Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΥΠΕΡΟΧΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ '10 Νο 4!!!!!!!


Recommended Posts

α ρε Αθηνακο τι περασατε...νομιζω τελικα πως ολα τα μωρακια την παθαινουν αυτη την φλασια καποια στιγμη...ευχομαι κ αυτο με το ποδαρακι της να μην ειναι τιποτα..παντως γενικα το εχω ακουσει κ εγω για τα ποδαρακια που πονανε..κ ο πονος λεει ειναι πιο πολυ στα καλαμια τους..τα καημενα τι τραβανε...πονος εδω πονος εκει..ε πως να μην ειναι μες τα νευρα μετα????

λοιπον θα προσπαθησω να σου τα πω οσο πιο αναλυτικα μπορω...ξεκιναμε! βαλε τα γυαλακια σου καταρχην!! :D βαλε τον αριστερο σου δεικτη επανω στην οθονη αφης στην αριστερη πλευρα.το εκανες?? τωρα με το δεξι σου δαχτυλακι κανε σαν να προσπαθεις να διωξεις ενα σκουπιδακι απο το κεντρο της οθονης αφης κ προς τα δεξια (το αριστερο σταθερο πατημενο κατω παντα δεν το κουνας...)διωξε το σκουπιδακι ξανα κ ξανα προς τα δεξια κ με αυτον τον τροπο θα δεις ανοιγει ξανα η οθονη... αν δεν καταλαβες θα επινοησω κατι αλλο αυριο!! :D:-*:-*

Νανουλα ψυχουλα ε?? ο χαμος λεμε!!!!!!!!!γιατι νομιζεις τον φωναζω ψυχουλακι μου??? :mrgreen: τρελαινεται να πιανει διαφορα φαγωσιμα στα χερακια του κ να τα κανει χιλια κομματακια!!

που ειστε χαμενες τσουπριτσες?? εμεις πηγαμε λιγο εκκλησια ηταν κυριος για περιπου 30 λεπτα μετα τα υπολοιπα 30 τον κυνηγουσαμε μεσα στην εκκλησια πηγαινε συνεχεια στην εικονα του Χριστου κ θα εριχνε το κερι που ηταν αναμενο κατω..ε λεω ενταξει μην ειμαστε αχαριστοι εχει μια ωρα το παιδι εδω κ φυγαμε κ τωρα κοιμαται...αυριο ειναι το ευχελαιο κ πολυ θα ηθελα να παω με τον ταρζανακο αλλα ενω στην Αθηνα στην ενορια μου το εκαναν απογευμα εδω το κανουν βραδυ μετα το περας της Θειας λειτουργειας κ θα παει κατα τις 10.30-11.00 κ ο μικρος στανταρακι 9 με 9.30 κοιμαται..θα ας φερει ο μπαμπακος λαδακι ομως κ θα του βαλω το πρωι!

φιλακια πολλα ζουζουνομανουλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 695
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΓΛΥΚΕΣ ΜΟΥ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ..ΕΧΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΤΕΛΕΙΕΣ!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΣΑΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ..ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΑΤΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ..ΝΑ'ΣΤΕ ΚΑΛΑ,ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ DOWN ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ?ΔΕΝ ΓΚΡΙΝΙΑΞΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ,ΝΟΜΙΖΩ,Ε?ΤΕΣΠΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ,ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΑΤΕ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΟΝΟ ΜΆΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑΤΕ..ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ,ΑΝΑΝΕΩΘΗΚΑ,ΚΑΙ ΣΥΝΗΛΘΑ ΣΗΜΕΡΑ..ΚΑΛΑ ΑΘΗΝΟΥΛΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΟΥ Μ'ΑΡΕΖΕ ΝΑ ΒΑΦΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΛΕΓΑ?ΝΑ'ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕΣ ΠΩΣ ΗΜΟΥΝ,ΚΑΙ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΠΟΥ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΚΑΛΑ,ΠΑΝΤΑ ΒΑΦΟΜΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑ ΚΑΝΩ..ΤΕΣΠΑ ΣΑΣ ΕΠΡΗΞΑ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ..

Αθηνουλι μου ειναι τελεια η μπουμπου σου..Τι γλυκα ειναι αυτη?Σκετη τρελλα ειναι,φτου φτου μην την ματιαξω..Οσο για το θεμα της κουμπαριας,εχεις δικιο,και μενα θα μου κακο φαινοταν καπως..Εδω στην Χαλκιδικη,οπως και σε αλλα μερη,το εχουν οποιος παντρευει το ζευγαρι,βαφτιζει και το πρωτο παιδι"υποχρεωτικα" για να λυθουν τα χερια του κουμπαρου..Το δευτερο παιδι,παλι ρωτας τον κουμπαρο,και αν θελει παλι το βαφτιζει αν δεν εχεις προβλημα..Αυτο ομως ξεχωριστες οικογενειες,ασχετες οικογενειες,ειναι λιγο ξεφευγα κατασταση..Καλα αυτο με τα φυλα,το ειχα ακουσει,οτι πρεπει να ειναι το ιδιο,στην Αθηνα ειναι αυτο νομιζω,εχει και βαση δηλ,αλλα ειναι το λιγοτερο νομιζω..Ας ελπισουμε οτι θα ειναι εκει οταν την χρειαστεις και ειδικα η μικρη..Τι να πω,αν βαφτιζουν ετσι παιδια και μετα τα ξεχνανε,τοτε τι τα βαφτιζουν και σε δεσμευουν και σενα ρε παιδι μου?Θα φανει,ο,τι ειναι να γινει,θα γινει οποτε μην χαλιεσαι αδικα..Αθηνα μου,ενταξει κουραστηκε το παιδι δεν λεω,αλλα μηπως ειναι και απο τα παππουτσακια της μηπως?Ισως υπαρχει περιπτωση,προσεξε το..

Σοφακι μου καλα πως επεσε ο Κωστης?Παλι καλα δεν ηταν τοσο σοβαρο..Περαστικα του και κανε λιγο υπομονη,το μεγαλυτερο σου παιδι σε χρειαζεται.. :lol::lol::lol: Μπραβο σου κοπελα μου που θα φτιαξεις μονη σου μαγειριτσα..Και εγω πρεπει να μαθω αλλα σιγα σιγα,μπορει να γραψω την συνταγη φετος για αρχη και του χρονου ισως την φτιαξω.. :lol::lol::lol: Βασικα σιχαινομαι να πλυνω τα εντοσθια,αλλα δεν γινεται και αλλιως,οποτε αργα η γρηγορα πρεπει να την κανω..

Φιρφιρικο μου,ο Βασιλακης τι κανει?Καλα και εγω το ματι το πιστευω παρα πολυ και θα μπω αυριο να γραψω την βασκανια αυτη,ετσι λεγεται?Γιατι δεν εχω καμια,και μια φορα ηθελα να γραψω του Πατερ Κελυφη.μου φαινεται αλλα δεν προλαβα με τιποτα να την γραψω και την εψαχνα αλλα δεν την βρισκω..Σ'ευχαριστω..Σε θυμηθηκα στην πορεια και αλλαξα τα γραμματα,το προσεξες μανταμ?Φιλακια στον Βασιλακη..

Νανα μου τι κανετε εσεις?Εμενα παρα μαγκεψε τωρα και παιρνει το μπισκοτακι,το ψωμακι και παει πανω στον καναπε και το τριβει με μια μανια και παρακολουθει τα ψιχουλα που κανει και χαιρεται απιστευτα και εμενα αναβουν κοκκινα τα λαμπακια μου!! :evil::(:evil::evil::evil:

Κοριτσια σας διαβασα και λεω δεν μπορει να ειναι τυχαιο με τιποτα!!Και μενα χθες ειχε την απιστευτη γκρινα οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολη μερα,ουτε μεσημερι κοιμηθηκε,εκλαιγε συνεχεια..ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΑ ολη μερα!!Κατι ειχε η μερα,δεν μπορει ολα τα μωρα την ιδια μερα να δωσαν ρεσιταλ γκρινιας?Πρωτη φορα εμενα τοσο πολυ..Ηταν και ο αντρας μου σπιτι,αγανακτησε και αυτος και εγω βρηκα ευκαιρια και τον λεω"οχι ,ειναι που καθομαι ολη μερα,και δεν κανω τιποτα,να βλεπεις τι τραβαω" Κουβεντα δεν ειπε..Κατι ειχε η μερα,δεν μου το βγαζετε απο το μυαλο,η Αφρο την εκανε την ζημια?

Κοριτσια παω για νανι γιατι ειμαι κομματια..Καληνυχτα και thanx και παλι,ειστε φοβερες!!Φιλακια πολλα σε ολες και sorry an ξεχασα καμια,αλλα ειναι μια ωρα δυσκολη..Καλο βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!!!

Ε όχι....αν δεν είναι συμπτωση δεν ξέρω τι να πω..... το βράδυ μας ήταν μαρτυρικό....

ξύπνησε 4 φορές και είχε πολύ γκρίνια. Ούτε μπουκωμένος είναι ούτε αρρωστούλης... ηθελε μανούλα. Με τον που τον έβαζα στο κρεβάτι μου κοιμόταν και μετα τον μετέφερα στο δικό του. Σε 1-2 ώρες ξυπνούσε με γκρίνια και ξανα πάλι στο κρεβάτι μου και πίσω μετά στο δικό του... ουφ... ελπίζω να μην είναι κανένα δοντάκι γιατί θα φρικάρω... :o

Κατά τα άλλα είμαστε καλά! Θα έρθει η νονά μας το απόγευμα!!!!! Εχει ένα πιτσιρίκι 20 μηνών και τώρα μάθαμε πως είναι ξανά εγκυούλα, 6 εβδομάδων!!!! :D

Για το θέμα της νονάς που λέτε..... εγώ δυστυχώς την έχω πατήσει από την νονά μου :cry::cry: ήταν δίπλα μου και έκανε "αυτά που έπρεπε" (όπως έλεγε και η ίδια) μέχρι την ηλικία των 12 ετων. Από εκεί και πέρα ούτε τηλέφωνο παρά μόνο στην γιορτή μου.... και είναι ΑΔΕΡΦΗ του μπαμπά μου... αυτό με στεναχωρεί πιο πολύ... :cry: έχει 7 βαφτιστήρια και λέει δεν την παίρνει να ξοδεύετε.... αλλά βέβαια όταν τα βαφτιζε από συμφέρον λόγω δουλειάς του άντρα της, ήταν καλά..... :x

Εγώ έχω ένα βαφτιστήρι και έχω δηλώσει πως δεν θέλω άλλο, για να είμαι μέχρι να πεθάνω δίπλα του. Τώρα αν θέλει και ο άντρας μου να βαφτήσει ένα δεν έχω πρόβλημα. Αλλά μέχρι εκεί.

Δημητρούλα μου χαίρομαι που ανέβηκε η διάθεσή σου!!! Ετσι κορίτσι μου! Αν νιώθεις εσύ καλά τότε και οι γύρω σου είναι καλά!!!

Αθηνά κάθε φορά που βάζεις φωτο της μικρής μου φαίνεται ακόμα πιο κουκλάκι!!!!

Μιλάτε για μαγειρίτσα και μου ανοίξατε την όρεξη πρωι-πρωι! Την λατρεύω αλλά μόνο όπως την κάνω εγώ. Βάζω μόνο την συκωταριά...και είναι πολύ πολύ εύκολη! Όποια θέλει συνταγή ας μου κάνει χαμπάρι!

Σημερα λέω να κάνω τσουρεκάκια μισή δόση ίσα ισα να μυρίσει το σπίτι Πασχα! Δεν τα πολυτρώμε αλλά ο μικρός νομίζω θα μας βοηθήσει αρκετά! Και όσο για ψύχουλα;;;;;; Χαχαχα :lol: υπάρχουν παντού!!! Και να φανταστείτε είμαι και λίγο "σκύλα" και δεν του δίνω ψωμί αν δεν είναι στο καρεκλάκι του... :? γιατί αυτό κι αν μαδάει!

Αυριο θα πάμε να κοινωνήσουμε και μετά θα βάψουμε τα αυγουλάκια μας!!!

Από βδομάδα θα έχω και τις φωτογραφίες και το dvd της γαμο/βάφτισης μας!!!!

Ξύπνησε ο ποντικούλης μου... φιλιά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!

Σημερα τρεχω και δεν τελειωνουν με τιποτα οι υποχρεωσεις!!!!Ουφφφφφφ.......

Δημητρουλα χαιρομαι που ανεβηκε το ηθικο σου!Γι'αυτο ειμαστε εδω!! :D Μαγκεψε πολυ ο Θανουλης εεε!Και που εισαι ακομα!!!!Ολο διαολιες θα ειναι απο ΄δω και περα! :lol::lol:

Αθηνα μου η Γλυκεριαννα σου πως ειναι σημερα? Ελπιζω να ειχατε πιο ηρεμο βραδυ τουλαχιστον...Ολο και πιο ομορφη!!!Πολλα φιλακια να της δωσεις απο εμας!!!!

Μαρυλου μου και εσυ γκρινια εεε? Μαλλον ηταν το φεγγαρι,δεν εξηγειτε αλλιως!!!! :shock:

Και εγω θα φτιαξω τσουρεκακια σημερα να παω και στην μαμα μου!!!! Αυριο θα εχω την ζουζου μου μαζι μου.Ευτυχως θα ειναι και ο μπαμπας μας μαζι!!!!!!

Μ.Παρασκευη μεσημερι αναχωρουμε για το πατρικο μου!!!!!!Γιουπιιιιιι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδιτσες μου! Τι κανετε; Εμεις ειμαστε καλυτερα και απο το μπουκωματακι και απο το ποδαρακι. Προφανως εφταιγε που προχτες ξεσαλωσε και μαλλον κουραστηκε πολυ. Ειχε δικιο η κυρια στο φαρμακειο. Ευτυχως που δεν ακουσα την παιδιατρο να τρεχω στα νοσοκομεια να βγαζουμε τζαμπα ακτινογραφιες. Σημερα ειχα κοπελα να μου φτιαξει τα νυχια και η Γλυκεριαννα για πρωτη φορα ηταν παρεα μου. Πρακολουθουσε σα χαζουλι και της βαψαμε και τα νυχια για πλακα!!! Πρασινακια!!!! :lol::lol: Σα δεσποινιδουλα καθοταν!! Ο Κωστας φωναζει που την μαθαινω τετοια, γιατι λεει, οτι αμα τα μαθει απο τωρα τι θα ζηταει μετα :?:? Κανενα botoxaki;;;; Σας ευχαριστουμε για τα καλα σας λογακια! :x:x:x

Φιρφιρικο μου τα εβαλα τα γυαλακια μου και την βρηκα την ακρη απο χτες! Τι σοϊ γκατζεκατακιας ειμαι 8-) εχει στο toolbar ενα μια εφαρμογη που γραφει page το ανοιξα, πηγα στο ζουμ και το εφτιαξα. Αυτο με το touchpud δεν μπορω να το κανω. Ευχαριστω παντως :YMHUG:

Δημητρουλα μου γλυκια!!!! Ετσι μπραβο!!!! Εσυ εισαι το κοκετακι της παρεας μας!!!! Μη μου λες οτι δεν μπορεις να βαφτεις!!! Βγες εξω μαναρι μου να παρεις τον αερα σου! Ευτυχως που τη δυσκολη μερα ηταν και ο αντρας σου σπιτι να δει ποσο δυσκολο ειναι αμα γκρινιαζει το μωρο.

Κοριτσια.....εχασα 4 κιλα!!!!! ΟΛΕ!!!! :ymapplause::ymapplause: Ειχα να δω τη ζυγαρια στο 65 απο πριν παντρευτω!!! Και εχω και συνεχεια. Η νηστεια τελικα βοηθαει πολυ. Ειδικα κατι ρεμπελια σαν και μενα που δεν εχω τιποτα φαγωσιμο στο σπιτι πλην του βασικου φαγητου, οποτε το βραδυ τη βγαζω με μιση ντοματα κι ενα παξιμαδι. Και λεω κι ευχαριστω. Ελπιζω να μην κατρακυλησω παλι με το τελος της νηστειας. :?

Ιωαννα μου κι εγω μετραω τις ωρες να φυγουμε. Παρολο που δε θα ειμαι με τους δικους μου δε με νοιαζει, γιατι ειμαστε ολη μερα μαζι. Θα παμε εξοχη να παιξει και λιγο στον καθαρο αερα το λουλουδακι μας. Να ξεσκασουμε κι εμεις λιγο, να πιουμε τους καφεδες μας και ισως κανενα ποτακι. Ευελπιστω οτι η Γλυκεριαννα τωρα που θα εχει γιαγια-θεια και ξαδερφια να την νταντευουν δε θα τη νοιαξει και τοσο πολυ να μας αφησει και λιγο μονους. Αυριο παω να μας παρω λαμπαδες, ισως καταφερουμε να παμε στην Ανασταση. Ρε κοριτσια....μου αρεσουν οι στολισμενες για μενα...αλλα κοτζαμ γαίδουρα να παρω λαμπαδα με στολιδακι;;;; Οχι κατι φανταχτερο, αλλα θελω κατι να εχει. Δε μου αρεσουν τα σκετα κερια.

Πηγαμε και jumbo χτες να παρουμε ενα δωρακι για μια μικρη μας φιλεναδιτσα που θα ερθουν σημερα επισκεψη στο σπιτι. Τσιμπησε και η Γλυκεριαννα μια κουκλιτσα, πηρα κι εγω κατι διακοσμητικα λουλουδια...επιπλεοντα...πολυ ωραια. Αν δεν ειχε τοσο κοσμο θα επαιρνα κι αλλα. Ειδα σε ανθοπωλειο κατι συνθεσεις φανταστικες, ολα τα υλικα απο το jumbo και την πουλουσε 70€!!! Ε οχι!!! την κανω και μονη μου!!! Ευκολο ειναι, αρκει να παρω τα υλικα.

Σας στελνω μια γλυκια αγκαλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ απο εμενα ..

φιλεναδες μου καλες καταρχην να σας ευχαριστησω για την συμπαρασταση ..να ειστε ολες καλα ..!!!Ναι κοριτσια μου το περασαμε κ αυτο .. :D Θελω να πιστευω οτι το ξεπερασαμε αλλα μεχρι να το ξεπερασω κ γω μεσα μου ολο αυτο τον κακο χαμο θα περασει καιρος ..τελοςπαντων ..θελω να σκεφτομαι οτι παει κ αυτο κ επισης σκεφτομαι σοβαρα τωρα που ηρεμισαμε να το αφαιρεσω απο το ημερολογιο των διδυμων..Μεσα σ'ολο αυτο βεβαια μας ηρθε επισκεψη κ η ..μυξα μιας κ ειχαμε αρκετο καιρο να την δουμε ετσι για να μην ξεχνιωμαστε ..Μα τι εχω παθει σημερα εχω σκοτωσει ολο το ποστ με τα ορθογραφικα ..δεν ειμαι ετσι καλε .. :lol:

Επισης πηγαμε κ την μπουλουκα για εμβολιο μετρηθηκαμε ζυγιστηκαμε ..Το θρεφταρακι μου μωρε μεγαλωσε δεν το πιστευω ..Μας βρηκε λιγο παχουλες :oops: ..γμτ πως θα κανω διαιτα στην Αριαδνη μου λετε ??! Ειμαστε 10900 - τροφαντες τροφαντες .. :D - κ 84 ποντους ..Μας εβαλε κ το μελι στην διατροφη μας επιτελους γιατι τελικα το γιαουρτακι με το μελι αποδειχτηκε απο τα αγαπημενα μας ..Επισης μας επετρεψε να τρωμε κ σοκολατα που βεβαιως βεβαιως μεταξυ μας παντα δεν το εχω αναφερει σε παπουδογιαγιαδες γιατι ζητω που καηκαμε μετα ..Προχτες εφαγε ενα απειροελαχιστο κομματακι σοκολατας κ γλυφοταν για ωρα η γλυκατζου μου ..Επισης τωρα ειμαστε στα 12μιση δοντακια κ παμε για το επομενο μαλλον γιατι σημερα στα ξαφνικα ειδαμε παλι τα νερουλα κακακια να κανουν την εμφανιση τους ..πουφ ! Παω να κανω καφεδακο κ επιστρεφω ..σας φιλω ολες !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλες,τι μου κανετε??Εγω αγιες μερες μες τα νευρα!!Τες πα!Ειμαστε στη μαμα μου και σιγα σιγα θα αρχισμουμε τα κουλουρακια!

Αντε βρε Δημητρα μπραβο που πηρες τα πανω σου!Μαμα μοντελακι!!Εμ να βλεπουν και οι αντρες τι "ησυχα" που ειναι τα παιδακια τους να μαθαινουν!!

Αντε βρε Αθηνα μπραβο και το σκεφτομουν το κοριτσι!!Παντως τωρα που το ειπε και η φιρφιρι το εχω ξανα ακουσει καπου αυτο!

Μαιρη αφου τον ειχε πιασει τρελα και τον Χριστοφορο την ιδια μερα..τι να πω..αποκλειεται να ηταν τυχαιο!!

Ηρθε και ο νονος μας σημερα και μας εφερε τα δωρα μας!!Αμε αμε!!Την εκανε φυσικα την τρελα του..πηγε να παρει την tinkerbell αλλα ηταν πρασινη λεει και δεν μπορουσε να την αγορασει!!Ετσι πηρε μια αλλη νεραιδουλα με λευκο φορεμα!!!Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!

Γκρεμιζει το σπιτι...τα λεμε μετα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μπουμπουκες! Τι κανετε; Που ειστε σημερα;;;; Ψωνιζετε τα πασχαλινα σας; Εγω ηθελα να τη βγαλω μια βολτουλα σημερα, αλλα με αυτον τον αερα μου κοπηκε η ορεξη. Ξαναεχουμε λιγη μυξουλα κι εγω ειμαι χαλια με την αλλεργια μου. Με αποσυμφοριντικο καθε 3 ωρες ειμαι!!Θα σκασω!!! Και πολυ φτερνισμα με τοση σκονη και γυρη στον αερα!

Λοιπον, επειδη εχω τρελες ετοιμασιες δεν το κοβω να ξαναμπαινω. Σας ευχομαι ολοψυχα καλο Πασχα, καλη Ανασταση με υγεια, να ειμαστε ολες καλα με τα νινακια μας και με τις οικεγενειες μας και να περασετε τελεια οπου κι αν πατε, ο,τι κι αν καντε!!!! Καλο ταξιδι σε οσες φυγουμε :D8-) Τα λεμε απο Τεταρτη μερια!!! Φιλακια!!!!! :YMHUG::x[smilie=wav.gif][smilie=toothy4.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=love1.gif][smilie=love1.gif][smilie=love10.gif][smilie=love5.gif] [smilie=icon_flower.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!!

Επιτελους κοιμηθηκε η μπουμπου μου!Απο τις 7μιση ξυπνια αποκοιμηθηκε σε δυό λεπτα!!!!

Απολαμβανω τον καφε μου για λιγο γιατι εχω να φτιαξω και βαλιτσες μεσα σε ολα!!!! :D:D:D

Επειδη δεν ξερω αν θα προλαβω να μπω παλι να ευχηθω σε ολες καλη ανασταση και να περασουμε τελεια οτι και αν κανουμε!

Πολλα φιλακια και καλο Πασχα κοριτσια!!!!!!! [smilie=hello.gif][smilie=hello.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ Η ΠΙΟ ΤΡΕΛΛΗ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ...ΧΑΜΟΣ...ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ , ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ , Η ΜΙΚΡΗ ΚΟΥΝΤΟΥΡΝΤΗΣΜΕΝΗ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ...ΧΑΜΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!ΕΓΩ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΜΕ ΝΕΥΡΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ!ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΔΕ ΗΡΘΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΟΙ ΞΑΔΕΡΦΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΥΝΟΛΟ ΗΤΑΝ 4 ΠΙΣΤΙΡΙΚΙΑ...ΚΟΛΑΣΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ...ΜΕΤΑ ΗΡΘΕ Κ Ο ΝΟΝΟΣ Κ ΠΑΛΙ ΧΑΜΟΣ!!!

ΕΙΜΑΙ Κ ΑΔΙΑΘΕΤΗ Κ ΔΕ ΜΠΟΡΩ!ΒΑΡΙΕΜΑΙ Κ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ!

ΑΥΡΙΟ Μ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Ο ΜΠΙΛ ΑΝΟΙΓΕΙ ΣΤΗ ΜΙΑ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ!ΑΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΜΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΠΙΖΟΥ Κ ΕΤΣΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΕΚΚΛΗΣΙΑ!

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ!ΒΓΗΚΑΜΕ ΒΟΛΤΑ ΤΟ ΠΡΩΙ Κ ΜΕΤΑ ΠΕΤΑΧΤΗΚΑ ΣΕ ΜΙΑ ΓΡΗΓΟΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ(ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΡΑ) ΣΤΗ ΜΙΑ Κ ΓΥΡΙΣΑ ΠΕΝΤΕ ΠΑΡΑ!Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΕΒΓΑΖΕ ΑΦΡΟΥΣ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΑ!ΞΕΡΕΤΕ ΤΑ ΚΛΑΣΣΙΚΑ...ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΔΟΥΛΕΙΕΣ...Κ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟΣ ΜΕΓΑΛΗ ΠΕΜΠΤΗ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΤΛ...ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ???ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ Η ΚΑΗΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ Κ ΓΙΑ ΜΕΤΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΩΡΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ!

ΕΥΑΚΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΥΞΟΥΛΕΣ...ΕΜΕΙΣ ΠΛΕΟΝ ΤΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΕ ΜΗΝΙΑΙΟ ΕΠΙΠΕΔΟ!ΔΟΝΤΙ Κ ΜΥΞΑ,..ΜΥΞΑ Κ ΔΟΝΤΙ Κ.Ο.Κ.

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ!ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ!

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια,τι κανετε?Πηγαμε εκκλησια εμεις,και αντι να κοιμηθει,ακουγε τα ευαγγελια και χορευε,χαζευε τα παιδακια,μεχρι τωρα στις 12,γυρισαμε..Ευτηχως κοιμηθηκε κατευθειαν και δεν με γανιασε και σ'αυτο..Για την Ανασταση θα τον παρω μαζι μου,γιατι ο Χρηστος θα δουλευει,βραδινος ειναι 10-6,οποτε αν δεν παω εκκλησια θα μου κακο φανει πολυ,αλλα και να παω παλι θα μου κακο φανει..Τεσπα,χθες ηρθαν οι νονοι μας με την εγγονη τους που ειναι κακομαθημενη και μου'κανε το σπιτι..τι να σας λεω,αλλα ειχε και συναχι και σημερα εχει και ο Θανος!

Αθηνουλι μου,αυτο με την αλλεργια ειναι ο,τι χειροτερο,το ξερω εχω τα ιδια συμπτωματα αλλα ακομα δεν με επιασε πολυ εντονα..Παιρνω το XOZAL σε χαπια και RONAL μου φαινεται για την μυτη,σπρει και TOBRADEX σταγονες για τα ματια..Μονο αυτα με κανουν καλυτερα,τιποτα αλλο.Ελπιζω να γινεις καλα συντομα και να φυγουν και οι μυξουλες της μικρης..

Ευακι μου τι ηταν αυτο που περασατε?Απιστευτο εντελως..Μακαρι να ηταν κατι περαστικο και να το ξεπερασε το πουλακι μου και να μην ξανα συμβει!!Και εσυ φυσικα,δεν ηταν και λιγο ολο αυτο που περασατε στα καλα του καθουμενου..Φιλακια δωσε στις κουκλες σου..

Σοφακι μου η Αλεξια φιλησε τις εικονες σημερα?Πως ειναι ο Κωστας?Ευτηχως δεν χτυπησε και πολυ..

Φιρφιρικο μου ο Βασιλακης ακομα για δοντακι?Ασε τραβανε πολυ ζορι αυτα και εμεις με την γκρινα τους..Ειναι μια δυσκολη φαση..Φτιαχνεις εσυ τσουρεκια?Ειχα φτιαξει μια φορα,προπερσι βγηκαν πολυ καλα,αλλα φετος με τιποτα δεν μπορουσα..

Μαριλοο μου ποσο δικιο εχεις που λες,αν εισαι καλα ειναι και οι γυρω σου..Πολυ σωστο..Πως ειναι το χερι σου?Θα πατε στα πεθερικα για Πασχα?

Ιωαννα μου γλυκια τι θα κανετε εσεις?Δωσε πολλα φιλακια στην μπουμπου μας..

Νανα μου τι να κανεις με την δουλεια?Καλα δεν ξερω αλλα μου φαινεται οτι γενικα η βδομαδα αυτη ειναι ΜΕΓΑΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΓΚΡΙΝΑΣ!!Μα τι γινεται?Ολα μαζι τα επιασε?

Υπομονη θα βγουνε και αυτα τα δοντια καποια στιγμη και ελπιζω τοτε να ηρεμησουμε πια..

Κοριτσια μου σας ευχομαι ολες Καλη Ανασταση και Καλο Πασχα!!Ευχομαι να περαστε τελεια ο,τι και αν κανετε,να το καψετε φιλεναδιτσες μου γλυκες..Ν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια σας

μπηκα στα γρηγορα να πω μια καλημερα γιατι κανουμε δουλειες με τις μεγαλες μου κορες η τουλαχιστον προσπαθουμε .. :lol: τωρα το τι θα καταφερουμε κ οι τρεις μαζι ο θεος να βαλει το χερι του :lol::lol: Ευτυχως προσεχει για λιγο η μαμα μου το μικρο μας ετσι εχουμε μια ανεση ..αν δεν καταφερω να ξαναμπω ευχομαι σε ολες ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ με υγεια πανω απ'ολα για ολους μας !

καλη ανασταση κοριτσουδια μου !

φιλια απο εμενα κ τις νοικοκυρουλες μου ..τους εβαλα κ ποδιτσες κ κορδωνονται :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου τι κανετε???Μολις κοιμηθηκε η Αλεξια και εγω πρεπει να στρωθω στις δουλειες!Εβαλα τη νεροβραστη φακουλα στη φωτια και ειμαι ετοιμη για μπανακι!!

Η μπουκωμενη μυτη μας χτυπησε και εμας την πορτα χθες το απογευμα!!Η μικρη μετα την επιστροφη απο τη μαμα μου και την απογευματινη βολτα στο river side(το καινουριο εμπορικο διπλα στο ΙΚΕΑ στο ποταμι...σουπερ κοριτσια) ηταν ετοιμη για υπνο απο τις 8...με το ζορι την κρατησα μεχρι τις 9 και κατι ψιλα!!

Σημερα το πρωι πηγαμε εκκλησια αλλα δεν καθοταν το μαμουνι, αφου εριξε το χορο της και φιλησε ολες τις εικονες...λυσσαξε!Κατα τις 4.30 πρωτα ο Θεος θα την παρω να παμε μαζι με τη Λιλου να προσκυνησουμε!!Με προβληματιζει το γεγονος οτι δεν την βλεπω να κρατιεται να παμε στον Επιταφιο!!Θα δω μηπως καταφερω και την βαλω για υπνο το απογευμα και παμε!!

Κοριτσια μου ευχομαι ολοψυχα η Ανασταση Του Κυριου να μας γεμισει ελπιδα και δυναμη!!!Πρωτα απ' ολα να ειμαστε ολοι καλα και ολα τα αλλα θα γινουν!!Καλο Πασχα και προσοχη στο δρομο!!!Φιλακια πολλα!!!!

Υπεροχα μωρακια του Ιανουαριου...και οχι μονο :D να ειστε γερα για μια ζωη και εμεις κουκουβα κουκουβα διπλα σας να καμαρωνουμε!!!!Φιλιααααααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μανουλες γλυκες ευχομαι ολοψυχα ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ σε ολες κ τις οικογενειες σας να ειστε καλα με υγεια πανω απ ολα κ η Ανασταση Του Κυριου μας να φερει σε ολες ηρεμια κ αγαπη!

να περασετε ομορφα οτι κανετε κ προσοχη στις ταξιδιαρες μας!!

:YMHUG::YMHUG::x:-*:-*:-* πολλα πολλα πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπούλες μου μπήκα και εγώ να σας ευχηθώ ΚΑλή Ανάσταση και ένα υπεροχο Πάσχα!!!!!!!!!!

Ευχομαι να περάσετε όμορφα οπου και αν πάτε, οτι και αν κάνετε!

Καλό ταξίδι στις φιλενάδες που την κοπάνησαν και καλή επιστροφή!!!

Θα τα πούμε από Τρίτη πλέον!!!!!! Θα σας βάλω και καλλιτεχικές φωτο από γαμο/βαφτιση! ;)

Φιλιά σε όλα τα νινάκια!!!!!!!!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μπηκα εκτακτως να σας πω πως αν δεν πετυχει η μαγειριτσα με τοσο κοπο που εχω ριξει...θα παθω κρισαρα 100%!!!!!!!!!!!!

Φιλια...καλη Αναστασηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΚΑΛΕΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!!!ΜΕ ΥΓΕΙΑ Κ ΕΥΤΥΧΙΑ!!!

ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΛΑ????ΕΜΕΙΣ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΑ!

ΦΑΓΑΜΕ ΤΗ ΜΕΓΕΙΡΙΤΣΑ ΜΑΣ,ΤΟ ΑΡΝΑΚΙ,ΤΟΝ ΤΖΙΓΕΡΟΣΑΡΑΜΑ,ΤΟ ΚΟΚΟΡΕΤΣΙ,ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΤΛ...ΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΣΟΦΑΚΙΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΠΕΤΥΧΕ Η ΜΑΓΕΙΡΙΤΣΑ...ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ!!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!

ΥΓΕΙΑ Κ ΑΓΑΠΗ ΣΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ Κ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ!

Κ ΟΣΕΣ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΕΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΣΠΟΡΑΚΙ!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδες μου και τελεια μπεμπακια Χριστος Ανεστη, χρονια πολλα!!!

Αρχικα να ευχηθω στο Ζορζ μας να ειναι πολυχρονος, υγιης και ευτυχισμενος!!!!Πολλα γλυκα φιλια!!!

Πως τα περασατε??Εμεις δοξα το Θεο καλα!!Τελικα δεν ηταν καθολου ασχημο το Πασχα στην πολη!!Ηταν αδεια :D:D:D δλδ μειναμε οι πρωτευουσιανοι(κραξε Νανα για σενα τα γραφω :lol::lol::lol: )Καναμε συνεχεια βολτες τα τρια μας και το ευχαριστηθηκαμε!!!

Χθες το βραδυ τρομαξα λιγο με την Αλεξια γιατι μου εκανε ενα 37,5 συνοδευομενο απο μουρμουρα και τη μυτουλα του 9ου δοντιου!Της εδωσα λιγο ντεπονακι και δοξα το Θεο ειναι μια χαρα απο εκεινη την ωρα!!

Α, δε σας ειπα η μαγειριτσα μου εγραψε!!!!!Αμε αμε!!!!Σημερα θα του την φερω κολαρο βεβαια γιατι λυσσαξε "να φτιαξεις πολυ να εχω να τρωω" ομως πλακωθηκε στο φαι χθες το μεσημερι...με αποτελεσμα να μη φαει ουτε το μισο απο αυτο που εφτιαξα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΒΛΕΠΩ ΑΚΟΜΗ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Ε???ΧΑΘΗΚΑΜΕ

ΛΟΙΠΟΝ,ΣΤΗ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΙΑΝΑ...ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ...ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΧΡΥΣΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ!!!

ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΣΟΥΠΕΡ!ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΞΩ ΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΟΥΔΙ ΕΧΤΕΣ ΕΙΧΑΜΕ Κ ΒΑΦΤΙΣΗ!ΤΟ ΜΠΙΖΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!!!ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΑΜΕ Κ ΚΑΝΑ 2ΩΡΟ ΣΤΟ ΠΕΘΕΡΙΚΟ Κ ΠΗΓΑΜΕ ΗΠΙΑΜΕ Κ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΑΣ!(ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕ ΠΙΝΩ ΚΑΦΕ!)

ΟΙ ΑΡΓΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΜΟΥ!ΔΕ ΚΑΝΩ ΤΠΤ!ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΠΟΛΥ Κ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΗΣ!ΤΗΝ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ!

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ...ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ...ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΣΠΡΗ ΜΕΡΑ...! ΟΣΟ ΖΩ ΕΛΠΙΖΩ!

ΓΙΩΡΙΚΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!ΚΙΚΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!!!!!!

ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΤΟΥΣ ΔΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ???ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΠΛΕΟΝ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ-ΠΛΗΝ ΧΟΙΡΙΝΟΥ,ΘΑΛΑΣΣΙΝΩΝ,ΜΠΑΧΑΡΙΚΩΝ ΚΑΙ ΧΥΜΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ- ΑΠΟ ΑΒΓΟΦΕΤΑ,ΤΣΟΥΡΕΚΙ ,ΠΑΤΑΤΕΣ ΤΗΓΑΝΙΤΕΣ, ΨΑΡΙΑ, ΑΡΝΙΑ ΚΤΛΛΛΛ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙ ΑΥΤΟ!

ΕΠΙΣΗΣ ΤΙ ΓΑΛΑ ΔΙΝΕΤΑΙ?ΕΓΩ ΑΚΟΜΗ ΣΚΟΝΗ!ΣΤΟΥΣ 18 ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΩ!ΔΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΦΡΕΣΚΟ?ΑΝ ΝΑΙ ΠΛΗΡΕΣ?Η 1,5% ΛΙΠΑΡΑ?

ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΠΛΕΟΝ ΔΙΝΟΥΝ 1,5% ΑΛΛΑ ΟΙ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΠΟΦΙΛΕΣ Κ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΟΜΑΙ...ΒΕΒΑΙΑ ΔΕ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΕΣΣΑ(ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΠΟΛΥ ΚΙΤΣ ΛΕΞΗ)

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ!!!

ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ,ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΛΑ..ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΗΤΑΝ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ,Μ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΕΝ ΠΗΓΑΜΕ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΝΥΣΤΑΖΕ,ΓΚΡΙΝΙΑΖΕ ΚΑΙ ΠΕΙΝΟΥΣΕ ΟΠΟΤΕ ΛΕΩ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΒΓΑΛΩ ΕΤΣΙ,ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΑ..

Μ.ΣΑΒΒΑΤΟ ΟΜΩΣ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΕ,ΕΒΛΕΠΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΥΡΟΤΕΧΝΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΖΕΥΕ,ΜΕΤΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 12.30 ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ..ΧΘΕΣ ΒΓΗΚΑΜΕ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ,ΚΟΙΜΗΣΑ ΤΟΝ ΘΑΝΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΦΗΣΑ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ,ΑΛΛΑ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ,ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΚΑΤΙ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ,ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΤΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΗΤΑΝ ΑΡΡΩΣΤΑ!!

ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΠΑΛΙ ΣΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΥΜΕ..ΠΛΗΝΤΗΡΙΑ,ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΚΤΛ..

ΚΙΚΗ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΑΚΗ ΜΑΣ,ΝΑ'ΝΑΙ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ!!ΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΧΘΕΣ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΠΑΝΗΓΥΡΙ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ,ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ,ΚΑΛΑ ΗΤΑΝ..

ΝΑΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΔΙΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ,ΤΟΝ ΕΔΩΣΑ ΚΑΙ ΨΗΜΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΤΣΙΚΑΚΙ,ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΡΕΣΕ..ΑΥΓΟΦΕΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΤΙΑΞΕΙ,ΑΛΛΑ ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΤΟΝ ΔΙΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ,ΤΣΟΥΡΕΚΙ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΕΦΤΥΣΕ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΕΤΣΙ..ΤΡΕΛΛΑΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΚΡΙΤΣΙΝΙΑ,ΜΟΛΙΣ ΜΕ ΔΕΙ ΝΑ ΤΡΩΩ ΚΑΝΕΙ ΣΑΝ ΤΡΕΛΛΟΣ!!ΓΙΑ ΓΑΛΑ ΠΟΥ ΛΕΣ,ΤΟΝ ΕΔΙΝΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΦΑΣΗ,ΠΡΙΝ ΚΑΝΕΝΑ ΜΗΝΑ ΦΡΕΣΚΟ ΤΟ ΠΡΩΙ,ΤΟ ΑΒΓ,ΝΟΜΙΖΩ ΤΗΣ ΦΑΓΕ ΕΙΝΑΙ,ΚΑΙ ΝΕΣΤΛΑΚ ΤΟ ΒΡΑΔΥ..ΤΑ ΕΠΙΝΕ ΚΑΙ ΤΑ 2..ΑΛΛΑ ΤΟ ΦΡΕΣΚΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΕΦΕΡΝΕ ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΣΤΟ ΕΒΑΠΟΡΕ..ΤΩΡΑ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΜΕ..

ΣΟΦΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΓΛΥΚΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΕΞΙΑ?ΤΕΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ!!ΚΑΘΕΤΑΙ ΣΤΟ ΠΟΔΗΛΑΤΑΚΙ?ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΑ,ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑΚΙ,ΑΛΟΓΑΚΙ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΑΙ,ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΜΑΙΜΟΥΝΙ..ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΓΕΙΡΙΤΣΑ,ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΦΑΣΑΡΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ..ΙΣΩΣ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΚΑΝΩ..ΚΑΛΑ Ο ΚΩΣΤΗΣ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΟΜΩΣ..

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΝΙΚΑ Η ΓΚΡΙΝΑ ΜΑΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΑΚΑΘΕΚΤΗ,ΕΣΚΑΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΝΩ,ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΟΥΝ ΣΕΙΡΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ..ΑΧ ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΓΟΥΝΕ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΩΣΟΥΜΕ..

ΑΥΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΚΑΛΑ..ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλες!Τι μου κανετε??Εμεις ειμαστε και οι τρεις με μυξα!! :( Η μικρη μου εκανε και υγρα κακακια :(:(:( Πηρα την παιδιατρο και μας εδωσε φαρμακακι και μπολικο ορο για τη μυτη.Ιωσουλα αλλα δοξα το Θεο την περναει light!!Δεν χασει το κεφι της σε αντιθεση με το μπαμπα της που ειναι το πιο μικρο μωρο και ΥΠΟΦΕΡΕΙ!!!Φυσικα αναβαλλεται το αυριανο μας εμβολιο-μαντου για την αλλη εβδομαδα!!

Νανα μου εμενα μου ειπε 15 μηνων να το αλλαξουμε σε φρεσκο αλλα σε συζητηση που ειχαμε κανει για γιαουρτια, γαλα κτλ μου ειχε πει παντα να προσεχω να παιρνω πληρεςΓιατι να δωσουμε light?Δε νομιζω να υπαρχει λογος!Ασε που οι δικες μας θα τα εχουν κληρονομικα τα καραμελεγκος!!! :lol::lol::lol: Δεν ξερω αν θα το αλλαξω ακομα..εχει 2 εβδομαδες που εχει παθει μια αγαπη με το γαλα και δε θελω να της κοψω τη φορα με μια αλλαγη!!

Δημητρουλα τον πηρες στην Ανασταση τελικα ε???Μπραβο στο Θανουλη θαρρος!!Καλα μπορει να μου εξηγησει καποιος γιατι πανε τα παιδια σε παρτυ οταν ειναι αρρωστα?????

Τες πα παω να σιδερωσω λιγο....μπιαξξξξξξξξ!!!Ρε φιλες να κανω μια ερωτηση???Μονο το δικο μου σπιτι ειναι τοσο ανω κατω ή και τα δικα σας????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια,ειπα να μπω λιγο στα γρηγορα και να κοιμηθω λιγο,γιατι αυτος ο καιρος μονο για νανακια ειναι..Σοφακι μου περαστικα σας βρε παιδι μου,και μενα ο Θανος εχει μυξες σημερα,και ειναι και επομενο..Ασε δεν μπορω να καταλαβω γιατι τα βγαζουν τα παιδια αφου ειναι γριπωμενα?Δηλ.ο αλλος ο κοσμακης τι σε φταιει βρε παιδι μου?Φαντασου που να πανε και σχολειο,αρρωστα ξε αρρωστα τα στελνουν..ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ!!Τεσπα,ηταν και μια που ειχε γαστρεντεριτιδα το παιδι της την προηγουμενη βδομαδα,μετα ανεβασε και πυρετο,που σιγουρα ειχε και χθες γιατι ηταν κατα κοκκινα τα ματακια του,και γιαλιζαν και εκλαιγε συνεχεια και επιανε και το αυτακι του..Δηλ.απορω τι το εβγαλε το παιδι?Μα και αυτη η ιδια ταλαιπωρηθηκε γιατι εκλαιγε συνεχεια το παιδι..Τι να πω..Σοφακι μου τι γαλα την δινεις την μπουμπου και της αρεσει τοσο πολυ? Τον πηρα τελικα γιατι ημουν και μονη οποτε βγηκαμε,βεβαια τον ειχα κοιμησει και πιο μπροστα 7-9 και ηταν οκ τα πραγματα..

Μαμα Ευακι πως τα περασατε?Πως εισαστε,συνηλθατε απο αυτο που περασατε?

Μαριλοο μου τι κανατε εσεις,πως τα περασατε?

Φιρφιρικο μου ο Βασιλακης τι κανει?

Κοριτσια σας αφηνω γιατι κλαιει και παω να δω τι γινεται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα αγαπούλες και Χρόνια Πολλά!!!!!!!!!!!!

Περάσαμε πολύ ωραία! Το Αναστάσιμο τραπέζι που ετοίμασα για όλη την οικογένεια ήταν επιτυχιμένο!!!! Κατσικάκι αυγολέμονο, αρνί στο φούρνο με πατάτες, μοσχάρι βραστό με μακαρόνια στο ζουμί του και συκώτι τηγανιτό. Εννοείται σαλατίτσες, κόκκινα αυγουλάκια και πασχαλινά γλυκά ήταν όλα εκεί!!!

Το Πασχα πήγαμε στης κουνιάδας μου και ανάψαμε κάρβουνα και κάναμε παϊδακια (δεν σουβλήσαμε) και είχαμε και ψητό στον ξυλόφουρνο. Ο μικρός ξεσάλωσε εντελώς και εννοείται πως έφαγε τον αγαπημένο του μεζε... χώμα! :lol::lol:

Χθες πήγαμε γιατρό! Κάναμε 2 εμβόλια και δεν έβγαλε τσιμουδιά! Απλά κοιτούσε το μπράτσο του και ούτε καν αντιστάθηκε! Εμ βέβαια, τώρα είμαστε μεγάλοι άντρες! :D Τον βρήκε πολύ καλό! Εχασε βέβαια 200γρ :( και κατεβήκαμε στα 10κιλά νταν. Όμως τρώει ικανοποιητικά, απλά δεν βάζει κωλί κάτω! :-p Εμένα με ανησύχησε λίγο που δεν πήρε ούτε μισό πόντο εδώ και 3 μήνες :shock: Είναι ακόμα 81εκ. Η γιατρος μου είπε να μην φοβάμαι γιατί από το έτος και μετά δεν αναπτύσονται τόσο γρήγορα όσο πριν, αλλά ρε κορίτσια 3 μήνες σταθερός;;;;;; Εσας παίρνουν κάθε μήνα ύψος;

Κική μου να χαίρεσαι το κουκλί σου!!!! Πολύχρονος και πάντα υγιής και ευτυχισμένος!!!!!!!!!

Σοφία μου τί κούκλα είναι η Αλεξια;;;;; Σου μοιάζει πολυ!!!!!!!!!!!!!!! Να μου την φιλήσεις και πολλά περαστικά σε όλους σας... υπομονή καλό μου.... είναι και ο κ@λοκαιρος τέτοιος που δυστυχώς φέρνει τις γριπούλες....

Νανά μου από 12 μηνών του δίνω απ'ολα εκτός θαλασσινά. Χοιρινό τρώει αλλά δεν δίνω συχνά. Του δίνω από το δικό μας φαγητό που έχει και αλάτι και μπαχαρικά απλά προσέχω και δεν βάζω μεγάλες ποσότητες. Πλέον τα περισσότερα τα τρώει κομματάκια εκτός το μοσχάρι.

Γάλα, απ'οταν σταματήσαμε τον θηλασμό, του δίνω φρέσκο το ΑΒΓ της ΦΑΓΕ. Ειχαμε δοκιμάσει και το Advance αλλά δεν του πολυάρεσε. Δεν είμαι υπερ της φορμουλας αλλά ούτε και του εβαπορε...

Φιρφιρικούλη μου πολλά φιλιά στον Βασιλάκη μας!!!!!!!

Ευα μου οι τσούπρες καλά;;;;;

Δημητρούλα μου μια χαρά τον βρήσκω τον Θανούλη!!!! Μάλλον ήταν το μαναδικό πιτσιρίκι της παρέας μας που πήγε στην Ανάσταση! Αφού κατάφερες και τον άφησες για λίγο έστω και κοιμησμένο και έκανες την βολτίτσα σου, ήταν μια χαρά!!!!!

Ιωάννα πως τα περάσατε;;;;

Αθηνά μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ακόμα διακοπούλες είστε;;;; Για μαζευτείτε σιγά σιγά μην σου έρθει απότομα το σχολείο την Δευτέρα... :lol::lol::lol: (οχι οχι δεν ζηλεύω που εμείς δεν πήγαμε πουθενά... [-x χιχιχι!!! )

Θα προσπαθήσω πιο μετά να σας βάλω μερικές καλλιτεχικές φωτο από γαμο/βαφτιση!

Φιλιά σε όλες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...