Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΣΑΟΥΣΟΚΟΛΑΤΟΜΑΝΟΥΛΑ 2008-Νο13 & Η ΤΡΕΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ


Recommended Posts

Θα κανω μια τουρτα με την Βικαρα και θα στην στειλουμε οσο για το μιξερ

εεεεεε μωρε κατι θα κανουμε :lol::lol::lol::lol:

Η καλυτερα να στειλουμε μνμ την κοπελα που χαριζει πραγματα μπας και εχει

κανενα μιξερ για να σου το στειλουμε :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 967
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσαρεςςςςςςςςς παω να ετοιμαστω γιατι θα φυγουμε κατα τις 6μιση....

σας φιλω σταυρωτααααααααααααααααααα

βασω καλο σκ και καλη ξεκουραση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

βικακυ αν δεν τα πουμε το βραδυ θα σε παρω τηλ αυριοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ καλα να περασετε στο παρτακι.........

Βικουλινι οντως φτου σου που δεν θα μας ελεγες αν δεν θα ρωτουσε η Βικυ :lol:

Εγω καθομαι 3μερο οποτε θα μπω σιγουρα αυτες τις μερες να βλεπω τα νεα σας

και να σας γραφω.....

Αλλη μια ωριτσα και φευγωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι στην δουλειά είμαι πριν από λίγο ήρθα αλλά ακόμα καλά δεν έχω ξυπνήσει :D

ΠΟλύ ωραία μέρα έχει σήμερα ελπίζω να είναι έτσι και το ΣΚ.

Αύριο λέμε με μια φίλη μου να πάμε τις μικρές που έχει μια παιδική παράσταση ο Παπουτσομένος γάτος. Το μόνο που φοβάμαι είναι να μην κολήσουμε τίποτα. Αλλά θέλω να πάμε γιατί θα είναι ωραία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να κολησετε καλε πανε το κοριτσι στην παρασταση να περασετε καλα.....

Εχει ωραια μερα αλλα να δουμε για ποσο ειπε θα αλλαξει ο καιρος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol: Πεθανα στο γελιο με τον τιτλο!!!! Μας ταιριαζει απολυτα!!!!

Καλοριζικο να ειναι και αυτο το τρενακι και μονο χαρες να εχει!!

Σημερα ηρθε η πεθερα και κρατησε τα μικρα και εγω πηγα γυναικολογο και μετα σουπερ μαρκετ. Εβαλα πρωτη φορα αυτην την τριμηνιαια αντισυληπτικη ενεση για να μην μου ερχεται περιοδος και ο θεος βοηθος. Μου ειπε οτι μπορει να βγαλω σπυρακια και να μου ανοιξει η ορεξη! Και αλλο της λεω? :lol::lol: Φακες εκανα σημερα, το σηκωνει ο καιρος που βρεχει παλι :twisted:

Δεν διαβασα τιποτα απο το παλιο τρενακι.

Βικουλινι ο μικρος ειναι αρρωστος? Περαστικα του! Εσυ πως εισαι?

Βασουλα τι κουκλο γιο εχεις!! φτου φτου!!!! Τι γλυκο εκανες?

Αναστασια φοραει και μαυρο μοδατο σλιπακι ο Σπυρακος!! Θα τρελαθω!!! :D Πολυ ψηλωσε φτου φτου κουκλι ειναι!!

Βικακι μου τελεια τα νυχια! Τα ειδα χθες βραδυ αργα! Ειδια του χεριου!!! Εγω ρε γμτ βαφω και τα πετσακια. Ξεκιναω απο πολυ πισω...να δω πως θα καταφερω να τα κανω σωστα καμια φορα! Ντιπ για ντιπ ειμαι! :lol::lol:

Τι αλλα? Εχω ενα κεφαλι καζανι...τα λεμε αργοτερα! φιλακια σε οοοοολες!!!

Αιντεεεε ειχα γραψει το μηνυμα το μεσημερι κατ της 2, παταω υποβολη και παω σε αλλη σελιδα και μετα το εκλεισα αποτομα λογο παυλου...τωρα ειδα οτι το μηνυμα δεν το πηρεεεε!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανοίξατε καινούργιο πόστ και το φτάσατε στην 10η σελίδα... :o , φαντάζομαι δεν περιμένετε να τις διαβάσω όλες, μετά δεν πρόκειται να γράψω, θα με πάρει ο ύπνος.

Πάντως από μια γρήγορη ματιά όλες καλά είστε, και χαίρομαι γι αυτό.

Εγώ είμαι λίγο μπουκωμένη και έχω και λίγη καταρροή. Τα νεύρα μου με έχουν πιάσει... :evil:

Γενικότερα όμως ρε γμτ με έχει πιάσει μια βαρεμάρα άλλο πράγμα. Δεν έχω το κουράγιο να κάνω το οτιδήποτε. Θέλω να κοιμηθώ και ένα βράδυ σαν άνθρωπος...αλλά οι έννοιες δεν με αφήνουν, έτσι κάνω πολύ άστατο ύπνο με αποτέλεσμα να μην ξεκουράζομαι....και όπως πάντα το πρόγραμμα βαρύ.

Ουφφφφ.....τι θα κάνω με μένα???

Καληνυχτώ, δεν βλέπω και καμία για παρεούλα, οπότε πάω να διαβάσω το βιβλιαράκι μου μήπως και κοιμηθώ πιο εύκολα!!!

Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα τελικα μου ηρθε η περιοδος και ξεμπερδεψα,μου αρεσει που εκανα κ ονειρα!!!!δεν θα ξανακανω αλλα οταν εχω 5 μερες καθυστερηση με πιανει ο ενθουσιασμο μου βρε κοριτσια,εχω χασει επεισοδια με το τι γραφετε,θα τα διαβασω αυριο γιατι αποψε εχω πολυ πονοκεφαλο,φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικαρα χρονια πολλα να τα εκατοστησεις να χαιρεσε τη ομορφη οικογενεια σου ολες οι επιθυμιες σου ευχες μου!!!!!!!!!!!!!!!!

Να σε χαιρομαστε κ μεις :x:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικάκι μου χρονια σου πολλα! :x:x:x@};-@};-@};-@};-@};-@};-:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Να σε χαιρεται η οικογένεια σου και φυσικά και εμείς που λέει και 1η κολλητη πιο πάνω...

Τι κάνετεεεεε????

Εμεις ειμαστε καλά, ελπίζω το βράδυ, ξημερώματα για εσάς να μπω να σας γράψω κανενα νέο..

Σας σκέφτομαι πάντως να ξέρετε ε!

Φιλάκια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ειμαστε Βικάκι μου γλυκό, ημασταν άρρωστοι αλλά τωρα εχουμε ψιλοσυνέλθει..

Βγαίνω τα πρωινά βόλτα με τον Κώστα στην γειτονιά και ρε παιδιά ειναι πράγματικά πολύ ωραία! :D

Βεβαια εμείς μενουμε σε διαμέρισμα αλλά μιλάμε τα σπιτια που ειναι στην γειτονια ειναι τόσο τέλεια!

Κάθε μέρα πηγαίνω και σε άλλο σουπερ μαρκετ αλλα δεν το πολυευχαριστιέμαι γιατι ο Κώστας γκρινιάζει, βάζει τις φωνές και μας κοιτάνε περίεργα κάτι γιαγιαδες χαχα :o

Το σπιτι ειναι μεγάλο με πολλούς χωρους και γενικά πολυ λειτουργικό αλλα ειναι αδειο ακομη.. Θα το φτιάξουμε σιγά σιγά.. :?

Βικυ πως μου ειχες πει οτι κάνεις την sour cream γιατι εκανα τσιλι κον καρνε σημερα και το φάγαμε με sour cream. Επειδή θέλω να το σηκώσω στο blog, αν ειναι να βάλω την sour cream που φτιάχνεις μια και στην Ελλάδα δεν βρίσκεις sour cream εύκολα...

Ο καιρός ειναι πολυ καλός και αυριο θα ειναι πολυ κοντα το φεγγάρι στην γη λένε κάτι που γινεται κάθε 28 χρόνια.. Θα το δουμε αγκαλιά οικογενειακώς... ;):D

Τα φιλια μου κοριτσάκια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...