Μετάβαση σε περιεχόμενο

Άλλη μια ...


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια ... με λενε Ορνελλα ειμαι Ελληνίδα και μένω στη Αττικη

Ειμαι 26 χρονών ανύπαντρη ακομα και έμαθα πριν λιγες μερες για την εγκυμοσύνη μου , που ξεκίνησε περιπου στις 22/1 ... Ήμουν 52 κιλά παντα και τωρα ειμαι 57 ... τρωω οτι βρω στο σπιτι :?

Δεν εχω καθόλου ανχος για το θεμα της μητρότητας , προφανώς δεν εχω προλάβει και να το σκεφτώ μιας και τον Ιούνιο θα πρέπει να ειναι ολα έτυμα για τον γαμο μας και μεσα σε αυτα και το καινούργιο σπιτι .... :shock:

Τα μόνα συμπτώματα που εχω ειναι το στήθος μου , που δεν ειχα ποτε :oops: και με ενοχλεί κάπως και η συχνοουρία ... και στην αλλαγή του μήνα που ειχα ήμουν μονίμως κουρασμένη και λιγο ζαλισμένη

Αυτα για την ωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλωσόρισες σ΄αυτό το μοναδικό ταξίδι που λέγεται μητρότητα!!!!!!!!!!!!!!

Σου εύχομαι να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη κ ένα πολύ πολύ γερό μωράκι!

Με το καλό!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό που ζεις εγω αλλά και πολλές κοπέλες μεσα στο μαμμυ το λένε ευλογία!

Σου εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη και ενα γερό μωράκι!

Πηρες το καλύτρο γαμήλιο δώρο!

υγ:κι ότι απορία εχεις τα κοριτσια του μαμμυ είναι πάντα προθυμα να στη λυσουν!Καλη συνέχεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες κορίτσι και με το καλό το μωράκι, ο γάμος, το σπίτι!!!!

Ε ρε τρεχάματα που σε περιμένουν.....όλα μαζί θα τα 'χεις!!!

Αυτά είναι ευχάριστα βέβαια, μην σε τρομάζουν!!!

Άντε με το καλό και πάλι!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ορνελα μου καλως ηρθες στην παρεουλα μας!ειμαστε εδω για οτι απορια εχεις!!!!!με το καλο να ζησεις αυτο το υπεροχο συναισθημα της μητροτητας,και να ετοιμασεις εναν υπεροχο γαμο κι ενα θαυμασιο σπιτι!!!!θα τα λεμε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ σας ευχαριστώ όλες ... πραγματικά το μόνο που νιώθω δεν ειναι ουτε κούραση ουτε τιποτα μονο οτι ειμαι αφάνταστα ανυπόμονη για εκείνη την στιγμή που θα το αντικρίσω ...Δεν αφιέρωσα πανω απο 15 λεπτα για να διαλέξω και να κλείσω το νυφικό , πραγματικά δεν με ενδιαφέρει ΤΙΠΟΤΑ , πήγα μόνη μου , αλλα θα ήθελα να κλείσω τα μάτια μου και να ξυπνήσω εκείνη την ώρα

Εύχομαι και για εμένα να συνεχίσω να είμαι ετσι νορμάλ οπως μεχρι τωρα και το ιδιο εύχομαι σε όλες , χωρίς βάσανα και με ενα πόνο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλα ......με το καλο να γινουν ολα και το κυριοτερο να ερθει στον κοσμο το μωρακι σου γερο και δυνατο ........... φιλακια............ και θα τα λεμε ;););););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ σήμερα ηταν μια "δύσκολη" μερα .... ειναι 3 μερες τωρα που δεν ήθελα γαλα , γενικά δεν μου άρεσε ποτε το γαλα αλλα τελευταία ειπα να το αρχίσω .... Σήμερα λοιπόν με ενα ποτήρι γαλα φρεσκο έγινα χάλια ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ , ουτε να οδηγήσω δεν άντεχα .... ήμουν στην δουλεια καμια ωρα σαν μαστουρωμένη και τελικά ....... το έβγαλα :oops: , δεν υπαρχή χειρότερο πράγμα , σπάνια στην ζωη μου μου εχει συμβεί κάτι τετοιο :roll:

Πειράζει που δεν θα πίνω γάλα ? παίρνω MegaCalcium και Legofern (γιατί ποτε δεν ειχα σωστό σίδηρο και μου τα έδωσε ο γιατρός )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου! Τυρακι τρως;; Αν ναι με δυο κομματακια(σπιρτοκουτα) παρμιζανα εισαι ενταξει Αυτο το τυρι εχει τη μεγαλυτερη περιεκτικοτητα σε ασβεστιο Αν δεν σου αρεσει παρε καποιο αλλο κιτρινι τυρι Αν παλι τρως μονο φετα φαε 2πλασια ποσοτητα

Αν δε θελεις τυρακι μπορεις να τρως 2 γιαουρτακια τη μερα Πολυ ασβεστιο εχουν και τα αμυγδαλα Με μια χουφτα τη μερα (αναλατα αμυγδαλα) θα εισαι ενταξει

Τωρα αν γενικα δεν τρως ..παρε συμπληρωμα ασβεστιου Τα calcioral ειναι τα πιο ευγεστα μασιομενα δισκια

Καλη συνεχεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...