Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν2


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΦΙΛΕΣ Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΕΙ.......ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΤΟ ΕΜΑΘΕ ΟΥΤΕ ΤΗΛ.ΟΥΤΕ ΕΞΩ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΕΥΤΗΧΩΣ ΕΧΩ ΚΑΝΑ 2 ΦΙΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ Κ ΜΕ ΝΟΙΑΖΟΝΤΑΙ ΟΠΩΣ Κ ΕΓΩ ΑΛΛΩΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΜΟΙΒΑΙΑ.Κ ΓΩ ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΥΡΑΚΙ ΕΦΑΓΑ Κ ΘΑ ΦΑΩ Κ ΛΙΓΟ ΠΑΓΩΤΑΚΙ!!!!!!ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΙΛΗΣΕΤΟΥ ΟΜΟΡΦΑ ΜΗΠΩΣ Κ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ....ΕΓΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΙΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΟΛΙΣ ΜΑΛΩΣΟΥΜΕ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟ Κ ΕΚΕΙΝΟ ΚΛΠ.ΠΟΛΥ ΕΓΩΙΣΤΙΚΟ Η ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

AAAAAA EMENA O DIKOS MOU EINAI OLH MERA STHN DOULEIA GIATI DOULEVEI WRARIA KATASTIMATWN DYSTIXWS....

KALHNYXTA NIA MOU KALH SAS KSEKOURASH FILAKIA STA OMORFA DIDIMAKIA SOU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D

AX POTE THA DOUME YPERHXO SOY ME TIS 2 PSYXOULES MESA STHN KOILITSA????THA EINAI POLY OMORFO TO THEAMA!!!!!!!!ANYPOMONW!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνύχτα Βερονικάκι μου και καλή ξεκούραση σε σένα και στα μπεμπάκια σου!!!!

Τιτίνα κι ο δικός μου με κάτι χαζοπαιχνίδια κολλάει και αν τον διακόψεις κάνει λες τον έκοψαν στην μέση του σέξ!!!!!

Άννα Μαρία μου ο άντρας μου ακόμα κι αν τον βάλεις να ξεπατωθεί στις δουλειές όλη την μέρα δεν θα αναγνωρίσει αυτά που προσφέρω εγώ κάθε μέρα στο σπίτι.....αχάριστος μέχρι εκεί που δεν πάει άλλο!

Μυριάκι μου όλοι οι άντρες είναι εγωϊστές........κάνουμε τόσα γι'αυτούς και δεν ζητάμε τίποτα, αυτοί ένα πράγμα να κάνουν θα μας το κοπανάνε στην αιωνιότητα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε κορίτσια, θα πάω κι εγώ να την πέσω. Τελείωσε και το αριστούργημα που βλέπω. :P Μιλάμε για μια σειρά, το μαύρο της το χάλι έχει. Την έβλεπα τόσο καιρό γιατί είχα περιέργεια να δω τι θα γίνει στο τέλος και δε με απογοήτευσαν καθόλου: η πρωταγωνίστρια έπεσε από ένα βράχο και σκοτώθηκε, ο κακός μπάτσος δολοφονήθηκε από τον παππού ενός θύματός του, οι κακοί μαστροποί-απατεώνες-δολοφόνοι θα σκοτωθούν από τους συγγενείς και χωριανούς της πρωταγωνίστριας, ο παράλυτος έφηβος που τον παίζει ένας τριανταπεντάρης μάλλον θα κάνει ευθανασία με τη μάνα του, ο αδελφός του θα είναι μέσα στο αμάξι με τους κακούς μαστροπούς-απατεώνες-δολοφόνους και θα πεθάνει κι αυτός. Φυσικά, υπήρχαν πολλές παράπλευρες ιστορίες με γυναίκες τις οποίες εξαφάνιζαν με διάφορους ωραίους τρόπους, π.χ. μία κρεμάστηκε από ένα δέντρο, άλλη τη σκότωσε με ένα τασάκι η αδελφή της η οποία τρελάθηκε, άλλης κάηκαν τα παιδιά της μέσα στο αμάξι. Μιλάμε για μεγάλες στιγμές της κυπριακής τηλεόρασης!!!!!!!!!!!!!!! Ευτυχώς τελειώνει μάλλον την άλλη βδομάδα, να ησυχάσω κι εγώ!!!!!!! :P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα νευρα μου τα νευρα μου!! με τον κολουπολογιστη κ το κολοτηλεφωνο μου!!μιαμιση ωρα προσπαθω να γραψω!γκρρρρρρρρ

νασια μο τ κατ'αρχην πολυ κολοφαρδος ο κουνιαδος που εχει ακοκ κ τα δυο του ματια!!χιχιχι

δευτερον απαραδεχτος ο αντρουλης σου,γιατι μωρε?!!εμενα αν εκανε ετσι θα ειχε παρει τον πουλο ασυζητητη!!!πανω σ'αυτο το θεμα εχω πατησει ποδι κ δεν σηκωνω κουβεντα!!στην αρχη πηγε να μου την κανει ομως μετα απο ενα διαστημα του το εκοψα!αφου καταλαβα πως ουτε αυτος αλλα ουτε κανενας αλλος δεν εχει το δικαιωμα να μου μιλαει ετσι.

ετσι λοιπον ουτε ρε δεν με λεει κ γενικα ειμαστε καλα!τις πιο πολλες φορες εγω ειμαι αυτη που οριομαι κ εκεινος περιμενει να ηρεμησω για να μου μιλησει!

παντως χωρις πλακα αν ειχα καποιον αλλον δεν θα με αντεχε με τιποτα!ο καλος μου!!!

τωρα οσο για τις φιλες.....τις εχω κανει ολες περα γιατι την εχω παθει!οπως επισης κ καποιους συγγενεις!!

παω να συνεχισω να διαβασω τι γραψατε παρακατω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό βράδυ Μυριάκι μου!!!! Κι εγώ θα πάω για νανάκια γιατί το μόνο σίγουρο είναι ότι μια η κόρη μου που ξυπνάει κάθε τρείς και λίγο, μια εγώ με την συχνοουρία....δεν ευχαριστιέμαι ύπνο!!!

Ηλιαννάκι μου έχω δοκιμάσει ότι τρόπο μπορείς να φανταστείς για να καταλάβει ότι η συμπεριφορά του είναι απαράδεκτη....λέει ναι έχεις δίκιο και μετά από 2-3 μέρες άντε ξανά τα ίδια!!!!!! Κάποια στιγμή έφτασα στο σημείο να ψάχνω για δικηγόρο γιατί δεν άντεχα άλλο (βέβαια είχαν γίνει και πολλά άλλα και μάλιστα σε φάση που εγώ ήμουν λεχώνα και είχα πάθει και επιλόχειο)..έπεσε στα πόδια μου και με παρακαλούσε να τον συγχωρέσω μπλα μπλα μπλα.......φταίω εγώ που τον πίστεψα!!!! Έτσι έφτασα στο σημείο τώρα να γίνω χειρότερη απ'αυτόν....μία βρισιά αυτός, δέκα εγώ!!!! Δεν γίνεται όμως έτσι, αν είναι να ζήσουμε μαζί πώς θα αντέξω αυτό το χάλι? Και ειδικά τώρα που ενώ έπρεπε να είμαι ήρεμη, εγώ τσιρίζω όλη μέρα προκειμένου να ακουστώ.......δεν μου φτάνουν τα άγχη της εγκυμοσύνης έχω κι αυτόν να με τσιτώνει όλη μέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX VRE KORITSAKI MOU TI TRAVS KAI ESY..........GIATI TOSO XALIA RE GAMWTO.........MA DEN MPOROUN NA KATALAVOUN TO POSO SHMANTIKOS EINAI O ROLOS MAS STHN EGGYMOSYNH KAI STHN MHTROTHTA!!!!!!!!!!!!!!!!TI KRIMA!!!!!!!!!!!!!!DYSTIXWS LYPAMAI OTAN AKOUW TETOIES KATASTASEIS!!!!!!!!EYXOMAI NA HREMHSOUN TA PNEYMATA KAI NA KATALAVEI KAPOIA STIGMH TA LATHOI TOU!!!!!!!!! :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα εγκυουλες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε??????????καλε κοιμαστε ακομα????????????????????

τι κολοκαιρος ειναι αυτος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!δεν θα ερθει το καλοκαιρι φετος???????????????????????

εγω ξυπνησα πριν κανα μισαωρο!!!!!!ο μικρος μου ομως ειχε ξυπνησει απο τις 7 :twisted::twisted:

ευτυχως ομως σηκωθηκε ο αντρας μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

βρε κοριτσια να σας ρωτησω, εσας το στηθος σας ποναει??????γιατι εμενα με ποναει πολυ!!!!!!

αχ νασιουλα μου πολυ στεναχωρηθηκα!!!!!!!!!ειναι κριμα γαμωτο να μην καταλαβαινει την αξια σου!!!!!!!!!

προσφερεις τοοοοοσα , το κυριοτερο εισαι η μητερα τον παιδιων του , κ τωρα που εισαι κ εγκυος στο παιδι του!!!..................!!!!!!!!!!!!

ελπιζω καποια στιγμη να καταλαβει το λαθος που κανει κ να μην ξανασυμβει!!!!!!!

γιατι ως γνοστων συνηθως ,δεν εκτιμαμε αυτοο που εχουμε!!!!το καταλαβαινουμε αν το χασουμε ποσομ σημαντικο ειναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα εγκυούλες!!!!!!!

Ο καιρός χάλια σήμερα...δεν βρέχει ακόμα αλλά για κει το πάει και φυσάει πάρα πολύ! Έχω ξυπνήσει από τις 7 (7 νταν ξυπνάει κάθε πρωί λες κι έχει ραντάρ), δεν είχα κουράγιο να σηκωθώ αλλά η μικρή σηκώθηκε πάλι με γκρίνια οπότε αναγκαστικά σηκώθηκα κι εγώ γιατί ο άλλος στρώθηκε στον υπολογιστή και η μικρή γκρέμιζε το σύμπαν...άσε που εκνευρίζομαι αφάνταστα γιατί πλέον βρίζει και το παιδί με τα ίδια λόγια που βρίζει κι εμένα!!!! Ειλικρινά δεν ξέρω πλέον πώς να το χειριστώ.....αν συνεχιστεί αυτή η κατάσταση θα πάρω το παιδί μου και θα φύγω.....εγώ δεν θέλω η κόρη μου να μεγαλώσει όπως μεγάλωσε αυτός! Τελοσπάντων, ας μην σας πρήζω άλλο με τα δικά μου...

Τι φαγητό θα φτιάξετε σήμερα???????? Πέστε καμιά ιδέα γιατί βαρέθηκα να τρώμε τα ίδια και τα ίδια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααα Ηλιαννάκι μου για το στήθος που ρώτησες...υπάρχουν μέρες που κι εμένα με πονάει πάρα πολύ (όπως όταν πρήζεται στην περίοδο), ευτυχώς όχι συνέχεια γιατί έχω και λίγο μεγάλο στήθος και τώρα που βαραίνει με πονάει περισσότερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε νασιουλα μου.......ε οχι να μιλαει κ στο παιδι ετσι!!παει πολυ!γκρρρρρθα του ειχα σπασει τα μουτρα κ θα τον ειχα στειλει πακετακι στην μανα του να μιλαει σ'αυτη ετσι!!

οσο για φαγητο εγω λεω να φτιαξω με σαλτσα ναπολιτανα.γρηγορο γιατι ποναει κ η μεση μου κ κατω χαμηλα στην κοιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΜΕ ΔΙΑΘΕΣΗ ΧΑΛΙΑ ΛΟΓΩ ΚΑΙΡΟΥ...ΑΠΟ ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΒΡΕΧΕΙ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΤΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΛΥΝΩ Κ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΑΠΟ ΤΙΝ ΑΡΧΗ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΧΑΛΙΑ Η ΒΡΟΧΗ.ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΜΕ ΚΡΙΘΑΡΑΚΙ,ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ Κ ΕΙΜΑΣΤΕ 2 ΑΤΟΜΑ.ΗΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ Κ ΜΕΝΑ ΠΟΝΑΕΙ ΟΧΙ ΟΠΩΣ ΤΙΝ ΑΡΧΗ ΑΛΛΑ ΠΟΝΑΕΙ Κ ΜΕ ΠΟΙΑΝΟΥΝ Κ ΚΑΤΙ ΝΕΥΡΟΠΟΝΟΙ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ ΕΣΕΝΑ?Κ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΕΧΕΤΕ ΣΥΧΝΟΥΡΙΑ?ΕΓΩ ΠΟΛΥ ΣΕ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΩ 5 ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΟΙΟ ΣΠΑΣΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΞΥΠΝΑ ΚΑΤΟΥΡΑ Κ ΞΑΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ.ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΙ ΤΟΥ ΦΤΑΙΕΙ?ΑΠΕΙΛΕΙΣΕΤΟΝ ΟΤΙ ΘΑ ΦΥΓΕΙΣ Κ ΘΑ ΠΑΣ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ?ΠΕΣΤΟΥ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΑΛΑΞΕΙ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΕΛΟΣ.ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μυριαμακι μου ναιποναει αρκετα το στηθος μου.το νιωθω τουμπανο ωρες ωρες.καποιες φορες εχω κ κατι νευροπονους.μεχρι στιγμης τρεις φορες με εχουν πιασει.

αχ κ εγω μιλαμε για πολυ συχνοουρια βρε παιδι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου με έσωσε πάλι η μανούλα μου......έφτιαξε σαρμαδάκια με αμπελόφυλλα μιαμ μιαμ και θα τα φάμε με γιαουρτάκι!!!!!!! Τέλεια!!!!

Ηλιαννάκι μου και στην μάνα του έτσι μιλάει...αυτά τους έμαθε ο πατέρας τους, μισογύνηδες...που να ακούσετε τί ξεστομίζει ο αδερφός του για τις γυναίκες...ότι όλες εμείς που μένουμε έγκυος πριν το γάμο είμαστε π........ες και θέλουμε να τους τυλίξουμε (μην τα χάσουμε τέτοια κελεπούρια) και ότι καλές είμαστε μόνο για να τους ικανοποιούμε και άλλα τέτοια "όμορφα"!!!! Γι'αυτό του λέω ότι είναι καθυστερημένος και θα παντρευτεί την μεγαλύτερη τσαούσα που υπάρχει για να του βάλει τα δύο πόδια σε ένα παπούτσι τόσο που κάνει τον έξυπνο!

Μυριάκι μου τον έχω απειλήσει πάρα πολλές φορές και λέει ότι έχω δίκιο να του φέρομαι έτσι αλλά μετά πάλι τα ίδια κάνει...όσο για την συχνοουρία άστα να πάνε, εγώ πλέον αισθάνομαι ότι κατουριέμαι ακόμα κι όταν δεν κατουριέμαι, ψύχωση μου έχει γίνει!!!! Τρελαίνομαι για κοτόπουλο με κριθαράκι αλλά για κάποιον περίεργο λόγο δεν το πετυχαίνω ποτέ :lol: είμαι και ολίγον ανεπρόκοπη στην κουζίνα.....

Καλά έβλεπα τώρα στην Μενεγάκη την Γιολάντα Διαμαντή κι έλεγε ότι είναι 38 χρονών........μας δουλεύουν τελικά...τόσα χρόνια μας έλεγε ότι έχει γεννηθεί το 1977!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Νάσια, γιατί το λες αυτό με τα όνειρα και τη σειρά; Χμ... Βέβαια χτες βράδι είδα όνειρο ότι η μάνα του παράλυτου σκότωσε χτυπώντας τους με μια πέτρα στο κεφάλι τους κακούς-μαστροπούς-απατεώνες και μετά είδα άλλο όνειρο ότι ο ένας από τους κακούς-μαστροπούς-απατεώνες (ο Χρήστος Γιάνναρης, αφού όλοι οι ελλαδίτες ηθοποιοί έχουν κατέβει Κύπρο!) ήρθε στο σπίτι μας κι εμείς ήμασταν η οικογένεια ενός απ' τα θύματα και πήγαμε να τον κάψουμε και μετά αυτός γλίτωσε και πήγε να μας κάψει αυτός, αλλά τελικά γλιτώσαμε κι εμείς κι αυτός. Λες να φταίει η σειρά; :P

Χωρίς πλάκα πάντως, ο άντρας σου είναι πολύ χειρότερος απ' τον δικό μου. Φυσικά, εμείς δεν έχουμε κανονικό παιδί ακόμα για να δω πώς θα του φέρεται, αλλά δε νομίζω ότι θα κάνει έτσι. Τις προάλλες καθόταν στον υπολογιστή και του είπα ότι θέλω να καθίσω για να στείλω στον αδελφό μου τις φωτογραφίες της αυχενικής. Μου λέει εντάξει, θα σε φωνάξω σε λίγο. Με φωνάζει, πάω εγώ και στέκομαι σαν τον μαλάκα (δεν έχουμε άλλη καρέκλα στο γραφείο, αλλά μάλλον θα πρέπει να βάλουμε ακόμα μία) και μου έλεγε συνέχεια "μισό λεπτό, μισό λεπτό" που σε λίγο έγινε "πέντε λεπτά". Του λέω δεν αντέχω να κάθομαι όρθια, θα λιποθυμήσω, κι αρχίζει να φωνάζει "μ' έφαγες με τη γκρίνια σου, δεν μπορείς να περιμένεις πέντε λεπτά". Οκ, δε με έβρισε, αλλά φώναζε, είναι κι οι ορμόνες μου τέτοιες, τα πήρα. Πήγα στο καθιστικό και μετά που ήρθε, του λέω "κοίτα να δεις, αύριο θα κάνουμε ένα παιδί, δεν έχω καμία διάθεση να μεγαλώσει το παιδί μου με φωνές. Αύριο δηλαδή που θα σου λέει το παιδί μπαμπά έλα να παίξουμε, κι εσύ θα κάθεσαι στον υπολογιστή, θ' αρχίζεις να ουρλιάζεις;". Κατάλαβε το λάθος του, αλλά ελπίζω να προσπαθήσει να βελτιωθεί κιόλας. Πάντως, απ' την Παρασκευή δεν έχει φωνάξει. Α, είναι σχεδόν μια βδομάδα!

Έχει μεγαλώσει και σε χάλια οικογένεια, με καβγάδες, ξύλο, έφαγε κι αυτός τρελό ξύλο μικρός, η μάνα του προέρχεται από διαλυμένη οικογένεια (ο ορισμός της διαλυμένης οικογένειας για την ακρίβεια) και όσο να 'ναι, η ανατροφή που παίρνει κανείς δεν είναι και εύκολο να ξεπεραστεί.

Όσο για το φαγητό, εγώ έχω κουπέπια (κυπριακά ντολμαδάκια με ρύζι, κιμά και αμπελόφυλλα) με πατάτες που έκανα την Τρίτη στη γάστρα. Εννοείται ότι τα κουπέπια τα έφτιαξε η μάνα μου και τα είχα στην κατάψυξη και τις πατάτες τις ξεφλούδισε ο άχρηστος. Όσο για τον άχρηστο, επειδή δεν τρώει τα κουπέπια (γι' αυτό έχει μείνει φαγητό από την Τρίτη!) έφτιαξε χτες πένες με κόκκινη σάλτσα και θα φάει και σήμερα.

Σας ζάλισα!

Α, Νάσια, τώρα είδα ότι θα φάμε ίδιο φαΐ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΝΤΟ ΠΡΑΞΗ ΠΑΡΕ ΤΙΝ ΜΙΚΡΗ Κ ΦΥΓΕ ΚΑΝΑ 3ΗΜΕΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΦΟΒΙΣΕΙΣ ΛΙΓΑΚΙ Κ ΝΑ ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΘΕΙ ΝΑ ΝΟΙΩΣΕΙ ΟΤΙ ΣΕ ΧΑΝΕΙ ΝΑ ΔΩ ΜΕΥΤΑ ΘΑ ΣΥΝΕΛΘΕΙ Η ΟΧΙ.........ΝΟΙΩΘΕΙ ΟΤΙ ΣΕ ΕΧΕΙ ΔΕΔΟΜΕΝΗ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ Κ ΕΓΚΥΟΣ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ.ΤΟΣΟ ΧΑΖΟΙ Η ΑΝΤΡΕΣ.....ΠΡΩΙΝΑΔΙΚΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΜΟΥ ΤΙΝ ΔΙΝΟΥΝ ΤΑ ΔΗΘΕΝ ΚΛΠ.ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΤΥΧΕΝΕΙΣ?ΕΥΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΑΣΤΕΡ ΣΕΦ ΜΙΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ.ΤΑ ΣΑΡΜΑΔΑΚΙΑ ΤΑ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!!!!!!ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΤΙΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΝΑ ΦΑΜΕ ΜΙΜ ΜΙΑΜ.Η ΣΥΧΝΟΥΡΙΑ ΜΕ ΤΡΕΛΕΝΕΙ ΟΛΗ ΤΙΝ ΩΡΑ ΣΤΙΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΕΙΜΑΙ.ΦΙΛΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσια μολις εκανε σεισμο εδω,φοβηθηκα παρα πολυ!εχω μια φοβια μεγαλη με τους σεισμους!ουφ πωρ χτυπαει η καρδια μου!!

αχ νασια μου συγνωμη αλλα οι τυποι δεν παιζονται με τιποτα!!χαρας στην υπομονη σου κοριτσακι μου!!εγω ειλικρινα δεν θα αντεχα!!

καλα οσο για τον κουνιαδο....μεγαλος κοπανος,συγνωμη κιολας!!

μυριαμ μου σκ@τ@α ο υπολογιστης!συνεχεια κολαει η οθονη κ δεν κανει τιποτα!μαλλον αρχισε να τον παιρνει!!

κ μου ειπε ο αντρας μου πως θα μου παρει λαπτοπ στη γιορτη μου.χμμμ ποιος περιμενει μεχρι το καλοκαιρι??!

α ρε αννα μαρια με τα ονειρα σου!!αν ησουν σκηνοθετης θα εγραφες φοβερα εργα χιχιχι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ.....ΜΕΓΑΛΟΣ ΣΕΙΣΜΟΣ?Κ ΓΩ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΣΕΙΣΜΟ...ΗΡΕΜΗΣΕ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΙΝ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ.ΣΑΡΜΑΔΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΝΤΟΛΜΑΔΑΚΙΑ.ΝΑΣΙΑ Ο ΚΟΥΝΙΑΔΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΦΡΕΝΟΟΚΟΜΕΙΟ ΣΟΡΥ ΚΙΟΛΑΣ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΜΑ ΓΡΑΨΕ ΣΕΝΑΡΙΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ Κ ΚΑΝΑ ΚΑΛΟ ΕΡΓΟ ΠΟΙΑ.ΦΙΛΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιαννάκι μου ναι τα ντολμαδάκια εννοώ αλλά ξύπνησε η προσφυγική καταγωγή μέσα μου....... :lol: Έκανε μεγάλο σεισμό??? Ο κουνιάδος είναι για πολύ ξύλο...άσε τί να σου λέω!!!!

Μυριάκι μου ειλικρινά δεν ξέρω γιατί δεν το πετυχαίνω αυτό το φαγητό...πάντα σαν λαπάς μου βγαίνει!

Άννα Μαρία με τέτοιο σενάριο απορώ γιατί απορείς που βλέπεις τέτοια όνειρα :lol: Κι ο δικός μου ο άντρας έχει μεγαλώσει σε χάλια οικογένεια με καβγάδες, ξύλο, βρισίδια κτλ. και νομίζει ότι αυτό είναι το φυσιολογικό!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, όταν γράψω σενάριο θα σας το δώσω να το διαβάσετε πρώτα!

Ηλιάννα, κουράγιο και με το σεισμό και με τις ηλεκτρονικές σου συσκευές! Κι εμένα το λάπτοπ τα έχει ψιλοφτύσει.

Νάσια, εμένα ευτυχώς δεν το θεωρεί φυσιολογικό, αλά όσο να 'ναι, δεν είναι και εύκολο να ξεφύγει τελείως από τον τρόπο που μεγάλωσε. Φυσικά τα αδέλφια του έχουν βγει τελείως προβληματικά, ο δικός μου είναι πρότυπο μπροστά τους! Ο μικρός αδελφός παντρεύτηκε τον Αύγουστο και η γυναίκα του ήταν έγκυος (για κάποιο λόγο, δύο αδέλφια, τρεις γάμοι και στους στους τρεις ήταν οι γυναίκες έγκυες!), κι επειδή αυτή φοβόταν να το κάνουν την πρώτη νύχτα του γάμου, αυτός ο ηλίθιος απ' τα νεύρα του πέταξε το κινητό κάτω και το έσπασε. Ο άλλος πίνει και χτυπάει τη γυναίκα του, τη δεύτερη μάλιστα, η οποία λύσσαξε να τον παντρευτεί (άλλη ηλίθια αυτή) και τώρα έχει κολλήσει σ' ένα παιχνίδι στον υπολογιστή και θεωρήθηκε πρόοδος!!! Γενικά, τα αδέλφια του είναι στην κοσμάρα τους, ούτε το σχολείο τελείωσαν, ούτε να φερθούν ξέρουν, ούτε να μιλήσουν, και είναι ό,τι να 'ναι. Αχ, πού έχουμε μπλέξει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...