Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο3!!!!


Recommended Posts

Γλυκιά μου Ρόουζ και γλυκιά μου Μύριαμ, εγώ βρίσκομαι ακόμα Ελλάδα και ετοιμάζομαι για το ταξίδι της επιστροφής. Ο πατέρας μου τελικά θα μπει την Παρασκευή στο ΚΑΤ και χειρουργείται την Δευτέρα. Ελπίζω να πάνε όλα καλά, αφού πήραμε το πράσινο φως από τον καρδιολόγο, και να επιστρέψω στον αντρούλη μου ήσυχη.

Την Δευτέρα θα επισκεφθώ άλλον έναν γυναικολόγο, για να συζητήσουμε την περίπτωσή μου και τα δανεικά ωάρια. Βλέπετε, πρέπει να πάρω σοβαρές αποφάσεις πρωτού φύγω για Αμερική, γιατί οι γιατροί μου ζητούν να προκαταβάλω την αμοιβή της δότριας και τα φάρμακά της... Ελπίζω να επιστρέψω τον Σεπτέμβρη για δανεικό. Αλλά με τόση δουλειά στο πόστ, προβλέπω ότι θα σας έχω διώξει όλες και θα μιλάω μόνη μου... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σας φιλώ γλυκά και Μύριαμ το νού σου στο σποράκι... 8-}8-}8-}8-}8-}8-}:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

μαρικακι μου με το καλο να παει το χειρουργειο στον μπαμπα σου και με το καλο να γυρισεις στον αντρουλη σου.τι να πω ευχομαι να παρεις την σωστη αποφαση που θα σε φερει πιο κοντα στο ονειρο σας,το μωρακι!εισαι πολυ δυνατος ανθρωπος και πραγματικα δινεις πολυ κουραγιο σε ολες μας :):) θα γινεις μια πολυ καλη μαννουλα ευχομαι τα καλυτερα για σενα το αξιζεις ;;) πολλες αγκαλιες απο μενα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:x:x οσο για το αν θα μας διωξεις ολες μην εισαι τοσο σιγουρη εγω ακομα εδω θα ειμαι :-p:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χαιρομαι πολυ που πηγαν ολα καλα Σια μου!!!!!!!!

Ειμαι σιγουρη οτι θα γινεις μανουλα!!!!!Η αναμονη καταλαβαινω οτι ειναι τωρα δυσκολη, εμεις αν και μακρυα θα ειμαστε κοντα σου αλλα εσυ χαλαρωσε και απολαυσετο!!!Θα εχεις μια υπεροχη οικογενεια!! [smilie=triplets.gif]

Χ+m περαστικουλια!!

Κον κοντευεις και εσυ αυριο ,ετσι?

Μarikaki καλη δυναμη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax bre kon.....pou eisai???? :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

marikaki mouuuuuu...ola na pane kala koritsi mou!!!!me kalyptoun apolyte i rose k i lil!!!!na ginei kala o mpampas sou k na pas iremi ston antrouli sou!!!syntoma na ginete k mia oloklirwmeni oikogeneia!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εδω ειμαι πριν λιγο μπηκα στο σπιτι μου, καθυστερησαμε γιατι με ειχε κανα μισαωρο και παραπανω ξαπλα εκτος απο την διαδιακασια ολη.......μετα τρεχαμε και στο φαρμακειο για πρρομηθειες

ολα καλα 3 εβρυακια τοποθετησε σε 12 μερες θα δουμε τι ψαρια πιασαμε

αυτα τα νεα μου....

Δοξα το Θεο!!!!Οι επιβατες δηλαδη επιβιβιβαστηκαν, δεθηκαν με ζωνες ασφαλειας και ταξιδευουν να κολησουν πανω σου!!!!Ολεεεεεεεεεεεε!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια η παρομοιωση σου μου αρεσει πολυ... :lol::lol: ετοιμοι για απογειωση!!!!!!!!

τζανολινο η κον αυριο θα κανει εμβρυομεταφορα..δεν νομιζω να εχει νεακια σημερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι οπως τα λες αναστασια.θα φωλιασουν για τα καλα στην κοιλιτσα της ;)

μακαρι και στην κον να πανε ολα καλα αυριο.ποσο χαιρομαι για ολες σας που σε λιγο καιρο θα ειστε μαννουλες ;;);;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα σε όλες!!!!

Σια μου πολλά συγχαρητήρια και από εμένα!!!! Εύχομαι σε λίγες μέρες να μας ανακοινώσεις μια τόσο υψηλή χοριακή που θα δείχνει 2 ή και 3 μωράκια!!!!! :lol::lol::lol:

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για το ενδιαφέρον σας...πραγματικά είναι πολύ σημαντικό για μένα...

Σήμερα με ξαναπήραν από το κέντρο και μου είπαν ότι και τα 2 ωαριάκια άρχισαν να διαιρούνται, αλλά προχωράνε σχετικά αργά... Φοβούνται ότι μπορεί και να μην προχωρήσουν, οποτε ενδέχεται να μην προβούμε σε εμβρυομεταφορά. Αύριο το πρωί θα επικοινωνήσουμε τηλεφωνικώς και πάλι και αν η ανάπτυξή τους είναι καλή θα πάμε Αθήνα για να συνεχίσουμε τη διαδικασία....

Η εμβρυολόγος ήταν και πάλι επιφυλακτική, και έτσι υποθέτω ότι το όνειρο ναυάγησε για εμάς, αυτή τη φορά τουλάχιστον.

Σας ευχαριστώ πολύ για όλα όσα έχετε κάνει για μένα!!!! Εύχομαι για όλες ότι καλύτερο και συντομα να αδειάσει αυτό το "θεματάκι" του φόρουμ :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koukla mou giati ta paratas afou akoma tipota den exei teleiwsei????eipame psila to kefali!!!!abrio tha ksereis sigoura!!!na eisai thetiki k gia na stelneis sta wariakia sou kali energeia!!! ;)

rose mou ooooles tha ginoume manoules!!!!!k meta tha ginei panikos!!!den tha prolabainei i merenta na okkinizei ti lista tis :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

to maimouni sou ti teleiooooooooooooo!!!!twra to eida!!!!elpizw na mi pigaineis k esy etsi sto spiti :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ετσι πηγαινοερχομαι σαν το μαιμουνι... :lol::lol::lol: μεχρι να ρθει αυτη η μερα...

κον μην απελπιζεσαι...αυριο θα ξερεις σιγουρα..ευχομαι να μην εχει τελειωσει το ονειρο ουτε κατα διανοια... :ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι οπως τα λες αναστασια.θα φωλιασουν για τα καλα στην κοιλιτσα της ;)

μακαρι και στην κον να πανε ολα καλα αυριο.ποσο χαιρομαι για ολες σας που σε λιγο καιρο θα ειστε μαννουλες ;;);;)

Rose θα σου βγαλω τα κοτσιδια! X( οχι θα ειστε μανουλες.....θα ειμαστε μανουλες...εσυ για που το εβαλες? :ymtongue:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι οπως τα λες αναστασια.θα φωλιασουν για τα καλα στην κοιλιτσα της ;)

μακαρι και στην κον να πανε ολα καλα αυριο.ποσο χαιρομαι για ολες σας που σε λιγο καιρο θα ειστε μαννουλες ;;);;)

ροουζ να μη βγαζεις τον εαυτο σου εξω παρακαλω...ααααααααααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκια μου Kon η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια ,περιμενε να δεις τι θα σας πουν και αν ειναι ετσι ειπαμε ειμαστε δυνατες!!!!

Anastasia τι ωραια που τα λες !!χαχαχα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα σε όλες!!!!

Σια μου πολλά συγχαρητήρια και από εμένα!!!! Εύχομαι σε λίγες μέρες να μας ανακοινώσεις μια τόσο υψηλή χοριακή που θα δείχνει 2 ή και 3 μωράκια!!!!! :lol::lol::lol:

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για το ενδιαφέρον σας...πραγματικά είναι πολύ σημαντικό για μένα...

Σήμερα με ξαναπήραν από το κέντρο και μου είπαν ότι και τα 2 ωαριάκια άρχισαν να διαιρούνται, αλλά προχωράνε σχετικά αργά... Φοβούνται ότι μπορεί και να μην προχωρήσουν, οποτε ενδέχεται να μην προβούμε σε εμβρυομεταφορά. Αύριο το πρωί θα επικοινωνήσουμε τηλεφωνικώς και πάλι και αν η ανάπτυξή τους είναι καλή θα πάμε Αθήνα για να συνεχίσουμε τη διαδικασία....

Η εμβρυολόγος ήταν και πάλι επιφυλακτική, και έτσι υποθέτω ότι το όνειρο ναυάγησε για εμάς, αυτή τη φορά τουλάχιστον.

Σας ευχαριστώ πολύ για όλα όσα έχετε κάνει για μένα!!!! Εύχομαι για όλες ότι καλύτερο και συντομα να αδειάσει αυτό το "θεματάκι" του φόρουμ :P:P:P

kon μου καταρχας σε ευχαριστω κοριτσι μου για τις ευχες σου... :YMHUG::YMHUG:

Μην χανεις τις ελπιδες σου ποτε δεν ξερεις, η εβρυολογος σαν γιατρος δεν μπορει να δινει ελπιδες αν δεν ειναι 100% σιγουρη, αυριο πιστευω θα σας παρει να πατε Αθηνα...

ευχομαι τα καλυτερα κοριτσι μου, και περιμενουμε νεα σου @};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε, βρε ΣΙΑ μου, επιτέλους ολοκληρώθηκε η διαδικασία θρίλερ που κράτησε κάτι μήνες!!!Ηρεμία τώρα, γιατί αυτή τη στιγμή είσαι ήδη μανούλα!!! Τρια εμβρυάκια κολυμπάνε και ψάχνουνε κάπου να γραπωθούν και να τρυπώσουν... 8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-} Άραξέ την στον κανεπέ και στο κρεβάτι, φιλενάδα, γιατί η εμφύτευση θα γίνει πολύ σύντομα, ίσως σε 2-4 ημέρες... Εύχομαι όταν επιστρέψω Αμερική να μην προλαβαίνω να διαβάζω ανακοινώσεις εγκυμοσύνης :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Κον21 τίποτα δεν έχει χαθεί ακόμα. Βάστα γερά!!! Συνέχισε να στέλνεις αγάπη και θετική ενέργεια στα εμβρυάκια σου. Μπορεί να είναι λίγο τεμπέλικα, αλλά ελπίζουμε να συνεχίσουν τη διαίρεση και αύριο να σε καλέσουν Αθήνα για εμβρυομεταφορά. Σε σκεφτόμαστε και προσευχόμαστε για σένα...:ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Ρόουζ, lil, jannolino σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια!!! Είμαι σίγουρη ότι μέχρι να επιστρέψω Ελλάδα οι περισσότερες θα έχετε μετοικίσει σε άλλο πόστ... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Η λίστα σας περιμένει... [smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kon21 ΜΗΝ ΧΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΟΥ...... ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΤΗ ΘΕΣ...... ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΠΑΛΙ ΑΘΗΝΑ.

marikaki27 ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ ΣΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου Χ+Μ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: Περαστικά σου και γρήγορα να είσαι γερή και δυνατή, όπως πρώτα. Η apivita έχει ένα λάδι για μασάζ, για το κρυολόγημα, με ευκάλυπτο και δεντρολίβανο. Το αγοράζεις από το φαρμακείο. Δεν χάνεις τίποτα να το δοκιμάσεις. Η μυρωδιά του βοηθάει πολύ στην αναπνοή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ρε Σία γιατί δεν σε πετυχαίνω πουθενά ; ; :((:((:((:((

γιατί να μην ειμαι εδώ όταν μπήκες ~x(~x(

Χ+Μ ο ευκάλυπτος μυρίζει υπέροχα και όπως λέει η Μαρικάκι βοηθάει πάρα πολύ στην αναπνοή !!

Χουανιτάκι λες ; [smilie=blob3.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΡΑ!ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!1

ΜΕΡΕΝΤΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ....ΜΕ ΒΑΣΑΝΙΣΤΙΚΑ ΑΡΓΑ ΒΗΜΑΤΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ Η ΣΙΧΑΜΕΝΗ!!!!!!!!!!!

ΜΕ ΠΑΙΔΕΥΕΙ........ΑΛΛΑ ΕΡΧΕΤΑΙ....ΝΟΜΙΖΩ

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΩ ΓΙΑ ΑΠΡΙΛΗ ΠΛΕΟΝ!!!!!!!1111 ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ ΕΙΜΟΥΝΑ ΚΑΙ ΓΩ ΧΤΕΣ ΑΠΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΣΕ ΚΑΝΑΠΕ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΟΛΗ Η ΚΟΥΡΑΣΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΙΚΗ @-)@-)@-)@-)@-)@-)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΣΕΡΒΙΕΤΑΚΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΚΟΥΠΙΣΜΑ 1 ΒΛΕΝΗ ΚΑΦΕ, ΟΤΑΝ ΕΒΑΛΑ ΤΑ UTROGESTAN TIPOTA ΕΙΜΟΥΝΑ ΚΑΘΑΡΗ

ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΑΛΙ????? HELPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP :(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έτσι έτσι Σία, απο κρεβάτι σε καναπέ. Η βλέννα δεν έχω ιδέα αλλά κάποια κοπέλα θα απαντήσει, δεν μπορεί !!

υπομονή τουλάχιστον ώσπου να μιλήσεις με το γιατρό σου !!

χουανιτάκι :YMHUG::YMHUG:

καλημέρα σε όλες σας !! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...