Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 9! Για πιο δυνατές κλωτσιές!!!


Recommended Posts

Kαλησπερα!Κατερινα μια χαρα ο μπεμπακος!Μεγαλωσε!

Παραγγειλαμε το καροτσι μας!Αμεεεεε!Ειναι αυτο:

http://www.ebaby.gr/inglesina-1-2-3/ing ... fuxia.html

Και καδο για τις πανες:

http://www.ebaby.gr/chicco-1-2-3-4-5-6- ... efill.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα κοριτσακια μου!!Σας εχω εγκαταλειψει λιγο αυτες τις μερες αλλα ολο κατι τυχαινει κ δεν καθομαι στον υπολογιστη πολυ..δε σας ξεχνω ομως!

Νικη πολυ ωραιο το καροτσι,με γεια!Οσο για την τιμη της κουνιας με στρωμα πολυ καλη τη βρισκω!

Κατερινακι μεγαλωσε κι εσας ο μπεμπακος!Τελεια νεα..

Γιωργοοοοοοοο,να σας ζησει!!Καλη λοχεια στη Μαριαννα σου!! Μεσα απο την καρδια μου ο,τι καλυτερο ευχομαι!

Εγω γλυκες μου οσο περναει ο καιρος υποφερω στην κυριολεξια.Κοιμαμαι το πολυ 2-3 ωρες καθε βραδυ κ αν καταφερω το μεσημερι λιγο,δε τρωω παρα ελαχιστα κ νιωθω μονιμως φουσκωμενη κ σαν να μου εχει κατσει το φαγητο στο λαιμο,η πλατη μου με πεθαινει κ δε μπορω να σταθω πουθενα.Ημουν +11 κ σημερα που ζυγιστηκα εχασα κ 1 κιλο.Απ'οτι μου ειπε κ ο γιατρος η μια μπουμπου ειναι πολυ ψηλα γι'αυτο κ αυτη η δυσφορια.Αλλα ειπαμε.......υπομονη!

Σας καληνυχτω,γιορταζει η πεθερα μου κ θα παμε απο εκει.Λιμπιζομαι τα γλυκα αλλα ξερω οτι δεν θα φαω παλι :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κορίτσια μου, έχει κάτι ώρες που ξύπνησα και περιφέρομαι μέσα στο σπίτι. Ήπια και το γαλατάκι μου :D:D

Γιώργο μου να σας ζησει ο Χρυσοβαλάντης σας. Να χει την υγεία του και να ναι ένα μωρό όλο χαρά και ευτυχία. Και στα δικά μας σύντομα...

Κατερίνα μου μεγαλώσατε. Μπράβο.

Βeboulino μου με γεια τα ψώνια σου. Τα είδα και είναι όλα πολύ ωραία.

Μάχη μου και Elis που είμαστε πάνω κάτω στις ίδιες εβδομάδες έχετε και εσείς πετρώματα στην κοιλιά;;; Χτες όλη μέρα η κοιλιά μου ήταν πέτρα, το ξέρω ότι είναι συσπάσεις και ότι κάνει εξάσκηση η μήτρα, αλλά τόσες πολλές;;;;;

Έχω πολλά πράγματα να κάνω σήμερα...αλλά βαριέμαι προς το παρόν.

Άτε ξυπνήστε υπναρούδες

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κι απο μενα!!!

Γιωργο να σας ζησει, ειναι κουκλακι!! Να ειναι γερο και καλοτυχο και εσεις παντα καλα να τον χαιρεστε!! Καλη λοχεια στην Μαριαννα!!

Σοφάκι μου ταλαιπωρεισε ρε γμτ....εχεις και δυο μωρακια και οσο να ναι σε πιεζουν παραπανω. Ρωτα τον γιατρο σου μηπως κανεις κατι για τον υπνο γιατι οταν εισαι αυπνη εισαι ολη μερα χαλια μετα και κουρασμενη. Ισως ενα μαξιλαρι βοηθησει αλλά και αν μπορεις στον καναπε. Οταν εγω δεν βολευομουνα μερικες φορες πηγαινα στον καναπε και μονο ετσι με επαιρνε ο υπνος :?:?

Χρυσταλλενη μου εμενα η κοιλια μου γενικά ειναι σκληρη και τσιτα. Και οταν γυριζει το μωρο σκληραινει σε μια μερια ή σε άλλη. Τωρα για τα πετρωματα και τις συσπασεις αυτο που διαβασα ειναι οτι ειναι φυσιολογικο αλλα αν παρατηρησεις περισσοτερες απο 3 φορες σε μια ωρα, τοτε ενημερωσε τον γιατρο σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααα!τι κανετε κοπελες;

εγω τωρα ξυπνησα

σοφακι σε καταλαβαινω απολυτα.κ εγω μια απ τα ιδια ειμαι.ποναει η πλατη μου,ποναει το στομαχι μου,τωρα εχουν αρχισει να με πονανε κ οι συνδεσμοι της κοιλιας μου.βεβαια κοιμαμαι.αλλα πως,μονο εγω το ξερω.καμια φορα ξυπναει ο αντρας μου απο τα βογκητα κ με τριβει λιγο στη πλατη κ ετσι μου περναει λιγο.δε ξερω.οταν φτασω στις βδομαδες σου μαλλον με βλεπω για χειροτερα.

προχτες που πηγα στο γιατρο μου ειπε οτι θα μαι τυχερη αν φτασω ως τελη ιουλιου.παρολο που ολα ειναι καλα.κ να φανα=ταστεις μου χει δωσει πητ 26 αυγουστου.δηλ με το που θα μπω στο μηνα μου.εσενα τι σου χει πει;

χρυσταλλενη μου πηγαινε στο γιατρο να σου ελεγξει τραχηλο.εγω εχω συσπασεις μονο οταν κουραζομαι,ο γιατρος μου πε να μετραω ποσες εχω κ να προσεχω.μη το αφηνεις ετσι.εμενα ο τραχηλος μου ειναι καλος.αλλα με τις συσπασεις δε παιζουν

μπεμπουλινο τελειο το καροτσι.μεγεια

γιωργο κουκλακι ο γιος.φτου φτου σκορδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Σοφια και Αννα υπομονη!Εχετε 2 μωρακια και σιγουρα ειναι πιο δυσκολα...

Γιωργο να σας ζησει!Γερος και καλοτυχος να ειναι!Ειναι κουκλακι!

Τις συσπασεις πως τις νοιωθετε;Απο κατω νοιωθεται να παλλεται το πιπι; :oops: Ή κατι αλλο;Δεν εχω ιδεα,για πειτε...Η κοιλια μου και εμενα πετρωνει καποιες φορες αλλα για πολυ λιγο.Συνηθως οταν τσιτωνει μπροστα η μπεμπα. :roll:

Σημερα εχει ρεπο ο αντρας μου και θα βγουμε για καφεδακι!Εχει πολυ ωραια μερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εμενα πετρωνει η κοιλια ετσι οπως λες.για δευτερολεπτα.τσιτα ομως.δε νομιζω πως στη βδομαδα που ειμαστε μας τη τσιτωνουν τα μωρακια.ειναι πολυ μικρα ακομα.συσπασεις ειναι.εμενα μου χε δωσει γιουτοπαρ κ μου αυξησε κ το μαγνησιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε? Περασα δυσκολα αλλά να΄μαι και πάλι...

Σήμερα βγηκα απο την κλινικήκαι σας γραφω με δυσκολια..εννοειται δεν διαβασα τιποτα απο τα νέα σας..

Τεταρτη απόγευμα κατά τις 5:30 πήγα να κάνω ενα μπανακι πριν έρθει ο καλός μου στο σπίτι..Αφου βγηκα απο το μπανιο πρριν καν ντυθω αρχισα να νιωθω μια ζεστη στο πιπι μου και αμεσως βλέπω κατακοκκινο αιμα να ρεει...Πανικοβληθηκα...σεν πονουσα αλλα ειχα αφθονο αιμα..Πηρα το γιατρο καΙ μου ειπε να παω αμεσως στην κλινικη..ολυτε που θυμαμαι πως με πηρε ο αντρας μου στην κλινικη. Περασαν απο το μυαλο μου χιλιες δυο σκεψεις και προσευχομουν μην επαθε τιιποτε το μωρο μου..

Φτανουμε στην κλινικη, βλεπουμε πρωτο το μωρο μας στον υπρηχο...ολα καλα, ευτυχως, ο τραχηλος κλειστος, ο πλακουντας μια χαρα η περιδεση μου εκει..Το αγορακι μου εχει πολυ χαμηλα το κεφαλι και σπρωχνει να σπασει τα ραμματα..Με αφησαν μεσα με χιλια δυο φαρμαακα, κορτιζονη για τους πνευμονες σε περιπτωση προωρου τοκετου. Ευτυχως απο Πεμπτη απογευμα σταματησε το αιμα και με αφησαν σημερα το πρωι να φυγω.

Πλεον επιτρεπεται να σηκωθω μονο για τα βασικα και εχω μαξιλαρι στον πωπό για να μην σπρωχνει το μωρο προς τα κατω..οσο παει να το κρατησουμε...Ειναι 1066 γρ. το καλο μου..Με τοσα φαρμακα μειωθηκαν κι οι δικες του κινησεις και δεν περιγραφεται η στεναχωρια μου..

Δεν μπορω να γραφω πολλα προς το παρον...

Σας φιλω όλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γκαστρουλες!!!!!!!

Μαρακι μου τι ταλαιπωρια περασες γλυκεια μου?Ευτυχως το μωρακι ειναι καλα κ ολα θα πανε καλα κοπελα μου!!!Μας βγηκε βιαστικος ο μικρουλης κ θελει να σας γνωρισει απο κοντα :) !!!

Να ξεκουραζεσαι πολυ τωρα μικρουλα,αστα ολα για τους αλλους και αφοσιωσου μονο στον μπεμπη σου...θελει κουβεντα το παιδι!!!!!!!

Αν περασει εστω ενας μηνας ακομη ολα θα ναι ακομη καλυτερα..η ανηψια μου γεννηθηκε 33 βδομαδων!!

Ειμαστε εδω για σενα κοριτσακι!!!!!

Γιωργοοοοο τι μουτρακι ομορφο ειναι αυτο???Χειλακια,μαγουλακια κουκλι!!!!!!!!Κ παλι να σας ζησει και καλη λοχεια στη μανουλα!!!!!!

Αννα μου κ Σοφιτσα λιγη υπομονη ακομη..ξερω ειναι δυσκολο με δυο μωρακια αλλα τι να κανουμε...τοσα τραβηξαμε αυτο δεν ειναι τιποτα!!!!!!!!!!

Beboulino μου πολυ ωραιο το καροτσι σας!!!!!!!!

Μαχη κ Κρυσταλενη μου θα στε οι πρωτες μαμαδες της παρεας μας ε????Αντε να παιρνουμε ολες σειρα!!!!!!

Τι θα φατε σημερα??Εμεις ντολμαδακια αυγολεμονο!!!!

Κανω δουλιτσες σημερα,σιδερωσα και το σπιτι σιγα σιγα τα καθημερινα πραγματα..κ μεσα στη βδομαδα θα ρθει κοπελα να κανει επιτελους γενικη!!!!!!!

Το αντρακι μου ειναιπολυ ζωηρο!!!!!Τωρα ανυπομονω για το ντοπλερ 18 Μαιου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου ολα να ειναι περαστικα καλη μου.να προσεχεις πολυ κ να καθεσαι ξαπλα οσο μπορεις περισσοτερο.ολα θα πανε καλα.θελει το μωρακι σου να βγει να σας κανει παρεουλα.αλλα θα κρατηθεις.οσο πιο αργα τοσο πιο καλα.φιλακια καλη μου.θα σε σκεφτομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαρακι μου γλυκο,περαστικα!Αφου ο μπεμπακος σου ειναι καλα,μην φοβασαι τιποτα!Ολα καλα θα πανε,ξεκουρασου!

Εμεις μολις γυρισαμε απο την βολτα μας.Πηγαμε για καφε και για να αγορασουμε καποια πραγματα για το σπιτι.Καλα ηταν αλλα κουραστηκα.

Αννα εμενα δεν πετρωνει η κοιλια,δεν ξερω τι ακριβως εννοεις με το πετρωμα.Απλα νοιωθω να τσιτωνει σε καποια σημεια και οταν αγγιζω ψιλαφω κατι στρογγυλο.Ποιος ξερει,κεφαλακι ειναι,πωπουδακι,παντως ειναι η μικρη! :lol: Τα μωρακια μας ειναι αρκετα μεγαλα τωρα για να τσιτωνουν την κοιλιτσα μας,ειδικα εσενα που ειναι και 2. ;) Αλλα και εγω την νοιωθω πολλες φορες να μου πιεζει το διαφραγμα και την σπρωχνω με το χερι μου να κατεβει. :lol: Οταν εχουμε συσπασεις πετρωνει η κοιλια ή νοιωθουμε απο κατω την συσπαση;Δεν εχω καταλαβει.Για πειτε οσες ειχατε συσπασεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πετρωμα ειναι οταν η κοιλια ειναι σα πετρα σκληρη για λιγα δευτερολεπτα κ υστερα παλι μαλακωνει.παντως για το πιπι που λες οτι ανοιγοκλεινει εμενα μου χε πει ο ντοκτορ οτι ειναι επειδη τα μπεμπε κλωτσανε χαμηλα.τωρα για σενα δε ξερω,αν ειναι απλα τσιτωμα κ δε σκληραινει πολυ η κοιλια τοτε μην ανησυχεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια σας διαβασα πολυ βιαστικα...Σας ευχαριστω ολες που με σκεφτεστε..Μου βγηκε βιαστικουλης...ας κρατηθει ακομη ενα μηνα τουλαχιστον..

Μπραβο σε ολα τα κοριτσια για τα υπεροχα αποτελεσματα πο τους υπερηχους τους.

Χριστινακι να ειστε παντα ευτυχισμενοι και με το καλο να δεχτειτε το μωρακι σας..

ΓΙΩΡΓΟ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ! Ειναι κουκλι..καλη λοχεια στη γυναικουλα σου..να ειναι παντα γερο και καλοτυχο!

Απο εβδομαδας αρχιζουμε εντατικα βαψιμο γιατι εχουμε αγχωθει με τα γεγονοτα...μου εμειναν τα ρουχα του μωρου που θαστειλω τον καλο μου να τα παρει και θα ψαξω και στο ιντερνετ..

Με ποναει ολο το σωμα και δυσκολευομαι να γραφω..Σας εχω ολες στη σκεψη μου ..φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδες γειαααα..Μαρακι μου περαστικα και ελπιζω να κρατηθει οσο περισσοτερο μπορει εκει μεσα το βιαστικο...μπορει εγω να μην εχω θεμα τραχυλου αλλα απο συσπασεις καλα παω...εχτες κοριτσια πηγα στο πανηγυρι το οποιο ειναι πααρα πολυ κοντα στο σπιτι μου και πηγαμε με τα ποδια...στα μισα με επιασαν πονοι..περπαταγα παααρα πολυ σιγα γιατι καθε βημα ειχα και πονο και σαν να μην εφτανε αυτο ο κοσμος με εσπρωχνε για να περασει και στο πεζοδρομιο με επσρπωχναν να κατεβω στο δρομο για να περασουν το πιστευετε...αν ειναι δυνατον...παντως τελος δεν παει δεν μπορω να περπαταω με τπτ...κοριτσια οταν ημουν εγκυος στο γιο μου ψηλα κατω απο το στηθος εκανα κατι βουνα και ελεγα ααα τα ποδια του ειναι ..ο ποπος του ειναι...τελικα οταν πηγα να γεννησω μου ειπαν πως δεν ειναι το παιδι αλλα η μητρα που κανει συσπασεις και μοιαζει με βουνα στην κοιλια μου..και εγω νομιζα οτι ηταν το μωρο...σημερα πηγα μαγαζι το πρωι και οσο καθομουν αημουνα μια χαρα μολις πηγαινα να σηκωθω με ποναγε παλι...ελεοςςςς...σε 10 μερες εχω Βεπιπεδου και ανυπομονωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!Σημερα το πρωι πηγα να αγορασω ενα δωρακι κ κουραστηκα τοσο που απο την ωρα που γυρισα,κατα τις 2,τωρα σηκωθηκα απο τον καναπε!Σημερα επιτελους καταφερα να φαω κ με το παραπανω!!Τοσες μερες σχεδον νηστικη εμενα..Συσπασεις παραδοξως δεν εχω πολλες.μια με δυο την ημερα κ αν.Μεχρι 5-7 Ιουνιου γενναω Αννα μου,δηλαδη 36η εβδομαδα κ ανα καταφερω να μπω στην 37η μου ειπε ο γιατρος.

Μαρακι μου περαστικα κοριτσακι μου!Κ αναρωτιομασταν ολες αυτες τις μερες που χαθηκες.Ξαπλα τωρα κ μην ξανασηκωθεις,ακους???Στην 33η γεννησε κ μια φιλη μου κ ηταν μια χαρα ο μπεμπακος της.Κανε υπομονη ενα μηνα γλυκεια μου κ ολα τελεια θα πανε!!Αλλα να Μ Η Κ Ο Υ Ρ Α Ζ Ε Σ Α Ι!!

Κισκα μου τα ιδια ισχυουν κ για σενα,προσπαθησε να εισαι οσο το δυνατον πιο χαλαρη..

Δε θυμαμαι τι αλλο γραψατε :oops::oops::oops: Σας φιλω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου πολλα περαστικά κ ξεκούραση , όλα θα πάνε τέλεια απλα κάνε υπομονή κοριτσάρα μου.

Γιώργο μου είναι πραγματικά πολύ όμορφο μωράκι, να σας ζήσει και πάλι... :ymparty:

κοριτσάκια ενα καλησπέρα κ απο εμας που όλο κλωτσάμε κ το ευχαριστίομαστε... :D

Σοφακι μου και εγω κουράζομαι πάρα πολύ δεν μπορώ να κάνω πολλα και είμαι υπερκινητική....ελα λίγες βδομάδες και θα τρεχουμε για άλλα... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου...

Μαράκι μου πολλά πολλά περαστικά!!! Προσπάθησε να είσαι ήρεμη και να ξεκουράζεσαι και όλα θα πάνε μια χαρά! Θα κάτσει το αγοράκι σου στην κοιλίτσα για όσο πρέπει, θα δείς... Εμείς εδώ είμαστε για ότι χρειαστείς. Σε φιλώ!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Γιώργο μου να σας ζήσει ο Χρυσοβαλάντης σας!!! Είναι ένας κούκλος!!! Καλή λοχεία στη Μαριάννα σου!

Νίκη πολύ ωραία τα πραγματάκια σας!!!

Συμπεθέρα υπομονή δεν έμεινε πολύ!

Κίσκα και εσύ προσπάθησε να μην κουράζεσαι!

Σας φιλώ όλες!!!! Να έχετε ένα τέλειο Σαββατόβραδο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια....

γιεληζ μου τι κανεις?ο μπεμπουλης σου....τα φιλια μου

μαρακι μου ολα καλα θα πανε...υπομονη κ ξαπλα....σε λιγο θα ηρεμησεις μιας που το μωρο θα ανεβει κ ποιο ψηλα κ δεν θα σε πιεζει.....καπου στον 7-8 φτανει στο στηθος :lol: κ μετα ξανακατεβαινει..ετσι θυμαμαι με τον γιο μου τουλαχιστον...δεν μπορουσα να παρω ανασα....ο θεος ειναι μεγαλος κ ολα καλα θα πανε....φιλακια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρε μαρακι μου...παλι σε λαχταρησε ο μικρος.οταν με το καλο βγει να του δωσεις δτο σφαλιαριτσες στο ποπουδακι του :):) καταλαβαινω πως νοιωθεις γιατι ζω μια ιδια περιπτωση μιας πολυ καλης φιλης.ειμαστε μαζι κ εχει κανει κ αυτη περιδεση οπως εσυ κ ολο εχει κατι μικρο αιμορραγιες.ολο καποιο αγγειο σπαει,ολο κατι καφετια εχει κ παντα λαχταραει κ τρομαζει.απο την αρχη ειναι στο κρεββατι κ παει μονο τουαλετα.υπομονη κοριτσακι,λιγος καιρος εμεινε κ οταν θα τον κρατας αγκαλια ολα θα τα εχεις ξεχασει.να μην κανεις τιποτα γιατι σιγουρα οσο μεγαλωνει το μωρο η κατασταση θα ζοριζει περισσοτερο,οποτε κοιτα να εισαι ξαπλα κ μονο ξαπλα.συο στελνω πολλα φιλιαααααα!!!

οι υπολοιπες ολες καλα?εμεις καταπιαστηκαμε κ πριν λιγο ειπαμε τελος για σημερα οι δουλειες.ο αντρας μου κανει την μικρη μπανιο τωρα κ περιμενω την σειρα μου.μπηκα στα γρηγορα για μια καλησπερα κ μια καληνυχτα.αυριο θα κανετε τιποτα?εμεις οχι.εχουμε μια βαφτιση αλλα κ παλι ολοι ειναι κουρασμενοι απο το πασχα κ παλι δεν θα καναμε τιποτα.φιλια σε ολες κ καλα να περασετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Μιχαέλα!! Κάνατε δουλίτσες ε? Καλή ξεκούραση τώρα... Ούτε εμείς θα κάνουμε κάτι αύριο γιατί δουλεύει ο καλός μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Γιεληζ μου ειναι ο ερωτας μου....η ζωη μου ολη....μολις κρατησεις στην αγκαλια τον γιο σου θα με νοιωσεις....τωρα κοιμαται γλυκα γιατι δεν κοιμηθηκε ολη μερα...αφου σκεφτεται το παιχνιδι :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα μου κοριτσάκια με συγκινησατε πολύ...σας ευχαριστώ όλες ολοψυχα...

Παραδόξως είμαι αισιόδοξη αν και ειναι στιγμές που φοβάμαι τόσο πολύ...και λεω εστω ένα μηνα ακόμη...

Εννοειται δεν σηκώνομαι απο το κρεβατι, ειναι ζορι η αληθεια γιατι με πεθαινει η μεση μου και νιωθω έντονη δυσφορια...Η Αγία Ειρήνη να βάλει το χέρι της..

Σας ευχαριστώ όλες μέσα από την καρδιά μου...σας νιωθω όλες δικους μου ανθρώπους και ξέρω ότι εσεις μπορειτε να με καταλαβατε..Αυτες τις μερες και τι δεν άκουσα...οτι εγω φταιω που δεν καθομαι και οτι δεν επρεπει να σηκώνομαι καθολου και τετοια... :(:evil: Εγώ μόνο ξέρω όμως πόσο πονάω και λαχταρω το αγοράκι μου...

Τεσπα...καλο βραδυ κοριτσάκια μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...