Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΣΑΟΥΣΟΚΟΛΑΤΟΜΑΝΟΥΛΑ 2008-Νο13 & Η ΤΡΕΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 967
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

οχι μωρε αλλα ξερω εγω επειδη χαριζει τοσο χρησιμα πραγματα μου εκανε εντυπωση....

καλα εμενα μην με ακους ειμαι κ λιγο καχυποπτη γενικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι μωρε αλλα ξερω εγω επειδη χαριζει τοσο χρησιμα πραγματα μου εκανε εντυπωση....

καλα εμενα μην με ακους ειμαι κ λιγο καχυποπτη γενικα

Δεν έχεις κι άδικο όμως…..

Εγώ θα ήμουν λίγο επιφυλακτική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν μπορω να καταλαβω πως ενα ανθρωπος μπαινει σε μια διαδιακασια να χαριζει τετοια πραγματα δεν ειναι κατι παιδιου να πεις οτι μπορει σε καποια να ειναι χρησιμα.....

να τις πιανανε τοσο χωρο κ να μην ηθελε να τα πεταξει η να μην τα ηθελε να τα δωσει σε καποιον απο το περιβαλλον της κ να ειπε να τα δωσω εδω???

ουτε καν τα πουλαγε να πεις οτι ειχε αναγκη απο χρηματα!!!!!!!!!!!!!!!

δεν ξερωωω κουλοοοοοοοοοοοοοοο :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσχετο αλλά θα λείπει σήμερα η μικρή το μεσημέρι και λέω να κάνω εκπληξη :roll::roll: στον Σωτήρη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θα βάλω και κεριά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

Θα τρελαθεί δεν θα το περιμένει μέρα μεσημέρι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι μωρε τσαμπα σεναρια μπορει να κανουμε ....δυστηχως μας εχει κανει η ζωη πολυ καχυποπτους παλια ουτε που θα το σκεφτομασταν κατι τετοιο....

εβαλα το φαι στο φουρνο ολεεεεεεεεεεεεεεεε

καλα θα κανεις ωραια αυτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσχετο αλλά θα λείπει σήμερα η μικρή το μεσημέρι και λέω να κάνω εκπληξη :roll::roll: στον Σωτήρη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θα βάλω και κεριά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

Θα τρελαθεί δεν θα το περιμένει μέρα μεσημέρι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Tέλεια!!!!!.....καλά να περάσετε!!!! [smilie=sex.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά βαριέμαι απίστευτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Άλλη 1.30 ώρα μου έμεινε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φαγητό έχω από χθες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Έχω και γλυκό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ για διαβάστε και πείτε μου τι εννοεί:

συστημενα με χρεωση δικη σου εννοεις?

17 Μαρ 2011, 02:14 μμ solatma Διαγραφή Μηνύματος

ναι αυτό εννοώ

18 Μαρ 2011, 04:28 μμ ΑΝΔΡΙΑΝΑ Διαγραφή Μηνύματος

δεν ειδα το μηνυμα σου! το εστειλα την παρασκευη με χρεωση απλο κοστισε 2.30 ευρω. αν θες οταν το παραλαβεις απλα στειλε μου τα γραμματοσημα...αν γινεται τα ειναι πολλα χαμηλης αξιας και οχι ενα των 2,30 ! ευχαριστω πολυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με πήρε τώρα τηλ και μου λέει το μεσημέρι θα φάω και θα φύγω έχει δουλειά με τον μπαμπά του στο περιβόλι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: μου ήρθαν κάτι γέλοια!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έφυγε το αφεντικό γιούυυυυυυυυπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif]

Καλέ η Βάσω δεν δουλευει σήμερα?????

Μωρε πότε θα φτιάξει εντελώς ο καιρός να τελειώνουμε.

Να φορέσουμε και τα καλοκαιρινά μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αλλά τώρα που το σκέφτομαι φτου και από την αρχή η καρνταρόμπα της Ανδριανας :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ καλε ειμαι πολυ χαρουμενη μολις μας εφτιαξα ενα blog εμενα κ του νικουυυυυυυυυυυυ.... :D:D:D:D

nikos-vickycook.blogspot.com

εχει δουλεια ακομα γιατι τωρα το μαθαινω εχω ακομαααααααα

δειτε το

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Δυστυχώς πολλές έχουμε περάσει 1 ή και παραπάνω απώλειες. Σαφέστατα νιώθω υπερτυχερη που έχω την μικρούλα μου, ευχαριστώ συνεχώς την Παναγία που μου την έφερε στην αγκαλιά μου υγιέστατη!!  Για την απόφαση του δεύτερου παιδιού τόσο σύντομα, νομίζω δεν θα άντεχα να στρώσει και να μεγαλώσει η μπέμπα και μετά να ξαναμπώ σε όλη τη φάση του νεογέννητου... Ξενύχτια, θηλασμός, κολικοί, δόντια 😱😱😱. Και εκτός αυτού αν όλα πάνε καλά ο σύζυγος θα πάρει μετάθεση για νησί σε 1-2 χρόνια και εκεί δεν ξέρω πόσο εύκολο θα είναι να βρω καλό γυναικολόγο να με παρακολουθεί. Θα πρέπει να πηγαινοερχομαι Αθήνα και κυρίως για τον τοκετό. Και τρίτον δεν θέλω να στείλω την μικρούλα μου σχολείο από τώρα για να επιστρέψω στη δουλειά. Η εγκυμοσύνη αυτή (χωρίς να το έχω υπολογίσει ειλικρινά) έρχεται με άδεια κυοφορίας ακριβώς όταν τελειώσει το 9μηνο που βρίσκομαι τώρα. Αυτό θα με διευκολύνει πάρα πολύ να πω την αλήθεια. Αλλά ναι δόξα τω Θεώ συλλαμβάνουμε με την πρώτη προσπάθεια κάθε φορά 🙏🙏  
    • Εμένα ο ιδιώτης μου είπε ότι θα τον κάνουμε και αυτόν τον υπέρηχο. Θα δω τι θα μου πει μεθαύριο και η γιατρός του δημοσίου.  Επιτέλους θα την ξανά δω μετά απο 6 εβδομάδες τη μικρή μου!  Καλημέρα και καλό μήνα να έχουμε κορίτσια μου!!!
    • Εύχομαι ολα να πάνε καλά!! Και να περάσουν γρήγορα οι μέρες...  
    • Το Doppler το μετράει και ο γιατρός σε έναν απλό υπέρηχο βλέπει τα βασικά (όπως πχ μετράνε και την αυχενική σε απλό υπέρηχο ) ο εμβρυολογος που θα σε κάνει Doppler βλέπει πολύ πιο αναλυτικά τα πράγματα και παίρνει πιο ακριβές μετρησεις που είναι πιο αξιόπιστες ( όπως και στη αυχενική )  για αυτό λέω ότι κάποιοι γιατροί δεν την ζητάνε την Doppler γιατί έχουν εικόνα είδη από τον υπέρηχο που σου κάνουν αυτοί.. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...