Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!Νο 7&ΠΟΛΛΕΣ ΓΕΝΝΕΣ!!


Recommended Posts

κοριτσια για τις καουρες αμγδαλα σκετα, χωρις αλατι, ειναι ενα κι ενα, εγω γαλα δε μπορω ουτε να μυρισω και δεν ξερω...

Θα το δοκιμάσω και αυτό μπας και δω λίγο φως........

"Υπομονή" λέω στον εαυτό μου, "τον φάγαμε τον γάιδαρο", "αλλά αυτή η ουρά βρε παιδί μου..πολύ δύσπεπτη είναι!!!"

Αχ, δεν πάω καλά.. μόνη μου μιλάω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 981
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσια η αντιβιωση κανει την δουλεια της κανονικα, εχουν σταματησει η πονοι. Το τσουξιμο μου βγηκε μετα που ξεκινησα την αντιβιωση, καρι σαν παρενεργια. Μιλησα με τον γιατρο μου και μου ειπε να συνεχισω και την κρεμα απο κατω και πολυ νερο. Τωρα μετα απο καθε επισκεψη στην τουαλετα πλενομαι με νερο.

Αφρο μου δεν πινω καθολου χυμους, το βατομουρο πολυ μου αρεσει.

Ελενα τι σου ειπε ο γιατρος σου για τους πονους και για τα υγρα; Τον μικρο τον ακους συχνα; Εμενα εχει αρχισει να χορευει και παλι, ειδικα οταν τον χαιδευω στο κεφαλακι του,κατω χαμηλα.

Αφρο μου περαστικα σου!

Αυτη η ουρα Στεισυ εχεις απολυτο δικαιο δεν χωνευετε με τπτ. προτειμω τον γαιδαρο παρα αυτη την ουρα να φαω. Μακαρι να γεννησω αυτο το Σ/Κ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ απο μενα!!!Μολις την ταισα κ την εβαλα στην καλα8ουνα της.

Ελενακο κ Χοανιτα δικιο εχετε,αυτο μου λεει κ ο αντρας μου να μην δινω σημασια κ αυτο προσπα8ω χρονια τωρα.Αλλα κ εγω χρειαζομαι ηρεμια ,εχω φτασει σε σημειο να φοβαμαι μηπως μπει μεσα κ κατι εχω αφησει οπως προχτες τα λουλουδια στο βαζο που τα μισα ειχαν μαρα8ει κ δεν ειχα χρονο να ασχολη8ω κ μου ειπε πως δεν εκτιμαω τα λουλουδια των φιλων μου.Πως να μην με ενοχλησει?

Με τα κλειδια του σπιτιου το εχει ξανακανει κανα 2 φορες παλιοτερα,αλλα τοτε ημουν αρρωστη κ μου ειχε φερει ψωνια.Τελος παντων το 8εμα ειναι οτι δεν με εχει ρωτησει ποτε το 8εωρει δεδομενο πι8ανον κ επειδη σε ευτο το σπιτι εχει μεγαλωσει τα παιδια της,ειναι το πατρικο του αντρα μου.

Εν τω μεταξυ επειδη αρχιζω να κουραζουμε πολυ μεσα στο σπιτι,ο αντρας μου ,μια χαρα κ στην μπαλα του 8α παει ειναι κ η δουλεια,ετρεχε κ με τις γραφειοκρατιες οποτε δεν εχει καταλαβει τι εστι να εισαι μεσα συνεχεια κ μονη σου.Σημερα ξεκιναει η αδεια του ομως οποτε μου ειπε να παω καπου ενα 2ωρακι αυριο να ξελαμπικαρω.8ελω να παω να δω την ανηψια μου,η αδερφη μου γεννησε μετα απο 2 μερες κ 8αλω να παω να δω το μωρο λιγο.

Η πε8ερα μου ελεγε να βγω το Μεγαλο Σαββατο που 8α παω για την μιση ευχη στην εκλησσια.

Η μανα μου μου ελεγε να φερω τον παπα σπιτι να δωσει την ευχη της λεχωνας.

Σαμπως δεν βγηκα?Στο Ελενα πηγαμε την μκρη κ στον Οαεδ για να πληρω8ω.Ρωτησε σημερα τον παπα ο αντρας μου κ ειπε οτι δεν κανει να παω στην εκλησσια πριν τα σαραντα να τον παρουμε τηλ να ερ8ει σπιτι να πει καποια λογια για μενα κ το μωρο.Δεν ξαναακουω κανεναν ,ο κα8ενας οτι ναναι.

Τωρα για αυριο εγω 8α πεταχτω να δω την μπεμπα,δεν 8α αντεξω να περιμενω 40 μερες.ουφφφφ

Α!Γεωργιαννα για την δυσκιολιοτητα μου ειπε οτι το μωρο μπορει να κανει μερες να κανει κακα του ειναι φυσιολογικο κ να μην της κανουμε κλισμα με το παραμικρο.Απο τοτε ενεργειται κανονικα.

Φιλια πολλα σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω μου εγω νομιζω οτι ο ανδρας σου πρεπει να επεμβει και μαλιστα χωρις να σε ανακατεψει καθολου... δεν ειναι σωστο αυτο που γινεται, οι γυναικες ειναι πολυ ευαισθητες κατα τη λοχεια και γενικα ο τροπος που ανακατευεται ακομα και αν ειναι με καλες προθεσεις ειναι αναρμοστος. Θα δεχομουν να ερχοταν πολυ πολυ συχνα, γιατι εχασε τον ανδρα της και εχει αναγκη απο παρεα, αυτο το καταλαβαινω. Αλλα οχι να κανει και επικριτικα σχολια... Μη στεναχωριεσαι παντως κοριτσακι πιστευω οτι με τους σωστους χειρισμους μπορα ειναι και θα περασει και τωρα που θα παρει αδεια ο αντρας σου βαλτον να πλενει τοπικα το μωρο , να ερχεται σε επαφη πολυ συχνα να ξεκουραστεις κι εσυ λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω απ'οτι καταλαβαινω ερχεται πιο πολυ για επιθεωρηση και οχι για βοηθεια. Μπραβο σου που αντεχεις ακομη! Αυτο το πραγμα το μωρο να μην βγει μεχρι να σαραντησει με τσαντιζει πολυ. Δεν ειμαστε στα παλια τα χρονια που το κανανε για να μην πανε οι γυναικες στα χωραφια.

Το να βγεις απο το σπιτι και να πας το παιδι μια βολτα εξω δεν ειναι κακο. Εαν το πηγαινες καπου με πολυκοσμια θα ηταν επεικυνδυνο.

Πολυ με αγχωνει αυτο το θεμα! Μαλλον θα ριξω τσακωμο με τον ανδρα μου, λογω του μεγαλου που θα θελω να τον πηγαινω σχολειο, οχι να τον βγαλω το μπεμπη απο το αυτοκινητο.

Μακαρι να σε βοηθησει και ο ανδρας σου τωρα που θα καθετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera koritsakia mou!!

Eimai stin mama mou k 8a figw twra :) 8a paw sto spitaki mou na kanw mpanaki k na perimenw ton giwrgo na sxolasei na er8ei na kanei k ekeinos mpanio k na pame supermarket!!

Aplws mpika na sas pw ena geia k na sas pw pws den sas 3exasa aplws den katafera na mpw simera :D..Euxomai oles na eisaste kala..Ipomoni!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωργο η πεση ειναι φυσιολογικη, ετσι ειναι και η δικια μου. Παντα στον τελευταιο μηνα ανεβαινει η πιεση, αλλα η πιεση της Μαριαννας δεν ειναι για να γεννησει πιο νωρις.

Που χαθηκατε παλι σημερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωργο μου ειναι φυσιολογικη η πιεση για το μηνα που διανυει ,αν τυχον θες να μειωθει κι αλλο, μειωστε λιγο το αλατι, παντως ολα καλα. Γιωργιαννα μου τι καμνεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερούδια! Τι κάνετε?

Εγώ... χμμμ, μία μία με πάνε οι μέρες, χθες έκανα δουλειές και δε κοιμήθηκα καλά το βράδυ και σήμερα ψιλοζαλίζομαι... οπότε ξεκούραση γι απόψε! Θα ήθελα να συρθώ μέχρι το Σκλαβενίτη να πάρω δυο τρία πράγματα γιατί μου μπήκε η ιδέα να φτιάξω μια μηλόπιτα για τον καλό μου...

Εσείς πως θα περάσετε το βράδυ σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο μου καλα ειμαι. Αργοτερα θα βγω για περπατημα λιγακι. εσυ πως εισαι με το στομαχι σου; Τελειωσες με το δωματιο;

Σαμαρκαδε δες αυτη την συνταγη, την φτιαχνει συχνα η συμηφαδα μου και μου ειπε οτι ειναι τελεια

http://bettyscuisine.blogspot.com/2011/ ... st_09.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μεσα λογικα...

μπας και βγουμε αυριο και εχει παρει τα πανω του ο οργανισμος... να ξεκουραστεις κι εσυ !

κανεις τη μηλοπιτα αυριο... και πεταγεσαι οταν ξυπνησεις στο σκλαβενιτη αυριο...

ετσι κι ετσι με το στομαχι γιωργιαννα μου... Οχι δεν τελειωσα εχω να τοποθετησω ρουχα τη μεγαλη εβδομαδα θα γινει αυτο.

Απλα εχω αγχωθει γιατι ανοιξαν νεες δουλειες εχω μια βιβλιοθηκη τοιχοι κι εμοιαζε να ξεκολλαει και την αδειασα, θα ρθουν τη δευτερα να την παρουν να την κολλησουν και μετα να ξανβαλω τα βιβλια :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να,'μαι κι εγώ! Η διάθεσή μου σήμερα έχει σκαμπανεβάσματα... Ευτυχώς σήμερα με τράβηξε ο άντρας μου να πάμε καμια βολτίτσα γτ εγώ δεν ήξερα τι ήθελα! Πήγαμε στο alloy και περπατήσαμε εκεί γύρω για 25 λεπτά. Νομίζω ότι είναι καλά γτ δεν αντέχει και πολύ παραπάνω η μέση μου!! Μετά πήγαμε τζάμπο για να πάρω λαμπάδα για τη βαφτισιμιά μου & μετά σπίτι! Αυτά..

samarcande, μια χαρά μου ακούγετε η μηλόπιτα!! Μιαμ,μιαμ!! Αν και σε βλέπω on line, χι,χι!! Εκτός αν προλαβες ήδη να πας σκλαβενίτη και τώρα είσαι "επι του έργου"!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε τσουπριτσες μου?καλησπερα!!!!

ειχα παρεουλα το πρωι διαβασα τα νεα σας κ ξανα κοιμηθηκα μετα :D πολυ υπνο ριχνω τελευταια κ τωρα νυσταζω :shock:

πηγαμε για ψωνια με τον αντρουλη μου να φουλαρουμε ψυγειο κ ντουλαπια γιατι θα κανω καιρο να ξανα παω :lol:

στειση τι ωραια βολτιτσα!!!ζηλεψα!!!!!

samarcante μου εκανες τελικα την μηλοπιτα???αχ αντε να δω ποτε επιτελους θα κατσεις στα αυγα σου!!!βρε στον δρομο θα το γεννησεις το μωρο!!!!ξεκουρασου!!!

γεωργιαννα μου απο το σαιτ που εδωσες βρηκα την συνταγη μηλοπιτας που εψαχνα καιρο με την θραψαλισμενη ζυμη οταν μπορεσω θα την κανω σιγουρα!!!

αφρο μου μην στεναχωριεσε βρε για την βιβλιοθηκη καλυτερα που εγινε τωρα παρα να ετρεχες μετα με το μπεμπακι!!

γιωργο ενταξει δεν ειναι κ τοσο ψηλη η πιεση μην ανχωνεσε!!!εμενα που την βρηκε 14 τοτε επρεπε να μου το παρει? :D η μαριαννα πως ειναι?

αντριουλα μου που εισαι εσυ???δουλειες δεν καναμε σημερα?? :lol::lol::lol:

γωγω βαλε το δικο σου κλειδι πισω απο την πορτα στα πλαγια ετσι δεν θα μπορει να ανοιξει η πεθερα σου με το δικο της θα το πιασει το νοημα θελω να πιστευω...παντως εισαι ηρωας που ανεχεσαι τοσα επικρητικα σχολια σιωπηλα...εγω δεν θα αντεχα αρχισα απο τωρα να τις ταπωνω κ μανα κ πεθερα...κ εγω νομιζω πως ο αντρας σου πρεπει να χωθει κ να σταματηση ολο αυτο που γινετε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν!!!!!!!! :roll:

Έφτιαξα τα μηλοπιτάκια απ'το site που έβαλε η Γεωργιάννα! Είναι στο φούρνο. Θα σας πω αργότερα πως βγήκαν!

samarcande, σήκω να φτιάξεις τη μηλόπιτα γτ μου φαίνεται μόνο εμένα έβαλες στην πρίζα!! Χι,χι!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλα μου πολυ χαιρομαι που την βρηκες.

Αυτο το σιτε ειναι πολυ καλο. Οποτε μπαινω χαζευω μεσα με τις ωρες! Εφτιαξα απο κει τα κουλουρακια το προηγουμενο Σαββατο και ηταν τελεια.

Στεισυ περιμενω τα αποτελεσματα!!! Δεν εχω φαει αλλα ξερω οτι ειναι τελεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, τέλεια τα μηλοπιτάκια! Μοιάζουν πιο πολύ με μαλακά μπισκοτάκια! Πολύ μου άρεσαν!

Μισό έφαγα δηλ για να μη με πιάσουν πάλι οι καούρες.. Να δούμε αν θα κοιμηθώ και σήμερα το βράδυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Στέισυ! Σε ξεσήκωσα ε? :lol: Εγώ τελικά πήγα Σκλαβενίτη αλλά γυρίζοντας ζαλιζόμουν ακόμα περισσότερο και συνεχίζω, οπότε λέω να πάω για ύπνο και η μηλόπιτα θα πρέπει να περιμένει το πρωί... Δε μπορώ καθόλου να σταθώ όρθια :cry:, δε ξέρω τι είναι αυτό τώρα, ελπίζω να είναι μόνο κούραση. Καληνύχτα κοριτσάκια, πολλά φιλιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις τελείωσα με τα περισσότερα αυτοκόλλητα στο δωμάτιο του μικρού μου κ είπα να σας πώ μια καλησπέρα αλλα μάλλον όλες κοιμάστε! Όνειρα γλυκά λοιπόν.. Θα τα πούμε το πρωί!Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα !! Τι κάνετε?

Διαβασα τις σελιδες που γραψατε αλλα για εναν μαγικο λογο ξεχασα τα μισα!!χαχα

Στεισι κι εσυ καουρες ε? Κι εγω υποφερω τωρα 3 μερες..δεν εχω παρει χαπι αλλα νοιωθω απαισια..επισης ξεκινησαν κ τα πρηξιματα στ αποδια...φταιει που δεν εχω κατσει κατω καθολου ποιος ξερει!!Επισης νοιωθω σαν να μου εχουν βαλει μια στολή σαν εκεινες που φορανε οι διαστημανθρωποι..τοσο μεγαλη!χαχα

Σαμακαρδε ζαλαδα μηπως ειναι απο κανα σιδηρο? Δοκιμασες να φας κ κανα πορτοκαλακι μηπως θελεις βιταμινες;

Σουλακι τι λεει?3 κ σημερα κ γινεσαι μανουλα?!?! Τζωρτζι εσενα σε βλεπω να ακολουθεις!!

Ελενακο αυτα τα κιτρινα υγρα μηπως ειναι αμνυακο?!

Γιωργο μου ολα καλά με την πιεση ειδες? Κιι εμενα ανεβηκε τωρα σε 12,3 κ 8.8..ενταξει δεν αγχωνομαι πολυ γιατι ειμαι κ πιεσμενη! Αντε σε 12 μερες θα γινεις μπαμπας!! Τι τελιο ε?

Εγω κοριτσια εχω μια περιεργη διαθεση αυτες τις μερες..θελω να μαζευω το σπιτι συνεχεια , με εχει πιασει υστερια με τις δουλειες, νοιωθω ενα αισθημα περιεργο κ γενικα δεν ξερω κατι με ενοχλει , κατι με αναστατωνει! Πηραμε τον γιατρο τηλ. για να παμε για καρδιοτοκογραφο.Μεγαλη Τεταρτη θα πάμε ...ελπιζω να μην αγχωθω κ η μπουμπου να ειναι καλά...δεν θα ηθελα να γινει κατι κ να παμε π.χ. με προκληση η να εχει αλλαξει σταση κ να πορεπει να παμε με καισαρικη..θα μου πειτε αυτα δεν τα κανονιζουμε εμεις...το ξέρω απλως ειναι αυτο που θελω & ελπιζω να με ακουσει η μπεμπινιτσα μου!!

Θυμαστε που σας ελεγα για το στρωμα οτι ΒΡΩΜΑΕΙ?!! Εχθες ηταν η 4η μερα που μηυριζε...πηραμε τηλ στο Λητω...τους λεμε οτι μυριζει..λεει πρωτη φορα το ακουμε :?:?:? φερτε το να το δουμε... το παμε κατω...μας ειδε ο γειτωνας το μυρισε κι εκεινος οντως λεει σα ψοφιο κουναβι μυριζει :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Το παμε στα λητω... οι κοπελες απορημενες μας ελεγαν : μα...δε μυριζει..... εδω κολαει το ΤΕΟΝ τις σουλας!! Ενταξει πες μυριζει λιγο..οχι δε μυριζει καυθοολυ...της λεω εμας μας μυριζει κ το ιδιο κ στο παιδι μου θα μυριζει... ποσο να το αερισω μια βδομαδα κοντευει!! Τελσοπαντων με τα πολλα μας το αλλαξαν..εφεραν ενα που δε μυριζε ΤΙΠΟΤΑ...μας λεει οριστε κι αυτο ετσι μυριζει (!!!!) ..καλα της λεμε θα παρουμε αυτο που δε μυριζει σε εμας.. κ ετσι μας το αλλαξαν..Ενταξει τα λητω μου την εδιναν παντα στα νευρα..απορω γιατι πηραμε απο εκει στρωμα...

Ποπο σας ζαλισα κλεινω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα! Ακομη εδω ειμαι, ο μικρος μαλλον δεν θελει να βγει.

Περιμενω τον ανδρα μου να ξυπνησει για να παμε για τα τελευταια ψωνια του μπεμπη, καροτσι και καθιισμα αυτοκ.

Αντιμετωπιζω προβλημα με τον μικρο, βγαζει την ζηλεια του με επιθετηκοτητα στο σχολειο προς τα αλλα παιδια. του μιλησαμε την πρωτη φορα αλλα τπτ, εχθες τον προειδοποιησαμε οτι ειναι η τελευταια φορα που του την χαριζουμε. Τον επισα εχθες να μου λεει και ψεμματα και φουντωσα, συχαινομαι τα ψεμματα και το ξερει. Ο ανδρας μου του μιλησε ομορφα. Ευτυχως που πηγε αυτος και τον πηρε απο το σχολειο και ηταν πιο ηρεμος μπροστα στην δασκαλα, γτ εγω δεν ξερω πως θα αντιδρουσα. Απλα του εκοψα το Νιντεντο για τις διακοπες. Αλλα δεν ξερω τι να τον κανω,οσο και να του μιλαμε να μην ζηλευει τπτ δεν βγαινει. Ειπε στην αδελφη μου οτι η μαμα μου δεν ασχολειται μαζι μου, και ολο αυτο επειδη δεν τον πηγαινω Τακ βο ντο φετος λογω εγκυμ.

Ο πατερας του μου ειπε το κορυφαιο: Ολα τα παιδια σ'αυτην την ηλικια βγαζουν επιθετηκοτητα!! Τι του ειπα Δεν με ενδιαφερει για τα αλλα παιδια το δικο μου να μην κανει κακο σ'αλλο παιδι. Φοβαμαι μη χτυπησει ασχημα κανενα παιδι. Τους πιανει απο το λαιμο.

Σας ζαλησα πρωι πρωι αλλα ειμαι πολυ προβληματισμενη με το μικρο, ενω ολο αυτο το καιρο προσπαθω να μην δημιουργησω ζηλεια. ΚΑι απετυχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν θεωρω οτι " απετυχες"... ειναι λογικο ενα νεο μωρο να προκαλει ζηλια σε ενα μεγαλυτερο παιδι...σταματαει πια να ειναι μοναδικος , σταματαει να ειναι ο πριγκηπας της μαμας κ ξαφνικα πρεπει να δεχτει οτι θα μοιραζεται την ωρα της μαμς του με ενα αλλο μωρο , οτι η μαμα θα ασχολειτε μαζι με ενα μωρο κ οχι με εμενα , το οτι θα πρεπει να μοιραστει το δωματιο του με εναν αλλον κλπ κλπ ειναι λογικό να ζηλευει..

Δεν ξερω μηπως πρεπει να του μιλησετε αν δεν το εχετε κανει ηδη , για αυτο το μωρακι? Να του πειτε οτι δεν θα παψετε να τον αγαπατε κ να του εξηγησετε για τον νεο του αδερφο; παντως ειναι πολλες οι φορες που το πρωτο παιδι βγαζει τετοιες συμπεριφορές..μην στεναχωριεσαι κ προσπθηασε με ηρεμια να βρειτε λυση ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και μπαμπά της παρέας.. Γιώργο όλα μια χαρά με τη πίεση και το μωράκι σας, μπράβο.. Γεωργιάννα μου μια μικρή ζήλια πιστεύω ότι όλα τα παιδάκια την έχουν, είναι φυσιολογικό.. είμαι σίγουρη ότι εσύ είσαι πολύ καλή μανούλα και ασχολείσαι μαζί του, πιστεύω ότι τα παιδιά θέλουν συνέχεια συζήτηση.. οπότε συνέχισε αυτό που ήδη κάνεις και θα ηρεμήσει, τόνισε του πως νιώθουν τα άλλα παιδάκια με αυτή του τη συμπεριφορά και αν θα ήθελε να το νιώσει ο ίδιος, επίσης πως κάνει έσενα να νιώθεις με αυτό που κάνει και αν του αρέσει να σε κάνει να αισθάνεσαι έτσι!! Ειρήνη αυτό με τις δουλειές, είναι γενικό το κακό.. εγώ σκέφτομαι πότε θα ξελευθερωθώ να κάνω καμιά δουλίτσα, να αρχίσω να μαγειρεύω, να νιώσω ότι κάτι κάνω!! Περιμένω να έρθουν πεθερά, κουνιάδα και η μαμά μου τώρα να φτιάξουμε τα βάγια για να τα πάνε στην εκκλησία, σαν νιόπαντρη που είμαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας βρε κοριτσακια κ μπαμπα.Happy moy αυτο με το κλειδι το σκεφτηκα κ εγω,εχει ομως μερες να φανει ευτυχως,ειχαμε κ τα σαραντα ισως γιαυτο.Παντως ετσι μιλαει σε ολα της τα παιδια,απλα αυτα της εχουν κοψει καποια πραγματα,ειδικα η κορη της η μεγαλη της λεει οτι ειναι δικο της 8εμα τι 8α κανει με το παιδι της.Το λεει κ νευρικα.Εγω απο σεβασμο δεν μιλαω.Βλακεια μου μαλλον,8α πρεπει να βρω ενα τροπο που να μην διημουργησει προβλημα γτ αν με πιασει κ εχω νευρα γινομαι αποτομη κ μαλλωνω,ετσι γινεται κ με την μανα μου.Γεωργιαννα μου εχεις δικιο,ειναι παρα πολυ δυσκολο να ελεγχεις την κατασταση,8ελει παρα πολυ υπομονη κ παρα πολυ συζητηση,δεν μενει κατι αλλο να κανεις απο το να του δινεις πολυ αγαπη.

ΦΙΛΙΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα Βαγια τι ειναι? Πρωτη φορα το ακουω!!

Γωγω τραβας μεγαλο ζορι με την πεθερα σου γιατι εισαι σε δυσκολη θεσ..πιστευω οτι ο άντρας σου θα πρεπει να τη ;ςμιλησει εσυ να μην πολυ γινεις κακια γιατι θα εισαι παντα η κακια της παρεας που μιλησε ασχημα στην πεθερα της κ δε σεβαστηκες το πενθος της...οι πεθερες οταν ειναι να κλαφτουν πατανε επι πτωματων κυριολεκτικακ μεταφορικά!!!

Εγω το εχω ζητησει απο τους γονεις οχι επισκεψεις τον πρωτο καιρο αρμενικες...2 φορες τη βδομαδα απο μιση μια ωρα να τη βλεπουν..για μια ζωη θα το εχουν το εγγονι!! δε θελω νατους εχω στα ποδια μου με απαρχαιομενες συμβουλές!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...