Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΑΣ!!!


Recommended Posts

ΣΥΝΩΝΟΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ!!!

ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ..

ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΕΙΞΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΣ ΔΙΚΙΑΣ ΜΟΥ ΜΠΕΜΠΑΣ ΣΥΝΤΟΜΑ..

ΕΜΕΙΣ ΜΟΝΟ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΒΑΨΕΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ..

ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΑ ΤΑ ΑΦΗΝΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ..

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ

ΠΟΥ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΚΡΑΤΑΣ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ..

ΥΓ.: ΤΟ ΡΟΟΟΟΟΖΖ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΝΩΝΟΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ!!!

ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ..

ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΕΙΞΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΣ ΔΙΚΙΑΣ ΜΟΥ ΜΠΕΜΠΑΣ ΣΥΝΤΟΜΑ..

ΕΜΕΙΣ ΜΟΝΟ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΒΑΨΕΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ..

ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΑ ΤΑ ΑΦΗΝΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ..

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ

ΠΟΥ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΚΡΑΤΑΣ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ..

ΥΓ.: ΤΟ ΡΟΟΟΟΟΖΖ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thouli έγραψε:

:woohoo: :silly: :silly: ok eyxaristo gia tin enimerosi..ka kati akoma maraki,,,pou tha bro kolla tapetsarisa/.....eyxaristo

Thouli μου, κόλλα ταπετσαρίας μπορείς να βρεις στα χρωματοπωλεία, στο Praktiker, ή στο Leroy Merlyn.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thouli έγραψε:

:woohoo: :silly: :silly: ok eyxaristo gia tin enimerosi..ka kati akoma maraki,,,pou tha bro kolla tapetsarisa/.....eyxaristo

Thouli μου, κόλλα ταπετσαρίας μπορείς να βρεις στα χρωματοπωλεία, στο Praktiker, ή στο Leroy Merlyn.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ.ΕΧΕΙΣ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΚΟΥΝΙΕΣ ΚΑΡΟΤΣΙΑ ΚΛΠ;;ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 22 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΝΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΩ.ΚΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ..!ΦΙΛΑΚΙΑ.

Υ.Γ.ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ.ΕΧΕΙΣ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΚΟΥΝΙΕΣ ΚΑΡΟΤΣΙΑ ΚΛΠ;;ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 22 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΝΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΩ.ΚΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ..!ΦΙΛΑΚΙΑ.

Υ.Γ.ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το δωμάτιό σας Μαράκι είναι τ έ λ ε ι ο!

Να το χαζεύεις με τις ώρες και να ηρεμείς και να απολαμβάνεις την πιο γλυκιά προσμονή της ζωής σου...

Με το καλό να υποδεχτείτε την μπουμπού σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το δωμάτιό σας Μαράκι είναι τ έ λ ε ι ο!

Να το χαζεύεις με τις ώρες και να ηρεμείς και να απολαμβάνεις την πιο γλυκιά προσμονή της ζωής σου...

Με το καλό να υποδεχτείτε την μπουμπού σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ όμορφο το πριγκιποδωμάτιο Μαράκι! Με τέτοιο δωμάτιο και δύο γονείς να τη λατρεύουν θα είναι πολύ πολύ ευτυχισμένη!

Έυχομαι όλα να γίνουν με το καλό, να είναι γερή και όλα στη ζωούλα της να είναι ρόδινα και χαρούμενα, όπως οι τοίχοι του δωματίου της!

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ όμορφο το πριγκιποδωμάτιο Μαράκι! Με τέτοιο δωμάτιο και δύο γονείς να τη λατρεύουν θα είναι πολύ πολύ ευτυχισμένη!

Έυχομαι όλα να γίνουν με το καλό, να είναι γερή και όλα στη ζωούλα της να είναι ρόδινα και χαρούμενα, όπως οι τοίχοι του δωματίου της!

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλά σας λόγια και τις ευχές σας!!!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Ανθούλα μου, έχω κλείσει μόνο το καρότσι που το βρήκαμε σε προσφορά και εχω ήδη μαζέψει αρκετά δωράκια, αλλά και πραγματάκια από την ξαδέρφη μου και την συνυφάδα μου.

Αρχές Δεκέμβρη θα κλείσουμε και τα επιπλάκια της.

Αν δεν κρατιέσαι όπως λες, κάνε καμία αγορά... δεν είναι κακό!

Εγώ προσωπικά περίμενα μέχρι το β επιπέδου... μόλις είδαμε οτι όλα είναι καλά....... ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλά σας λόγια και τις ευχές σας!!!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Ανθούλα μου, έχω κλείσει μόνο το καρότσι που το βρήκαμε σε προσφορά και εχω ήδη μαζέψει αρκετά δωράκια, αλλά και πραγματάκια από την ξαδέρφη μου και την συνυφάδα μου.

Αρχές Δεκέμβρη θα κλείσουμε και τα επιπλάκια της.

Αν δεν κρατιέσαι όπως λες, κάνε καμία αγορά... δεν είναι κακό!

Εγώ προσωπικά περίμενα μέχρι το β επιπέδου... μόλις είδαμε οτι όλα είναι καλά....... ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...