Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΣΤΟΣ ΓΕΝΝΑΣ...?


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΣΟ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΣΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ ΥΓΕΙΑΣ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλέκτρα μου εξαρτάται από το δωμάτιο, όσο πιο πολλά κρεβάτια τόσο φθηνότερα, όσο πιο λίγα κρεβάτια τόσο πιο ακριβά... Εγώ γέννησα στο Ιασώ, έμεινα σε τρίκλινο δωμάτιο και πλήρωσα τριάμισι στο νοσοκομέιο κι άλλα τόσα πήρε κι ο γιατρός, ήταν ακριβούτσικα αλλά λογικά στην Καβάλα θα είναι πιο φθηνά......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλέκτρα μου εξαρτάται από το δωμάτιο, όσο πιο πολλά κρεβάτια τόσο φθηνότερα, όσο πιο λίγα κρεβάτια τόσο πιο ακριβά... Εγώ γέννησα στο Ιασώ, έμεινα σε τρίκλινο δωμάτιο και πλήρωσα τριάμισι στο νοσοκομέιο κι άλλα τόσα πήρε κι ο γιατρός, ήταν ακριβούτσικα αλλά λογικά στην Καβάλα θα είναι πιο φθηνά......

350ΕΥΡΩ? ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ ΥΓΕΙΑΣ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε δημοσιο νοσοκομειο ειναι οικονομικα τα δωματια. εγω πληρωσα 530ε σε μονοκλινο για 4μερες με φυσιολογικο τοκετο, με καισαρικη ειναι 250ε.

Γιατι δεν παιρνεις τηλ. στο νοσοκομειο να ρωτησεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

εγω γεννησα σε νοσοκομειο στην Κρητη.Γεννησα με καισαρικη κ ημουν σε μονοκλινο...κ δεν πληρωσα τιποτα.

νομιζω μονο σε φυσ.τοκετο πληρωνεις ενα μικρο ποσο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εαν θα πας σε δημοσιο νοσοκομειο σε ημερα εφημεριας και σε ξεγεννησει ο εφημερευων γιατρος δεν πληρωνεις τιποτα ασχετα αν εχεις η οχι ασφαλεια.

Απο κει και περα εαν πας σε ιδιωτικο πληρωνει γιατρο και κλινικη τον τιμοκαταλογο τους, απλα σε περιπτωση καισαρικης εαν ειχες ασφαλεια θα εισεπρατες καποιο ποσο η εαν η κλινικη ειναι συμβεβλιμενη με τον ασφαλιστικο σου φορεα θα πληρωνες λιγοτερα λευτα.

Στο θεμα γεννα η ασφαλεια σου σου παρεχει καποιο επιδομα τοκετου και μεχρι εκει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΕ ΚΛΙΝΙΚΗ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΣΑ 2,100.ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΤΑ 900 ΠΙΣΩ ΜΕ ΤΟ ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ.ΑΛΛΑ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙΠΟΤΑ.Η ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ , ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΛΟΓΩ ΚΡΙΣΗΣ Η ΚΛΙΝΙΚΗ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΡΙΞΕ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΑΚΟΜΗ,ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...