Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΣΑΟΥΣΟΚΟΛΑΤΟΜΑΝΟΥΛΑ 2008-Νο13 & Η ΤΡΕΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 967
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ετσι κω και εσας και με δινετε ελπιδες αντε να μας παει και κατι

καλα ολα στραβα ειναι μεχρι στιγμης......

Ε ρε γλεντια που θα κανουμε μετα ολες θα ερθετε στο μεγαλο μου κηπο και θα κανουμε

παρτι :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οντως ειναι πολυ δυσκολοι καιροι να πουλησεις τωρα και εμας το σπιτι αυτο

αυτος που θελει να το παρει ειναι αρκετα ματσωμενος εχει και αλλα σπιτια αγορασμενα

και τα νοικιαζει.....αλλα οι τιμες εχουν πεσει παρα πολυ

Εδω ο καιρος ειναι χαλια και απο βδομαδα ειπε βροχες και χιονια στα ορεινα

θα μας τρελανει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι κ εγω ετσι ακουσα αλλα απο τη τεταρτη αρχιζει η καλοκαιριααααααααααααααααααα αντε να δουμε....

βαριεμε....

καλα παντως εχουμε φτιαξει με το χαρη τρελα εργα τεχνης με τις πλαστελινης

εχουμε φτασει σε σημειο εγω να συνεχιζω κ εκεινος χοροπηδαει :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα εχθες με τρελανε ηθελε να βγουμε το βραδυ εξω να παρει τον φορτωτη

του και το φορτηγο να μαζεψει χωματα και να τα παει λεει στο δωματιο του

να παιξει.... :o:o

Αμαν εκανα να τον ηρεμησω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΩΡΑ ΛΥΣΑΞΤΕ ΣΟΚΟΤΣΑΟΥΣΕΣ ΕΧΕΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΝΑ ΓΕΜΗΣΕΤΕ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;;;;;

ΚΑΛΕ ΠΟΣΑ ΓΡΑΨΑΤΕ;;;;;;;;;;ΤΟ 14 ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΛΟΜΑΝΟΥΛΕΣ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΞΑΝΑΕΚΑΝΕ ΕΜΕΤΟ!!

ΣΗΜΕΡΑ ΕΛΙΩΣΑ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΘΑΡΗΣΑ,Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΝΟ :(

ΒΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ!!!ΕΥΧΟΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗ ΚΑΡΔΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΕΠΙΘΥΜΗΤΕ Κ ΤΑ ΟΝΕΙΡΕΥΕΣΤΕ!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΟΓΙΟ , ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ!!

ΒΙΚΑΚΗ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ;;ΟΛΑ ΚΑΛΑ;;

ΠΑΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΗ ΜΑΡΙΣΑ ΓΙΑ ΝΑΝΙ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΤΟΥΣ ΕΒΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑΝΙ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΚΟΙΜΑΤΕ ...Η ΜΑΡΙΣΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ!!!!

ΚΑΛΟ ΜΠΑΝΑΚΙ!!ΕΣΥ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΣΥΝΗΘΩΣ Ε;;;;ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΒΡΑΔΥ...

ΑΧ ΡΕ ΒΙΚΑΡΑ ΜΗ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΣΚΟΥΠΙΣΜΑ ΞΕΣΚΟΝΙΣΜΑ ΑΛΛΑΓΗ ΣΕΝΤΟΝΙΩΝ, ΤΑ ΜΠΑΝΙΑ, ΜΑΓΕΙΡΕΨΑ...ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΑΛΛΑ...ΦΤΑΝΟΥΝ ΑΥΤΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ...ΒΡΕΧΕΙ ΚΙΟΛΑΣ Κ ΕΒΑΛΑ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΜΕ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΤΟΥΛΑΠΙ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΟ ΤΩΡΑ...ΑΥΤΑ!!!

ΤΙ ΝΕΑ;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετοιμος :D:D:D:D:D:D

το χειμωνα ναι συνηθως μεσημερι αλλα κ βραδυ αναλογα...το καλοκαιρι μεσημερι βραδυ 2 φορες

μια χαρα τι αλλο ηθελες να κανεις μαρη :lol::lol::lol:

εδω εχει ηλιο κ ζεστη!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα παλι κολησε ο υπολογιστης και δεν ανοιγε με τιποτα τωρα ολα καλα...

Βικαρα εφυγες ε?

Βικουλινι τι εγινε με τον μικρο ολα καλα τωρα ε?

Εχθες μιλουσαμε για το σπιτι και σημερα τα ευχαριστα μακαρι να πανε ολα καλα

Σε ευχαριστω πολυ :D

Εγω τον μικρο τον κανω μπανακι βραδυ να ηρεμησει κ να κοιμηθει σαν πουλακι.....

Πριν μιση ωρα ο καιρος ηταν χαλια και τωρα εβγαλε ηλιο κ ζεστη θα αρρωστησουμε στο

τελος βαλε βγαλε το σακακι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλα... λαθος τιτλο βαλατε βρε νουμερα...ΓΛΙΣΤΡΙΔΕΣ 2008 επρεπε να γραψετε με τοσες σελιδες που γεμισατε απο χθες!!!!!! :lol::lol::lol:

Βασουλα μπραβο ρε για το σπιτι!!!! :D μακαρι να πανε ολα οπως τα ονειρευεσαι!!!!και δε πειραζει που θα πουλησετε αυτο τωρα...φτιαξτε τωρα το σπιτακι σας να μεινετε και μεχρι να μεγαλωσει ο μικρος(κουκλος παρεμπιπτοντως! ;) ) θα του φτιαξετε αλλο!

Βικαρα μωρη θα ξεβαφτιστεις με τοσα μπανια τη μερα!!!! :lol::lol: εγω παντως μια φορα τη μερα και τον Αλεξ μερα παρα μερα(καλα εκτως το κωλι που του πλενω οταν τον αλλαζω και το καλοκαιρι που ιδρωνει και τον κανω καθε μερα)...ειχα δει και ενα παιδιατρο που ελεγε οτι δε κανει να τα κανουμε καθε μερα μπανιο γιατι τους καταστρεφουμε το ph του δερματος και οσο μπορουμε να βαζουμε λιγοτερα αφρολουτρα!

Βικουλινι φασινιαζες σημερις;;; εμενα με εχει σωσει που ερχετε μια φορα την εβδομαδα γυναικα και μου κανει τα χοντρα! μονο μπανια,κουζινα και ρουχα δε την αφηνω γιατι θελω να ειμαι σιγουρη οτι γινονται σωστα! ;)

Αναστασια αρχισατε με το γιογιο;;; ουφ κι εγω το εχω λιγο αγχος αυτο το σταδιο γιατι δε φημιζομαι για την υπομονη μου... :oops::oops: και ειμαι και παιδαγωγος τρομαρα μου!!! :? εμεις το καλοκαιρι που θα ειναι 2,5 λεω αν και του εχω το γιογιο και ποτε ποτε κανει εκει τα κακα του...

Εδω κοριτσια τα ιδια χαλια...η μικρη ξυπνια απο τις 7 και κοιμηθηκε τωρα, αλλα δε ξερω για ποσο και τον ΑΛεξ επισης τον ξυπνησε με τις φωνες της απο τις 7 αλλα αυτος κοιμαται εδω και ωρα ευτυχως!

Ρε γαμωτο γιατι δε ειναι και η δικια μου σα της Ανδριανας που λεει την ταιζε την εβαζε στο κρεβατι και κοιτουσε το ταβανι χωρις να γκρινιαζει μεχρι που την επαιρνε ο υπνος;;;;;; δε με νοιαζει να μη κοιμαται αλλα αυτη μολις της πεσει η πιπιλα(ή μαλλον φτυσει τη πιπιλα) ουρλιαζει!!! :evil:

Ωρες ωρες μου ρχετε να κανω οτι εκανε η μανα μου σε μενα που με αφησε και εκλαιγα με τις ωρες μεχρι που το πηρα λεει αποφαση και μετα εγινα το καλυτερο παιδι!!! :?

Παλι ξυπνησε ρε πουστη μου!!!!!! Ρε θα σαλταρω σας λεω!!!!! :o:twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΡΡΩΣΤΙΑΡΙΚΟΣ ΚΑΙΡΟΣ!!ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ...

ΕΧΕΙ ΜΥΞΟΥΛΕΣ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΕ ΕΜΕΤΟ ΟΥΤΕ ΞΕΡΩ! :roll:

ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΜΩΡΑ ΕΤΣΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΠΑΝΑΚΙ ΠΥΤΖΑΜΟΥΛΑ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΝΑΝΙ...ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΣΥΝΗΘΕΙΟ ...ΑΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ ΜΠΑΝΙΟ ΦΩΝΑΖΕΙ Κ ΚΛΑΙΕΙ...ΜΙΑ ΒΡΑΔΙΑ ΓΥΡΗΣΑΜΕ 12,30 ΣΠΙΤΙ Κ ΤΗΣ ΛΕΩ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ....ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ ΕΓΙΝΕ ΜΕΛΑΝΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΓΙΑΤΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΝΙΟ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΕΓΩ Η ΓΥΝΑΙΚΑ 12,30 ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΜΠΑΝΙΟ...ΕΚΛΕΓΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΤΗ ΛΥΠΗΘΗΚΑ....ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΜΩΣ...

ΤΕΣΠΑ...ΤΙ ΝΕΑ;ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΣΟΥΦΛΕ;;;;;;;;ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΜΟΥ ΕΧΕΤΕ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ ΜΕ ΤΑ ΓΛΥΚΑ...ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ Κ ΠΟΛΥ ΤΗΣ ΣΟΚΟΛΑΤΑΣ...ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΓΚΥΜΟΣΙΝΕΣ ΜΟΥ ΚΟΛΗΣΕ Κ ΚΑΘΕ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΘΕΛΩ ΓΛΥΚΟ...ΧΤΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΜΟΝΟ Κ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΜΠΕΙΜΠΙΛΙΝΑ Κ ΣΟΚΟΛΑΤΕΣ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΧ ΤΟΝΑΚΙ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ....ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ Κ ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΑΚΟΥΣΩ ΚΛΑΜΑ ΜΟΥ ΣΥΚΩΝΕΤΕ Η ΤΡΙΧΑ...ΖΟΡΙΚΗ ΒΓΗΚΕ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ...ΕΜΕΝΑ Η ΜΑΡΙΣΑ ΘΥΜΑΜΕ ΕΜΕΝΕ ΞΥΠΝΙΑ ΑΠΟ ΒΡΕΦΟΣ ΑΠΟ ΤΙΣ 2 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΣ 10 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕΡΙ :shock::shock::shock::shock::shock::shock: ΜΑ ΔΕΝ ΝΥΣΤΑΖΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ;;;Κ ΝΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΥΠΝΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΑΚΟΜΑ Κ ΤΩΡΑ...

ΑΝΤΕ ΝΑ ΞΕΠΕΤΑΧΤΕΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΠΗΓΕΝΕΤΕ ΒΟΛΤΟΥΛΕΣ...ΤΙ ΑΛΛΟ;;

ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΟΥΛΑΝΕ Ε;ΠΕΣ ΜΟΥ Κ ΜΕΝΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΛΙΓΗ...ΑΣΤΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Τονια που θα παει καποια στιγμη θα ηρεμησετε.........

Μα τι παιδια βγαζεις και εσυ :lol::lol::lol: και εμενα μαμ κακα και νανι ηταν αλλα και

τωρα δεν εχω προβλημα με θεμα υπνου......

Βικουλινι μακαρι να μην εχει κατι ο μικρος...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...