Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο4!!!


Recommended Posts

anastasaki mou ftaiei to bebe :D:D:D na nai kala to xryso mou!!!!!otan thelei na koimitheis tha kserenesai k den akouw koubenta :lol::lol::lol:

oso gia mena....iremw oso mporw!!!eee pou tha paei den tha erthei i paraskebi????????????????????????? :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 972
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

xouanitaki μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σου.....και σε σένα σύντομα εγκυούλα εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου....πολλά φιλάκια...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xouanitaki μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σου καλή μου.....και σε σένα σύντομα εγκυούλα εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου....πολλά φιλάκια...:)

X+M σε ευχαριστώ και σενα παρα πολύ......ότι καλύτερο και σε σενα εύχομαι και ο Απρίλης να σου φέρει το σποράκι που τόσο επιθυμείς καλή μου..:)

rose μου........ποσο πολύ σε ευχαριστώ και σένα......με το καλό και σε σένα ο πελαργος να φέρει το νινάκι που τόσο λαχταρας..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρικακι μου.......σε ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ.....άντε, γρήγορα και εσύ εγκυούλα καλή μου.....ο Απρίλης θα είναι πολυ καρπερός μήνας...:).......όλες θα είμαστε παραλληλα εγκυούλες.....πολλά φιλάκια...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρικακι μου.......σε ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ.....άντε, γρήγορα και εσύ εγκυούλα καλή μου.....ο Απρίλης θα είναι πολυ καρπερός μήνας...:).......όλες θα είμαστε παράλληλα εγκυούλες.....πολλά φιλάκια...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και κάτι ακόμη......δεν μπορώ να σας αφήσω και εγώ.....θα ειμαι μαζί σας διαρκώς.......με βοηθήσατε πολυ ψυχολογικά όταν ήμουν στα κάτω μου και στις μαύρες μου, οπότε είναι ανέντιμο να σας αφήσω τώρα.......:)...με τίποτα....θα είμαι δίπλα σας και θα αναμένω τα χαρμόσυνα νέα σας..;).....πολλά γλυκά φιλάκια και ένα δυνατό

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ....

να σας κολλήσουμε όλες σύντομα.....:)....και να είμαστε εγκυούλες παράλληλα..;)......σας φιλώωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε;τουιγγι μου σε νιωθω..ετσι ημουν κι εγω τον προηγουμενο μηνα...δυστυχως οι αντρες μας ζοριζονται να μας καταλαβουν σε αυτο..υποφερουν κι εκεινοι και νιωθουν τυψεις...εμεις τον προηγουμενο μηνα για πρωτη φορα στη σχεση μας πιασαμε πατο ..γι αυτο δεν ηθελα να συνεχισω..δεν ηθελα να εχω ενα παιδι και να ειμαι χαλια με τον καλο μου...ολα θα φτιαξουν αλλα ειναι ψυχοφθορο..θα πεσουν οι τονοι και θα τα βρειτε...ειναι που ποναει και τους δυο..

τζανολινο ηρεμησες;ροουζ περιμενω να κοκκινισεις αμεσα επισης...ολες!!!εδω θα μεινουμε να φυσαμε ως το τελος...μικι αναστασια..γεια σας και χαρα σας!!!πως παει; εγω εχω αρχισει κατι ζαλαδες..απο χτες βραδυ...τωρα ξεκουραζομαι γιατι πολυμιλησα σημερα και μετα ζαλιστηκα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΥΙΤΙ ΜΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΜΙΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ......ΜΙΚΙ ΚΟΥΑΝΤΟ ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΟ ΠΟΣΤ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ Κ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΛΕΜΕ!!!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΟΛΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastasia και miki τωρα εμαθα τα ευχαριστα και μετα απο το cuandaκι

00028.gif

Να εχετε ολες μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και να μας ριχνετε μπεμποσκονη μηπως και κολλησουμε γκαστριτιδα.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλημερα!!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

θελω να ευχαριστησω τα κοριτσια, μεσα απο την καρδια μου για την στηριξη και την αγαπη τους αν και δεν εχω προλαβει να τα διαβασω ολα.... Η αληθεια ειναι οτι χρειαζομουνα λιγο χρονο να ηρεμησω και να σκεφτω τα επομενα βηματα μετα απο αυτο. Ακομα οριστικες αποφασεις δεν εχω παρει παντως προς το παρον και για το επομενο 2 μηνο θα το αφησω εντελως το θεμα να αφησω και τον οργανισμο μου να ηρεμησει απο τα φαρμακα. Ο γιατρος μου ειπε οτι ηταν καθαρα ατυχια και τιποτα αλλο, διατηρω σοβαρες επιφυλαξεις ως προς τις εξετασεις που ενδεχομενα δεν εγειναν.. Θα το ψαξουμε περαιτερω και με αλλους γιατρους ισως..

ενα μεγαλο ευχαριστω για τα P.M που πηρα απο πολλα κοριτσια πραγματικα με γεμισαν αγαπη και αισιοδοξια!! :x:x:x:x

και φυσικα συγχαρηρια στα κοριτσια μας Cuando, Anastasia,Miki @};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

να προσεχετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλαράκια καλημέρα,Mikiiiiiiiii,Anastasiaaaaaaa συγχαρητήρια κούκλιτσες μου, να έχετε τέλεια τελειόμηνηεγκυμοσύνη, όλα να πάνε κατ ευχή.

Σια καλή δύναμη κουκλίτσα μου, έχε πίστη και όλα θα γίνουν. Λίγο ακόμη υπομονή κάνε.

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες πολύ.

Myriam σε ευχαριστώ πολύ με βοήθησες ναπροετοιμαστώ και να ξέρω περίπου τιμου γίνετε.

Την Τρίτη το απογευμα θα κάνω την εξέταση καιαντρας μου το πρωί. Ευχομαι να είναι δυνατός τουλάχιστον εκείνος.

Μαρικάκι σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου. Δεν θα το ξεχάω. Αυριο το πρωί θα πάρω την προετοιμασία σε ένα φάρμακο που μου είπαν να ΄παρω.

Σας αγαπώ όλες.

Ο Θεός είναι μεγάλος. Έχει και για μένα φυλάξει μωράκι, το ξέρει πόσο το θέλω. Προσευχομαι κάθε μέρα για μένα και για όλες τις κοπέλες που παλευουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lil μου....σε ευχαριστώ θερμά για τις ευχές σου καλή μου....σύντομα εύχομαι να φουσκώσει και η δική σου κοιλίτσα από το νινάκι σου....:)....πολλά πολλά ευχαριστώ...:)

ΣΙΑ μου....καλημέρα και καλώς μας ήρθες πάλι....σε ευχαριστώ ολόψυχα για τις ευχές σου και αντεύχομαι να σε οπλίσει η Παναγίτσα με δύναμη και υπομονη να κάνεις μια νεα προσπαθεια πετυχημένη και με το καλό να σου φέρει ο πελαργός το πολυπόθητο σποράκι στην κοιλίτσα σου....πολλά φιλάκια...:)

morouli μου σε ευχαριστώ και σένα με την σειρα μου για τις ευχες σου....ότι καλύτερο και σε σενα με ένα νινάκι στην αγκαλιά σου...:)

και για να μην ξεχνιόμαστε.....

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ....

με όλη μου την αγάπη.....:)...να γεμίσουμε μπεμπεδόσκονη όλες μας...:))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

siaaaaaaa :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-* irthes k mosxobolise to foroum :lol::lol::lol:

pera apo ti plaka...xairomai poly pou gyrises giati i apousia sou de palebotan allo :D eisai dynati k tha ta katafereis...exeis poly dynami tin opoia thaymazw k efxomai na apoktisw k egw!!!!ksereis poly oti aksizeis mia yperoxi oikogeneia k eimai sigouri oti tha tin apoktiseis :):):):)

k teleiwnontas.......

KALIMERAAAAAAA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σιααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!επιτελους!!!!!!!!!!!!!ηρθες!!!!!!!!!! [smilie=wav.gif] τωρα θα σε φυσηξουμε ολες μαζι και η επομενη προσπαθεια θα ειναι η πιο τυχερη του κοσμου!!!!!!!!!!!!!!!!ολα θα γινουν θα δεις..μην απελπιστεις..και ξεκινα το επομενο βημα..!!!!!!!!ειναι θεμα τυχης και ατυχιας..θυμασαι που τα λεγαμε;θα γινει ομως συντομα..κατι πηρε μπρος..ειναι που ειναι ανοιξη και τα λουλουδια ανθιζουν!!!!!!!!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοριτσια μου, καθε εμποδιο για καλο και ο επιμενων νικα ετσι??????? :ymsmug::ymsmug::ymsmug::ymsmug:

εσεις οι εγκυουλες προσοχη τωρα !!!!!!! και μης σας χασουμε ετσι??? :((:((:((:((

:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμενα!!!!!

Σιααααααααααααα καλως ηρθες γλυκια μου!!!!! :YMHUG::YMHUG::-*:-*:D:D

Σιγουρα χρειαζεσαι το χρονο σου για να ξαναβρεις τους ρυθμους σου!

Χαλαρωσε λοιπον για να εχετε καθαρο μυαλο πριν ξαναναρχισετε παλι...Σου ευχομαι η προσπαθεια σας αυτη τη φορα να ειναι τυχερη μεσα απο την καρδια μου,πιο μεσα δεν γινετε!! :YMHUG:

Τwiggy μου ολα τα ζευγαρια δοκιμαζοντε σε τετοιες φασεις δυστυχως...Θα περασει γλυκια μου ας μην τα περνουμε τις μετρητις ,ε?...ριξτε το και λιγο εξω....να κανετε οτι σας ευχαριστει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι twiggy μου.......όλοι περνάμε τις φάσεις μας...και επειδή τα περνάμε μόνοι μας, εννοώντας το ζευγάρι αποκλειστικά, είναι λογικό και αναμενόμενο να ξεσπάει ο ένας στον άλλον....αλλά κατα βάθος η αγάπη είναι τόση μεγάλη, που όλα ξεπερνιούνται καλή μου.....μια αγκαλίτσα και όλα θα γίνουν...:).....μην ξεχνάς ότι είσαστε ένα σώμα, μία ψυχή...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΑ μου....δεν έχουμε να πάμε πουθενά......εδώ θα μείνουμε....στο πλευρό σας...δίπλα σας.......αναμένουμε όπως και εσείς τα χαρμόσυνα...:)...πολλά φιλάκια...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CUANDO moyoyoyoyoyy!!!!!!!ANASTASIA moyoyoy!!!πολλα πολλα συγχαρητηρια βρε!!!αντε ολες ναχουμε καλη εγκυμοσυνη και υγιη μωρακια!!ΜΙΚΙ επισης με το καλο!καλε γιναμε πολλες!!!!μπραβο μας αντε και οι υπολοιπες τωρα πολλες πολλες ευχουλες για μεγαααααλες κοιλιτσες!!!! :x:x:x:x [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kimon πηγαίνεις στο Forum, Edit signature και το αντιγράφεις στο κουτάκι.

ΣΙΑ μου, καλώς ήρθες πίσω... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Εγκυούλες μας, το νού σας στα σποράκια... ξεκούραση, φαγάκι και πάλι ξεκούραση... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!!!! ΣΙΑΑΑΑΑΑ ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕΣ!!!!!!!! ΙΣΩΣ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΝΑ ΜΕ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΜΕΛΟΣ..ΕΠΕΙΔΗ ΜΠΙΚΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΠΟΥ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ...ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΜΠΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΞΕΡΩ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΘΕΩΡΩ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΟΥ!!ΓΤ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΤΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΣΤΥΡΙΞΑΤΕ ΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΠΑΛΙ ΧΑΡΙΚΑΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΟΥ!! ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΕΓΚΑΤΑΛΥΨΩ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΜΠΑΙΝΩ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΩ ΝΕΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΕΚΟΜΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΛΥΠΗ ΣΑΣ/ΜΑΣ!!! ΟΛΕΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!!ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Ο ΩΡΑ ΜΑΣ!!!!! ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΟ!!! ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΑΥΤΟ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ!!!! ΓΙ ΑΥΤΟ ΜΗΝ ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΤΕ!!! ΚΑΙ ΕΓΩ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ!!! ΚΑΙ ΕΥΛΟΓΩ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΓΙ ΑΥΤΟ!!!!!!! ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΕΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΙΑ ΜΟΥ,ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΑΛΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!

Πως είναι οι καινούριες εγκυούλες?????

Τι ευχάριστα που είναι όλα τα καλά νέα!!!

Αντε να παίρνουμε όλες σειρά με την βοήθεια της Παναγίας!!!

Εύχομαι όλες μας να χουε δύναμη και αισιοδοξία!!! Και να γίνουμε γρήγορα μανούλες!!

Φιλιά Πολλά σε όλες και καλό απόγευμα!!

Εγω αναμένω σε 1,5 εβδομάδα να δουμε αν θα έρθει ...!!! Να μην έρθει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...