Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΜΙΑ ΘΑΝΑΤΗΦΟΡΑ 2008-Νο14 & ΔΟΥΛΕΥΤΑΡΟΥΔΕΣ ΜΑΝΕΣ!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Γεια σου Ριάκι, τι κάνεις;;; Η μπουμπούκα σου;;

Βασούλα καλά είμαστε και εμεις τώρα όλοι!!!! Επιτέλους!!!!!! Όσο για το δεύτερο, ναι έχουμε βάλει μποροστά αλλά δεν μας έχει κάτσει ακόμα!!! Που θα πάει θα έρθει ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Όπως πάντα Φλωριάνα είμαι μια χαρά!!!!!!!!!!!

Και το μπουμπουκάκι μου μεγαλώνει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μακάρι να μπορούσα να κάναμε και εμείς δεύτερο!!!!!!!!!!!!!

Καλή επιτυχία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου :D !

Σε είκοσι λεπτάκια φεύγω για τη δουλειά (-|(-|(-| και είπα να μπω να πω μια καλησπέρα! Καλησπέρα λοιπόν :D:D:D !!!

Βικούλα νομίζω ότι την πιπίλα την κόψαμε. Χτες το βράδυ κοιμήθηκε χωρίς πιπίλα, σήμερα το μεσημέρι το ίδιο ;) . Και αν καμιά φορά τη ζητήσει, του λέω ότι πάει η πιπίλα και ότι μεγάλωσε πια και σταματάει αμέσως ;) !Δεν περίμενα να είναι τόοοοοσο απλό. Ευτυχώς που είχα ξεχάσει την πιπίλα εκείνη την μέρα που τον κοίμισα στην πεθερά μου. Είδα ότι δεν τον ένοιαξε και έτσι πήρα απόφαση να του την κόψω. Αλλιώς δεν θα το επιχειρούσα ποτέ :?:?:? ...

Τι λέτε, το βραδάκι που θα μπω να ανοίξω καινούριο θεματάκι Νο 15;;;;; Έχω σκεφτεί και τίτλο! Το άλλο θα κλειδώσει αυτόματα;;; :?:?:roll::roll::lol::lol:

Φιλιά σε όλες! Πάω να ετοιμαστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτελους.............

Τοση ωρα δεν ειχα ιντερνετ και τωρα που μου το εκαναν σε λιγακι σχολαω..........

Φλωριαννα μου σου ευχομαι συντομα να μεινεις εγκυουλα :D

Ρια μου που εισαι????????

Ανθη ανοιξε το βραδυ νεο θεμα και εμεις μολις το δουμε θα γραψουμε αμεσως εκει ;)

Και μην ψηνεις την Ρια να παρεις το οσκαρ οταν εμεις λειπουμε :lol::lol::lol::lol::lol:

Τα φιλια μου σε ολες δεν σχολιαζω αλλα σημερα ειμαι καπως.............

Αυριο θα επανελθω με καλυτερη διαθεση.

Να δωσω ξεχωριστα φιλακια στο Κατερινακι και στην Ανδριαννα που ειχαν καιροοοοοοοοοοο

να μπουν :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσα!!

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΒΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ! Σ' ευχαριστω για τα ξεχωριστα φιλια σου ανταποδίδω..

όσες μέρες κι αν κάνω να μπω σας σκέφτομαι συνέχεια να το ξερεις..

Τί κανετε? Τί σου χάλασε τη διάθεση σημερα? Ελπίζω όχι κατι το ιδιαίτερο να φταιει απλά ο καιρός..

Εγω ειμαι πολυ κουρασμενη και τωρα παω να καθαρισω το τουτου γιατι δεν την παλευει αλλο ειναι μες το σκουπιδι και την σκονη... :lol: σε λιγο θα βγαλει στομα και θα με βρίσει... :lol:

Ερακι μου κι εγω χαρηκα που ειδα νεα φωτο...σουπερ! Τα φιλια μου στον Κωστή σου!

Ανθή καλή επιτυχία με το θεματακι θα περιμενουμε!

Φλωριαννακι καλή επιτυχία και είμαι σίγουρη θα ερθει πολυ συντομα!!

Αδερφουλα τελικα τοσο ιδιες...εγω σε 11 μερες κλεινω 5 χρονια γαμου απο τα 12 1/2 μαζι...απιστευτο?ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΑ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ!

Τόνιες τι νέα? Τα νέα μέλη της οικογένειας ξεπετάγονται υπο το αγρυπνο βλεμμα των μεγαλυτέρων αδερφών? Πώς τα πανε τώρα?

Σταμμυ για μπες να μας πεις κανα νεο για το μπεμπε!!!

Βικουλίνι μου!!! :x:x

Ρια ο Βασίλης θέλει να σας ερθουμε για να γνωρίσει τον Χριστόφορο πες του Σωτήρη... :lol: χαρηκε πολυ το Σάββατο.. :lol:;)

Κοριτσια παω γιατι μετα το τουτου εχω βαλει σκοπο της μερας μου να φτιαξω τη ντουλαπα μου με τα καλοκαιρινα και εχω και μπανιο λουσιμο κλπ σαν ανθρωπος κι εγω...παλι ξενυχτι προβλέπεται σήμερα...

Φιλια σε όοοοοοοοοοοολλλλλλλλλλλλλλαααααααααααα τα κοριτσακια και καλό απόγευμα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίναααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πες του Βασίλη ότι τελικά ο Χριστόφορος είναι ξαδερφος του Σωτήρη

αλήθεια στο λέω να κανονίσουμε να έρθετε και να τον γνωρίσετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλή συνέχεια σε ότι κάνεις: αυτοκίνητο, λούσιμο, ντουλάπα..... κλπ.......

Και τελικά το βράδυ που μιλ δεν την γλύτωσα με περίμενε αχχααχαχαχαχααχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια...τι κανετε?χαθηκα παλι αλλα δεν εχω υπολογιστη...τωρα εχω μπει για λιγο απο το λαπτοπ του αντρα μου.

Με εχου ζαλισει τα μικρα ολο γκρινια εμ τι να κανουμε 2 ηθελα :lol::lol::lol:

Πω να διαβασω τα νεακια σας και θα τα ξαναπουμε ...

Φιλακιαααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΙΑ!!!

ΕΓΩ ΤΗΝ ΓΛΙΤΩΣΑ... :lol::lol: 4 ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΜΑΖΕΥΤΗΚΕ...ΔΕΝ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΑΙΞΑ ΔΥΣΚΟΛΗ...ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΕΠΕΜΕΝΕ... :lol::lol::lol: ΤΟΝ ΠΑΕΙ ΜΕ 1000!ΤΩΡΑ ΡΟΥ ΕΙΠΑ ΤΙ ΕΓΡΑΨΕΣ & ΧΑΡΗΚΕ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ...ΕΙΔΕΣ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ? ΤΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ... ;):lol:

ΓΙΑ ΣΟΥ ΕΛΙΣΑΚΙ!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα και που να του πεις ότι ο Χριστόφορος είναι ξάδερφος του Σωτήρη θα τρελαθεί!!!!!!!

Να κανονίσουμε να έρθετε!!!!!!!!!!!!!!

Βασούλα μου σήμερα σε παραμέλησα να βάλει άλλον τίτλο η Αθνή να ησυχάσω :lol::lol:

Είμαι πολύ περίεργη να δω τι έχει σκεφτεί :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σήμερα ήθελα να πληρώσω ένα κάρο λογαρισμούς και στον Σωτήρη δώσανε προκαταβολή 200 ευρώ ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αυριο έχω οδοντίατρο θα φάω μια κατσάδα και θα έχει και δίκιο :lol::lol::lol:

Του λέω στο τηλέφωνο μην μου πείτε τίποτα :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια.σημερα μπηκαμε στο νοσοκομειο και την πεμπτη πρωτος πρωτος θα χειρουργηθει.ο θεος να βαλει το χερι του............φιλακια πολλα σε οοοοοοοοοοοοοοολεεεεεεεεεεεεεες :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου Μαρακι!

Καλή επιτυχία στην επέμβαση. Εύχομαι τα καλύτερα! Κι αυτη η αναμονη ξέρω είναι μανίκι...

Τα μικρά σου καλά? Πολλά φιλιά!

Ρία που είσαι??? Πήγες για ύπνο? Γιατί να σου την πει ο οδοντίατρος? Έγινε κάτι που έχω χάσει? Ναι έχει τρελλαθει ο δικος μου οπωσδηποτε θελει να ερθουμε...θα το κανονίσουμε ελπιζω σύντομα...εγω δεν νοιαζομαι για τον Χριστόφορο αλλα έτσι θα εχω την ευκαιρία να σε γνωρίσω απο κοντα κι εσενα και ο Νικολας την Ανδριανούλα! :D

Καλέ Ανθή μπες κι εχω κι εγω περιέργεια για τον τίτλο!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολλυ κατερινακι μου.τα μικρα ειναι μια χαρα.εχουν και απεργια στο παιδικο και τωρα θα πανε την πεμπτη.κοριτσια τα μικρα μας εχουν τρομερο προαισθημα και το ζω με τον αντωνη τωρα που ειναι ετσι ο μπαμπας μου.χωρις να του εχω πει τιποτα γυρναει και μου λεει μαμα δεν ειναι αρρωστος ο παππους.ειναι καλα.δεν θελει να φευγω απο το σπιτι που ποτε δεν ειχαμε τετοια θεματα.βλεπετε ο μπαμπας μου ειναι ο μοναδικος παππους που γνωρισαν τα παιδια μου μιας και ο πεθερος μου εχει πεθανει εδω και 15 χρονια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!! Τι κάνετε;; Εγω μόλις άφησα τον Μητσάρα στο σχολείο και τώρα είμαι στο γραφείο :evil::evil::evil: . Βαρεμάραααααααααααααα :shock::shock::shock: .

Μαράκι καλή επιτυχία να έχετε!! Προσπάθησε να σκέφτεσαι θετικά. Θα πάνε όλα καλά θα δείς!!!!

Κατερινάκι μου τι κάνετε βρε;;; Το επλυνες το τουτου;;; Ασε αμα δεις το δικό μου θα τρελλαθείς!!! Εχει τα μισά παιχνίδια του Δημήτρη μέσα!!!!

Φιλάκια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...