Μετάβαση σε περιεχόμενο

DREAM TEAM ΜΑΜΑΔΩΝ .ΟΚΤΩΒΡΗ 09 !!! ΝΟ22


Recommended Posts

δεν ειναι κα8ολου επικυνδινο ρε , εχει προστατευτικα τεράστια , ειναι κλειστο γυρω γυρω κ ίσα που χωραει κ τρυπωνει απο την πορτουλα (οπου μπροστα εβαλα μαξιλάρα απο κάτω)

κιλά πριν ενα μηνα 10.500 , 8α το ξαναζυγισω πάλι . κρέας πριν που συζηταγατε τρωει συνη8ως κομματι σαν πακετο τσιγαρου μεγε8ος + λαχανικα κ πατατες η μακαρονακι κλπ κλπ

τα 9 μερα αυριο ... πηγα κ επλυνα το αμαξι γιατι η 8εια του η σερρεα μου την είπε την μερα της κηδειας '' καλά το αμάξι δεν φροντισες να το ταιράξεις ?' πως 8α μπω μέσα ???'' :shock::o

το βουλωσα λογω της ημέρας :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 909
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ Τζουλ σαν τη νονα σας ημουν καποτε ..φυσικα προ αντρα και προ παιδιου..

τωρα δεν προλαβαινω να ισιωσω ουτε μια τουφα απο τα μαλλια μου..

Μαρια παραγαμπρακια με κουστουμακια προσπαθησε να το αποφυγεις..τα παλικαρακια σου γιατι θελεις να τα ταλαιπωρησεις ριψοκινδυνευοντας παραλληλα και την αισθητικη γενικα????

λινα και αν της αρεσει..ριξε την ιδεα να φορεσει και ο γαμπρος λινο κουστουμι για να δενουν :lol::lol::lol::lol:

Σωσω μλκ με την αντιβιωση..προσφατα γνωρισα το γιο ενος παιδιατρου απο το Ηρακλειο--εμπειρος με εξαιρετικο ονομα..κρατωντας επιφυλαξεις αφου δεν τον ξερω προσωπικα θα σου στειλω ονομα..

Καλυψω σωστα σκεφτεσαι σχετικα με το θεμα της νηστειας..εγω απο τοτε που εδειξα μεγαλυτερη προσοχη στη διατροφη απεκτησα καλυτερες αντοχες..

Νανουκα να χαιρεσαι τη μανουλα!!!και εσυ Αλεκα την αδερφουλα σου!!!

Φροσω και εσεις καλα να περασετε..

ευτυχως ψυχραιμα ολα κατα την κοινωνια και ολα καλα και στο ευχελαιο το απογευμα..

μετα τον ελιωσα στη βολτα μεχρι που νυχτωσε..ειχε καλο βραδακι..

η μαμα της νονας μας εφερε το πρωι τη λαμπαδα το τσουρεκι και το αυγο..λαμπαδα με στολιδι ενα ζευγαρι πορσελανινα παπουτσακια!!!απλη και εξαιρετικη...

συμληρωνω..

εγω για κιλα δε μιλαω..

το φουσκωτο αυτο δεν το εχω δει..τη σκηνη που του πηρα του μικυ τη μαζεψα ουτε να τη δει μπροστα του..

αυγα δε θα βαψω λογω του παππου μου , που πεθανε το Νοεμβριο ουτε κουλουρια και τετοια γιατι ειμαι κουρασμενη..παρηγγειλα κουλουρια και τσουρεκια σε ζαχαροπλαστειο στην Ιτεα σουπερ τελειο!!!

Τζουλ αυτες τις θειες τις αρπαζουμε εκεινη τη στιγμη..αλλα ετσι ειμαι και εγω..το βουλωνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπορεις να βαψεις αυγα...ρωτησα παπα...

και γω σκεφτομαι να της παρω σκηνη...

γιατι καλε δε τη θελει;;

απο που την πηρε;;

εχει ωριαα απιχνιδια το σαιτ που εβαλες αλλα νομιζω οτι μπορεις να τα βρεις και φτηνοτερα..

η αδερφη μου πηρε 1 παιχνιδι 15 ενω αυτο το ειχε με προδφορα 18..και συν μεταφορικα ειναι;;

τζουλ ειδες τι κανουμε εμεις οι σερριαιες;;

πουτ...παιδι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τη σκηνη του την ειχα παρει τα Χριστουγεννα ..την ειχα παραγγειλει σε μια φιλη απο Θεσ/νικη..τη βαρεθηκε..θα του την ξαναβγαλω οταν καλοκαιριασει..'

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ποσο σου πηρε αν επιτρεπεται;;

το τζαμπο εχει 2 σχεδια και δε με αρεσαν πολυ γι αυτο..

περιεμνω πμ με το ονομα του γιατρου αν θελεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοπελιες!

Ήρθανε οι δικοι μου ηρθανε και η νονα με τον κουμπαρο πηξαμε στο δωρο! Μιλαμε δε ξερω προς τα που να κανω εδω μεσα! χαχαχα

Ο Διονυσης εδωσε ρεσιταλ ερμηνιας σημερα! Δεν εβαλε γλωσσα μεσα! Παρλαπιπας! Το τι κολπα εκανε δε λεγεται!

Χαχαχα Τζουλια σπιρτοκουτο εγω πακετοτσιγαρο εσυ θα αρχισει το καπνισμα η Φροσω! χαχαα

Σκηνη ειχαμε και μεις απο τα ικεα. Επαιζε αλλα περπαταγε και την εσπρωχνε απο μεσα και φοβομουν μη γυρισει τουμπα μαζι με τη σκηνη... :?

Χρυσουλα αυτο που λεγαμε.... Και η δικη μου τα ιδια! Θα κανανε καλη παρεα.... Ξερεις γιατι λεω.... Γι'αυτο σε ρωτησα. Γιατι η περιγραφη ταιριαζε γαντι :roll:

Αλεκα να χαιρεσε την αδελφη σου! Περασε η ωρα βεβαια :oops::oops::oops::oops::oops:

Σας αφηνω να παω να ξεραθω. Ειμαι κομματια. Καληνυχτα ομορφες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

25 ευρω και εχει γυρω γυρω φιγουρες απο το μικυ κλαμπ

μου φαινεται απο τα κουκου την πηρε αλλα θα την ρωτησω ξανα

το επωνυμο του γιατρου δεν τον ρωτησα το γιο αλλα μπορω αμεσα να το μαθω και θα σου στειλω να ρωτησεθις αν αξιζει να πας..παντως εχω την αισθησηοτι μαλλον θα αξιζει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε πάλι!

Σας βλέπω μολις μπαινω οτι ειστε μεσα, αλλα μεχρι να διαβασω τα κατεβατα που γραφετε...εχετε φυγει! :(

Μονο το Μαρακι σταθερη δυναμη για ξενυχτι!

Α ρε Μαρακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜαριαΖ στεναχωρηθηκα ρε συ με το γιο που παιρνει αντιβιωση καθε μερα!Οποτε θες μας λες...

Φροσω την ιδια μερα καναμε εμβολιο ανεμοβλογιας.Κι εμενα χτες!Και ηταν πολυ ανησυχος...αργησε πολυ να κοιμηθει και σαν κατι να τον πονουσε.

Η παιδιατρος δε μου ειπε οταν τη ρωτησα αν εχει παρενεργειες.Της λεω το ιδιο μου ειπατε και την προηγουμενη φορα που καναμε το πριοριξ! Μου λεει θα σας πω την επομενη φορα!

Ειχα να διαλεξω μαντου ή βανιλιξ/ανεμοβλογια/ και διαλεξα βανιλιξ!Γιατι μου ειπε το μαντου ποναει, θα το κανε και στο χερι του, που δεν το χει κανει ποτέ, παντα στο μπουτι τον τσιμπαει.

Τη ρωτησα και για γενικες εξετασεις, αν θυμαστε που το λεγαμε παλιοτερα, και μου ειπε οταν παει 4 χρονων!Ουφ τι ανακουφιση.Εκτος λεει αν δει κατι που την προβληματισει.

Τη ρωτησα για ζαχαρο αν εχει πώς το υποψιαζομαστε και μου ειπε τα 3 Π: Πολυδιψια, πολυουρια, πολυφαγία.

Ευτυχως δεν εχουμε πολυφαγία!

Τζουλια πολυ καριοκα/σαν τα γλυκα της Σωσως/ η θεια του!

Εσυ ξεπατωθηκες, περασαν ολα απο τα χερια σου, εχεις μωρο παιδι, και μιλαει κιολας;;;

Μιλαμε θα χα γινει Τουρκος!

Ρε συ Μαρκερ, σορυ κιολας γιατι ειναι και κολλητη σου, σαν πολλες απαιτησεις δεν εχει;;;

Το ενα της ξινιζει το αλλο της βρωμαει.Εμενα ο ανιψουλης του αντρα μου που ηταν παραγαμπρακι, ουτε ρωτησα πώς θα τον ντυσει, ουτε τον εντυσε κιολας ιδιαιτερα και σκασιλα μου.Το παιδακι ειχε 40 πυρετο εκεινη την ημερα και παλι καλα που κρατιοταν, θα πω ΄΄τι του φοραγατε;΄΄

Τι μαλακιες να ταιριαζει με το κοστουμι του γαμπρου!

Ο Στελιος κι ο Νικος τι φταινε με τις λοξες αυτηνης;

Ασε δε τα παπουτσια που λες.Δηλαδη χαθηκε ο κοσμος να φορανε τα παπουτσια που φορανε συνηθως;

Νανουκα, συμπεθερα να χαιροσαστε μαμα κι αδερφη.

Φροσω ρε συ...το δε νομιζω Τακη ειναι απο τη διαφημιση του μουλτιραμα.

Μου θυμισες το Ζηκο ΄΄ποιός ειναι αυτος ο ικας;΄΄ :lol:

Σωσω ηθελα να σου πω για το ξεφο κατι που ειχες παρει τις προαλλες για το δοντι σου, μου ελεγε προχτες μια θεια μου οτι η κορη της η ξαδερφη μου αυτο ειχε παρει για τα δοντια της και της τρυπησε το στομαχι και την προλαβαν στο τσακ!Και η νυφη μου το πηρε τις προαλλες για μια φλεγμονη και αποδειχτηκε αλλεργικη!Μην το ξαναπαρεις πουλακι μου, φαινεται κωλοφαρμακο!

Οσο για το κομματι, καλα σου ειπαν, μηπως να τη δει ενας ωριλα, τη μυτουλα της ισως μηπως κατι με το διαφραγμα;δε ξερω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον κι επειδη αυριο τελευταια μερα θα ειμαι στο ινερνετ, φευγουμε Μ.Παρασκευη, γυρναμε Δευτερα ή Τρίτη, θα ανοιξω εγω το επομενο και αφου το ειπε η νανουκα να το κανω οταν θα ξαναμπαινα, θα το κανω τωρα!

Αν και νομιζω απο σελ 91 ειναι νωρις, αλλα απο το να με κραζετε αν εξαφανιστω...ας το κανω...

Ψαξτε ΄΄Οκτωβριανη Μωροεπανασταση 2009, παπουτσι Νο23 ΄΄ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...