Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 9! Για πιο δυνατές κλωτσιές!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κορτσουδιαααααααα....ολες καλα?χθες επιτελους κοιμηθηκα μετα απο πολυ καιρο κ το πρωι παλι κουτουλουσα απο την νυστα.μα τοσες μερες με τις αυπνιες το πρωι ημουν μια χαρα,δεν νυσταζα καθολου.κ τωρα που κοιμηθηκα καλα ολο κ νυσταζω (-|(-|(-| αντε τωρα να το εξηγησεις :?:?

νικη ολα καλα με την μπεμπα...παει κ αυτο το αγχος.απο τωρα σχεδια κ ψωνια...πολλα ψωνια!!!

μαχη παλι θυμηθηκες τον τρελογιατρο σου κ φρικαρες :lol::lol::lol: οντως υπαρχουν ανθρωποι κ ανθρωποι!!!

χριστινα καλα εκανες κ αλλαξες γιατρο.οπου νοιωθεις εσυ καλα.

καλημερα ελισαβετ κ αννα.

εμεις χθες πηγαμε κ πηραμε τελικα τα χρωματα.σημερα δεν το κοβω να ξεκιναμε το δωματιο της μπεμπας.εχει ο αντρας μου δουλεια,οποτε μαλλον αυριο.πηραμε ενα πολυ pink χρωμα.να δουμε πως θα μας βγει.τον ενα τοιχο τον εχουμε φουξια απο τις μικρης μου κ μαλλον θα τον αφησουμε κ θα βαψουμε τα υπολοιπα.οταν τελειωσουμε θα σας βαλω κ φωτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sissi μου κι εμεις λεμε το σαββατοκυριακο να αρχισουμε να βαφουμε και να μαζευουμε μερικα πραγματα..εμεις λεμε να το κανουμε ροζ ως τη μεση και το αλλο μισο ασπρο και εκει που κανει τη διαφορα θα βαλουμε απο αυτα τα ωραια αυτοκολλητα που ειναι σε ολο τον τοιχο..ετσι λεμε μεχρι τωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χριστινα αν θες μπορεις να μην βαλεις ασπρο αλλα να παιξεις με τους τονους του ροζ κ να κανεις αυτο που λες.εμεις ετσι εχουμε κανει της μικρης μου το δωματιο.το ταβανι ασπρο κ οι τοιχοι χωρισμενοι στην μεση με δυο διαφορετικους τονους ροζ.κατω το πιο σκουρο κ πανω το πιο ανοιχτο.κ στην ενωση βαλαμε μπορντουρα σε ροζ καρο με τα baby λουνει τουνς.τον μπαγκς κ τον τουιτι.οταν παω σπιτι θα σου βαλω φωτο να το δεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει sissi μου κι εμεις τωρα το ψαχνουμε..οι μπορντουρες ποσο εχουν περιπου?δεν εχω κοιταξει καθολου.τωρα μονο βρηκα στο ιντερνετ αυτες που θα σ βαλω..στην αγορα δεν ξερω ποσο εχουν.

http://www.e-ola.gr/index.php?option=co ... 6&Itemid=3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπορεις να βρεις παντου κ σε διαφορες τιμες.μαλλον ειναι κ αναλαογα με την ποιοτητα.εμεις πριν 2 χρονια περιπου ειχαμε παρει το ρολο περιπου στα 6,50Ε.δεν εμεινα ευχαριστημενη ως προς την κολλα του.ξεκολουσε πολυ ευκολα κ του βαλαμε εμεις ειδικη για ταπετσαριες.εκει που πωλουν χρωματα θα βρεις σιγουρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!Τι κανετε;

Χριστινα ολα καλα τελικα!Μπραβο!Οσο για τον γιατρο αν δεν σου αρεσε μην ξαναπας.

Ντιοσακι καλο κουραγιο με την καμπυλη!

Τιτινα,ειμαστε ακριβως στις ιδιες μερες! :lol: Ποτε εχεις ΠΗΤ;Η μπεμπα μου ειχε τα ματακια της ορθανοιχτα,ειδαμε ακομα και τις κορες των ματιων της!Και χασμουριοταν σαν μωρο! :lol: 4D δεν καναμε,μονο απλο υπερηχο,αλλα την Πεμπτη θα παω σε αλλον γιατρο για μια 2η β επιπεδου.Μονο για σιγουρια,μου το ειχε πει απο την αρχη πως θα με εστελνε.Θα του ζητησω φωτο και dvd. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα εγκυούλες....Τι κάνετε?? Εγώ χτυπησα ένα 9 ωρο ύπνο με διακοπές βεβαια αλλα το ευχαριστήθηκα!

Νίκη μου τι κορίτσαρος είναι αυτός?? Λοιπόν...το κλείνουμε το συμπεθεριό!!! :lol::lol: Μπράβο..με το καλό τα ψώνια τώρα!

Χριστινάκι είδες που όλα είναι μια χαρά?? Να χαλαρώσεις και θα πέσει και η πιεση...

Κατερινάκι δεν είπα εγώ ότι θα πάω στο πρενεταλλ..απλά είπα μια ιδέα να με πάνε με καροτσάκι στο τζαμπο για ψώνια :lol::lol:

Αννα, Μιχαέλα καλημέρα!!

Μάχη και Ελις καλημέρα και καλές δουλειες!!

Καλημέρα Χρύσα μου!!

Ολο το βράδυ έβλεπα στο ονειρο μου αγορές και παιδικά ρουχαλάκια...λες και ο εγκέφαλος μου έκανε λίστα στον υπνο μου για το τι χειάζομαι :lol::lol::lol:

Οι άλλες τι κάνετε?? Εμείς σήμερα κλείνουμε 28 εβδ!!! Αυριο έχουμε και γιατρο...θα λειψει για ενα συνεδριο μέχρι τις 10/5 και θελει να με δει πριν φυγει...Βεβαια ο καλός μου γιατρος μου είπε οτι κοιτα να δεις το κινητο μου μόνο στο αεροπλανο θα ειναι κλειστο...για οτιδηποτε ενημέρωσε με και εγώ θα αφήσω αντιπροσωπο μου στην κλινικη..Ειναι 4-5 γυναικολογοι η αληθεια στην κλινική που πάω...να'ναι καλά ο ανθρωπος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε Μαρακι με το καλο..και καλα αποτελεσματα στον γιατρο.

Εγω χτες κοιτουσα τα ρουχα του Χριστοφορου για να τα κανω σηγα σηγα γιατι μετα δεν θα μπορω..

2 χρονων μωρο και εχει 6 Βαλιτσες ρουχα..ειναι δυνατων...

εχει παρα πολλα..κυριως εσωρουχα οποτε θα παρω ελαχιστα ρουχαλακια εξοδου για το νινι και τελος

Αλλα εχω και παρα πολλα ρουχα- σετακια που μας εκαναν δωρο τα οποια ειναι με τις ετηκετες..αθηκτα..και δεν ξερω τι να τα κανω γιατι λογω καιρου και ηλικιας αλλα και γιατι εμενα δε με βολεψαν καθολου..ουτε αυτο το νινι θα τα φορεσει καθολου..

ελπιζω μονο να παντρευτει ο αδελφος μου σχετικα συντομα και να κανει παιδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλεναδες!

Νικη μου μια χαρα η μπεμπουλα σας!Αντε την Πεμπτη να μας βαλεις κ φωτο!

Χριστινα περιορισε το αλατι κι ολα καλα θα ειναι...

Μιχαελα μου καλες δουλειες αν ξεκινησετε!

Κι εμεις το δωματιακι ετσι το καναμε,μισο τοιχο εντονο ροζ κ απο τη μεση κ πανω ροζ πολυ ανοικτο.Στη μεση διαχωριστικη πρασινη γραμμη.

Εγω σημερα δε περναω καλη μερα,νιωθω κομαρες,ζαλαδες,ναυτια...κοινως χαλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα όλο κατι θα έχουμε κι εμείς να σας δώσουμε...Ασε που η Ροδος είναι η αγαπημένη του αντρούλη μου...εχουμε και φίλους εκεί!!

Χρυσα μου ευχαριστώ!!!

Σοφάκι καλημέρα...τι έπαθες καλέ?? Ξάπλωσε και θα περάσει...ισως να είναι τα μωράκια και να πιέζουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφακη ξεκουρασου.

Εφτασες 32 ευδομαδων ειναι λογικο να αισθανεσε δυσφορια.

Εαν μπορεις πανε στο μπαλκονι - αν δεν μπορεις να κανεις μια πολυ συντομη βολτουλα- παρε μερικες βαθιες ανασες, και ξεκουρασου..μη ξεχνας ειανι και δυο!!

σου ειπε τιποτα ο γιατρος για το ποτε θα σε προγραμματησει για καισαρικη..γιατι αν σου ειπε..δεν σου εμεινε και πολυς καιρος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσαρες μου, εμείς ξεκινάμε σιγα σιγα να φτιάχνουμε ντουλάπα στο παιδικό γιατι το είχα άδειο. Για να δούμε σιγα σιγα να οργανωθούμε..........

Σοφακι μου εχεις κ 2 να ξεκουραζεσαι παραπάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επεστρεψα κ παλι....πηγα στο ικα να δηλωσω την μικρη μου στο βιβλιαριο μου(την ειχε ο αντρας μου στο τεβε) κ ευτυχως ξεμπερδεψα ευκολα.μαζεψα κ τα χαρτια για την φορολογικη,παει κ αυτο.

ασε χρυσα....το τι ρουχομανι υπαρχει δεν λεγεται!!!κ εγω χθες κοιτουσα τις κουτες πανω στις ντουλαπες κ σκεφτομουν τι ρουχομανι εχει κ πως θα βγαλουμε ακρη.το καλο οπως λες ειναι οτι δεν θα χρειαστουμε να αγορασουμε τιποτα.μονο πανες,πανακια κ σαλιαρες.

καλημερα κ στα υπολοιπα κοριτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax Μιχαελλα τι θα τα κανουμε ολα αυτα τα ρουχα μου λες;;;

πολλα του Χριστοφορου ειναι με τις ετικετες..

αλλα δε με βολεψαν καθολου και τα εχει φορεσει απο μια-δυο φορες..

αλλα ειναι υπερβολικα "καλα" για αυτην την ηλικια

δεν ξερω παιδια..ειδομεν.

Σημερα μιλησα και με εναν παιδικο..ειναι και αυτος σχετικα μακρια απο μας , ο μονος που ειναι κοντα ειναι χαλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμας θα ειναι κ σε διαφορετικη περιοδο γεννημενα αλλα νομιζω οτι θα προλαβουμε να φορεσουμε τα περισσοτερα.μονο τα καλοκαιρινα δεν ξερω γιατι τις μικρης μου ηταν για 6μηνων κ τωρα η μπεμπα στα 6 θα ειναι χειμωνας.θυμαμαι ομως πως τα περισσοτερα το βγαλαμε ολο το καλοκαιρι οποτε κατι θα προλαβουμε να κανουμε.εχω κ τις κουνιαδας μου που εινα κ αυτο γεννημενο σεπτεμβρη κ μου λεει εχω ηδη μαζεψει μια βαλιτσα να στην δωσω :shock::shock: που θα τα βαλω δεν ξερω.ασε κ τα δωρα που θα παρουμε.κ αν κρινω απο την μικρη μου θα ειναι παρα πολλα.εγω δεν ειχα αγορασει τιποτα απο ρουχα.μονο φανελακια κ φορμακια.τσα ρουχα ηταν απο δωρα.απο την αλλη σκεψου να ειχαμε διαφορετικα μωρα τωρα τι ρουχομανι θα μαζευοταν σε ενα χρονο(δεν σου βαζω περισσοτερο).θα πνιγουμε στα ρουχαλακια :lol::lol:

μαρακι οντως σημερα εχει πεσει μεγαλη αποχη :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια, επέστρεψα. Εδώ και καμιά 10αριά μέρες έχω αρχίσει να κουράζομαι πολύ εύκολα. Νιώθω πτώμα τώρα και δυστυχώς δεν μπορώ να ξεκουραστώ ::roll:

Εμείς το δωμάτο το κάναμε κίτρινο και είναι σχεδόν έτοιμο, θα σας βάλω φωτό αργότερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ή καλό μεσημέρι καλύτερα.

Χριστίνα μου όλα καλά, φρόντισε να μην αγχώνεσαι και η πίεση μου θα πέσει.

Νίκη μου να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου.

Αννα, Μιχαέλα, Κατερίνα, Μάχη, Έλις Χρύσα καλημέρα!! Αν άφησα καμιά πίσω συγγνώμη κορίτσια μου.

Μαράκι μου μόλις γεννηθεί θα πάρουν τα βλαστοκύτταρα, θέλει γύρω στις 3 εβδομάδες να επεξεργαστούν να δουν αν η ποσότητα και η ποιότητα είναι καλή, αν είναι λίγη η ποσότητα στο φυλάνε αλλά δεν σε χρεώνουν κάτι. Αν είναι εντάξει τότε πληρώνεις. Μας ρώτησε σε πόσες δόσεις θέλουμε να πληρώσουμε εμείς λέμε σε 2-3. Μας είπε δεν έχει πρόβλημα.

Ακόμα μια νύχτα που δεν κοιμήθηκα. Αφού ξυπνάω κατά τις 2 και πέριμενω να γίνει 6.15 που θα σηκωστεί ο άντρας μου για δουλειά να του ετοιμάσω πρωινό και μετά απ τις 7 ως τις 9.30 κοιμάμαι. Βλέπω συνέχεια όνειρα, στοιβασμένα ρούχα του μωρού που θέλουν σιδέρωμα, το γιατρό να μου φωνάζει ότι εσύ φταις που το μωρό είναι λεπτούλικό :(:(:( , κόσμο γενικά να μου φωνάζει ότι δεν φροντίζεις καλά το μωρό. Δεν ξέρω γιατί βλέπω έτσι όνειρα. Μάλλον άγχος είναι αλλά είναι πολυ ψυχοφθόρο.

Να χετε μια όμορφη μέρα.

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...