Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 6&ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ!


Recommended Posts

Σιγουρα Χοανιτα μου την κοπανισανε για καφε, οχι σαν και εμας που ειμαστε στο κρεβατι!!

Ευχαριστω που με σκεφτεσαι, το πρωι ημουνα μια χαρα αλλα εφτιαξα τηγανιτες (λιγουρες βλεπεις) και με ξαναεπιασαν οι πονοι. Κουραγιο θα κανω μεχρι και αυριο και θα τον παρω τηλ. μηπως παω την Δευτερα και οχι την Τριτη να με δει.

Στεισυ μου προπονηση βλεπω οτι κανεις για μετα, μπραβο στο κουραγιο σου με 3 παιδακια!!

Ειρηνη μπραβο κοπελα μου ακολουθεις την Ανδρια, που παρεπιπτοντως που ειναι;

Σου στελνω π.μ. με την συνταγη.

Ηρθε και η κοπελα να μου κανει και τις δουλιτσες και χαιρομαι που θα ειναι καθαρο το σπιτι μου μετα, ειδικα που θα μοσχομυριζουν οι κουρτινες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλημέρα!!Ωραία μέρα κ τέλεια νέα!! Εδώ είμαι κ εγώ! Καλά θα ήταν να πήγαινα για καφεδάκι παραλία αλλα μάλλον πρέπει να κρεβατωθώ..με πιάσαν συνεχόμενοι πόνοι περιόδου κ μπούκωμα απο κάτω.Μόνο ξάπλα ηρεμώ.Πήρα το γιατρό τηλ κ μου είπε πολύ ξεκούραση κ άν αυξηθεί ο πόνος να πάω απο εκεί.Απο ότι βλέπω κ ο δικός μου μπεμπάκος ψάχνει απο τώρα την έξοδο.

Γιούλη να σου ζήσει το αντράκι σου!!Γερός κ τυχερός πάντα να είναι! Γωγούλα μου τί όμορφα συναισθήματα..με συγκίνησες..εύχομαι πάντα να είσαι τόσο χαρούμενη κ εσύ κ η κορούλα σου!! Αχ βρε κορίτσια,τί κάνουν αυτές οι ορμόνες..όποτε διαβάζω για γεννητούρια τρέχουν τα δάκρυα.Παναγιά μου να συνεχίσουμε να έχουμε μόνο υπέροχα νέα!!Όλα τα μπεμάκια να είναι υγιέστατα!

Γεωργιάννα μου κ εγώ στο νού μου σε έχω..όποτε μπαίνω ψάχνω το μηνυμα σου για να δώ οτι είσαι ακόμα εδώ κ δεν γέννησες! Πάντως την ίδια απορία είχα με σένα,γιατί μέχρι στιγμής έχουμε μόνο καισαρικές; Έτυχε; :-? Ελπίζω να έρθουν οι Φ.Τ απο εδώ κ πέρα γιατί ένα άγχος το έχω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις γυρισα α ποτο σουπερ μαρκετ....... ειμαι ΕΞΑΛΛΗ!! πραγματικα εξαλλη!!!

Ψωνισα λιγα πραγματακια..αλλα οπως κ να το κανεις ενα γαλα ενας χυμος κ κατι μπυρες επειδη θα εχουμε κοσμο το βραδυ ειναιβαρος...ζητησα απο την ταμια να παρω το καλαθακι που σερνουμε τα πραγματα με τα ροδακια μεχτι το παρκινκγ...της εδειξα το αμαξι μοθ ηταν ακριβως απεξω..κ θα το φερψ πισω...ΟΧΙ λεει απαγορεθυται.... μα τις λεω δν θα το κλεψω..ειμαι στο μηνα μου κ φοβαμαι..δε μπορω να σηκωσω τοσο βρος ... οχι απαγορευεται κυρια μου αλοιμονο αν ο καθενας επερνε απο ενα καλαθακι εξω.. της λεω αν το ζηταγε ενας αναπηρεος? κ εγω ειδικη αναγκη ειμαι...ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΑΙ τι δε καταλαβενεται???

Ηταν τυχερη γιατ ιειχα δωσει την καρτουλα της μαμας μου που παιρνει εκτπωση επειδη εργαζεται στην αλυσιδα..αλλιως θα εκανα τετοιο καυγα...ως κτ α καναλια θα εφερνα...κ δε φτανει αυτο... μου χτυπησε γρηγορα τα ψωνια κ ουτε ειπε αν θελω καποια βοηθεια... ενταξει τι να πω.... ελεος απλα! Ντροπη γιατι ηταν στην ηλικια των μαμαδων μας κ αν μη τι αλλο μια ευαισθησια επρεπε να υπαρχει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Ειρήνη και εγώ απογοητεύομαι όταν βλέπω ειδικά γυναίκες να συμπεριφέροντε έτσι.. στη θέση σου πάντως ειλικρινά θα φώναζα τον υπεύθυνο και θα σου λεγα εγώ μετά αν θα σε άφηνε.. ακου εκεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι πηγα ξανα εριξα εναν υπνακο :lol: η μπουμπου αλλαξε θεση μου φαινετε κ με ζοριζει νοιωθω οτι θα κανω μπαμ!ασε που ολη την ωρα κουνιετε μεχρι να βολευτει :lol: κ νοιωθω εναν πονο κατω σαν αστραπη ενα πραγμα λες κ θα μου φυγει η μικρη :lol::lol::lol:

εκανα μακαρονια με κιμα για το μεσημερι..

ειρηνακι μου μια χαρα ειναι η μπουμπουκα σου τελεια!!!!εχουν μια μανια ολα τα μωρακια να εχουν τα χερακια στα μουτρακια :lol::lol::lol:

οντως καισαρικες ως τωρα...σημασια εχει ομως να βγαινουν γερα μωρακια κ γερες μαμαδες!!!αλλα κ απο την αλλη ο φυσιολογικος δεν ειναι πλεον κ τοσα φυσιολογικος οταν σου ριχνουνε ενα σωρο φαρμακα μεσα στον ορο για να γεννησεις γρηγορα κ οταν η επισκληριδιος πλεον ειναι ρουτινα...πιστευω οτι δεν φταινε μονο οι γιατροι αλλα κ εμεις που το επιτρεπουμε,θα μου πεις ομως οταν δεν ξερεις τι αλλο να κανεις εμπιστευεσε τον γιατρο σου απλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποπο βρε Ειρήνη!Τη γαϊδούρα!Χαράς την υπομονή σου!Έπρεπε να την κάνεις ρόμπα την βλαμένη..να φώναζες τον υπεύθυνο κ τελικά να στα πήγαινε η ίδια στο αμάξ!Πολύ θα το ευχαριστιόσουν! Τελικά απο ότι έχω παρατηρήσει οι γυναίκες σε τέτοια θέματα είναι χειρότερες!Μέχρι στιγμής σεβασμό κ προτεραιότητα έχω πάρει μόνο απο άντρες,απο γυναίκες ούτε κάν!Μάλιστα διεκδικούν τη θέση τους πολύ έντονα..λές κ αυτές δεν ήταν ποτέ έγκυος..τσ..τσ..τσ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα μου ελπιζω να μην σε κολησα! Μπες πιο συχνα να μου πεις πως εισαι. Σου κανει και κατι πονακια σαν μαχαιριες απο κατω; Γινετε καθολου πετρα η κοιλια σου οταν πονας;

Ελπιζω να σου περασουν συντομα, αλλα μην το παρακανεις απο δω και περα πιο χαλαρα με τις βολτες.

Ειρηνη μου ειναι ........ δεν υπαρχουν λεξεις γι'αυτους τους ανθρωπους πια.

Σας ευχαριστω ολες σας για το ενδιαφερον που μου δειχνετε και εγω το ιδιο νιωθω για σας. Παντα σας εχω στο μυαλο μου. Οτι και να γινει θα σας ειδοποιησω.

Σουλα μου τα φαρμακα σε γλιτωνουν απο τον πονο, και λες δεν το κανω να ησυχασω; Εχουν παρενεργιες αλλα δεν τα σκεφτεσε εκεινη την στιγμη. Εγω ειμαι κατα και εχω πει και στον γιατρο μου να μην μου κανει και ευτυχως και αυτος ειναι κατα της επισκληριδιο και βεβαια της καισαρικης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου εχω πηξει στις δουλειες με το παιδικο με το σπιτι κανω και τον ηλεκτρολογο συνδεω κατι ρουτερ, φτιαχνω απορροφητηρες κτλ

Σημερα τακτοποιω την αποθηκη, χθες και προχθες ημουν ολη μερα στο φαρμακειο και αυριο εχω φαρμακευτικη εκθεσηηη :o:o:o:o:o:o:o

Σαμαρκανδη μια χαρα ο μικρος αρης... ετρεχα και δεν προλαβα και εγω να γραψω, μεγαλωνει και ολα τελεια...

το γιουλακι γεννησε?

τις ευχες μου και παλι στις νεες μαμαδες αν καποια ξεχναω δεν προλαβαινω να διαβασω τα νεα σας αναλυτικαααα... τρεχωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπομονή Σουλίτσα,τα ίδια περνάω..Τον αβόλευτο έχει ο γιός μου. Τί να κάνουν όμως μωρέ κ αυτά τα μπεμπάκια μας..σκέφτομαι πόσο στριμωγμένα είναι κ πιάνομαι! :lol: Γι'αυτό ένα μασαζάκι καθημερινά μόλις γεννηθούν τους είναι απαραίτητο.

Γεωργιάννα μου σουβλιές απο κάτω που με τινάζουν,έρχονται κ φεύγουν.Όλο το βράδυ πέτρα γινόταν η κοιλιά. Άλλες φορές με πόνο όπως όταν θέλουμε κακάκια..κ άλλες χωρίς.Όμως ο πόνος της περιόδου που είναι χαμηλά είναι μόνιμος. Για να δούμε..μας βλέπω να το ρίχνουμε στο στοίχημα ποια θα γεννήσει πρώτα! :lol::lol:

Πάντως άν δεν προλάβεις να μας ειδοποιήσεις όταν με το καλό γεννάς,θα το καταλάβουμε πιστεύω γιατί δεν θα έχεις γράψει οπότε θα σε πάρω τήλ να μάθουμε νέα σου να μην ανησυχούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειδατε καλο καιρο και ειπατε ολες σας να κανετε δουλειες;; Αφρο μου να προσεχεις και με μετρο!

Ελενα λες και διαβαζω τα δικα μου συμπτωματα ειναι! Για μα δουμε εμενα ειναι η 2η εβδομ. που τα εχω. Την νυχτα δεν βολευομαι με τπτ πια, πολυ βαρια νιωθω και δεν μπορω να γυρισω εαν δεν ουρλιαξω λιγο απο τον πονο. ΚΑι δεν εχω παρει κιλα, 15 νορμαλ με τοσα γλυκα που τρωω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera koritsakia mou..

Gioulaki mou na sou zisei o giokaros sou, kalotixos, na ton xereste..Panta YGIESTATOS..

Sorry alla den diavasa ola ta minimata sas giati eimai ptwma..Edw k 4,5 wres (apo tis 11:30 mexri k twra) kaname ta para8ira (milame gia kammia 15aria para8ira) apo gwnias, ta tzamia,tous odigous (ta kena ekeina pou pernane ta tzamia), tis kases SKOTW8IKAME :shock::o ..Ta perissotera ta ekana egw fisika giati o andras mou ta ekane apo panw apla gia na pei pws ta kanei den ta ekane leptomerws k me epiane i trella..Evala k mia karekla gia na mporw na kanw ekeina pou einai 4ila, me eide k o geitonas k mou eipe pws 8a gennisw panw sta para8ira :lol: :lol:..

O sizigos mou ekane ligo tous odigous me tin hoover, mou evale plintirio k ekane k kati ektakto na fame..

Avrio ta ipoloipa (mpania, toualetes, 3eskonismata k sfoggarisma) den antexw allo :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia HELP!! Eκανα μια βλακεια............ελεος τι ηλιθεια?!?!?

Μας ειχε παρει η πεθερα μου ενα αντιπνηκτικο μαξιλαρι μαλλον πουπουλενιο.... κ εγω το εβαλα στο πλυντηριο.... θα ξαναγινει οπωςπριν? το εβγαλα τωρα κ ειναι σα μαδημενη κοτα... ποπο.... θα στεναχωρηθει κ ο αντρας μου αν το δει!!! Το ταμπελακι το ειδα ειχε το σημαδακι του πλυσιματος κ το εβαλα..μετα προσεξα οταν το εβγαλα που γραφει: PROFFETIONAL LAUNDRY ONLY.. δλδ ηθελε καθαριστηριο οχι πλυντηριο? ποπο θα σκασω μεχτι να στεγνωσει να δω πως θα γινει..... τι το θελα αφου ειναι αχρηστο για τον 1ο χρονο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

=))=))=)) ειρηνακι :lol::lol::lol: γελαω γιατι την ιδια πατατα εκανα κ εγω την προηγουμενη εβδομαδα =))=)) εβαλα το μαξιλαρακι της προικας στο πλυντηριο κ απο φλατ που ηταν εγινε σαν μπομπα :lol: μαλλον οχι δεν εχεις καμμια ελπιδα :( πηγαινε αγορασε ενα καινουριο κ μην το λες στην πεθερα σου κ στεναχωρεθη,εμενα ευτυχως μου εφεραν ενα καινουριο δωρο κ δεν την ξανα παταω οταν χρειαστει θα το πλυνω απαλα στο χερι!

αχ αντρια να δω οταν ερθει η μπεμπα τι θα κανεις!θα αρρωστησεις που δεν θα μπορεις να τα κανεις ολα αυτα :lol::lol::lol: καλο κουραγιο κ στα υπολοιπα!!!

γεωργιαννα κ ελενα αντε να δουμε πια απο τις δυο σας θα γεννηση πρωτη :lol::lol: βλεπω να με ξεπερνατε :lol::lol::lol: συμπεθερουλα μου δεν φτιαχνεις κ εσυ την βαλιτσουλα σου σιγα σιγα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρήνη, εγώ ένα μπουφάν πουπουλενιο που έβαλα στο πλυντήριο δεν επανήλθε!!!!! κλαψ.......

Βρε κορίτσια, σας ακούω να λέτε για πονάκια, τσιμπήματα,αίσθημα μπουκώματος από κάτω κ.α.... Εγώ γτ δεν τα νιώθω? (εκτός από ελάχιστες φορές και πολύ ελαφριά)... Καλά η georgi, είναι το 2ο. Οι υπόλοιπες είστε πρωτότοκες όπως εγώ! Και μπήκα στην 36η εβδ.!!

Μου φαίνεται θα μείνω τελευταία!!!!!!!!! Δε θα λέει να βγεί η δικιά μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην στεναχωριεσε βρε στειση ειπαμε ο καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος!!!εγω ας πουμε δεν ειχα ουτε μια μικρη συσπασουλα ως τωρα ενω τα αλλα κοριτσια εχουν!!!μην ανχωνεσε ασε το σωμα σου να δουλεψει στους δικους του ρυθμους αυτο ξερει!!!! :-*

καποια στιγμη θα βγει η μπεμπα θελει δεν θελει :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αντρια να δω οταν ερθει η μπεμπα τι θα κανεις!θα αρρωστησεις που δεν θα μπορεις να τα κανεις ολα αυτα :lol::lol::lol: καλο κουραγιο κ στα υπολοιπα!!!

Nai Soula mou 8a ta vlepw k 8a me pianei i trella :(:lol: ..Se euxaristw ontws 8elw poli kouragio..Na ta teleiwsw k ta alla avrio k den afisw 3ana to spiti na ftasei se etsi simeio giati meta ginome kommatia!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στεισυ μου μη μου στεναχωριεσαι καθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη. Στο πρωτο μου δεν ειχα τπτ απολυτος και γεννησα στην 38εβδ. ετσι ξαφνικα ξυπνησα το πρωι και ηρθε. Εχει δικαιο η Σουλα ο καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος. Αυτο που θα κανεις εσυ για να βοηθησεις την κατασταση ειναι περπατημα σε καθημερινη βαση, τουλαχιστον 20-30 λεπτα.

Ανδρια το παρακανες σημερα, προσεχε αυριο με τις δουλειες. Να λες και ευχαριστω που σε βοηθαει οπως μπορει.

Αχ Ειρηνη τι επαθες και εσυ με το μαξιλαρι!! Εγω δεν εχω πλυνει την παντα της κουνιας, λεω να το κανω λιγο πριν τον βαλω στην κουνια σε 3-4 μηνες.

Μου εφερε η αδελφη μου ενα ωραιο φορμακι για το μπεμπη το πρασινο. Το αλλο μου πηρε ο κουνιαδος μου απο ελληνικη βιοτεχνια και θα μου παρει και αλλα με τον Σνουπι, το κακο ειναι οτι μου παιρνει 2-3 σχεδια ιδια, αλλα η ποιοτητα δεν παιζεται.

post-4242-13873936764476_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιάννα, μάλλον έχεις δίκιο.. απλά είμαι λίγο down και τα βλέπω όλα κάπως...

Και για να ευθυμήσουμε λίγο να πω ότι αν σου μοιάσω και γεννήσω στις 38εβδ. θα είναι πάσχα!!!!!! Χα,χα!

Ο γιατρός μου δε νομίζω να χαρεί που θα χάσει το αρνάκι!!! Χα,χα!

Κι εγώ δεν έχω πλύνει την προίκα της κούνιας γτ θα την κοιμήζω στο λίκνο στην αρχή, οπότε θα το κάνω κι εγώ σε 3-4 μήνες!

Πολύ ωραία τα φορμάκια! Μ'αρέσουν τα χρώματα! Και το χρώμα του καναπέ γτ έχω κι εγώ το ίδιο!!! Χι,χι!

Δεν πάω καλά.. τη μια μελαγχολώ και την άλλη χαχανίζω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρήνη χωρίς να θέλω να σε στενοχωρήσω, το πιο πιθανό είναι να μην επανέλθει το μαξιλάρι.. Γεωργιάννα πολύ όμορφα τα φανελάκια.. μεγιά και καλοφόρετα! Κορίτσια όταν κάθομαι λίγο παραπάνω όρθια νιώθω τσιμπιές απο κάτω, πόνους περιόδου αλλά όχι και τόσο έντονους και πετρώματα στη κοιλιά! Είχαμε πλάκα σήμερα με τον άντρα μου γιατί διαπραγματευόμασταν το πότε θα σηκωθώ να περπατήσω.. εκείνος μου έλεγε να σηκωθώ γύρω στης 6Μαϊου για να γεννήσω στης 8Μαϊου που έχουμε και επέτειο γάμου.. χιχι! Σιγά μην αντέξω μέχρι τότε μέσα στο σπίτι! Άντρια πρόσεχε λιγάκι, λίγες-λίγες τις δουλειές.. αύριο έχω και εγώ φασήνα, θα φωνάξω γυναίκα και θα ρθει και η μαμά μου.. απο τη προίκα του μπέμπη μου έχει μείνει η πάντα, τη κουβερτούλα θα τη πλύνω αργότερα! Afro και εσύ πρόσεχε λιγάκι, μη κουράζεσαι τόσο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia k agori!!koimaste ee?/?ki egw an den ksupnage o xaroulis apo ta argia xaramata..mallon tha koimomouna!!alla xalali tou...!xtes piga jumbo pira kati teleutaia pragmatakia kai mono ta soutien thilasmou mou emeinan!tha etoimasw k ti valitsa..giati pote den ksereis!

gwgoula polu omorfo to munimataki sou!!geri k tuxeri i korakla sou..kai na sas zisei!!!

julaki na sas zisei o antraklas!!!ante na gurisete spitaki sas na mpeite stous ruthmous sas!!geros k tuxeros gia mia zwi!!!

iliodwraki mou ti kaneis???gurises?ax..thelw ki egw ena taksidaki..estw k mexri ti xalkida...xaxa...

soulitsa k georgi konteuete ee???ante me to kalo koritsakia..kai me ena pono...

elenaki ti ginetai??polu viastikos mou fainetai o kurios...xaxa!me to kalo koritsaki mou!

andria ki esu mpalkonia?ki egw xtes mia apo ta idia...k xwris voitheia afou eleipe o antroulis mou!!!iremise omws ligo...den epathe kanenas tipota apo ligi skoni...

giowrgaki pws pate?to marianaki?konteute ki eseis e???me to kalo...

samantha pws paei i zwi me ti boubou???mpikate se programma?leme twra...giati einai k ligo nwris akoma..

samarcande ti kaneis?ola kala???

steicy prospathise na min agxwnesai...mia xara einai to koritsaki sou...ola kala tha pane!ki egw stin 1i egkumosini den eniwtha tipota...kathe organismos alla k kathe egkumosini einai diaforetiki!outws i allws tha vgei i beboula sou..den mporei na katsei ekei mesa...kai stin teliki den xairesai pou den ponas???

xoanita pws pas???pote tha sikwtheis?ti sou eipe o dr?

eirinaki ola kala?min stenaxwriesai gia to maksilari..ginontai ki auta!anthrwpos eisai..

filakia se oses ksexasa!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Χοανιτα μου μακαρι να ερχοταν οποτε θελαμε εμεις! Εγω δεν την παλευω αλλο με την μεση μου στον υπνο, εβαλα και το μαξιλαρι θηλασμου αναμεσα στα ποδια αλλα μαλλον χειροτερα τα εκανα.

Καλες δουλειες σημερα!! και να το παιξεις καλος αστυνομος.

Στεισυ μου με εκανες και γελασα παντως πρωινιατικα με την δημοσιευση σου! Ολες μας εχουμε αυτα τα σκαμπανεβασματα τι να κανουμε ειναι στην φυση μας!!

Ο καναπες μου ειναι γωνια και γινετε κρεβατι, εμεις το εχουμε μονιμα κατεβασμενο σε κρεβατιι,εκει καθομαι εγω.

Βαριεμαι σημερα πολυ!!! εφτιαξα απο εχθες το βραδυ γεμιστα, ηθελα παλι να φαω δεν χωρτασα την προηγουμενη εβδομαδα!

Εσεις τι θα κανετε σημερα;

Ελενα πως εισαι σημερα; Σαμαρκαδε ξεκουραζεσε καθολου; Που εισαστε οι υπολοιπες;

Σουλα πως ειναι ο καιρος επανω; Ηρθε η μανουλα σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!

τι κανεις γεωργιαννα μου???τα φορμακια ειναι τελειααααα!!!!πολυ γλυκουλικα :x ερχετε η μανουλα ειναι στον δρομο κατα της 2 κ μιση θα ειναι εδω,παει η ησυχεια μου!!!απο δω κ περα ποτε ξανα δεν θα μεινω μονη μου :lol::lol::lol:

σηκωθηκα πρωι πρωι σημερα εχει υπηρεσια ο καλος μου κ ειπα να τον δω λιγο,μολις εφυγε σκουπισα σφουγγαρισα το παιδικο κ εκανα μια γενικουλα το μπανιο τι μαζοχα που ειμαι αφου θα ερθει η μανα μου :lol: σε λιγο θα μαγειρεψω κιολας λεω να κανω μπαμιες σημερα!

στειση ετσι να γελας!!!!δεν χαζεψες ολες καπως ετσι ειμαστε :lol: ΤΕΟΝ!!!ευτυχως δεν μας παρεξηγη κανενας :lol::lol:

καλημερα tzoannaki!!!κοντευουμε κοντευουμε 8 κ σημερα!!!δεν σε αφησε ο χαρουλης σου να ευχαριστηθεις υπνακο ε?? :lol::lol::lol: ετσι σιγα σιγα ολες οι βαλιτσες να ετοιμαζοντε!πολλες αφιξεις πελαργων εχουμε!!

χοανιτακι καλες διαταγες σημερα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...