ουτε για τον χειροτερο εχθρο μας,ο Θεος ειναι μεγαλος και βλεπει,αφου αυτη εχει καθαρη τη συνηδειση της και κοιμαται ελαφρια το βραδυ μετα απο αυτα που ξεστομισε για ενα ανυπερασπιστο βρεφος χωρις καμια αιτια κιολας οτι και να πουμε εμεις ειναι περιττο,κριμα που υπαρχουν τετοιοι ανθρωποι,κριμα...............................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω ανατριχιασει!!!!! Θα σου πω μονο συγχρητηρια που δεν επεσες στο επιπεδο της @@@γριας να την σκυλοβρισεις και να την πλακωσεις στα χαστουκια. Κριμα που αυτοι οι ανθρωποι μεγαλωνουν παιδια και καποιες φορες και εγγονια. Ευτυχως το συγκεκριμενο εγγονακι της γλυτωσε απο μια τετοια μαγισσα :evil::evil:

Ο Θεος ειναι δικαιος και θα το προστατευει το αγγελουδι αυτο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:o:o:shock: Καλά μιλάμε 8α σηκωνόμουν κ 8α έφευγα αμέσως κ δεν 8α ξαναπάτουσα εκεί

και μαλιστα 8α έλεγα

'' ΟΙ ΚΑΤΑΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΑΙΔΑΡΕΣ ΚΑΙ ΓΥΡΝΑΝΕ ΣΤΟΝ ΑΦΕΝΤΗ ΤΟΥΣ !!!'' :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ Ο Κ ! αν ειναι δυνατον , υπαρχουν τοσο κακοι ανθρωποι !!!

τι θυμηθηκα τωρα .. οταν ημουν στον ενατο μηνα , καναμε περιπατο με τον αντρα μου . στον δρομο μας σταματησε ενας και μας εδειχνε το ποδι του σε τι χαλια κατασταση ηταν και μας ζηταγε λεφτα . εμεις στα αληθεια δεν ειχαμε ευρω πανω μας ... τσαντιστηκε αυτος και ξεστομισε " στο παιδι σου " . ο αντρας μου δεν το ακουσε . το ακουσα μονο εγω , στεναχωρεθηκα και το ειπα στην πεθερα μου ανησυχη . και αυτη μου απαντησε " αν ακουγε ο Θεος και τα κορακια .."

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...