Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν2


Recommended Posts

τζα!!!!

να 'μαι και απο εδώ!!!

Kiska μου ευχαριστώ για την απάντηση στο άλλο θέμα και που με πρόσθεσες στη λίστα!!!

Για όσες δεν με θυμούνται συνοψίζω: αναμένω το 2ο μωράκι μου, είμαι 22 εβδομάδων, έχω άλλο ένα κοριτσάκι 18 μηνών, δουλεύω, είμαι 36 (φφφφ, 37 κλεισμένα μέχρι να γεννήσω) και τώρα είμαι σπίτι με ελαφρά αποκόλληση.

Βασικός πόνος είναι το κιλό, που μπαίνει σβέλτα και με βλέπω φάλαινα μέχρι να 'ρθει η ώρα...

φιλιά σε όλες, χαίρομαι πολύ που σας ξαναβρήκα!!! πάω να βάλω υπογραφές να έχετε τα στοιχεία μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

να'μαι κ παλι εγκυουλες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!πως ειστε??????ξεκουραστηκατε????????

εγω ναι ξαπλωσα κ σηκωθηκα κατα τις 5!!!!!!!!ξεκουραστηκα αρκετα!!!!!!!!!!!

βρε μαιμουδακι μου πω πω τι ειναι αυτα :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

ελεος δηλαδη!!!!!!!!!!!

αχ ευη μου αυτη η κουνιαδα :twisted::twisted: κ ολοι τους εκει περα !!!!!!!!ειναι προφανες για τη λυσα τους κ τη ζηλια τους!!!!!!εξαλλου κ το δειχνουν αλλα το εχουν πει εν μερη!!!!!!! :twisted::twisted::twisted: ουφ συγχιστηκα παλι!!!!!!!!!!!

νιακι μου περιμενουμε!!!!!!! τα φιλια μου σε ολες σας κουκλιτσες μου!!!!!

καλιοπαπ μου γεια σου κ παλι!!!!!!!ολα θα πανε καλα κοπελα μου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι κ εγω!!!προσπαθησα να κοιμηθω το μεσημερι, αλλα λιγο η τηλεοραση, λιγο ιντερνετ και δε τα καταφερα...νια περιμενουμε!!!!

κισκα μου εχεισ δικιο!!!!ολοι το ψεμα πρωτο το εχουν λογω εγωισμου!!!αλλα,τι να πεις...κ εγω ετσι πιστευω!!!30 κιλα δε χανονται για την πλακα!!!

δε θυμαμαι ποια ειπε για τη συναδελφο, λενα εσυ???καλα μερικες ειναι αγενεστατες και αξεστες και θελουν να ανταπαντας με τον ιδιο τροπο!!! :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

loipon to forema gia to krevati.........papoytsi tha parw ayrio mallon foyksia tha to parw giati ta loyloydia einai foyksia kai prasina......./var/folders/Ri/RiME7k6OGFipvrvedP3sn++++TI/-Tmp-/com.apple.PhotoBooth-T0xa0fdb0.tmp.ktMRE4/Photo 115.jpg

post-11291-13873937015011_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAHSPERA KORITSAKIA EGW GYRISA APO THN DOULEIA ENA MATSO XALIAAAAAAAAAAA POLY ME PONAEI H MESH MOU...KAI AYRIO EXOUME 60 ATOMA TRAPEZI GIA FAGHTO KAI TOU EIPA OTI DEN THA PAW GIATI DEN PROKEITE NA TA VGALW PERA...EDW ME 4 TRAPEZIA KAI MOU FEVGEI H MESH....ASE KALYTERA........

OSO GIA TA KILA KAI EGW EXW VALEI 6 MEXRI THN TELEYTAIA FORA POU ME ZYGISE O GIATROS.....ALLA FOVAMAI NA KSANAANEVW APO TOTE KAI DEN XERW TWRA AMA EXW PAREI ALLO....POU SIGOURA KATI THA EXW PAREI DHLADH.....TO NIOTHW............FFFFFFFFFF DEN MPORW ME TA KILA ALLO AS PARW OSA EINAI NA PARW....DEN MPORW NA SKAW ALLO!!!!!!!!!!! :evil::evil::evil::evil:

HLIANAKI MOU DIAVASA OTI EIXES AIMA....PWS EISAI SHMERA???STAMATISE??????????TO AGORAKI SOU PANTWS EINAI POLY DYNATO K STO EXEI APODEIKSEI...MHN ANXONESE KAI OLA THA PANE TELEIA!!!!!

OOOOOOOOO TWRA EIDA TIS FWTO NIA MOY!!!!!!!!!EINAI KATAPLIKTIKA TA FORAMATA SOU!!!!!!!!!MOU ARESEI PARA POLY EIDIKA AYTO GIA TO KREVATI....TELEIA EINAI KALOFORETA!!!!!!!!!!

EXW KAI EGW GAMO...15 IOUNIOU PANTREVETE H XADERFH TOU ANTRA MOU KAI KANOUN KAI THN VAFTISH MAZI.....NA DW TI THA VALW POU EXW GINEI SAN MPALITSA :?:?:(:(:(:?:?:(:(:(

NIA MOU PERIMENOUME FWTOGRAFIA SOUUUUUUUUUU NA SE KAMARWSOUME!!!!!!!!

AFHSTE SHMERA KORITSIA MATHAME KATI POLY DYSARESTO....MIA THEIA TOU ANTRA MOU MPHKE STO NOSOKOMEIO KAI TIS VRHKANE KARKINO............ :(:(:(:( POSO POLY STENAXWRETHIKA....KAI EINAI KAI NEA 40 XRONWN KAI EXEI 2 PAIDAKIA...MAS EIXE FILOKSENISH MIA FORA STHN THESSALONIKH.........GIATI RE GAMWTO................GIATI??????????AYTH H ARWSTIA EINAI OTI XEIROTERO...........EINAI ADIKIA :cry::cry::cry::cry::cry: THA ANEVOUN THESSALONIKOI AYRIO TA PETHERIKA MOU GIATI TOUS ZHTHSE EKEI!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nia μου πολύ όμορφα και τα δύο φορέματα πραγματικά!

Και το φορεματάκι με τα λουλουδάκια και η τουαλέτα!!!

Τα παπούτσια τα έχω και εγώ τα ίδια, οπότε και αυτά

είναι του γούστου μου!!!

Τα συγχαρητηριά μου!!!

Βέβαια καλό έιναι να δούμε και το μοντέλο, όχι μόνο τα ρουχαλάκια στην κρεμάστρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAHSPERA KORITSAKIA EGW GYRISA APO THN DOULEIA ENA MATSO XALIAAAAAAAAAAA POLY ME PONAEI H MESH MOU...KAI AYRIO EXOUME 60 ATOMA TRAPEZI GIA FAGHTO KAI TOU EIPA OTI DEN THA PAW GIATI DEN PROKEITE NA TA VGALW PERA...EDW ME 4 TRAPEZIA KAI MOU FEVGEI H MESH....ASE KALYTERA........

OSO GIA TA KILA KAI EGW EXW VALEI 6 MEXRI THN TELEYTAIA FORA POU ME ZYGISE O GIATROS.....ALLA FOVAMAI NA KSANAANEVW APO TOTE KAI DEN XERW TWRA AMA EXW PAREI ALLO....POU SIGOURA KATI THA EXW PAREI DHLADH.....TO NIOTHW............FFFFFFFFFF DEN MPORW ME TA KILA ALLO AS PARW OSA EINAI NA PARW....DEN MPORW NA SKAW ALLO!!!!!!!!!!! :evil::evil::evil::evil:

HLIANAKI MOU DIAVASA OTI EIXES AIMA....PWS EISAI SHMERA???STAMATISE??????????TO AGORAKI SOU PANTWS EINAI POLY DYNATO K STO EXEI APODEIKSEI...MHN ANXONESE KAI OLA THA PANE TELEIA!!!!!

OOOOOOOOO TWRA EIDA TIS FWTO NIA MOY!!!!!!!!!EINAI KATAPLIKTIKA TA FORAMATA SOU!!!!!!!!!MOU ARESEI PARA POLY EIDIKA AYTO GIA TO KREVATI....TELEIA EINAI KALOFORETA!!!!!!!!!!

EXW KAI EGW GAMO...15 IOUNIOU PANTREVETE H XADERFH TOU ANTRA MOU KAI KANOUN KAI THN VAFTISH MAZI.....NA DW TI THA VALW POU EXW GINEI SAN MPALITSA :?:?:(:(:(:?:?:(:(:(

NIA MOU PERIMENOUME FWTOGRAFIA SOUUUUUUUUUU NA SE KAMARWSOUME!!!!!!!!

AFHSTE SHMERA KORITSIA MATHAME KATI POLY DYSARESTO....MIA THEIA TOU ANTRA MOU MPHKE STO NOSOKOMEIO KAI TIS VRHKANE KARKINO............ :(:(:(:( POSO POLY STENAXWRETHIKA....KAI EINAI KAI NEA 40 XRONWN KAI EXEI 2 PAIDAKIA...MAS EIXE FILOKSENISH MIA FORA STHN THESSALONIKH.........GIATI RE GAMWTO................GIATI??????????AYTH H ARWSTIA EINAI OTI XEIROTERO...........EINAI ADIKIA :cry::cry::cry::cry::cry: THA ANEVOUN THESSALONIKOI AYRIO TA PETHERIKA MOU GIATI TOUS ZHTHSE EKEI!!!!!!!!!!!!!!

Τιτινάκι,

να προσέχεις, να ξεκουραστείς και πολύ καλά θα κάνεις να μην πας αύριο!!!

Όσο για τη θεια του άντρα σου πολύ λυπάμαι,μικρή γυναίκα,

ελπίζω να τα καταφέρει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νια μου, ειναι ολα τελεια!!!!!και τα 2 του γουστου μου!!!!συμφωνο απολυτα και για φουξια παπουτσι!!!!και θα ταιριαζει πολυ και θα φωτιζει το συνολο!!!!

με απογοητευσες ομως!!!εγω περιμενα να τα φορεσεις!!!!

τιτινακι μου, πολυ κουραζεσαι βρε κοριτσακι μου!!!που δουλευεις, σε εστιατοριο???μεινε και λιγο σπιτι να ξεκουραστεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια.Πω πω το ερωτευτηκα το πρωτο φορεμα!!!!!!!!!Ειναι τελειοοοοοοοοοοο!!!οχι οτι και το δευτερο παει πισω!!!Εχω κι εγω ενα σωρο γαμους και βαφτησια να δουμε τι θα βρω να παρω!!!

Πως ειστε κουκλες?να μην σας γραψω μια καμια και ξεχασω καμια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια.Πω πω το ερωτευτηκα το πρωτο φορεμα!!!!!!!!!Ειναι τελειοοοοοοοοοοο!!!οχι οτι και το δευτερο παει πισω!!!Εχω κι εγω ενα σωρο γαμους και βαφτησια να δουμε τι θα βρω να παρω!!!

Πως ειστε κουκλες?να μην σας γραψω μια καμια και ξεχασω καμια!!!

Αναστασία μου,

εγώ διπλασίασα το σίδηρο σήμερα γιατί είχε πέσει πολύ και μου 'ρχεται αηδία όλη τη μέρα άστα.

Έχω και εγώ βαφτήσια και γάμους και φυσικά δεν τολμώ να δοκιμάσω τα παλιά μου ρούχα,

μην ανησυχείς όμως θα μας δανείσει η Nia τα δικά της!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

teddy dion mou ayto ew kai egw makari na ta kataferei....einai poly adiko :(:(:(:(

fysika kai den tha paw ayrio....

vanessaki se estiatorio doulevw nai giayto kai kourazomai toso....asta den legete....olh mera skivw kai shkonw diafora eytyxws 2 meres phgainw mono!!!!!!!! :?:?:?:?

kai egw san thn anastasia erwteytika to prwto foremataki....mou aresoun poly ta foremata aytou tou tyoou pou einai apla kai ta taytoxrona toso kompsa..........

theloume na doume kai to montelo omws kai na to foraei!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

emena vre koritsia kanena xapi pou pernw den me ahdiazei.....ti sidiro pernete???egw resoferon legete nomizw kai pernw 2 xapia mazi dyo fores thn mera kai den me enoxlei katholou.....oute to foliko oxy oute to asvestio pou einai maswmeno kai exei geysh san portokali!!!!!!!!alla oute kai tou thiroidh!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ακομα δεν αρχισα να παιρνω σιδηρα και ασβεστιο.Οι εξετασεις που εκανα ηταν καλες αλλα φανταζομαι ειναι και νωρις ακομα!Δεν ειναι ασχημη η ιδεα να μας δανεισει ρουχα η νια....ειναι και του γουστου μας!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μία πραγματικά όμορφη ιστορία Θα πάρει μόλις 37 δευτερόλεπτα να το διαβάσεις και θα αλλάξεις τον τρόπο σκέψης σου. Δύο άνδρες, και οι δύο σοβαρά άρρωστοι, έμεναν στο ίδιο δωμάτιο ενός νοσοκομείου. Ο ένας άνδρας αφηνόταν να σηκωθεί όρθιος στο κρεβάτι του για μία ώρα κάθε απόγευμα για να κατέβουνε υγρά από τα πνευμόνια του. Το κρεβάτι του βρισκόταν δίπλα στο μοναδικό παράθυρο του δωματίου. Ο άλλος άνδρας έπρεπε να περνάει όλη την ώρα του ξαπλωμένος. Οι άνδρες μιλούσαν για ώρες αδιάκοπα. Μιλούσαν για τις γυναίκες τους και τις οικογένειές τους, τα σπίτια τους, τις δουλειές τους, τη θητεία τους στο στρατό, πού πήγαν διακοπές. Κάθε απόγευμα, όταν ο άνδρας δίπλα στο παράθυρο μπορούσε να σηκωθεί, περνούσε την ώρα του περιγράφοντας στον «συγκάτοικό» του όλα όσα μπορούσε να δει έξω από το παράθυρο. Ο άνδρας στο άλλο κρεβάτι άρχιζε να ζει για αυτές τις περιόδους μίας ώρας όπου μπορούσε να ανοιχτεί και να ζωογονηθεί ο δικός του κόσμος από όλη τη δραστηριότητα και χρώμα από τον κόσμο εκεί έξω. Το παράθυρο έβλεπε ένα πάρκο με μια όμορφη λιμνούλα. Πάπιες και κύκνοι έπαιζαν στα νερά ενώ παιδιά αρμένιζαν τα καραβάκια τους.. Ερωτευμένοι νέοι περπατούσαν χέρι-χέρι ανάμεσα σε κάθε χρώματος λουλούδια και μια ωραία θέα του ορίζοντα της πόλης μπορούσε να ειδωθεί στο βάθος. Καθώς ο άνδρας στο παράθυρο περιέγραφε όλο αυτό με θεσπέσια λεπτομέρεια, ο άνδρας στο άλλο μέρος του δωματίου έκλεινε τα μάτια του και φανταζόταν αυτό το γραφικό σκηνικό. Ένα ζεστό απόγευμα, ο άνδρας στο παράθυρο περιέγραφε μία παρέλαση που περνούσε. Αν και ο άλλος άνδρας δεν μπορούσε να ακούσει τη φιλαρμονική - μπορούσε να τη δει στο μάτι του μυαλού του καθώς ο κύριος δίπλα στο παράθυρο το απεικόνιζε με παραστατικές λέξεις. Μέρες, βδομάδες και μήνες πέρασαν. Ένα πρωί, η πρωινή νοσοκόμα ήρθε να τους φέρει νερά για το μπάνιο τους μόνο για να δει το άψυχο σώμα του άνδρα δίπλα στο παράθυρο, ο οποίος πέθανε ειρηνικά στον ύπνο του. Ξαφνιάστηκε και κάλεσε τους θεράποντες ιατρούς να πάρουν το νεκρό σώμα. Όταν θεωρήθηκε πρέπον, ο άλλος άνδρας ρώτησε αν θα μπορούσε να μεταφερθεί δίπλα στο παράθυρο. Η νοσοκόμα ευχαρίστως έκανε την αλλαγή, και εφ' όσον σιγουρεύτηκε ότι ο άνδρας αισθανόταν άνετα, τον άφησε μόνο. Σιγά, επώδυνα, στήριξε τον εαυτό του στον ένα του αγκώνα να δει για πρώτη φορά του τον έξω κόσμο. Πάσχισε να γείρει να δει έξω από το παράθυρο δίπλα στο κρεβάτι. Αντίκρισε ένα λευκό τοίχο. Ο άνδρας ρώτησε τη νοσοκόμα τι θα μπορούσε να ανάγκασε το συχωρεμένο συγκάτοικό του ο οποίος περιέγραφε τόσο έξοχα πράγματα έξω από το παράθυρο. Η νοσοκόμα αποκρίθηκε πως ο άνδρας ήταν τυφλός και δεν μπορούσε να δει ούτε τον τοίχο. Πρόσθεσε, 'Ίσως ήθελε απλά να σου δώσει θάρρος.' Επίλογος: Υπάρχει πελώρια ευτυχία στο να κάνεις τους άλλους ευτυχισμένους, παρά τις δική μας κατάσταση. Μοιρασμένη λύπη είναι μισή λύπη, αλλά η ευτυχία, όταν μοιράζεται, διπλασιάζεται. Αν θες να νιώθεις πλούσιος, απλά μέτρα όλα τα πράγματα που έχεις τα οποία δεν αγοράζονται με χρήματα. 'Το σήμερα είναι ένα δώρο, γι' αυτό αποκαλείται ' Το παρόν.' Η προέλευση από αυτό το γράμμα είναι άγνωστη, αλλά φέρνει καλή τύχη σε όποιον το διαδίδει. Μην κρατήσεις αυτό το γράμμα. Απλά προώθησέ το στους φίλους στους οποίους θες να ευχηθείς ευλογία.

to evale mia filh sto fb kai hthela kai egw na to dwsw se esas poy toso ektimw kai sas niwthw toso konta moy.............na eiste kala oles koritsia moy.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ooute kai emena eixan kati oi eksetaseis mou alla mou ta dinei o giatros gia na ta pernw!!!!tha doume pote tha stamatisw ton diplo sidhro kai tha pernw mono 2 mona xapakia thn hmera!!!!!!!!!!

pwpw re koritsia ti syxnoouria einai ayth?????????????eima monimos se mia toualeta!!kai sthn douleia einai sto ypogeio kai eimai olh mera panw katw!!!! :?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσαααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να'μαι κ παλι!!!!!!!!ειχε ανεβει η μαμα μου πανω κ καθομασταν!!!!!!!!

κ τωρα τρωω λιγο ψωμι με μαρμελαδα!!!μιαμ μιαμ!!!!!!!!!!!

νια μου ειναι καταπληκτικα κ τα δυο φορεματακια!!!!!!!!!!μου αρεσουν παρα πολυ οπως κ τα παπουτσια!!!!!!κ βεβαια θελουμε να μας τα παρουσιασει κ το μοντελακι μας!!!ε?????

χριστινα μου σημερα δεν ειχα αιμα.καθε φορα που πηγαινω τουαλετα φοβαμαι μηπως ξαναδω!!!!!!αχ ναι το αγορακι μου ειναι δυνατο κ το εχει αποδειξει!!!!!!

μην κουραζεσαι τοσο κοριτσι μου!!!!!!!καλα κανεις κ αυριο δεν θα πας στη δουλεια!!!!!ξεκουρασου!!!!

κ εγω το ρεζοφερον παιρνω!!!!!

α τιτινακι μου πολυ δυσαρεστο αυτο που συναιβει στη θεια του αντρα σου!!!να φανταστεις πως εμενα τα τρια απο τα πεντε αδερφια του πατερα μου που εχουν φυγει , φυγανε απο αυτη την αρρωστια.κ οι τρεις ηταν νεοι γυρω στα σαρσντα!!!!! :cry::cry::cry::cry:

φιλακια πολλα κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καμια δεν ειναι εδω???????????????????μονη μου μιλαω????????

:-c:-c:-c:-c [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] :!!:!!:!!:!!:!!:!!:!!:!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νια μου με συγκίνησες πολύ, τι καλό!!!!!Να είσαι καλά κοριτσάκι μου!!!

Ηλιαννάκι μπράβο που δεν έχεις αίμα σήμερα,γιούπι!!!

Τιτινάκι και εγώ από συχνοουρία άλλο τίποτα!!!

Εγώ από σίδηρο παίρνω legofer αμπούλα και μάλιστα διπλό από σήμερα,

όχι ότι καλύτερο αλλά τα χάπια δεν τα αντέχω με τίποτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νια μου,την ειχα διαβασει κ εγω πριν λιγο καιρο την ιστορια!!!!πολυ συγκινητικη και περικλειει ολο το νοημα της ζωης και τη δυναμη της ψυχης!!!πραγματα που ξεχναμε καθημερινα και ασχολουμαστε με ανουσιες λεπτομερειες...

ηλιαννακι, εδω ειμαι κ εγω!!!!πολυ χαιρομαι που δεν εχεις αιμα σημερα!!!!ολα καλα!!!

εγψ κοριτσια παιρνω ενα χαπι που ειναι συνδυασμος φυλλικου και σιδηρου!!!αηδιααααααα :evil::evil::x:x ferofolic λεγεται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια  Πώς είστε εσείς; Εμένα ξεκίνησε η δυσκοιλιότητα όπως στο πρώτο τρίμηνο... Ότι χειρότερο αυτή την περίοδο, που έχουν φουσκώσει και όλα, χέρια, πόδια. Χαλάλι βέβαια, καλά να είναι τα παιδάκια μας και θα τα αντέξουμε και αυτά. Λίγο έμεινε.  
    • Αχ άσε... Αναπολώ τις μέρες που κοιμόταν πολύ τα πρωινά και προλάβαινα να πιω καφεδάκι 🤣 εμένα το παληκάρι κοιμάται 1,5 το πολύ 2 ώρες το μεσημέρι αλλά μόνο πάνω μου... Αν κάνω να τον αφήσω δίπλα ανοίγει μάτια και κλαίει... Οπότε είμαστε αυτοκόλλητοι μέχρι το βράδυ που θα κοιμηθεί. Δε προλαβαίνω τι-πο-τα 🤯 ξέρω όμως ότι αυτές οι στιγμές αργότερα θα μου λείπουν.  Αααααα σιδερένιο το 7ο δοντακι σας! (Κι εμένα με δαγκώνει το κουνέλι μου 🤣) Ναι όσο μπορείς πάλεψε το με τα πατημένα γιατί μετά αν το αφήσεις ίσως να δυσκολευτεις.  Κι εγώ νιώθω ότι δεν έχω συνέλθει πλήρως από τη φάση γέννα - νεογέννητο... Καταρχάς ακόμα σκέφτομαι τη καισαρική και τη περίοδο της λοχείας και ανατριχιαζω... Μπρρρρρ!  Πότε πέρασε ένας χρόνος Ε; Απίστευτο! Ένας χρόνος απαιτητικός αλλά συνάμα όμορφος! Πως έχουν αλλάξει τα μωράκια μας... από μικρά νεογέννητα έχουν γίνει μικροι εξερευνητές 🤣 Κοιτάζω τις φωτογραφίες από την εγκυμοσύνη ή βιντεάκια με τη κοιλιά μου να κινείται και ακόμα δε μπορώ να πιστέψω ότι το έζησα, σαν ένα γλυκό όνειρο.... Τον κοιτάζω και η καρδιά μου πάει να σπάσει από αγάπη... 💙      
    • Πώς τη παλεύω; Πφφφφ ανάλογα τη μέρα .. υπάρχουν μέρες που βγαίνουμε βόλτα, μέρες που συναντιεμαι με φίλες που έχουν κι αυτές μικρά παιδάκια και μέρες που είναι σκέτη καταστροφή...  Εμένα αν ξυπνήσει μέσα στη νύχτα θέλει οπωσδήποτε να πιει γάλα αλλιώς δεν ηρεμεί με τίποτα.  Ευτυχώς 20:30-21:00 κοιμάται. Τις τελευταίες δυο μέρες και μένα κοιμάται περισσότερο.... Μωρέ λες; Λες να κοιμόμαστε σαν άνθρωποι σιγά σιγά; 🤣🤣🤣🤣 Φτου φτου φτου μη το ματιασω!   
    • Να χαίρεσαι!! Μια χαρά είναι ο τράχηλος! Άλλες έχουν μικρό τράχηλο και κάνουν περίδεση, εσύ δεν έχεις να το σκέφτεσαι αυτό!!  Σε κάποια φάση λογικά ξεκινά και μειώνεται το πάχος για τον τοκετό! Τα κορίτσια που είναι μαμάδες θα ξέρουν καλύτερα κιόλας!
    • Καλά εσενα θα θέλει σίγουρα να σου το αυξήσει όταν μιλήσεις μαζί του πες μας 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...