Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν2


Recommended Posts

Γεια σας φίλες εγκυούλες!!!

Vanessaki και Kiska και εμένα με πιάνει ταχυπαλμία όταν πάω να κοιμηθώ αλλά ρώτησα

τον γιατρό και μου είπε ότι είναι φυσιολογικό.Το ελπίζω!Kiska ελπίζω να κατάφερες τελικά

να κοιμηθείς!

Τιτινάκι καλά ψώνια και περιμένουμε να μας κάνεις επίδειξη!

Maimoudaki χαίρομαι πολύ που κατέληξες σε γιατρό γιατί νομίζω είναι πολύ πολύ βασικό

θέμα!Επίσης χαίρομαι που το ζουζουνάκι σας είναι μια χαρούλα και που η μαμά σου είναι καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχ τιτινακι μου εγω δεν ειχα βολευτει καθολου απο το τζαμπο!!

οτι φορμακι πηρα ηταν μικρο, επρεπε να παιρνω 2 νουμερα μεγαλυτερο κ με το πρωτο πλυσιμο στο πλυντηριο γαριαζαν.. κ ειπα δεν ξαναπαιρνω ρουχο απο εκει..

αλλα αγωνιω να δω φωτο!!!!!

κισκα εχεις δικιοσαυτα που λες... εμενα ο αντρας μου γεννηθηκε κ εζησε στη γερμανια μεχρι 17 χρονων κ εχει εντελως αλλη νοοτροπια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koyklitses moy!!!!!!!ksekoyrastika ligo k tora na'mai pali!!!!!!

mpika ap'ton upologisti........sk@t@ :twisted::twisted::twisted::twisted:

titina mou perimenoume na mas deikseis ti pires!!!!!!

eyh moy vraia exv akoysei pos oi servoi einai poly hsyxoi anthropoi!!!!!

kamia sxesi me tous dikoys mas toys agrikous pou olo magkia einai k na to paizoun ntaides!!!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted:

maimoydaki mou ego ap'ta jumbo exo meinei eyxaristhmenh,sxetika!!!!!!!gia kathe mera mia xara einai ,oti prepei!!!!!!!!!

polla filakia se oes tis koilitses!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ax den mporo allo me ton koloypologisti k eidika me to tilefono mou,kano mia ora na grapso!!!!!!!!!!

ta neyra moyoyoyoyoyoyoy gkrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ante na erthei to kalokairi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που ειναι το φιλεναδακιι μου :D:D

τι εχει ο υπολογιστηης βρεεε?

χριστινιωωω περιμενουμε να μας δειξεις τα πραγματακιααα :D

παντως ειμαστε αρκετες με αντρες απο το εξωτερικο

εμενα παρ'ολο που η πεθερα μου ειναι αγγλιδα

ο αντρας μου εζησε και μεγαλωσε εδω οποτε μεν διαφορα δεν υπαρχει

απο τους ΕΛΛΗΝΕΣ.. αλλα πιστευω ειμαστε σε ηρεμα πλαισια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

edo eimai filanaditsa mouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ase maraki moy ta'xei paiksei o ypologisths synexeia kolaei h othoni k den kanei tipota!!!!!!!!!!

ta neyra mou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

k ap'to kinito pou mpaino kano mia ora!!!!!!mou'rxetai na to spaso!!!!!!den mou ftaiei ayto omos!!!!!

axxxxxxxxxxxxxx kano tora ypomonh mexri to kalokairi thn giorth mou , pou mou eipe o kalos mou pos tha mou parei laptop!!!!!!!!!

*ax to eides to koritsaki mou maraki mouuuuuuuu!!!!!!!!!! ax h koukoubagia mana,eeeeeeeeeeeeeeeee?????????????????????????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

eimai poly erotevmenh me ta paidakia mouuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε τι ομορφο κουκλι ειναι αυτο?!!!!!!Να την καβατζωσω για νυφη?

Τι κανετε κοριτσουδια?Σημερα το πρωι μαυρα χαλια....ζαλαδες, ανακατωσουρες....κι εγω νομιζα πως υποχωρουν σιγα σιγα...αλλα μαλλον εχουμε δρομο ακομα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμαι παλιι..πηγα να κοιμηθω βρε κοριτσια αλλα να.....εκανα κατι ξεχασμενο...μιας και ειχα πιασει αραχνες....μετα πηγα να κοιμηθω και χτυπαγε το τηλ...γιατι δεν ξερω αν σας το εχω πει αλλα οι πελατες με θυμουνται παντα μεσημερι...τι να κανω..τοτε γυρνανε απο τη δουλεια τους και μπενουν ιντερνετ και με περνουν..χιχι...Οσο για τους Σερβους απο τη μια μοιαζουν με εμας πολυ γιατι ειναι Χριστιανοι ορθοδοξοι και εστι εχουμε αρκετα κοινα αλλα ειναι ολοι μορφωμενοι και ευγενικοι και αθλητες και το τονιζω γιατι λογω της παιδιας στον αθλητισμο απο μωρα...ναι ναι απο μωρα απο τον παιδικο σταθμο και δημοσιο παρακαλω...εχουν υπομονη και υπακοη και ολα τα καλα πουθ προσφερει στο χαρακτηρα ο αθλητισμος..ημουνα και με Γερμανο για 2 χρονια γενικα ειμαι ευχαριστημενη με τους "ξενους"με ελληνα οσο και αν προσπαθησα παιδια...με τπτ...ολο ζηλια μαγκια..βλακειες και τετοια..εγω δεν μπορω καταπιεση ειμαι ελευθερος ανθρωπος.,..να φανταστητε μεχρι να μεινω εγκυος στο 2ο καθε σκ πηγαινα για διασκεδαση με την ξαδερφη μου οι 2μας μεχρι το πρωι...και ο αντρας μου σπιτι με το παιδι...οχι πειτε μου ποιος Ελληνας το κανει αυτο??Εγω ηθελα να διασκεδασω γιατι τωρα με το 2ο ποτε θα εχω παλι την ευκαιρια?¨?¨Αντε σε κανα γαμο η βαπτισια...

Κοριτσια εγω στο γιο μου τα ειχα παρει οοοολα απο τα τζαμπο..οτι δεν βρικα μονο πηρα απο αλλου..εμεινα ευχαριστημενη γιατι τα φορμακια τα φοραει πολυ λιγο και ειναι κριμα να δινεις 10 ευρω σε μαγαζι για ενα μονο φορμακι..μονο ρουχαλακια αγοραζα απο μαγαζια για πιο καλα...

ΑΑΑΑ για οποια ενδιαφερετε εγω εχω κολλησει με ενα καροτσι HELLO KITTY το οποιο ελεγαν τα prenatal οτι το εχουν αλλα πηγα και δεν ...και ειχα απογοητευτει και το βρικα στο baby island και απο αρχες Ιουνιου θα εχει σετ τριο αλλα ακομα δεν ξερουν τιμη...εγω θα επικοινωνησω παλι μαζι τους τοτε να μου πουν γιατι το θελω παααρα πολυ!!Οποια θελει θα την ενημερωσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax nai poly poly!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ekei pou me neyriazoune k mou'rxetai na ta plakoso (pou pote den to exo kanei, olo logia eimai), ekei den ta xortaino parolo pou eimai oli mera mazi tous!!!!!!!!!!!!

esy pos eisai filenadoula mouuuuuuuuuuuu??????????????????????? h koilitsa????????????

geia sou anastasoula mou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!oxxxxxxxxxxxxxxxxxxx akomaxalia eisai , e??????

lew na thn kavatzoseis????????ligo megaloytsikh 3misi xronia,den pirazei omos h gria kota exei to zoumi!!!!!!axaxaxaxaxaxaxa :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ax ti leo gia to paidaki mouuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!paei xazepsa!!!!!!!!!!!!!!!!!xaxaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιαννακι, φτουυυυυυυ!!!!!λουλουδακι οπως το ειπες!!!!να τα χαιρεσαι τα παιδακια σου και με το καλο το μωρακι!!!!

α, μου φαινεται εχουμε το ιδιο προβλιμα με το λαπτοπ!!!εμενα ειναι toshiba το εχω 5 χρονια κ την τον τελευταιο μηνα τα χει παιξει!!!αναβοσβηνει η οθονη, βγαζει κατι ακαταλαβιστικα και κλεινει μονο του!!!το πηγα για επισκευη κ μου ειπαν να το στειλουν στην εταιρια και αν γινει!!!!οποτε ειμαι για αλλο!!!ευτυχως εχω ενα μινι λαπτοπακι και βολευομαι προσωρινα!!!!

κοριτσια, πηρα πριν λιγο απο φαρμακειο μια κρεμα προσωπου apivita αλλα τωρα που γυρισα διαβασα τα συστατικα και κεει οτι εχει και αιθεριο ελαιο γιασεμιου!!!!δεν απαγορευονται αυτα στην εγκυμοσυνη???και δε μπορω και να την επιστρεψω γιατι την ανοιξα!!!!και εκανε και 35 ευρω!!!γκρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλι το ζουζουνι κουκλιιιι ασε και εγω κουκουβαγια ειμαι ...πεθαινω για το γιο μου...αν και πεθαινω για κοριτσια...ολη μερα τον κοιταω και λεω..τι κουκλος ειναι...εμμ παιδι μου...αιμα μου...σας βαζω και εγω μια φωτοοο

post-1349-13873937032652_thumb.jpg

post-1349-13873937032786_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax vanessaki mou asta na pane me ton upologisti!!!!!!!!!!na fantasteis pos oti kanei to kanei se mena k otan mpaino edo sto mammy!!!!!!!giati arage??????otan einai o antras mou den tou kanei tipota!!!!!!!!!

xxxxxxxxxxxxmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :(:(:(:?:?

evi mou ax ti kouklaki o gios soy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ftoyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ftouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ftouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ti glykouli moraki k tiiiiiiiiiiiiiiiiii antrakiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια εσεις δεν εχετε παιδια, εχετε μοντελα!!!!για να κανουν διαφημιση ειναι!!!φτου και παλι φτου!!!!

τι εγινε σημερα, δε βλεπω κινηση... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια εσεις δεν εχετε παιδια, εχετε μοντελα!!!!για να κανουν διαφημιση ειναι!!!φτου και παλι φτου!!!!

τι εγινε σημερα, δε βλεπω κινηση... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera files moy ti kanete ???apo oti eida kala ............kai egw kala eimai alla olh th mera eimoyn eksw pwpwpw aytos o gamos me exei dialish xalalei sto mikroyli mas omws ..........2 adelfia exw kai me agapoyn trela opws kai egw fysika kai na mhn treksw???????

ti koyklia einai ayta kale ftoy ftoy mhn ta matiasoyme kardoyles moy na ta xaireste kai na einai panta gera kai tyxera..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!!!

δεν κατάφερα να ξεκουραστώ καθόλου το μεσημέρι, η κόρη μου κοιμήθηκε μόνο μία ώρα κατά τις 12 και από κείνη την ώρα και μετά έχει διαλύσει όλο το σπίτι.......κομμάτια είμαι, κι ο άντρας μου το ίδιο αλλά σκασίλα μου για κείνον!

Ηλιάννα μου η κόρη σου είναι μια κούκλα....τί κρίμα να μην έχω κι έναν γιο να την πάρω νύφη!!!!!!

Βανεσάκι μου έχεις δίκιο σε όλα αυτά που με συμβουλεύεις αλλά πίστεψέ με τα έχω δοκιμάσει όλα κι ακόμα περισσότερα αλλά δυστυχώς δεν βγαίνει άκρη......πρέπει μόνος του να καταλάβει πλέον ότι με αυτά που κάνει καταστρέφει το σπίτι του και τον γάμο του, να σου πώ την αμαρτία μου δεν περιμένω να ξυπνήσει σύντομα και να δεί τί κάνει........αυτό που είπαν και τα κορίτσια, ο άνθρωπος δεν αλλάζει αλλά εγώ άργησα να τον πάρω χαμπάρι!

Κίσκα το καρότσι hello kitty το είχα δεί κι εγώ στα prenatal και το ερωτεύτηκα αλλά δεν το έχουν πλέον...δεν ρώτησα όμως πότε θα το φέρουν, θέλω κι εγώ πληροφορίες όταν μάθεις...εγώ βασικά ενδιαφέρομαι για το απλό περιπάτου γιατί έχω μεγάλο peg perego. Ο γιός σου είναι γλύκας, τρελαίνομαι για τις ξανθές μπουκλίτσες του......τα ίδια μαλλάκια έχει και η κόρη μου παρόλο που όταν ήταν μικρότερη τα μαλλάκια της ήταν κοκκινόξανθα και πίστευα ότι θα γίνουν κόκκινα!

Teddy μου ναι κι εμένα ο αιματοκρίτης μου ήταν 39.6 και έπεσε στο 35.5!!!!!!!!!! Και είμαι σίγουρη ότι θα πέσει κι άλλο, αν κρίνω από την προηγούμενη εγκυμοσύνη μου που είχε φτάσει στο 26!!!!!!!!!

Μαϊμουδάκι μου χαίρομαι που βρήκες γιατρό που να σου εμπνέει εμπιστοσύνη, πιστεύω ότι είναι απαραίτητο να αισθανόμαστε ασφάλεια με τον γιατρό που του εμπιστευόμαστε τα μωρά μας και τους εαυτούς μας!!!!!!! Καλά τί έπαθε η μαμά σου? Ευτυχώς που τώρα είναι καλά η γυναίκα!!!!

Βερονικάκι μου με το καλό ο γάμος, πότε είναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kiska moy einai 4 ioynh o gamos axxxxxxxxx tha erthei kai o megalos mas poy menei germania kai fysika tha menei edw mazi moyyyyyyyyy panta edw me emena menei den paei sthn mama kai twra me ta anipsia poy toy etoimazw xaxaxxaxa.den paei poythena.....ekeinos erxete thn allh deytera axxxxx poso thelw na ton dw........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι ανεβασμένα και τα δύο...για τον αιματοκρίτη δεν ξέρω τί γίνεται όταν είναι πάνω από το όριο αλλά και το ζάχαρο είναι λίγο τσιμπημένο.....μήπως είχες φάει κάτι με πολλή ζάχαρη από βραδύς πριν δώσεις αίμα? Ο γιατρός σου τί σου είπε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νια μου καλως να τον δεχτεις τον αδερφουλι σου!!!!κ εγω εναν αδερφο εχω και του εχω τρελλη αδυναμια!!!!οποτε σε καταλαβαινω!!!!εισαι γλυκατζου μου φαινεται!!!αλλα ο αιματοκριτης τελειος!!!εγω παω αυριο πρωι για εξετασεις!!! α μη με ξεχασετε αυριο ειναι τα γενεθλια μου!!!!33 αισιως!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...