Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ Ν ΤΑ ΛΕΜΕ


Recommended Posts

πω πω κοριτσια αστραπη ειστε, δεν σας προλαβαινω!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: !!!

νασιουλα μου περιμενουμε τα νεα σου απο τον γιατρο κοπελα μου!!!!!δεν θα ειναι τιποτα!!!!ολα θα πανε καλα!!!

αχ τι τραβας κ εσυ με το ολο συγκενολοι ε?????πρεπει να εχεις πολυ υπομονη!!!!!!

μικι μουαπο συμπτωματα λιγο απ'ολα,δηλαδη, ανακατοσουρες,καουρα, αναγουλα,πονο χαμηλα,ταχυκαρδιες κ ζαλη αυτα τα ολιγα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αντε αυριο κ εγω θα παω στο γιατρο,μαζι θα δουμε τα μωρακια μας!!!!

νιακουλινακι μου :lol::lol::lol::D;)

τεντυ ντιον μου το καταλαβα χθες γιατι ενω το παιρνω παντα πρωι κ μετα γινομαι χαλια,χθες ξεχαστικα κ το πηρα το απογευμα κ μετα απο λιγο ημουν πολυ χαλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας και πάλι φίλες μου!

Νάσια μην ανησυχείς, είχα και εγώ λίγο καφέ αίμα τον πρώτο

μήνα και τελικά ήταν από την αλλαγή του μήνα!!!Όλα θα πάνε καλά!!!

Ηλιάννα αν το τσέκαρες έτσι σίγουρα σε πειράζει κοριτσάκι μου!

Κάνε υπομονή νομίζω το felicine το παίρνουμε το πρώτο τρίμηνο!!!

Σας φιλώ όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera egyoules!!!!pote ta grapsate ola afta???poli oraia einai na grafete oles sixna.ego baino sinexeia kai opote den exei neo minima apogoitevomai!!!!

Hlianna ka ego exo taxipalmies kai polles fores xipnao ap afto ta vradia,alla den anisixo!!!

titinaki toso mikruli eisai???ego stin ilikia su mono kafedes potakia kai voltes imun!!!!kala kaneis,tha eisai san megali aderfi me to moraki su!!!

Nasia mu de boreis na fadasteis poso se katalavaino sto thema tis petheras!!!!!kano terastia ipomoni alla de xero poso tha adexo!!!

miki82 k ego pu eimai 7w3d den exo idiaitera sibtomata kai eftixos ola einai kala!!!min anisixeis gia tipota!!

niakoylinaki mia xara eisai!!!na xairesai pu tha apoktiseis to moraki su kai oi ilikies den exun kamia simasia!!!!

filakia kai se oles tis ipoloipes egioules!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και ξέρεις Βανεσάκι μου τώρα που οι ορμόνες μας είναι και ολίγον ΤΙ πειραγμένες δεν βλέπω να την βγάζουν καθαρή οι πεθερές!!!!!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

LIANAKI MOU EGW PINW 7 XAPIA THN MERA 3 YPOTHETA KAI MIA ENESH KAI ME PEIRAZOUN MONO AN TA PIW PRIN FAW KALA!!!!!! ME POLU LIGO NERO!! STHN ARXH EXW ANAGOULES KAI META TO XEHNW!! FYSIKA META THN 9 EVDOMADA EIMAI XALIA KAI THA MAI MEXRI THN 12 APO OTI KATALAVA ALLA XALALI TOU!!! YPOMONH!!!!

TA YGRA DEN EINAI TIPOTA TA KAFE!! MONO TO KATHARO KOKKINO AIMA EINAI ANHSYXITIKO!! AFTO XERW!! AKOMA KAI TO AIMA ME PROGESTERONH STAMATA!!!!

EGW TO PRWTO MOU MWRAKI TO GENNHSA STA 19 KAI AFTO THA TO GENNHSW STA 31!!!!

OSO GIA TIS PETHERES H MONH LYSH POU YPARXEI GLUKES EINAI NA MENETE MONES ME TON ANTROULH SAS KAI NA MHN DINETE SHMASIA SE KANENAN ALLON!!! THA GINETE MANOULES KAI THA KATALAVETE PWS NIWTHOUN!! KAI AN KANOUN LATHOI NA LETE MANA EINAI AS THS DWSOUME MIA EFKAIRIA!! AN DEN DIORTHWNETE MAKRIA KAI FILOI POU LENE!!AFTO ISXYEI GIA OLOUS OSOUS EINAI GYRW SAS!!! OPOIOS SAS KANEI KAKO APLA APOMAKRYNTHEITE ME TROPO KAI OTAN ANAGGAZESTE NA TON DEITE APLA VAZETE APO TO ENA AFTI KAI NA VGAZETE APO TO ALLO ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα νασια σε λιγο περναει το πρωτο τριμηνο και ολα αυτα θα τελειωσουν..θα δεις..ολα καλα θα πανε..τεντυ ειδες μεγαλη παρεα που μαζευτηκε;μικι και εγω αυτο αναρωτιεμαι ..κανα συμπτωμα;μονο το στηθος που συνεχιζει να ειναι σκληρο και να ποναει...κατι ζαλαδες που ενιωσα περασαν..και δεν εχω...κι εγω κατι πονακια στην κοιλια που περνανε και φευγουν πολυ σπανια...αλλα ολα ηρεμα..μεχρι την παρασκευη που θα παω στο γιατρο δεν ξερω πως θα περασουν οι μερες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuando μου ας είναι καλά το νινάκι κι εμένα δεν νοιάζει...μπορεί και να μην έχεις καθόλου ενοχλήσεις σε όλη την εγκυμοσύνη ή μπορεί και να ξεκινήσουν αργότερα...εμένα με έπιασαν μετά την 7η εβδομάδα αλλά και πάλι δεν έχω το χάλι που είχα στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου!!!!!!!

Ηλιαννάκι το felicine κι εμένα με χαλάει πάρα πολύ...το παίρνω κατά τις 7 το πρωί και ξαναξαπλώνω μέχρι να ηρεμήσει το στομάχι και μετά πρέπει να πάρω και το utrogestan και πάλι να ξαναξαπλώσω γιατί κι αυτό με ανακατεύει! Μύλος δηλαδή...Σήμερα το πρωί μόνο νερό που ήπια και το έβγαλα...ότι να'ναι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θ αθελα μια ζαλαδιτσα κατι...ειχα πριν δυο τρεις μερες..αλλα τιποτα αλλο...κι εμενα να ναι εκει και να ναι καλα με νοιαζει τιποτα αλλο...με το καλο να σε δει ο γιατρος ολα καλα θα ειναι...συμβαινει αυτο στην αλλαγη του μηνα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σου'ρθουν και οι ζαλαδίτσες και οι αναγούλες και θα λές τί το 'θελα??????? :lol: Μια χαρά θα είναι το σποράκι σου με ή χωρίς συμπτώματα μην ανησυχείς! Κι όταν θα ακούσεις και καρδουλίτσα εκεί θα τρελαθείς τελείως!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι δεν θελω...χαχαχ...ενα σημαδι οτι ειναι εκει..προς το παρον μου φτανει που διαφοροι γνωστοι στο ασχετο απο αυτους που δεν μιλαω συχνα με εχουν δει σε καποιο προφητικο τους ονειρο σχετικο με την εγκυμοσυνη.. :shock: εχω παθει πλακα με το συμπαν...χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όταν θα το δείς στον υπέρηχο θα πειστείς ότι ήρθε και θα μείνει για τα καλά...είδες καμιά φορά το σύμπαν πώς συνομωτεί????? Εγώ είχα πάθει σοκ όταν (στην πρώτη εγκυμοσύνη μου) πριν μάθω ότι ήμουν έγκυος κι ούτε το υποψιαζόμουν καν, ήμουν σε μια καφετέρια και με είδε ένα κοριτσάκι άσχετο και ήρθε και με ρώτησε αν είμαι έγκυος!!!!!!!!!!!! :shock::shock: Και ήμουν και αδύνατη...δεν είναι να πείς ότι είχα κοιλιά ή κάτι τέτοιο οπότε να νομίσει το παιδί ότι είμαι έγκυος! Εντελώς κουφό??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Πήγα το πρωί στο γιατρό. Είδαμε σάκο, είδαμε κάτι σαν έμβρυο, καρδούλα βέβαια δεν ακούσαμε, είναι πολύ νωρίς, αλλά είδαμε κάτι να αναβοσβήνει, και μπορεί να είναι καρδιακός παλμός. Ο γιατρός είπε ότι είναι πολύ αδύναμος, αλλά ακόμα στην έκτη εβδομάδα είμαι, οι περισσότεροι ακούνε καρδιά στην έβδομη και βάλε.

Είπε ότι η εγκυμοσύνη είναι πολύ νεαρή ακόμη, και πιστεύω ότι η σύλληψη έγινε πολύ αργά, οπότε, αυτό είναι καλό, αφού προλάβαμε να αρχίσουμε νωρίς τη θεραπεία για τη θρομβοφιλία.

Θα ξαναπάω την άλλη Παρασκευή, δηλαδή, περίπου τότε που περίμενα κι εγώ να ακούσω καρδούλα.

Σήμερα το πρωί έκανα κι εγώ κανονικό εμετό, τι κανονικό δηλαδή, νερό έβγαλα, αφού νερό ήπια... Χαίρομαι πάντως!

Νάσια, κι εμένα με ρώτησε μια μαθήτρια αν είμαι έγκυος, επειδή είχα φουσκωμένη κοιλιά. Της είπα "όχι", χτυπούσα ξύλο, έφτυνα στον κόρφο μου και τσαντίστηκα κιόλας, γιατί έκανα δίαιτα και να σου λένε τέτοιο πράγμα δεν είναι κι ό,τι καλύτερο! Και ήμουν τελικά!

Φιλιά στα υπόλοιπα κορίτσια! (είστε και πολλές και δε σας προλαβαίνω!).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera kai apo mena koritsakia mou!!!!!!!!!!!ontws einai wraia pou mazeytikame polles..... :D:D:D:D

telika eimai h mikroterh ths pareas kai h megalyterh se evdmades apo ti vlepw....xixixixixixi :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

kai egw eixa elaxista kafe sthn 9 evdomada alla mou teleiwsa se mia mera kai oxi me posotita megalh....opote mhn anhsyxhte ola tha pane teleia!egw perimenw na paw ston giatr mou to apogeyma ara to vradaki tha sas exw nea......gia na doume exw agwnia.... :roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω κοριτσια λιγο να μην μπω δεν σας προλαβαινω καλε εχω κ ενα θεματακι με τη μνημη μου,δεν θυμαμαι!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

τιτινακι μου αντε κοριτσι μου περιμενουμε τα νεα σου το βραδακι!!!!!

αννα μαρια μου ολα καλα θα πανε κ την αλλη παρασκευη θα ακουσεις κ καρδουλα!!!!

μερεντουλα μου θα το δεις το μωρακι σου κ τοτε θα το πιστεψεις η δεν θα το πιστευεις καθολου αυτο που γινεται μεσα σου!!!!!

νασια μου θα περιμενουμε κ τα δικα σου νεα κοριτσι μου!!!!!

κοριτσια δεν θυμαμαι αλλα!!! :lol::lol::lol::oops::oops::lol::lol::lol:

φιλια σε ολες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!!!!!ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΙΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΜΑΚΡΙΑ Κ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ.....ΚΟΥΑΝΤΟ ΜΟΥ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ Η ΜΕΡΕΣ Κ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ!!!!ΤΙ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΟΜΩΣ Ε?ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΘΩΑ ΑΛΛΑ ΠΑΝΕΞΥΠΝΑ ΤΑ ΑΤΙΜΟΥΤΖΙΚΑ!!!!!!ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα, όντως, μερικές φορές οι μεγαλύτεροι σε ηλικία μαθητές μας είναι πολύ πιο ανώριμοι από τους νεότερους, π.χ. ένας σαραντατετράχρονος πατέρας τεσσάρων παιδιών, φέρεται τόσο ανώριμα, που τον μαλώνουν δύο συμμαθητές του, 22 και 24 χρονών!

Κι εγώ χαίρομαι που μεγαλώνει η παρεούλα μας! Εν τω μεταξύ, υπάρχει και παράλληλο ποστ που μας κάνει ανταγωνισμό, χαχα! :P

Ρε κορίτσια, με το φαγητό πώς τα πάτε; Εγώ υπέγραψα διαζύγιο μαζί του εδώ και μια βδομάδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΟΝΩ ΜΑΜΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΕΙΜΑΣΤΕ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΑΡΕΑ ΧΑΧΑ!!!!!ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΣ ΥΠΑΡΧΕΙ...ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΡΩΣ?ΕΓΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΤΙ ΤΣΙΜΠΑΩ.....Κ ΕΧΩ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΕΜΕΤΙΟ.ΕΧΩ ΤΡΟΜΕΡΗ ΔΙΨΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΥΤΕ ΣΑΡΔΕΛΕΣ ΝΑ ΕΤΡΩΓΑ...ΧΑΧΑ.ΦΙΛΙΑ [ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ έχω δίψα! Σήμερα ντυνόμουν και κάθε τρία λεπτά έπινα νερό, αφού ένιωθα ότι θα πεθάνω από δίψα.

Δεν μπορώ να φάω, ό,τι φαγητό και να σκεφτώ με αηδιάζει. Δε μένω νηστική, βέβαια, αλλά η διατροφή μου είναι χάλια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera filenades kale posa exete grapsei exw kai kosmo edw kai den ta diavasa kai kala ola xairomai poy eimaste polles omw se ligo kairo tha syntonistoyme kai kalhtera .........filakia se oles ...................kai pio poly stis koilitses sas xaxaxaxxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hrtha kai egw!!!!!!!!loipon koritsia telika den mou ekane yperhxo shmera.....akousame thn kardoula mas pali shmera zygistikame!!!!!!!!!telika dikaiothika........tou eipa oti o giatros pou me estelne na kanw tous yperhxous den htan kalos kai oti den hmoun katholou eyxaristimenh kai me to pou tou to eipa synxistike giati tou eixan kanei kai alles kopeles parapono..........kai mou eipe tha me steilei se ena idiotiko para poly kalo..........mou edeixe kai yperhxo me metriseis apo ayto to kentro kai exei metriseis apo ta panta mexri nyxia matia ta panta!!!!!!!kai emena mou metrage alla ntalon..!!!!!Poly xarika pou epitelous dikaiothika!!!!!!!tha parw ayrio se ayto to kentro na kleisoume rantevou gia ton B-EPIPEDOU!!!!!axxxxxxxxx anypomonw toso poly!!!!!!!!!!!pantws oi eksetaseis mou genika htan para poly kales kai o thiroidhs mou statheropoihthike!!!!!kai apo ta kila o giatros mou mou eipe mpravo giati den exw parei polla mono 3!!!!!!!!!ayta apo emena tha sas pw ayrio pote tha kleisoume rantevou gia ton B-EPIPEDOU!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...