Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν2


Recommended Posts

Άννα Μαρία πλάκα πλάκα....όντως μα που έχουμε μπλέξει τελικά???????? Κι ο δικός ο άντρας σε σχέση με την υπόλοιπη οικογένεια είναι αγγελούδι......φαντάσου τί σκατένιοι είναι οι υπόλοιποι!!!! Και λένε εμένα ξινή.......καλύτερα ξινή παρά βόδι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

KALHMERA KORITSIA!!!!!!!!!TI XALI EINAI AYTOS O KAIROS SHMERA???????GIA VROXH TO PAEI!!!!!!!!!!!!!!!GAMWTO!!!!!!!!!!!!!!EGW XYPNISA PIASMENH WS SYNITHWS!!!!!!tI PRAGMA EINAI AYTO?????????????DEN PALEVETE OLO TO VRADY ALLAZW PLEVRA!!!!!!!!!!!

RE KORITSIA EIMASTE SOVARES?????????TI EINAI AYTA POU DIAVAZW???????PANE KALA OI ANTRES SAS????????????THA TRELATHW!!!!!TA NEYRA MOUUUUU KAI MONO POU TO SKEFTOMAI!!!

VRE NASIA MOU KATI PREPEI NA KANEIS OPWSDHOTE DEN EINAI KATASTASH AYTH NA MEGALWSOUN 2 PAIDIA...GIA ONOMA TOU THEOU!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα, Νάσια, δεν ξέρω αν με λένε ξινή, αλλά σίγουρα με λένε ψηλομύτα!

Πάντως, απλοί και ταπεινοί άνθρωποι, αλλά το στοματάκι τους ροδάνι πάει άμα είναι να θάψουν κόσμο. Και ο πατέρας του και η μάνα του, έχουν τσακωθεί με όλο τον κόσμο, ενώ στην αρχή φαίνονταν ήσυχοι άνθρωποι.

Χριστίνα, εμάς είναι καλοκαίρι σήμερα. Αφού γενικώς κρυώνω και φοράω μια φόρμα από πάνω και σήμερα έσκασα μόλις την έβαλα και φόρεσα κοντομάνικο μπλουζάκι! Χτες είχε τόση πολλή σκόνη στην ατμόσφαιρα που έξω ήταν όλα κίτρινα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες τις αγαπημένες μου φίλες!!!

πω πω παιδιά μου τι βρωμόκαιρος είναι αυτός;σκέτο ψυχοπλάκωμα.

Άντε ελπίζω από αύριο να βελτιωθεί κατάσταση και να βγει λίγο ο ήλιος!!!

Ηλιαννάκι σεισμός δάβασα;σε καταλαβαίνω και εγώ παθαίνω μεγάλο σοκ,

ελπίζω τουλάχιστον να μην κάνει και άλλο και να μπορεσεις να ηρεμησεις!!!

Νάσια μου Νάσια μου τι διαβάζω;;Σε συγχύζουν παιδάκι μου;;;

Καλά ο κουνιάδος σου τα έχουμε ξαναπεί δεν υπάρχει!!!Χάλια μαύρα

και δεν νομίζω ότι υπάρχει και περίπτωση να βελτιωθεί.Καλά γυναίκα έχει

τέτοιος που είναι;

Όσο για τον άντρα σου δώσε τόπο στην οργή γιατί η μπεμπουλίνα που

είναι στην κοιλίτσα σου δεν σε θέλει στεναχωρημένη!!!Μόλις γεννήσεις με το

καλό του τα λες ένα χεράκι.Τώρα άστα γιατί δεν πρόκειται να βρεις άκρη και

απλώς θα συγχύζεσαι...

Vanessaki γλυκό νομίζω εσύ ρώτησες για τις φίλες αν δεν κάνω λάθος, έχω φάει

πολλά χαστούκια.Και δυστυχώς όχι μόνο από φίλες και από ξαδέρφες μπορώ

να σου πω.Το μόνο που έχουν να πουν όταν πάρουν τηλέφωνο είναι αν έχω αιμοραγία,

υγρά και γενικά προβλήματα.Αν απαντήσεις όχι χάθηκες.Απογοητεύονται πλήρως!!!

Εγώ πάλι επειδή είμαι γνωστός βλαξ έτρεχα για φίλες και σε χαρές και σε λύπες και

σε οποιαδήποτε στιγμή.Τώρα όμως από τις περισσότερες σιωπή. Βέβαια καλό είναι

από μι αάποψη να συμβαίνει αυτό για να ξεκαθαρίζουν τα πράγματα και να μην

παραμυθιαζόμαστε...Νομίζω ότι το έχω δουλέψει το θέμα και είμαι σε καλό δρόμο!!!!

Τα φιλιά μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δώρα, φοβερές οι φίλες σου! Κι εγώ έτσι, έτρεχα σε λυπες και χαρές, για να με αφήσουν μόνη μου τελικά, και στις λύπες μου και στις χαρές μου. Δε βαριέσαι, περνάμε και μόνες μας καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα εμένα η πεθερά με έθαβε παντού κι όταν τα έμαθα δεν ίδρωσε το αυτάκι της (η φακλάνα), αφού της είπαν να μην λέει τέτοια πράγματα για μένα γιατί τα μαθαίνω και στεναχωριέμαι κι αυτή είπε "μα εγώ μόνο σε σας (σε όλο το χωριό δηλαδή) τα λέω"......

Τιτινάκι μου τί να πώ......έχω απελπιστεί κι εγώ πλέον μ'αυτή την κατάσταση! Του έχω μιλήσει άπειρες φορές, τον παίρνω με το καλό, με το άγριο, τον απειλώ ότι θα πάρω τα παιδιά και θα φύγω....συνέρχεται για λίγες μέρες και μετά πάλι τα ίδια! Μέχρι να συμβουλευτούμε ψυχολόγο του πρότεινα αλλά δεν καταλαβαίνει αυτός από τέτοια......ζήτησα βοήθεια από την μάνα του να του μιλήσει αλλά αυτή είναι χειρότερη κι απ'αυτόν....

Teddy μου καταπληκτικές και οι φίλες και οι ξαδέρφες σου.....είχα κι εγώ από δαύτες αλλά τις σούταρα όλες! Όσο για τον κουνιάδο έχει, όχι μία αλλά πολλές γυναίκες....δεν το πιστεύω πόσα βούρλα κυκλοφορούν που μπορούν να γοητευθούν από τέτοιον μισογύνη που τις έχει μόνο για .........καταλαβαίνεις και να το λέει και ευθαρσώς στα μούτρα τους!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια μου τι βούρλα κυκλοφορούν αλήθεια;;;

Και η πλάκα είναι ότι βλέπεις κάτι άντρες μια χαρά και δεν

μπορούν να βρουν γυναίκα.Που να βρουν;αφού οι γυναίκες

κολλάνε σε προβληματικούς σαν τον κουδιάδο σου...

Ομολογώ πάντως ό τι είχα ακούσει κυρίως για προβληματικές κουνιάδες

για κουνιάδους δεν ήξερα ότι υπάρχει και εκεί βλάβη.

Γράψτον και αυτόν και την πεθερά και κοιτά τα κοριτσάκια σου

και αν είναι δυνατόν αν ....λέω να βγάλεις καμιά άκρη με τον άντρα σου!!!

Άννα Μαρία τι οικογένεια για σενάριο είναι αυτή του άντρα σου;;Η πεθερά σου

τουλάχιστον είναι καλύτερη;;Όσο για τις φίλες άργησα αλλά το κατάλαβα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχαχααχαχαχα! Τι καλύτερη καλέ; Αυτή είναι η χειρότερη όλων! Κατ' αρχήν, σε ένα μεγάλο μέρος φταίει το περιβάλλον στο οποίο μεγάλωσε. Αλλά ό,τι κι αν πω γι' αυτήν είναι λίγο. Είναι άξεστη και κακονοικοκυρά, αφού όποτε πάμε σπίτι τους, ο άντρας μου ό,τι σκεύος χρησιμοποιεί το ξαναπλένει γιατί σιχαίνεται. Είναι πονηρή. Για να καταλάβετε πολύ παλιά είχαμε πάει καρναβάλι στην Πάτρα. Πάμε σε μια καφετέρια, πίνουμε τους καφέδες μας, και φεύγουμε ξεχνώντας να πληρώσουμε. Το καταλάβαμε όταν φτάσαμε σπίτι, κι ο άντρας μου είπε ότι θα πάει την επομένη να πληρώσει, γιατί αυτό είναι το σωστό. Ε, έπεσε να τον φάει, καλά, είσαι ηλίθιος, θα πας να τους πληρώσεις, δε φτάνει που κατάφερες κι έφυγες, θα πας με τη θέλησή σου να τους δώσεις τα λεφτά σου; Τον έφαγε να μην πάει! Φανταστείτε τι ανατροφή έδωσε στα παιδιά της!

Για να μην πω για τις απίστευτες προλήψεις και δεισιδαιμονίες στις οποίες πιστεύουν ακράδαντα και νομίζουν ότι θα αλλάξουν οι ισορροπίες του κόσμου έτσι και τις παραβεί κανείς!

Για να μην είμαι άδικη, όμως, έχει και τα καλά της. Π.χ. ποτέ δεν ανακατεύεται στη σχέση μας, δεν έχει κολλήματα με τα ονόματα, και πραγματικά κάνει ό,τι μπορεί για την εγγονή της απ' τον πρώτο γάμο του δεύτερου γιού, που την έχει η μάνα της παρατημένη. Την παίρνει εκκλησία, κατηχητικό, της δίνει, όλως περιέργως, σωστές συμβουλές, και γενικά αν δεν ήταν αυτή, η μικρή θα ήταν ήδη του σχοινιού και του παλουκιού.

Επίσης έχει ένα άλλο καλό, που δεν πληρώνεται: μένει μακριά!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΣΑΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ........ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΑΛΑΖΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΛΕΥΡΟ ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΗ,ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΛΑΞΩ ΕΥΚΟΛΑ ΠΛΕΥΡΟ ΛΟΓΩ ΜΕΣΗΣ ΟΛΟ ΚΡΑΚ ΚΡΑΚ ΚΑΝΕΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΑΛΙ?ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΙΝ ΜΕΣΗ ΜΟΥ....Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΠΙΑΝΟΜΕ Κ ΟΤΙ ΡΧΙΖΩ ΝΑ ΒΑΡΕΝΩ ΓΙ¨ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΕΥΚΟΛΑ ΠΛΕΥΡΟ.ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ?ΦΙΛΙΑ!!!!!!Κ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΑΝΟΙΞΩ ΤΟ Ν3 ΠΟΣΤ ΓΙΑΤΙ ΓΕΜΙΣΕ.....ΦΙΛΙΑ ΣΤΑ ΝΙΝΙΑ ΣΑΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααχ κοριτσακια μου ελειψα λιγο

γιατι ειχα και δουλεια στο μαγαζι

και το σπιτι ηθελε σημαζεμα

ααμ διαβασα πολυ γρηγορα αλλα

δεν θυμαμαι σχεδον τιποτα

ενα μεγαλο ΣΥΓΝΩΜΗ

ελπιζω ολες να ειστε καλα :oops::oops:

εγω ολα οκ σημερα ψιχαλισε και λιγο

σκατα καιρος.. εκει που εκανε ζεστη

τωρα εχει συννεφια ΕΛΕΟΣ :evil:

χθες τα πηγαμε σε κατι κουνιες

εχει και πλατιουλα και παιζει ο μεγαλος με

αλλα αγορακια μπαλα

καλε ακι ηταν κατι παιδακια

3η? 4η δημοτικου?

με ενα στομαααααααααααααααααααααα?!

ακουσα να λεει το ενα "εε γαμησου ρε μαλακα"

παναγια μου λεεω! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία, μήπως είναι στη γειτονιά της πεθεράς μου το παιδάκι; Πάντως, σε κάποια φάση είχαμε πάει Πάτρα για Πάσχα και κάθε μέρα εγώ πήγαινα στην εκκλησία. Στο δρόμο παίζανε κάτι παιδάκια, τα οποία με ενοχλούσαν, έρχονταν από πίσω μου και μου φώναζαν "είσαι γκόμενα", "θέλω να σου πιάσω τον κώλο" και τέτοια. Εγώ είχα εκνευριστεί σε σημείο που δεν ήθελα να περνάω από εκείνο το δρόμο (δεν έχει κι άλλον όμως) το είπα στον άντρα μου, το μάθανε οι γονείς του και τελικά βρήκαμε ποιο παιδάκι ήταν και του μίλησε η πεθερά μου πολύ ήρεμα κι ωραία (πώς το έπαθε;) και δεν το ξανάκαναν. Αλλά μιλάμε για παιδάκια στην ηλικία αυτών που λες εσύ, εφτά-οκτώ χρονών.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσια μου δεν παει καλα ο κοσμος!!διαβαζω τοση ωρα ολα αυτα κ νιωθω μεσα μου μια στεναχωρια κ εναν θυμο ταυτοχρονα!!

εγω αυτο που πλεον λεω ειναι με τους καλους ειμαι καλη,χαλι γινομαι να με πατησεις!με τους κακους ομως....αμα μου την κανεις γινομαι σκυλα!!!

ε κ αυτος ειναι ολογος που λογοφερουμε με την μαμα μου η οποια μου λεει να ειμαι καλη με ολους.ε οχι δεν μπορω να με περνανε κ για μ@λ@κ@!!

Α κ κατι αλλο κοριτσια μου δυστυχως ο ανθρωπος δεν αλλαζει!!!κ πολλες φορες δεν αξιζει να υπομενουμε..!!

σας αφηνω τωρα γλυκουλες μου,παω να ξαπλωσω!τα λεμε το απογευματακι!!

φιλακιαααα

α ευτυχως ο σεισμος δεν ηταν κ τοσο δυνατος!κ ελπιζω να μην ξανακανει!

μυριαμ μου κ εμενα αρχισε κ με ποναει παρα πολυ η μεση μου!πηρα τον γιατρο κ μου ειπε να παρω μπουσκοπαν.ομως δεν θελω να παρω γιατι φοβαμαι.

ναι οντως ποναμε επειδη βαραινουμε κοριτσι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχαχααχαχαχα! Τι καλύτερη καλέ; Αυτή είναι η χειρότερη όλων! Κατ' αρχήν, σε ένα μεγάλο μέρος φταίει το περιβάλλον στο οποίο μεγάλωσε. Αλλά ό,τι κι αν πω γι' αυτήν είναι λίγο. Είναι άξεστη και κακονοικοκυρά, αφού όποτε πάμε σπίτι τους, ο άντρας μου ό,τι σκεύος χρησιμοποιεί το ξαναπλένει γιατί σιχαίνεται. Είναι πονηρή. Για να καταλάβετε πολύ παλιά είχαμε πάει καρναβάλι στην Πάτρα. Πάμε σε μια καφετέρια, πίνουμε τους καφέδες μας, και φεύγουμε ξεχνώντας να πληρώσουμε. Το καταλάβαμε όταν φτάσαμε σπίτι, κι ο άντρας μου είπε ότι θα πάει την επομένη να πληρώσει, γιατί αυτό είναι το σωστό. Ε, έπεσε να τον φάει, καλά, είσαι ηλίθιος, θα πας να τους πληρώσεις, δε φτάνει που κατάφερες κι έφυγες, θα πας με τη θέλησή σου να τους δώσεις τα λεφτά σου; Τον έφαγε να μην πάει! Φανταστείτε τι ανατροφή έδωσε στα παιδιά της!

Για να μην πω για τις απίστευτες προλήψεις και δεισιδαιμονίες στις οποίες πιστεύουν ακράδαντα και νομίζουν ότι θα αλλάξουν οι ισορροπίες του κόσμου έτσι και τις παραβεί κανείς!

Για να μην είμαι άδικη, όμως, έχει και τα καλά της. Π.χ. ποτέ δεν ανακατεύεται στη σχέση μας, δεν έχει κολλήματα με τα ονόματα, και πραγματικά κάνει ό,τι μπορεί για την εγγονή της απ' τον πρώτο γάμο του δεύτερου γιού, που την έχει η μάνα της παρατημένη. Την παίρνει εκκλησία, κατηχητικό, της δίνει, όλως περιέργως, σωστές συμβουλές, και γενικά αν δεν ήταν αυτή, η μικρή θα ήταν ήδη του σχοινιού και του παλουκιού.

Επίσης έχει ένα άλλο καλό, που δεν πληρώνεται: μένει μακριά!!!!!!!!!!!!!!!!

αααααα..........Άννα Μαρία τι διάβασαν τα ματάκια μου;;;Τουλάχιστον έχει και τα καλά της,

κάτι είναι και αυτό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Νάσια τι θυμήθηκα τώρα...με είχες ρωτήσει για τον αιματοκρίτη μου;

Ήταν 39 και πήγε 35,5. Νομίζω έτσι δεν είναι και εσένα;

Ξεκίνησα διπλή αμπουλίτσα, μια μεσημέρι μια βράδυ-ομορφιές!!!

Muriam σε λίγο θα ανοίξεις το 3 κοριτσάκι μου,είμαστε φλύαρες οι εγκυούλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!!

τελικα καταληξαμε σε γιατρο, πηγαμε χτες σε μια κ ειναι απλα τελεια!!! την ερωτευτηκα!!!

ειδα το μπεμπεκι μας, ειναι ολα παρα πολυ καλα, ειναι λιγο μικροτερο απο οτι αντιστοιχει στις μερες βαση περιοδου, εχει χερακια ποδαρακια κ ειναι τελειο!! τωρα στην αυχενικη παλι!!! μιλησαμε κ για τη γεννα, δε θα παρω συπμληρωματα ολα ειναι τελεια!!! βεβαια της επεμεινα να κανω την καμπυλη ζαχαρου νωριτερα απο τον 5ο μηνα (γιατι ειχα ζαχαρο 96 με οριο 120 κ μου φαινεται ψηλο, δεν ειχα ποτε πανω απο 75) κ συμφωνησε!

ο παλιος μου ο γυναικολογος μου εδινε τα συμπληρωαματα προληπτικα κ εγω τα επαιρνα.. σαν αρρωστη ημουν χωρις λογο με τοσα χαπακια κ αμπουλες καθε μερα! τωρα ομως που δεν ειμαι ψαρωμενη δεν παιρνω τιποτα! ευτυχως εχει την ιδια γνωμη κ η γιατρος μου! ελπιζω να μη χρειαστει να παρω τιποτα μεχρι να γεννησω!!

μιριαμ σευχαριστω για τα στοιχεια του γιατρου που μου εδωσες αλλα θα παω σε αυτην!!

νιακουλινακι τελεια τα φορεματακια κ το παπουτσι!! ποιος παντρευεται καλε?? θα εισαι μια κουκλα μεσα σε αυτα!!!

τιτινα ασε, με αυτη την κωλοαρρωστια, ολοι απο αυτο φευγουν, τι θα γινει πια?

κριμα στη γυναικα, ελπιζω να το καταλαβε νωρις κ να το ξεπερασει..

καλε εμεις κοντεψαμε να χασουμε τη μαμα μου τις προαλλες απο κατι κωλοχαπακια, τελος καλο ομως ολα καλα! στο τσακ την προλαβαμε!!

βανεσσακι ναι η δικια μου η συναδερφος! αντε να κλεισουν τα σχολεια να ξεκουμπηστω απο εκει να μην ξαναδω κανεναν τους!!

ηλιαννα καλα εισαι τωρα διαβααζω κοριτσακι μου ε? μπραβο!!

α κοριτσια εγω εχω μονο μια φιλη που αντεξε στα χρονια κ στις καταστασεις που αλλαξαν.. την κουμπαρα μου! γενικα απομακρυνθηκαν παρα πολλα ατομα απο κοντα μας οταν εμεινα εγκυος.. αλλα δε μας πειραζει, τι να κανουμε! εχουμε γνωστους πολλους κ βγαινουμε, οι φιλοι οι πραγματικοι φαινονται τελικα στις χαρες!!

αχ ρε νασια... πολυ στεναχωρεθηκα με αυτα που διαβασα για τον αντρα σου.. αλλα δε μπορει να αλλαξει αυτο, ετσι ηταν ειναι κ θα ειναι παντα.. αυτα ειναι απο την ανατροφη που πηραν κ δεν αλλαζουν ουτε εσυ μπορεις να τα αλλαξεις.. ελπιζω μονο να βλεπτιωθει η κατασταση κ να μην γινει χειροτερα..

εγω γενικα μπορω να πω οτι με βοηθαει αρκετα, οι δουλειες που κανει ειναι ηλεκτρικη, σφουγγαρισμα, τα μπαλκονια, πατζουρια κ το μπανιο! αν μου επλενε κ τα πιατα κ εκανε κ ενα πιατο φαι θα τον ξαναπαντρευομουν! :lol::lol::lol::lol:

αννα μαρια εγω στη θεση σου θα εμενα εκει! γιατι να πας στην πολη κ να βαλεις σε κινδυνο την ψυχικη σου υγεια? ετσι κ αλλιως οι αποστασεις δενειναι μεγαλες... επισης μωρη μουρλη τι σειρες καθεσαι κ βλεπεις??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

το στηθος κ εμενα με ποναει, δε μπορω να κοιμηθω ουτε με σουτιεν ουτε χωρις, λεω να παω να παρω κανενα αθλητικο μπουστακι για καλυτερη στηριξη!

επισης φαρμακο γιατις αναγουλες=2 γουλιες κοκα κολα!!! σωθηκα!!

μαρακι στο σχολειο να δεις τι ακουω!!!!! παιδακια πρωτης δημοτικου να φωναζουν ενα αλλο ξεκ@@@λιαρη!!! μου επεσαν τα μαλλια!!!

τεντυ καλα εκανες κ ξεκοψες απο τετοιες φιλες, δεν αξιζουν τπτ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα, τελικά ζήτησα να μείνω στο χωριό, βγήκαν πριν λίγο οι αιτήσεις στην ιστοσελίδα του υπουργείου και την έκανα να τελειώνω. Τώρα πρέπει να το σπρώξω λίγο, μήπως και με βάλουν στο πρωινό του χωριού, πράγμα που θα είναι καταστροφικό! Αλλά επειδή είμαι ήδη δύο χρόνια στο εσπερινό, και οι περισσότεροι δε θέλουν να πάνε στο εσπερινό στο χωριό, δε νομίζω να ζητήσει κανείς να έρθει. Μη σας πω ότι πέρσι τρομάξαμε να βρούμε καθηγήτρια αγγλικών, αλλάξαμε 3-4 μέχρι να αποφασίσει κάποια να μείνει!

Όσο για τα συμπληρώματα, εγώ παίρνω απαραιτήτως σίδηρο και φυλλικο οξύ λόγω αναιμίας και φυσικά ακολουθώ και την αγωγή για τη θρομβοφιλία. Ο γιατρός μου δεν είναι υπέρ των χαπιών και των φαρμάκων στην εγκυμοσύνη. Και τα ουτροτζεστάν δύσκολα τα δίνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρρ λενα? τα 6χρονα τετοιες κουβεντες?

αμαααν πια!

αννα μαρια οντως δυσκολα ερχονται στο εσπερινο?

ελπιζω να σε αφησουν εκει αφου το θελέις κιολας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!δεν πολυμπηκα ως τωρα γιατι ειχα δουλειες το πρωι!!!!!σας διαβασα τωρα και θα απαντησω σε οτι θυμαμαι!!!

αννα μαρια μου,ελπιζω να μεινεις εκει που θελεις!!!!κανε τις κινησεις που πρεπει και ο,τι ειναι να γινει θα γινει!!!!

νασιουλα μου, καταλαβαινω οτι δεν ειναι ευχαριστες καταστασεις αυτες που βιωνεις, ειδικα τωρα που εισαι εγκυος!!!απο την αλλη βρε κοριτσακι μου, δε ξερω, μηπως να αλλαξεις εσυ σταση ωστε να χαλαρωσει κι εκεινος???/μερικες φορες τραβαμε και οι 2 πλευρες το σκοινι και τοτε καποια στιγμη θα σπασει!!!!και φυσικα σε καμια περιπτωση δεν θελεις να διαλυθει η οικογενεια σου!!!!επειδι ειναι γνωστο οτι οι αντρες θελουν παντα καθοδηγηση, νταντεμα και φερονται εγωιστικα, προσπαθησε να τον προσεγγισεις εσυ λιγο διαφορετικα,κανε λιγο πισω και με ηρεμη συζητηση θα καταλαβει κι εκεινος τα λαθη του!!!!και αποφυγετε να χρησιμοποιειτε εκφρασεις και χαρακτηρισμους που πληγωνουν και δεν ξεχνιοθνται!!! με συγχωρεις αν ακουγομαι σαν συμβουλατορας αλλα το εχω εφαρμοσει κ εγω κ πιανει!!!!οσο τους πας κοντρα τοσο χειροτεροι γινονται!!! σας κουρασα!!!!οι υπολοιπες τι κανετε κουκλιτσες μου???σημερα με εχει πιασει μια τρομερη λαιμαργια...πριν λιγο εφαγα ενα παγωτο.....!!!!τελειο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε κοριτσακια

ειδα ενα θεμα αυτο με τιτλο "συνδρομο wolff parkisson white & egumosinh "

και ειναι η voola25 που ειχε ανοιξει το πρωτα μας ποστακι

και λεει για ταχυπαλμιες και καποιου τετοιου ειδους προβλημμα.. :??

βανεσσακι ολα καλα? ααχ να χαμε και εμεις ενα παγωτακιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SAS KORITSAKIA!!!hRTHA KAI EGW PALI!!!!!!!FTIAXAME TA KALOKAIRINA ME THN ADERFH MOU EPITELOUS!!!!!!!!!!TO TI ROUXO ETAKSAME DEN LEGETE(DEN TA PETAKSAME AKRIVWS....TAMAZEVOUME KAI TA DINOUME SE MIA KYRIA)

AX ENTOMETAXY EXW KATI ZINAKIA RE KORITSIA GYRW STA 10 POU FOROUSA OTAN HMOUNA 47 KILA........DEN MPORW NA TA PETAKSW ME TIPOTA HTAN TA AGA[HMENA MOU KAI TA KRATAW TA KRATAW MHPWS KAI MOU KANOUN KAPOIA STIGMH ALLA OSO KAI NA ADYNATISW DEN NOMIZW NA MOU MPOUN GIATI HMOUN YPERVOLIKA POLY ADYNATH!!!!!!!!!!FFFFFFFFF POLY TA LYPAMAI!!!!!!!

EDW ARXISE NA PSIXALIZEI DEN MOU ARESEI KATHOLOU I KAIROS SHMERA....XALIA EINAI!!!!!!

KATA TIS 6 POU SXOLAEI O ANTRAS MOU THA PERASEI NA ME PAREI NA PAME JUMBOOOOOOOOOOOOO :P:P:P:P:P:P NA XAZEPSOUME KAI NA PARW KAI THN PANTA KAI TO PAPLOMATAKI POU EIXA DEI KAI KSETRELATHIKA!!!!!!!!!!!!!!POLY GLYKA EINAI THA SAS VALW FWTOGRAFIA TO VRADAKI!!!!!!!!!!!!

PWPW TO POSO MOU ARESOUN TA JUMBO DEN MPOREITE NA FANTASTITE!!!!!ANYPOMONW NA PERASEI LIGO AKOMA O KAIROS NA PAME NA PSONISOUME GIA TO MWRAKI MAS!!!!!!!!AX TI KALA PLHSIAZEI O KAIROS!!!!!!!!!!! :P:P:P:P:P:P:P

AAAAA EKLEISA K RANTEVOU GIA TN KAMPYLH ZAXAROU THN EPOMENH PARASKEVH!!!!GIA NA DOUME THA THN ANTEXW???PISTEVW PWS DEN THA EXW PROVLIMA.......GIA NA DOUME!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααα σας κοπελιεςςς..μπηκα να διαβασα τα νεα και να ξαπλωσω αν τα καταφερω..γιατι με εχει πιασει η ταχυκαρδια και αμα με πιανει δεν μπορω να κοιμηθω..και μου κραταει και πολυ..αντε να δουμε..

-Αχ Ηλιαννααα..ψωμι με βουτυρο και μαρμελαδα...μιαμ μιαμ...εγω τωρα εφαγα γαλακτομπουρεκο αλλα λιγο ψωμακι με μαρμελαδιτσα θα το ετρωγα...εχτες εφαγα 2 καλαμποκια ψημενα..πηγα να σκασω αλλα το ευχαριστηθικα..

-Αχ αυτα τα χαπια...δεν τα θελω καθολου...γενικα εχω και θεμα δεν πινω τπτ σε χαπι γιατι εχω προβλημα στο στομαχι μου και αμα πχ..εχω πονοκεφαλο πινω ντεπον υγρο...και τωρα με αυτα που πρεπει να πινουμε χαλιεμαι...το μαγνησιο μου φερνει και διαρροια..στην αρχη νομιζα οτι επαθα γαστρεντεριτιδα..τωρα το ξερω..τουλαχιστον δεν εχω δυσκιλιοτητα...

-Εγω απο ρουχα δεν ανησυχω..εχω απο την πρωτη εγκυμοσυνη αγια ολες τις περιστασεις αν και τοτε σε κατι γαμους που ειχα παει ειχα βαλει κατι κολλητα μινι φορεματακια μουρλια...γιατι οκ η κοιλια κοιλια αλλα το μινι μινι...χιχιχι..φετος εχω ενα γαμο 30 Ιουλιου αλλα δεν θα παω..θα ειμαι 8 μηνων και ειναι στην Αθηνα και ηδη πρεπει να ξεκουραζομαι οσο παει λογω συσπασεων..εε δεν διακηνδυνευω να παω να κουραστω με τις ωρες και να παθω τπτ...

-Μαρια το ειδα και εγω το θεμα της..το ιδιο εχει και ο αντρας μου και πινει 2 χαπακια καθε μερα και ειναι σουπερ αλλα δεν ξερω καθολου για εγκυμοσυνη τι γινεται...

Διαβασα και ολα οσα γραψατε για αντρες και τετοια...αφωνη εμεινα που την σημερον ημερα υπαρχουν ακομα μισογυνιδες...να σας πω αγω απο το γυμνασιο-λυκειο δεν μου αρεσε γενικα η συμπεριφορα των αγοριων..και δεν ηθελα με τιποτα ελληνες...ολο ξενους εβρισκα...γαλλους γερμανους..και τελικα παντρευτικα σερβο και η νοοτροπια καμια σχεση με την ελληνικη και ειναι αυτο που μου ταιριαζει..εντελως ευγενικοι ανθρωποι...

ακομα ταχυκαρδια εχω γαμωτο και δεν μπορω να κοιμηθω...ποτε θα περασειι ελεος...

μην μου θυμιζεις καμπυληηη εχω τον αλλο μηνααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kiska mu,alitheia einai servos o adras su????eisai para para poli tixeri!!!!theoro oti einai poli evgeneis kai poli ekleptismenoi os laos!!!!oso gi afto me tis taxikardies to pathaino ki ego otan xaplono alla den exo dosei poli simasia!!!les na einai kati sovaro???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Πολύ καλά θα κάνετε κορίτσι μου!! Να το παλέψετε και, αν χρειαστεί, ξαναπροσπαθειτε με φυσικό. Και οι βιταμίνες στους άνδρες αποδίδουν πιο πολυ απ ότι σε εμάς. Στον δικό μου, να σκεφτείς, χωρίς να έχει θέμα, του είχε δώσει ο ανδρολογος απλα για ενίσχυση (άλλο θέμα  ποσες πήρε τελικά, χιχι!). Για την εξέταση, να δεις τι θα σου πουν αύριο και πάρε κ δεύτερη γνώμη, αν εχεις αμφιβολιες. Έχω κ εγώ ινοαδενωματα και κυστουλες, που τα παρακολουθώ χρόνια κ έχω καρδιοχτυπησει πολλές φορές μετά από εξετάσεις που εχω κάνει κ μου τα λενε ποτε ετσι ποτε αλλιως...Και, να σκεφτεις, πάω Αθήνα στους καλύτερους. Θέλουν πολλή προσοχή αυτά τα πράγματα και να έχεις καλή εικόνα του στήθους σου, για να ξέρεις να τους κατατοπιζεις κ εσυ. Και καλό μαστολογο να ξέρει τι κάνει!! Δεν θα είναι τίποτα, απλά σου λέω για να είσαι υποψιασμενη. ❤️
    • Σε ευχαριστώ πάρα πολύ Apol μου . Μακάρι να ήταν απλά μια προετοιμασία για το χειρότερο αλλά και εγώ προετοιμάζομαι για αυτό πια γιατί ξέρω πως και ως πτωσή ανταποκρίτρια θα είναι πολύ δύσκολο να βρεθει κατάλληλο για μεταφορά .Ελπίζω και εύχομαι σε όλες μας το καλύτερο γιατί πολέμαμε καθημερινά . Εσύ σε τι στάδιο είσαι ?
    • @Maria98 @anna_30 σας ευχαριστώ κορίτσια 🙏🙏 θα συνεχίσω τα τεστ γιατί έχω ακόμα μερουλες.... Εύχομαι να σκουραίνουν!!! 
    • Εμένα με αφήνει να τα βάφω όλα με φυτική βαφή. Αλλά τώρα που έχω Μπαλαγιάζ και δεν κάνω ρίζα κάνω και με κανονική. Βέβαια όλα αυτά μετά το 1ο τρίμηνο. 
    • Κορίτσι μου ίσως μπορείς να πάρεις κ εσύ βιταμίνες για την ποιότητα των ωαρίων, ρώτησε τον γιατρό σου να σου συστήσει αναλόγως της περίπτωσης σου. Αν κ οι πλειστοι γιατροί δεν πιστεύουμ στις βιταμίνες. Εγώ πήρα πριν τη 2η μου διέγερση κ πήγε πολύ καλύτερα από την 1η, δεν ξέρω αν έπαιξε κ αυτό ρόλο.  Το βιβλίο it starts with the egg έχει πολύ ωραίες πληροφορίες, το βρίσκεις δωρεάν online 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...