Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν2


Recommended Posts

Κοριτσια εγω ταινιες γραφω με τα ονειρα που βλεπω, ειναι απιστευτο.Ευτυχως μεχρι στιγμης δεν ειναι τρομαχτικα, απλα περιπετειες....η μικρη χαιντι στο λιβαδι, λαμψη, τολμη και γοητεια κτλ :lol::lol: , τωρα αν θα περασω και σε θριλερ θα σας ενημερωσω :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

NASIA MOU GIATI STH AYXENIKH THN EIXES PISW SOU THN OTHONH??????????????? :shock::shock::shock::shock::shock:

OSO GIA TA ONEIRA KAI EGW STHN EGGYMOSYNH VLEPW PARA POLLA KAI ANAKATEMENA.....EXW DEI OTI MPOREITE NA FANTASTITE KAI NAI EINAI POLY ANXOTIKA!!!

ME TOSO OMORFES MAMADES O ANTAGONISMOS THA EINAI MEGALOS KAI STIS KORES!!!!!!!!!!

AX EMENA O GIATROS THN TELEYTAIA FORA POU PHGA DEN MOU EIPE POTE NA KANW TON EPOMENO YPERHXW :(:(:(:( MONO GIATHN KAMPYLH ZAXAROU MOU EIPE NA THN KANW STHN 26 EVDOMADA......GIA NA DOUME THELW NA DW KAI EGW TO MWRAKI MOU PALIIIIIIIIIIIIII :cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΡΚΙΝΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΣΘΗΤΗ ΑΦΟΥ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΣΑΚΩΘΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ Ν ΚΛΑΙΩ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ.....ΤΕΝΤΥ ΜΟΥ Κ ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΑΤΕ ΑΡΚΕΤΑ!!!!!!!!ΤΙ ΩΡΑΙΑ!!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΣΟΥ,ΘΑ ΤΙΝ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΘΑ ΞΕΤΡΕΛΑΘΕΙΣ!!!!!!!!ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ Κ ΣΥΓΚΙΝΙΤΙΚΟ!!!!!!!!ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΜΑ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΜΙΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ Κ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ.ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΙΝ ΣΕ ΑΝΧΩΝΟΥΝ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΟΛΑ ΘΑ ΤΑ ΜΑΘΕΙΣ!!!!!!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΙΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΜΙΑ!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!

αναστασακο ετσι ακριβως ειναι η αυχενικη!!!

επισης εγω στον ανασταση ουτε τη γραμμη εκανα, ουτε ο αφαλος μου πεταχτηκε κ οι θηλες μου ειχαν σκουρυνει απο οταν εμαθα οτι ειμαι εγκυος! ειναι στη γυναικα προφανως!

τεντυ κ αλλο κοριτσακι!!!!!!! τι καλα!!!!!!!!!!!!!!! αντε θα ερθει κ η δικια μου να γινουν πολλες!! :lol::lol::lol: αυριο θα παω σε μια γυναικολογο, ελπιζω να καταληξω συντομα σε γιατρο..

μικι με το καλο να απολαυσετε κ εσεις το μπεμπεκι σας σημερα!

τιτινακι ελπιζω να μην αγχωνεσαι κ να μην τα σκεφτεσαι ολα αυτα κ στο ξυπνιο σου! μια χαρα θα τα κατεφερεις!

το μαρακι που ειναι παλι?? πολλες απουσιες μετραω...

οσο για το ενστικτο της μανας εγω στην πρωτη μου εγκυμοσυνη ηξερα οτι ειναι αγορι! ημουν σιγουρη! αφου ολοι μου ελεγαν θελω να σε δω τι θα κανεις οταν ο γιατρος σου πει οτι ειναι κοριτσι!! κ τωρα πιστευω οτι εχω κοριτσι!! αν κ μου λενε οτι ειμαι αγορομανα κλπ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τιτινάκι μου η οθόνη ήταν βαλμένη δίπλα στο κρεβάτι που είχα ξαπλώσει για την αυχενική, δηλαδή λίγο πιο πάνω και δίπλα από το κεφάλι μου στα δεξιά οπότε δεν μπορούσα να δώ τίποτα......έτσι κι αλλιώς είχα τόσο άγχος που δεν θα παρατηρούσα και πολλά πράγματα! Όταν θα του πας τα αποτελέσματα από την καμπύλη ζαχάρου θα σου κάνει και υπέρηχο φαντάζομαι!

Ξέχασα να σας πώ...εχθές ανέβασα πάλι 15.5 πίεση στον γιατρό, μετά από 10 λεπτά είχε πέσει στο 14 και όταν γύρισα στο σπίτι ήταν 12!!!!!!! Μα πόσο χέστης μπορεί να είμαι τελικά???????? :ymtongue:

Μυριάκι μου εσύ έκλεισες για τον β' επιπέδου??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΜΟΥ ΕΤΣΙ Κ ΕΓΩ ΑΠΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΕΛΕΓΑ ΑΓΟΡΙ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ.ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ?ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΣΥΣΤΗΣΩ ΓΙΑΤΡΟ.ΠΡΕΠΕΙ ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΚΛΕΙΣΑ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΣΤΙΣ 27 ΙΟΥΝΙΟΥ.ΕΣΥ?ΝΑ ΜΙΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ....ΤΙΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΣΑΧΑΡΟΥ ΠΟΥ ΤΙΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΙΔΙΩΤΙΚΑ?Κ ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΕΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιριαμ απο θεσσαλονικη ειμαι, αν ξερεις καποιον καλο πες μου!!

αυτος που παω γενικα ειναι καλος, απλα μου εχει πει 2 φορες για προκληση στην 38η εβδ (ΠΑΡΑ πολυ νωρις) κ δε θελω!!

για την καμπυλη δε θυμαμαι να σου πω, μου την ειχε γραψει ο γιατρος μου κ δενειχα πληρωσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσαροι!

Εγώ σήμερα πολλή ζαλάδα πάλι, γιατί δεν κοιμήθηκα και πολύ καλά, και με έπιασε και καούρα πριν. Ένιωθα μια πίεση κάτω απ' το στήθος και νόμιζα ότι θα ξεράσω το στομάχι μου, τα έντερά μου, τους πνεύμονές μου και διάφορα άλλα. Τώρα έφαγα και νιώθω καλύτερα. Μόλις χωνέψω θα πάω να ξαπλώσω για λίγο.

Δώρα, τέλεια, μια χαρά τα νέα σου.

Το στήθος μου εμένα έχει μεγαλώσει ελαφρώς και οι θηλές έχουν σκουρύνει κάπως και μεγαλώσει. Αλλά μη φανταστείτε θεαματικές αλλαγές, ούτως ή άλλως είναι μικρό το στήθος μου, οπότε δεν πολυφαίνεται και που μεγάλωσε.

Κορίτσια, εγώ να σας πω για όνειρα, να φρίξετε. Χτες έβλεπα ότι ξαναπαίζαμε το θέατρο του σχολείου, αλλά ήταν άλλο το θεατρικό έργο, όχι αυτό που παίξαμε, ότι έπαιζα κι εγώ, είχαν έρθει οι μισοί ηθοποιοί, είχαμε ξεχάσει τα λόγια, και είχαμε τη διευθύντρια πάνω απ' το κεφάλι μας. Μετά ξύπνησα και ξανακοιμήθηκα και είδα ότι ο από πάνω μας ήταν ο τσάρος Νικόλαος! ΤΙς προάλλες ακούστε όνειρο: έμενα σε ένα μαγαζί. Ένα βράδι βγήκα ραντεβού με κάποιον που δε θυμάμαι, μπαίνω στο μαγαζί για να κοιμηθώ, και κάνω έλεγχο κάτω. Σκέφτομαι ότι δεν έκανα έλεγχο μήπως είναι κανείς στο πατάρι, και τότε ακούω βήματα στη σκάλα. Κοιτάω και βλέπω τον εννιάχρονο γιό μιας μαθήτριάς μου, βρεγμένο ως το κόκκαλο, να τρέχει. Του λέω, "είναι κι η μαμά σου μαζί σου;" κι αρχίζω να φωνάζω "Μαρίνα, Μαρίνα". Τότε ακούω βήματα στη σκάλα, κοιτάω, και ήταν μια αγγλίδα (μη με ρωτήσετε πού ξέρω ότι ήταν αγγλίδα) που φορούσε μάσκα και κρατούσε ένα ξύλο. Τότε νομίζω άρπαξα το ξύλο κι άρχισα να τη βαράω. Επειδή μιλάμε με τη μαθήτρια συνέχεια με μηνύματα, της είπα για το όνειρο, αυτή το είπε στο γιό της, κι ο μικρός είπε ότι θα δει το ίδιο όνειρο το βράδι και θα δείρει μόνος του τους κακούς! Ρεζίλι έγινα, χαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έκλεισα για τις 23 Ιουνίου στην Αγίας Σοφίας ένα κέντρο προγεννητικού ελέγχου, μην πώ το όνομα του γιατρού δεν ξέρω αν επιτρέπεται.....καμπύλη ζαχάρου όταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου είχα κάνει στο μικροβιολογικό που κάνω όλες μου τις εξετάσεις στα Μουδανιά, δεν θυμάμαι πόσο είχα πληρώσει αλλά θυμάμαι ότι ήταν μπλιάξ και στα μισά έκανα εμετό...ευτυχώς οι μετρήσεις είχαν ήδη γίνει οπότε δεν χρειάστηκε να την ξανακάνω.

Άννα Μαρία αυτό το τελευταίο όνειρό σου κι αν ήταν ότι να'ναι... :lol::lol: καλά λέω εγώ ότι οι ορμόνες κάνουν πάρτυ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΕΝΕΘΛΙΑ Ε?Κ ΓΩ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΙΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ Κ ΕΜΕΙΝΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΕΥΤΗΧΩΣ.ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΣΟΥ ΕΣΤΗΛΑ ΠΜ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΣΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΘΕΣΝΙΚΗ Κ ΤΡΙΓΥΡΩ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩΝΙΣΟΥΜΕ ΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ?ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια μου για άλλη μια φορά μου έφτιαξες το κέφι!!!με τον κουνιάδο-βλήμα!!!

Άντε να κάνεις και το β επιπέδου τον Ιούνιο και να μη χρειαστείς αμνιοπαρακέντηση

γιατί είπαμε είναι πολύ ψυχοφθόρα η φάση!!!Όλα να σου πάνε τέλεια κοριτσάκι μου!!!

Α τι διάβασα για πίεση;Μια ταχυπαλμία με πιάνει και εμένα αλλά όχι και πίεση!!!

Βρε μην αγχώνεσαι τόσο.......................

Αναστασία μου μια χαρά είναι τα όνειρα που βλέπεις!!!!τι μου θύμησες τώρα με τη χάιντυ

και τα λειβάδια.Είναι η αγαπημένη μου..............Μακρυά από μας τα θρίλερ ούτε να το σκέφτεσαι!!!

Maimoudaki με το καλό και εσύ αύριο, αφού κοριτσάκι λέει το ένστικτο της μάνας θα

έρθει η μπουμπούκα!!!Ελπίζω να σου αρέσει η γυναικολόγος και να καταλήξεις εκεί!!!

Άννα Μαρία παιδί μου τι όνειρα ελιναι αυτή;σε κέφι είναι οι ορμόνες σου!!

Τιτινάκι και Muriam εσείς με τα αγοράκια ετοιμαστείτε, είναι πολλά τα κοριτσάκια!!!

Τα φιλιά μου προς το παρόν!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NASIA MOU KAI SE EMENA ETSI THN EIXE THN OTHONH ALLA EIXE KAI OTHONH KREMASMENH STON TOIXO AKRIVWS MPROSTA MOU KAI VLEPAME PIO KALA!!!!!!!!!THN KAMPYLH ZAXAROU THA THN KANW STO ARETEEIO EKEI PU THA GENISW.....DOULEVEI H PETHERA MOU EKEI ALLA DEN THYMAMAI POSO THA PLHRWSOUME!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε νασια ξεχασα, καλε ηρεμησε μη φοβασαι! τι φοβιες ειναι αυτες!!!

εγω μεσα ειμαι για καφεδακι παντως!!!!!

τεντυ θα δω, απλα αυτη θα μου βγει πιο ακριβη, θα δουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Μυριάκι την μέρα που έχεις γενέθλια και ακριβώς ένα μήνα μετά τα δικά μου (για να δούμε θα πάρω καλό δώρο???????) Κι εγώ είχα σκεφτεί να κάνω και την αυχενική εκεί αλλά παίρνουν 150 ευρώ....και τελικά την έκανα στα Μουδανιά.

Τιτινάκι μου δυστυχώς δεν είχε άλλη οθόνη στον απέναντι τοίχο για να βλέπω....

Μαϊμουδάκι μου στο πρώτο μου παιδάκι (πριν 8 χρόνια) στον β'επιπέδου είχαν βρεί ότι είχε πρόβλημα χοντρό (δεν σωνόταν δηλαδή) το μωρό και από τότε έχω τρελή φοβία......όταν είχα πάει για την κόρη μου δεν κοιτούσα καν την οθόνη...απλά τους είχα πεί να μου πούν αν είναι όλα εντάξει με το μωρό....

Δεν έχω αντίρρηση να συναντηθούμε αν και έρχομαι πολύ σπάνια πλέον στην Θεσ/νίκη λόγω δουλειάς του άντρα μου δηλαδή....εγώ ψοφάω να έρχομαι αλλά δεν με φέρνει και εγώ δυστυχώς δεν οδηγώ.... :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ ΓΩ ΒΛΕΠΩ ΟΝΕΙΡΑ ΑΠΟ ΤΙΝ ΑΓΩΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ.......ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΩΡΑΙΑ ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΩ Κ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ Κ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΜΗΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ.ΤΕΝΤΥ ΜΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΝΥΦΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΟΥΜΕ ΧΙΧΙ.ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεριζω τις αιθέριες παρουσιες της παρεας μας :D

(μα τις σας λεεεεεεεεεεεεω μεσημεριατικααα :lol: )

τι μου κανετε?

teddy μου τι τελεια?

ολα καλα δλδ? περιμενετε και αλλα αποτελεσματα?

με το καλο η ΚΟΡΗ :)

μα τι ονειρα ειναι αυτα?

ενα και ενα ολα χαχαχα :lol:

εγω ή εχω καιρο να δω ονειρο ή το αλτσχαιμερ εγκυμοσυνης μου χτυπαει στην πορτααα :lol::lol:

με το καλο και ο γιατρουλης σημερα :D

νταξει τα χθεσινα ψιλοπερασαν , σιγουρα κουρασης ηταν..

εγω 13 ιουνιου εκλεισα για β-επιπεδου και ενυπομωνωωω :D:D

καλα σημερα εφαγα αρακα που ειχα φτιαξει και πηγα να τον βγαλω

παναγιαα μου και μαρεσεεε ο αρακας :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααα σας κοπελιες...μπηκα να διαβασω τα νεα σας πριν ριξω κανα μεσημεριανο υπνο...

Μικι...γελασα πολυ με το ψηλη...χαχα...1.60 με το ζορι...και ο αντρας μου ειναι 1.95...να μας δεις διπλα διπλα να πεθανεις στο γελιο...

Αναστασια μου στα ειπε ολα το Βανεσακι για την αυχενικη οποτε δεν εχω τπτ να προσθεσω..οι θηλες εμενα αμεσως αρχισανε να σκουραινουν..οσο παει βεβαια γινεται και πιο πολυ...η γραμμη ακομα δεν εχει βγει αλλα οπου να ειναι την περιμενω..κοριτσια εγω οταν γεννησα η γραμμη δεν ειχε φυγει και μου ελεγαν οτι φευγει μονη της και τελικα πηρα μια μπατονετα με οινοπνευμα και το εκανα και εφυγε αμεσως..

Teddy...σε εβαλα και στη λιστα...ανεβαινουμε ...χεχεχε...Βεπιπεδου κανεις μεταξυ 21-24 βδομαδας

Χριστινααα εισαι καλυτερα σημερα???Αχ τον αλλο μηνα παω για καμπυλη...μου ειχε πει οτι δεν θα εκανα αλλα τελικα μου λεει τωρα οτι θα κανω...τις λεω γιατι μου το κανετε αυτοοοοο για να κανω εμετους παλιιιιι...ατιμη γιατριναααα....χαχαχα

Εσεις λετε για Βεπιπεδου..και εγω με την Χριστινα πρεπει να λεμε για doppler...Χριστινα ποτε πας??Εμενα μου εκλεισε για 22 Ιουλιου..κατακαλοκαιρο...και τον αλλο μηνα και η καμπυλη ..μπλιαχχχ...Απο ονειρα αφηστε το καλυτερα...βλεπω θριλερ...βλεπω ερωτικα...βλεπω το μωρακι να παιζει με το Χριστοφορο..απο ολα εχει ο μπαξες...μεχρι και το μεσημερι βλεπω ονειρα...τι να πεις...ορμονες...παω να ριξω υπνακο και να μπω παλι το απογευμα...ΑΑΑ Χριστινααα...ανοιξε παλι το site απο το baby island και εχουν το καροτσι το HELLO KITTY και θα παρω τηλ το απογευμα να μαθω λεπτομερειες...χιχιχιχι λες να ειμαι τυχερη τελικααα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SOU EVI MOU!!!!!!!!!!!KAI EGW ME TO ZORI 1.6O EIMAI....ASTA KAI FOVAMAI OTI THA GINW SAN MPALITSA OTAN THA MEDGALWSEI KAI ALLO H KOILITSA..... ;););););)

EGW GIA KAMPYLH ZAXAROU MOU EIPE NA PAW STHN 26 EVDOMADA PREPEI NA KLEISW RANTEVOU AYTES TIS MERES!!!!!!!!!!OSO GIA DOPPLER DEN MOU EIPE KATI AKOMA....DEN XERW GENIKA DEN MOU EIPE NA PAW GIA YPERHXO!!!!!!TI NA PW DEN XERW......TI AKRIVWS KANOUN STO DOPPLER??????

OSO GIA TO SITE MPHKA LIGO KAI TO EIDA KAI EXEI POLY OMORFA PRAGMATAKIA EYXOMAI NA VREIS TO KAROTSAKI EKEI!!!!!!!!!

SHMERA KORITSIA EINAI H DIKH MOU SEIRA NA VGW GIA KAFEDAKI!!!!!XIXIXIXIXIXI!!!!!!!!!!!!1THA FYGW KATA TIS 6 PARA!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsaressssssss.kale moy lipsate pwpwpwpw....exoyme diafora treksimata me ton gamo kai den polympenw shmera phga kai thn mama sto spiti kai twra eimai pali monaxoyla..klaps klaps......... :((:((:((:((:((:(( kale ti wraies foto einai aytes koykles oles eimaste to poio omorfa pareaki xaxaxaxaxxa.....twddy moy mpravo gia tis eksetaseis soy teleia ola kai me to kalo to koritsaki soyyyyyy.......... twra eftiaksa enan ellinhkoylh kai kathome mpalkoni kai ton pinw ....poy eisaste kaleeeeeeeee

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλισιπερα σε ολεσ...

Νια μου..τη κανισ κοριτσι μου??...τρεχισ??? :lol::lol::lol::lol: ..μιν κουρασεσε πολι..να προσεχια...

αλιθια ποσ πανε τα μορακια??..να σε ροτισο κατι?...τα κανισ περιδεσι η οχι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε εδω ειμαστε τι φωναζεις? :lol: πω πω εγω εχω να πιω καφε απο τοτε που ακουσαμε καρδουλα!!!Και καθε φορα που κανω σε καποιον ζεστο νες με γαλα με τρελαινει η μυρουδια!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geiasoy kai se sena ninaki .......kala eimai mia xara .mallon tha kanw telos toy mhna tha moy pei poy tha kanw afxenikh.........

esy ti kaneis???????to nini soy??

μια χαρα ιμαστε....και το μορο κλοτσαι την μαμα :lol::lol::lol::lol: ..ιδικα σιμερα εκανε παρτυ... :lol::lol::lol::lol: ..και πιο ορεεο ιταν που σιμερα επιτελουσ κλοτσισε και τον πατερα του :lol::lol::lol::lol: ετσι για να μιν εχι παραπονο.. :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια 😊 Ο τράχηλος αρχίζει και μειώνεται όσο περνάει η εγκυμοσύνη έχει να κάνει με την κάθε κοπέλα εμένα πχ μειώθηκε στην πρώτη αλλά μετά κόλλησε στο 3 δεν επεσα πιο κάτω εεε για φυσιολογική γεννά δεν ήταν καλό το 3  Είναι νωρίς ακόμα όμως μην σκας για αυτό στην παρούσα φάση είναι μια χαρά αυτό να σκέφτεσαι είναι όσο πρέπει να είναι 
    • Καλημέρα κορίτσια  Πώς είστε εσείς; Εμένα ξεκίνησε η δυσκοιλιότητα όπως στο πρώτο τρίμηνο... Ότι χειρότερο αυτή την περίοδο, που έχουν φουσκώσει και όλα, χέρια, πόδια. Χαλάλι βέβαια, καλά να είναι τα παιδάκια μας και θα τα αντέξουμε και αυτά. Λίγο έμεινε.  
    • Αχ άσε... Αναπολώ τις μέρες που κοιμόταν πολύ τα πρωινά και προλάβαινα να πιω καφεδάκι 🤣 εμένα το παληκάρι κοιμάται 1,5 το πολύ 2 ώρες το μεσημέρι αλλά μόνο πάνω μου... Αν κάνω να τον αφήσω δίπλα ανοίγει μάτια και κλαίει... Οπότε είμαστε αυτοκόλλητοι μέχρι το βράδυ που θα κοιμηθεί. Δε προλαβαίνω τι-πο-τα 🤯 ξέρω όμως ότι αυτές οι στιγμές αργότερα θα μου λείπουν.  Αααααα σιδερένιο το 7ο δοντακι σας! (Κι εμένα με δαγκώνει το κουνέλι μου 🤣) Ναι όσο μπορείς πάλεψε το με τα πατημένα γιατί μετά αν το αφήσεις ίσως να δυσκολευτεις.  Κι εγώ νιώθω ότι δεν έχω συνέλθει πλήρως από τη φάση γέννα - νεογέννητο... Καταρχάς ακόμα σκέφτομαι τη καισαρική και τη περίοδο της λοχείας και ανατριχιαζω... Μπρρρρρ!  Πότε πέρασε ένας χρόνος Ε; Απίστευτο! Ένας χρόνος απαιτητικός αλλά συνάμα όμορφος! Πως έχουν αλλάξει τα μωράκια μας... από μικρά νεογέννητα έχουν γίνει μικροι εξερευνητές 🤣 Κοιτάζω τις φωτογραφίες από την εγκυμοσύνη ή βιντεάκια με τη κοιλιά μου να κινείται και ακόμα δε μπορώ να πιστέψω ότι το έζησα, σαν ένα γλυκό όνειρο.... Τον κοιτάζω και η καρδιά μου πάει να σπάσει από αγάπη... 💙      
    • Πώς τη παλεύω; Πφφφφ ανάλογα τη μέρα .. υπάρχουν μέρες που βγαίνουμε βόλτα, μέρες που συναντιεμαι με φίλες που έχουν κι αυτές μικρά παιδάκια και μέρες που είναι σκέτη καταστροφή...  Εμένα αν ξυπνήσει μέσα στη νύχτα θέλει οπωσδήποτε να πιει γάλα αλλιώς δεν ηρεμεί με τίποτα.  Ευτυχώς 20:30-21:00 κοιμάται. Τις τελευταίες δυο μέρες και μένα κοιμάται περισσότερο.... Μωρέ λες; Λες να κοιμόμαστε σαν άνθρωποι σιγά σιγά; 🤣🤣🤣🤣 Φτου φτου φτου μη το ματιασω!   
    • Να χαίρεσαι!! Μια χαρά είναι ο τράχηλος! Άλλες έχουν μικρό τράχηλο και κάνουν περίδεση, εσύ δεν έχεις να το σκέφτεσαι αυτό!!  Σε κάποια φάση λογικά ξεκινά και μειώνεται το πάχος για τον τοκετό! Τα κορίτσια που είναι μαμάδες θα ξέρουν καλύτερα κιόλας!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...