Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζoνυχτίου Νο 39- Επιστροφές καταστροφές...


Recommended Posts

αυτες τισ μερεσ τον ακοσα καποιεσ φορεσ που ειπαι λεξεις πολυ καθαρα ...αλλα μονο για μια φορα ....μετα ξανα κυλησε .πχ χθεσ ειπαι νικολας (απο το παιδικο ο μικρος νικολας) και σημερα παναγιωτα ...χωρισ το γ και αλλες που δεν θυμαμε τωρα ...μαστορας ....

λετε να παρει μπρος σιγα σιγα ....καταλαβαινει τα παντα δεν υπαρχει θεμα αλλα κολαει στο να τα πει ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας!!!

Πήγαμε για καφεδάκι σήμερα στης Ιουλίας!!!!

Τα ζουζούνια έπαιξαν πολύ, εμείς τα είπαμε!!! Μια χαρά!

Η Ιουλία είναι πολύ φιλένοξενη!!! Ο Γιωργάκης τα σπάει!!! Κοπάνησε και το κεφάλι του στο τέλος...

Αφήσαμε ένα σπίτι κ@#$λο και φύγαμε.. :oops::oops::oops:

Ιουλία χίλια συγνώμη... Την άλλη φορά θα σου κανονίσουμε κια γυναίκα να καθαρισει! :lol::lol::lol:

Λένα χαλάρωσε και απόλαυσέ το!!!!! Όλα καλά θα πάνε!! Φιλάκια στον Στάση τον χουλιγκάνο!!!

Αναστασί μου όποτε σας βλέπω σας αγαπώ περισσότερο!!!! Η Άνυ είναι πολύ αγαπούλα και ναζιάρα το κορίτσι μου!!!

Τηνπήρα αγκαλιά κοπελιές και της άρεσε τόσο που δεν ήθελε να κατέβει!!!!

Αθηνά να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου!!!!!! Χρόνια της πολλά! Να ναι ππαντε υγιής και ευτυχισμένη!!

Δήμητρα να πάνε όλα τέλεια!!! Θα σε σκεφτόμαστε...

Θου πως είσαι ρε;;;

Μου έλλειψες... Αλήθεια!!

Παναγιώτα μου μόνο φιλάκια στέλνουμε η μια στην άλλη!!!!!! :lol::lol::lol:

Λένα κουράγιο....

Γωγώ εμένα μου το έκανε στις 40 εβδομάδες (όχι με επιτυχία γιατί δεν είχα καθόλου διαστολή)και στις 41 για τα καλά. Εκεί πόνεσα πολύ αλλά μετά από 4 μέρες γέννησα επιτέλους.

Αφρο θα μιλήσει καισ σώστά μάλιστα! Μη σκας!!!

Σας αφήνω...

Όλο το πρωί έκανα δουλειές και γενικά δεν κάθησα καθόλου. Είμαι κομμάτια.

Φιλάκια και συγνώμη που δεν σας σχολιάζω όλες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα,,ναι καλα σου ελλειψα,,

με ξεχνας παντα :cry::cry::roll::roll:

αντε να βρεθουμεεεεεεεεεεεε

θεσσαλονικες αυριο το απογευμα θα ερθουν αππ μενα λεναρα κ βενι..

κ οπια αλλη θελει..

σισσιω σε περιμενω ε? :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ´Μαμα! B-)@};-

Αθηνα μου να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου, :ymparty::ymparty::ymparty:@};-[smilie=wav.gif] με συγχωρεις που δεν μπήκα πιο νωρίς, η τούρτα είναι τέλεια, φανταστική! Να περάσετε τέλεια! υπομονή με τις εφημερίες, δεν μπορείς να κανείς και τίποτε άλλο. Αν ήμουν στην θέση σου τα νεύρα μου θα με είχαν αποχαιρετησει... Ελπίζω με την μικρή να μην είναι τίποτα..

Φιλακια πολλα κορίτσια

Μητσακι καλα αποτελέσματα!!!!Όλα καλα θα πανε, I know it ( Νατασα... ) ;)

Συμπεθερα εγω και στην Ελλάδα και εδω, φεύγω για λίγο απο το σπίτι, κάνω την βόλτα μου και Σκέφτομαι.. Δεν είναι πάντως ότι δεν μετράει η γνώμη σου. Είμαι σίγουρη ότι οι άλλοι δεν το βλέπουν έτσι...

Αα ναι.. Το γάλα καρυδας δεν έχει σχέση στην γεύση με την καρυδα που ούτε εγω τρώω.. Μάλιστα είναι μια τέλεια και υγειινη λύση σε χορτοφαγικες σούπες και σαλτσες, όταν δεν μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε ζωμο κοτόπουλο η βοδινο...

:x:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα τι θέλει? κάτι μου δείχνει για το ψωμάκι της και δεν καταλαβαίνω ΤΙ θέλει, το κάνω έτσι, το κάνω αλλιώς, δεν της αρέσει και κλαίει....σαν τον Μανωλάκη!!! Αφρο να σου την στείλω βρε να κάνουνε παρέα και να τρελαίνουν εσένα? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::?

Καλημέρα Νατασούλα, σε βλέπω!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα...

Πιο πρωινή από ποτέ...

Έφυγαν...

Με το ζόρι συγκρατήθηκα να μη βάλω τα κλάμματα μπροστά τους... :(

Ο άντρας μου με κατάλαβε και δεν ήθελα... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α δεν σας είπα, έχουμε 2 βαθμούς έξω!!! :shock::shock::shock::shock::shock::-o:-o:-o:-o

Μιτσάκι :x:x:x:YMHUG::YMHUG: μην στεναχωριέσαι, βέβαια είναι χειρότερα όταν είσαι μακρυά γιατί δεν ξέρεις αλλά, σκέψου κάτι άλλο..... :x , εμάς π.χ. :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρούλα... :x

Στ' αλήθεια, με παρηγορεί που βρήκα πρωινιάτικα τις συνεπιβάτισσες τρενομανούλες, να τους πω τον πόνο μου... Ξέρω άλλωστε ότι με καταλαβαίνουν 100%... ;)

Το στομάχι μου διαμαρτύρεται, αλλά με τίποτα δεν μπορώ να φάω πρωινό, έχω έναν απαίσιο κόμπο στο λαιμό... :-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσάκη always available!!!! :x εγώ όταν έχω άγχος πηγαίνω πολύ συχνά στην τουαλέτα!!!!

Φρανίτα αφού έκανες την αρχή με τις κούτες, άντε θα βάλεις και κάτι μέσα....η αρχή είναι το ήμισυ του παντός δεν λένε?!....για αρχή βάλε το δόντι μέσα!!!! :lol::lol::lol::lol::x

να υποθέσω ότι θα κρατήσεις όλα τα νεογιλά δόντια του Σεμπ!!! :?:?

Νατασούλα εσύ κράτησες του Μιχάλη?

χθες ο Λ. πήγε με το σχολείο σε εργαστήριο γλυπτικής!!!....μετά πήγαν σε εστιατόριο και φάγανε, πέρασαν πολύ ωραία μου είπε! :x ...έφτιαξε και το όνομά του!!! κουβάλησε και μερικές πέτρες μαζί :shock::? και πήγαν με 2 λεωφορεία και το μετρό!!!

Λενάκι και η δικιά μου χθες με κούρασε, ανέβαζε-κατέβαζε το στορ ύστερα από παρότρυνση του Λ.!!! X(X( ... το πόσο εκνευρίστηκα δεν λέγεται!!!!....όταν συναντιούνται τα δυό γίνεται ο Χαμός!!!

Αθηνά ελπίζω να μην έχει τίποτα η Ιλιάνα :x

εν τω μεταξύ δεν έχω αγοράσει παπουτσάκια για την Ρέα ακόμη, είναι με τα μποτάκια :oops::oops: , βέβαια σήμερα κρύο 4,5 βαθμοί αυτή την στιγμή.....και η κυρία βρήκε κάτι πέδιλα του Λ. και φοράει αυτά!!!! :o:o:o:shock::shock: είναι 2 νούμερα μεγαλύτερα (δεν φαίνεται και δεν της βγαίνουν) και σήμερα ήταν σαν γυφτάκι!!!! :?

Συμπεθέρα ξενιτεμένη, εμένα και στην γεύση σαν γεύση καρύδας μου φάνηκε!!! :? ....πάντως με την προσθήκη κάρυ έγινε πολύ νόστιμο!!!....θα το ξανακάνουμε!!!! με ψάρι ταιριάζει? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Μιτσάκι μου σου στέλνω μια τεράστια αγκαλιά και τις καλύτερες ευχές μου. :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x Είμαι σίγουρη ότι όλα θα είναι καλά

Που θα κάνει την εξέταση σε νοσοκομείο ή σε διαγνωστικό κέντρο?

Αργυρώ το 1ο δόντι που άλλαξε ο Μιχάλης το κράτησα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..εδω ειμαι με αδερφη..κ φευγει σημερα

νατασουλα θα ερθεις το απογευμαααα

ελααααααααααα

μιτσακι ολα καλα θα πανε..ο θοες μαζι σας

καλημερα ερη αργι βικυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ, σας ευχαριστώ, σας ευχαριστώ, μέσα απ' τη καρδιά μου ΟΛΕΣ! :x:x

Το πρώτο και δύσκολο κομμάτι της διαδικασίας, η έκχυση του υγρού, ολοκληρώθηκε! :-??

Σε 2,5 ώρες περίπου θα γίνει και η απεικόνιση και μετά περιμένουμε με τεράστια αγωνία, τα αποτελέσματα... :-ss:-ss:-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααα...

Αργυρω εισαι καλυτερα??? καλα εννοειται οτι θα κρατησω τα δοντια του Σεμπ...εχω κρατησει και τον αφαλο του που επεσε σε κουτακι...εχω κ τα πρωτα του νυχακια που κοψαμε...Εχω κρατησει επισης και τα δικα μου πρωτα δοντια κ τον αφαλο (ετσι λεγεται ρε παιδια???)....

Μητσακι....κουραγιο..ολα καλα θα πανε,,,νομιζω κανετε το σωστο...Κ εγω οταν αρρωστησα για 5 μερες δεν το ειδα το Σεμπινι...πηγαινα λιγο να το δω απο μακρυα κ δεν μπορουσα να το αγκαλιασω κ μου φωναζε γκακιτα (=αγκαλιτσα) :( ...Περασε τωρα..ομως σε καταλαβαινω..κ εγω εχουμε να κανουμε το περιφημο εμβολιο στις 21 κ νιωθω πολυ ασχημα..Νιωθω οτι με το να παμε στην Ουγκαντα επιβαρυνουμε το παιδι με τοσα, κ αν παθει κατι θα φταιμε μονο εμεις,. :?

Αφροδιτη, Ερη καλημερααααααααα...

Ωχ Θουλη τις κουτες αυτες πηρα με τα 5 ευρω οι 2...ψευτικες εεεε???για να δουμε....θα ερθει η αδερφη μου το ΣΚ να οργανωθουμε διοτι δεν μπορω να συγκεντρωθω....νιωθω περιεργα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Μιτσακη μια μεγαλη αγκαλια απο μενα, και ενα μαγαλο σαλιαρικο φιλι απο τον φοφο!!

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:x:x

Ολα θα πανε καλα και θα εχεις τα καλυτερα αποτελεσματα!!!!

Αφρο ξερω πως νιωθεις...βεβεια εμας δεν ειναι και τοσο χαλια..να λειπει μερες ολοκληρες...αλλα τις τελευταιες 3 ευδομαδες ερχετε πολυ αργα σπιτι και σε σκεφτομαι συνεχεια- δεν ξερω αν φτερνιζεσαι- γιατι ο Χριστοφορος ειναι πραγματι ανιποφορος..δεν ξερω τι θα κανω με δυο και εαν και κατα ποσο θα μπορω εστω τον εναν να τον κατεβαζω που και που κατω..

Εγω θα ειχα σαλταρει...

προχτε ςμε το κοψημο ο μικρος ηταν κολλημενςο πανω μου κυριολεκτικα...δεν ηθελε να κατευει με τιποτα..ολο αγκαιτσα αγκαιτσα ηταν , χτες μια απο τα ιδια...

δεν αφαγε τιποτα της προκοπης..και απο οταν γυρησ ακαι μετα ζητησε μπανανα..του την εδωσα τη δαγκωνε και την εφτυνε και γεννικα φεροταν σαν αγριμη ενω συνηθως ειναι αρκετα υπακουω και ισυχο παιδακι...

ο καημενος ο Ο ηρθε στις 8:30 σπιτι και καθησε να φαει και ο μικρος λυσσαξε να κατσε μαζι του και εβαζε τα χερια του μεσα στη φασολαδα και επαιζε αυτοκινητακια με το ψωμι...τον κατεβασα για να φαει ο ανθρωπος και πατησε κατι τσιριδες- στα ψεμματα- μετα τον πηγα μεσα και παιζαμε...

Το σαββατο παλη δουλευει και την κυριακη δεν ξερω τι να πρωτοκανω..να κανω γεννικη την κρεβατοκαμαρα- γινετε Ο χαμος μεσα- η να παρω τον αντρα μου και το παιδι μου να παμε καμια βολτα...να ξεκουραστει και αυτος...δεν ξερω...

Αυτες τις μερες εχει παρει ενα εργο μονος του μια πολυκατοικια που ο εργολαβος θελει να παραδωσει με τον συναγερμο και μετα θα κανει κατι γραφεια μαζι με τηλεφωνικο κεντρο και τρεχει ο καημενος μπας και βαλουμε κανενα φραγκο στην ακρη για την γεννα και τα πρωτα εξοδα του παιδιου..αλλα αφενος δεν βλεπει τον μικρο σχεδων καθολου αφετερου με τοσα εξοδα να τρεχουν...

τεσπα..να μη κλαιγομαι..καλα ειμαστε δωξα τον Θεο..παλη καλα που εχουμε δουλεια και οι δυο μας.

Παναγιωτα μου και εσυ το απογευα με δυο ε;;; αχ...

Θουλιτσα φιλακια πολλα και την αγαπη μου!!! εσυ να δω τι θα κανεις....

εχουμε σημερα ενδοκρινολογο..και ηθελα πολυ να δω τη Βενη..καλα ΟΚ ηθελα να δω και τη Λενα.... :lol::lol::lol::lol:

Νατασα τι εκανε η μπουμπου με την αλλεργια;;;

τι καλα που πηγατε στης Ιουλιας..θελλω και εγωωωω

Φρανιτακηηηηηηηηη..ακου κρατησες το δοντι για σουβενιρ...μπρρρρρρρ

Σισσιω μου τα φιλια μου!!!!! μας λειπες...και η Γιωτα μας λειπει..και το Μαρακι μας λειπει!!

Λενακη μου δυστιχως τα νευρα...ειναι αναποφευκτο κομματη της μητροτητας..ειναι και μια ηλικια η Ειρηνη που δοκιμαζει τα ορια σου...δυσκολοι χειρισμοι

Αυτα τα ολιγα..δε θυμαμαι αλλα...καφε δεν εχω πιει ακομα...παω να βαλλω, εκανα ωραιο γαλλικο- ετσι μου λενε τουλαχιστων-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσαααααααα....αχ..αχ...εγω να σας πω πως ειναι 2 χρονια τωρα μονη...δυσκολα οπως εχω πει αλλα οκ..τα καταφεραμε...Για μενα το χειροτερο κομματι ηταν η ευθυνη που την εχεις μονη σου...εγω επρεπε να παιρνω αποφασεις για ολα τα ιατρικα θεματα, για το προγραμμα του, για την διαπαιδαγωγηση..κ αν κατι δεν παει καλα δικη μου παλι κ αυτη η ευθυνη...Οταν επαθε λαρυγγιτιδα και το βραδυ εκανε κρουπ κ πηγε να παθει ασφυξια, ημουν μονη κ ηταν αργα το βραδυ...Οταν αρρωσταινει παλι μονη...Κ οπως εχω πει εχω αφησει πολλα πραγματα πισω...Σουπερ μαρκετ φορτωνομαι μονη μου σαν το γαιδουρι κ εχω κ το Σεμπινι αγκαλια...ψωνια, βολτες, ταξιδια ολα μαζι του.....Οχι ειναι δυσκολα...σε καποιο σημειο ενιωσα οτι υπαρχω μονο για να εξυπηρετω τις αναγκες του μωρου μου....Να δουμε , ελπιζω να ληξει αυτο...

Ακομα κ τωρα με τα εμβολια μονη παιρνω τις αποφασεις για το ποιο θα κανει, ποτε θα το κανει, ποιες ειναι οι παρενεργειες...εεε δεν παει αλλο...

Ουφ αυτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα !!!!! Όλα καλά; Εγώ ξύπνησα απ' τα χαράματα...βασικά το ξυπνητήρι η μεγάλη μας ξυπνάει. Κοιμάτε νωρίς νωρίς η κυρία και στις 7 το πρωϊ αρχιζει και τραγουδάει... :lol::lol::lol::lol:

Αθηνά να το χαίρεσαι το κοριτσακι σου. Να την καμαρώνεις πάντα..Η τούρτα εξαίσια!!!!! Ρε συ την φώτο απο πάνω είπες οτι την αγόρασες; :shock: Εδω σ' εμας ρε κορίτσια απο που μπορούμε να την αγοράσουμε; Και μένα είχε εχθές γενέθλια ο άντρας μου! Να τον χαίρομαι.... :lol:

Λενάκι μου γλυκό σαλταρισμένη σε βλέπω..ίσως η μικρή αντιδράει έτσι λόγο του μωρού.. ;) Δώσ' της παραπάνω σημασία σε οτι κι' αν κάνει...νομίζω οτι τα κάνει για να σου τραβήξει πάλι την προσοχή και να ασχολείσαι αποκλειστικά μ' εκείνη...

Θούλη μου καλέ έμεινες μόνη;;;;;;;;;; Ποιά αδερφή είναι εδώ; Η Σαντορινιά;

Μιτσακι όλα καλά να πάνε κοπέλα μου!

Γωγώ είσαι ακόμη εδώ ε;;;;;; :lol: άντε καλέ τί περιμένεις;;;;;;;;

Lovie μου τί κάνετε; Πολλά καφεδάκια βλέπω ε; Άρα καλά περνάμε.. ;) Σου στειλα κάτι με την Θούλη. Ήθελα να έρθω απ' το σπίτι να δώ και το νινί αλλά δεν μου είναι και τόσο εύκολο να αφήσω τις μικρές. Και με την Θού έναν καφέ ήπιαμε κι' αυτόν μέσα στο άγχος να μην αργήσω... :shock: Τον ήπιαμε όμως έτσι θούλη;;;;; :lol:

Τελικά η Γιώτα και η Λάλα θα γυρίσουν; Καλά έ όταν θυμάμαι χαίρομαι..... :lol::lol::lol::lol:

Αναστασία καλά που άλλαξες το avatar...ωραίες οι γατούλες αλλά προτιμώ την Άννυ. :lol:

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να κρατήσω τα νύχια, τα μαλλιά, τα δόντια να τα βάλω σε κουτί στο υπόγειο ή αλλού και μια μέρα που θα φύγουμε από αυτόν τον κόσμο να φορτώσω τα παιδιά μου συναισθηματικά, να μην ξέρουν τι να τα κάνουν: να τα πετάξουν? ή να τα κρατήσουν? δίλημμα !!!!! #-o#-o#-o ...έτσι μη κρατώντας όλα αυτά τα απαλάσσω από την συναισθηματική φόρτιση!!!!

πάω να στείλω στην βαφτηστήρα μου τα πασχαλινά της δώρα.....μέχρι πότε θα της στέλνω? είναι 12 ετών!!! :? αλλά είναι η ανηψιά μου οπότε......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρθούλι δεν μπορώ ούτε σήμερα για καφεδάκι, ο Μιχάλης έχει καράτε και ο Η θα δουλεύει οπότε πρέπει να τον πάω εγώ.

Ρε κορίτσια εσάς που λείπου οι άντρες σας και είστε μόνες σας πραγματικά σας θαυμάζω. Την Παρασκευή ο Η δεν γύρισε καθόλου σπίτι γιατί ήταν επιφυλακή και εγώ ήθελα να κάνω μπάνιο τα παιδιά. Είχα πελαγώσει και τελικά γέμισα την μπανιέρα και τους έβαλα και τους 2 μαζί :roll::roll::roll: παίξανε το ευχαριστηθήκαν αλλά μετά για να τους βγάλω μου βγήκε η πίστη............

Άντε Δημητρούλα το δύσκολο έγινε τώρα απλά περιμένεις ;)

Λένα οι φωτογραφίες στην τούρτα συνήθως είναι από ζαχαρόπαστα, θα βρείς σε μαγαζιά με είδη ζαχαροπλαστικής. Φιλιά στις κούκλες σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανι αμα εχεις μονη σου την ευθυνηγια ολα...ειναι καλυτερα...ετσι πιστευω εγω...

εμεις συνεχεια διαφωνουμε..τι μια στο πως κραταει τον μικρο να του βαλλω ορο..την αλλη με εχει πρηξει με τον ιδρωτα του παιδιου την παραλη με τις επισκεψεις στον γιατρο..απαπαπ..

εκει που νομιζα οτι εμαι εγω υποχονδρια στο θεμα παιδια...ο καλο ςμου με εχει φαει λαχανο...

σε τετοια θεματα θα προτιμουσα να ειμαι μονη μου...ειλικρινα...

αλλα στο θεμα να παρει καποιος το παιδι 1 ωριτσα να ξεκουραστει λιγο ο εγκεφαλος μου, να παμε καπου και να ειναι και καποιος αλλος να τον προσεχει , να παμε μια επισκεψη καπου, μια βολτα καπου...εκει ειναι που τον χρειαζομαι...

χτες ηρθα απο τη δουλεια και η πεθερα μου επρεπε να παει σε γιατρο- γιατι συνηθως μου τον φερνει κατα τις 6 με 7 πανω αφου τον παει βολτα και τον αλλαξει....ε τα ειδα ολα..καταρχας δεν μαζευοταν με τιποτα...και εκει που προλαβαινα με την ψυχη στο στομα να ετοιμασω ενα φαη, να

απλοσω καμια μπουγαδα, να βαλω καμια ηλεκτρικη..χτες τιποτα...ουτε 2 πιατα δε με αφισε να πλυνω...

και ολο γυρναει στα ποδια μου, και ολο ανακατευει...βγηκα στο μπαλκονι μα απλοσω τα φορεματα μου και βγηκε και με τη μια ετρεξε να μαδισει τις γλαστρες...και φυσικα χεστηκε 2 φορες...τον σκουπισα με μωρομαντηλο αλλα δεν μπορω την μυρωδια και μετα ξερασα..και κατεβηκε απο το κρεβατι και ηρθε ξυπολιτος και ξεβρακωτος μεσα στο μπανιο..κατουρησε στα πλακακια- δεν ηξερα τι να πρωτοκανω ...να συνεξιζω το ξερατο..να σουπισω τα πλακακια....

ασε...δεν μπορω..

γι'αυτο λεω..σκεφτομαι συχνα την Αφρο που ειναι σε παρομοια κατασταση..και λεω αυτη η κοπελα πως τα καταφερνει..

Εσυ παλη εισαι η ηρωιδα μου...εσενα και την Αθηνα σας θαυμαζω απεριοριστα..ειλικρινα...δεν ξερω εαν θα τα καταφερνα τοσο καλα οσο εσεις...η θα εκανα ηδη παρεα στη Βικυ φορωντας ζουρλομανδια

Λενακη καλωστηνα..να χαιρεσαι τον αντρουλη σου!!!!!

αυτη την εικονα απο ζαχαροπαστα η τζελ μπορεις να τη ζητησεις απο ζαχαροπλαστειο να σου τη φτιαξουν..εμεις ειχαμε κανει μερικες τετοιες τουρτες στο γραφειο...μια σε σχημα καροτο και μια με τον σκρουτζ..ηταν πολυ ωραιες...

τι κανουν οι κουκλες σου;;;;.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξύπνησε και η μικρή. Δεν την παίρνεις χαμπάρι αυτή. Ξυπνάει και περιμένει πότε θα πάει κάποιος να την σηκώσει... :shock: Αλλο παιδί αυτό. Αθόρυβο ούτε κλαίει ούτε τίποτα... :lol::lol::lol:

Χρύσα καλημέρα είμαστε μια χαρά. Εγώ λέω το ΣΚ να πάτε οικογενειακώς καμιά βόλτα. Άσε την κρεβατοκάμαρα...οι δουλειές ποτέ δεν τελειωνουν...κι' γω κάθε μερα με την γενική στο σπίτι έχω να κάνω...μ' εχει φάει αυτη η καθαριότητα...βέβαια οτι προλαβαίνω κάνω. Βαρέθηκα. Τώρα με τις μικρες το σπίτι γίνεται άνω κάτω. Φαντάσου ν' αρχίσουν να μπουσουλάνε... :shock::shock::shock::shock: Καμιά φορά με πιάνει υστερία αλλά μετά σκέφτομαι οτι δεν θα τρελαθώ. Προτεραιότητα έχουν τα παιδιά μου. ;)

Νατασούλα μου το είχα ψάξει για να κάνω μόνη μου ζαχαρόπαστα και δεν έβρισκα χρώματα. Μάλιστα ρώτησα και μια κοπέλα που δουλεύει σε ένα εργοστασιο που προμηθεύει στα ζαχαροπλαστεια είδη ζαχαροπλαστικής, και μου είπε οτι δεν εχουν χρώματα...μόνο λευκη ζαχαρόπαστα δίνουν... :shock: οπότε τα παράτησα... :lol:

Franita τα κρατάς γενικά όλα; :o Κι' γω έχω μια τέτοια τάση αλλά ξέρω κι γω;;; στην τελική τί θα τα κάνουν;;;;;;;; :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!

Λένα μου σέπαιρνα τηλ να σ'ευχαριστήσω αλλά το είχες κλειστό και δεν ξαναπήρα... :oops::oops::oops:

Ευχαριστούμε πάρα πολύ για όλα αλλά δεν έπρεπε!!! Έλα και σε μένα μια μέρα!!! Φέρε και τις ζουζούνες μαζί!!!!

Θου σε τηλ!!!

Χρύσα έπρεπε να έρθεις ρε συ...

Argi πως είσαι σήμερα;;;;

Έρη ;);););)

Φρανίτα και γω έχω κρατήσει τον αφαλό...

Και διάφορα άλλα πράγματα!!! Και η μαμά μου το είχε κάνει και πρόσφατα μάλιστα μου έδωσε μια κούτα με πρ'άγματά μου!!! Τα φορμάκια τα φοράει τώρα ή μπουμπού!!

Νατάσα εγω τα περισσότερα απογεύματα είμαι μόνη μου. Η ώρα του μπάνιου είναι η πιο δύσκολη αλλά έχω βρεί διάφορες πατέντες και τα καταφέρνω!!!

Δημητρούλι ξύπνησα με σένα στο μυαλό μου!!! Όλα τέλεια θα πάνε! Κράτα γερά μανούλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κι εμένα το πρωινό δεν είναι καθόλου το αγαπημένο μου;, απλά είπαμε να το δοκιμάσουμε σ εκείνους τους κύκλους, γιατί κιόλας έπεφταν βολικά οι μέρες σκ ή όταν δουλεύαμε απ' το σπίτι. Φυσικά είναι και θέμα τύχης ότι είχαμε συλλήψεις και στους δύο κύκλους. Καλά σίγουρα κι η πρόκληση έπαιξε το ρόλο της στον κύκλο του Απριλίου, απλά το συνειδητοποίησα σήμερα κι είπα να το αναφέρω.  Όσον αφορά για το μωράκι που χάθηκε, σε καταλαβαίνω απόλυτα 😞 έτσι κι εγώ τον περασμένο Οκτώβριο την ημέρα της ΠΗΤ, νομίζω μου βγήκε όλος ο πόνος κάπως μαζεμένος... Δε ξέρω αν το νιώθετε, εμείς πάντως με το σύντροφό μου κάπως "το γιορτάσαμε", όχι βέβαια με την έννοια της χαρούμενης γιορτής, απλά μαγείρεψαμε σπίτι και ήπιαμε στη μνήμη του μωρου μας γιατί δε θέλαμε κάπως να ξεχαστεί αυτή η ψυχούλα σα να μην υπήρξε ποτέ. Να σου πω την αλήθεια, εγώ ίσως το χρειαζομουν αυτό περισσότερο απ' ότι ο σύντροφός μου, και μπορώ να πω ότι με βοήθησε να βάλω ένα κλείσιμο σ εκείνο το κεφάλαιο. Από τότε κάπως πήρα τα πάνω μου και ήμουν πιο χαλαρή με τις προσπάθειες, με την έννοια ότι όταν έβλεπα αρνητικό δεν απογοητευομουν όσο πριν τον Οκτώβρη. Νομίζω ότι πιο πρίν ήμουν σε άρνηση διότι στο μυαλό μου είχα ότι θα έπρεπε "να ήμουν έγκυος" κι ίσως αυτό να μη με άφηνε να ευχαριστηθω και τη διαδικασία.
    • Λίγο έμεινε μέχρι να μάθεις κορίτσι μου... Μπράβο σας που είστε καλά και οι 2!!!
    • Υπομονή και επιμονή και θα έρθει το θετικό, θα φουσκώσει η κοιλίτα! Πάντως κι εμένα το πρωινό, το χειρότερό μου. Άσε που υπάρχει και χρονική πίεση και αυτά τα πράγματα θέλουν τον χρόνο τους.
    • Σ'ευχαριστώ για την αναλυτική σου απάντηση!!! Δεν το περίμενα πως στη 4η εγκυμοσύνη μου θα ειχα τόσο άγχος. Σε ολες ειχα ειναι η αλήθεια, απλά επειδή στις προηγούμενες ειχα πολυ έντονα συμπτώματα (μετα τις 5μιση προς 6 βδομάδες βέβαια) ίσως αυτο με ανακούφιζε οτι όλα πάνε καλα.  Απλα με θυμάμαι στις αλλες που ειχα τόσο έντονα το αίσθημα πως θα αδιαθετησω , παρ'ολο που ηξερα ότι ειμαι έγκυος , που πηγαινα κάθε λιγο στο μπάνιο να τσεκαρω αν έχω αίμα. Τώρα τίποτα. Και απο συμπτώματα , αυτα τα λιγα που εχω, μια έρχονται μια φεύγουν. Το μεσημέρι για παράδειγμα ειχα λιγο το στομάχι κάπως... Μετά έφυγε. Τωρα πηγα τα παιδια στις κουνιες και μονο λιγη ζαλη ένιωθα που και που. Αλλα ειμαι μολις 5+1 Πφφφφ οπότε μακαρι να ερθουν οι αναγουλες μπας και ηρεμήσω γιατι έχω αρχίσει να μην με αντέχω χαχαχα
    • Καλό μήνα κορίτσια!!! Εύχομαι πολλά θετικά τεστακια!!!!     εγω σήμερα είχα β επιπέδου όλα καλά ευτυχως πάει κ αυτό!!!  Εχουμε  Κ κάτι φωτός π εκεί που νόμιζα ήταν κορίτσι αρχισα να πιστεύω είναι αγόρι, είναι ίδιο ο γιος μου 😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...