Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΥΠΕΡΟΧΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ '10 Νο 4!!!!!!!


Recommended Posts

ΑΘΗΝΟΥΛΑ ΜΟΥΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ!ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΟΥΜΠΑΡΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ!ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙ!ΠΑΡΤΑ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ Μ ΟΛΑ!!!

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΜΠΙΛ!ΗΜΟΥΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΤΟΣ ΟΤΑΝ ΤΑ ΦΤΙΑΞΑΜΕ!ΑΡΑ ΝΑΙ ΗΜΑΣΤΑΝ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ 2ο.3ο Κ 4ο!ΑΡΑ ΝΑΙ ΗΜΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΗΜΑΣΤΕ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΟΙ ΣΤΗΝ ΑΠΟΣΤΑΣΗ!

ΛΟΙΠΟΝ, ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 695
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσια,τι κανετε?Ο καιρος ειναι χαλια σημερα,μαλλον θα βρεξει και εχει και κρυο πολυ..Ειμαι σχεδον αυπνη σημερα γιατι ηταν μια νυχτα θριλερ με τον Θανο..Τον πονουσαν μαλλον τα δοντακια και εκλαιγε συνεχεια!!Εσκασε και το πισω το δοντακι προχθες και τωρα ειμαστε στα 9!

Νανα μου ειναι πολυ καλο που βγαινεις και μονη σου,αλλα οπως ειπες ειναι θεμα συνηθειας..Και μενα ο Χρηστος μου λεει βγες,δεν εχω προβλημα,αλλα δεν μου καθεται καλα..Ασε που τελευταια βαριεμαι απιστευτα να βαφτω,να χτενιστω για να βγω,γιατι αλλιως δεν βγαινω..Τωρα το Πασχα θα βγουμε ελπιζω..

Σοφακι μου σετακι πατε,ε?Ειναι ωραια ετσι,και μενα μ'αρεσει πολυ αυτο αν και δεν το κανουμε συχνα πλεον δυστυχως!!Μεγεια και το μαλλακι.Εγω θα παω τελεικα την Τριτη κομμωτηριο και δεν βλεπω την ωρα να ανανεωθω!!Μπραβο που εφυγε και το κιλακι..Κανεις διαιτα?Βρηκα κατι χημικες που λεει η μια,οτι χανεις 8 κιλα σε 7 μερες..Εχεις κανει ποτε χημικη?Χανεις οντως,ξερεις?

Αθηνουλι πολυ ωραια πρεπει να ειναι αυτα τα παππουτσια,αλλα αν δεν εχεις τα υπολοιπα μην τα παρεις τζαμπα και μετα δεν ταιριαζουν..Ξερω εγω?Εκτος αν τα παρεις γενικα να τα εχεις..

Μιλησα με την κουμπαρα μας,και ειπε μαλλον την Μ.Τεταρτη θα μας την φερουν την λαμπαδα..

Κοριτσια σας αφηνω γιατι ξυπνησε το μαιμουνι..Φιλακια πολλα σε ολα τα μπεμπακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα φιλεναδες!!Μολις κοιμηθηκε η Αλεξια...αργησε σημερα!!Καλε τι καιρος ειναι αυτος????Δε το κοβω να πηγαινω στα εγκαινια... :(

Δημητρουλα μου δεν εχω ιδεα απο χημικες διαιτες!Αν εξαιρεσεις τωρα που εχω θεμα με τα κιλα παντα επαιζα 1-2 κιλα απο το στανταρ βαρος μου!Εκοβα λιγο το μαμ και ολα οκ!Πρωτη φορα εχω τοοοοσο δρομο μπροστα μου! :(

Αθηνουλα ξερω ποια παπουτσακια λες!Εχω καταθεσει και εγω ποοοολλα γιουρα στον Τσακιρη(τον εχω γνωρισει και στην πρωην δουλεια μου...ευγενεστατος κυριος και καθολου σνομπ)!Παρ' τα δε νομιζω να δυσκολευτεις να τα σεταρεις!Σου εστειλα μνμ στο φεις να δεις τι ειναι το Σελεπιτσαρι!Αν ο καιρος ειναι οκ αυριο θα τηλεφωνηθουμε!

Παω να φτιαξω ενα καφεδακι κοριτσια μου...μονο δικο μου με νευριασε ο Τζον και του κραταω μουτρα :D και τα λεμε παλι!!Καλο σ/κ να εχουμε!!!Ματς μουτς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΜΕΡΑ...ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΠΗΓΑΜΕ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΟΙΝΩΝΗΣΕ Η ΜΙΚΡΗ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!

ΜΕΤΑ ΣΤΗΝ ΒΟΛΤΑ ΤΗΝ ΕΠΙΑΣΕ ΜΙΑ ΚΡΙΣΗ ΚΛΑΜΑΤΟΣ ΝΑ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ ΝΑ ΜΗ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΘΕΛΕΙ!ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΤΣΙ !!!ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ.,..ΜΕΧΡΙ Κ ΕΜΕΤΟ ΕΚΑΝΕ ΑΠΟ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ!ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙ!ΠΗΡΕ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΠΟΙΟΝ ΦΙΛΟ Κ ΤΗΝ ΞΕΜΑΤΙΑΣΕ Κ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΟΜΑΤΩΣ ΗΡΕΜΗΣΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!ΕΙΧΕ ΛΕΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΑΤΙ!Κ ΟΣΟ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΠΗΡΕΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ...ΤΟ ΕΖΗΣΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ!ΜΑΧΑΙΡΙ ΗΡΕΜΗΣΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΕ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ!ΜΕΤΑ ΠΑΛΙ ΒΓΗΚΑΜΕ,ΠΗΓΑΜΕ ΚΟΥΝΙΕΣ!!!ΤΕΛΕΙΑ!ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ!!!ΑΛΛΑ ΕΣΚΑΣΕ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ!ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΙ!

ΑΧ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΚΑ ΜΑΤΙΑ!!!

ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΕΜΕΙΣ ΤΩΡΑ ΗΡΘΑΜΕ ΜΑΜΑ Κ ΚΟΡΗ ΣΠΙΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ Κ Ο ΜΠΙΛ ΠΗΓΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ Κ ΜΕΤΑ ΓΗΠΕΔΟ...ΑΝ ΔΕ ΦΥΣΑΕΙ ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΩ ΠΑΛΙ ΒΟΛΤΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ!

ΠΗΓΑΜΕ Κ ΣΤΗ ΜΙΑ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΤΗΡΑ ΧΤΕΣ Κ ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΕΡΑΣΕ ΤΕΛΕΙΑ!ΦΥΓΑΜΕ 10 ΤΟ ΒΡΑΔΥ Κ ΟΥΤΕ ΓΚΡΙΝΙΕΣ ΟΥΤΕ ΤΠΤ!Η ΜΙΚΡΗ ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΕ ΜΕ ΤΗΝ ΛΑΜΠΑΔΑ!ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΕΙΠΕ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΚΑΦΕ ΠΟΥ ΗΜΑΣΤΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΑΡΜΠΙ ΜΥΣΤΙΚΗ ΝΕΡΑΙΔΑ!ΛΕΤΕ Κ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΕΤΣΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ!!!?????!!!???

ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΣΤΕΙΛΕ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ!!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλες!!!

Εμας το σκ δεν ηταν και πολυ καλο αφου χθες επεσε ο Κωστης με το μηχανακι!Πατησε λαδια, τα οποια λογω βροχης δεν τα ειδε!Δοξα το Θεο δεν χτυπησε πολυ...τωρα ειναι ξαπλωμενος στον καναπε και σαν κλασικος αντρας ..."πεθαινει". :lol:

Καλα τα αλλα βροχη...βροχη...βροχη :(:(:( ισα που προλαβα να παω στα εγκαινια της φιλης μου για ενα μισαωρακι!!

Νανα μου με το ματι επαθα και πιστεψα!!!Εμετο οχι αστεια....σα τρελη τα εβγαζα!!!!Δωσε ενα φιλακι απο εμας!!

http://www.elamazi.gr/%cf%80%ce%ac%cf%8 ... %81%ce%b9/

Φιλακια και καλο βραδυ...παω να τριψω τον τραυματια και κοιμηθω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααα!!!!

Πως τα περάσατε Σ/Κ; Εμείς χθες ευτυχώς είχαμε καλό καιρό και κάναμε bbq ψάρια στην αυλή και έπαιξε και ο μικρός με την ψυχή του! Εφαγε και λίγο χώμα, έγλυψε και 2-3 πετρούλες... καλά έφαγε :lol::lol:

Εχει φτιάξει ο ύπνος του μικρού μου, τώρα πλέον πίνει και λίγο γάλα και με χαροποιεί ιδιαίτερα! Θα πιεί περίπου 150γρ το πρωί και γύρω στα 180γρ το βράδυ.

Το χέρι μου είναι πολύ καλύτερα αλλά ακόμα δεν μπορώ να σηκώσω κάτι βαρύ... σιγά σιγά θα φτιάξει όμως!

Σοφία μου τί επαθε καλέ ο αντρούλης σου στα καλά καθούμενα.... ευτυχώς που δεν έπαθε τίποτα το σοβαρό. Περαστικούλια σας! Τελικά όλοι οι αντρες είναι "του θανατά" εστω και αν βήξουν λίγο; Και νόμιζα πως μόνο ο δικός μου "πεθαίνει-σβήνει-χανεται" όταν έχει δέκατα! :lol::lol::lol:

Καλέ τι ωραίο πάρκο είναι αυτό;;;; Θέλουμε κι εμείςςςςςςςςς!

Νανα μου και εγώ το πιστεύω το μάτι.... το ατιμο είναι κακό πράγμα! Εμένα ξεματιάζει η μαμά μου και την έχουμε σαν ντεπόν όλοι μας! Πρώτα ξεμάτιασμα και αν δεν είναι μάτι πάιρνουμε τα κατάλληλα φάρμακα! :D

Δημητρούλα μου υπομονή καλή μου.... θα βγούν όλα τα δοντάκια κάποια στιγμή και θα ησυχάσουν τα πουλάκια μας... που θα πάει;

Ευακι μου είστε καλύτερα; Πολλά πολλά φιλιά στα κουκλιά σου!

Για όσες δεν γνωρίζετε, η Ευα είχε μια περιπέτεια με την μεσαία της κορούλα αλλά απ'οτι κατάλαβα έχει βελτιωθεί η κατάσταση. Δείτε εδώ:

http://www.mammyland.com/forum/9/16477?p=725762#p725762

Πάω να μαζέψω λίγο το σαλόνι που είναι σαν βομβαρδισμένο και θα επανέλθω αργότερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!

Μπορω να πω οτι ο καιρος μας τα εχει κανει χαλια!!!!! Τι και αν επλυνα μπαλκονια και πορτες....!Φτου και απο την αρχη!

Αθηνά μου μάλλον περίμενες πως και πως το Πάσχα εεεε? Μου θύμησες το πως περιμέναμε πως και πως τις διακοπές όταν πηγαίναμε σχολείο :D:D:D:D Προϊστορικά!!!!! :lol::lol::lol::lol::mrgreen:

Σε κοψοχολιασε η μικρη! Ειναι μέσα στην ζουζουνια τώρα!!!!!!! :D Εμάς η νονά μας ηρθε. Τον νονό μετά το Πάσχα θα τον δουμε. Εγω τους πήρα μια μπισκοτοθηκη κούνελο!!! "Προσέχουν" την μικρή μου και θέλω να τους "προσέχω" και εγώ ;)

Για τον κήπο απλά σου λέω ότι θέλει λίγο χρόνο για περιποίηση για να είναι ωραιος. Και μπορούν να συνυπάρχουν όλα εάν υπάρχει χώρος :) Και βασική επένδυση στον κήπο είναι το αυτόματο ποτισμα. Εχεις το κεφάλι σου ήσυχο!!!!

Τα παπουτσάκια που λες είναι πολύ στην μόδα φέτος .

Νανά μου καμία φορά κάποια πράγματα σε κάνουν να πιστεύεις….Όσο για τα πρακτικερ σε πολλά είδη το κάνει αυτό. Τα Ζάρα έχουν ωραία παιδικά. Έφεραν οι αδελφές μου στην μπουμπου μπλουζάκια και παντελονάκια σουπερ!!!! Και κάτι άσχετο…η περιοχή σας έχει απίστευτα γλυκά!!!!! Τώρα με την δίαιτα θυμάμαι που έχω φάει οτιδήποτε καλό!!!!

Δημητρούλα μου χρειάζεται να καλλωπιζόμαστε που και που. Ανεβαζει την διάθεση! Θα το δεις αύριο που θα φτιάξεις τα μαλλιά σου!!!! Υπομονή με τα δοντάκια….

Σοφακι περαστικά στον αντρούλη σου. Πάλι καλά που δεν ήταν κάτι πιο σοβαρό. Εμ καιρός είναι αυτός!!!

Μαρυλου μου το καταευχαριστηθηκε ο Χριστοφορακος σου! Είδες τελικά…όλα παίρνουν τον δρόμο τους. Μεγαλώνουν! Και πρέπει να ήσασταν από τις μοναδικές περιοχές που είχαν καλό καιρό γιατί εδώ μάλλον ετοιμαζόμαστε για Χριστούγεννα!!!!!

Σοφια (φιρφιρικος) φιλακια στον Βασιλειο!!!!!

Κικη μου περαστικα στον Γιωργακη σου...Πολλα φιλακια να του δωσεις....

Ευακι μου δεν έχω λόγια…..Εύχομαι να περάσει γρήγορα αυτό το στάδιο και να ηρεμήσει το παιδί πρώτα από όλα!!!!!!! Έτσι είναι τα διδυμακια…συμπαραστέκονται το ένα στο άλλο με ένα πολύ ξεχωριστό τρόπο. Έχω αδελφές δίδυμες και καταλαβαίνω….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου! καλη μεγαλη βδομαδα να εχουμε! Εμεις την ανοιξαμε με μυξες, καταρροη και φταρνισμα, ελπιζω να μην εξελιχθει. Την εχω πλακωσει στους φυσιολογικους για καλο και για κακο. Τι κρυο ειναι παλι αυτο; Εμεις αναψαμε χτες τζακι και σημερα εβαλα καλοριφερ. Νομιζω οτι γι'αυτο την αρπαξε. Γιατι χτες αρνουμουν οτι μπορει να κανει τοσο κρυο και δεν το αναβα να τελειωναμε! Θα κρυωσε με το βραδινο μπανιο. Ειμαι απαρεδεκτη ωρες ωρες.....

Ευακι μου διαβασα το link της Μαιρης και ευχομαι να το ξεπερασατε το επισοδειο και να μην ειναι κατι σοβαρο. Τα κοριτσια τρωνε φρικες με τα εντομα. Ελπιζω να μη της γινει καμια εμμονη.

Σοφουλινα μου πως ειναι ο Κωστας; Τι του ετυχε του χριστιανου!! Ευτυχως που δεν εγινε και τιποτε αλλο!! Τι πηρες στα εγκαινεια;

Μαιρη ζηλευω που κανατε μπαρμπεκιου στον κηπο. Σα να ειμαστε σε αλλη χωρα ενα πραγμα. Σε μας εριξε χτες τοοοοση βροχη που πλημμυρισε ο δικος μας κηπος. εχει κλιση και πανε και καθονται τα νερα αν βρεξει πολυ. Ειχε και ο Χριστοφορος το μενου του; :lol::lol: Ολα τα πιτσιρικια τρελαινονται τελικα για χωματα-πετρες-χαλικια.

Δημητρουλα μου γιατι σε εχει παρει τοσο απο κατω; Εσενα σε γνωρισαμε αλεγκρα, εγραφες συνεχεια ποσο σου αρεσει να βαφεσαι να φτιαχνεσαι και να βγαινεις εξω. Θυμαμαι πολλα Post σου το καλοκαιρι που το εγραφες. Τι επαθες; Μην πεφτεις! τωρα που μεγαλωσαν τα μωρα μας και ειμαστε λιγο πιο ελευθερες; Εγω την παιρνω στο μπανιο μαζι μου και με παρακολουθει να βαφομαι και της αρεσει. Παιρνει κι εκεινη τα καλλυντικα και κανει τα ιδια. Εσυ βεβαια εχεις αγορι, δε λεει να το ενισχυεις σε κατι τετοια, αλλα δωστου να κανει κατι αλλο εκεινη την ωρα που βαφεσαι. Ελα ανεβα λιγο!!!!

Νανα μου κι εγω με το ματι μια απο τα ιδια. Την επαθα χοντρα μια φορα, σχεδον οπως η κορη σου, εμετους και τετοια, και πραγματικα πιστεψα στην αρνητικη ενεργεια που μπορει να σου μεταφερει καποιος.

Βρε κοριτσια, θελω να μοιραστω κατι μαζι σας και να μου πειτε τη γνωμη σας. Το Σαββατο ηρθε η νονα της Γλυκεριαννας να μας φερει τη λαμπαδα. Πανω στην κουβεντα μας ανακοινωνει οτι τον Ιουνιο θα βαφτισει το παιδι μιας συναδελφου της , αγορι,(τον Μαϊο θα βαφτισει επισης την κορη ενος ζευγαριου που παντρεψε). Δε σας κρυβω οτι ενοχληθηκα. Ο λογος; Εμας μας παντρψαν 2 φιλες μας, μια δικια μου και μια του Κωστα. Δεν τις διαλεξαμε για νονες γιατι η μια ειχε βαφτισει ηδη αγορι, οποτε για εμενα αποκλειοταν, και η αλλη ειχε βαφτισει 1 κοριτσι και δε θελαμε η νονα να εχει ξαναβαφτισει. Γενικα κι εγω κι ο Κωστας, βλεπουμε το θεμα του βαφτιστηριου πολυ ευαισθητα. Θελουμε να ειναι ενα και μοναδικο και να το εχουμε σαν παιδι μας. Ετσι θελαμε να ειναι και η νονα της Γλυκεριαννας. Οχι απο υλικη αποψη, αλλα απο θεμα παρουσιας. Δεν μπορεις να εισαι παρουσα σε διαφορες περιπτωσεις οταν εχεις πολλα βαφτιστηρια, μοιραια θα αρκεστεις στα τυπικα. Κι ερχομαι και λεω εγω τωρα. Αν μου ειχε πει απο την αρχη που μου προτεινε να μας βαφτισει το μωρο οτι εχει σκοπο να κανει τοσα βαφτιστηρια, δεν θα την επελεγα, θα διαλεγα την αλλη μου κουμπαρα που εχει βαφτισει ηδη 1 κοριτσακι. Και με ενοχλησε πολυ περισσοτερο οτι το 3ο βαφτιστηρι ειναι αγορι, αρα δεν τηρει απο μια αποψη τον κανονα που εχει βαλει η εκκλησια για το νονο, και οτι θελει να το βαφτισει για να εχει μια κουμπαρια στη δουλεια της και αρα ενα καλλο κοννε. Λιγο πολιτικαντικο μου εκανε αυτο και ενοχληθηκα γιατι την ξερω τοσα χρονια και δεν ειχε ποτε τετοιες διαθεσεις. Το αλλο κοριτσακι εννοειται οτι δεν με ενοχλει που θα το βαφτισει μιας κι εχει παντρεψει και τους γονεις. Ειμαι πολυ υπερβολικη που πειραχτηκα; Μηπως παραειμαι αυστηρη; Εννοειται οτι δεν προκειται ουτε να πω ουτε να της δειξω κατι. Απλως το μοιραζομαι μαζι σας που εχετε παιδια και ισως καταλαβαινετε το συναισθημα μου. Σορυ για το μεγαλο Post

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ,ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!

ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ,ΠΑΡΟΔΙΚΑ Κ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΤΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΣΤΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΣΑΣ!!!Κ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΕ ΟΠΛΙΣΕΙ ΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ!!!ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΕΔΩ ΕΝΩ ΕΧΤΕΣ ΕΙΧΕ ΤΕΛΕΙΟ ΚΑΙΡΟ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ!!!ΠΑΓΩΝΙΑ Κ ΚΡΥΟ!ΕΠΙΣΗΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΜΠΙΖΟΥΔΑΚΙ ΜΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΣΤΙ 13.10 ΕΝΩ ΕΠΑΙΖΕ...ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΗ!!!

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ , ΟΝΤΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΩΡΑΙΑ ΓΛΥΚΑ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΑΛΛΟ Σ ΑΥΤΑ...ΓΙΑΤΙ Η ΣΟΦΙΑΚ ΘΑ ΜΕ ΠΙΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΤΣΟΥΛΟΥΦΙ!ΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΜΑΡΥΛΟΥ ΜΟΥ, ΝΟΣΤΙΜΟ ΤΟ ΧΩΜΑΤΑΚΙ???ΤΙ ΠΛΑΚΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙΑ!!!

ΔΗΜΗΤΡΑ...ΕΛΑ ΕΛΑ ΔΕ ΘΕΛΩ ΤΕΤΟΙΑ...ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΝΩ ΜΑΣ!!!ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΩΣ ΦΑΣΗ...!!!

ΛΟΙΠΟΝ,ΑΘΗΝΑ ΜΟΥ ΕΡΧΟΜΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΔΙΑΦΩΝΩ Σ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ!!!ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ 2 ΒΑΦΤΙΣΤΗΡΙΑ ΕΝΑ ΑΓΟΡΙ Κ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ...ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΤΟ ΒΑΦΤΙΣΑ ΕΓΩ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ Ο ΜΠΙΛ!ΠΑΝΤΡΕΨΕ Ο ΄ΜΠΙΛ 1 ΦΟΡΑ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ ΤΟΥ , ΕΓΩ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΨΩ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤ'ΕΠΕΚΤΑΣΗ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΙΔΑΚΙ ΘΑ ΤΟ ΒΑΦΤΙΣΩ. Ο ΝΟΝΟΣ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗΣ (ΠΟΥ ΗΤΑΝ Κ ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΜΑΣ) ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΨΕΙ Κ ΑΛΛΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΜΕΝΟ Κ ΚΑΤ'ΕΠΕΚΤΑΣΗ Κ ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΒΑΦΤΙΣΕΙ!ΕΙΔΙΚΑ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΗ ,ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΛΔ, ΟΛΟΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΡΕΥΟΝΤΑΙ Κ ΒΑΦΤΙΖΟΥΝ!ΕΠΙΣΗΣ Η ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ 5 ΒΑΦΤΙΣΤΗΡΙΑ!ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΔΙΚΕΙ ΚΑΝΕΝΑ!ΤΩΡΑ ΤΟ ΟΤΙ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΟΛΙΤΙΚΑΝΤΙΚΟ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ?ΜΠΟΡΕΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΜΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙ!ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΙΠΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΠΟΥ ΠΑΝΤΡΕΨΑΜΕ ΜΕ ΜΠΙΛ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΨΩ ΤΗ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΧΑΡΗΚΕ Κ ΤΟ ΕΙΔΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΤΙ ΤΟ ΕΝΝΟΟΥΣΕ!ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΑΝΤΑ Κ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΛΙΓΟ ΕΓΩΙΣΤΙΚΟ ΑΥΤΟ,ΔΕΝ ΥΠΟΓΡΑΦΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟΤΗΤΑ ΜΕ ΤΑ ΚΟΥΜΠΑΡΙΑ!Ο ΝΟΝΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΑΛΛΑ 3 ΒΑΦΤΙΣΤΗΡΙΑ!Ο ΔΕ ΝΟΝΟΣ ΤΟΥ ΜΠΙΛ ΕΧΕΙ ΒΑΦΤΙΣΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΟΛΗ(ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ!Κ ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ)!Κ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΑΚΟΜΗ ΤΕΛΕΙΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ! ΕΠΙΣΗΣ , ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΕΚΤΟΣ ΑΠΡΟΟΠΤΟΥ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΝΤΕ ΦΑΚΤΟ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΘΑ ΤΟ ΒΑΦΤΙΣΕΙ Ο ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ Κ ΕΝΩ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΑΡΝΗΘΗΚΑ!ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΘΕΣΕΙ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗΣ...ΜΗ ΤΥΧΟΝ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΠΑΡΕΞΗΘΗΚΕΣ...!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ Κ ΠΕΡΑ ΕΠΙΣΗΣ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΔΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ Κ ΝΑ ΠΕΙΣ ΚΑΤΙ!ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΤΩΡΑ...ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΟΤΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΜΑΡΤΙΑ ΛΕΕΙ ΝΑ ΜΗ ΔΕΧΤΕΙΣ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΕΙΣ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑ ΝΑ ΑΡΝΗΣΕ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ...ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΥΠΕΡΒΟΛΗ...ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ Η ΝΟΝΑ ΣΑΣ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΕΤΣΙ!ΝΑ ΜΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανα μου εννοειται οτι σε καμια περιπτωση δεν σε παρεξηγω. Γι'αυτο το εξεθεσα το θεμα να ακουσω αποψεις, οχι ντε και καλα να συμγωνησετε μαζι μου. Ο καθενας το βλεπει δοαφορετικα. Σημειωση. Δεν της το ζητησαν μονη της το προτεινε. Επισης οταν μου ζητησε να γινει νονα της ειπα οτι την επιλεγω επειδη οι αλλες 2 κουμπαρες ειχαν ξαναβαφτισει. Αφου λοιπον ειχα εκθεσει τη διαθεση μου, νιωθω "εξαπατημενη" που τωρα θα βρεθει με 3 βαφτιστηρια. Θα μπορουσα να εχω επιλεξει τη μια απο τις 2 μου κουμπαρες που με λαχταρα μου το ζητησαν και οι 2. Επισης στην κουβεντα μπροστα ηταν και η κουμπαρα-κολλητη μου που εχει βαφτισει το αγορι. Εκεινη μολις εμαθε οτι ημουν εγκυος μου το ζητησε, αλλα της ειπα οτι αν ηταν κοριτσι αποκλειοταν. Οταν ακουσε λοιπον οτι η Τανια (η νονα) θα βαφτισει και 3ο που θα ειναι αγορι, παερεξηγηθηκε μαζι μου για ενιωσε οτι δεν την ηθελα για νονα του παιδιου μου. Και για να τελειωσω, δεχομαι οτι ο καθενας εχει τις θεσεις του, αλλα εγω το θεμα βαφτιση το εχω πολυ ψηλα. Θελω να αποδιδω μοναδικοτητα στο βαφτιστηρι μουκαι οχι να εχω μια ομηγυρη που μολις ερχεται Πασχα και Χριτουγεννα να παιρνω σακι για να βαλω τα δωρα. και επισης να μη βρισκω μερα να παω τη λαμπαδα γιατι οι κουμπαροι ειναι σκορπισμενοι μεσασ την Αθηνα. Ετσι το βλεπω εγω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια, κατι πατησε η Γλυκεριαννα την ωρα που εγραφα και μου κικρυνε τη σελιδα του μαμμυ. Ξερετε πως να την επανφερω; Για να διαβασω τα γραμματα θελω μεγεθυντικο φακο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανα το διαβασα πριν απο λιγο. Πολυ καλο. Και για οσους δεν καταλαβαν.......θελω να το εκτυπωσω να το τριψω στη μουρη μερικων μερικων που με ειχαν πρηξει να αφηνω το μωρο να κλαιει 15 λεπτα και μετα να ανταποκρινομαι γιατι λεει "μετα το 15λεπτο οντως το μωρο θα εχει κατι για να συνεχιζει"!!!!!!!!! Ευτυχως που τους αγνοησα ολους!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!

στεναχωρηθηκα πολυ με την περιπετεια της Ευας :( ..ευχομαι ολα να πανε προς το καλυτερο κ να γινει γρηγορα καλα η Κοκο τους...

Αθηνα μου εγω θα συμφωνησω απολυτα με την δικη σου θεση ως προς το θεμα κουμπαριας...καταλαβαινω πως νιωθεις κ ακριβως ετσι θα ενιωθα στην θεση σου..εγω ειμαι απο τα παιδια που η ''νονα'' μου το επαιζε δημαρχος κ βαφτηζε παντου παιδακια κ εχω να την δω μμμμ απο το νηπιο??? αντε το πολυ δημοτικο...ουτε κ θυμαμαι πως ειναι...ευτυχως που καπου ειχα μια φωτογραφια.. κ ο αδερφος μου ατυχος στο θεμα επισης με τους δικους του νονους..γι αυτο κ επελεξα να κανω νονο τον αδερφο μου που ειναι ο θειος του κ τον λατρευει κ ξερω οτι θα τον εχει παντα διπλα του το παιδι μου..θα εκανα την κολλητη κ κουμπαρα που μας παντρεψε αλλα η κοπελα μου το ειχε ξεκαθαρισει πριν μεινω εγκυος ακομα οτι θα βαφτιζε κ εκεινη το παιδι της δικης της αδερφης..εχει ακριβως την ιδια αποψη με εμας...αυτα για το θεμα... :-*

Δημητρουλα παρε τα πανω σου!!βαλε μας κ καμια φωτο σου να δουμε να σε ανεβασουμε!! :mrgreen:

Νανα μου εγω πιστευω στο ματι ναι..εχω παθει τρελα χουνερια..τι να σου λεω?? φρικη...διαβαζω πλεον καθε φορα που δεν βλεπω καλα το παιδι η εμας την ευχη της βασκανιας..ειναι αμαρτια λεει η εκκλησια μας αυτα που κανουν οι μαναδες κ οι γιαγιαδες μας με τα διαφορα τεχνασματα για ξεματιασμα..εχουν μεινει απο την εποχη της ειδωλολατριας...δεν ξερω βεβαια ποσο σε ενδιαφερουν αυτα που λεει η εκκλησια μας αλλα αν θελεις εδω ειναι η ευχη

http://www.agioritikovima.gr/site/index ... Itemid=467

ααα Αθηνα αν εχεις λαπτοπ ξερω να σου πω την ειχα πατησει κ εγω ειχα κανει τα γραμματα ψειρες κ παλευε ο Κωστας 2 ωρες να δει τι εκανα!! :?::mrgreen::mrgreen: λοιπον θα βαλεις κ τα 2 σου δαχτυλα επανω στην οθονη αφης που εχει κ κρατα στεθερο το αριστερο σου δαχτυλο στην μια πλευρα κ με το αλλο χερι κουνα σαν να ανοιγεις την σελιδα οσες φορες χρειαστει μεχρι να το φερεις στο μεγεθος που σου αρεσει..ελπιζω να καταλαβες πως το εννοω.την μικρη γιατι την εβγαλες απο την φωτο??? μας στερεις το μουτρακι?????

Ιωαννα μου φιλακια κ στο δικο σου λουλουδι!!

Σοφακι περαστικα στο ετοιμοθανατο αντρουλη σου βρε!!! :lol::lol: εμενα μια μερα εκανε υποθερμια πρωτη φορα στην ζωη του κ φυσικα χανοταν-πεθαινε!!! κ το εριξε στο οτι δεν ειχε κοιμηθει μεσημερι!! =))

Α Μαρυλου κ εμεις τρελαινομαστε για χωμα κ πετρουλες!! αλλα πραγματικα η μεγαλη του αδυναμια ειναι τα σπιτικα μωρομαντιλα που του φτιαχνω!! :D

εμενα κοριτσια ειναι δραμα η κατασταση την τελευταια εβδομαδα..κοιμαται πολυ ασχημα πρεπει να ποναει πολυ με τα παλιοδοντα..εχουν ασπρισει τα ουλα του σε ενα σωρο σημεια κ εκει πουθενα να σκασουν γμτ...φυσικα ρεσιταλ γκρινιας ολη μερα..τον λυπαμαι αλλα ειμαι τοοοοσο κουρασμενη..εχτες του εδωσα ντεπονακι για να κοιμηθει κ αυτος λιγο κ πραγματικα ειδα διαφορα..ξυπνησε μεν 5-6 φορες κλασσικα αλλα τουλαχιστον δεν εκλαιγε..κατι ειναι κ αυτο...

πολλα ειπα κ παλι..ειχα μερες να γραψω ομως εχω ελαφρυντικα!!!φιλακια πολλα κ καλη Μεγαλη εβδομαδα να εχουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλες!!Η Αλεξια μου εβγαλε το λαδι σημερα!Δεν ξερω αν φταινε τα δοντια ή απλα οτι δεν πηγαμε βολτα και κρατησε δυναμεις για την ωρα του υπνου!11,25 την πηγα στο κρεβατι της, δεν κοιμοταν με τπτ...τι τηλεοραση εβαλα...τι νανουρισμα...χαδια...αργιεψα...τπτ!!

Τις τελευταιες 2 μερες εχουμε ενα θεμα με το μεσημεριανο!Μεχρι τη μεση το τρωει κομματακια...μετα μουλαρωνει και το αλεθω!!Τρελοκοριτσο!!

Ο τραυματιας καλα...ποναει ακομη...και κλασικα..."πεθαινει" :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Τι να τον κανω θελει και αυτος το νταχτιρντι του!!!!!

Διαβασα και εγω το ποστ της Ευας!! :( Ελπιζω η κουκλιτσα να ξεπερασει γρηγορα τη φοβια της!Μονο που το διαβασα τρελαθηκα!!Υπομονη Ευακι και δωσε και στις τρεις φιλακια απο εμας!!

Αθηνα μου για τη νονα στα ειπα και το πρωι!Κατα τη δικη μου αποψη εχεις δικιο!Ισως και εμενα να με πειραζε αν ο Τσομης ειχε αλλα 2-3 βαφτιστηρια!Την ιδια αποψη εχει και η γυναικα του οπως σου ειπα και εξ αρχης ηθελε να ειναι εκεινος μονο ο νονος χωρις καν να το εχουμε συζητησει!Περιμενω πως και πως να ακουσω τη Λιλου να μου πει οτι περιμενει το βαφτιστηρακι μου...αλλα που δεν μου κανει η σκυλα..ξεγενναει αλλες ολη μερα!!!

Δημητρα παρε τα πανω σου!!!!

Νανα ρε συ θα μου βαφτισεις το δευτερο????Αληθεια.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μαιρουλα οπως λεει και η μαμα μου το χωμα ειναι θρεπτικο...ασε το παιδι να φαει!!! :lol::lol::lol:

Παω να χουχουλιασω....κανει κρυο γμττττττττττττττττ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΣΟΦΙΑ ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΛΗ...ΤΟ 2ο ΔΕ ΣΤΟ ΒΑΦΤΙΖΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΨΗΦΙΖΕΙΣ ΞΑΝΘΗ...ΑΡΑ ΜΕ ΤΠΤ! :lol::lol::lol:

ΑΘΗΝΑ ΜΟΥ ΑΝ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΤΟΤΕ ΟΚ ΣΥΜΦΩΝΩ Κ ΕΓΩ!ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΑΥΤΗ!

ΣΟΦΙΑ ΦΙΡΦΙΡΙ ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΤΙ...ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΑΥΤΗ Η ΕΚΦΡΑΣΗ ΣΟΥ!ΕΙΠΑΜΕ Ο ΓΡΑΠΤΟΣ ΛΟΓΟΣ ΔΙΑΦΕΡΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΟΦΟΡΙΚΟ ΑΛΛΑ "δεν ξερω βεβαια ποσο σε ενδιαφερουν αυτα που λεει η εκκλησια μας " ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΚΑΠΩΣ -ΑΣΧΗΜΑ ΚΑΠΩΣ!!!ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΠΕΡΙ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ... ΑΛΛΑ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΧΗ!(ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΗΚΑ ΑΠΛΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ)

ΕΧΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙΡΟ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΟΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ!!!ΧΑΛΙΑ ΠΑΣΧΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!

ΣΑΣ ΓΕΜΙΖΟΥΝ ΨΙΧΟΥΛΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ???ΕΜΕΝΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΗΤΑΝ ΚΥΡΙΑ, ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ...ΑΠΑΠΑΠΑ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΧΑΜΟΣ...Η ΚΟΝΤΟΡΕΒΥΘΟΥΛΑ!!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσακια!!!!

Εχω περασει την νυχτα των παθων!!!!Ολα τα μπεμπακια μαζι τα επιασε μου φαινεται!Γκρινια ατελειωτη!!! :shock::shock::shock: Δοντια....Πονουσε τοσο πολυ η ζουζουνα μου που ειχε ξαπλωσει στον ωμο μου και ελεγε τα δικα της :roll::roll::roll:

Σε αυτο που λετε με τους νονους πιστευω οτι ειναι και στον ανθρωπο πως θα συμπεριφερθει. Εγω προσεχω την βαπτιστηρα μου γιατι η δικια μου χαθηκε γυρω στα πεντε μου οποτε δεν την θυμαμαι κιολας. Και αυτο γιατι εκανε δικα της παιδακια. Οποτε το νιωθω καπως......Τωρα ξερω οτι εγω που εχω βαπτισει κοριτσακι δεν μπορω να βαπτισω και αγορακι γιατι θεωρουνται σαν αδερφια (νομιζω!). Στην Δαναη μου λαδι της εβαλε μονο ο νονος γιατι η "νονα" μας (η γυναικα του) ειχε βαπτισει ενα αγορακι. Αλλα την αγαπανε πολυ και οι δυο και της το δειχνουν.

Νανα εδω ευτυχως εφτιαξε ο καιρος!!!! :D Τουλαχιστον εχουμε ηλιο!! [smilie=icon_sunny.gif] .Ευτυχως μεχρι στιγμης μονο την ωρα του φαγητου θα γεμισει τον γυρω χωρο της με ψιχουλα!!!

Σοφακι ο αντρουλης σου πως ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα τσουπρες!!!Τι μου κανετε???Ποτε θα ερθει η ζεστη οεο???

Τελικα η Αλεξια χθες κοιμηθηκε κανονικοτατα...οποτε το 11:30 οφειλετε στο οτι ηταν ξεκουραστη η κυρια!!!!Ξυπνησε στις 8:00 ολο κεφι και ολο ναζι!!!Αυριο πρωτα ο Θεος θα παμε στη μανουλα μου!!!!!!Ανοιξε επιτελους και ο δρομος και δε θα πλακωθω αυτη τη φορα!!!Χυτα ΔΕΝ θα γινει!! :D

Νανα....ψιχουλα?????ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!Τοσο αστεια ηταν η ερωτηση σου μικρη μου τρελουτσικη φιλεναδα!!!Απλα δεν απαντω..ελπιζω να σε καλυψα!!!Εχω ονειρευτει διαφορα γκατζετακια παντως τη στιγμη που μαζευω ολα αυτα που εχει αφησει πισω της...θα στα πω prive μη με παρουν οι αλλες για χαζη!!! :lol::lol::lol: Για σενα θα φερω και τα δικαιωματα μου εκει!!! :lol::lol::lol::lol:

Ιωαννα λες να τα επηρεαζει η αλλαγη του καιρου???Δε μπορει να τα πιανει ολα μαζι..κατα τυχη!!!

Φετος θα φτιαξω πρωτη φορα μαγειριτσα μονη μου!!!!!!!!!Με εφαγε ο Κωστας!!!"Εγω μαγειριτσα δεν θα φαω...δεν θα φαω...δεν θα φαω????????????????????"

Εσεις εχετε ξανακανει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΙΩΑΝΝΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΑΛΛΟΝ ΦΤΑΙΕΙ!ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ Η ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΚΡΙΟ!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΑΣΧΕΤΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΤΒ

ΣΟΦΑΚΙ, ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΜΑΓΕΙΡΙΤΣΑ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΑ ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΟΛΑ ΤΑ ΤΣΙΜΠΡΑΓΚΑΛΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ!Κ ΕΤΣΙ ΕΙΠΑ Κ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ , ΠΡΙΝ ΠΕΘΑΝΟΥΝ ΟΙ ΜΑΜΑΔΕΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΕΤΟΙΜΗ!ΜΑΚΑΒΡΙΟ ΜΕΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΔΕ...!ΘΑ ΠΑΤΕ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΤΕΛΙΚΑ Ε???ΣΟΥΡΛΟΥΛΟΥ ΜΟΥ ΕΣΥ ΤΟΝ ΕΠΕΙΣΕΣ!!!

ΠΑΙΡΝΩ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΨΙΧΟΥΛΑ... :o

ΣΗΜΕΡΑ Κ ΕΜΕΝΑ ΑΤΕΛΕΙΩΤΗ ΓΚΡΙΝΙΑ!Κ ΕΙΧΑ Κ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΤΣΟΥΠ ΜΟΛΙΣ ΧΤΥΠΟΥΣΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ Κ ΜΙΛΟΥΣΑ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΟΥΡΛΙΑΖΕ Η ΚΥΡΙΑ!ΓΚΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ! ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΦΑΕΙ,ΝΑ ΠΙΕΙ ΝΕΡΟ,ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ...ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΤΙ ΗΘΕΛΕ!ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙ ΦΕΓΓΑΡΙ ΘΑ ΣΗΚΩΘΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την μαγειριτσα την τρωω μονο εγω.Ο Νικος ουτε που να την φτυσει!!!!!Δεν τον εμαθε η μαμα του λεει!!!!! Η αληθεια ειναι οτι εχει πολυ φασαρια.Μεχρι στιγμης ειτε η μαμα μου ειτε η πεθερα μου καποια θα την φτιαχνει :D:D Οποτε ...... :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥΣ ΚΟΣΜΟΣ ΔΕ ΤΡΩΕΙ ΜΑΓΕΙΡΙΤΣΑ!

ΕΓΩ ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΜΑΙ!!!

ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΕ ΤΡΩΩ ΤΠΤ ΑΛΛΟ ΜΑΓΕΙΡΙΤΣΑ Κ 2-3 ΦΕΤΕΣ ΨΩΜΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΗΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΤΗΝ ΝΑΝΟΥΚΑ..

ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΕΙΠΕΣ Ο ΓΡΑΠΤΟΣ ΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗΜΟΣ ΑΛΛΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ?? ΕΠΕΙΔΗ ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ ΛΟΓΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΣΤΙΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΜΑΣ ΑΠΛΑ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΑΝ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Η ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΟΡΙΣΤΕ Η ΕΥΧΗ..ΟΥΤΕ ΚΑΚΟΠΡΟΑΙΡΕΤΑ ΤΟ ΕΙΠΑ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΟΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΣΗΜΕΡΙΖΟΝΤΑΙ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΙΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ Κ ΕΦΟΣΩΝ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΗ???ΓΙ ΑΥΤΟ Κ ΜΟΝΟ ΤΟ ΕΙΠΑ...ΤΕΣΠΑ ΦΑΕ ΚΑΝΑ ΠΙΑΤΟ ΜΑΓΕΙΡΙΤΣΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΤΑ ΜΟΥ!!! :lol: Κ ΑΣΕ ΤΑ ΠΕΙΡΑΧΤΗΚΑ ΚΛΠ ΟΡΙΣΤΕ ΜΑΣ!!!! :mrgreen:

Υ.Γ. ΤΗΝ ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ!! ΔΕΝ ΤΗΝ ΤΡΩΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΡΩΩ ΟΥΤΕ ΑΡΝΙ ΟΥΤΕ ΚΑΤΣΙΚΙ ΚΛΠ ΕΙΠΑ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΦΕΤΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΕΙ ΜΕ ΣΥΚΩΤΑΚΙΑ Κ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΑΠΟ ΕΝΤΟΣΘΙΑ(ΜΠΛΙΑΧ) ΑΠΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ Η ΜΟΣΧΑΡΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Κ ΣΙΔΗΡΟ :!::!::!:

ΦΙΛΑΚΙΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου!!! Τι νυχτα και αυτη!!! Τον παθων μας τον ταραχο περασαμε. γκρινια-μυξες-φτερνισμα-κλασμα, να μην κοιμαται με τιποτα!!! 10 το βραδυ να εχει μπει στην καμπινα της ντουζιερας και να μην βγαινει. Μετα να χοροπηδαει στο κρεβατι με αποτελεσμα να φαει το κεφαλι της στο προσκεφαλο. Στην συνεχεια ανοιξε οοοοολτα τα συρταρια κι εβγαλε οοοοοοτι ειχε μεσα.....και ολα αυτα με κλαμα!!! Μου ηρθε κολπος. Κοιμηθηκε 12, 3 ξυπνησαμε γιατι ηταν καραμπουκωμενη, κλαααααμα γιατι της βαλαμαε ορο....και σα να μην εφταναν ολα αυτα σημερα απο το πρωι κουτσαινει. Ξυπνησε και δεν μπορουσε να περπατησει. Η παιδιατρος μας ειπε να την παμε σε παιδοορθοπεδικο, αλλα ειπαμε να μην τρεξουμε γιατι διαφοροι συγγενεις που εχουν μικρα παιδια μας ειπαν οτι πονανε συχνα τα ποδια τους. Μια κυρια στο φαρμακειο που πηγα με ρωτησε αν κουραστηκε χτες. Τι να της πω; οτι δεν εβαλε κολο κατω απο τις 3 το μεσημερι μεχρι τις 12 τη νυχτα; Περιοεργη νυχτα για ολες μας. Τι σκατα ηταν χτες; ειχε πανσεληνο;;;τα εχω παιξει!!!!

Κοριτσια ευχαριστω για την ανταποκριση σας στο θεμα που εθεσα. Παρολη την ενοχληση μου δεν φοβαμαι οτι δε θα τη βλεπει ως νονα επειδη ειμαστε καλες φιλες εδω και χρονια. ημασταν μαζι φοιτητριες, εχουμε περασει πολλα και δε νομιζω να κοπει ποτε η επαφη μας. Κανουν και πολλη παρεα οι αντρες μας, εχουμε και οικογενειακα παρε δωσε με γοεις, οποτε απ'αυτη την αποψη δε φοβαμαι μην το παιδι μου χασει τη νονα της. Απλα μου αρεσει η νονα να παρευρισκεται σε διαφορα σκηνικα, πλην των τυπικων. Εγω τη βαφτιστηρα μου την πηγαινε παιδικη χαρα, την επαιρνα μαζι για ψωνια και γενικα καναμε πραγματα μαζι, γιατι μπορουσα να της αφιερωσω χρονο. Τωρα πια μεγαλωσε βεβαια. αυτο θελω να εχει και η Γλυκεριαννα με τη νονα της. Και μοιραια με τοσα βαφτιστηρια δεν ειναι ευκολο, απο πρακτικης αποψης να παρισταται.

Φιριφιρικο μου λαπτοπ εχω, αλλα δεν μπορω να καταλαβω τι να κανω. Και ναι τα γραμματα ειναι ψειρες, ειμαι και μυωψ......καταλαβες!!!Εχω αγκαλιασει την οθονη :lol::lol: Τη φωτο την εβγαλα για να βαλω αλλη, καλυτερη ;) Για τα ματια του Βασιλη :lol:8-)

Για μαγειριτσα κι εγω τρελαινομαι και ο Κωστας δεν την τρωει. Ευτυχως η πεθερα μου θα φτιαξει λιγη, μονο για μενα. Εκεινοι εχουν ως παραδοση μετα την Ανασταση να τρωνε τηγανια χοιρινο, αλλα εμενα το στομαχι μου δεν αντεχει κατι τοσο βαρυ νυχτιατικα!! Μια φορα εφαγα και βογγγουσα ολο το βραδυ! Ασε καλυτερα! Αλλωστε μαγειριτσα 1 φορα το χρονο τρωμε.

Σοφακι μου εγω δεν εχει χρειαστει να φτιαξω ποτε και ελπιζω να μη χρειαστει για πολλα χρονια. Πολλη βαβουρα βρε παιδι μου!

Για τα ψιχουλα που ρωτησες Νανα.......θες και τα λες αυτα;;;;;;εγω ειμαι με μια σκουπα ανα χειρας! εχουμε γεμισει μυρμηγκια γιατι παει η κυρια και τα χωνει κατω απο τη μοκετα. Τη σηκωσα μια μερα και επαθα σοκ!!! Την κουζινα την εχουμε στρωσει απο ακρη σε ακρη απο τοτε που μπουσουλησε. Οποτε δεν ειχα δει το πατωμα εδω και καιρο. Και βλεπω μια μερα μια σειρα απο μυρμηγκια! σηκωνω και τη μοκετα......και ειδα το λογο!!!

Ελπιζω σημερα να παει καλυτερα η μερα και η νυχτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...