Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οκτωβριανη Μωροεπανασταση 2009 παπουτσι Νο23


Recommended Posts

Καλησπέρα κι απο μενα!

καλέ;;;τι σουξέ πια αυτος ο τιτλος;;;θα το παρω πανω μου!!!

Χρυσουλα ακους τη λατρεια μου να με λεει θεα και συμφωνεις;

μωρ΄τι θεα να ειμαι τρομαρα μου;αντε η θεα Δημητρα να ειμαι που ηταν και στρουμπουλή! :D

Συμπεθερα και η πεθερα μου κανει σχεδια στα αυγα με φυλλαρακια απο μαϊντανο κλπ.

Εμ...Β.Σποραδες, Β.Ευβοια παρομοια εθιμα...

Εγω σημερα εφτιαξα σαλατα ταμπουλε!Μες στα ελληνικα εθιμα δηλ!Αλλα ειναι ωραιο για νηστισιμο και χορταστικο.

Εφτιαξα και τα μπισκοτακια μου κανελας οπως καθε χρονο.

Δε σας κρυβω ψιλοφοβαμαι μη με πιασει τιποτα εκει που θα ειμαι και δε προλαβω να γυρισω και γεννησω στο δρομο! :lol:

Αλλα ας σκεφτομαι θετικα!Και οι παλιες που γενναγαν στα χωραφια;μονο που δε θα κανω επισκληριδιο ετσι! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια επέστρεψα!!!

Καθάρισα με ένα δόντι σφραγισμένο και ένα που περιμένει ολοκλήρωση απονεύρωσης (κανα μήνα και θα μας πάρει) και φυσικά με μισό στόμα μουδιασμένο να μην μπορώ να μιλήσω!!! :shock::shock::shock:

Πήγα και για ψώνια σούπερ και τελειωσα...εμεινε μόνο η μαναβική που θα την πάρω αύριο πια!!!

Ο τίτλος είναι πράγματι θεϊκός οπως και η θεα που το άνοιξε

Κορίτσια σας διάβασα όλες !!! Δεν θυμάμαι και πολλά για να πω κι εγώ ένα προς ένα

θα σας πω όμως για τον μικρό που ρωτήσατε..... το διαγνώσαμε πέρυσι (παλινδρόμηση ούρων) μετά απο ουρολοίμωξη που έκανε και ξεκινήσαμε χημειοπροφύλαξη (μειωμένη ποσότητα αντιβίωσης κάθε βράδυ για δυο χρόνια) μετά θα κάνουμε επανέλεγχο κι άν όλα πάνε καλά θα σταματήσουμε την χημειοπροφύλαξη αν όχι θα ακολουθήσουμε τις οδηγίες του γιατρού. Η Παλινδρόμηση μας είπαν οφείλεται σε ανωριμότητα του οργανισμού να οδηγήσει τα ούρα προς την σωστή κατεύθυνση και να τα διατηρήσει εκεί (απο νεφρά σε κύστη) και τα επιστρέφει στα νεφρά με αποτέλεσμα να αναπτύσονται μικρόβια!! Ευτυχώς πάμε καλά ένα χρόνο τώρα και ο μικρός δέχεται καλά και την αντιβίωση!! Τωρα ελπίζω να μην έχουμε σοβαρότερα προβλήματα εξαιτίας της μεγαλώνοντας!!! Πάντως είναι πράγματι ζυγαριά (φρόσω εσύ δεν το είπες?) οπου αντιλαμβάνεσαι οτι γέρνει υπέρ της αντιβίωσης!!!

Αυτά για την ώρα ..... τώρα μιας που επιστρέψαμε απο ψώνια φτιάχνουμε τα αυγά μας και θα ηρεμήσουμε για σήμερα!!!!

Φιλιααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω πώς βγηκαν οι καριοκες;δεν μας ειπες!

Μη μου πεις οτι δε δοκιμασες και περιμενεις να φατε με τον αντρα και μετα να δεις;

Αληθεια εσυ που δεν εισαι του κρεατος τι τρως συνηθως το Πασχα;

ΜαριαΖακι κοιτα να ξεκουραστεις κι εσυ γιατι δεν τη παλευεις!

Καλυψω επισης!

Σοφη πού χαθηκες;παλι τις ντουλαπες φτιαχνεις καλε;

Φροσω πού θα πατε;εκει που ειχε αρκουδες;

Το απογευμα θα βαψω αυγα...κουραστηκα τωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου γεια σας!!!!θα σας γραψω λιγο στα γρηγορα γιατι ποναω λιγο.λοιπον την δευτερα που πηγα,ειχα 90 τις εκατο εξαληψη τραχηλου,11 και 20 γεννηθηκε ο μικρος μου ειχε εναν κομπο στο λωρο ο οποιος κομπος δεν φαινοταν στον υπερηχο,αν εμενε μεσα το μωρο ακομα λιγες μερες θα πεθενε μεσα μου.σημερα τον εβγαλαν απο την θερμοκιτιδα,ειναι παραπολυ καλα,τον θυλασα,απλως θελουν να τον δουν 2 μερουλες ακομα,αλλα επειδη ειναι πασχα καλη τριτη πρωτα ο Θεος θα τον παρουμε.εγω σημερα το μεσημερι γυρισα σπιτι και εχω ανα 10 λεπτα υστεροπονους,ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΟΝΤΑΙ σας μιλαω κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινουλα να σας ζησει ο μικρος!!!!γερός και δυνατος!!!!!!

και εσυ καλη λοχεια!!!

λιγη υπομονη με τους πονους χρειαζεται και ολα τελεια!!!

Ντομ εγω ημουν 200χλμ μακρια και δε φοβομουν...

ΖΖΖ ευχομαι να πανε τα πραγματα με τον μικρο οπως πρεπει και να ηρεμησετε!!!

Σωσω ντραπηκα να ρωτησω το επιθετο του αλλα θα το μαθω συντομα...εγω θα στο στειλω και εσυ μην το χρησιμοποιείς..

Καλυψω η Αγγελικη ειναι φανταστικη..στο εχω ξαναπει..επισης αξιζει η ταλαιπωρια που εχεις τραβηξει..!!!

εμεις πηγαμε καφε, βολτα με καροτσι , βολτα με ποδια , τρεξαμε στην αιδικη χαρα και γυρισαμε..ο Νκος παει εκκλησια και ο μικρος νομιζει οτι ειμαστε ακομα στην παιδικη και τρεχει πανω κατω σαν παλαβος :lol::lol::lol::lol:

Καλυψω και εγω του δινω φαγητο κανονικα για απογευμα..οχι οσο το μεσημερι αλλα τρωε κανονικα..και παρολα αυτα ξυπναει ακομα το βραδυ..αλλα πλεον στο 7ωρο..γμτ ποσο να μεινει και νηστικος????

να πω και κατι κακο..πειναω λιγο :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεικάκι μου!!!

να σου ζήσει ο παίδαρος!!!

να είναι καλότυχος στη ζωή του!!!

όταν μπορέσεις να μας τον βάλεις φωτό για να τον καμαρώσουμε και ζηλέψουμε!!!

χαχαχα!!!

τι ωραίο πράμα να σχολάς από τη μία...

πήγα σούπερ, έφτιαξα τσουρέκια, σαρμαδάκια και έβαψα αυγά!

αύριο έχουμε την προετοιμασία της μαγειρίτσας και των τζιγεροσαρμάδων!!!

μιαμ μιαμ μιαμ!!!

δεν πήγαμε εκκλησία γιατί ο μικρός δεν κοιμήθηκε για μεσημέρι και ήταν πολύ ιδιότροπος!

αλλά... τα τσάκισε τα σραμδάκια!

χαχαχα!!!

τα τσουρέκια πρέπει αν γίνανε τέλεια!

φαίνονται πάρα πολύ αφράτα!!!

συνταγή Παρλιάρου!

Καλυψούλα μου ξέχασα να σχολιάσω τον γκομενοπούτανο σου!!

αμάν βρε κορίτσι μου... πόσο κοιμόσουνα πια;

χαχαχα!!!

είναι σα να βλέπω τη φάτσα του άνδρα σου!!!

καλά μωρή τρελή!!!

εσύ φορούσες μπουφάν και τον πούτανο τον άφηνες να παίζει μέσα στη θάλασσα;

ζζζ μου, ελπίζω να περάσει στα 2 χρόνια και να μην τον ξαναενοχλήσει ποτέ!!!

θα σου έλεγα να έρθεις να φας σαρμαδάκια... αλλά τα τσάκισε όλα ο μικρός!!!

αν δε νηστεύεις, έλα για τσουρέκι να μου πεις και αν έγινε καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera

επιτελους

κοιμηθηκανε

πωπω σημερα ηρθε κοσμος και κοσμακης στο σπιτι

και ξεσαλωσανε

δεν μπορουσαν να κοιμηθουν

και εγω οποτε τους αρεσει το εσημεριανο δινω και λιγο για απογευματοβραδυ

αλλα δεν πεινουν γαλα

οποτε μια απο α ιδια ειμαστε

αυριο φευγουμε

οποτε δεν θα τα πουμε για λιγες μερουλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε Καλυψω συμφωνω με Νανουκα, φαίνεται φτυστη ο πατερας της!

Και η Λυδια νομιζω στο μπαμπα της μοιαζει.Σορυ Σοφη! :roll:

Μπήκα να σας χαιρετησω, να σας ευχηθω Καλή Ανασταση και Καλο Πασχα να περασετε με τα παιδακια σας!

Καλο δρόμο σε όσες ταξιδέψουν!

Φιλιά πολλά πολλά πολλά!

Ο αντρας θα παρει το λαπτοπ μαζι του, αλλα για να κανει δουλειά οπότε αν με δειτε κανα σκαιπ, δε θα ειμαι εγω :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινή να σας ζήσει και πάλι!

Γιατι δε ρωτας το γιατρο σου αν μπορει να σου δωσει καποιο παυσιπονο;Σιγουρα επιτρεπεται!Κριμα να υποφερεις ετσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μας..ακουσαμε και 2 ευαγγελια..δε μπορω να πω..μετα οτ νκαφε..

αφου δε το σκοτωσα σημερα..εριξε μισο λιτρο περιπου λασδι στο χαλι...

μιλαμε....

και στα καπακια το γαλαλ που περισεψε πανω στο καναπε..

ε ρε γλεντια..

εφαγα τοστ..

φαε καλε χυσουλα...

τρελη εισαι..αγιες μερεςς..ολα συγχωρουνται.

καλε ποιες θα μεινουμε εδω;;

μαρκερ δε πινουν καθολου;;

εσυ δεν εχει ιντερνετ στο κινητο;;

τελικα αυριο ο νατρας μου δουλευει πρωι..

και θα ερθει η κοπελα απο τισ 8..το θεμα μου ειναι..ποιος σκατα θα τραβαει τισ μυξες;;

τιποτε αλλο δεν με αγχωνει..

τεσπα..

οι καριοκες τελιες μιλαμ..

αυριο πρωι νυχτα..σας αφηνω..τα λεμε το πρωι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rRE PAIDIA SXETO ALLA ....JERETE POSO KAIRO CAXNV 1 TRAGOYDIQQ

CILO PROSFATO..TO PAIZOYN OI STAUMOI..DEN EXV KATAFEREI NA KRATHSV LOGIA..OYTE TRAGOYSISTH OYTE TITLO..

μιλαμε εχω φαει τα μουσια μου..

οτνα ο βρω θα σας το πω..το θικο ειναι οτι το ακουσα προχτες που πηγαμε για καφε σε ριγκτοουν και ντραπηκα να ρωτησω ποιο ειναι..μιλαμε εχω φαει σκαλωμα!!

καληνυχτσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol: Ntom ωραιος ο τιτλος , παρτο πάνω σου ρε ...

NEW ρωτα τον γιατρό σου αν μπορείς να πάρεις xeforapid (μιλάμε δεν καταλαβαινεις τπτ , ειχα κ εγω φρικτους πονους απο τα ραμματα , μεσα έξω)

Ηπιά πάλι κάτι κρασακια με την κουμπάρα . πηρε αυγο , λαμπαδα , γιλεκο πλεκτό navy ασπρο μπλε , πουκαμισο , παντελονι και παπουτσια nike να ναι κάλα η κοπέλα ...

παω να την πέσω ... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello κουκλες

remember me?

μολις γυρισα απο εκκλησια,συνοδεψα την mother moy και ειπα να μπω για τα χρονια πολλα

αλλα καμια εδω χεχεχεχχεχεεχ το ξερατε οτι θα μπω και το σκασατε :PPPPPPPPP

φωετεινη να σου ζησει το μπομπιρινι σου. γεροσ και καλοτυχοσ νανε.

ντομ μου εκδρομη χωρις απροοπτα ευχομαι

σε ολες τις αλλες καλη ανασταση και καλο σουβλισμαφαγωμα του αρνιου.

και εμεις φευγουμε αυριο μαζι με παρεα. φιλακια πολλα σε ολες και για να μην ξεχνιομαστε.......

post-2060-13873936854335_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ρε αλεκακι με τισ καρτες σου...

ξεφοραπιντ πηρα και γω γιατ δοντι και με επιασε..αλλα κατσενα ρωτησω γιατι βγηκαν κατι βρωμες που σε στελνουν στο νοσοκομειο..κανει αλλεργιες και τετοια..καποια μου το ειπε..θα την ξανα ρωτησω..

καλημερα κοριτσια..

εγω δουλεια..

θα ερθει η κοπελα 8.30..ξκκαι δε με νοιαζει τιποτα με νοιαζει μονο οτι δεν θα της βγαζει ανθρωπος τισ μυξες..

και τρελαινομια..

ξερετε..με το μηχανημα!!

νανα...παλι εμεις εδω;;απαπαπα!!χαχαχαχ!

καλε λεει μετα τον επιταφειο ταβερνα;;

ξεφτιλα!

απαπα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια.

Απο εχθες γραφω κατεβατα και με πεταει εξω.Ελπιζω να ειναι η τελευταια αν με ξαναπεταξει τα παραταω.

Ντομ παλι εγραψες με τον τιτλο!Καλο δρομο και καλα να περασετε!

Αλεκα που χαθηκες βρε ψυχηηηη!!!!Καλα να περασετε και φιλια στο ξωτικακι και τον Δημητρακη σου!

Σωσω καριοκες ε?Φερε μαρη και καμια απο΄δω αν και εφαγα προσφατα ξερεις Παπαρασκευα μιλαμε θεικες!

Λοιπον τα δικα μας.Μαντεψτε!Μου ηρθε περιοδος μετα απο 2 χρονια και 3 μηνες αν βαλεις και την εγκυμοσυνη!Τιποτα δεν καταλαβα ετσι ξαφνικα τσουπ καλως την.Μονο μια ατονια ενιωθα πριν και ελεγα με τι σκατα αφου ξεκουραστη γυρισα.

Η Λυδια εχει τρελαθει με το παπαγαλακι.Ολη την ωρα κατω απο το κλουβι την βγαζει οταν δεν το εχω εξω.Ειναι πολυ γλυκο και κανει κατι κοφτα τιτιβισματα που η μικρη τρελενεται!Φωτιζει το προσωπο της οταν το κοιταει δεν το περιμενα!

Δεν χρειαζεται να πω πως ελιωσα τρεις μερες αλλα απο σημερα δεν κουναω ουτε το δαχτυλακι μου :lol: Το Πασχα σας ειπα πως θα παμε σε φιλους ,θα ειμαστε γυρω στα 10 ατομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και συνεχιζω..μας εστειλε και ο νονος μας λαμπαδα,αυγο,τσουρεκι και την μινι τεφαλ κουζινα!Κοριτσια μιλαμε ειναι τελεια!Εχει μεχρι και ηχους τσιγαρισμα,βρασιμο μεχρι και φουρνο με φωτακι μεσα τρελαθηκε η δικια μου κοντεψε να κοιμηθει το βραδυ επανω στην εστια.Αφου κοιμηθηκε παλί καλά ηθελα να πω.

Σημερα θα ερθει και η νονα της.Μαλλον ρουχα θα της φερει.

Θα παμε για καφε πιο μετα και το απογευμα θα ερθουν φιλοι σπιτι για καφε.

Αυριο σουπερ για τα τελευταια της μαγειριτσας φτιαχνω καθε χρονο9 και την φτιαχνω τελειαααα!

Συμπεθερα εφτιαξες κουλουρια?Αντε και του χρονου!

Σωσω βαλε την κοπελα να ρουφηξει μυξα!Μην φοβασαι πες της απλα πρεπει να της κανει κεφαλοκλειδωμα!Σιγα το πραμα ειναι ευκολο μωρο!

Απο τις 5μιση με εχει στο ποδι το νουμερο το δικο μου ,την κουζινα εβλεπε στον υπνο της ειμαι σιγουρη :twisted: Αφου με το που την εφερα στο σαλονι ορμηξε πανω της.Αχ τι εχω να τραβηξω παλι αποψε για να την κοιμησω.

Μαρια ζζζ δεν ειχα ξανακουσει για παλινδρομηση ουρων.Αλλα αφου υπαρχει θεραπεια παλι καλα.Το μαναρακι σου θα το ξεπερασει :)

Παιδια γυρισα τωρα το κεφαλι μου και βλεπω την μικρη να κοιμαται κατω στο χαλι :shock::shock: Αυτο δεν εχει ξαναγινει.Θα φαω τις κοτσιδες μου ε ρε ατιμη τεφαλ μας ξενυχτησες ,μας σηκωσες απο τις 5μιση και τωρα μας σερνεις στα πατωματα!Σας αφηνω παω να την βαλω στο κρεβατι της. :roll::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααααα

εγω εδω μονη...ο πετρος δουλευει μεχρι αργα το βραδυ..γκρρρρρ

ειχαμε βγει εξω ηρθε ενα κοριτσακι του γειτονα 4 χρονων ενα παρα πολυ καλο, και υπακουω κοριτσακι,αχ αχ τα κοριτσακια αλλο πραγμα..και συνεχιζω, ηρθε η αποπανω με τον γιο της, λεω εδω ειμαστε...αν σε πριπτωση επιτεθει παλι στον δικο μου την κανουμε με ελαφρια βηματακια, ξαφνικα ερχεται ο μιχαλακης δινει μια στον στεφανο, λεω οχι αγαπη μου μην το κανεις εισαι καλο παιδι, τον αφηνει, μετα απο λιγο πηρε πετρα να την ριξει πανω στο παιδι..λεω μεσα γρηγορα...μου λεει αυτη σαν παρατηρηση, γιατι δεν δερνεις το μιχαλη; :shock::shock::shock: της λεω τη λες; δεν μπορω, δεν γινεται, εεεε!!! λεει τοτε θα σε εχει γραμμενη και σενα οπως και μας....τα πηρα, και μπηκα μεσα...αν ειναι δυνατον, μετα ακουγα που μαλωναν με τον αντρα της....δεν ξερω βρε κοριτσια, πως να αντιμετωπισω αυτο το παιδακι, στεναχωριεμαι παρα πολυ... τεσπα

γεωργια και εγω εδω θα μεινω...να πεις στην κοπελα να της ρουφηξει αυτη της μυξες της, μην ειναι τοσες ωρες το παιδι ετσι...

σοφι φοβερη η λυδια :lol::lol:

στα υπολοιπα κοριτσια καλο ταξιδι, και καλο πασχα....

δεν βλεπω καμια μεσα, παω για τσιγαρακι, τωρα που κοιμαται ο στεφανος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε σοφη.,.,.κανειςμαγειριτσα;;μπραβο..και δε στο χα..

καλα εσας το παπαγαλακι σας τα ξημερωματα δε φωναζει ;;;

ποσο το πηρατε;;

λεει τιποτα;;η θαπει;;

παιδια το παιδι ειναι γεματο μυξες η κοπελα δε μπορει να τηςε βγαλει,λογικοκ και λεει οτι κουτουλαει και της ειπα βαλτο για υπνο..απο το να ταλαιπωρειτε..ας κοιμηθει..αλαλ φοβαμαι οτι θα ξυπνησει απο το μπουκωμα..

το απογ λεμε για επιταφειο..

αν δεν την πεσω και γω λιγο..εδω εχει πολυ δουλεια..απαπαπ!!

στο χαλι,ε σοφη;;πολυ γελιο..

μεγεια την κουζινα..

ο λευτ παλευει την κυριακη να μη δουλεψει πρωι αν και του λενε δε γινεται..αντε να δουμε..

μακαρονια θα φαμε μαλλον εμεις..

χαρα μονη,εε;;

ενα κανει παρεα με το κοριτσακι ο στεφανος ρε..

καλα η αλλη μανα..οτι ναναι!




			
		
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

8a mpv to βραδυ να κοψω κινηση ... καλα να περασετε όλες !

σωσω μην ακουω μλκις , όποιος εχει αλλεργια σε κατι μπορει να τον πειραξει κ το νερο , εμενα με επιανε αλλεργικο σοκ κ δεν εχει εντοπιστει απο που , τα ξιφο μια χαρα μου κανανε...

όλα τα φαρμακα εχουν παρενεργειες στην τελικη ... κ το ντεπον...

ζζζ έγω εχω το ιδιο προβλημα (εκ γεννετης) , μου βρηκαν 2πολικη εξωνεφρικη πυελο , που στην κυστεοσκοπιση (μου βαλανε σωληνακι με καμερα κ με παρακολου8ουσαν 8 γιατροι την ωρα που κατουρουσα όρ8ια :oops::oops::oops::oops: ) εδειχνε τα ουρα που παλλινδρομουν ...

εχει να με πιασει καιρο ... πω πω 8υμαμαι κατι 20ημερα νοσηλειας ... Τεσπα μην πανικοβαλλεσαι , νερα πολλα αν πινει τπτ δεν 8α πα8αινει γιατι δεν 8α προλαβαινουν τα ουρα να πιανουν μικροβια ! ;) εγω ειμαι ξεροκεφαλη ! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια χρόνια πολλά !!!

Πήγαμε αποκαθήλωση και γυρίσαμε! Ο άντρας έχει λυσσάξει για καλαμαράκια και πάει να πάρει ..... σαν γκαστρωμένη κάνει :lol::lol::lol::lol:

Ευχαριστώ για τις ευχές για τον γιο μου!!! Τζουλ εσύ ακόμα το έχεις?

Καλά να περάσετε όλες και καλό ταξίδι σε εσάς που φεύγετε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαλακια...βοηθεια μας...λεξεις που λεω και γω..

η μικρη κιμηθηκε λιγο..φακ..

νανα εσυ εδω αλλα δε γραφεις;;;

να ξερεις δε κανουν τιποτα μεγ παρασκ.. :lol::lol::lol:

και αυριο ο νατρας μου πρωινο..θα κοιμηθω λιγο αλλα θα κανω ανασταση..θα τον αφησω με το παιδι και θα παω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...