Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΕΡΕΥΝΑ


Recommended Posts

χα, χα Ανδριάνα καλά τα λες. Γι' αυτό είπα οτι δεν διάβασα το αρχικό μήνυμα, αλλά ρε παιδί μου, πολύ κράξιμο πέφτει. Γιατί τόόσο πολύ πια;; Εχω διαβάσει και πιο λογικά πράγματα, και πάλι το κράξιμο εκεί.

Τέλος πάντων, σ' ευχαριτώ που με άφησες να σε διαβάσω ε; ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σπατα Κάρι (καλέ που το σκέφτηκες αυτό το όνομα???)

Το το είναι λογικό και τι όχι άστο μπορεί αυτό που είναι λογικό για εσένα για εμένα να είναι παράλογο και το αντίστροφο :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Και το κράξιμο καλό είναι μας κάνει πιο δυνατούς καμιά φορά ίσως να είναι καλύτερα να σου λένε την αλήθεια παρά να σε χαϊδεύουν με ψέματα.

Καλέ πως τα λέω έτσι????

Χειροκροτήστε με ....................................................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα, χα ΑΝΔΡΙΑΝΑ χαίρομαι που "με χρησιμοποιείς" μου το' χες δηλώσει άλλωστε. Να' σαι καλά να χαίρεσαι την κουκλίτσα σου.

Ήθελα να πω το εξής, δεν διάβασα το αρχικό μήνυμα, κι έτσι η γνώμη μου είναι "μεσες άκρες" αλλά θα την πω γιατί ο καθένας εδώ μέσα δεν λέει απλώς τη γνώμη του, λέει το μακρύ, το κοντό και το ανάποδό του.

Γράφει κάποιος ότι θέλει να κάνει μία έρευνα. Θέλω να συμμετάσχω; Απαντώ. Δεν θέλω; Αγνοώ το μήνυμα. Γιατί είναι τόσο δύσκολο;; Δεν ξέρω την κοπέλα που άνοιξε το θέμα και ξαναλέω, δεν διάβασα το πρώτο μήνυμα γιατί δεν πρόλαβα και έχει σβηστεί. Ακόμα και αν έβρισε, εμένα δε με αφορά και το παραβλέπω. Αλλά αυτό το να κάνω τον έξυπνο στα πάντα, τι να πω, δεν το' χω ξαναζήσει και συγνώμη κιόλας.

Θίγεστε με το παραμικρό και είναι λες και περιμένετε στη γωνία με την παντόφλα.

Με γεια σας με χαρά σας, αλλά κι εμένα με' γεια μου με χαρά μου λοιπόν.

Τα γράφω αυτά γιατί; γιατί έχω κι εγώ απορίες, κάποιες παρόμοιες με κάποια κορίτσια, κάποιες που δεν έχουν θιχτεί σαν θέματα. Σκιάζομαι να ανοίξω θέμα! Έλεος!!

Να πάω δηλαδή στις ΜΑΜΑΔΕΣ ΟΚΤΩΒΡΗ 09, το λέω επειδή το βλέπω σαν θέμα στα δεξιά μου, και εντελώς τυχαία, και να λέω βλακείες; αφού εγώ έχω μικρότερο παιδί..

Και πάλι, ευχαριστώ που με διαβάσατε ( ;) Ανδριάνα ;) )

Εγω απο αυτό που λέτε θα κρατήσω το εξής: "Γράφει κάποιος ότι θέλει να κάνει μία έρευνα. Θέλω να συμμετάσχω; Απαντώ. Δεν θέλω; Αγνοώ το μήνυμα. Γιατί είναι τόσο δύσκολο;; "

Αυτό ρωτάω λοιπόν και εγώ. Γιατί ειναι τόσο δύσκολο????????

Και σχετικά με αυτό που λέτε " γιατί έχω κι εγώ απορίες, κάποιες παρόμοιες με κάποια κορίτσια, κάποιες που δεν έχουν θιχτεί σαν θέματα. Σκιάζομαι να ανοίξω θέμα! Έλεος!! "

να ξέρετε οτι την ίδια απορία έχω και εγώ. Λες και το δικαίωμα στην ελευθερία του λόγου δεν αποτελέι πια κοινωνικό αγαθό γι'αυτήν την χώρα και δεν είναι συνταγματικά κατοχυρωμένο.

Και τέλος σχετικά με το "Ήθελα να πω το εξής, δεν διάβασα το αρχικό μήνυμα, κι έτσι η γνώμη μου είναι "μεσες άκρες" αλλά θα την πω γιατί ο καθένας εδώ μέσα δεν λέει απλώς τη γνώμη του, λέει το μακρύ, το κοντό και το ανάποδό του. " Εγώ ένα έχω να πώ...

Οι απόψεις είναι σαν τις τρύπες.......ο καθένας έχει και απο μια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τρύπες ε ;; :lol::lol::lol:

αχ τι μου θύμησες τώρα...

Τότε τι κρίμα, τι κρίμα, τι κρίμα

παντού περισσεύεις και παντού ξεψυχάς

τότε τι κρίμα, τι κρίμα, τι κρίμα

δε χωράς πουθενά, δε χωράς πουθενά

τότε τι κρίμα, τι κρίμα, τι κρίμα

παντού περισσεύεις και παντού ξεψυχάς

τότε τι κρίμα, τι κρίμα, τι κρίμα

δε χωράς πουθενά, πουθενά, πουθενά

πουθενά

(Τρυπες - Δε χωράς πουθενά ;) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif]

καμια σχεση με το θεμα ...χορευω με τισ τρυπες :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ χορευω με τις τρύπες ήταν το αγαπημένο μου συγκρότημα!!!!!!!!!!!!!

[smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif]

Minie όπως κάθε ένα μπορεί να κάνει μια έρευνα έτσι και καθένας μπορεί να την σχολιάζει θετικά ή αρνητικά.

Έχω όμως 2 απορίες που αν θέλεις μπορείς να μου απαντήσεις

1) γιατί έσβησες τις απαντήσεις σου???

2) αυτό με τις τρύπες το είπε κάποιος γνωστός ή το έβγαλες συμπέρασμα εσύ από κάποια έρευνά σου????????????????? :-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΑΑΑΑΑΑ ΠΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ.............. [smilie=wav.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif]

Ρια [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif] =))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...