Μετάβαση σε περιεχόμενο

να περιμενω ή να κανω αποξυση???


Recommended Posts

Κουκλιτσα, η δευτερη χοριακη θα ειναι δευτερα πρωι. Η περιοδος ειναι 33-34 ημερων αλλα τελευταια φορα ειχα κεθυστερηση 9 ημερων.Αν το εμβρυο εχει σταματησει να εξελισσεται μπορουν να παραμεινουν τα επιπεδα χοριακης εκει που ειχε φτασει? Σε τι επιπεδα θα πρεπει να εχει φτασει ως τη Δευτερα αν κυλαει κανονικα?

Πολυ δυσκολη η αναμονη :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 176
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:lol: .:lol: . PAOLA KALIMERA XARIKA POLI MOLIS EIDA TIS TIMES TIS XORIAKIS SOU NA DEIS OTI OLA MAOLA 8A EINAI MIA XARA TORA TO POSO 8A ANEVEI I XORIAKI DEN KSERO DISTIXOS NA SOU APADISO ALLA EIMAI SIGOURI OTI 8 AANEVEI K AFTO EINAI TO ZITOUMENO PERIMENOUME TA EFXARISTA NEA SOU KORITSAKI MOU K MIN ANXONESE GIATI MESA MOU PISTEVO OTI OLA EINAI MIA XARA APO TIN ARXI TO PISTEVA DILADI ALLA TESPA I PANAGIA MAZI SOU PAOLA MAS EKANES NA EXOUME ENA OMORFO PROINO .

NA EISAI AISIODOKSI GIATI 8A DEIS OTI I PANAGIA EINAI K 8A EINAI MAZI SAS :silly: :silly: :silly: KALI SOU MERA.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol: .:lol: . PAOLA KALIMERA XARIKA POLI MOLIS EIDA TIS TIMES TIS XORIAKIS SOU NA DEIS OTI OLA MAOLA 8A EINAI MIA XARA TORA TO POSO 8A ANEVEI I XORIAKI DEN KSERO DISTIXOS NA SOU APADISO ALLA EIMAI SIGOURI OTI 8 AANEVEI K AFTO EINAI TO ZITOUMENO PERIMENOUME TA EFXARISTA NEA SOU KORITSAKI MOU K MIN ANXONESE GIATI MESA MOU PISTEVO OTI OLA EINAI MIA XARA APO TIN ARXI TO PISTEVA DILADI ALLA TESPA I PANAGIA MAZI SOU PAOLA MAS EKANES NA EXOUME ENA OMORFO PROINO .

NA EISAI AISIODOKSI GIATI 8A DEIS OTI I PANAGIA EINAI K 8A EINAI MAZI SAS :silly: :silly: :silly: KALI SOU MERA.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκια μου Μινα, σ'ευχαριστω παρα πολυ για τα λογια σου. Ποσο ελπιζω αλλα και ποσο φοβαμαι, ξερετε ολες σας, εχει περασει η καθε μια τον γολγοθα το δικο της. Εγω ειμαι δουλεια και ο φιλος μου θα ακυρωσει το ραντεβου της αποξεσης αλλα εχω μεγαλη περιεργια να δω τι θα πει ο γιατρος για την τιμη της β-χοριακης... :dry: αν και δε θα ξαναπαω σάυτον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκια μου Μινα, σ'ευχαριστω παρα πολυ για τα λογια σου. Ποσο ελπιζω αλλα και ποσο φοβαμαι, ξερετε ολες σας, εχει περασει η καθε μια τον γολγοθα το δικο της. Εγω ειμαι δουλεια και ο φιλος μου θα ακυρωσει το ραντεβου της αποξεσης αλλα εχω μεγαλη περιεργια να δω τι θα πει ο γιατρος για την τιμη της β-χοριακης... :dry: αν και δε θα ξαναπαω σάυτον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ παολα μου καλημερα ηθελα και εγω με τη σειρα μου να σου ευχηθω να σου πανε ολα μια χαρα...θα το δεις.....φιλακια πολλα.....χαρηκα πολυ για σενα και το φασολακι στην κοιλιτσα σου.....αντε περιμενουμε νεα σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ παολα μου καλημερα ηθελα και εγω με τη σειρα μου να σου ευχηθω να σου πανε ολα μια χαρα...θα το δεις.....φιλακια πολλα.....χαρηκα πολυ για σενα και το φασολακι στην κοιλιτσα σου.....αντε περιμενουμε νεα σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παόλα πολυ χάρηκα για τα νέα σου :) . Ελπίζω τη Δευτέρα να υπάρξει η ανάλογη αύξηση , και με τον πρώτο υπέρηχο που θα κάνεις να πας να του τον τρίψεις στα μούτρα του γιατρού που ήθελε να κάνεις απόξυση. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παόλα πολυ χάρηκα για τα νέα σου :) . Ελπίζω τη Δευτέρα να υπάρξει η ανάλογη αύξηση , και με τον πρώτο υπέρηχο που θα κάνεις να πας να του τον τρίψεις στα μούτρα του γιατρού που ήθελε να κάνεις απόξυση. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Πάολα μου καταπληκτικά νέα ….ΜΠΡΑΒΟ …ΜΠΡΑΒΟ….ΜΠΡΑΒΟ……είδες πώς μπορούν όλα να είναι ένα λάθος ………….αχ τέλεια δεν ξέρεις πόσο χάρηκα με τα νέα σου ……….ΟΛΑ ΚΑΛΑ θα πάνε …..να είσαι ήρεμη ………

Εγώ έκανα χοριακή μετά από 48 ώρες την ίδια ώρα μετά την πρώτη φορά ( δείχνει λένε αν είναι καλά τα αποτελέσματα ) …..γιατί μα μην κάνεις το Σάββατο ξανά ? ………..ρώτησες το γιατρό σου ? ……….για να ξε αγχωθείς στο λέω ………….. και να μην πάς στον πρώτο γιατρό ………….θα είναι ψυχοφθόρο …αχ δεν ξέρω κάποιες φορές το σκέφτηκα και εγώ να πάω να της δήξω το μωράκι που ήθελε να μου πάρει …………αλλά μην πάς …..

Περιμένω τα νέα σου με αγωνία ……..

Μακάρι να έχεις την δική μου κατάληξη κοπέλα μου ……στο εύχομαι από τα βάθη της ψυχής μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Πάολα μου καταπληκτικά νέα ….ΜΠΡΑΒΟ …ΜΠΡΑΒΟ….ΜΠΡΑΒΟ……είδες πώς μπορούν όλα να είναι ένα λάθος ………….αχ τέλεια δεν ξέρεις πόσο χάρηκα με τα νέα σου ……….ΟΛΑ ΚΑΛΑ θα πάνε …..να είσαι ήρεμη ………

Εγώ έκανα χοριακή μετά από 48 ώρες την ίδια ώρα μετά την πρώτη φορά ( δείχνει λένε αν είναι καλά τα αποτελέσματα ) …..γιατί μα μην κάνεις το Σάββατο ξανά ? ………..ρώτησες το γιατρό σου ? ……….για να ξε αγχωθείς στο λέω ………….. και να μην πάς στον πρώτο γιατρό ………….θα είναι ψυχοφθόρο …αχ δεν ξέρω κάποιες φορές το σκέφτηκα και εγώ να πάω να της δήξω το μωράκι που ήθελε να μου πάρει …………αλλά μην πάς …..

Περιμένω τα νέα σου με αγωνία ……..

Μακάρι να έχεις την δική μου κατάληξη κοπέλα μου ……στο εύχομαι από τα βάθη της ψυχής μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, ΕΛΜΠΟ! Σ'ευχαριστω πολυ!!

Ποτέ στο δρομο δεν με συγκινουσαν τρελα τα μωρα οπως ειναι οι αλλες κοπελες. Αλλα τωρα ειμαι ετοιμη να δωσω μαχη για να ζησει το σπορακι!!!Εχεις δικιο, Ελμπο, ισως καλυτερα να μην περιμενω Δευτερα αλλα να κανω το Σαββατο.:)

Σας φιλω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, ΕΛΜΠΟ! Σ'ευχαριστω πολυ!!

Ποτέ στο δρομο δεν με συγκινουσαν τρελα τα μωρα οπως ειναι οι αλλες κοπελες. Αλλα τωρα ειμαι ετοιμη να δωσω μαχη για να ζησει το σπορακι!!!Εχεις δικιο, Ελμπο, ισως καλυτερα να μην περιμενω Δευτερα αλλα να κανω το Σαββατο.:)

Σας φιλω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠαολαΚυπ έγραψε:

Αχ, ΕΛΜΠΟ!.............

Εχεις δικιο, Ελμπο,.........

Πάολά μου δεν με λένε ΕΛΜΠΟ :P το διαβάζω και γελάω συνέχεια…:) :) …..μου θημίζει την κούκλα ΜΠΙΜΠΙ-ΜΠΟ :silly: :silly: …..λέγε με απλά Ελένη ή ΕΛΝΤΟ στην ακριβή μετάφραση του αγγλικού …..

Το λέω με χιούμορ μην με παρεξηγήσεις……….:blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠαολαΚυπ έγραψε:

Αχ, ΕΛΜΠΟ!.............

Εχεις δικιο, Ελμπο,.........

Πάολά μου δεν με λένε ΕΛΜΠΟ :P το διαβάζω και γελάω συνέχεια…:) :) …..μου θημίζει την κούκλα ΜΠΙΜΠΙ-ΜΠΟ :silly: :silly: …..λέγε με απλά Ελένη ή ΕΛΝΤΟ στην ακριβή μετάφραση του αγγλικού …..

Το λέω με χιούμορ μην με παρεξηγήσεις……….:blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωστα :laugh: ο Ελμπο ηταν απο τον αρχοντα των δαχτυλιδιων :laugh:

Ενταξει, Ελενη ή Elbo αν προτιμας. Ξανθια κ εγω ξερεις ...:blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωστα :laugh: ο Ελμπο ηταν απο τον αρχοντα των δαχτυλιδιων :laugh:

Ενταξει, Ελενη ή Elbo αν προτιμας. Ξανθια κ εγω ξερεις ...:blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠαολαΚυπ έγραψε:

Σωστα :laugh: ο Ελμπο ηταν απο τον αρχοντα των δαχτυλιδιων :laugh:

Ενταξει, Ελενη ή Elbo αν προτιμας. Ξανθια κ εγω ξερεις ...:blush:

Ξανθιά είσαι πουλάκι μου :P :P :P :P αυτά τα λένε νωρίτερα

Συγνώμη για τις ξανθές πλάκα κάνω :silly: σας αγαπώ :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠαολαΚυπ έγραψε:

Σωστα :laugh: ο Ελμπο ηταν απο τον αρχοντα των δαχτυλιδιων :laugh:

Ενταξει, Ελενη ή Elbo αν προτιμας. Ξανθια κ εγω ξερεις ...:blush:

Ξανθιά είσαι πουλάκι μου :P :P :P :P αυτά τα λένε νωρίτερα

Συγνώμη για τις ξανθές πλάκα κάνω :silly: σας αγαπώ :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να πω σε ολα τα κοριτσια ποσο χαιρομαι για τα καλα σας λογια και αισιοδοξια αλλα εγω δυδτυχως φοβαμαι να ειμαι τοσο αισιοδοξη...:blush:

Αφου δεν ακουσαμε καρδουλα ακομη... Κι αυτο ειναι το πιο σημαντικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να πω σε ολα τα κοριτσια ποσο χαιρομαι για τα καλα σας λογια και αισιοδοξια αλλα εγω δυδτυχως φοβαμαι να ειμαι τοσο αισιοδοξη...:blush:

Αφου δεν ακουσαμε καρδουλα ακομη... Κι αυτο ειναι το πιο σημαντικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠαολαΚυπ, Ειλικρινα ανατριχιασα διαβαζοντας τα νεα σου...

ΜΑΚΑΡΙ....ΜΑΚΑΡΙ.... μεσα απο την καρδια μου να πανε ολα καλα.

Και γιατι να μην πανε δηλαδη?

Οσον αφορα στις τιμες της Β-Χοριακης, διαβασα(αλλα δεν το διασταυρωσα)

οτι οι τιμες της, ανεβαινουν καθε 48-60 ωρες....(εγραψα: "τιμες β-χοριακης" στο google...και εβγαλε διαφορα αποτελεσματα)

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ....Φιλια:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠαολαΚυπ, Ειλικρινα ανατριχιασα διαβαζοντας τα νεα σου...

ΜΑΚΑΡΙ....ΜΑΚΑΡΙ.... μεσα απο την καρδια μου να πανε ολα καλα.

Και γιατι να μην πανε δηλαδη?

Οσον αφορα στις τιμες της Β-Χοριακης, διαβασα(αλλα δεν το διασταυρωσα)

οτι οι τιμες της, ανεβαινουν καθε 48-60 ωρες....(εγραψα: "τιμες β-χοριακης" στο google...και εβγαλε διαφορα αποτελεσματα)

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ....Φιλια:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...