Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 6&ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ!


Recommended Posts

ευχαριστω Σουλιτσα μου και στα αλλα κοριτσια για τα καλα σας λογια. Καλα τι εχουμε παθει ολες μας με τις δουλειες;;;;;;

Ξυπνησα και παλι δεν ποναγα, και λεω δεν κανω κατι για να πονεσω;; Εφτιαξα μπισκοτακια πορτοκαλιου, και ευτυχως μου βγηκαν τελεια, οπως τα ηθελα στην γευση. Πρωτη φορα τα εφτιαχνα, ειναι και νηστισιμα για την πεθερα μου που θα ερθει το απογευμα να μου σιδερωσει.

Σουλα μου καλα ειναι να εχεις παρεα παρα μονη σου με τους τοιχους.

Οι μπαμιες ειναι ενα απο τα φαγητα που δεν εχω φαει ποτε και ουτε προκειται, οπως και ο μικρος. Του κανω πλακα εαν παμε καπου και εχουν μπαμιες, α λεω το αγαπημενο του Αλεξανδρου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημεραααααα κοριτσαρεςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

πηγα στον γιατρο στις 8 απριλιου μιας και εκλεινα μηνα!!!!!!!!!την προηγουμενη φορα που ειχα παει πριν 1 μηνα δηλαδη (6 μηνων εγκυος) και ημουν 68,5 κιλα δηλαδη συνολο ειχα παρει 10,5 κιλα στους 6 μηνες,και μου λεει ο γιατρος κατερινα αμαν συνεχισεις να παιρνεις κιλα θα κανεις την διαιτα που θα σου δωσω....μου δινει την διαιτα αλλα μου ειπε οτι αν παρω κιλα σε 10 μερες να την ξεκινησω....και ετσι ειπα να κοψω τα τηγανιτα ,μηπως φταιει αυτο....γιατι ουτε γλυκα τρωω και ουτε απ'εξω!!!!μονο φουρνου εφτιαχνα και αντε καμια φορα τις κατσαρολας....παω την παρασκευη λοιπον 7 μηνων πια και με ζυγιζει ο γιατρος και μαντεψτε πηρα 3 κιλα σε εναν μηνααα...ελεοςςςςςςςςςςςςςςςςςςς συγκοπη κοντευα να παθω....μου λεει ο γιατρος απαπαπαπα 3 κιλα?????λεω βρε γιατρε πρεπει να ειμαι αρρωστη,αφου εκοψα και τα τηγανιτα και ετρωγα σαν το σπουργιτακι κατι συμβαινει στην τελικη καλυτερα να μην τα επαιρνα.....στον 7ο μηνα και εχω παρει περιπου 14 κιλαα,τους υπολοιπους τι θα παρω δηλαδη?????αλλα η φαση ειναι οτι δεν εχω παχυνει στα χερια στα ποδια,μονο κοιλια εχω,απο οτι μου λενε!!!! το μωρο ειναι στα 1700 γραμμαρια,ειναι μεγαλο για 7 μηνων η μικρο??????

σας ζαλισα λιγο αλλα μου εχει κολλησει τωρα με τα κιλα που τα παιρνω τοσο ευκολα... :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!! :D :D

3ipnisa prin kammia writsa ekana ena pagwmeno frappedaki na anoi3ei to mataki mou k na 3ekinisw XALARA doulitses, avrio to apogeuma exoume na pame giatro k mou leei k o giwrgos 8a koimate oli tin wra k den 8a mporei o giatros na tin e3etasei etsi pou tin kourases autes tis meres :lol:.. Egw ta sentonakia tou krevvatiou tis (panwsentono-katwsentono) pio meta 8a tis ta plinw meta apo 4-5 mines pou 8a tin valw sto krevvataki tis, 8a tin koimizw sto carry coat..8eloun plisimo k ola ta rouxalakia tis k ta dika mou pou 8a mpoune stin tsanta..Eipa meta to Pasxa na ta kanw opwsdipote..

Anastasia mou oute egw exw sispaseis (etsi pistevw), outre ponakia, oute tipota epomenws min anisixeis, einai kala na ka8arisoume to spiti, na etoimasoume valitsa k meta as er8oun ta ponakia :D

Joanaki mou an meinei k ligo skoni den me poli noiazei, aplws den pigene allo na amellisw ta para8ira exei apo persi ton maio na ta kanoume :o k den vlepontan..Oso gia ta ipoloipa tou spitiou (3eskonismata, mpania,sfoggarisma) eixe 2 evdomades na ta kanw k den eniw8a ka8olou kala..Epesan poli oi ri8moi mou prin ka8e evdomada ekana geniki..

Xaoanita mou k esi ipomoni me tis douleies, dine oso pio katanoites odigies mporeis na ginoune opws 8es :)

Gewrianna mou ennoeitai pws k to ligo pou voi8ise to ektimw alla para na ton afisw na ta kanei opws 3ekinise meta 8a erxomouna egw apo pisw tou na ta 3ana kanw k etsi 8a kourazotan adika k itan krima..Gi'auto ta kanw sxedon ola moni mou k eseis fwnazete :) alla afou vlepete pws oi andres den ta kanoune me to tropo pou 8eloume etsi anagkastika piezoume k ta kanw, i mama mou den mporei auto ton kairo na er8ei na me voi8isei, kopela den 3erw kammia kali na tin ferw (i geitonissa mou exei mia apokleistiki menei k sto spiti tis k otan tin rwtisa mou eipe me ena tropo san na k den i8ele na mou tin dwsei mono kiriaki mporei) anti na tis pei tis kopelas mia mera min mou kaneis emena douleies k pigene dipla (kollita einai ta spitia mas) giati i kopela einai se proxwrimeni egkimosini mou kanei k tin diskoli mia porta pou mas xwrizei na mou kanei k mena mia xari, mia eukolia alla panta i andria einai ekei gia olous k kaneis ekei gia mena den peirazei eee ousht ap'edw mwri :D k etsi mou meinane ola emena :(

Eutixws 8a mageire4ei o giwrgos simera..Oso gia to mageirema den exw APOLITWS kanena parapono einai poli kalos mageiras, 8a kanei afelia me krasi k koliandro , k etsi 8a exw ton xrono mou na kanw tis douleies mou..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ μενα οι μπαμιες μικρη δεν μου αρεσαν καθολου τις σιχενομουν :mrgreen: μετα δεν ξερω τι αλλαξε ξαφνικα αρχισα να τις τρωω :shock: κ τωρα τρελενομε!!!!

εγω δεν ειχα ορεξη για δουλειες αλλα εκανα κουτσα κουτσα το μπανιο γενικη αναγκαστικα γιατι δεν μου αρεσει οταν το κανουν αλλοι,δεν το κανουν οπως εγω!ο καθενας εχει διαφορετικη αποψη στην λεξη γενικη!!!η πεθερα μου ας πουμε καθαριζει με υγρο πανακι το μπανιο μονο τον νεροχυτη την μπανιερα κ την λεκανη,εγω οταν κανω γενικη στο μπανιο σαπουνιζω με χλωρινη κ βιακαλ τα παντα απο πλακακια στους τοιχους μεχρι κ την λεκανη μεσα κ το κουβαδακι κ τον....σκατοσπρωχτη :oops::lol::lol::lol: τα παντα δεν αφηνω τιποτα!!δεν εχω απαιτηση βεβαια η πεθερα μου κ η μανα μου να τα κανουν ετσι...αλλα δεν μπορω να αντισταθω κιολας τα κανω μονη κ τελος :lol::lol::lol:

αντρια που εισαι βρε???κανε κ ενα διαλειμμα μην ξεπατωνεσε με την μια ολα!

κατερινακι μια χαρα η μπουμπου σου οσο για τα κιλα νομιζω δεν ειναι κ τοσο στο χερι μας...η γυνεκα του θειου μου 31 χρονων ειχε διαστασεις μοντελου πραγματικα!!!στην πρωτη της εγκυμοσυνη εβαλε 30 ολοκληρα κιλα :shock: μου το ελεγε κ δεν την πιστευα!μονο κοιλια ειχε,μολις γεννησε εξαφανιστηκαν ολα!!!οποτε μην στεναχωριεσε δεν ειναι λιπος ολα αυτα τα κιλα :lol:

παντως εφιαλτης τα κιλα της εγκυμοσυνης :lol: ειδα στον υπνο μου οτι ζυγιστηκα κ ημουν 195 κιλα :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γλυκιες μανουλες!! Ειστε καλα?? Joanaki μου αχ αυτα τα παιδια τις πιο ακαταλληλες ωρες φαινεται να ξυπνανε!! :lol::lol: Χαιρομαι που εισαι καλα! Σε ζηλευω θελω κι εγω Jumbo! Με γεια τα ψωνια!! Σε λιγες μερες επιστρεφω να φτιαξω κι εγω βαλιτσουλα! :D Σουλα μου με το καλο να δεχτεις τη μανουλα σου!! :D Κι εμενα μου ελειψε η δικη μου μαμα γιατι μενουμε μαζι της στην Αθηνα. :D Ειρηνη μου μια χαρα η μπεμπα σου!! Αλλα αυτο πια στο σουπερμαρκετ, τι να πεις?? Αναισθητος ο κοσμος καποιες φορες. Γεωργιαννα αχ αυτες οι συνταγες σου!! Ολο ιδεες εισαι!! Μπισκοτακια πορτοκαλιου σλουρπ! Κατερινα με το καλο και για σενα, δεν τα εχουμε ξαναπει! Μα κιλα χωρις να τρως? Απιστευτο! Μαλλον τα παιρνει η κοιλιτσα με το μωρακι αφου δεν φαινεται αλλου! Το μπεμπακι σου μια χαρα ειναι απο γραμμαρια! Ελενα, Samarcande, Χοανιτα, Στεισυ, Αντρια, Αφρο24πως περνατε σημερα? Οι μανουλες που γεννησαν θα εχουν πολλα να κανουν!! Και μονο που χαζευουν τα μπεμπακια τους φτανει!! :D

Εγω κουκλιτσες μου καλα ειμαι, σημερα εφτιαξα και τηγανιτες με μελι, μιαμ μιαμ!! Η μπεμπουλα το ευχαριστηθηκε κι αυτη! Καλο υπολοιπο στη μερα σας, φιλια!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι καλα!!!!δεν σε πειραζει λιγη σκονη εσενα???αντρια θα μεγαλωσει η μυτη σου!!! =))=))=)) ρε παιδια βλεπω που κ που την εκπομπη αστραφτερα σπιτια υπαρχουν οντως τοσο βρωμικα σπιτια???πραγματικα υπαρχουν ατομα που ζουνε ετσι???την βλεπει καμμια σας????

ηλιοδωρα μου εμενα δεν μου ελειψε καθολου η μανουλα μου αλλα βρισκομε στην αναγκη τωρα δεν ειναι κακια απλα με εκνευριζει καποιες φορες :?

γεωργιαννα συνταγη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω happy τι εφιαλτη ειδες και εσυ????εγω παντως εφιαλτη δεν ειδα,αλλα μια μερα ξυπνησε ο αντρας μου το βραδυ ενω εγω εβλεπα τηλεοραση και παραμιλουσε στον υπνο του,και μου λεει (εεε τωρα τι θες αφου εισαι χοντρη τι τα θες τα καινουρια ρουχα???) κοντευα να τρελαθω με τα λογια του αυτα,γυρισα πλευρο και του λεω αι καιιιιι ...... τον παιρνω την αλλη ,μερα το πρωι στην δουλειαα και του λεω ρε δεν ντρεπεσαι να λες τι γυναικα του παιδιου σου χοντρη???και μου λεει ποτε το ειπα αυτο???του λεω εχτες στον υπνο σου το ξερω οτι παραμιλουσες αλλα αυτες ειναι και οι πιο ειλικρινες αληθειες....μου εχει κατσει παντως οτι το αισθανοταν οταν το ελεγε,το ειπε με ενα υφος σαν να ημουν 200 κιλα...χαχαχαχαχαχαχα :D:D:D:DΗλιοδωρα οντως απιστευτο να παιρνω κιλα χωρις να τρωω,ευχομαι να μην παρω αλλα :D:D μμμμμ τιγανιτες με μελι????αχ τι μου κανεις τωρα,και δυστηχως εγω δεν μπορω να μαγειρευω τετοια,γιατι τον επομενο μηνα οχι 3 κιλα αλλα 5 κιλα σιγουρα!!!!! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσιααα.. τι κάνετε;; Έγραφα τόση ώρα αλλά δεν τα βλέπω πουθενά.. γκρρ! Άντρια αφου μπορείς κάνε δουλίτσες αλλά όχι όλες μαζί, λίγες-λίγες! Το ότι μαγειρεύει ο άντρας σου είναι μια μεγάλη βοήθεια, και μένα μαγειρεύει ο καλός μου και μάλιστα πολυ καλά.. σήμερα θα κάνει μακαρόνια με κιμά, έχουμε καιρό να φάμε και είναι ένα απο τα αγαπημένα μας φαγητά! Γεωργιάννα και μένα ο καναπές είναι γωνιακός και τον έχω συνέχεια ανοιχτό γιατί τις περισσότερες ώρες εκεί τη βγάζω!! Μπισκοτάκια ε;; Εγώ ρε γμτ όσες φορές προσπάθησα να κάνω μπισκοτάκια ή κουλουράκια απο συνταγές που έβρισκα απο το internet δεν γινόντουσαν ωραία και έτσι απογοητεύτηκα.. :cry: Joanaki η γιατρός μου τη προηγούμενη φορά μου είπε ότι η κατάσταση παραμένει ίδια και πρέπει να συνεχίσω τη ξάπλα.. τώρα έχω ραντεβού ξανά τη Μ.Τετάρτη(εκείνη τη μέρα μπαίνω και στο μήνα μου), να δούμε τι θα μου πει! Μεγιά τα ψώνια και άντε ξεκίνα και εσύ να φτιάχνεις βαλιτσούλα σιγα-σιγα! Άντρια με το μαλακό οι δουλίτσες ε;; Είναι μεγάλη βοήθεια να μαγειρεύουν οι άντρες, και ο δικός μου μαγειρεύει και μάλιστα πολύ καλά, σήμερα θα κάνει μακαρόνια με κιμά.. Kate-rina μην αγχώνεσαι με τα κιλά, τα μωράκια μας να είναι καλά και όλα τα υπόλοιπα θα τα καταφέρουμε!! Σούλα καλώς να τη δεχτείς τη μανούλα, άντε θα έχεις παραπάνω βοήθεια τώρα.. Ηλιοδώρα μου, τιγανίτες διάβασα.. μιαμ μιαμ!! Οι υπόλοιπες που είστε;; Φιλάκια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy τι βλεπω αυτην την εκπομπη...οντως ελεος αυτα τα σπιτια,για πολυ βρωμα μιλαμε,και δεν ντρεπονται κιολας να βγαινουν στην τηλεοραση.....ποντικια να τρυγιριζουν μουχλιασμενα φαγητα στο ψυγειο στουν νεροχυτες,λεκανες που δεν φενεται η τρυπα,ακαθαρσιες σκυλων και γατων....ιουυυυυυυυυυυ!!!!!!!!εγω αν δεν κανω τις βασικες δουλειες της ημερας δεν μπορω θα σκασωωωω,και να εχω εξωτερικες δουλειες το πρωι,ξυπναω χαραματα για να καθαρισω το σπιτι....δεν θελω οταν γυρισω να δω ενα μπαχαλο....και τωρα να δεις φαση που πρεπει μεσα στο πασχα να βγαλω ολα τα χαλια να τα πλυνω και να βαλω τα καλοκαιρινα,κουβερτες σεντονια κουρτινες,μπαλκονοπορτες μπαλκονια,θα με δεις κανενας γειτονας και θα λεει αααα την κακομοιρα με την κοιλια στο στομα και πλενει χαλια δεν εχει κανεναν να την βοηθησει..... :D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aνδρια μου ειπαμε εμεις οι γυναικες ειμαστε πιο "σκυλες" απ'οτι οι ανδρες. Απλα προσεχε και ολα σιγα σιγα για να μην κουραστεις πολυ.

Ηθελα να σας ρωτησω κατι. Εχετε υγρα πολλα; Ειναι τωρα 2-3 μερες που εχω παρα πολλα, σημερα αναγκαστηκα και εβαλα σερβιετακι, ποσο περιεργα νιωθω μετα απο τοσο καιρο!! Αφου νομιζω οτι εχω διαρροη.χα χα

Ηλιοδωρα μου αυτες οι τηγανιτες! Τις τσακισα εχθες!

Ειρηνη που εισαι τις εφτιαξες σημερα;

Σουλα και εγω οταν κανω γενικη το ιδιο με εσενα κανω, αλλα δεν βαζω χλωρινη, εκτος απο την λεκανη (κλεινω το καπακι και φευγω). Δεν μπορω να μυρισω την χλωρινη με τπτ. εχθες η κοπελα μου καθαρισε την τουαλετα και μου εβαλε χλωρινη ακομη και στην μπανιερα. Μπραβο της!

Ασε εχω καιρο να κανω τα πλακακια , αλλα μετα που θα γεννησω θα το κανω. Μπραβο σας που τα κανετε μονες σας!

Πανευκολη συνταγη

http://bettyscuisine.blogspot.com/2010/ ... st_25.html

Την βλεπω αυτη την εκπομπη και εγω και ομως υπαρχουν αυτα τα σπιτια, ρωτηγα την μαμα μου για τις αμερικανες και αυτο μου ειπε οτι ειναι πολυ τεμπελικες!!

Κατερινα προσπαθησε να εχεις ιδιες ωρες που τρως καθε μερα. Αυτο με εσωσε εμενα απο τα πολλα κιλα, τρωω γλυκα σε καθιμερινη βαση, ειδικα σημερα τα μπισκοτακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xoanitaκαλα τα λες σιγα μην κατσω να σκασω για τα κιλα μετα την γεννα θα κανω εντατικη γυμναστικη για να τα χασω....να παω και αδυνατη στον γαμο μου τον οκτωμβρη,γι αυτο πιο πολυ σκαω!!!!!!!και εγω συνταγες απο το internet βλεπω αλλα σχεδον παντα μου βγαινουν πολυ καλες...μονο κμια φορα την πατησα στο μωσαικο (κορμος ψυγειου) που την ειδα απο το internet και ελεγε μια οτι βαζουμε και γαλα....και εβαλα και δεν επηξε το μειγμα και το πεταξα και μετα δεν ειχα υλικα για να το ξανακανω και ετσι απογοητευσα και τον αντρα μου που του ειχα υποσχεθει οτι θα του κανω κορμο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χοανιτα δες αυτη την συνταγη με τα μπισκοτακια και οταν με το καλο μπορεσεις φτιαξ' την. βγαινουν πολυ μαλακα εαν δεν ροδισουν απο πανω πολυ. Δες αυτο το σιτε ειναι πολυ καλη αυτη η Μπεττυ και εχει φωτο αναλυτικα.

Κατερινα μακαρι να εχεις αντοχες να τα πλυνεις τοτε, στο ευχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

georgi79 υγραααααα????????εχω εδω και 7 μηνες υγρα σαν να εχω περιοδο νιωθω....σερβιετακι καθε μερα γιατι αν δεν βαλω εχω γινει μουσκεμα...το ελεγα στον γιατρο και μου ελεγε δεν ειναι τιποτα,και τουσ πρωτους 3 μηνες δεν μπορουσε να μου γραψει τιποτα....γυρω στον 6ομηνα μου εγραψε κολπικο υποθετο το εβαλα,αλλαααα μπααααα δεν εκανε τιποτα πηγα προχτες του το ξανα ειπα και μου εγραψε 3 υποθετα και κρεμα για φαγουρα για 3 μερες...αλλα κατι μου λεει οτι δεν θα φυγουν και οταν θα ερθει η στιγμη που ο γιατρος θα βαλει τα δαχτυλα του μεσα για να δει την διαστολη με το που το βγαλει θα δει οτι ειναι βανιλια παγωτο,,,και θα του πω μετα πιο στην χαρη σου,φαε λιγο παγωτακι,αφου δεν με εκανες καλα.... :D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Soula mou 8a tis fas :)):))..Ok kale ka8isa gia ena dialeimmataki min 8imwnete :lol: , ekana 3eskonisma k tin mia toualeta sto isogeio (twn 3enwn) k meta 8a paw ston 1o orofo gia ta ipoloipa!!

Xoanita mou ontws megali eukolia na sou mageireveoun :D eidika simera pou exw k tis douleies mou vgike se kalo :)..

Oso gia tin xlwrini einai o monimos kavgas mas me tin mama mou, ton papa mou k tion giwrgo..Opote valw (tous to leei o giwrgos :evil::D) pefti olokliro kirigma..K na vazw ka8aristika na min mirizoun entona k kati tetoia xaza k tous lew k egw otan vroun ka8aristika na mirizoune omorfa na mou ta feroun :lol: ee ama pia mono me nero na ta kanw iiiiooooouuuuuuu :oops: ..Pe8ane mia kopela pou esmi3e xlwrini me allo ka8aristiko k egine ximiki enwsi me ana8imiaseis k pe8ane k troma3ane apisteuta k twra me tin egkimosini fovounte akomi perissotero..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα αντριαααα πιασε με αν μπορεις :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μου αρεσει η μυρωδια της χλωρινης πολυ!!δεν την ανακατευω ομως με αλλα απορρυπαντικα πρωτα τελειωνω με το ενα κ μετα βαζω το αλλο...κ μενα με μαλωνουν για την χλωρινη αλλα αφου δεν με ενοχλει τι να κανουμε τωρα?!!!!

εμενα γεωργιαννα μου ελλατωθηκαν τα υγρα μονο οταν περπαταω πολυ κατεβαζω :mrgreen: κ τωρα τελευταια ειναι κατασπρα,θυμαμαι στην αρχη της εγκυμοσυνης νομιζα συνεχεια πως κατι τρεχει κ πηγαινα τουαλετα να τσεκαρω :lol::lol:θα τα κανω τα κουλουρακια κ θα σου πω εντυπωσεις!

κατερινα εισαι τρελοκομειο κ εσυ..ακου παγωτακι :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε happy μου αδικο εχω???????αφου δεν τα κοιταει για να δει τι εχω και μου γραφει ετσι στο flou κολπικα υποθετα,μπορει να χρειαζομαι κατι αλλο!!!!ηθελεστα και παθεστα θα του πω μετα....αμααααα πια κουραστηκα δεν αντεχω ελεοςςςςςς...καλυτερα να ειχα περιοδο...τα υγρα ειναι χειροτερο γιατι ενω εκει που περπατας νιωθεις να κατρακοιλανε και κομπλαρεις...την αλλη φορα παρα λιγο να γινω ρεζιλι μεσα στο λεωφορειο τρεξανε και βγηκανε απο το σερβιετακι και βραχηκα,για οταν εβγαινα ειχα την τσαντα μπροστα για να ,μην φανουν....ευτυχως και πηγαινα σπιτι..... :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dialeimmataki!!!! :D :D

Oxi den 8elw na se piasw Soulaki mou :)):)) giati misw tin mirwdia tis aplws tin vazw giati 3erw pws ontws doulevei k niw8w pws ka8arisa sta sigoura..

Axxxxxx vare8ikaaaaa akomi mou emeine i kouzina na simmaze4w pou molis fagame k sfoggarisma olo to spiti k teleiwsa..8elei k o giwrgos na pame ston koumparo mas na dei podosfairo k den 8elei na me afisei moni sto spiti alla 3ekinaei i wra 5 epomenws den 3erw an prolavanew na teleiwsw teleiws, na kanw mpanio k na pame k den 8elw na ta afisw stin misi k na figw :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα πολλα υγρα! το αμνιακο υγρο του μωρου ειναι ενταξει; δεν εχω τοσα πολλα ευτυχως. Απαραδεκτος που δεν σε ειδε ουτε μια φορα.

Πηρα τηλ. τον γιατρο!! επιτελους τα καταφερα!!

θα παω αυριο να με δει, με μαλωσε επειδη δεν πηγα την Παρασκευη. Μου ειπε οτι εαν δυναμοσουν οι πονοι ή δεν ακουω το μπεμπη οτι ωρα και να ειναι να παω στο νοσοκομειο. Το μικρο τον ακουω γι'αυτο δεν εχω πανικοβληθει. Για να δουμε τι θα μου πει αυριο.

Αντρια ετσι μπραβο συχνα διαλλειματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai gewrgianna mou hehe pali ka8isa :)) ..Telika den 8a paw egw ston koumparo mas giati ema8e o giwrgos pws i koumera mou 8a paei kapou me ta paidia tis k etsi an paw 8a eimai moni me tous andres.. Kalitera :D..

8imi8ika k prin ligo pws auto to savvatokiriako exei ek8esi Paidi k Vaftisi k mou eixe iposxe8ei o

giwrgos prin meres na me eperne simera alla telika 3exasame k oi dio :) mallon molis teleiwsei to podosfairo 8a er8ei na me parei, euxomai na prolavoume alliws xasame :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλύτερα βρε Άντρια που δεν θα πας μαζί με τον άντρα σου.. να τελειώσεις με ηρεμία τις δουλειές σου και να ξεκουραστείς λιγάκι μέχρι να γυρίσει να πάτε στην έκθεση, ελπίζω να την προλάβετε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια με έχουν πιάσει κάτι πόνοι περιόδου απο το πρωί και φοβήθηκα λιγάκι, βέβαια όχι τόσο έντονοι.. ακόμα έχω τι να πώ, είναι φυσιολογικό;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

georgi79 το ξερω ειναι πολλα τα υγρα!!!!ολα παντως ειναι οκ και το αμνιακο υγρο μια χαρα!!!!το μονο που με ρωτησε ηταν το χρωμα και γι αυτο μου εγραψε κολπικα υποθετα....παντως απο της οδηγιες διαβασα οτι τα συγκεκριμενα υποθετα τα παιρνεις αν εχεις κολπιτιδα η μυκητες....ισως εχω ενα απο τα 2!!!!ευχομαι να περασει....αν δεν δω διαφορα σε μια εβδομαδα θα τον χεσω....θα του πω κατσε ρε φιλε συναιχεια κολπικα υποθετα και αποτελεσμα μηδεν....ρε παιδι μου ας μου πει να του δωσω λιγο δειγμα (πανευκολο χαχαχα) να το στειλει για εξετασεις....εκτος και αν το στειλω σε καμια κυτταρολογο να το εξετασει εκεινη....τι να πωωωω...μακαρι να φυγουν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!

Τι λέτε εδω? Σουλα καλως να δεχθεις τη μανουλα σου... ποσες κ σημερα? 9 ?

Εγω με βλεπω να γενναω σημερα...κουραστηκα παρα πολυ με τις δουλειες.... πλυναμε τα υφασματα απο το ρηλαξ το καθισμα αυτοκινητου κ το καροτσι...επισης παντα κ κουνουπιερα... εχει κ εναν αερα εδω..αστα να πάνε!!

εφτιαξα κ βαλιτσα για το μαιευτηριο!!! Μου λειπει μονο ακομα ενα σουτιεν θηλασμου κ τα βρακακια μου!!! θα παω λαικη να παρω βρακες...εχετε ανοιξει τις σερβιεταρες που πρεπει να φοραμε?!?! ΠΟυ να χορεσουν στα βρακακια μας? Μιας χρησης δε με ενθουσιασαν!!! Επισης θελω τα ειδη υγιεινης μας...σαπουνι για το πιπι μας ειπαν να παρουμε για να περιποιουμαστε τα ράμματα..εσεις τι πηρατε?

Αντρια ακολουθω πιστα το δρομο σου με τις δουλειες... Μας εχεις κολησει ΟΛΕ΅Σ!! Εγω εχψ φτιαξει φωλια για το μωρο για μεαν για τον αντρα μου κ με τη φορα που εχω θα φτιαξω κ για τους γειτωνες :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Το πουπουλενιο μαξιλαρι μου δειχνει να φτιαχνει........ ειναι ποθπουλα χηνας οποτε κανω διορθωση, δεν ηταν σα μαδημενη κοτα...σα μαδημενη χηνα :lol::lol::lol::lol::lol:

Τζορτζι μου δεν τις εκανα τις τηγανητες.....ξυπνησα τοσο κομματια σημερα... κ ακομα δλδ κλεινουν τα ματια μου που βαριομουν!! απορω πως εκανα κ τοσο πλυσιμο στο χέρι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xoanita μην ανυσηχεις για τους πονους δεν ειναι τπτ, μπορει να ειναι και το εντερακι σου. Εαν δυναμωσουν παρε τηλ. την γιατρος σου.

Ειρηνη μου ελεος και εσυ με δουλειες;;;; Δεν βαζετε κωλο κατω!!! ειδατε ωραια μερα και λετε δεν ριχνουμε κανενα καθαρισμα ή καμια μπουγαδα;;

Ανδρια μακαρι να πας στην εκθεση να αλλαξεις λιγο περιβαλλον.

Ελενα που εισαι σημερα να μου πεις πως εισαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω ειχα 2 -3 φορες πονους περιοδου σημερα λλα εχω πολλα αερια μαλλον για αυτο :oops::oops::oops::oops::oops::oops: χοανιτακι ελπιζω να ειναι κ σε εσενα το ιδιο!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ειμα ιενα ρακος γιατι?!?!??!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...