Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 9! Για πιο δυνατές κλωτσιές!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χριστινακη να ζησετε!!!!

με το καλο να υποδεχτειτε το μωρακι σας!!!!!

Νικη η κουμπαρα μου ειχε κατι τετοιο..σχεδων ιδιο, το ειχε φερει απο αμερικη..αλαλ ειχε και ενα τεραστιο μπανιο στο οποιο το ειχε

http://www.mothercare.com/Cosatto-Easip ... 1303998937

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακι να ζησετε!Με το καλο να ερθει το μωρακι σας!Μην αγχωνεσαι,πολλες φορες και εγω δεν την ακουω(και αγχωνομαι) :lol:

Χρυσα,το εχω δει και αυτο το μπανακι και το σκεφτομαι...100 λιρες κανει στο αμαζον και 160 ευρω στο Μαδερκερ!

Μολις ειδα στον καταλογο του Πρεναταλ πως εχει ιδιο με αυτο που σας εβαλα πιο πανω,μονο που κανει 100 ευρω και οχι 136!Πωπω,διαφορες στις τιμες,ε;Δεν ειναι να πηγαινεις στα τυφλα!

Θα συγκρινω τις διαστασεις και θα αποφασισω.Μαλλον θα καταληξω τελικα σε μπανακι-αλλαξιερα. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοριτσακια μου.....ναι ναι οταν τις εμφανισουμε θα τις βαλουμε......

να ρωτησω κατι ασχετο...εχω τρομερο πρηξιμο στα ποδια.....και στα χερια στα δαχτυλα...καμια αλλη εχει?ειναι φυσιολογικο?διαβασα κατι για προεκλαμψια γι αυτο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήγα άπλωσα ένα πλυντήριο ρούχα, έβαλα ακόμα ένα και ήρθα...

Χριστινάκι να ζήσετε!!! Πάντα αγαπημένοι και ευτυχισμένοι να είστε, με το καλό να έρθει και η μπέμπα!!

Ελισάβετ λές? Να δούμε όμως τι αποδόσεις θα έχει η κάθε μία που είναι υποψήφια να κάνει την αρχή και μετά να στοιχηματίσουμε!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα αυτό που είχε η κουμπάρα σου το είχα βρεί στο άμαζον και μου είχε αρέσει πολύ!

Χριστίνα για το πρήξιμο πές το στον γιατρό σου... το πιο πιθανό είναι να είναι κατακράτηση... ελλάτωσε λίγο το αλάτι και θα φύγει λογικά... εγώ έτσι έκανα και εξαφανίστηκε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κι απο μενα!!!Το πρωι ειχαμε παλι γιατρο και δεν μπηκα.Καναμε το doppler,ολα τελεια, την αλλη Δευτερα παλι και αρχιζουμε και τα no stress.

Αννα μου μια χαρα οι μικρες σου!Μεγαλωνουν!

Γιωργο με το καλο να κρατησετε το μωρακι σας αυριο!

Μιχαελα καλο γιατρο,θα περιμενουμε νεα!

Νικη με γεια τα πραγματακια!

Χριστινακι να ζησετε κ με το καλο να ερθει το μωρακι σας!Οσο για τις κλωτσιες,κοιμουνται τα ζουζουνια μας πολλες ωρες,μην αγχωνεσαι!

Χρυσα,Νικολ,Μαχη,συμπεθερα τα φιλια μου!!

Α!Εχεουν ερθει κ μου συναρμολογουν τις κουνιες γι αυτο ειμαι λιγο βιαστικη!Αλλα σε λιγο θα εχω κ φωτο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδεςςς...μπηκα εχτες να διαβασω τα νεα ηρθς ο γιος μου με επιασε σε μια πολυλογια..προσπαθουσα να διαβασω και να του μιλαω ταυτοχρονα αλλα με καιρδισε δεν μπορουσα να κανω και τα δυο και ετσι δεν σας εγραψα..τωρα βλεπει τηλεοραση και μπορω να διβασω τα νεα σας με την ησυχια μου!!

Κοριτσια εγω εβλεπα φωτο με την κοιλια μου οταν ημουνα εγκυος και μου ελειπε...ναι μου ελειπε η κοιλια μου και αυτη η περιοδος πααρα πολυ...τωρα προσπαθω καθε μερα να το ευχαριστηθω γιατι δεν ειναι κατι που το περναμε συχνα.

Οι ραγαδες νομιζω ειναι στο δερμα,την πρωτη φορα δεν εκανα καμια ουτε και τωρα αν και το Πασχα μεγαλωσε αποτομα η κοιλια μου,τωρα αρχισα να βαζω κρεμουλα αλλα δεν βαζω καποια ειδικη αλλα μια κρεμα με βαση το βουτυρο που με κραταει ενυδατωμενη.

Γιωργο μου ολα καλα να πανε να εχει μια καλη γεννα και περιμενουμε νεα σου!!

Κοριτσια εγω για μπανιερια παλια ειχα παρει μια απο τα τζαμπο και ειχα παρει και βαση και την ειχα στο δωματιο να κανει μπανιο το παιδι και αμεσως να το ντυνω να μην κρυωνει,με βολεψε..λιγο παιδεμα να αδειασεις το νερο αλλα και εγω δεν μπορουσα να σκυβω,το μονο προβλημα οτι ναι μεν εκλεινε η βαση αλλα το μπανακι δεν ειχα που να το βαλω,τωρα λεω να παρω αυτο που κλεινει και να το δοκιμασω να δω αν εφαρμοζει πανω στην βαση αν ποχι..θα κανω τον κοπω να το βαλω στο μπανιο,με το γιο μου παντως που τον κανω μπανιο για να μην σκυβω εχω ενα μικρο καρεκλακι και καθομαι...

Μιχαελα και εμενα μου ηρθε το δεματακι απο το babyspace σημερα...χαρικα παρα πολυ και ας μην ειχε και οσα εδειχνε το σαιτ,διαβασα και το βιβλιαρακι,,συγκινηθικα....στο γιο μου μου ειχαν δωσει στο νοσοκομειο ενα πακετο της παμπερς και μετα για 3 χρονια περιπου ολο μου εστελναν δειγματα και δωρακια ενα σωρο,αμα μου ζητησουν και τωρα διεθυνση θα δωσω!

Χριστινααα να ζησετε και με το καλο το μωρακι σας!!

Εγω κοριτσια σε μια βδομαδα μολι μεγαλωσε τοοοσο η κοιλια μου...η μικρη δεν σταματαει να κλωτσαει ακομα και οταν κοιμαμαι...αλλα μου αρεσειιι..σας βαζω και φωτο να δειτε την τεραστια κοιλια μου..μολις με ειδε η μανα μου λεει ποποοοο τη μεγαλη κοιλιααα που θα φτασεις...με επιασε ενα ανγχος...εγω δεν ειχα στο γιο μου καλε...τωρα που βρεθηκε τοσο μεγαλη??

παθατε σοκκκ??σε 10 μερουλες παω για Βεπιπεδουυυυυυυ

post-1349-138739369102_thumb.jpg

post-1349-13873936910312_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρες!!!!!!!!!!!!!!!

Πόόόόσα γράφετε κάθε φορά καλέέέέ?????????????????

Sorry………… δε σχολιάζω τίποτες….. δεν έχω και πολύ χρόνο στη διάθεσή μου για να διαβάσω αναλυτικά….. μαζί με το ΜΑΜΜΥ ασχολούμαι και με άλλα πράγματα στο Ίντερνετ…. τώρα που δεν έχω ξεκινήσει ακόμη τα διαβάσματα….. χαίρομαι που διαβάζω τα νεάκια σας & χαίρομαι που μανούλες και νινάκια είναι όόόόόλοι καλά!!!!!

Την μεθεπόμενη Κυριακή είναι οι εξετάσεις μου & πνίγομαι στο διάβασμα…. :oops::oops::oops:

Παρόλα αυτά δε γίνεται να μην πάρω τη τζούρα μου!!!!!!! :lol::lol::lol:

Τα νέα μου……

Έκανα χθες τις μηνιαίες μου εξετασούλες (αίμα-ούρα) κι επιπλέον έναν ακόμη υπέροχο…. Ο γιατρός μας βρήκε μία χαρά!!!! Μεγαλώσαμε πολύύύύ καλέέέ….. φτάσαμε πια τα 750gr.!!!! Τσουμπωτός-τσουμπωτός ο μπέμπης!!!! Την ώρα που βλέπαμε το κρανιάκι του….. κουνούσε χεράκι…. σα να με χαιρετούσε μου φάνηκε!!!! :lol::lol::lol:

Το υγράκι στον εγκέφαλο του είναι ακόμη εκεί…. αλλά ο γιατρός φάνηκε πολύύύ καθησυχαστικός (έχουνε και τα άλλα αγοράκια της παρέας μας????? Να μη φοβάμαι????) μου είπε να μιλήσω με τη γιατρό μου, αλλά όταν του είπα πως μπορεί να τη δω και σε 10 μέρες μου είπε δεν είναι κάτι επείγον!!!! Βασικά…. είναι κάποιο υγράκι ορμονικής φύσης, που απ΄ότι κατάλαβα είναι πάρα πολύ σύνηθες στα αγοράκια!!!!!

Επιπλέον…. κάποια στιγμή δεν ήταν σίγουρος για το φύλο…. νόμιζε πως έβλεπε τον ομφάλιο λώρο…. του λέω…. “πείτε μου πως βλέπετε κορίτσι…. να πάρω pampers στον άντρα μου” μας πιάσανε τα γέλια…. μέχρι έξω ακούστηκα μου είπε ο καλός μου!!!! Εννοείται βέβαια…. πως στη Β΄ Επιπέδου… αλλά κι εχθές…. είδαμε καθαρά τα προσόντα του μικρού μου!!!!! :lol::lol::lol:

Τέλος….. είμαι πάάάάάάάρα πολύύύύ χαρούμενη!!!!!!!!!! Κλείσαμε Μαθήματα Ανώδυνου Τοκετού!!!!!! Κανονικά έπρεπε να με βάλει γύρω στην 30η εβδομάδα (αρχές Ιουνίου) αλλά επειδή δε βρήκαμε… με έβαλε 32η εβδομάδα & ξεκινάμε 20 Ιουνίου!!!! Εννοείται πως θα είναι κι ο καλός μου μαζί, που θα πάρει όλη την εβδομάδα αδειούλα…. και θα πάρει και την απαραίτητη βεβαίωση να είναι μαζί μου στον τοκετό….. το στηριγματάκι μου…… τώρα δε φοβάμαι τίποτε!!!!! Ξέρω πως η εμπειρία της γέννας μου θα είναι ΤΕΛΕΙΑ!!!!! Γιατί θα έχω κοντά μου τον αντρούλη μου!!!!!! Που το ήθελα τόόόόσο πολύύύ!!!!!!! :D:D:D

Κι από χθες…. επειδή δυστυχώς δεν προσέχω καθόλου με το φαγητό…. όποτε είμαι στο σπίτι θα τρώω το αργότερο στις 8 το βράδυ….. ο κόσμος να χαλάσει…. όχι πιο αργά…. ποτέ…. εάν πεινάσω μέχρι να πάω για νανάκια…. γαλατάκι…. γιαουρτάκι…. φαγητό όμως όχι!!!! Είχαμε κάνει μυστική συμφωνία με τον μπέμπη…. χωρίς να το ξέρει ο μπαμπάς μας….. δε θέλω με τίποτε να δυσκολέψω τη γέννα μου λόγω κιλών!!!!!!!

Να μου είσαστε όλες καλά…. σας φιλώ…..

Χριστινάκι….. σου στέλνω π.μ……

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσακια μου γλυκα!!

Χριστινα μου συγχαρητηρια!! Να ζησετε ερωτευμενοι και ευτυχισμενοι για παντα και να ερθει με το καλο το μπεμπακι σας να ολοκληρωσει την ευτυχία σας!!!

Πιπίτσα μου μεγαλώσατε πολύ!!!

Μιχαελλα περιμενουμε νεα απο τη Β'επιπεδου!!

Κισκα πολύ ωραία κοιλίτσα!!

Σοφία περιμένουμε φωτος από το δωματιάκι!!

Είναι και η μεγάλη μερα για τον Γιωργο σήμερα, ευχομαι όλα να πανε καλά!

Εμείς χτες πηγαμε στα τζαμπο και πηραμε τα τελευταια πραγματακια για το μωρό. Από σαμπουάν, μωρομάντηλα, μπιμπερο, τα πρωτα μας παιχνιδάκια κλπ κλπ.... Πήρα και επιθεματα στηθους της nuk με 3 ευρω τα 30 τεμ (καλη τιμη δεν ειναι??) και επίσης κάτι υγρά μαντηλάκια τις chicco για να καθαριζω το στηθος πριν τον θηλασμό.

Πήρα και μπανάκι

http://www.koukou.gr/default.asp?pid=3&la=1&itmID=1665

Το είχε μια φίλη μου και την ειχε βολεψει πολύ.

Σκεφτομουνα για ενα που ειχε βασεις και προσαρμοζόταν στο μπανιο αλλά δυστυχώς το δικό μας μπανιο ειναι στρογγυλο και μεγαλο και δεν εμπαινε.....

Αυτα που ειναι με τις βασεις που βαλατε παλι λογω χωρου δεν μας βολευει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω φρικαρει... :twisted::twisted::twisted: τοση ωρα εγραφα τα νεα μου κ με πεταξε εξω...λοιπον...

χθες καναμε επιτελους κ εμεις την β επιπεδου κ δοξα το θεο ολα πηγαν μια χαρα.η μπεμπα μας ειναι καλα κ εφτασε τα 416γρ.παει κ αυτο το αγχος...τωρα πορω κ εγω να ετοιμαζω ρουχαλακια κ προικουλες :D:D

χριστινα να ζησετε ευτοιχισμενοι κ γεροι να μεγαλωσετε το μωρακι σας.

σοφια εβαλες φωτο?εγω δεν ειδα :(:(:(

οι υπολοιπες ολες καλα?καλη επιτυχια στο γιωργο κ την γυναικα του.λογικα τετοια ωρα θα κραταν τον γιοκα τους αγκαλια.μπορει να φυγω για λιγο...θα παω για λογαριασμους...τα ξαναλεμε το μεσημερι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Μάχη μου........ πολύ μεγαλώσαμε..... τρώει καλά από τη μαμά φαίνεται!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κι άλλη φορά πάντως, όπως κι εχθές, μου είπανε πως μάλλον είναι ένα μωράκι λιγάκι μεγαλύτερο από την ημ/νία σύλληψης......

Μπράβο Sisaki για τη Β΄ Επιπέδου!!!!!!!! Μια χαρά μεγαλώνει η μπουμπούκα!!!!!!!

Μαράκι........ ξέχασα...... φοβερή η κοιλίτσα!!!!!!!!!!!!

Kiska μου....... μία χαρά είναι η κοιλίτσα σου καλέέέ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κι απο μενα!!

Πιπιτσα μια χαρα πο αγοραρος,μεγαλωσε!!Φτου φτου!Καλο κουραγιο με το διαβασμα!!

Κισκα μου μια χαρα η κοιλιτσα,ε,δεν ειναι κ τοοοοσο μεγαλη πια!!

Μαχη μου με γεια τα πραγματακια!Το μπανακι πολυ ωραιο,ειναι το μονο που δεν εχω παρει ακομη.Γυρω στην 36η γενναω οποτε πρεπει να συμμαζεψω κ τα τελευταια σιγα σιγα.Σημερα λεω να παω στα τζαμπο να παρω κ εγω επιθεματα κτλ,τα οποια οντως ειναι πολυ οικονομικα σε σχεση με αλλου.Κ ποσα θα μου λειπουν ακομη κ δεν το εχω συνειδητοποιησει...Οσο για το δωματιακι,θα τα στρωσω κιολας κ μετα θα σας βαλω φωτο!!Να το δειτε ολοκληρωμενο!Βεβαια μου φερανε με λαθος σχεδιο τις κουνιες αλλα τι να κανουμε..δεν ειπα τιποτα.Ουσιαστικα λαθος χρωμα στα λουλουδακια αλλα θα το διορθωσω μονη,θα μεγαλουργησω ζωγραφιζοντας!!! Αν τελικα δε μου παρει το πινελο απο τα χερια ο αντρας μου!! Καλε πολυλογια με επιασε!!

Καλημερα Κισκα μου!!Μπραβο σας!!Υπεροχα τα νεα σας!!

Γιωργο ολα καλα να πανε σημερα!!!Αν κ πιθανον ηδη να κρατας το γιοκα σου αγκαλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα εγκυούλες!

Πιπίτσα μεγαλώσατε!!! Μπράβο!!! Για το υγρό που λές δεν ξέρω... δεν μας είπε κάτι ο γιατρός. Για να σου λέει ο γιατρός σου ότι δεν είναι τίποτα, έτσι θα είναι.

Τώρα θα έχουν πάρει την Μαριάννα του Γιώργου στο χειρουργείο λογικά! Όλα να πάνε τέλεια!!!

Κίσκα τέλεια η κοιλίτσα σου!!

Μιχαέλα πάει και η Β επιπέδου!!! Χαίρομαι που είναι όλα καλά!!! Μεγάλωσε πολύ η μπέμπα!!! Μπράβο!!! Καλή συνέχεια απο εδώ και πέρα με πολλά πολλά ψώνια!! :lol::lol::lol:

Συμπεθέρα καλημέρα!!! Δεν πειράζει μωρέ που κάνανε λάθος, ευκαιρία να μεγαλουργήσεις!!! :lol::lol: Με γειά και πάλι!!!!

Μάχη μου με γειά τα ψώνια!!! Πολύ ωραίο το μπανάκι!!!

Την κοιλιά της Μαρίας την είδα τώρα που το ανέφερε η Πιπίτσα!! :shock::shock::shock::shock: Μα που κοιτάω??? :lol::lol::lol::lol:

Μαράαακι τέλεια η κοιλίτσα!!! Φτου φτου!!! (Αλήθεια που έχει χαθεί το Μαράκι? :?:?:?:? )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Γιελιζάκι μου & Χρύσα μου!!!!!!!!!!!!!!

Πώς τα πάτε μικρές μου φουσκοκοιλίτσες??????? Κλωτσάνε πολύ τα νινάκια????

Κάπου εδώ σας αφήνω............

Έχω διάβασμα....... ουάάάάά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Γιελιζάκι..... κι εσύ τη Δευτέρα καμπύλη..... ε.....

Τί Γλυκόζη σου δώσανε στο φαρμακείο????? Εμένα μία λευκή σκόνη........ έχω 1 άγχος..... ουφ..... να φύγει κι αυτό να τελειώνουμε!!!!!!!!!

Θα πρέπει λίγο πριν τις 9 το πρωί να είμαι στο ΑΤΤΙΚΟΝ..... να είμαστε δλδ. αφού θα με πάει ο καλός μου που θα πάρει όλη τη μέρα άδεια, μήπως τυχόν δεν είμαι καλά κατά τη διάρκεια ή μετά την εξέταση......

Ελπίζω να μην καθυστερήσουνε πολύ τ΄αποτελέσματα......

Αχ Παναγιά μου..... μη μου βρούνε Διαβήτη Κύησης!!!!!!! Πώς το φοβάμαι!!!!!!!!!!!!

:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?

Σας χαιρετώ!!!!!!!!!!!!

Δε λέω καλό Σαββατοκύριακο.... θα προσπαθήσω να μπω και το μεσημεράκι!!!!!!!!!!!!!

Φιλούθια!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι σαυτην πηγα...να σου πω την αληθεια ουτε κρυο ουτε ζεστη...βεβαια στην δουλεια της ηταν πολυ τυπικη κ αναλυτικη σε ολα.οτι εβλεπε μας το ελεγε,ασχετα αν εμεις καποια δεν τα καταλαβαιναμε.σε σχεση με την γιατρο που ειχε κανει τον υπερυχο στην μικρη ηταν οντως πολυ καλυτερη.μου εκανε κ κολπικο για να δει τον τραχηλο αν εχουμε θεμα με προωρο τοκετο.στην μικρη μου δεν μου το εκανε.απλα μου φανηκε πολυ τυπικη κ καθολου χαμογελαστη.κ στο τελος αυτο που νευριασε τον αντρα μου απιστευτα ηταν οτι μολις τελειωσαμε κ ετοιμαζομασταν για να φυγουμε,πριν ρωτησω ποσο κανει η εξεταση,αυτη απο μονη της μου λεει...θα μου δωσεις 150Ε :shock::shock: λιγο μας χαλασε αυτο...αλλα ουτε ουτε κρυο,ουτε ζεστη.αφου ολα πηγα καλα.σαμπως θα την ξαναδω ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιπίτσα μου δεν πήρα εγώ κάτι απο το φαρμακείο, είπαν ότι θα μου δώσουν στο μικροβιολογικό... και να πάω πρωί πρωί... αυτά. Μην αγχώνεσαι καθόλου όλα μια χαρά θα πάνε.

Καλό διάβασμα!

Μιχαέλα μου έχεις δίκιο είναι πολύ τυπική... αλλά αναλυτική...και εμένα μου μέτρησε τον τράχηλο... ούτε κρύο ούτε ζέστη όπως λές... Το αποτέλεσμα μετράει! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα και στις υπολοιπες!!

Μιχαελλα μπραβο, ωραία τα νεα σας

Πιπιτσα ολα καλα θα ειναι μην αγχωνεσε.

Εγώ βασικά τώρα τα εχω σχεδόν ολα ετοιμα. Μου λειπει ενα σουτιεν θηλασμού το οποίο θα παρω σημερα, επίσης μερικά ζιπουνακια μακρυμανικα για το μωρό, και γαζουλες για τον αφαλό και πιστευω ειμαστε οκ. Όλα τα υπόλοιπα τα εχουμε παρει. Μεχρι και τις πρωτες πανες πειραμε να τις εχουμε στο σπίτι και τα καλλυντικά του μωρού.... Για μενα παλι εχω παρει και τα υπολοιπα για το μαιευτηριο, ενα βιβλίο να πάρω που θελω και ειμαστε παλι κομπλε...

Νικη τελικά σου ηρθε το φορεμα? Ωραία χαιρομαι που ειναι οπως το περιμενες. Παρειγγειλα απο το ασος και κατι αλλα και τα περιμενω τωρα. 3 παντελονια, 2 μπλουζακια, 1 τουνικ και 1 κορσε για να μαζεψω την κοιλουμπα μετα την γεννα. Σας βαζω λινκ να μου πειτε τη γνωμη σας

http://www.asos.com/Asos/Asos-Maternity ... 3&clr=Grey

http://www.asos.com/Asos/Asos-Maternity ... &clr=Green

http://www.asos.com/Asos/Asos-Maternity ... Light+Blue

http://www.asos.com/Asos/Asos-Maternity ... &clr=White

http://www.asos.com/Asos/Asos-Maternity ... &clr=White

και σε μαυρο το ιδιο

http://www.asos.com/Maidenform/Maidenfo ... Body+Beige

Αυτα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα παλη μου ειχε δωσει η μικροβιολογος ενα υγρο που ειχε γευση πορτοκαλη..καλο ηταν..οχι η αηδια που λενε συνηθως..αλαλ πολυυυ γλυκο..μπλιαξ.

Σημερα εχω γυναικολογο...τον δικο μου...και μετα εχω να παω σε μια βαφτηση..σημερα θα παω χωρις τον αντρα μου - επιτελους- κα θα μπορεσω να συζητισω με την ισυχια μου με τον γιατρο..

αλλα δεν ειμαι καλα..εχω μια πολυ περιεργη ταχυπαλμια παιδια...σε βαθμο που δεν μπορω να παρω ανασα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...