Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο.41 - Η ώρα της Αφοδίτης!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μα πως αντεχεις ρε λινα?απαπαπ

ααα ιουλια μια απο τα ιδια..κ γω ετσι ημουν..αυπνη κ αφαγη :twisted:

κ ημουν κ 3 παιδι..πως αντεχε η μανουλα μου :o:o:o:o:o:o:o:o

τρελο κερατο ημουν..

κατερινα δε κανεις εμβολια?

επισης τι δουλεια κανεις?

αθηνουλα ποτε πετας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακουσα 50 δευτερόλεπτα. δεν κατάφερα παραπάνω.. αν και επρεπε να εμπιστευτώ το γουστο της Αφροδίτης..

Τελεια ρε συ Νατάσα, στην ιδια εκκλησία, καλή φάση! Με το καλό! Τωρα διάβασα για τα εμβόλια.. Τα νευρα μου με αυτα τα πράγματα.. Και δεν εχει να κάνει με το ΤΕΒΕ, και σε ιδιώτη τα ίδια σκατα ειναι.. :twisted::twisted:

Θουλάκιμ εισαι καλύτερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλεεεεε περασαμε καλε....στον!telikooooooo

Τι να κανω ρε θου μου...υπομονη

Το χειροτερο ειναι η αγωνια μηνφαω κατι που δεν γνωριζω οτι

Εχει γαλα...´η βουτυρο :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι καλυτερα..

να σαι καλα..

ακουσα λιγο τα αλλα τραγουδια..αππαπα..το δικο μας το καλυτερο :lol::lol:

φαντασου..

οποτε το σαββατο επιβαλλεται να κανω πιτσα..εμ με τη γιουροβιζιον παντα πιτσα τρωω.. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη δεν ξέρουμε ακόμη.....

Λίνα ωχ. Ούτε εσύ τρως αβγό φαντάζομαι!!!

Κοτσάνα που ρωτάω το ξέρω αλλά είμαι νέα στο άθλημα. Ίσως σε πάρω να τα πούμε κάποια στιγμή!

Κατρίνα εγώ δεν πολυμπήκα στην διαδικασία να ψάξω για τα εμβόλια γιατί φοβήθηκα και δεν ήθελα να ξέρω πολλά. Ο Θεός βοηθός!!!Κοπελιά πες τα για τα κιλά!!!! Σε καταλαβαίνω! Μια από τα ίδια ακριβώς!

Άσε τη Θου να λέει!

Φιλάκια στην πολυλογού!

Χαχαχα θου!!!!!!!!!!!!

Και γω! Φέτος θα φάω μπανάνες ομως!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ξεχασα να πω το καλυτερο..

μεχρι κ η ομολιτρια ειπε για το καλουπι της νατασας..οτι ειναι κ γαμω..καλα δε το πε ετσι ακριβως..

α καταλαβα κ συ κατερινα εισια λιιγο ψωναρα :oops::oops::oops::lol::lol:

μα 48 κιλα? :shock:

αρα η νατασα να τρωω αυγο? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Νατάσα μου γέλασα :lol::lol::lol: τα ίδια κάνω και εγώ στους γιατρούς,ανοίγω συζήτηση ενώ ξέρω ότι θα τα πάρω αλλά εκεί...μαζόχα!!Είμουν Δράμα(απο εκεί είμαι)για κάνα μήνα και πήγα στον παιδίατρο της νύφης μου.Είχα εμβόλιο και το είχα καθυστερήσει αρκετά οπότε είπα να πάω.Ανοίγω κουβέντα για του ύπνο και εκτώς από το να την αφήνω να κλαίει όοοοοοσο κλάψει τι άλλο μου είπε;Ότι ξυπνάει επειδή πεινάει :twisted::twisted::twisted:και άλλες αηδίες που βαριέμαι να γράψω! Θα παίζαμε ξύλο λέμε τι παπάρας!!!

Θούλη κάνω,θα ήθελα να μην κάνω άλλα όμως και μετάνιωσα που άρχισα.Λέω να τελείωσω αυτά που ξεκινήσαμε και το mmr και να μην κάνω άλλα.

Δουλέυω σε ένα ξενοδοχείο σκέτο παράδεισο...για διακοπές!!!Εμείς δουλέυουμε όταν οι άλλοι κάθονται δυστηχώς :(:( Βλέπεις ήθελα να σπουδάσω κάτι που δεν θα κορεστεί ποτέ,ο τουρισμός,τι χαιβάνι είμουν,αργίες γιορτές δεν έχω ποτέ,ούτε ο άντρας μου και αν δουλέυουμε αντίθετες βάρδιες άστα...αχ πως θα ξαναπάω,ξενέρωσα τώρα :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν σας προλαβαίνω ρε!!!!

Θούλη ναι θέλω να ξαναγίνω αδύνατη γιατί έτσι με συνήθισα!Η Νατάσσα με καταλαβαίνει ορίστε μας.Ναι είμαι ψώνιο και δεν θέλω να αγοράσω όλα τα ρούχα μου από την αρχή,και εντάξει ας μην γίνω 48 ας είναι και 52 :lol::lol: αλλά όχι 59 που είμαι τώρα :oops::oops:

Νατάσα και εγώ λίγο που το έψαξα τρόμαξα και κατέληξα,αλλά δεν είχα κάποιον να με σπρώξει στο να μην τα κάνω απ'την αρχή.Αλλά ποτέ δεν είναι αργά!!Μου αρέσει να πηγαίνω και κόντρα σε όλα :lol::lol:

Το τραγούδι δεν μου αρεσε και εμένα και συμφωνώ με την Αφροδίτη,μπασταρδεμένο τελείως και καθόλου στα γούστα μου!!

Έχουν αλλέργίες τα παιδιά σας με την Λίνα καλά κατάλαβα;Κουράγιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα 'μαι πάλι!

Ξενυχτάτε πολυλογούδες μου;

Το Σάββατο είναι η eurovision; Ιδέα δεν είχα! Περάσαμε; Ούτε εμένα μου αρέσει το τραγούδι μας πάντως... :roll:

Θουλάκι μου, εσύ έγραψες ότι μέσα στην ημέρα δεν κοιμάται ο Παντελάκος; Κι η Β πάντως, σαν βρεφάκι ήταν πολύ ανήσυχη... Δεν κοιμόταν παρά ελάχιστα μέσα στην ημέρα και φυσικά όλη τη νύχτα ξυπνούσε περίπου 1000000 φορές... Σταδιακά άλλαξε ο ύπνος της κι όσο μεγάλωνε, τόσο καλύτερα! ;) Κουράγιο και σε σένα και στην Κατερίνα!

Νατασούλι... ανεκδιήγητη η παιδίατρος ε; :roll: Να τραβάς τα μαλλιά σου...

Λίνα μου, κουράγιο με τη διατροφή και την αλλεργία... :?

Φρανίτα, ξέχασα να σου πω καλή αρχή για το blog! Συνέχισε δυναμικά! :-bd Θα σε παρακολουθούμε! Κόψατε τούρτα οικογενειακώς στο Σεμπίνι; :D

Αφροδιτούλα μου...... κοντεύεις πουλάκι μου ή το λες απ' την πολλή σου τη λαχτάρα; :P Άντε μακάρι!!!!! \:D/ Τι καλά!!!!

Γωγούλα και Λένα... συνεννοημένες είστε οι συμπεθέρες, να τσακωθείτε με τους άντρες σας; :P:(

Λενάκι, ο δικός σου -ακόμα κι αν υπερβάλει- ξέρεις ότι το κάνει μόνο από ενδιαφέρον! :x Αφέσου στις φροντίδες του λοιπόν και ξεκουράσου!!! :D

Γωγούλα μου... :( Τόσο κρίμα και για τις μικρές και για την πεθερά σου που σκίζεται η κακομοίρα για σας και την ακούει κι από πάνω και για 'σένα που δεν επιτρέπεται να ζεις τέτοιες εντάσεις σ' αυτή τη φάση!! Για όλους σας βασικά! Όχι για τα σόγια ρε παιδί μου, δεν αξίζει τον κόπο!!! :(

Ήθελα κι άλλα να πω, αλλά τώρα τα ξεχνάω. Ήδη φλυάρησα αρκετά, σκάω!! 8-}

Άλλο σκηνικό που ήθελα να σας πω... Χθες είμαστε στο Ζαρα και ψωνίζουμε με τον άντρα μου και τη μικρή. Κάποια στιγμή τινάζω με το δάχτυλό μου το μάγουλο του άντρα μου, για να φύγει μια βλεφαρίδα. Το έκανα κάπως γρήγορα κι η Β νόμιζε μάλλον ότι τον χτύπησα, αν και ήταν απασχολημένη με τις κρεμάστρες!!! :lol: Γυρνάει με σοβαρότατο ύφος και μου λέει... "Τι έκανες στο μπαμπούλη μου; Ε; Πες μου τι του έκανες!!!! Να του ζητήσεις συγγνώμη!!!" Πέθανα στο γέλιο!!! :lol::lol::lol: Και έλιωσα κιόλας για λογαριασμό του!!!! :x:x:x Το μπαμπόθρεφτο!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ναι να δούμε πότε θα κοιμηθούμε και εμείς!!!!Γιαυτό να πάω για ύπνο λέω!!!

Μητσάκι θεά η κόρη σου,πως την λένε;

Εμένα ακόμη μαμόθρευτη είναι,πολύ όμως!!!Μακάρι να γίνει μπαμπόθρευτη!!!

Καληνυχτα κορίτσια μου,πάω να προλάβω να κοιμηθώ καμιά ωρα πριν ξυπνήσει ξανά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι αλλά η κοτούλα που έκανε το αβγό μπορεί να έφαγε πχ γάλα ή αποφάγια από μοσχάρι-γαλα τυρί κλπ και το αβγό είναι ακατάλληλο. Σε τέτοιο τρυπάκι μπήκαμε...

Λίνα θα σε πάρω να τα πούμε σίγουρα!!!

Θου ποιο καλούπι; Δεν κατάλαβα..... :?:?

Κατερίνα το mmr θα κάναμε την Πέμπτη στην Ε αλλά δε θατο κάνω τελικά γιατί όπως προείπα θα ακυρώσω το ραντεβού...

Γκρρρρρρ

Δήμητρα τόλμησες να αγγίξεις τον πατερούλη της;;; :lol::lol::lol:

Καληνύχτα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

59 ? Τι κιλά ειναι αυτα ρε Κατερίνα ουφ! Αγχωθηκα βραδιάτικο.. Θυμηθηκα και την διαιτα της Παναγιώτας, να μην ξεχάσω να την τσεκάρω.. :mrgreen:

Τέλεια η μικρή Μητσάκι!

Αφροδίτη τέλειος ο μικρός! Δεν τον δειχνω στον Κώστα γιατι θα ζητάει ντραμς...

Ο δικός μου εχει πάρει τα γυαλιά μου του ηλίου, τα οποία έτσι κ αλλιώς ειναι τεράστια, τα φοράει και μου λέει "Μαμααα κοιτα ομοφοοος!!" χαχαχα το σκατο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!

Σημερα ηρθε η ξαδερφη απο Ελλαδα και ειμαι πολυ χαρουμενη!! Σας διαβασα στα πολυ πεταχτα!

Μπηκα μονο να ευχηθω στην Φραν και να καλωσορισω την Κατερινα και την Λινα.

Φρανιτακι να σου ζησει το Σεμπινι!! Παντα γερος να ειναι! Πολυ μου αρεσε το κειμενο σου στο μπλογκ. Καλη συνεχεια!!

Κατερινα καλως ορισες στη παρεουλα μας!! Ειμαι η Ελενα, 30 ετων, μενω Γερμανια και εχω 2 αγγελουδακια. Την Ειρηνη 2,5 χρονων και τον Γιωργο 4 μηνων!

Λινα καλως ορισες και εσυ. Δεν ετυχε να μιλησουμε ποτε αν και σε εχω πετυχει πολλες φορες εδω. Ειμαι αυτη που ειπα πιο πανω! :lol:

Καλο βραδυ σε ολες!!!! :YMHUG::x:x Ελπιζω να σας γραψω αυριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Αργυ καλημερα κοριτσακια!!! :D

Πωπω ρε δε σας προλαβαινω!!!!και διαβασα τοσα πολλα που εκαψα τον εγκεφαλο πρωι πρωι!!! :lol::lol:

Εννοειται οτι θυμαμαι ελαχιστα! :oops::oops:

Θουλακι εισαι καλυτερα απο νευρα;;;; εγω να δεις νευρα!!!! νιωθω οτι θα εκραγω πολλες φορες!!! :oops:

Αλλα ρε συ με 2 μωρα και χωρις βοηθεια τι να κανεις;;;κι εγω εχω και τη μανα μου απο πανω,αλλα το μονο που μου κανει ουσιαστικα ειναι να μου σιδερωνει και ελαχιστα να μου κρατησει κανενα παιδι να κανω κατι...της εχουν παρκαρει βλεπεις την ανιψια μου ολη μερα!!!! :twisted::twisted::twisted:

Γωγουλα εχω ρηξει κι εγω κατι ομηρικους καυγαδες με το Μακη αλλο πραμα!!!!! και κλασσικα για τριτους!!! ειδικα για το κωλοσογο του!!!!!!!!!!! αν γινοταν να εξαφανιζοταν η μανα του και το σοι της θα ημαστα πολυ ευτυχισμενοι!!!!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Προσπαθουμε να μη τσακωνομαστε μπροστα στα παιδια,αλλα επειδη τα παιδια ειναι μονιμως μεσα στα ποσια μας,δυστυχως εχει τυχει ειναι παροντες! :oops::oops::oops:

Αναστασι μα μαστορια μεσημεριατικο η πεθερα;;;;;; :evil::evil::evil: εμ χρυσο μου πηγες κι εσυ κι εμεινες στο στομα του λυκου!!!!!! :o εαν εμενα τοσο κοντα με τη πεθερα,στανταρ θα ειχαμε χωρισει!!!!!! :twisted::twisted:

Ερακι δεν ειχα σκοπο να χωρισω(ειναι πολυ καλος μωρε,αλλα μαμακομπουλης κι αυτος!) αλλα διαβαζοντας το σκηνικο στη Ξανθη με σενα,την Αναστασι και τα τσουρεκια αρχισα να το σκεφτομαι!!!!!! :lol::lol:

Αφρο λες σημερα αυριο;;;;;;πω πω σε αναμενα καρβουνα θα μας εχεις!!!! :D

Αργυ 30000!!!!!!!!!!!!!!! :o:o:o:o:o επαθα ενα πολιτισμικο σοκ η αληθεια!!!!!!!!!!!! ρε και γιατι δεν ερχετε ελλαδα να κανει τη δουλεια του ο ανθρωπος να κανει και διακοπες και να του μεινουν και ρεστα!!! :?

Λενακι κατσε ξεκουρασου κι ασε το σχολειο μη γινει τιποτα και σε γδαρει ο αντρουλης σου με το δικιο του! :roll:

Δε θυμαμαι αλλα συγχωρατε με... τελειωσα και με το αρμεγμα και παω για φυλαξη!:oops::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να πω στα γρηγορα ...

τον εβαλα για υπνο 10,45

κ ξυπνησε 4 κ να κλαει να ερθει σε μας..του ελεγα ειναι νωρις ακομα δε ξημερωσε κτλλ

κλαμα τρελο..τον λυπηθηκα αλλα το ξερω εχει μαθει να το περνουμε..

αλλα εγω τον περνω 6 που ξυπνουσε...ε εκλαψε 5 λεπτα κ γω να μαι εκει να το λεω τον αγαπω κτλ

τον εδωσα γαλα κ κοιμηθηκε..

κ ξυπνησε 7,45 κ τον περνω μαζι μου κ τον δινωπαλι γαλα κ ξανα κοιμηθηκε..κ ακομα κοιμουνται..

σιγα μη κοιμηθει τωρα μεσιμερι :?:?:?

καλημερα νατασουλα τονια.αργι λενακι

δε σας διαβασα να σας πω τα νεα :D

μα ονειρευομαι..

α ρε συμεπεθερα πως σε νιωθω τωρα που ξυπνας 9 παρα καθημερινως :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα!!!

Αχ βρε κοριτσακια ποσο πολυ με χαλαρωνετε καποιες φορες!με τα αστεια κ τα σοβαρα σας,με τα νευρακια κ τις χαρουλες σας!!!!! :x:x:x:x:x

Καταρχην γελασα παρα πολυ με την προταση της Ερης για το σπιτακι στην εξοχη και την αμεση συμμετοχη της Τονιας!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Οκ κοριτσακια!!!Ειμαι μεσα!Αρκει να με αφησετε να εχω καπου στην αυλη το ελικοπτερο( :)) ) για να πεταγομαι για καφε στις φιλες κ φυσικα στον γκομενο!!!! :lol::lol::lol: Α!και να βαλουμε κ ενα χρονικο περιθωριο που θα πρεπει να εχουμε χωρισει ολες! :P:P:P:P Ε μην σας περιμενω 5 χρονια!!!!!

Πραγματικα ειναι απιστευτο που δε βρεθηκε μια φιλη να μου πει πως δεν πρεπει να μεινω κατω απο την πεθερα...Μα ουτε μια!Σαν προβατο στη σφαγη ηρθα!Και καναμε κ ανακαινιση η οποια στοιχισε καμια 50 χιλ :o:o:o:o:o

Γωγουλα μου...Ειμαι σιγουρη πως θα τα βρειτε συντομα αγαπη μου!Δεν ξερω τι αλλο να σου πω γτ στη φαση που ειμαι δεν μπορω να βρω ελαφρυντικα για κανεναν αντρα...μαλλον να τους βρισω ολους θελω!Αλλα αυτο δε θα σε βοηθησει!...

Αλλα κ εσυ μην ξεκινας τετοιες κουβεντες μπροστα στα μωρα...Ολες ετυχε να το κανουμε αλλα παντα πρεπει να το υπενθυμίζουμε η μια στην αλλη!..

Λενακι ενω η λογικη μου λεει να σου πω κ εγω να παρεις αδεια,κατι μεσα μου μου λεει πως ολα ειναι οκ κ αν δεν το νιωθεις να συνεχισεις σε ηρεμους ρυθμους τη δουλεια σου που, παρολα τα κουλα, αγαπας!!!

Και μην ανησυχεις τρελαρα για τον αντρα σου!Δεν στον κλεβω! :lol::lol::lol::lol: Δεν υπαρχει περιπτωση να κοιταξω ποτε παντρεμενε κ μαλιστα με φιλη μου αλλα κ να'θελε η καθε τουτ να στον παρει δε θα μπορουσε γτ σε λατρευει!!!!! :D:D

Λινακι μου επανηλθες δυναμικα εε????Ποσο χαιρομαι ποοοσο χαιρομαι!!!! :-*:-*

Αργυ σε ειδα στον υπνο μου :o και σαν να μου πηρες ενα βαρος!!!!! :D:D:D Τι περιεργα που ειναι τα ονειρα!

Νατασα-Θου κ οποια αλλη θελει ερχεστε την Παρασκευη για καφε???Πρωι απογευμα ή κ ολοημερη!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Θα σας ελεγα ΣΚ αλλα μαλλον δε θα μπορω...Ισως μονο Κυριακη πρωι...Ή ελατε παρασκευη κ μετα συναντιομαστε ολες μαζι την Κυριακη σε κανενα παρκο -παιδοτοπο...ΕΕΕ??????Ναι?!!!Τελεια!Περιμενω!!!!! :P

θα παω να σας ξαναδιαβασω!Λιγα εγραψα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera!

ολα τα παιδακια κοιμουνται?

η Μ-Ι χθες κοιμηθηκε ενα 2ωρο το απογευμα και το βραδυ απο τις 12 και ακομα κοιμαται!

αλλο παιδι!

Αφροδιτη πως εισαι?

πονακια?

ο Μ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε όχι ρε π@@@@η μου......έγραψα έγραψα και πάω να βάλω εικονίδιο και δεν μου ανοίγει έξτρα παράθ. γυρίζω πίσω και τα έχασα όλα!!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

πάμε πάλι ουφ:

Αναστ. πώς με είδες ρε συ για πες :D:D:D

γωγώ και εγώ, αν μου κατηγορούσαν την μαμά μου, θα την υποστήριζα, όπως ο άντρς σου, δλδ του ρίχνω δίκιο.....το να σου πω να μην μαλώνετε μπροστά στα παιδιά δεν έχει νόημα, όλοι το ξέρουμε και είμαστε άνθρωποι, δλδ όχι τέλειοι, την επόμενη φορά λίγο πιο προσεκτικοί ! :!:

Αφρο γεννάς? :o:o:o:o:D:D:D:D τουλάχιστον η τσάντα στέγνωσε? :D με το καλό και με κανέναν πόνο! :D

Κατερίναι 52 κιλά? :o:o:o:o τι ύψος έχεις? :!:

και εγώ το μπουμπουκάκι μου το κοίμιζα στην αγκαλιά μου και μάλιστα στο στήθος και μετά την έβαζα στην κούνια της :D

Το τραγούδι μάπα, κακώς πέρασε στον τελικό!!!!....εγώ μάλλον δεν θα το δω το Σάββατο, άλλωστε όταν ήμουν Ελλάδα δεν παρακολούθησα ποτέ γιουροβίζιον!!!!

Βίκυ, εκεί που δουλεύει η συνάδελφός σου πώς να μην έχει και κάποια τρέλα? :roll::roll::roll: ....άλλωστε λίγη τρέλα χρειαζόμαστε σήμερον!!!! :roll::roll::roll::roll:

αχ να σας πω τι έπαθα χθες: :shock::shock::shock::shock:

τα παιδιά ήταν έξω στο δρόμο και παίζανε και εγώ έκοβα κάτι χόρτα έξω από τον φράχτη, οπότε γυρίζω το κεφάλι μου και βλέπω μόνο τον Λ., η Ρ. πουθενά!!!! :o:o:o:o:o:o:o ....

τον ρωτώ και μου λέει δεν ξέρει!!!.....ψάχνω, πάω στον άλλο δρόμο και βλέπω ένα άνδρα ηλικιωμένο να έρχεται προς το μέρος μου καθώς και το μπουμπούκι....με ρωτά αν μένω στην γειτονιά, λέω ναι, μου λέει "γιατί θέλω να δώσω αυτό το κοριτσάκι στην μαμά του, έτρεχε κάτω στον δρόμο και την σταμάτησα" :o:o:o:o:o:o ....του είπα ότι εγώ είμαι η μαμά της και τον ευχαρίστησα!!!! :o:o:o:o:o .....(άλλο εικονίδιο θέλω να βάλω, αλλά δεν μπορώ).........απαπαπαπα την να την κάνω? δεν μπορώ να μην την βγάλω έξω από τον φράχτη διότι βλέπει και τα άλλα παιδάκια και κυρίως τον Λ. που πάει έξω και ζηλεύει, θέλει και αυτή!!! :?

σήμερα θα πάμε κέντρο να αγοράσω ρουχαλάκια στα παιδιά, ανακάλυψα ότι τα μπλουζάκια του Λ. είναι μικρά!!!! :? ....και θέλω και για την Ρ.,.....αν μου φτάσουν τα χρήματα και για μένα!!! :?

ας κάνω copy και ας υποβάλω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
    • Μόλις γύρισα από ένα γάμο εγώ που πήγα για να ξεχαστώ περισσότερο. Ήταν μία κοπέλα έγκυος με την κοιλίτσα αρκετά φουσκωμένη και ήταν ένα γλυκόπικρο συναίσθημα που ένιωσα. Το πρωί πήγαμε μια βόλτα στη φύση με τον σύντροφο και έβαλα λίγα λουλούδια σε ένα σημείο στο έδαφος και ευχαρίστησα το μωρό μου για όσο ήταν μαζί μου ώστε να κλείσω κάπως τον κύκλο αυτό.. το σώμα μου είναι ακόμα στην προηγούμενη κατάσταση, το στήθος πρησμένο, το στομάχι περίεργα κι ύστερα θυμάμαι πως δεν είμαι πια έγκυος. Αχ.. πόση δύναμη να βρούμε πια μέσα μας. Κι όμως τη βρίσκουμε..  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...