Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!


Recommended Posts

ΕΙΜΑΙ ΞΑΝΑ ΕΓΚΥΟΣ!! :lol: ΕΙΜΑΙ 22 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!! :P ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΖΩΗΡΗ ,ΟΛΟ ΒΟΛΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ!! :-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που χαθηκες ρε Στελλακι????? Συγχαρητηριαααααα!!! Πολυ χαρηκα!!! Καλα εισαστε?

ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΙΝΤΕΡΝΕΤ,ΜΕΤΑΚΟΜΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΞΑΝΑ ΣΥΝΔΕΣΑΜΕ. ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρα εμεις!!! Οπως βλεπεις εμεινα εγκυος, γεννησα τον μπεμπη στην φωτο πριν 4 μηνες, μετακομισαμε και εμεις και ολα μια χαρα!!!! Καιρο ειχαμε να τα πουμε ε? :lol: Αντε τωρα να μπαινεις να τα λεμε ναι? Καλη συνεχεια στην εγκυμοσυνη σου!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρα εμεις!!! Οπως βλεπεις εμεινα εγκυος, γεννησα τον μπεμπη στην φωτο πριν 4 μηνες, μετακομισαμε και εμεις και ολα μια χαρα!!!! Καιρο ειχαμε να τα πουμε ε? :lol: Αντε τωρα να μπαινεις να τα λεμε ναι? Καλη συνεχεια στην εγκυμοσυνη σου!!!

ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΟΥΚΛΟΣ ΕΙΝΑΙ. :ymapplause: ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.ΘΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΥΧΝΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

synxaritiria koritsi mou me to kalo to koritsaki sou!!!!eimaste stis idies evdomades kai egw perimenw agoraki!!!!!!!!!!!!!!kai emena zwirouli einai olo klotsies trww........ :lol::lol::lol::lol: kalh eggymosynh na exeis me to kalo na pareis aggalitsa kai to deytero mwraki sou!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαστε και φιλες αλλα δεν προλαβαμε να γνωριστουμε καλυτερα,ειχες εξαφανιστει,ελπιζω να τα πουμε καποια στιγμη να χαιρεσαι την οικογενεια σου και με το καλο να ερθει το μωρακι σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαστε και φιλες αλλα δεν προλαβαμε να γνωριστουμε καλυτερα,ειχες εξαφανιστει,ελπιζω να τα πουμε καποια στιγμη να χαιρεσαι την οικογενεια σου και με το καλο να ερθει το μωρακι σου!!!!

ΝΑΙ ΧΑΘΗΚΑ ΛΟΓΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ ΤΩΡΑ!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ! Κ ΣΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...