Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΞΕΦΟΥΣΚΩΣΕ Η ΦΟΥΣΚΟΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!


Recommended Posts

Λοιποοοοοον........καλα καταλαβατε...ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ !!!!!!

Την Πεμπτη 9 Μαρτιου γεννησα με προγραμματισμενη καισαρικη (δυστυχως Κ.Τ.Κ. δεν σε εβρισκα για να μου την κανεις εσυ :lol::lol::lol: ).

Φτασαμε στην κλινικη στις 07.15 με τις φωτογραφικες μηχανες ετοιμοπολεμες κ εγω με ψυχολογια εκδρομης (μονο το ταπερ με τους κεφτεδες ελειπε :lol::lol::lol: )!!!!

Με πηραν αμεσως για τον απαραιτητο <καλλωπισμο> και <ξελαφρωμα> ;););) και μετα την Αγια Επισκληριδιο :D:D:D:D:D

Μεσα στο χειρουργειο ριξαμε τρελλο γελιο, ειχαμε σουπερ μουσικουλα και αγχος μηδεν...Ηρθε ο γιατρουλης μου (που με την ευκαιρια τιν ευχαριστω παααααρα πολυ) και ξεκινησε η υπεροχη διαδρομη της γεννησης των 2 μωρων μας.

Το πρωτο κλαμμα ακουστηκε στις 09.45 και το δευτερο πεντε λεπτα αργοτερα!

Οι στιγμες Μ Α Γ Ι Κ Ε Σ και τα λογια πολυ φτωχα για να να περιγραψω......

Η πρωτη μπεμπα ζυγιζε 2700 ενω η δευτερη 2500 και ειναι υγιεστατες!!!

Μολις τις καθαρισαν και τις εκαναν ακομα πιο κουκλες απο οτι ηταν, μου τις εφεραν κ μου τις ακουμπησαν και τις 2 στο προσωπο μου.....(παλι δεν εχω λογια...), ενω ο ντοκτορακος μου, εκανε κοπτικη-ραπτικη :lol::lol::lol::lol::lol:

Η αμεσως επομενη καλυτερη στιγμη ηταν οταν με βγαλαν απο το χειρουργειο κ ειδα τον αντρα μου (διδυμομπαμπα πλεον) να κρατα αγκαλια τα κοριτσια του (κλαααααααμμα η διδυμομανουλα).

Οι μερες στην κλινικη κυλισαν γρηγορα,ευκολα και χωρις καμια ενοχληση απο την καισαρικη. Το απογευμα της 1η μερες σηκωθηκα κανονικα κ με τον νομο ταισα τις μπεμπουλες,τις αλλαξα κτλ χωρις κανενα προβλημα!

Τωρα πια ειμαστε στο σπιτι μας και εχουμε γινει ηδη 1 εβδομαδας γυναικες!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 51
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λολιποπ γλειφιτζουρακι να σου ζησουν οι κουκλαρες σου....

η ποιο μαγικη στιγμη της ζωη σου....

τα φιλια μου στις κουκλες σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να τις χαιρεσαι...να ειναι παντα καλοτυχες κ εσεις γεροι κ αγαπημενοι να τις μεγαλωσετε...καλη λοχεια να εχεις...να σου ζησουν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλα μου να σας ζήσουν οι κουκλίτσες σας....Τι ευτυχία είναια αυτή...Δυο νεράιδες μέσα στο σπίτι σας..Στην αγακαλιά σας...Να είναι γερές και όλη τους η ζωή να είναι στρωμένη με ροδοπέταλα...

Καλή λοχεία και σε σενα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

συγχαρητήρια. γερά και δυνατά παιδιά

άντε να ρχεται και η σειρά μας.....

θέλω να ΞΑΝΑζήσω όλες αυτές τισ συγκηνητικές στιγμές που περιέγραψες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλειφιτζουρακι μου να σας ζησουν οι τσαχπινογαργαλιαρες σας!!!!!Με συγκινησες με την περιγραφη σου!!!!Φιλια πολλα γλυκια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας χιλιοευχαριστω για τις ευχες σας!!!!!

Για μενα εισασταν η καλυτερη παρεα και παρηγορια τους μηνες που προσπαθουσα να μεινω εγκυος,στις αποτυχιες κτλ και το στηριγμα μου οταν πια τα καταφερα!

Σας ευχαριστω και παλι ολες. Να χαιρεστε τα παιδακια σας οσες εχετε,καλη λευτερια σε οσες ειστε εγκυες και δυναμη και αισιοδοξια σε οσες προσπαθειτε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

loliiiii τι τελεια τα περιγραφεις?συγχαρητηρια,να σου ζησουν τα μικρουλια κ καλη λοχεια σε σενα!!!υπεροχο ταξιδι τελικα η εγκυμοσυνη με τα αγχη κ τις αγωνιες της αλλα το αποτελεσμα μαλλον μας δικαιωνει ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λολλακι μου πολυ ομορφα τα περιγραφεις!!!!!! :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Τις ευχες τις δωσαμε , πες μου μονο πως ξεφουσκωσε γιατι εμενα ακομα φουσκιτσα ειναι

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου γλυκό σου ξαναείπα τις ευχές μου αλλά στις λεω κι από εδώ. Να χαίρεσαι τις πριγκίπισσες σου, να είναι γερές και ευτυχισμένες. Να τους δώσεις φιλιά κι από μένα.αααα κι αν θέλετε κανένα κύπριο γαμπρό εδώ είμαστε εμείς :lol:

Με συγκίνησες κοριτσάκι μου...πάντα τα καλύτερα σας εύχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια Λολλιπακι!!!! Να σας ζησουν οι μπεμπουλες σας!!!! Να ειναι παντα γερες και

τυχερες στην ζωη τους! Καλη λοχεια σε εσενα και καλο σαραντισμο! Να μου τις φιλισεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου να σας ζησουν τα κοριτσακια σας!!!!!!!!!!!!!!!!να ειναι παντα γερες κ κακοτυχες σε ολη τους τη ζωη!!!!!!!!!!!να τα χαιρεστε κ να τα καμαρωνετε!!!!!!!!!

σας ευχομαι τα καλυτερα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζησουν κοριτσαρα μου οι κοριτσαρες σας!!!Να ειναι γερες και καλοτυχες και φυσικα καλη λοχεια σε σενα.Αντε εφτιαξε και ο καιρος και μολις σαραντίσετε δεν θα χορταίνετε βολτες!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααααααααα ρεεεεεεεεεε γιωτα!!!!!!!βλακεια μου που δεν σου εδωσα το κιν μου.θα μ'εβρισκες σιγουρα εκει!!!!!!κριμα,εχασα την μια και μοναδικη ευκαιρια να μαθω κοπτικη ραπτικη!!!!!!!!!!ευχομαι τουλαχιστον να ηταν οκ ο συναδελφος!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

να σας ζησουν!!!!!!!!!!!!να ειναι παντα ευτυχισμενες!!!!!!!!!!!!καλη λοχεια μικρη τσαχπινογαργαλιαρα δυδυμομανουλα!!!!!!!!

θελω κι εγω διδυμακια!!!!!!!!!!!!αααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλές γλυκιές διπλοευχές κ απο εδώ για τα διδυμάκια, τη διδυμομανούλα και τον διδυμομπαμπάκα, από μία επίσης πρώην φουσκοκοιλίτσα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...