Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζoνυχτίου Νο 39- Επιστροφές καταστροφές...


Recommended Posts

Ανακοίνωση:

Το τρενάκι αποχωρεί εντός ολίγων λεπτών..Παρακαλούνται όλοι οι επιβάτες να καθίσουν στη θέση τους...Και αυτοί που έφυγαν να επιστρέψουν...

Τσακιστείτε όλες :twisted::twisted: γιατί η οδηγός είναι ετοιμόγεννη και δεν πρέπει να εκνευρίζεται.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τσαφ τσουφ!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Επιβιβαζομαι και εγω!!! :)

Εγω θελω λιγο ηλιοοοο!! Οποιος εχει την καλοσυνη ας στειλει!! :P

Μακαρι να επιστρεψουν οι ασωτες!! Μας λειπουνε! :)

Σημερα γινομαστε 3 μηνων!! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζιιιιιιιιιιιιιιι επιστροφές καταστροφές είναι τραγούδι του Πασχάλη Τερζή...Εξου και ο τίτλος.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μα που ζεις αγάπη μου;;;;; :shock::shock::shock: Να μην ξέρεις ούτε το μεγάλο λαϊκό άσμα;;;; :o:o:o:o:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Λενάκι να ζήσει ο μπεμπούλης...Περνάει ο καιρός ρε... :D:D:D

Χρύσαααααα περιμένουμε νέα από Β επιπέδου..Δε μας έχεις πει τίποτα... :roll::roll: Μήπως έχεις κόρη και μας το κρύβεις;;;; :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ σόρρυ ρε αλλά ο Τερζής δεν είναι της αρεσκείας μου!!! ;)

να σου πω για το κρεβάτι της Ρέας: πολύ ενθουσιασμένη, όλο πάνω ήταν και το πρώτο βράδυ κοιμήθηκε μια χαρά :D , είχα βάλει στο πάτωμα το στρώμα της κούνιας σε περίπτωση πεσίματος!!!! :roll::roll::roll: , αλλά τελικά δεν χρειάζεται! εν τω μεταξύ χωράει 9 Ρέες μέσα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ......τώρα έχει μάθει (από το κρεβάτι του Λ. έχουν το ίδιο) να κατεβαίνει την σκάλα όπως κατεβαίνει μια κανονική, αλλά το ΚΑΛΟ είναι ότι έχει συνηθίσει στο τέλος της σκάλας να βάζει μια καρεκλίτσα από το τραπεζάκι τους, και να ακουμπάει σε αυτήν και έστι να κατεβαίνει.....επομένως αν δεν έχει την καρεκλίτσα δεν κατεβαίνει!!! :lol::lol::lol: \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ βέβαια είναι ζήτημα χρόνου να κατέβει, αλλά για την ώρα το χαίρομαι!!!! :roll::roll::roll::lol::lol: , σήμερα ξύπνησε νωρίτερα πάλι στις 7.10 και στις 7.20 άνοιξε την πόρτα και με φώναζε για να κατέβει!!!!

θέλω να δω τι θα γίνει σήμερα το μεσημέρι, θα κοιμηθεί? θα την βάλω στο κρεβάτι και θα απομακρύνω την καρεκλίτσα....για να δούμε :?

επίσης όταν ετοιμάστηκε το κρεβάτι της, την ρωτά ο Λ. "να ανέβω και εγώ?" και εκείνη του είπε "όχι" :lol::lol::lol::lol:

όλες αυτές τις μέρες ήταν πάνω στο κρ. του Λ. και έπαιζε και τώρα που το ζήτησε ο δόλιος του αρνήθηκε!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε ποιες ειναι οι ασωτες;;;;..πειτε μου και εμενα...επειδη δεν μπορω να παρακολουθισω καποια θεματα...

αν κολλιεστε δημοσια πλιζ ενημερωστε με πριβε!!!!

Τα νεα της Β επιπεδου ειναι ...πως να το πω..αντικρουομενα.... :lol::lol::lol::lol:

Την πεμπτη λοιπον πηγα στον ενα γιατρο στο κεντρο εμβρυικης ιατρικης στον Αποστολιδη - ειναι πιστοποιημενος για Β επιπεδου το τσεκαρα - ..και εκεινος..αφου παραλιγο να με στειλεισ σπιτι μου γιατι το μωρ δεν γυρηζε για να τα δει ολα πλιν τις ποντιακης κεφαλας του...τεσπα...μετα γυρησε και τον μετρισαμε σχεδων 1 ωρα καναμε..αφου οταν βγηκα ζαλιστικα

Τα θεματα μας ειναι 2...μια ελαφρια υδρονεφρωση και μια ηχητικη εστια στην καρδουλα...

το περιεργο ειναι στον δευτερο Β επιπεδου, αυτον που καναμε στο Παπαγεωργιου....τιποτα απο τα δυο δεν φανηκαν....

τεσπα..μιλησα με τον γιατρο μου και με μερικες φιλενδες μου και μου ειπαν οτι δεν ειναι τιποτα..δεν συντρεχει λογος αμνιοπαρακεντισης ολα καλα..

αντε να δουμε

Κατα τα αλλα την Παρασκευη τελειωσαμε τον ελεγχο ..ολα καλα...

το Σκ ημουν καπως..χτε ςολη μερα βολταραμε με τον μικρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

νεο τρενακι απο ετοιμογεννη!

Γωγω να σου ζησει το κουκλι σου!

ειδα καποιες φωτο αλλα υποθετω οχι ολες!

το προηγουμε τρενο το εχασα στο τελος..τι εχει γινει?

πηγα χωριο...ολο ασχημε γεγονοτα μαθαινα!

2 θανατους...!

εχω το γιο της φιλης μου ....!

Χρυσα τα φιλα μου και τη αγαπη μου!

θα επανελθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανεβηκα κ εγω..πολυ γρηγορα διοτι φευγω!

Αντε οσες φυγατε γυριστε!

Πεμπη δεν εγινε τιποτα φοβερο μωρε...απο οτι καταλαβα καποιες παρεξηγησεις, διοτι κ εγω το ειχα χασει...

Καμια φορα αλλο εχουμε στο μυαλο μας κ οπως το γραφουμε περναμε αλλο μηνυμα...Οφειλω να το πω διοτι φευγω για τη ζουγκλα κ θελω να σας δω ολες εδω...Κ εγω τι παρεα θα εχω εκει κατω αν δεν γυρισετε????

Πχ μιλωντας με την Αναστασια ανακαλυψα πως επειδη δεν ειχα διευκρινισει κατι, αφησα λαθος εντυπωση....κ πλανοταν μια σκια...εε κριμα να γινονται τετοια!

Μαρια γυρνα πισω!! ελα βρε καλα τα λεγαμε!!

Γιωτα??????

Χρυσα τελικα τι ειναι το μωρο??? κοριτσι?? αγορι???

Ελα μην ανησυχεις, ολα καλα θα πανε!!

Λοιπον αυτα κ να πω κ τα νεα μου, βρηκα εταιρεια που θα στειλει πραγματα στην Καμπαλα (οχι πολλα, κατι κουτες περιπου 15-20 κιλα) κ κοστιζει γυρω στα 300 ευρω..πολυ καλα...αν σκεφτει κανεις πως δεν εβρισκα καμια εταιρεια να κανει μεταφορες εκει....Κ θα τα στειλουν σε 3 4 μερες!

Αργυρουλα, Λενακι, Γωγω καλημερα!!

δεν θα ξαναμπω σημερα, ισως αυριο...

Τα φιλια μου σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγορι ειναι καλε...θελετε να σας βαλλω τη φωτο με το τσουτσουνι δηλαδη!!!!

Φρανιτακη και Βικουλι τα φιλια μου!!!!!

Επισης..εξηγειστε μου κατι...

πηγα να παρω ενα δωρακι για μια φιλη μου που εχει κοριτσακι ..kai μου ειπαν οτι εχουν μονο με την Αντονελλα...ποια ειναι αυτη;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα και εγω εχω ακουσει οτι συνηθως δεν διατρεχει λογος ανησυχιας για αυτα που βρηκε ο

γιατρος στο μωρουλι. Οποτε ολα καλα θα ειναι!! :) Για τις ασωτες σου εξηγησε η Φραν μας. Μια

παρεξηγηση εγινε μεταξυ καποιων μελων και ευχομαι να λυθει συντομα. Η Αντονελλα δεν εχω ιδεα

πια ειναι! Αλλο και αυτο! :roll:

Φραν τι καλα που βρηκες μεταφορικη!

Αργι με γεια το νεο σας κρεβατακι! Καλους υπνους!!!

Προχθες που ειχε πυρετο η Ειρηνη εκαψε και το χερακι της σε 2 σημεια.. :cry: Πηγε να βγει στο μπαλκονι την ωρα που εκει καπνιζε ο πατερας της και σκονταψε στην πορτα. Εκανε να την πιασει ο Π. και απο την βιασυνη του δεν αφησε το βρωμοτσιγαρο και κλειστικε αναμεσα στο μπρατσο και στο χερι της. Στο μπρατσο εκανε μικρη φουσκαλιτσα αλλα στο χερι ειχε βγει η πετσα και τωρα ετοιμαζεται να πιασει κακαδακι. Της εβαλα αμεσως αλοιφη για τα εγκαυματα. Ολα μαζι..την λυπηθηκε η ψυχη μου :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ Λενακι ,αυτο πρεπει να πονεσε. :?:? Κριμα το κοριτσακι.Περαστικα της.

Αληθεια και το χερακι τον Ντοντου τι να γινετε;;;; :?::?::?:

Αργυρουλα δε σου ο αρεσει ο Παχαλης???Γιατι καλε;;;Και το Πασχα τι ζεμπεκιες χορευετε;;; :roll::roll:

Μια χαρα η ΡεΑ.τα δικα της δικατης και του Λουκα μισακά!!!! :lol::lol::lol:

Νατασουλα καλη δουλίτσα!!!!

Χρυσα μου ολα καλα μου φαινονται και μένα.βαλε να δω τσουτσου αλλιως δεν πειθομαι [-x[-x[-x

Πεμμι καλο κουραγιο με 2 παιδια!!!!

Ετοιμογενη τι κανεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Λενακη μου περαστηκα ρε ψυχη!!!!!

πωπω..πονεσε η καρδια μου με το καψημο...

αχ ζουζουνα...

πρεπει να εκλεγε πολυ!!!! φιλισε την μου!!

Φρανι με ποια ετειρια τελικα θα τα στειλεις..

μια χαρα τιμη ειναι αυτη για τοσα κιλα...μπραβο με το καλο!!!

Α μαλιστα ..και ειναι η κακια αυτη η Αντονελλα....

αχ και μου αρεσουν πολυ τα μπουζερακια πιτζαμες...αλλα δε θελλω να παρω καμια χαζομαρα

Βικυ παλη για τετοιο λογο πηγες..αμαν βρε πουλακι μου..ποσο ηταν;;;

Παναγιωτα μου ο Μικολας ειναι θεος...τι καλο παιδακι..κα σορυ αλλα μοιαζει τον προφεσορα..μα καλα..ποσο πια τον αγαπας τον αντρα σου;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!! Κορίτσια πονάααααω! :cry::cry::cry:

Έκανα εμετούς απο το πρωί και έχω και διάρροιες.

Παρόλα αυτά σας γράφω από το γραφείο. Είμαι ηρωίδα.

Θέλω και γω ένα χαμομιλάκι και γρήγορα.

Α! δεν είμαι άρρωστη, μου έκατσε βαρύ το κοκκινιστό με το πιλαφάκι στις 10:00 το βράδυ! :oops::oops::oops:

Σορι που σε σχολιάζω, αλλά είμαι κάπως εξαντλημένη και με έχουν χώσει και στο γραφείο!!! :twisted::twisted::twisted:

Έχω κάνει πολλά ορθογραφικά;; Απο τη ζαλούρα μου μου φαίνονται αλαμπουρνέζικα αυτα που γράφω... :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια σε ολες....επιβιβαστηκα και εγω... :D:D

ενα τοστακι δεν θα με χαλαγε και εμενα!!!!αλλα με διπλο τυρακι , γαλοπουλα και ντοματα...μιαμιιιιιιιι...

Λενακι να τα χιλιασει το μωρακι σου...πως περναει ο καιρος ε? να μου το φιλησεις...

χρυσουλι μου πες μας ρε συ νεα απο την β επιπεδου...αντε ακομη????????? :lol::lol:

γωγακι... αρτζι...τι κανετε?

ξεχασα να πω ...φραν μου και εγω θα χαρω πολυ να τα πουμε πριν φυγεις κοριτσακι μου... :D:D αν και τις φαγαμε λιγακι απο το σεμπινι...χαχα πλακα κανω...

μην ζητας συγνωμη καλε...ολα τα παιδακια λιγο πολυ το κανουν αυτο... ;);) εμενα καπως το περασαμε το σταδιο αυτο στα παιδακια....σε εμας όχι ακομη..τις τρωμε που και που.... :lol::lol::lol: ειδικα όταν εχει να με δει ωρες..με κανει ντα... :lol::lol: καλα και στο ασχετο εκει που παιζουμε μπορει να μου δωσει καμμια ...κριμα που φευγετε μωρεεεε...αλλα θα τα λεμε...να ναι καλα το διαδικτυο... ;);)

συμπεθερουλα μουυυυυ που εισαι ?

σισσακυ μου γλυκο περαστικουλιαααααααααααααααααααααα :(:(:(

εχω δουλιτσα κοριτσια...σας φιλω...

ελπίζω όσες αποχωρησαν να ναι προσωρινο και να γυρισουν ωστε να αλλαζει αμαξοστοιχιες το τρενακι μπαμ ..μπαμ...οπως παλια... ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα μανούλες! :D

Καλοτάξιδο το νέο μας τρενάκι!! Γωγούλα, θα γεννήσεις σ' ένα τρενάκι που λέγεται "Επιστροφές καταστροφές";;; :shock::lol: Άντε, μη μου συγχίζετε την ετοιμόγεννη, επιβιβαστείτε όλες!!!!!!!!! :mrgreen:

Αργυρούλα, τσαούσω η Ρέα, ε; :lol: Είχε χαρά μωρέ το μικρούλι, για το νέο της κρεββάτι!!! Άντε, καλούς και πολλούς ύπνους εύχομαι!!! :D

Λενάκι, να ζήσει το αγοράκι σου!!! :D Πέρασαν κιόλας 3 μήνες;;;; :shock: Πω, πω...

Βίκυ, όχι και πολύ ευχάριστη η εξόρμηση στο χωριό, ε; :( Τι κρίμα...

Χρυσοκουμπαρούλα μου, μην αγχώνεσαι... Δεν ξέρω λεπτομέρειες, αλλά νομίζω ότι δεν συντρέχει λόγος ανησυχίας... Ειδικά αν δε σου είπε κάτι ο γιατρός και ειδικά αφού στον 2ο υπέρηχο δεν φάνηκε κάτι!!! ;) Ηχητική εστία στην καρδούλα (νομίζω ότι ήταν αυτό!) βρήκαν και στη δική μας Β' επιπέδου. Τρελάθηκα για λίγο, αλλά αποφάσισα ότι αφού ο γιατρός δεν ανησυχεί, θα το ξεχάσω!!! Γι' αυτό άλλωστε δεν ανέφερα και τίποτα, δεν ήθελα να το αναπαράγω... ;) Όλα καλά θα πάνε!!!!!!!!! :D

Και κάτι άλλο ήθελα να πω, αλλα με διέκοψε το τηλέφωνο και το ξέχασα, θα επανέλθω αργότερα! Φιλάκια!

Γράψατε κάμποσα ώσπου να τελειώσω, ποστάρω και σας διαβάζω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα μου σορυυυυυυυυυυυυυυυ :oops::oops: δεν ατ χα δει τ αμηνυματα τα αλλα...ελπίζω ολα καλα με το μωρακι ε? ελα δεν θα χει τιποτα...μην σε αγχωνουν οι γιατροι...

αααααααα θελω και εγω τεκμηρια ...χαχαχα :lol::lol::lol: περι τσουτσου λόγος...χιχι

Λενακι μου και εγω στεναχωρηθηκα οταν διαβασα για το καψιμο...φανταζομαι ποσο θα πονεσε το καημενουλι.... :(:(

Παναγιωτα μου την καλημερα μου κοριτσαρα μουυυυυυυυυυ....θα σε τηλ.να τα πουμε...

βικακυ...δημητρουλα ...πολλα πολλα φιλακια....

α δημητρουλα σε συμπαθησε πολυ ο αντουαν μου...λετε να ανησυχω.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα τι σορρυ καλέ;;;Ιδιοι ειναι .Και ο μικρος του μοιαζει.Ασε .Μαλλον φαινεται την ωρα της συλληψης και τις δυο φορες εγω σκεφτομουνα αλλα ντι άλλων!!! :lol::lol::lol::lol:

Καρολινακι καλημερα!!Καλη δουλιτσα και σε εσενα!!!

Σισσιω σε ματιασαμε με το φαι μου φαινεται. :oops::oops: Περαστικα.

Μητσακι να μου φιλησεις τη γοργονιτσα !!!!

Καλημερα Βενη!!Σε βλέπω!!!!

Πω πω κλαιει το μωρο..Παω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο γιος της φιλης μου εινια πολυ ησυχο παιδακι!

ειναι 8.5 και ειναι σα να μην υπαρχει μεσα σπιτι!

οχι μονο εδω αλλα και ολο το βραδυ που εμεινα σπιτι του!

η Μ-Ι τον ενοχλει!

ολο το σκ δεν σταματησε να τρωει , να μιλαει και να θηλζει

post-2469-13873936730586_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο μικρος αρχιζει και δειχνει μια φανερη προτιμηση στη βυζοπιπιλα και οχι στη σιλικονη_πιπιλα!!!! :o:o:?:?:? Δε θα το αντεξω 2η φορα.

Ρε Φραν δε σε καλημερησα ρε συ!!! :oops::oops: Αυτος ο Γ. νομιζω ειναι κουμπαρος της Γωγως .

Καρολ η Αφρο πηγε στο Ελενα σημερα να τη δει ο γιατρος.

Κοριτσια θελω να πω κατι στις εγκυουλες.Γενικως δε λεω ποτε για κινδυνους αλλα μετα απο πολυ σκεψη αποφασισα να σας το γραψω και ας με βρισετε. :oops::oops::oops:

Χθες πηγαμε σε 2 φιλους με ενα μωρακι 2 μηνων.Μαμα και μωρο μια χαρα.

Η μαμα επαθε συνδρομο helpp στον 8ο μηνα(δε μπαινω σε λεπτομερειες)

Τα συμπτωματα.Πονοι στο στηθος,ζαλαδες και ναυτια.

Επειδη ειναι κατι πολυ σοβαρο μη δισταζετε ποτε να παιρνετε τηλ. το γιατρο σας ακομη και για την πιο χαζη ενοχληση.Οκ;;;;Αυτααααα....

Επισης για μια ακομη φορα ενα προωρακι που ειχε τοσο πολυ αναγκη το θηλασμο δε θηλαστηκε και τωρα πινει ενα γαλατακι pro digistive που κανει 20 ευρω. :o:o:o

Επαθα πλακα.Θελουν λεει 15 ευρω τη μερα για γάλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσακι εχω την εντυπωση οτι για την κορη της λεει η βικυ οτι θηλαζε.Το αλλο παιδακι ειναι 8 μιση ετων.

Και να θηλαζει ακομη -που δε νομιζω- ειναι σε ηλικια που δε θα θηλαζε απο αλλη μαμα.

Νομιζω δηλαδη. :?:?

Γωγω για το σουφλε εχεις συνταγη;;;Μου αρεσε παρα πολυ.Αλλα να ειναι κανονικη με γραμμαρια και οχι "με το ματι" σαν τα φαγητα της μανας μου.

Κατσικακι ουτε και εγω εφαγα.Αν και απο το Αγρινιο με τα αμνοεριφια δεν τα παω καλα.

Σας αφηνω κορασιδες.Καλο μεσημερι!!!

Ελπιζω και εγω αυριο να δω μεσα όλα τα κοριτσια. :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...