Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΥΠΕΡΟΧΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ '10 Νο 4!!!!!!!


Recommended Posts

Kαλημερα φιλεναδιτσες!!!

Τι ωραιος καιρος το σ/κ, ε??Βολταραμε συνεχεια και το διασκεδασαμε!!Χθες πηγαμε οικογενειακως στο Σελεπιτσαρι και η Αλεξια μας εβγαλε και τους 2 off!!!Mιλαμε οτι ετρεχε σε ΟΛΟ το γρασιδι και εμεις τρεχαμε λαχανιασμενοι απο πισω της!!! :D:D:D Καλε τι ενεργεια τα μπιζουδια :lol::lol::lol::lol:

Κατα τα αλλα χθες εριξα γελιο με τον Κωστα...καλε τι πατερας ειναι αυτος?????Διαβαζανε με την μικρη βιβλια...ολο καμαρι εγω..καποια στιγμη πανε στο βιβλιο "πρασινο"..αρχιζει ο δικος μου "να ενας βατραχος...να ενα μαρουλι...να μια καμπια κτλ".Στο τελος λοιπον του βιβλιου εχει 4 εικονιτσες και μια ερωτηση, στο πρασινο λεει ειναι πρασινο και πηδαει τι ειναι????Η λογικη απαντηση ειναι βατραχος..ο Κωστας ειπε "οι βαζελοι μωρο μου..οι βαζελοι...πες το αγαπη μου οι βαζελοι ειναι ρουφιανοι".Ε, εκει μπουκαρα....καλα βρε ειναι δυνατον?????ΤΡΕΛΑ....!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Τη βλεπω χουλιγκανο στα 15!!!!!!!!

Δημητρουλα περαστικα, πως ειναι ο Θανουλης μας???

Νανα μου δεν το ξερεις πως οι 9 στις 10 μανες νομιζουν πως τα κανουν αυτες ΟΛΑ σωστα και εννοειται ολες οι αλλες λαθος????Εχω μια θεια του Κωστα τετοιου τυπου...αλλα εμενα με εχεις καταλαβει δε το βουλωνω...οταν με βουρλιζουν , που λενε και στην Κερκυρα, δεν μπορω να συγκρατηθω βρε παιδι μου!!! :lol:

Ιωαννα μου καλυτερα..κατευθειαν στο ποτηρι...μολις ζεστανει λιγο ο καιρος θα αρχισω και εγω τις προσπαθειες.Οσο για το μαγαζι ελπιζω να μαζεψετε οσα περισσοτερα μπορειτε και να κανετε μια νεα αρχη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 695
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλήμερα κοριτσια και καλη βδομαδα!!Τελειος ο καιρος το Σαβ/κο,περιττο να σας πω οτι ολη μερα ημασταν εξω στην αυλη και με ξεπατωσε ο Θανος..Τρεχει κι ολας και δεν τον προλαβαινω..Κοριτσια που λετε για σκουπες,και εγω θελω να παρω μια καλη και αθορυβη αν γινεται γιατι εχω ενα αλλο μικρο,λεπτο,και το φοβαται παρα πολυ ο Θανος και κλαιει απιστευτα!!Θελω να ειναι δυνατο ομως να ρουφαει καλα..Απο watt pioa einai η πιο δυνατη γιατι δεν εχω ιδεα..

Ιωαννα μου βαζεις καθολου ζαχαριτσα στον χυμο?Τον ειχα δοκιμασει χυμο και δεν το πινει,δεν τον αρεσει..Πορτοκαλι και εγω τον ειχα δωσει..Τον εδωσα χθες με καλαμακι να πιει και κατευθειαν ρουφηξε..Τζαμπα το κατηγορησα το παιδι,αλλα απο λογακια τιποτα!!

Νανα μου πολυ καλα εκανες και τα πηρες..Μα ειναι δυνατον να καθεσαι και να επικρινεις τις αλλες μανες?Δεν κοιταμε την καμπουρα μας παρα ασχολουμαστε με τον αλλον κοσμο..Αυτο πολυ με νευριαζει και δυστηχως καθε μερα το βιωνουμε αυτο και ειναι πολυ ασχημο..Δεν μπορεις να κρινεις καμια μανα και ειδικα απο την στιγμη που εισαι και η ιδια μανα,και ξερεις ποσο δυσκολο ειναι να μεγαλωνεις ενα παιδι..Νευριαζω πολυ με κατι τετοια..Καλα κανεις και τα χωνεις οταν νευριαζεις,εγω παλι δεν πολυ μιλαω και πολυ κακως!!

Σοφακι μου μην της παιρνεις μωρε την πιπιλα της..Ειναι η παρηγορια τους τωρα με τα δοντακια..Και εγω ηθελα να του την κοψω γιατι μονο το βραδυ την ηθελε για υπνο αλλα τωρα την ζηταει και την μερα,και ειμαι σιγουρη οτι ειναι απο τα δοντακια..Να μου φιλησεις την Αλεξια..Κατεληξες σε ποια σκουπα?Καλυτερα ειναι και ο Θανος,φυγανε τα σημαδακια του..Καλα πολυ γελασα με τον αντρα σου,εχει πολυ πλακα..Μα πως τον ηρθε και κατι τετοιο να πει?Κατι τετοια λεει και ο Χρηστος στον Θανο και ακουω απο μεσα και λεω "μα ειναι δυνατον να λεει τετοια πραγματα στο παιδι"τι να πεις..αντρες παιδι μου..

Μαριλοο μου οι διακρισεις πανε και ερχονται με τα πεθερικα μου αλλα τι να πεις..Αν πω και τιποτα στον αντρα μου θα με λεει παλι τα εβαλες μαζι τους..Ασε που καταλαβαινει και αυτος αλλα δεν μιλαει..Ασε που αυτοι θα χασουν,αυτο ειναι το μονο σιγουρο..Ειναι η πικρια που σου μενει,το ξερω αλλα αυτοι οι ανθρωποι δεν αλλαζουν δυστηχως..Δεν παυει να ειμαστε εμεις οι νυφες που πηραμε τους γιους τους,καταλαβες?Εμενα ακομα δεν μπορει να χωνεψει πως ο γιοκας της παντρευτηκε και πως γεννηθηκε αυτο το παιδι..Οταν παω στα πεθερικα μου,την βλεπω ωρες ωρες πως κοιταει το παιδι..με τι κακια αλλα τι να πεις?ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ!!Πως ειναι το χερι σου?Εισαι καλυτερα?

Ευακι μου τι κανουν οι κουκλες σου?Η Αριαδνη?Δωσ'τες πολλα φιλια..

Κοριτσια δεν θυμαμαι κατι αλλο..Φιλακια σε ολες και στα ομορφα μπεμπακια σας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλη εβδομαδα!! Βλεπω ολοι ξεσαλωσαμε το Σαββατοκυριακο; Κι εμεις ημασταν οοοολη την ωρα εξω, κυριως ομως στον κηπο γιατι εγω εκανα και δουλειες εκμεταλλευομενη τον αερα. Να αεριστει λιγο το σπιτι, μεσοβδομαδα δεν εχω την ευκαιρια. Το Σαββατο ειχαν μαζευτει στον ξαδερφο μου, που μενουμε μεσοτοιχια, 7-8 πιτσιρικια και την πηγα εκει το απογευμα. Τα θηλυκα της παρεας την μετετρεψαν σε κουκλα και την τραβολογουσαν Ενα μαλιστα της σηκωσε το ποδι να κλοτσησει την μπαλα και παρτη κατω τη δικια μου! Τα πηρε στο κρανιο!! :twisted: Εχει μαθει να παιζει αυτονομα και δε θελει να την αγγιζουν. Δεν το ηξερα αυτο :D

Ιωαννα μου νομιζω οτι το καλαμακι θα το μαθει αργα ή γρηγορα. Δεν εχει σημασια. Ειναι μονο που γινεται χαλια. Αυτο με το πιλινγκ που λεει η αδερφη σου ειναι σε στεγνα ή βρεγμενα χερια; Γιατι εμενα μου το ειχαν κανει σε στεγνα. Μετα τα ξεπλυνα και κανει τρομερο αφρο. Εγω παντως ολες τις δουλειες τις κανω με γαντια γιατι δεν μπορω αυτην την ταλαιπωρια.

Σοφουλινι δεν την ξερω τη μαρκα της σκουπας γιατι δεν ειναι απο αυτες που βρισκεις σε καταστηματα ηλεκτρολογικων. μεσω Dealer γινεται η πωληση. Παντως οντως δεν ειναι για καθε μερα αυτες οι σκουπες. Πρεπει να εχεις και μια απλη. Ειδες που σε περναω στην υστερια;;;; Παει μακρια η αρρωστημενη φαντασια μου.

Κοριτσια χρησιμοποιει καμια αντηλιακο για το μωρο της vichy ; Της πηρα φετος αυτη τη μαρκα γιατι η Frezyderm Μου βρωμουσε, αλλα εβγαλε μια κοκκινιλα στο προσωπο, η οποια βεβαια υποχωρησε σε 2 ωρες. Δεν ξερω αν ηταν απο την αντηλιακη, ή καποια αλλεργια απο αυτα που επιανε στην αυλη. Εχετε υποψιν σας αν ειναι καλη αυτη που πηρα;

Με το θεμα "υπνος" πώς τα πατε; Εννοω, τα μωρα σας εχουν συνηθισει και κοιμουνται τωρα πια κανονικα και ολη νυχτα στο δωματιο τους; Εμεις ειμαστε ακομα σε μεταβατικο σταδιο. Δηλαδη, κοιμαται στο δικο της, αλλα μετα απο κανενα 2ωρο ξυπναει και ζηταει να την παρω μαζι μας. Εγω, εννοειται οτι μεσα στην νυστα μου, δεν το πιεζω τετοιες ωρες και την παιρνω, με αποτελεσμα να μην ξαναξυπναω και να κοιμαται ολη νυχτα μαζι μας. Το πρωι που σηκωνομαι την ξαναπαω στην κουνια της και οταν ξυπναει βλεπει το δωματιο της. Δεν εχω αλλον τροπο. Τουλαχιστο προσπαθω να ειναι στο χωρο οσο πιο πολυ γινεται. Τους υπολοιπους υπνους τους κανει αδιαμρτυρητα στην κουνια της. Εσεις τι κανετε;

Επισης Σοφουλα, διαβαζα αυτο με την πιπιλα. Γιατι να της την κοψεις απο τωρα; Νωρις δεν ειναι; Οσα μωρα ξερω τους την κοβουν περιπου στα 3 που μπορουν να καταλαβουν και να συννενοηθουν. Τους λενε λοιπον ενα ψεματακι, του τυπου "την πηρε το σκυλακι", "τη χασαμε, θα την ψαξω και θα στη φερω μετα" και καπως ετσι περιοριζεται και τελικα κοβεται. Τωρα το μονο που θακαταφερουμε ειναι πολλα λιτρα δακρυων. Δεν ξερω.....θα το ξαναεπιχειρισεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλλα αυτοι οι ανθρωποι δεν αλλαζουν δυστηχως..Δεν παυει να ειμαστε εμεις οι νυφες που πηραμε τους γιους τους,καταλαβες?Εμενα ακομα δεν μπορει να χωνεψει πως ο γιοκας της παντρευτηκε και πως γεννηθηκε αυτο το παιδι..Οταν παω στα πεθερικα μου,την βλεπω ωρες ωρες πως κοιταει το παιδι..με τι κακια αλλα τι να πεις?ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ!!Πως ειναι το χερι σου?Εισαι καλυτερα?

..

Βρε Δημητρουλα μου σοβαρολογεις τωρα;;;;;; Με κακια το παιδι;;;;;;; Μου φαινεται παραλογο!!!! Ο,τι και να εχουν με τη νυφη (κακως βεβαια) το παιδι ειναι αλλο πραγμα!!! Δεν υπαρχει αυτο!!! Το λεω γιατι και η μανα μου ειχε κατι τετοια με τη γιαγια μου. Αιωνια εχθρα και πραγματικα ενιωθε οτι της πηρε τον γιο. Επειδη ο μπαμπας μου ηταν 20 οταν αρραβωνιαστηκαν. Λες και τον βιασε η μανα μου!!! Αλλα με εμας τρελαινοταν κανονικα. Τη μανα μου ουτε να τη δει, αλλα ειδικα εμενα που ημουν και η πρωτη και μετα και τον αδερφο μου που τους πηρε και το ονομα.....ολη μερα ηθελε να μας ειχε. Μηπως να το επαναπροσδιορισετε το θεμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρα δεν της βαζω καθολου ζαχαρη στο χυμο. Αν εκανα κατι τετοιο μαλλον θα μου το εφερνε καπελο!!!!Δεν της αρεσουν τα γλυκα καθολου!!!!! Τωρα σιγα σιγα θα βαλω τον αποχυμωτη εμπρος γιατι θα εχουμε συνεχεια καινουργια φρουτακια!

Αχ Σοφακι ειναι οντως τρελλοι οι μπαμπαδες!!!!!!!Πολυ ομως!!!!

Οσα περισσοτερα τοσο καλυτερο.Μακαρι! :roll:

Αθηνα μου εμενα κοιμαται στην κουνια της .Αν τυχον ξυπνησει λιγο αγκαλιτσα και παλι νανι στο κρεββατακι της. Αντηλιακη χρησιμοποιουσα της frezyderm και εγω αλλα προχθες της πηρα του κορρε.Η κοκκινιλα μονο αν της ξαναβαλεις θα καταλαβεις εαν φταιει η κρεμα ή οχι.Για εμενα της vichy χρησιμοποιω και ειμαι πολυ ευχαριστημενη αλλα αλλο δερματακι τα μπεμπακια!!! Για το πηλινγκ τα χερια πολυ λιγο βρεγμενα( τουλαχιστον για τα προιοντα που χρησιμοποιει η αδερφη μου)

Ασχετο....Αυριο παω να φτιαξω τα μαλλακια μου! [smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=hello2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ...ΕΚΑΝΑ ΠΟΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ...Κ ΤΙ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΑΝΟΙΞΕ Κ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΕΔΩ ΜΕ ΚΑΡΦΟΥΡ -ΠΡΑΚΤΙΚΕΡ ΚΤΛ Κ ΤΗΝ ΠΗΓΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΕΚΕΙ Κ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ Κ 2 ΩΡΕΣ ΣΟΥΛΑΤΣΑΡΑΜΕ...ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙ Κ ΞΑΝΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ,ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΩΡΑ ΕΠΕΣΕ ΞΕΡΗ Η ΜΙΚΡΗ!!!

ΠΛΕΟΝ ΠΕΡΠΑΤΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ!Κ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΜΑΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΕΡΠΑΤΟΠΙΤΑ!ΤΩΡΑ ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΩ...Κ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΜΕ ΤΑ ΕΘΙΜΑ!ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΣΕΙΣ ΚΑΝΑΤΕ ΠΕΡΠΑΤΟΠΙΤΑ?ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΣΤΙΣ ΚΥΚΛΑΔΕΣ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΚΑΝ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ...Κ ΜΕΤΑ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΘΙΜΟ ΣΤΗ ΒΟΡΕΙΑ ΕΛΛΑΔΑ....

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ... http://anastasia-fotis.blogspot.com/201 ... st_24.html

ΛΟΙΠΟΝ, ΑΘΗΝΑ ΜΟΥ, ΕΜΕΝΑ ΩΣ ΓΝΩΣΤΟΝ Η ΜΙΚΡΗ ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΣΕ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΚΟΥΝΟΥΣΑ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ!ΠΛΕΟΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΜΕΝ ΑΛΛΑ ΔΕ ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΔΩΜΑΤΙΟ!ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΜΑΣ Κ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΔΕ ΘΕΛΕΙ!ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΘΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΩ ΔΩΜΑΤΙΟ, ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΤΑ ΜΑΛΛΑΚΙΑ ΣΟΥ!

ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΗ?ΕΓΩ ΔΕ ΞΕΡΩ!ΜΑΛΛΟΝ ΟΧΙ!ΠΕΡΙΣΥ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΩ ΣΠΙΤΙ Κ ΠΗΓΕ Ο ΜΠΙΛ ΦΕΤΟΣ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΕΓΩ!!!

ΕΠΙΣΗΣ ΑΛΛΗ ΕΡΩΤΗΣΗ!ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΣΦΙΞΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ?ΕΜΕΝΑ ΟΧΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΚΟΜΗ!ΝΑΙ ΜΕΝ ΕΣΦΙΞΕ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΠΟΛΥ!

ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΟΥ , ΣΟΒΑΡΑ ΜΙΛΑΣ ΟΤΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ ΚΟΙΤΑΕΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΜΩΡΟ?Ε ΔΕ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ!

ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΩ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

iwanna ΜΟΥ ΕΧΤΕΣ ΕΚΑΝΑ ΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΜΟΥ , ΑΛΛΑΞΑ ΧΩΜΑ Κ ΕΣΠΕΙΡΑ Κ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ!ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ...ΕΜΕΙΣ ΜΕΝΟΥΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΠΛΑΤΕΙΑ ΜΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑ Κ ΠΕΡΙΣΥ ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΦΥΤΡΩΣΕ ΕΝΑ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ...ΕΧΤΕΣ ΠΟΥ ΞΕΧΟΡΤΑΡΙΑΣΑ ΤΗ ΓΛΑΣΤΡΑ ΕΙΔΑ ΟΤΙ Κ ΦΕΤΟΣ ΦΥΤΡΩΣΕ...Ο ΜΠΙΛ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ...ΕΚΕΙ ΕΧΟΥΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑ...ΓΙΑΤΙ ΛΕΕΙ ΕΔΩ ΔΕ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ!Κ ΕΡΩΤΩ....ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ"???ΔΕ ΘΑ ΜΟΥ ΧΑΛΑΣΕΙ Η ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ???ΚΤΛ ΚΤΛΤ...ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΟΥ PLS!ΠΟΤΕ ΝΑ ΡΙΞΩ ΛΙΠΑΣΜΑ ΣΤΙΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΕΣ?ΟΤΑΝ ΒΓΑΛΟΥΝ ΑΝΘΟΣ Η ΤΩΡΑ???ΕΣΠΕΙΡΑ Κ ΜΑΡΓΑΡΙΤΕΣ ΦΕΤΟΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ!!! ΣΕ ΚΟΥΡΑΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!!

Χθες το βραδυ ειχαμε τα πρωτα κουνουπια και δυστυχως δεν τα πηρα χαμπαρι!!! :evil::evil::evil: Δυο σημαδακια τα αποκτησαμε!!!Το μεσημερι πρεπει να κανω σαφαρι για να το βρω...γιατι ενα ειναι! :twisted::twisted: Περυσι εβαζα crilen ή αυτοκολλητο στην κουνια της ή στο καροτσι.Φετος δεν ξερω πως να το κανω!Τωρα δεν καθομαστε και πουθενα!!!! :mrgreen: Εσεις τι θα κανετε?

Νανα μου δεν το ηξερα αυτο το εθιμο!!!!!Εδω δεν το εχω ακουσει.

Για το βραδυ της αναστασης δεν προκειτε να παμε τουλαχιστον εγω και η μικρη.Πιστευω οτι ειναι ταλαιπωρια για το παιδι εκεινη την ωρα.Ασε που θα κατατρομαξει με της φωτοβολιδες που ριχνουν!!! :o:o Και εκτος των αλλων θελει το αργοτερο μεχρι τις 9-9:30 να εχει κοιμηθει διαφορετικα θα τραβηξω τα πανδεινα απο την γκρινια της μεταμεσονυχτια!! :mrgreen::mrgreen:

Εμεις ειχαμε και αλλο θεμα....βεβαια....Η πεθερουλα μου ηθελε να κατεβουμε και στο δικο της χωριο οπως κανουμε καθε χρονο επειδη θα εχουν πολλες μερες να δουν την μικρη(4 μερες θα εχουν φυγει!!!) και παει λεγοντας...Επειδη ομως την ξερω απλα θελει να δειξει την εγγονη της στις θειτσες της και στις υπολοιπες του χωριου!!!! :mrgreen: Εγω ομως ειμαι λιγο "βρωμοπαιδο" ωρες ωρες!!!!! :twisted::twisted::twisted: Εξηγησα στον Νικολα μου οτι 1)θα ειναι πολυ ταλαιπωρια για το παιδι να φυγουμε την Κυριακη του Πασχα το πρωι για το χωριο μου γιατι η μικρη δεν προκειτε να κοιμηθει εκεινη την ωρα γιατι μολις θα εχει ξυπνησει και το ταξιδι θα γινει κολαση!!!!Εδω γκρινιαζει για τις μικρες αποστασεις!!! 2)Ο παππους του μεχρι πριν 2 εβδομαδες ηταν εδω!!! Οποτε.... και 3) οι γονεις μου βλεπουν πολυ λιγοτερο την μικρη οποτε εαν μπορουμε 2 μερες παραπανω γιατι να μην το κανουμε.Οι γονεις του την εχουν καθε μερα.... Και το θεμα εληξε!!!! :D:D:D

Λοιπον δυστυχως το πλατανι δεν θα αντεξει στην γλαστρα.Γινεται πολυ μεγαλο δεντρο.Οποτε ειναι καλυτερο να το βγαλετε.Και δεν θα χαλασει και η τριανταφυλλια.Ισως κοπουν λιγες ριζες αλλα μικρο το κακο.Θα προσθεσεις λιγο χωμα στο κενο που ισως δημιουργηθει. Λιπασμα μπορεις να βαλεις τωρα. Θα ζητησεις ενα συνθετο να περιεχει δηλαδη αζωτο -φωσφορο -καλιο .Συνηθως προτεινουμε 20-20-20.Το καλιο ειναι αυτο που βοηθαει τα φυτα να κανουν ωραια ανθη και φρουτα.Μην παρεις κανενα ειδικο για τριανταφυλλιες γιατι δεν ισχυουν ολα αυτα.Απλα ειναι για να πουλησουν! Επισης να παρεις υδατοδιαλυτο και οχι σε κοκκους μην τυχον παει η μικρη προς τις γλαστρες!!!!Ασε που ειναι καλυτερο.Την δοσολογια την γραφουν συνηθως επανω αλλα μπορεις να τους ρωτησεις κιολας.Απλα να ειναι πρωτα καλα ποτισμενα τα φυτα και μετα ριχνεις λιγο απο το διαλυμα του λιπασματος που εχεις φτιαξει (τοσο ωστε να μην τρεχουν νερα απο κατω)Δεν θελουμε να ξεπλυθει το λιπασμα.Και εννοειτε οτι δεν με κουρασες!!!! :);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια?Τι κανετε?Τωρα κοιμαται το ζιζανιο και ειπα να μπω να σας γραψω τωρα που εχω ευκαιρια..

Ιωαννα μου δεν ηξερα οτι ξερεις τοσα πολλα για τα λουλουδια..Δουλεια σου ειναι?Μ'αρεσουν παρα πολυ τα λουλουδια αλλα τα χαλαω συνεχεια,δεν ξερω τι κανω λαθος..Μονο μια τριανταφυλλια εχω τωρα και ενα αλλο λουλουδι που δεν ξερω τι ειναι που μου την φερανε στην κλινικη οταν γεννησα τον Θανο και χαιρομαι που επεζησε αυτη η γλαστρα..Ειχα παει και στην ανθοεκθεση,ειχα παρει ενα σωρο λουλουδια και με φωναζε ο αντρας μου γιατι χαλασανε ολα μετα.. :(:( Ειχε και δικιο..

Και εμενα ετσι ακριβως ειναι η πεθερα μου,επιδειξη να κανει το μωρο στις φιλεναδες της,μονο εκει χαμογελαει και ασχολειται με το παιδι..Οταν ειμαστε στο σπιτι,στο γιο της μπροστα κανει την καλη,μετα σας ειπα το κοιταει το παιδι μ'εναν τροπο,λες και ειναι απο αλλον πατερα!!Κι ομως κοριτσια,ετσι ειναι,δυστηχως..Καλα θα κανεις και θα δρασεις ετσι,και ειναι και η αληθεια οτι θα ταλαιπωρηθει το μωρο..Τι να κανουμε?Ιωαννα μου πηγες κομμωτηριο?Και εγω ηθελα να παω,αλλα να δουμε αν θα προλαβω για το Πασχα,γιατι παω Θεσ/κη,μονο εκει εμπιστευομαι..

Νανα μου δεν μας κουρασες καθολου..Μ'αρεσει παρα πολυ αυτο το θεμα,αλλα δεν ξερω τι κανω λαθος..Τι λουλουδια εβαλες?Για το εθιμο που λες,μου το ειχε πει η μαμα μου να το κανω εστω κεικ,αλλιως το ειχε πει,δεν θυμαμαι..Και εγω δεν το ηξερα,αλλα λενε μολις περπατησει,κανεις κατι τετοιο για να περπατησει καλα και να μην μπουρδουκλωνεται,κατι τετοιο..Και εγω ακομα στο καροτσι τον κοιμιζω και με κουραζει πλυ αλλα αλλιως δεν κοιμαται το ζιζανιο..Οταν ηταν πιο μικρος,κοιμοταν στο κρεβατι του μονος του αλλα τωρα...Νανα μου εγω νομιζω οτι χαλαρωνει το στηθος με τον θηλασμο,δεν ηξερα οτι σφιγγει..Παντως δεν εσφιξε,αλλα δεν χαλαρωσε και τελειως..Οσο για την Ανασταση,δεν ξερω τι θα δουλευει ο αντρας μου,αλλα συνηθως κανουμε εδω στο χωριο μου Ανασταση και Μ.Παρασκευη στο χωριο του..Φετος δεν ξερω ακομα..Κι ομως γλυκια μου η πεθερα μου ειναι παρα πολυ πονηρη,δεν με παει γιατι δεν περιμενε οτι ο γιος της θα παντρευοταν και θα'χανε ποτε το μισθο που του'παιρνε..Αφου οταν ειχα μαθει οτι ημουν εγκυος,τον κρατουσε αυτη εκει στο σπιτι της και τον πιπιλζε να με χωρισει,και οταν τον ειπα οτι ημουν εγκυος,χαρηκε φυσικα αλλα η κακιστρο ελεγε,να δουμε αν θα ειναι,ειναι η μηπως ειναι τιποτα κολπα αυτα?Ασε τι να θυμηθω τι μου εχει κανει αυτη η γυναικα..Και καθε φορα που πηγαινα,στην εγκυμοσυνη,ολο μου εφερνε παραδειγματα,οτι αυτη η γυναικα το'χασε οταν ηταν σαν και εσενα,και εκεινη το'χασε..Συνεχεια!!Και το πιο τελειο ειναι οτι ο Θανος γεννηθηκε του ΑΓ.ΣΥΜΕΩΝΟΣ,στην γιορτη του μπαμπα μου και φυσικα το ειχε δεδομενο οτι θα τον βγαζαμε του πεθερου!!Και ετσι εγινε,αλλα ο τροπος της ηταν πολυ..Και ειναι και η ριζα ο Θανος και αλλον εγγονο δεν εχουν..Δυστηχως υπαρχουν αυτες οι κακες γυναικες,η δικια μου ειναι πολυ σατανικη!!

Αθηνουλι μου τι να επανασδιορισω με αυτην την γυναικα?Τζαμπα θα χασω και το σαλιο μου!!Δεν αλλαζει αυτη,ετσι θα ειναι..Τωρα πλεον δεν στεναχωριεμαι γιατι την εμαθα,αλλα στην αρχη με πειραζε παρα πολυ..Να ειναι καλα το παιδι μου και εγω και αυτη ας κατσει στην μιζερια της..

Κοριτσια σας ζαλισα λιγο..Sorry..Σας αφηνω γιατι καποιος ξυπνησε...Φιλακια πολλα σε ολες και στα υπεροχα μπεμπακια μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλες!!

Καλε Δημητρουλα τι τεμαχιο η πεθερα!!Ακου να σου λεει τετοια πραγματα οταν ησουν εγκυος...ρε θα ειχε φαει κραξιμοοοοο!!!!Σιχτιρ νευριασα!!

Ιωαννα μου εμεις περσυ με κουνουπιερα, σιτες και ενα μηχ. με φωτακι την βγαλαμε μια χαρα!3-4 φορες την τσιμπισαν μονο!Λογικα και φετος ετσι θα αρχισουμε και βλεπουμε!!

Κικιτσα που εισαι???Σε θελω asap!!!Aν το δεις στειλε μου ενα πμ η αν μπορεις παρε με ενα τηλ. Φιλακια στο Ζορζ!!!

Κοριτσια σας το ειπα???Εχω ξεκινησει διαιτα εδω και μια εβδομαδα!!!Μεχρι στιγμης τα παω καλα!!Θελω να ελπιζω μεχρι τον Ιουλιο που θα βγαλω την κορμαρα στην παραλια να εχω καταφερει κατι!!

Νανα τρελο μωρο θες να παρεις το παιδι στην Ανασταση???? :lol::lol::lol: Θα κανει βραδινα κακακια το μωρο απο τα μπαμ μπουμ!!!Εμεις θα την αφησουμε στη μαμα μου και θα παμε να φερουμε το φως το γνωστο τριο Κωστας-Οθωνας-και η αρχοντια μου!!

Αθηνα μου εμεις εχουμε κοψει το κρεβατι τελειως!!Αποκλειστικα στην κουνια!!Δοκιμασε αυτο που εκανα και εγω......αχ ηρθε μια θεια να φερει ενα προσκλητηριο, το σοι μου μεσα, θα μπω μετα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΤΑΓΓΕΙΛΩ ΤΗ ΣΟΦΙΑ...ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΣΟΓΙΑ ΛΕΕΙ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Κ ΕΣΥ ΔΕ ΠΑΣ ΠΙΣΩ!!!

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΟΥ!ΑΥΤΟ ΕΛΕΓΕ Κ Ο ΜΠΙΛ ΝΑ ΚΑΝΕΙ...ΝΑ ΤΟ ΣΠΕΙΡΕΙ ΣΤΗ ΓΗ, ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ!

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ , ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ!ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΕΡΙΚΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΛΥΠΗΣΗ!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙΑ, ΕΒΑΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΥΛΕΣ, ΠΕΟΝΙΕΣ,ΠΑΝΣΕΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΗΔΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΕΣ, ΛΕΜΟΝΟΚΥΠΑΡΙΣΣΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΔΕΝΤΡΟΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΤΟ ΛΕΝΕ...!!!

Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ...Κ ΕΓΩ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΜΟΥ!ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ!ΝΑ ΒΓΩ ΕΞΩ Κ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΩ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΜΟΥ!

ΑΑΑΑ ΔΕ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΕΧΩ ΚΑΘΙΕΡΩΣΕΙ ΕΔΩ Κ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ Κ ΒΓΑΙΝΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΄Η ΣΤΙΣ 15 ΑΝΑΛΟΓΑ ΠΩΣ ΘΑ ΒΟΛΕΞΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ!ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΤΗΝ ΤΑΙΖΩ ΤΗΝ ΚΟΙΜΙΖΩ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΣ Κ ΒΥΕ...!!!ΞΕΦΕΥΓΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ !ΕΧΩ ΑΝΑΝΕΩΘΕΙ!!!ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΜΕΤΑ ΓΥΡΙΣΑ ΓΚΟΛ...ΞΕΜΑΘΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!3 ΠΟΤΑΚΙΑ ΗΠΙΑ Κ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΑ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΑΧΑ

ΣΟΦΑΚΙ ΖΟΥΜΕ ΚΟΡΜΑΡΑ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ!!!!!ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ!!!!Κ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΤΗΝ ΜΕΡΙΔΑ ΠΟΥ ΠΑΡΑΛΕΙΠΕΙΣ...ΤΗΝ ΤΡΩΩ ΕΓΩ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΙΩΑΝΝΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ,ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΕΡΓΙΚΗ ΕΙΧΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΠΕΡΙΣΥ 3 ΓΙΑΤΡΟΥΣ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΕΧΩ ΑΝΤΙΚΟΥΝΟΥΠΙΚΟ ΣΤΗΝ ΠΡΙΖΑ!Κ ΒΕΒΑΙΑ ΣΙΤΕΣ!ΕΙΝΑΙ ΣΩΤΗΡΙΕΣ!!!

ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΦΑΩ...ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΜΕ ΚΙΜΑ...ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου! Τι κανετε; Το ριξαμε στην κηπουρικη;

Ιωαννουλα μου πολυ ωραιες οι συμβουλες σου! Η ειδικος παιδι μου!!! Καποια στιγμη θα φυτεψουμε γκαζον. Θελω τα φωτα σου. Υπαρχουν ειδη ή ειναι μονο 1; Δεν νομιζω οτι εισαι και πολυ υπερβολικη με το θεμα Πασχα και πού θα ειστε. Αφου οι γονεις σου ειναι μακρια, οφειλετε να πατε να δουν το παιδι. Η πεθερα σου το χορταινει καθε μερα. Τα εκανες τα μαλλακια; Μεγεια. Κι εγω θελω ριζα, αλλα λεω μετα τη Μ. Βδομαδα. Κρατανε ακομα.

Δημητρα μου ανακαλω. Η γυναικα απλως δεν υπαρχει!!! Κανε και εσυ λοιπον οτι δεν υπαρχει πραγματικα. Σκατοχαρακτηρας μου φαινεται....

Νανουκα με το στηθος που ρωτας, εννοειται οτι απο τη στιγμη που θηλασαμε δε θα ειναι ποτε πια το ιδιο. Εμενα μικρυνε, αλλα δεν ειναι στητο οπως πριν. Δε με νοιαζει και πολυ βεβαια. Αν ηταν μεγαλο θα μου κακοφαινοταν, αλλα τωρα με ενα καλο σουτιεν γινεται η δουλεια ;) Για τη βολτα που λες......με πονας!!! Εγω τα βραδια ουτε στο αλλο δωματιο δεν μπορω να παω. Απο τη στιγμη που θα πιει το γαλα θελει να ειμαι διπλα της μεχρι να κοιμηθει. Τις αποκριες που βγηκαμε, ξυπνησε κι εγινε χαμος. Οποτε αποφασισα οτι αφου υποφερω και μου χαλαει η διαθεση, και απο την αλλη δεν καιγομαι και πολυ να βγω.....το αφηνω προς το παρον το σπορ. Κανενα σινεμαδακι ή κανενα μεζεδοπωλειο νωρις, ή εχουμς μετατρεψει το σπιτι σε μπαρακι και πινουμε τα Σαββατα ο,τι υπαρχει στην καβα :D Αφου εχω κατι γαμους απο το Μαη και απο τωρα το σκεφτομαι πως θα την αφησω. Για τον υπνο, αν κι εμεις ειχαμε την κουνια στο δωματιο μας, δε θα ζητουσε το κρεβατι μας. Το κολπο το αρχισε απο τοτε που την αλλαξαμε. Πριν κοιμοταν ολη νυχτα χωρις διακοπη.

Στην Ανασταση κι εγω λεω να μην παω και να κατσω με την Γλυκεριαννα σπιτι. Θα πατε πουθενα οι υπολοιπες; Εμεις θα ειμαστε Μεσολογγι με παππουδες και κουνιαδα και τα 3 πιτσιρικια της!!! Ο πονοκεφαλος δεν περιγραφεται λεμε!!!!!Ειναι λιγο πιο ζωηρα απο τη συνηθισμενη ζωηραδα και δυστυχως κανενας μα κανενας δεν τα εχει μαθει τροπους. Ουτε τους κανει ποτε παρατηρηση γιατι "τα παιδια πρεπει να ξεδινουν".Το μονο που με παρηγορει ειναι οτι θα εχει παρεα η Γλυκεριαννα.

Για τα κουνουπια κι εμεις στην πριζα υγρο και σιτες. Δε διαννοουμαι παραθυρο χωρις σιτα. Αφου τον τον 1ο χρονο δεν ειχαμε στο σαλονι και δεν τολμαγαμε να ανοιξουμε τα παντζουρια. Ειμαστε και λιγο υπαιθρος εδω και φοβομασταν μη βρουμε μεσα στο σπιτι απο γατα μεχρι κανενα φιδι!!!

Σοφουλα κρατα γερα τη διαιτα!! κι εγω ειμαι στο ιδιο σταδιο. Προσπαθω οσο γινεται. Εχω χασει 2 κιλα, τα οποια πραγματικα ειχαν κατακατσει πανω μου και δεν ελεγαν να φυγουν! Παιρνω θαρρος και συνεχιζω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον κοριτσια μου εχει ανεβει το αιμα στο κεφαλι σημερα!!!Βγηκαμε με την Αλεξια την απογευματινη μας βολτα και αφου ψωνισαμε κατι για το μπαμπα μας η ζουζου ηθελε να παμε αυτοκινητακια(αυτα με το 50λεπτο :D ).Την ωρα που φευγουμε απο την πλατεια λοιπον βλεπω 2 αντρες να πεταγονται απο ενα μαγαζι και να φωναζουν σε 2 πιτσιρικες 6-7 ετων "αΪ στο διαολο απο εδω...φυγετε ρε απο εκει".Στην αρχη να πω την αληθεια νομιζα οτι ηταν γυφτακια αλλα κοιταζοντας καλυτερα αφου φτασαμε πολυ κοντα τους για να περασουμε απεναντι βλεπω οτι δεν ηταν(ηταν απο την Αλβανια...οχι οτι παιζει κανενα ρολο φυσικα)...το ενα απο τα δυο κοριτσακια λοιπον εκανε κακα του ακριβως διπλα στις κουνιες!Το δευτερο μετα τις φωνες των ανδρων τρεχει ολο ντροπη φωναζοντας "μη βριζετε η μαμα της της ειπε"!!!Ε και εκει πεταγετε το ΖΩΟ, Η ΗΛΙΘΙΑ, η δεν ξερω και εγω πως να την χαρακτηρισω...μανα..λεμε τωρα και αρχιζει να φωναζει στο κοριτσακι "Μαρια τι κανεις εκει???Ελα εδω τωρα"

ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ????????Τι σκατα μανες ειναι αυτες ρε κοριτσια!!Μωρη ηλιθια το παιδι σου θελει να κανει την αναγκη του και το στελνεις μονο του να τα κανει μες τη μεση της πλατειας????????Δε σε νοιαζει ποιος το βλεπει και τι μπορει να παθει?????/Δε σε νοιαζει η ντροπη του παιδιου που το κοιτουσαν ολοι και το χειροτερο 2 αλλα ζωα του φωναζαν και το εβριζαν?????ΕΧΩ ΦΡΙΞΕΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!

Σοφακι τρελα!! αν ειναι δυνατον...ποσο απαραδεκτη ειναι αυτη η μανα ρε γαμωτο???γιατι τα ακανουν αυτα στα παιδακια τους???

Δημητρα μου εμεις τα εχουμε ξαναπει για την πεθερα...ευχομαι καποια μερα να καταλαβει τι εχει κανει..οχι για σενα γιατι φαταζομαι για σενα θα ειναι αργα την εχεις ηδη γραμμενη..για τον εαυτο της το λεω..τεσπα..

Ιωαννα μου εγω του εβαζα περυσι το αυτοκολλητο στο παππουτσι οταν ειμασταν εξω κ στο σπιτι σε ενα σημειο στην κουνια..στην πριζα δεν ειχα υγρο οπως ειχα ξαναπει εβαζα το λαμπακι το χαρακτηριστικο που ειναι κ για τα κουνουπια...επισης θελω να σου πω πως η μικρη στην φωτο ειναι ΚΟΥΚΛΑ!!!!!!!δωστης ενα ζουφηχτο!!!καποια στιγμη θα σου στειλω κ πμ να σε ρωτησω κατι...

Αθηνα μου κ η γλυκεριαννα στην φωτο ειναι φανταστικη..ολο κοιταω τις φωτο που εχετε αβαταρ κ ξεχναω να σχολιασω!!

Νανουκο αφου μπορεις καλα κανεις κ βγαινεις οτι σε κανει πιο ευτυχισμενη!εγω δεν μπορω να λειπω για κανεναν λογο βραδυ..αφου ξυπναει 589322679 φορες... μια ερωτηση εχω να κανω μονο...γιατι θεωρεις λιγο τα 3 ποτα??? :shock::lol: εγω τοσο καιρο που εχω να πιω λογω εκυμοσυνης κ θηλασμου αν πιω 1 θα ειμαι γκολ!! καλα ξενυχτια φιλη μου!!

εγω κοριτσια οπως οι περισσοτερες δυστυχως δεν θα παω εκκλησια..οπως περυσι..δεν μου αρεσει να σας πω την αληθεια αλλα δεν παω το παιδι εκει για πολλους λογους..1ον θα τα κανει πανω του πραγματικα το καημενο απο τον φοβο του..θα κλαιει τοσο πολυ που θα μετανοιωσω που πηγα..2ον 9.30 κοιμαται κ φυσικα κοιμαται μονο στο στηθος..κ εξω να ειμαστε θελει να πιει γαλα κ να κοιμηθει κ μου τραβαει την μπλουζα ο αντρακος μου..εχω θεμα μαυτο...κλπ κλπ κλπ....οποτε σπιτακι κ φετος κ θα μας φερει ο κουβαλητης μας το Αγιο φως κ φετος...

φιλακια πολλα κουκλαρες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα φιλεναδες μου!!!Τι κανετε???Η Αλεξια μολις κοιμηθηκε αφου σημερα ειχαμε πρωινο πρωινο ξυπνημα!Ειδε προφανως καποιο ονειρο το μωρο και τρομαξε, σηκωθηκε ο Κωστας και αφου πρωτα ειχε μια μετωπικη με τον τοιχο :D:D:D ετρεξε στην κορη του...ε αυτο ηταν μολις τον ειδε γαριδα το ματι!!!Απο τις 7 παρα παρακαλω!!!Της λειπει τις τελευταιες μερες πολυ!!

Λοιπον να κανω μια ερωτηση αλλα μη κοροιδευετε,ε???Βρε κοριτσια μηπως πρεπει να βαλουμε καποιο προστατευτικο στις μπαλκονοπορτες και στις σιτες(τυπου συρτακι) φοβαμαι οτι το καλοκαιρι θα προσπαθουν συνεχεια να βγαινουν στα μπαλκονια!Εχετε καμια αλλη ιδεα???Στα μπαλκονια γυρω γυρω θα παω πρακτικερ να παρω καλαμωτη καποια στιγμη μετα το Πασχα!

Βιαστηκα χθες να πω ποιος θα παει στην Ανασταση...χθες μου ζητησε ο Κωστας να κατσουμε εδω φετος και να μην κατεβουμε στους γονεις μου!!! :( Το θεμα ειναι οτι δεν μπορω να πω και τπτ γιατι απο τα 9+ χρονια που ειμαστε μαζι εχουμε κανει 7 χρονιες σερι με τους δικους μου!Θα ηταν παραλογο να αρνηθω...αλλα ρε κοριτσια ο αδερφος μου μας περιμενει πως και πως και στεναχωριεμαι!Λεω να κατεβω εγω Μ.Πεμπτη πρωτα ο Θεος να φτιαξουμε αυγα και κουλουρακια με τη μαμα μου και τη γιαγια μου... να παω και καμια τσαρκα τον Οθωνακο μου...που θα ξενερωσει τελειως μολις το μαθει!!! :(:(:(

Τες πα στεναχωρηθηκα παλι...αλλα δε μπορω να κανω αλλιως....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???\

ΕΓΩ ΤΡΕΧΩ Κ ΔΕ ΦΤΑΝΩ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΧΑΡΤΟΥΡΑ,ΕΙΝΑΙ Κ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΔΗΛΩΣΕΩΝ Κ ΣΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΟΛΑΣΗ!Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΕΙ ΠΟΛΥ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΕΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Κ ΤΡΕΧΩ ΤΡΑΠΕΖΕΣ,ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΤΛ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ!ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΜΗ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ...ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΟΛΑΣΗ!ΑΧ ΒΑΣΑΝΟ!ΑΛΛΑ ΥΠΟΜΟΝΗ, ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΧΟΛΕΙΟ!ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑ

ΣΟΦΑΚΙ-ΦΙΡΦΙΡΙ 3 ΠΟΤΑΚΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΠΟΛΛΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΒΓΑΙΝΩ ΟΦ...

ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΩ ΤΗΝ ΚΟΙΜΙΖΩ Κ ΜΕΤΑ ΜΕΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΣ...ΤΗΝ ΤΑΙΖΕΙ ΑΥΤΟΣ ΣΤΙΣ 12.30 Κ ΜΕΤΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ!ΑΝ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΠΙΑ ΤΟΣΟ Κ ΚΛΑΙΕΙ ΘΑ ΜΟΥ ΤΗΛ Κ ΘΑ ΓΥΡΙΣΩ...ΕΞΑΛΛΟΥ 2 ΛΕΠΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΠΑΡΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ!

ΣΟΦΙΑΚ -ΠΟΚΑΧΟΝΤΑΣ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ ΠΑΤΕ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΣΟΥ!ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ Ο ΜΠΙΛ , ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗ ΘΑΣΟ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ, ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ...ΤΟ ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ!ΑΠΛΑ ΜΩΡΕ Ο ΟΘΩΝΑΚΟΣ ΘΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΕΙ!!!ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΕΝΑ ΦΙΛΑΚΙ!!!

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΣΙΤΕΣ, ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΑΙΟ!Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗ ΦΥΓΟΥΝ "ΜΕΣΑ" ΑΠΟ ΤΗ ΣΙΤΑ!

ΑΘΗΝΟΥΛΑ ,ΔΗΜΗΤΡΑ, ΙΩΑΝΝΑ ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!!

Τι κανετε? Εγω εφτιαξα τα μαλλακια μου και ενιωσα αλλος ανθρωπος!!!!!!Αρεσαν και στην μικρη μου!!!! :D:D:D Ααααα εχω ξεκινησει και εγω διαιτα :shock: Καλα παμε!!!! ;)

Νανα σε βρισκω πολυ καλη!!!!Κανεις την καλυτερη δουλεια που βγαινεις εξω αφου μπορεις... ;) Πήρα και τα λεφτά απο το τεβε!!!!!!! :P:P:P:P

Φιρφικο-Σοφια ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια !!!!Οποτε θες με ρωτας εννοειτε :D

Αθηνα μου θα το ευχαριστηθει και η Γλυκεριαννα σιγουρα το ταξιδακι :P Οσο για το γκαζον που ρωτας υπαρχουν πολλες ποικιλιες.Οποτε θες ρωτα με.Αρκει να γνωριζουμε τετραγωνικα και το βασικο....ποιος θα το περιποιειτε.

Σοφακι τσαταλια τα νευρα σου χτες εεε? Λογικο!!!Και ποσα εχουμε να δουμε ακομα!!!!!

Το θεμα με τις σιτες δεν το ειχα σκεφτει!!!!Υπαρχει κατι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου! Ολες καλα βλεπω σημερα. Εμεις μετραμε τις μερες να διακοπαρουμε 8-)

Σοφουλιτσα μου, καταρχην ασχολιαστη η μανα. Πολλες δεν εχουν καθολου παιδεια μεσα τους ρε παιδι μου!! Πρασβαλλουν τα παιδια τους για την πλακα μπροστα σε κοσμο, χωρις παραλληλα να κανουν κατι εκεινες για να μη χρειαστει να κανουν καποια ανοησια τα παιδια. Για τις σιτες που ρωτας, μπορεις να βαλεις γατζακια που θα ενωνουν το ενα κομματι με το αλλο της σιτας, κι ετσι δε θα μπορει να την ανοιξει μονη της. Για προστασια καγκελων, κι εγω σκεφτηκα να περιφραξω το μπαλκονι της μανας μου, γιατι εγω ειμαι ισογειο, αλλα ο πατερας μου ειπε οτι δεν προκειται το παιδι να ειναι ουτε 1 δευτερολεπτο μονο του στο μπαλκονι, οποτε δεν υπαρχει λογος. Για φετος παντα. Σκεφτηκε οτι αμα το περιφραξουμε θα χαλαρωσουμε και μπορει να κανει τα χιλια μυρια μονη της στο μπαλκονι. Εγω βεβαια δε χαλαρωνω με τιποτα και ποτε, αλλα αφου ετσι κι αλλιως παντα ειναι με καποιον παντου, θα το δεχτω. Για το Πασχα, μη στενοχωριεσαι, αφου κανετε σχεδον καθε χρονο με τους δικους σου. Θελουν και οι αντρες το σοϊ τους. Γιατι δεν καλεις τουλαχιστο τον αδερφο σου να ειναι μαζι σας;

Ιωαννα μου μεγεια το μαλλι!!! Οταν αποφασισουμε (και εχουμε και τα λεφτα :D )θα σε ρωτησω πιο συγκεκριμενα. Για την περιποιηση....φανταζομαι εμεις. εχει ο ξαδερφος μου μηχανη κουρεματος και μενουμε διπλα, οποτε θα την δανειζομαστε. Θελει και αλλη περιποιηση;;;

Φιρφιρικο ευχαριστουμε για τα κοπλιμαν σας!!! Θα σας βαλω κι αλλες φωτο με γυαλι ηλιου!!! Το ψωνιο μιλαμε!! Υφος μπλαζε και δεν το βγαζει απο πανω της.

Χτες με λαχταρησε λιγο. Εχει τις τελευταιες μερες που εχει ανακαλυψει το κρυφτο. Πηγαινε λοιπον κατω απο το τραπεζι της κουζινας και καθοταν ακινητη μεχρι να την ανακαλυψουμε. Φυσικα το ξεραμε και καναμε πως την ψαχναμε. Χτες εκει που επαιζε ωραια και καλα γυριζω το κεφαλι μου να πεταξω κατι χαρτια στα σκουπιδια. Οταν ξαναγυρισα δεν ηταν εκει. Μην τα πολυλογω, αρχιζω και τη φωναζω και αυτη τιποτα! Ψαχνω τα δωματια γρηγορα, τιποτα!!! Αρχιζω και τα παιζω, γιατι ποσο εκανα να πεταξω ενα χαρτι;;;; με τα πολλα εχει κρυφτει κατω απο την κουνια της και περιμενει η κυρια να τη βρω. Και αφου δεν τη βρισκω πεταγεται μονη της και μου κανει ΤΑ!!!!!!!!!! 1 λεπτο κρατησε ολο αυτο, αλλα κοντεψα να παθω κολπο. Ατιμο παιχνιδι βρηκε. Πως κοβεται τωρα αυτο; Το καταδιασκεδαζει και καθεται και μουλωχτη μουλωχτη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!

Αθηνα μου εμενα τα γυαλια φετος δεν τα θελει με τιποτα..περυσι που ηταν τοσοδουλης τα φοραγαμε μια χαρα αλλα φετος ουτε καπελο δεν κραταει..δεν ξερω τι θα τον κανω στον ηλιο το καλοκαιρι χωρις καπελακι κιολας..θα δειξει..

ααα κ εμεις παιζουμε κρυφτο κ κυνηγητο παρακαλω!! εγω να σου πω την αληθεια πιο πολυ φοβαμαι στο κυνηγητο γιατι ενω εμεις κανουμε πως τρεχουμε αυτος πραγματικα παει σφαιρα κ πολλες φορες πεφτει κ λεω αμαν! μην χτυπησει καρδιοχτυπω...τεσπα να ναι καλα τα μαμουνακια μας κ εμεις υποχρεωτικα να εχουμε χιλια ματια!!

Σοφακι σε καταλαβαινω εχεις δικιο θα σε περιμενει πως κ πως ο μπραδερουλης σου..δεν θελει να τους καλεσετε εσεις σπιτι σας κ να ειστε ολοι μαζι κ οι 2 οικογενειες σας?? καταλαβαινω οτι δεν μπορεις να καλεσεις τον Οθωνα γιατι θα ειναι μονοι τους οι δικοι σου..μμμ μπερδεμα ε??? δεν πειραζει μωρε μια χρονια ειναι θα περασει..καντε Ανασταση με τους γονεις του κ την επομενη πηγαινετε για φαγακι στους δικους σου?? ε? ε? ε? πως σου ακουγεται???

αα σου εστειλα κ μην στο κινητο ελπιζω να το πηρες...φιλακια!!

Νανουκο εχουμε αλλη αντιληψη μαλλον του τι ειναι πολυ κ τι οχι!! :D ειδες μια χαρα με τον μπαμπακα της! εισαι τυχερη που μπορεις! ειναι πολλες μανουλες πιστεψε με που θελουν να το κανουν κ δεν μπορουν..ειναι πολλα τα μαμουνακια σαν το δικο μου που ξυπνανε κ θελουν μονο την μαμα κ κανεναν αλλο!! εμενα αν δει μες την νυχτα τον Κωστη θα ξυπνησει κ θα αρχισει να χορευει!! ο μπαμπας μας ειναι μονο για τραγουδια κ παιχνιδια!! οοοολα τα υπολοιπα τα θελουμε απο την μανουλα!! :D:D

Ιωαννα μου για το γκαζον που φυτεψαμε ηθελα να σε ρωτησω πριν απο 15 μερες περιπου αλλα δεν βγηκε.. :( καναμε ακριβως οτι ελεγε η συσκευασια αλλα τζιφος...θα σου στειλω μηνυμα μωρε να μην ζαλιζουμε τα κοριτσια εδω..θενκς παντως!!!

φιλακια πολλα πολλα σε ολες!!!κ στα πατουσακια παντα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από εμάς!!!!

Εχουμε μέρες να καταφέρουμε να γράψουμε αλλα σας παρακολουθούμε καθημερινώς!!!!

Μυξούλες και βήχα εχει ακόμα ο μικρουλης μου αλλά απ'οτι είπε η γιατρός, είναι στην ανάρρωση!

Με τα δόντια είμαστε στα 12 και ευχομαι να κάνουμε ενα διάλλειμα πια από αυτό το μαρτύριο... απ'οτι διάβασα οι άλλοι 4 τραπεζίτες και οι 4 κυνόδοντες βγαίνουν μετά τον 18ο μήνα. Ευτυχώς τα νεογυλά (το σκότωσα; ) δόντια δεν είναι 32 αλλά 20! Κάτι είναι και αυτό! #:-s

Ανάσταση εμείς θα κάνουμε στο σπίτι μας και θα έρθουν οι γονείς και τα αδέρφια μας! Στην εκκλησία δεν ξέρω αν πάρω τον Χριστόφορο ... αρχικά έλεγα να τον κοιμήσω κατά τις 9 και κατά τις 11 να τον ξυπνήσω και να πάμε όλοι μαζί, αλλά το λυπάμαι το μωρό μου.... μάλλον θα ρίχνει τον ύπνο του δικαίου, θα κάτσει στο σπίτι η μαμά μου μαζί του και θα πάμε οι υπόλοιποι.

Πάσχα θα κάνουμε στης κουνιάδας μου το σπίτι που έχει μεγάλο κήπο και θα σουβλήσουμε και θα παίζουν και τα πιτσιρίκια μας ωραιοτατα... αν δεν τα σουβλήσουμε κι αυτά! :lol:

Σοφάκι μου είναι "γονείς" που απλά δεν υπάρχουν! :shock: Απαράδεκτη συμπεριφορά... δεν νοιάστηκε καθόλου για το πως θα νιώσει το μικρό της;;;; Ελεος!

Αθηνά μου καλέ τι δεσποινιδούλα είναι αυτή; Δωσε της φιλάκια! Θα είχα σκάσει και εγώ μέχρι να την βρώ... πολύ ζουζούνα είναι! Και μου αρέσει που κάθεται κυρία και αμίλητη μέχρι να την βρείτε! Αντε σήμερα και αυριο ακόμα σχολείο και μετά.... 15 μέρες μεσα στην οικογενειακή θαλπωρή!!! [smilie=hello2.gif]

Όσο για το γκαζόν (αν και η Ιωάννα είναι η ειδικός) θέλει πολύ νερό και σχετικά συχνό κούρεμα. Εμείς έχουμε, και τα καλοκαίρια κάνουμε αμάν και πως να μην ξεραθεί.... δεν εχουμε αυτόματο ποτισμα γιατί είναι σε πολύ μικρή έκταση (περίπου 30τμ) και το ποτίζουμε με λάστοιχο (με εξάρτημα που βγαίνει το νερό σαν βροχή) 2 φορες την ημέρα αλλά μάλλον πάλι δεν είναι αρκετό.... φετος λέμε να το αφήσουμε στο έλεος του Θεού...το βαρεθήκαμε πια. Ασε που πάει ο μικρός και το ξεχορτίζει.... ηδη το βλέπεις με μπαλώματα! :lol::lol:

Δημητρούλα μου απαράδεκτη η πεθερά.... το έχει παρακάνει μου φαινεται... να μου φιλήσεις τον Θανούλη και να μην στεναχωριέσαι καθόλου!

Φιρφιρίκο μου και εμάς μας αρέσει το κυνηγητό και πραγματικά αποφευγω να παίζουμε γιατί τρέμω κάθε φορά που σκοντάφτει από την βιασυνη του και πέφτει. Δεν πτοείται όμως, σηκώνεται και συνεχίζει ακόμα πιο γρήγορα! :lol::lol:

Νανα μου σου βγάζω το καπέλο που καταφέρνεις και ξεσκάς που και που! Μπράβο! Πιστεύω πως σε ανανεώνει αυτό ε; Εγώ δυστυχώς δεν εχω αυτήν την "πολυτέλεια" μιας που οταν ξυπνήσει ο μικρός μέσα στη νύχτα θέλει αποκλειστικά εμένα.... οπότε δεν το ρισκάρω. Ασε να μεγαλώσει λιγουλάκι και θα βγάλω το αχτι μου μετά!

Ιωάννα μου μεγειά το μαλλάκι!!!!! Αφού άρεσαν και στην κουκλίτσα σου σημαίνει πως είναι σούπερ!!!! :D

Καλέ τα υπόλοιπα κορίτσια που εξαφανήστικαν; Η Έλενα, η Τσελιγκας, η Μαρία, η Ολιαχ, η καινούρια της παρέας Τονιαντονι;;; Ευχομαι να είναι καλά αυτές και τα ζουζούνια τους!!

Πάω να κάνω καμιά δουλεία γιατί την Μεγαλοβδομάδα δεν με κόβω να κάνω γενική.... θα φτιάξουμε τα καλιτσούνια μας, τις κουλούρες μας και τα τσουρεκάκια μας!!! Εννοείται βέβαια πως Μ. Πέμπτη θα βάψουμε τα αυγά μας!! Τα βάφω με ριζάρι που αγοράζω από μαγαζί με μπαχαρικά. Είναι φυσικό προϊον και φτιάχνει πολύ ωραίο βαθύ κοκκινο χρώμα και εννοείται είναι μη τοξικό!

Φιλάκια!!!!!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδες!!!

Η ζουζου απο στιγμη σε στιγμη ξυπναει και εγω ισα που προλαβα να κανω μπανιο!!Το απογευματακι θα φτιαξω και εγω μαλλι!!

Αθηνα μου εγω θα βαλω γιατι μενω στον 3ο και βασικα θελω να αποφυγω το "Αλεξια μην πας εκει..."

γιατι ως γνωστο αυτο που τους απογορευεις....κανουν!!! :D

Ξυπνησε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια,τι κανετε?Προσπαθω να τελειωσω τις δουλειες και δεν μπορω,ασε που ειναι και ατελειωτες αλλα εχω και τον Θανο απο πισω μου συνεχεια και τον παραμαζευω..Ειπα στον αντρα μου να τον απασχολησει,αλλα παλι ερχοταν το μαμουνι..Τωρα εκανα και ενα μπανακι και εχω βλεπω το πακετο αλλα δεν με πολυ ενθουσιασε..

Αθηνουλι μου,ειναι γλυκα η μικρη στην φωτο,σκετη τρελλα!!Πολυ γελασα που κρυβοταν και δεν μιλουσε..Αλλα φανταζομαι θα πηγες στον αλλον κοσμο και γυρισες,ε,μεχρι να την βρεις?Αχ την φανταζομαι την ζουζουνα και με πιανουν τα γελια..Εγω παλι που επαιξα κρυφτο με τον Θανο,εκανα πως τον εψαχνα και αυτος να στεκεται μπροστα μου φατσα καρτα,να με κοιταει,και με χτυπαει και το ποδι,για να τον δω..Τι να πω?Το φανερο παιζουμε εμεις!! :lol::lol::lol:

Νανα μου τι καλα που βγαινεις λιγο και μπορεις βασικα,ειναι πολυ καλο..Κατευθειαν αλλαζει η διαθεση σου,δεν το συζηταω..Ποσο μου λειψανε αυτες οι βραδιες..αλλα και εγω σαν την Σοφια,εχω ξεμαθει απο το ποτο και με το πρωτο και εγω πεταω στα συννεφα..

Σοφακι μου,απαραδεκτη εντελως ηταν αυτη..Καλα δεν ντρεπονται να συμβουλευουν ετσι τα παιδια τους?Ειμαστε καλα?Τα εκθετουν ετσι τα παιδια τους,στην πλατεια μεσα που τα βλεπει ο καθενας?Θα τρελλαθουμε εντελως?Τι να πω..Ειναι ζορι τωρα το Πασχα,για το πως θα γινει αλλα τι να κανεις..Αν τον πεις τον Κωστα να κανετε οπως κανατε,στους δικους σου και του χρονου στους δικους του?Τι θα πει?Θα θυμωσει?

Φιρφιρικο μου,ναι τα εχουμε ξαναπει για την πεθερα,δεν αλλαζει δυστηχως..Βεβαια πλεον δεν την δινω και πολυ σημασια..Τι κανει ο Βασιλακης?Να μου τον φιλησεις..Και μενα ετσι κανει ο αντρας μου,τον παιζει,παλευουν..Μια φορα πεταχτηκα μεχρι την μανα μου που ειναι 1 λεπτο απο το σπιτι μου και τονλεω αν ξυπνσει παρε με η δωσ'του το γαλα..Ε,με παιρνει τηλ.μου λεει ελα ξυπνησε..Τρεχω κατω στο σπιτι,τον ειχε βαλει στο παρκο,ειχε αναψει και ολα τα φωτα,και ηταν 12.30 το βραδυ,ε?Ασε που να παω και για ποτακι..

Μαριλοο μου,περαστικα στον παιδαρο μας..Πολυ ταλαιπωρια και με αυτα τα δοντια..Εσκσε και το κατω το πισω ειδα σημερα,γι'αυτο ξυπνει συνεχεια παλι..Ασε κοπελα μου,δεν πολυ στεναχωριεμαι πλεον,στην αρχη με πειραζε αλλα τωρα μονο να ειμαι καλα και το παιδακι μου..Πως ειναι το χερακι σου?Σε ποναει ακομα?

Ιωαννα μου μεγεια το μαλλι!!Δεν ειναι τελεια η αισθηση μετα το κομμωτηριο?Ανανεωνεσαι εντελως..Και εγω πηρα για αυριο αλλα δεν ειχε τιποτα,τωρα να δω απο Δευτερα..

Κοριτσια σας αφηνω γιατι κλαιει συνεχεια..Τωρα τον πηρα διπλα μου παλι,δεν γινεται..Παλι νυχτα θριλερ θα εχουμε..Φιλακια και καλο βραδυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα καλημερα!!!Τι μου κανετε???

Εφτιαξα και εγω μαλλι εφυγε και το πρωτο 1700(γρ)!!!!Κοριτσια παρατηρω τον τελευταιο καιρο που παμε στην πεθερα μου και στις θειες του Κωστα η μικρη δεν ξεκολλαει απο τα ποδια μου!Παλιοτερα επαιζε μαζι τους τωρα το πολυ 5' και μετα θελει να κατσει στην αγκαλια μου!Λετε να μεταδιδω vibes στο παιδι???? :D:D:D

Αθηνουλα κρυφτο παιζουμε και εμεις και μου το εχει κανει μια δυο φορες αυτο που λες αλλα το σταματησε!Εχουμε βρει 5 στανταρ σημεια που κρυβομαστε και δε χανουμε την οπτικη επαφη καθολου κατα τη διαρκεια του παιχνιδιου!Για αυτο σου λεω ασε να τα βαλω τα προστατευτικα γιατι 5'' ειναι αρκετα για σε κανουν να καρδιοχτυπησεις!!!

Νανα και εγω πιστευω με 2 ποτα θα γινω!!! :D:D:D Τελευταια φορα ηπια μια εβδομαδα πριν κανω το τεστ εγκυμοσυνης!Δεν περιμενα εγκυμοσυνη και ειχαμε βγει με το Τζον οι δυο μας στο αγαπημενο μας ταβερνακι και ειχαμε τσακισει 3-4 καραφακια Πλωμαρι!!!Παρτυ θα εκανε η Αλεξια...εντος!! :D:D

Οσο για το εξω...εγω σου εχω πει..παμε σετακι!Σπανια παει καπου μονος του και σπανια βγαινω και εγω μονη μου!Να σου πω και την αληθεια δε μου πολυ αρεσει να βγαινουμε συχνα χωριστα!Ασε που τις λιγες φορες που εχω βγει μονη μου, μιλαω για ποτο οχι για καφεδακι, παρ'ολο που μου λεει "να πας να πας"...ε ολο και πειναει...ποναει...διψαει....εχει περιοδο κτλ!!!Να φανταστειτε κοριτσια μεχρι και στον οδοντιατρο μαζι του με θελει...μεσα οχι στην αναμονη!!! :D:D Τι να τον κανω???? :lol::lol::lol:

Σοφακι βρε φιλεναδα λαθος πρεπει να μου το εστειλες το site...κανε αλλη μια τον κοπο plz!!!!

Υ.Γ. Αθηνουλα μιλησα με την Κικιτσα..τρεχει και ειναι και λιγο αρρωστουλης ο Ζορζ :( πρωτα ο Θεος ειπαμε να κανονισουμε για σκ να παμε Σελεπιτσαρι!Θα σου τηλ να ξερεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ...ΛΙΓΟ ΓΚΡΙΝΙΕΣ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΕΔΩ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΕΚΕΙ...ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ!!!

ΠΕΡΠΑΤΑΜΕ ΠΛΕΟΝ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ!!!

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΞΩ ΛΟΙΠΟΝ...ΟΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΜΕΝΩ ΣΕ ΕΠΑΡΧΙΑ Κ ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΕΙΝΑΙ 5 ΛΕΠΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ!ΑΡΑ Κ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ Κ ΝΑ ΜΕ ΖΗΤΗΣΕΙ ΕΡΧΟΜΑΙ!ΣΟΦΑΚΙ...ΞΕΧΑΣΑ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑΚΙΑ!ΜΙΑ ΕΣΥ Κ ΜΙΑ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑ!ΕΜΕΙΣ ΠΑΛΙ ΑΝΕΚΑΘΕΝ ΒΓΑΙΝΑΜΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ, ΒΓΑΙΝΑΜΕ Κ ΜΑΖΙ!ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΣΕ ΜΑΘΟΥΝ ΟΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Κ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ!ΕΜΕΙΣ ΟΤΑΝ ΑΠΛΑ ΕΙΧΑΜΕ ΣΧΕΣΗ, Κ Ο ΜΠΙΛ ΕΛΕΙΠΕ ΠΧ 3-4 ΜΕΡΕΣ Ε...ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΒΓΑΙΝΑ ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ Κ ΑΥΤΟΣ...ΟΤΑΝ ΕΛΕΙΠΑ ΕΓΩ...ΕΤΣΙ ΜΑΘΑΜΕ!ΑΛΛΑ ΣΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ , Μ ΑΡΕΣΕΙ Κ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΚΟΥΩ Η ΤΟ ΒΛΕΠΩ, ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΑΝ ΤΟ ΖΟΥΣΑ!ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΣΥΝΗΘΕΙΑΣ!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΣΤΑ ΖΑΡΑ Κ ΤΗΣ ΠΗΡΑ ΚΑΤΙ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΠΕΔΙΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ!9 ΕΥΡΩ!ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΗΣ ΠΑΡΩ ΤΕΤΟΙΑ!Κ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΜΑΣΤΕ ΣΤΑ ΖΑΡΑ...ΤΡΑΒΑΕΙ ΜΙΑ ΜΠΛΟΥΖΑ Κ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΕΙ ΑΓΚΑΛΙΑ...Κ ΝΑ ΜΗ ΤΗΝ ΑΦΗΝΕΙ...ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΟΧΙ ΤΠΤ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΗΤΑΝ Κ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΤΗΣ!ΜΠΙΣΚΟΤΟ ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΞΕΓΕΛΑΣΩ!ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ...ΥΠΕΡΚΑΤΑΝΑΛΩΤΙΚΗ!

ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΑ ΒΑΦΤΙΣΤΗΡΙΑ!ΠΗΓΑ ΠΗΡΑ ΤΙΣ ΛΑΜΠΑΔΕΣ,ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ,ΤΑ ΑΒΓΑ Κ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΑΜΕ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ!

ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ Κ ΣΤΗ ΝΟΝΑ ΜΟΥ!ΝΑ ΔΟΥΝΕ Κ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ!Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΑΦΤΙΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΝΟΝΑΣ ΜΟΥ,Α ΡΕ ΜΠΕΡΔΕΓΟΥΕΙ! Κ Ο ΑΝΗΨΙΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΣ Κ ΕΤΣΙ ΘΑ ΚΑΝΩ Κ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΨΗ!ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΛΙΓΟ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ!ΛΕΙΠΕΙ Κ Ο ΜΠΙΛ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ Κ ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΠΑΛΙ ΤΙ ΩΡΑ ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ!ΒΑΡΙΕΜΑΙ...

ΣΟΦΑΚΙ-ΠΟΚΑΧΟΝΤΑΚΙ ΜΟΥ...ΜΕΓΕΙΑ ΤΟ ΜΑΛΛΑΚΙ Κ ΒΥΕ ΒΥΕ ΤΟ ΚΙΛΑΚΙ!!!!!

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ Κ ΕΣΥ ΜΕΓΕΙΑ ΤΟ ΜΑΛΛΙ!!!ΛΟΙΠΟΝ, ΤΟ ΠΡΑΚΤΙΚΕΡ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕ ΕΔΩ ΕΧΕΙ ΤΑ ΠΑΝΣΕΔΑΚΙΑ 1,50 ΕΥΡΩ ΕΝΩ ΣΤΟ ΦΥΤΩΡΙΟ ΤΑ ΕΧΟΥΝ 0,50 !ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ!ΔΗΘΕΝ ΠΟΥΛΑΝΕ ΦΘΗΝΑ!!!

ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΚΑΛΕΣ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ!Κ ΕΜΕΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΦΑΣΕΙΣ Κ ΞΥΠΝΑΕ!

ΜΑΡΥΛΟΥ ΜΟΥ ΑΧ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΤΙΜΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ!ΕΜΕΙΣ 4 ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΗ Κ ΜΟΛΙΣ ΠΑΕΙ ΝΑ ΣΚΑΣΕΙ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ...ΤΣΟΥΠ ΤΡΕΧΕΙ Η ΜΥΞΑ ΠΟΤΑΜΙ!GENSIGEL BAZEI KAMIA?

ΛΟΙΠΟΝ,ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑΚΙ!ΠΑΩ ΝΑ ΑΠΛΩΣΩ!!!!ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσινια!! Επιτελους ηρθαν οι διακοπες του Πασχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πετωντας πηγα σχολειο και χοροπηδωντας εφυγα :lol::lol:

Σοφουλινι μου τι ειναι το "Σελεπιτσαρι";;;; Μερος; Μαγαζι; 1η φορα ακουω αυτο το ονομα. παρε με, μονο που το Σκ περιμενω καποια στιγμη τη νονουλα μας να μας φερει λαμπαδα. Δεν μου εχει ορισει ακομα ωρα γιατι τρεχει πολυ με τη δουλεια της.μεγεια το μαλλακι και αντιο το κιλακι :D Με τη βολτα κι εγω σαν κι εσενα ειμαι. Δεν βγαινω μονη μου, εκτος κι αν ειναι κατι ειδικο, οπως π.χ. ενα γαμο που εχω συναδελφου που ειπαμε να μην παμε ζευγαρωτοι και κοστισουμε ο κουκος αηδονι στην κοπελα. Ετσι μονο. Απο την αρχη που τα ειχαμε μαζι βγαιναμε, εκτος απο κανενα καφεδακι με φιλουςκαι αυτο σπανια. Νανουκα να υποθεσω οτι με τον αντρα σου ειστε απο πριν φυγεις φοιτητρια, μαζι; Ετσι οντως συνηθιζεις στην αποσταση και βγαινεις και μονος. Επισης Σοφουλι κι εγω πριν κανω το τεστ ειχαμε παει Κιαμο και ειχα κατεβασει μισο μπουκαλι βοτκα. Χωρις υπερβολες. Πινω παρα πολυ και το αντεχω. Ακομα και τωρα που δε βγαινω, οταν θα πιω δυσκολα θα με πειραξει. Το αντεχω και μου αρεσει. Η Γλυκεριαννα εκανε το δικο της παρτι μεσα στην κοιλια, αφου ημουν 2 μηνων εγκυος (σας τα εχω πει οτι αργησα πολυ να το καταλαβω) και χορευα και χτυπιομουν.........γι'αυτο απο τωρα το τσιφτετελι το παει συννεφο μολις της χτυπησεις παλαμακια. Κανονικο σπασιμο στη μεση σας λεω :lol::lol:

Κοριτσια ειδα στον Τσακιρη-Μαλλα κατι παπουτσια............εχω ερωτευτει!!!!! Κατι Nude peep-toes με μαυρο φιογκο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μουρλια!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πως θα γινει να παρω τα παπουτσια και μετα να βρω ρουχο που να ταιριαζει για το γαμο του αδερφου;;;; Αναποδο δεν ειναι;;;

Οι νονες των μωρων σας ηρθαν; Σκεφτομαι 1η χρονια φετος να της παρω κι εγω ενα δωρο πασχαλινο για το σπιτι της. Ετσι για το καλο. Πως σας φαινεται η ιδεα; Της ειχα παρει και τα Χριστουγεννα. Μου αρεσει γενικως τη νονα να την περιποιουμαι ιδιαιτερως.

Μαιρη μου πως ειστε σημερα με τα δοντια; Κι εμεις 12 εχουμε, αλλα ευτυχως δεν τα καταλαβαμε. Εχουμε βγαλει κι ενα κυνοδοντα. Ο αλλος απουσιαζει! Για το γκαζον που μου ελεγες, εγω τη βλεπω οταν παμε στον ξαδερφο μου οτι ξαπλωνει φαρδια πλατια και το απολαμβανει. Ουτως ή αλλως ηθελα να βαλω, αλλα τωρα θελω να το επισπευσω. Λες αμα ειναι δικο μας να το καταστρεψει; Εντωμεταξυ σε αυτο το σπιτι ο καθενας εχει δικο του οραμα για τον κηπο. Η μανα μου καρφωνει οπου να'ναι λουλουδια χωρις κανενα σχεδιο. Ο Κωστας θελει εντελως χρησιμα δεντρα, λεμονιες, πορτοκαλιες, μουριες.....κι εγω ειμαι του μινιμαλ, με γκαζον, λεϊλαντ, γκολντεν κρεστ και τετοια. Μονο πρασιναδα δηλ και καμια ορτανσια στον φραχτη. Οποτε δεν αποφασιζουμε, αφηνουμε τη μανα μου να μας πλυμμηριζει με τριανταφυλλιες και αλλα συναφη και καθομαστε ακομα και το συζηταμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...