Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 9! Για πιο δυνατές κλωτσιές!!!


Recommended Posts

Να τον χαίρεσαι Χρύσα μου...κουκλί είναι!!

Ελίς μου μπράβο!! έκανε δουλειά το μοσχάρι ε??

Γιελίζ μου συνεχίζονται τα μαστορέματα?

Να δούμε εμείς πότε θα αρχίσουμε..πρέπει νομίζω να πιέσω τα πράγματα!

Τέλεια μου βγήκε η ομελέτα...πρώτη φορά έκανα να σας πω την αλήθεια και την πέτυχα!! Λέτε να είναι απλά η τύχη του πρωτάρη?? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι φατσουλα ειναι αυτη;Τι μαγουλακια;ΚΟΥΚΛΑΚΙ!

Τα μπιφτεκακια μου ψηνονται.Τελικα βγηκαν πολλα,οποτε εβαλα μερικα στον φουρνο με πατατες και το βραδυ θα κανω τα υπολοιπα χαμπουργκερ. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ εκανα - κατα παραγγελία της κόρης μου - πένες με άσπρη σάλτσα.

Ναι Μαράκι το μοσχάρι μ΄εβγαλε ασπροπρόσωπη, θα πάω με το κεφάλι ψηλα στον γιατρο :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελις πινεις σιδηρο;Γιατι αν πινεις σιδηρο να εισαι σιγουρη πως αυτος ευθυνεται για τον αιματοκριτη σου. ;)

Δειτε ενα συγκινητικο βιντεακι:

http://www.youtube.com/watch?v=B2p6T8ewu9I

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια,τι κανετε??

Κρυσταλενη μου ολα τα εχεις κανει μια χαρα και το μωρακι σου θα γεννηθει επισης μια χαρα!!!!!

Σεσιλια τι γλυκας ο μικρουλης!!!!!να τον χαιρεστε!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αννα μου καλωσηρθες στην παρεα μας και με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου αγκαλιτσα!!!!!

Γιωργοοοοοο αντε 2 και σημερααααα!!!!!!!!!!!!!Ο Χρυσοβαλαντης ερχεται στην αγκαλια σας!!!!!!!!

Εμεις ειμαστε καλα..κ ο μικρος εχει αρχισεικ ανεβαινει μεχρι το στομαχι και εχω κ γω δυσφορια και δεν μπορω να κοιμηθω βασικα..Χτες επεσα απο τις 11 κ καταφερα να βολευτω στις 5 το πρωι...ειχε κατσει ψηλα ειχε τουρλωθει κιολας και δεν μπορουσα να κουνηθω ουτε αριστερα ουτε δεξια ουτε ανασκελα βολευομουν!!!!!!!!Μεγαλωνει το μικρουλι μας και αρχιζει τα κολπακια!!!!!!!

Αυριο εχουμε επιτελους γιατρο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εμεις εκτος απο τα επιπλα δεν εχουμε αγορασει ακομη τιποτα...μεσα στο Μαιο θα ξεκινησουμε τις αγορες...

Μολις εφαγα κ τα μακαρονακια μου σκετα με τυρακι..ακομη δεν θελω να φαω κρεας..κρατω απο το Πασχα!!!

Αυταααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!Φιλακιαααααα γκαστρουλες!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μποτέ Ελίς μου..θα περιμένουμε νέα σας!

Κατερινάκι μου τι κάνεις?? Με το καλό να δειτε το μωράκι σας...

Τι ωραίο βιντεάκι Νίκη μου...΄

Ξέρετε καθομαι και σκέφτομαι καμιά φορά ότι ναι θα έχω ένα μωράκι αγκαλιά..θα γεμίσει το σπίτι μας φωνούλες..οτι δεν θα κάθομαι πια μόνη με τον αντρούλη μου στο σαλόνι τα βράδυα..θα έχουμε και το γιο μας...Και μετά λέω μην βιάζεσαι...κι αν κάτι δεν πάει καλά πάλι?? Αλλά προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά και τολμώ κάποιες φορές να ονειρεύομαι εκείνη την μέρα που θα γεννήσω το μωράκι μου...πόσο το λαχταρώ μόνο ο Θεός το ξέρει...το λατρεύω το μωράκι μου και θέλω τόοοοοοοοσοοοο πολύ να το πάρω αγκαλιά...ουφ συγκινήθηκα πάλι..Μονο εσείς μπορείτε όμως να με καταλαβετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου ολα θα πανε καλα!!!!!

θα εχεις τον γιο σου και θα τον λατρευεις...

θα καθεσε και θα τον χαζευεις με τις ωρες για το πως αναπνεει, πως κοιμαται...πως τρωει..θα τρελενεσαι ακομα και οταν κανει κακα...

και οταν θα καθεσε με τον καλο σου τα βραδια στον καναπε αφου λουσετε και κοιμησετ ετο αγγελουδι σας..παλη για αυτον θα συζητατε..

Ολα θα πανε καλα μην ανισυχεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ειμαι Μαρακι μου!!Κουραστηκα πολυαυτες τις μερες κ ακομη δεν εχω συνελθει...πεφτω για υπνο απο τις 22-23 καθε βραδυ κ ξαπλωνω κ το μεσημερι!!!Οπως ειπα ο μικρουλης τη βρισκει στοστομαχι μου τωρακαι με πιεζει αρκετα κ δεν βολευομαι πουθενα...

Τις ιδιες σκεψεις κανω κ γω με σενα...Ανυπομονω κ λαχταρω τοσο πολυ να το παρω στην αγκαλια μου που υπαρχουν φορες που κ γω κανω ασχημες σκεψεις αλλα τις σβηνω γρηγορα κ λεω ολα θα πανε καλα αυτη τη φορα!!!!!!!

Ξερεις περυσι τετοιο καιρο μια κοπελα απεναντι μου ηταν εγκυος 8 μηνω κ η κοιλιτσα ειχε πλεον μεγαλωσει για τα καλα..κε ενα βραδυ λεω του αντρα μου..ειδα τη Γιωτα σημερα..φουσκωσε πολυ...κ μελαγχολισα..κ μου λεει τι? αναρωτιεσαι ποτε θα γινει κ η δικη σου ετσι??Κ λεω οχι ποτε θα γινει..αλλα εχω φτασει στο σημειο να αναρωτιεμαι αν θα φουσκωσω εγω ποτε ετσι??

Κ τωρα ειμαι εγκυος βλεπω την κοιλια μου να μεγαλωνει,τον μικρουλη να παιζει ,να τουρλωνεται ν ακλωτσαει κ ακομη δεν το χω συνηδειτοποιησει οτι μετα απο 3 χρονια τα καταφεραμε κ οτι σε λιγες βδομαδες θα τον εχω στην αγκαλια μου!!!!

Εχω γινει πολυ ευσυγκινητη,δακρυζω με το παραμικρο..αστα θα γινω μια κλαψιαρα μαμα!!!!!!!!

Ουφ παλι συγκινηθηκα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου όπως τα λες είναι...

Κατερινακι μου κι εγώ τις ίδιες σκέψεις κάνω με εσένα..Τωρα που οπως λες κι εσύ μεγάλωσε και τι νιώθουμε έντονα...το συνειδητοποιούμε περισσότερο...Ειναι μεγάλη αγάπη τα μωράκια...

Ολες μας το νιώθουμε νομίζω αυτό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μην κανεις ασχημες σκεψεις!Ολα θα πανε καλα!

Κατερινακι,ειδες που τελικα ηρθε το μωρακι σας;

Και εγω ανυπομονω να το παρω αγκαλια και ταυτοχρονα αγχωνομαι κιολας. :lol:

Βλεπω συνεχεια ασχημα ονειρα τελευταια...Οτι εχω αιμορραγια και τετοια. :roll: Χθες ειδα στον υπνο μου οτι εμφανιστηκε μια τεραστια ραγαδα στην κοιλια και ξυπνησα εντρομη!Να σας πω την αληθεια,φοβαμαι την ωρα που θα μεγαλωσει η κοιλια μου και θα δω πανω της ραγαδες. :roll: Το φοβαμαι πολυ αυτο και δεν το θελω καθολου...Δεν με νοιαζουν τα κιλα,ας βαλω οσα θελω,αρκει να μην ανοιξει η κοιλια μου... :? Ακομα η κοιλιτσα μου ειναι μικρη και δεν μπορω να φανταστω πως θα ειμαι σε 3 μηνες και αυτο με τρομαζει δεν σας κρυβω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη μου εμένα έχει μεγαλώσει πολύ η κοιλιά μου αλλά ευτυχώς ακόμα δεν είδα τίποτα από θέμα ραγάδων...μισο να σας βάλω φώτο από την κοιλιά μου τώρα που άλλαξα μήνα...

Προειδοποιώ....ΜΗΝ ΤΡΟΜΑΞΕΤΕ!! :lol::lol:

Καμιά φορά νομίζω ότι θα εκραγεί!

post-9162-1387393686938_thumb.jpg

post-9162-13873936869467_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επεστρεψα!!!Μαρακι τι τελεια που ειναι η κοιλιτσα σου,σιγα βρε τη μεγαλη,μια χαρα ειναι.Κ μην ακουω για αρνητικες σκεψεις,ολα τελεια θα πανε!Εχεις ηδη φτασει στην 27η εβδομαδα!Απολαυσε το!!

Κατερινακι το ιδιο ισχυει κ για σενα κ φυσικα για ολες τις εγκυουλες...μονο θετικες σκεψεις.Ενταξει δε λεω θα ανησυχουμε κ θα αγχωθουμε κιολας αλλα με μετρο.Εκτος αν ειστε ολες σαν εμενα που ειμαι στην κοσμαρα μου..τοσο που ο αντρας μου κ η μητερα μου καμια φορα νευριαζουν :lol::lol::lol:

Το βιντεακι με το θηλασμο τελειο,δε θυμαμαι ποιο κοριτσακι το εβαλε,Νικη εσυ?Οσο για το καροτσι να το παρεις κ να μη το σκεφτεις καθολου παραπανω!!

Δε θυμαμαι τι αλλο γραψατε!!

Ελις καλο γιατρο,εγω μπερδευτηκα κ νομιζα οτι εχεις αυριο.Κ εμεις αυριο παμε για doppler κ πολυ χαιρομαι που θα ξαναδω τις ζουζουνιτσες μας!

Συμπεθερα ειπαμε...μονο βοηθος στον αντρα σου κ οταν με το καλο τελειωσετε περιμενουμε φωτο απο το ανακαινισμενο σπιτι κ κυριως τα πλακακια ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφάκι μου με το καλό το ντόπλερ!! Θα δεις τα κοριτσάκια σου πάλι τυχερούλα!!!

Εγώ στις 4/5 έχω ραντεβού και ανυπομονώωωωωωω...

Α και Σοφία μου τώρα νιώθω ότι το απολαμβάνω πραγματικά...ειδικά όταν του μιλάω και χαΐδεύω την κοιλιά μου και μετά αμέσως αντιδρά πετάω στα σύννεφα :D:lol::lol:

Να είναι καλά τα μωράκια μας και με το καλό να αρχίσουν τα γεννητούρια μας!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφαγα τα μπιφτεκακια μου και ηρθα! :D

Μαρακι τελεια η κοιλιτσα σου!Θελω να βαλω και εγω την δικη μου αλλα δεν ξερω να ανεβαζω φωτος. :oops: Μου την δινει που ολοι μου λενε οτι ειναι μικρη και που το εχω το μωρο και τετοια... :evil: Θα μεγαλωσει,που θα παει...Αφου οταν βγαινω εξω τουρλωνομαι για να φαινεται! :lol: Ακομα αμα δεν πω οτι ειμαι εγκυος,δεν με καταλαβαινουν...Μονο μια κοπελα στα Πρεναταλ το καταλαβε μετα απο μια ωρα που μιλουσαμε.Και μου λεει: ααα!ειστε εγκυος;ΝΑΙ της λεω! :evil:

Μωρε,εμενα το δερμα μου ανοιγει ευκολα γι'αυτο φοβαμαι για τις ραγαδες...Πανω απ'ολα με νοιαζει να ειναι καλα το μωρο μου αλλα δεν μπορω να παραβλεψω οτι ειμαι γυναικα.Και θελω να νοιωθω καλα με το σωμα μου... :roll:

Σοφακι εγω το εβαλα το βιντεακι,δεν ειναι τελειο;Το θαυμα της φυσης!

Γιωργο με το καλο!

Ελις και Σοφακι καλο γιατρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωργο μου λογικο να εχετε αγωνία κι οι δυο σας..ολα καλά θα πανε!!

Νίκη μου εμένα πάλι με ρωτάνε πότε γεννάω και νομίζουν ότι είμαι στο μήνα μου...Αλλοι πάλι μου λένε ότι μόνο κοιλίτσα εχω και δεν αλλαξα...τι να πω!!

που θα παει θα μεγαλώσει κι η δικιά σου κοιλίτσα...

Ζεσταινομαι συνεχεια...δεν αντεχωω....τρωω ενα παγωτακι να δροσιστώ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσακια μου γλυκα καλημερα!!!

Μπηκα απλά να σας πω ενα γεια γιατι εχω παρα μα παρα πολυ δουλεια.....

Ελπιζω να προλαβω να μπω το μεσημερακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάρες μου..........

Γιώργο μου απο άυριο ΜΠΑΜΠΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ επιτέλους έφτασε η μέρα....με το καλό να έρθει ο μπέμπης...

τι κάνετε κοριτσάκια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες!!!

Μαράκι ακριβώς τα ίδια σκέφτομαι και εγώ...Πώς σε καταλαβαίνω να ήξερες... Αλλά αυτή τη φορά όλα θα πάνε καλά και θα κρατήσουμε γερά μωράκια στην αγκαλιά μας!!

Κατερινάκι μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG: μία απο τα ίδια και εδώ... το τι κλάμμα πέφτει με το παραμικρό δεν λέγεται!! Θα είμαστε κλαψιάρες μανούλες!!! :lol::lol::lol: Και τώρα που διάβαζα αυτά που γράψατε με πήραν τα ζουμιά!! Ειδικά αυτά που έγραψε η Χρύσα για το πώς είναι να έχεις το μωράκι σου με αποτελείωσε!! Πόσο ανυπομονώ να τα ζήσω όλα αυτά!! Αχ! ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!! Διώξτε όλε τις κακές σκέψεις και κρατήστε μόνο αυτό! Τι είπαμε? Θετική σκέψη πάνω απόλα!!!

Ελισάβετ περιμένουμε τα νέα σας απο τον γιατρό!

Γιώργο μία μέρα έμεινε!!! Ε ε ε έρχεται ο μικρός για να σας αλλάξει τη ζωή για πάντα!!! Εύχομαι όλα να πάνε τέλεια!!!! Και εννοείται ότι θα μας βάλεις φωτό!!! :lol::lol:

Μάχη καλό κουράγιο με τη δουλειά!!!

Συμπεθέρα μόλις τελειώσουμε και (το πιο βασικό) βρώ που είναι η φωτογραφική :lol::lol::lol: θα σας βάλω φωτό!!!

Νικόλ μου!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!Εγραψα ενα κατεβατο και το εχασα. :evil: Με επιασε η προκοπη απο το πρωι και συμμαζευα το σπιτι.Σφουγγαρισα κιολας αλλα το μετανοιωσα γιατι 1ον πηγα να γλιστρησω και 2ον γιατι κουραστηκα...Δεν ξερω τωρα τελευταια φοβαμαι μην παω στην γιατρο και μου πει οτι εχω παλι αποκολληση...Μου εχει κατσει αυτη η ιδεα... :roll: Ολο λεω δεν θα κανω τιποτα και ολο κατι κανω...Δεν μπορω να καθομαι ολη μερα σαν τον Βουδα,αφου νοιωθω καλα... :roll:

Ελις πως πηγε ο γιατρος;

Μαχη,σου ηρθε το φορεμα απο το Ασος;Εμενα οχι ακομα και φοβαμαι μηπως χαθηκε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιαααααααααααααααα καλημεραααααααααααααα!τι κανετε;

πριν λιγο γυρισα απ το γιατρο.ολα τελεια.κ τραχηλος κ τα μωρακια 600 γραμ η καθεμια.μια χαρα.λεω τωρα επιτελους που ηρεμησα να αρχισω απο βδομαδα να μαζευω πραγματακια

λεω να τα παρω απο τα πρεμαμαν ολα.εχει τελεια χρωματα κ καλες τιμες

εσεις πως ειστε;

δεν ειχα ιντερνετ 2 μερες τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννακη τι τελεια τα νεα σας!!!

Μπραβο!!!!

Στα πρεμαμαν δουλευα καποτε..ΟΚ ηταν..αλλα δε θυμαμαι τιμες..θυμαμαι ομως οτι ειχαν τελεια ρουχαλακια.

Γιελιζ μου αυτα που λεω δεν ειναι τιποτα..

οσες δυσκολιες και να σου βγαλει ενα παιδι...γιατι κακα τα ψεμματα οσο καλο και ισυχο και ηρεμο και βολικο να ειναι..θα φτασουν στιγμες απιστευτης κουρασης και νευρα..αλλα πιστεψε με ενα χαμογελο φτανει και περισσευει..

τωρα ο μεγαλος κοντευει τα δυο..ειναι για μενα η πιο τελεια ηλικια..πεθαινω γι'αυτον, ξεχνας οσα ξενυχτια και να εχεις κανει, οσα νευρα και να εχεις...ειναι απιστευτο...

ξες παλια ισως και να με πειραζει λιγο που δενε χω την ξεχνιασια που ειχα πριν..αλαλ απο καπια φαση και μετα σηνειδητοποιησα ..οτι δεν θελλω και τοσο να βολταρω μονη μου..και προτιμω οπου παω να εχω και το μικρο χουλιγκανακι μαζι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...