Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ Ν ΤΑ ΛΕΜΕ


Recommended Posts

σασ ευχαριστω πολυ κοριτσια!!!!!!!!! μικι μου!!!!!!!!!! με το καλο κοριτσι μου να ακουσεισ την καρδουλα του μωρου σου... :D:D:Dηλιαννακη μου!!!!! ολα καλα θα πανε κοπελα μου και θα δεισ το μωρακι σαυ σημερα !!! αχ!!!!!κοριτσια δεν μπορω να το πιστεψω οτι περιμενω διδυμα!!!!!! :D:D:D:D:D πολλα φιλακια σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

συγχαρητήρια demoula για τα διδυμάκια τι όμορφο να κάνεις δυο παιδάκια μαζί!!!! σε ευχαριστώ πολύ ηλιάννα μου σου εύχομαι όλα να πάνε καλά με το μωράκι σου!!! πολλά φιλιά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHSPERA KORITSIA!!!DEMOULA MPRAVO SOU KOPELA MOU TI TELEIA NEA ME TO KALO NA TA SFIKSEIS KAI TA DYO STHN AGGALITSA SOU!!!!!!EGW KORITSIA EKLEISA RANTEVOU GIA THN DEYTERA STO BIO CHECKMHPWS GNWRIZEI KAMIA KOPELA GIAYTO TO KENTRO?THA DINOUN ARAGE DVD??POU TO THELW POLY????AX ANYPOMONW OSO TIPOTE ALLO GIA NA DW TO MWRAKI MOU THN DEYTERA!!!!!!!!!THA TO DW KAI SE 3D LOGIKA!!!!!!!!SUPER!!!!!!ME TO KALO KORITSIA SHMERA ME TOUS YPERHXOUS SAS PERIMENOUME TA NEAS SAS!!!!!!!!!tHA EINAI SUPER OLA!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΙΝ ΤΡΕΛΑΘΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ?ΕΔΩ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ Κ ΟΛΟ ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ...ΓΙΑ ΧΑΖΟΜΠΑΜΠΑΔΕΣ ΤΟΥΣ ΚΟΒΩ ΟΛΥΣ....ΤΙΤΙΝΑΚΛΙ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΡΙΣ Κ ΤΟΝ Β.ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ.ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ....ΚΟΥΑΝΤΟ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Κ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣΔ ΤΟ ΝΙΝΙ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΤΕΕΛΙΚΑ ΒΑΖΩ ΛΑΔΑΚΙ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΩΜΑ ΝΑ ΜΙΝ ΓΕΜΙΣΩ Κ ΡΑΓΑΔΕΣ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ Κ ΣΤΟ ΔΕΡΜΑ ΑΠΟ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΝ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙΣ Η ΟΧΙ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟΝ ΤΙΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ ΤΙΝ ΚΑΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΙΔΙΩΤΙΚΑ Η Κ ΣΕ ΔΗΜΟΣΕΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ?Κ ΑΝ ΤΙΝ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΔΗΜΟΣΕΙΟ ΝΟΣΟΚ.ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΕΧΕΙ 150 ΕΥΡΩ.ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ntemoula mas afise s me to stoma anoixto..ax ego den xero na doso plirofories gia tin b epipedou..einai noris..kali epitixia omos..ante na doume ti eide i miki pou pige simera..

elpizo na perasoun grigora oi meres..eho ponokefalo xtes kai simera..eseis?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! Τι μου κάνετε;

Ντεμούλα, συγχαρητήρια κι από μένα!

Εγώ σήμερα είμαι πάλι χάλια... Εξάντληση, υπνηλία, ζαλάααδες, αναγούλες... Μέσα σ' όλα αυτά, πήγα και σχολείο. Όλοι να με ρωτάνε τι έχω, να μου λένε ότι φαίνομαι άρρωστη. Εννοείται δεν το έχουμε πει σε κανέναν ακόμα. Μου φαίνεται θα ζητήσω καμιά άδεια, γιατί δυσκολεύομαι φοβερά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα εγκυούλες!

Πως είστε σήμερα;

Που είναι τα κοριτσάκια που θα πήγαιναν στο γιατρό εχθές;

Θέλω να γίνω μαμά και εμένα με ρωτάνε στο γραφείο συνέχεια

αν είμαι άρρωστη, αν μου έχει πέσει ο αιματοκρίτης γιατί έχουν

μαυρίσει τα μάτια μου και διάφορα άλλα τέτοια.

Cuando πλησιάζει η Παρασκευή!!!!Από πονοκέφαλο έχω και εγώ

συνέχεια.

Σας φιλώ όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τι κανετε;μα που πηγε η μικυ και η ηλιαννα οντως;αχ αντε να ρθει η παρασκευη...αγχωθηκα..ξυπνησα χτες βραδυ στις 4 και δεν μπορουσα να κοιμηθω...σκεφτομουν...ουφ...εσεις ειχατε αυτο το αγχος; :?:? τωρα προσπαθω να ειμαι ηρεμη γιατι τι αλλο να κανω;οτι εγινε εγινε κι ο,τι ειναι να γινει θα γινει..χτες πηγα στην παραλια και ξαπλωσα στον ηλιο και λιαστηκαμε.. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα εγκυούλες...

κι εγώ εδώ, μπήκα να μάθω νέα για τα κοριτσάκια μας που είχαν γιατρό αλλά δεν βλέπω κίνηση, δεν μπήκαν να μας πούν τα νέα τους. Ελπίζω να είναι όλα καλά!

Teddy Dion μου αύριο η αυχενική? Έχεις αγωνία? Εγώ έχω ακόμα μία εβδομάδα και αγχώθηκα ήδη! Το ξέρεις πως αν το νινάκι είναι αγόρι υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να το μάθεις αύριο??????? Το αγοράκι συνήθως στην αυχενική φαίνεται...Με το καλό κοριτσάκι μου!!!!!!

Μύριαμ ρώτησες για το κόστος...εγώ έκλεισα ραντεβού σε ιδιωτικό ακτινολογικό και μου είπαν ότι κοστίζει 50 ευρώ αλλά το ΙΚΑ το καλύπτει οπότε θα περάσω από τον γιατρό μου που είναι και στο ΙΚΑ να μου το γράψει.

Cuando από άγχος άλλο τίποτα!!!!!!!!!

Κορίτσια κι εμένα το κεφάλι μου είναι καζάνι σχεδόν κάθε μέρα...μου έχει σπάσει τα νεύρα επειδή δεν είμαι συνηθισμένη στον πονοκέφαλο (με πιάνει πάρα πολύ σπάνια) και τώρα μ'έχει κουράσει αυτό το συνεχόμενο, εντάξει δεν είναι και να σπάσει αλλά...πάντως στην δική μου περίπτωση πιστεύω ότι είναι από τα utrogestan.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι φίλες μου,

Νάσια μου δεν έχω απλώς αγωνία,έχω τρελή αγωνία!!!!!!!!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ και εσύ με το καλό την άλλη εβδομάδα!!!!!

Λες να δω τίποτα να εξέχει αύριο;Για να δούμε....

Cuando μου όλα θα είμαι μια χαρά μην ανησυχείς!!!!!

Βέβαια δεν κάνω την έξυπνη γιατί από τότε που έμαθα ότι έιμαι έγκυος

είμαι συνέχεια με ένα άγχος!!!

Σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ βασικά αγχώνομαι να είναι όλα καλά με το εμβρυάκι...φοβάμαι λίγο λόγω ηλικίας...μετά θα αναρωτηθώ για το φύλο. Πάντως από ότι έχω ακούσει συνήθως αν είναι αγόρι φαίνεται στην αυχενική!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε καταλαβαινω...κι εγω αγχος εχω..νομιζω μεχρι να γεννησω θα ειμαι ετσι...αλλα ενταξει εσυ τελιεωνεις τωρα το πρωτο τριμηνο ενα μεγαλο αγχος θα περασει..με το καλο ε;εγω θελω να δω αν υπαρχει σακουλακι..δεν νιωθω και πολυ εγκυος..εσεις το νιωθατε απο την αρχη; :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...